FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Biblioteka rodzinna; Wyprawa do wnętrza Ziemi; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:30 Jedyneczka
10:00 Bajeczki Jedyneczki
10:20 Zew krwi; odc. 1; Call of the Wild; 1999  serial prod. kanadyjskiej; reż: James Head; wyk: Shane Meier,Nick Moncusco,Crystal Buble
11:10 Na haczyku - magazyn wędkarski; Jezioro Duże - czyli pora na węgorza
11:25 Szansa na życie; odc.24
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii; nagrody
12:45 Klan; odc.612; telenowela TVP; powt.
13:10 Studio sport; Tour de Pologne; II etap: Gdynia - Koszalin
13:20 Członki ciała; odc.2-Dłonie; serial dok.prod.angielskiej
13:50 Telezakupy
14:10 Słowo daję; Żaden głupi nie zostanie świętym
14:35 Wielki mały biznes; odc.2/8
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Klan; odc.613; telenowela TVP
18:10 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
19:05 Wieczorynka; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Łowcy bizonów
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Best; 2000  film fab.prod. ang.; reż: Mary McGuckian; wyk: John Lynch,Ian Bannen
22:10 Zawsze po 21-szej
22:45 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:15 Tour de Pologne - kronika
23:32 Monitor  Wiadomości
23:50 W krainie dreszczowców; Inna Beatrycze; 1998  thriller romantyczny prod. USA/dla dorosłych/; reż: Carole King, Michael Radford; wyk: Asia Argento, Jared Harris
01:25 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc. 5 - Kolacja; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek; Poławiacze skarbów
07:50 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksiowa zima
08:00 Cena życia; odc.5/40-Nocny dyżur; All Saints; 2001  serial prod.australijskiej; reż: Peter Sharp; wyk: Georgie; Parker,Jeremy Cumpston,Sam Healy
08:50 Pytanie na śniadanie
08:55 Studio urody
09:05 Pytanie na śniadanie
10:30 Wieczór z Jagielskim; Setny odcinek, czyli Setna zabawa; widowisko [za zgodą rodziców][stereo]
11:10 Znaki czasu
11:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Dale Evans i Roy Rogers; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
12:00 Gala Lata z Radiem; pr.rozr.
12:50 Abecadło dźwięków; odc.21
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 4; serial prod. USA
14:00 Radio Romans; odc. 7-Kowboj; serial TVP
14:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; (36); [stereo]
15:00 Zrozumieć świat; odc.2; magazyn dla młodzieży
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; 1/26-Powrót; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
15:55 Podróże z Euro
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.438-Poważna gra; telenowela TVP
16:55 Szansa na sukces; Piasek
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; odc.10; teleturniej
19:35 Telewizyjne Wiadomości Literackie
20:00 M jak miłość; odc.71; serial TVP
21:00 7 dni świat; wydanie specjalne
21:45 Praca dla każdego; odc.8
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Wstęp do Kocham Kino
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino; Zet i dwa zera; 1985  czarna komedia prod. USA/dla dorosłych/; reż: Peter Greenawey; wyk: Andrea Ferreol, Eric Deacon
00:40 Krustaliov, samochód!; 1998  dramat polityczny prod. rus./fra./dla dorosłych/; reż: Alexei Guerman; wyk: Yuri Tsurilo, Nina Ruslanova
03:05 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06.30 Kostek (22) - serial dla młodzieży
06.55 Seriale animowane
07.30 Kurier
07.45 Aktualności
08.00 Studio pod bukiem - magazyn
08.10 Schlesische Wochenschau - magazyn
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Wielkie jeziora (3) - serial dokumentalny
09.30 Kurier
09.40 Tajemnica Enigmy (7) - serial wojenny
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 Od arii do piosenki
12.30 Kurier
12.35 Jazz (10) - serial dokumentalny
13.30 Kurier
13.50 Agrobiznes
14.00 Świat - magazyn
14.30 Kurier
14.45 Co w lesie piszczy - magazyn ekologiczny
15.00 Cyrkowcy (1/52) - serial przygodowy, Australia
15.30 Kurier
15.45 Aktualności
16.00 Studio pod bukiem - magazyn
16.10 Schlesische Wochenschau - magazyn publicystyczny
16.30 Kurier
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Telenowyny - magazyn
17.15 Kwartet - magazyn
17.30 Kurier
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultury
18.45 Spotkanie z folklorem
19.30 Kurier sportowy
19.45 Rozmowa dnia - program publicystyczny
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel - magazyn
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Aktualności
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 Porozmawiajmy - pr. publicystyczny
22.15 Patrol Trójki - magazyn
22.30 Kurier
22.50 Sport
23.00 Twórcy nowych twarzy - film dokumentalny
23.50 Kiedy powróci światło - film obyczajowy, Norwegia/Belgia/Niemcy/Holandia
01.35 Doktor Finlay (10) - serial obyczajowy
02.25 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Seriale animowane
07.50 Strażnik Teksasu - pilot serialu sensacyjnego
08.45 Słoneczny patrol (129) - serial przygodowy
09.40 Samo życie (92) - serial obyczajowy
10.10 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
10.40 Życiowa szansa - teleturniej
11.30 Adam i Ewa (51) - serial obyczajowy
12.00 Serca na rozdrożu (108) - telenowela
12.45 Z głową w chmurach (122) - serial obyczajowy
13.45 Jaś Fasola - program rozrywkowy
14.45 Pokemon (163) - serial animowany
15.15 Rodzina zastępcza (101) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (52) - serial obyczajowy
16.35 Serca na rozdrożu (109)
17.20 Crime Story (22) - serial kryminalny
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (100) - dla młodzieży
18.45 Informacje, sport
19.15 Rosyjska ruletka - teleturniej
20.05 Graczykowie - czyli Buła i spóła (96) - serial komediowy
20.30 Samo życie (93) - serial obyczajowy
21.00 Jade - thriller, USA 1995
21.30 Losowanie LOTTO
23.00 Informacje, sport
23.20 Graffiti - pr. publicystyczny
23.30 Misja ojca Ramboniego (1) - film obyczajowy, Włochy
01.10 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - pr. publicystyczny
05.50 Tajemnice pocałunku (76) - telenowela
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (159)
07.50 Seriale animowane
09.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Chicago - serial dokumentalny
13.05 Seriale animowane (powt.)
14.20 Beverly Hills 90210 (210) - serial obyczajowy
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty
16.15 Brzydula (160) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (77) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Kasia i Tomek (3) - serial komediowy
20.30 Droga do raju - film sensacyjny, USA 1997
22.25 Kryminalne gry - serial dokumentalny
23.00 TVN Fakty
23.15 Kropka nad i - pr. publicystyczny
23.35 Łowcy skarbów (11) - serial przygodowy
00.35 Tenbit.pl - magazyn internetowy
01.35 Superwizjer - magazyn sensacji i rozrywki
02.10 Nic straconego - pr. powtórkowe

TV 4
6.00 Strefa P
6.30 Supergol - magazyn piłkarski
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim. (powt.)
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim. (powt.)
8.35 Beetleborgs (51) - serial przygod. USA (powt.)
9.00 Fiorella (103) - telenowela peruw. (powt.)
9.55 Zbuntowany anioł (6) - telenowela argent. (powt.)
10.50 Akcja nad Berlinem (12) - serial sens. niem. (powt.)
11.40 Karolina w mieście (4) - serial kom. USA (powt.)
12.05 Kameleon (8) - serial sens. USA (powt.)
13.00 Strefa P
13.30 Supergol - magazyn piłkarski
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (52) - serial przygod. USA
15.00 Fiorella (104) - telenowela peruw.
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Dharma i Greg (3) - serial kom. USA
17.30 HOT CHAT - program publ.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (7) - telenowela argent.
19.00 Ognisty deszcz - film katastroficzny USA
20.55 Viper (3) - serial sens. USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22.15 Życiowa szansa - teleturniej
23.15 Zdążyć przed północą - gra o życie - kom. sens. USA
1.00 X Laski - program erotyczny
1.30 Muzyczne listy
2.20 Muzyczny VIP
2.55 Supergol - magazyn piłkarski
3.25 To się w głowie nie mieści - program rozrywkowy
3.50 Zakończenie programu

TVN 7
6.45 Dragon Ball GT - serial anim.
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (9/135) - telenowela meks.
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (87/94) - telenowela meks.
9.40 Melrose Place (179) - serial obycz. USA (powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.00 Big Brother I (powt.)
11.45 Porywy serca (56/90) - telenowela meks.
12.40 Telesklep
13.55 Albert - serial anim.
14.20 Dragon Ball GT - serial anim.
14.45 Dragon Ball Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (89/192) - serial kom. USA
16.05 Szkoła złamanych serc (52/80) - serial kom. austral.
16.35 Trzecia planeta od Słońca 5 (7/42) - serial kom. USA
17.05 Medicopter 117 (18/36) - (powt.)
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam doktora Brucknera 2 (19/25) - serial obycz. niem.
19.05 Melrose Place {180) - serial obycz. USA
20.00 W matni wyborów - kom. obycz. USA
21.50 Las Vegas (1/10) - serial sens. USA
22.50 Big Brother l
23.35 Cena naiwności - film sens. USA
1.25 Nadzieja i chwała - film obycz. bryt. 1987 (110 min)
3.20 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Fitness Club; odc. 23/26; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:55 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 4/15 - Wioska 40-tu rozbójników; serial animowany dla dzieci
09:05 A ja jestem; Sarna; program dla dzieci
09:15 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
09:20 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o drzewie; program dla dzieci
09:30 Maszyna zmian; odc. 3 - Sobowtór; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej
10:00 Pasje księdza proboszcza; reportaż Adama Kulika
10:25 Bałtycki Festiwal Piosenki-Karlshamm 2002; relacja z koncertu finałowego (STEREO); powt.
11:10 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; - podsumowanie; powt.
11:30 Tu jest wszystko; film dokumentalny
12:00 Wiadomości
12:10 Eurotel; magazyn
12:20 Plebania; odc. 53; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk
12:45 Sportowe lato 2002; powt.
13:35 50 lat TVP; Spotkanie z Balladą; "Opolskie Spotkanie z Balladą"; 1975  program rozrywkowy; wyk: Jerzy Stuhr, Bogusław Sobczuk, Łucja Prus, Urszula Sipińska, Irena Santor i inni; powt.
14:30 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO)
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 5 - Małpi król; serial animowany dla dzieci
17:50 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 6 - Syn wodza Mbu-Bu; serial animowany dla dzieci
18:00 A ja jestem; Sarna; program dla dzieci; powt.
18:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
18:20 Maszyna zmian; odc. 3 - Sobowtór; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 23/26; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Bajki Bolka i Lolka; odc. 11 - Brzydkie kaczątko; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Witold Gombrowicz; film dok. Andrzeja Wolskiego
21:10 Plebania; odc. 53; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
21:35 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
22:00 Forum; program publicystyczny
22:45 Nie tylko o muzyce; z Ewą Czeszejko-Sochacką; program Haliny Szymury
23:25 997-magazyn kryminalny
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
00:45 Gruby; odc. 7/7 - W podziemiach klasztoru; 1972  serial dla młodych widzów; reż: Wojciech Fiwek; wyk: Stanisław Milski, Mariusz Kozłowski, Arkadiusz Bielawski, Bogdan Kowalczyk, Katarzyna Łaniewska
01:15 Bajki Bolka i Lolka; odc. 11 - Brzydkie kaczątko; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:58 Sport; powt.
02:03 Pogoda; powt.
02:10 Fitness Club; odc. 23/26; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:35 Witold Gombrowicz; film dok. Andrzeja Wolskiego; powt.
03:20 Ojczyzna-polszczyzna; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
03:35 Plebania; odc. 53; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
04:05 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Córka albo syn; 1979  film obyczajowy prod. polskiej (71'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Eugeniusz Priwiezencew, Joanna Pacuła, Jadwiga Walewska, Janina Tur-Kiryłow
05:20 997-magazyn kryminalny; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Teleskiep
08.10 Ulica zakochanych (95) - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele (6) - serial animowany
09.30 Dziwny, wspaniały świat (10) - serial dokumentalny
10.00 Dotyk anioła (99) - serial obyczajowy
11.00 Kobiety mojego życia (40) - serial obyczajowy, Niemcy
11.55 Ulica zakochanych (95) - telenowela
12.50 Telesklep
14.50 Lista przebojów filmowych - magazyn
15.15 Cudowne lata (99) - serial obyczajowy
15.45 Seriale animowane
17.05 Arsene Lupin (4) - serial sensacyjny
18.00 Lista przebojów filmowych - magazyn
18.30 Cudowne lata (100) - serial obyczajowy
19.00 Dotyk anioła (100): Piękny marzyciel - serial obyczajowy
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.25 Nietykalni (18): Atlantic City - serial sensacyjny
21.15 Sposób na Alfreda - komedia, USA
23.05 Allo, allo (38) - serial komediowy
23.35 Piątka u Semki - program publicystyczny
00.10 Nietykalni (18): Atlantic City - serial sensacyjny
01.00 Sposób na Alfreda - komedia, USA
02.50 Allo, allo (38) - serial komediowy
03.20 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Ofiary losu - komedia USA (2000)
9.30 Mężczyzna niepotrzebny - film obycz. pol. (1981)
11.10 Anatomia sławy - komediodramat kanad.-franc. (2000)
12.55 Świat dziecka - film dok.
13.40 Kadosz - dramat izrael. (1999)
15.40 Joe Kidd - western USA (1972)
17.05 Deser
17.40 Cast Away. Poza światem - dramat USA (2000)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Dzieci stulecia - dramat kostium. franc. (1999)
22.35 Taxi 2 - komedia sens. franc. (2000)
0.05 Niech żyje miłość - film obycz. pol. (1991)
1.40 Częstotliwość - film SF USA (2000)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 10 największych szpiegów - film dok.
7.20 Gwiazdy Hollywood: Bill Paxton - magazyn
7.50 Granice wytrzymałości - film przyg. USA
9.55 Na planie - magazyn
10.20 Wiosna panie sierżancie - film obycz. pol.
12.00 Na falach - dramat
13.30 Cinema, cinema - magazyn
13.55 Kochanie, zwiększyłem dzieciaka - film famil. USA
15.25 Wybuchowa rodzinka - komedia kanad.
17.00 Gwiazdy Hollywood: Richard Gere - magazyn
17.30 Tam, gdzie ty - komedia romant. USA
19.00 Robin Hood: Faceci w rajtuzach - komedia USA
21.00 Zabij mnie później - komedia USA
22.30 Zabójczy warunek - sensacyjny USA
24.00 Niebezpieczne związki - film hist. USA
1.55 Windykatorzy - film krym. kanad.
3.20 Duch - film akcji USA
4.45 Wybuchowa rodzinka - komedia kanad.

Polonia 1
6:30 Przyjaciele Film animowany
7:20 Stellina Telenowela
8:00 Top shop Program reklamowy
12:10 Rozgrywki wyższych sfer Telenowela
12:45 Top shop Program reklamowy
19:10 Stellina Telenowela
20:00 Rozgrywki wyższych sfer Telenowela
20:30 Don Camillo i poseł Peppone Komedia
22:30 Ziemie toskańskie Program dokumentalny
23:00 Seksplozja Erotyka
23:20 Dziewczyny z X-chata Erotyka
23:45 Co za szok Erotyka
23:50 Eros Plaza Erotyka
0:05 Seks laski Erotyka
0:25 Podglądacz Erotyka
0:45 Magazyn erotyczny Erotyka
1:25 Magazyn erotyczny Erotyka
2:00 XXX Show Erotyka
2:15 Crazy Cat Show Erotyka 

Polsat 2
6:00 Informacje Wiadomości
6:15 Graffiti Informacje
6:25 Rodzina zastępcza Serial komediowy
6:50 Komicy występują w Polsacie Kabaret i satyra
7:05 Muzyka polska Rozrywka
8:05 Piosenka na życzenie Muzyka
9:00 TV market Informacje
9:15 Muzyczny relaks Muzyka
11:15 Najzabawniejsze zwierzęta świata Dokument
12:15 Komicy występują w Polsacie Kabaret i satyra
12:30 Zerwane więzi Talkshow
13:15 Dyżurny satyryk kraju Kabaret i satyra
13:45 A ku ku Rozrywka
14:15 V-max Informacje
14:45 Kalambury Rozrywka
15:15 Klub Stasia i Nel Program dla dzieci
15:50 TV market Informacje
16:10 Informacje Wiadomości
16:30 Aficionado Muzyka
17:00 Supergol Magazyn piłkarski
17:30 Hot chat Informacje
17:45 Dziennik Wiadomości
18:00 Aficionado Muzyka
18:30 Aficionado Muzyka
19:15 Pasmo informacyjne Wiadomości
19:40 Graczykowie Serial komediowy
20:05 VIP - wydarzenia i plotki Informacje
20:35 Rodzina zastępcza Serial komediowy
21:00 Adam i Ewa Telenowela
21:30 TV market Informacje
21:45 Hot chat Informacje
21:50 Dziennik Wiadomości
22:05 Hot chat Informacje
22:15 Komicy występują w Polsacie Kabaret i satyra
22:30 Adam i Ewa Telenowela
23:00 Informacje Wiadomości
23:25 Graffiti Informacje
23:45 Aficionado Muzyka
0:15 TV market Informacje
0:30 Aficionado Muzyka
1:00 Pasmo informacyjne Wiadomości
1:30 Aficionado Muzyka
2:00 Graczykowie Serial komediowy
2:30 Supergol Magazyn piłkarski
3:00 Rodzina zastępcza Serial komediowy
3:30 Dziennik Wiadomości 
3:45 Hot chat Informacje
4:00 Adam i Ewa Telenowela
4:30 Zerwane więzi Talkshow

PR1
6:15     Unter dem Hula Mond Komedia Orig: "Under The Hula Moon". Regie: Jeff Celantano (USA 1995)      
8:00     Haunted Hill Horror Orig: "House on Haunted Hill". Regie: William Malone (USA 1999)      
9:45     Vatertag - Ein guter Tag zum Sterben Komedia Orig: "Underworld". Regie: Roger Christian (USA 1997)      
11:15     Fandango Dramat Regie: Matthias Glasner (D 1999)      
13:00     Die Wonder Boys Komedia Orig: "Wonder Boys". Regie: Curtis Lee Hanson (USA 2000)      
15:00     Highlander - Endgame Film SF Orig: "Endgame". Regie: Doug Aarniokoski (USA 2000)      
16:30     Die Zeit der Rache Film kryminalny Orig: "A Time to Revenge". Regie: John Harwood (USA 1996)      
18:15     The Watcher Thriller Regie: Joe Charbanic (USA 2000)      
20:00     Das Programm: Tipps und Informationen      
20:15     Düstere Legenden II Horror Orig: "Urban Legends: Final Cut". Regie: John Ottman (USA 1999)      
22:00     Liebe, Hass und Impotenz Komedia Orig: "Jack And His Friends". Regie und Drehbuch: Bruce Ornstein (USA 1992)      
23:45     Fandango Dramat Regie: Matthias Glasner (D 1999)      
1:30     Justice - Eine Frage der Gerechtigkeit Thriller Orig: "Justice". Regie: Jack Ersgard (USA 1998)      
3:15     Düstere Legenden II Horror Orig: "Urban Legends: Final Cut". Regie: John Ottman (USA 1999) 

Avante
6:00     Horyzonty odc. 4      
6:30     Amerykańskie bolidy: Buick Grand Natis - GNX      
7:00     Walki powietrzne: French Naval Air Power odc. 24      
7:30     Klasyka na wodzie odc. 11      
8:00     Paintball: Turniej paintballa odc. 10      
8:30     Od Pekinu do Paryża odc. 11      
9:00     Krytyczne sytuacje: "Condition Critical" odc. 5      
9:30     Nowoczesna technika: Fresh Gear odc. 36      
10:00     Akcje ratunkowe na torach wyścigowych odc. 9      
11:00     Speed Demons odc. 1      
12:00     Horyzonty odc. 4      
12:30     Amerykańskie bolidy: Buick Grand Natis - GNX      
13:00     Walki powietrzne: French Naval Air Power odc. 24      
13:30     Klasyka na wodzie odc. 11      
14:00     Paintball: Turniej paintballa odc. 10      
14:30     Od Pekinu do Paryża odc. 11      
15:00     Krytyczne sytuacje odc. 5; Org: "Condition Critical"      
15:30     Nowoczesna technika: Fresh Gear odc. 36      
16:00     Akcje ratunkowe na torach wyścigowych odc. 9      
17:00     Speed Demons odc. 1      
18:00     Horyzonty odc. 5      
18:30     Czciciele szybkości odc. 24      
19:00     Stalowe rekiny: Submarines - Sharks of Steel odc. 2      
20:00     Najodważniejsi odc. 1      
20:30     Świat samochodów: Auto Mundial odc. 7      
21:00     Słynne samoloty: Hunter      
21:30     Nowoczesna technika: Fresh Gear odc. 37      
22:00     Lordowie mafii odc. 8; Org: "Lords Of The Mafia"      
23:00     Wyścig odc. 1      
0:00     Horyzonty odc. 4      
0:30     Amerykańskie bolidy: Buick Grand Natis - GNX      
1:00     Walki powietrzne: French Naval Air Power odc. 24      
1:30     Klasyka na wodzie odc. 11      
2:00     Paintball: Turniej paintballa odc. 10      
2:30     Od Pekinu do Paryża odc. 11      
3:00     Krytyczne sytuacje: "Condition Critical" odc. 5      
3:30     Nowoczesna technika: Fresh Gear odc. 36 

TMT
7:05     Teraz Muzyczna Telewizja
8:30     Inside Britain: Ochrona zabytków
9:00     W garnku
9:30     Wybory Miss WWW: Półfinały      
10:00     TMT w krainie bajki
12:00     Telesprzedaż
12:15     Teraz Muzyczna Telewizja
12:30     Magia tarota
13:00     Obrzędy zaślubin w Chinach
13:40     Teraz Muzyczna Telewizja
14:00     Pory roku
15:00     TMT w krainie bajki
16:00     Teraz Muzyczna Telewizja
16:15     Telesprzedaż
16:30     Jednym śladem
17:00     W garnku
17:30     Telesprzedaż
18:00     Obrzędy zaślubin w Chinach
18:45     Teraz Muzyczna Telewizja
19:00     TMT w krainie bajki
20:00     Telesprzedaż
20:30     Magia tarota
21:00     Nasze życie, nasze zdrowie
21:30     Ludzie sukcesu: Marek Kotański      
22:00     Muzyczny głos
22:30     Jednym śladem
23:00     Galeria urody
23:30     Filmy animowane dla dorosłych (Polska) 

K-Toon
6:00     Sendepause
20:00     Mit List und Tomahawk: Die Meuterei; (USA 1964) Orig: "Go Go Gophers"      
20:05     Orson & Olivia: Die Schwäne der Themse; Regie: Arthur Qwak (F 1993)      
20:35     Road Rovers: Angriff der Monster-Insekten; Regie: Hyunsook Cho (USA 1996)      
21:00     He-Man - Tal der Macht: Das Haus von Shokoti; Orig: "He-Man". Regie: Lou Kachivas (USA 1983)      
21:25     Godzilla: Tanz auf dem Vulkan; Regie: Sam Liu (USA 1998)      
21:50     Starship Troopers - Der Kampf geht weiter: Abschied von einem Freund; Regie: Sam Liu (USA 1999)      
22:15     King of the Hill: Hosen runter!; (USA 2000)      
22:40     Daria: Forschung und Leere; Regie: Karen Disher (USA 1997)      
23:05     Batman & Robin: Seelen aus Silizium; Regie: Boyd Kirkland (USA 1992)      
23:30     Dick Tracy: Bitte recht freundlich!; Orig: "The Dick Tracy Show". Regie: Steve Clark (USA 1960)      
23:35     Die Astro-Dinos: Der Duft der großen Saurier; Regie: Stephan Martiniere (USA 1987)      
0:00     Thunder Cats - Die starken Katzen aus dem All: Die magische Kette; (USA 1988)      
0:25     Birdman und das Galaxy Trio: Gefährliches Unkraut / Der Diktator von Paradies Zwei / Der Diktator von Paradies Zwei; Regie: Joseph Barbera, William Hanna (USA 1967)      
0:50     Underdog - Der Superhund: Im Sog des Bösen; (USA 1963) Orig: "Underdog"      
1:00     Godzilla: Tanz auf dem Vulkan; Regie: Sam Liu (USA 1998)      
1:25     Daria: Forschung und Leere; Regie: Karen Disher (USA 1997)      
1:50     King of the Hill: Hosen runter!; (USA 2000)      
2:15     Batman & Robin: Seelen aus Silizium; Regie: Boyd Kirkland (USA 1992)      
2:40     Die Astro-Dinos: Der Duft der großen Saurier; Regie: Stephan Martiniere (USA 1987)      
3:05     Thunder Cats - Die starken Katzen aus dem All: Die magische Kette; (USA 1988)      
3:30     Underdog - Der Superhund: Im Sog des Bösen; (USA 1963) Orig: "Underdog"      
3:40     Birdman und das Galaxy Trio: Gefährliches Unkraut / Der Diktator von Paradies Zwei / Der Diktator von Paradies Zwei; Regie: Joseph Barbera, William Hanna (USA 1967) 

Krimi & Co
6:05     Der König: Der Schatz im Henkerturm; Regie: Axel de Roche (D 1993)      
6:55     Wolffs Revier: Katharina und Kaviar; Regie: Kaspar Heidelbach (D 1992)      
7:45     Derrick: Höllensturz; Regie: Günter Gräwert (D 1999)      
8:50     Der Alte: Der Lebensretter; Regie: Dietrich Haugk (D 1996)      
9:50     Ein Fall für zwei: Das Attentat; Regie: Michael Gutmann (D 1992)      
10:50     Sophie - Schlauer als die Polizei: Der Fingermörder; Regie: Franz Peter Wirth (D 1995)      
11:40     Wolffs Revier: Der Tod einer Krankenschwester; Regie: Peter Fratzscher (D 1993)      
12:30     Derrick: Der stille Mord; Regie: Theodor Grädler (D 1992)      
13:35     Verratene Liebe (2/3); Orig: "Donna D'Onore". Regie: Ralph Thomas (I/USA 1992)      
15:15     Schwarz greift ein: Das Geständnis; Regie: Peter Carpentier (D 1993)      
16:05     Sophie - Schlauer als die Polizei: Adams letzte Fahrt; Regie: Rolf Liccini (D 1996)      
17:00     Der Alte: Schlagt ihn tot; Regie: Hans-Jürgen Tögel (D 1998)      
18:05     Derrick: Beatrice und der Tod; Regie: Theodor Grädler (D 1992)      
19:25     Wolffs Revier: Reifenpanne; Regie: Peter Fratzscher (D 1993)      
20:15     SOKO 5113: Mord ohne Auftrag; Regie: Michael Zens (D 1997)      
21:05     Die Stadtindianer: Schnöder Lohn; Regie: Michael Knof (D 1995)      
21:55     Stubbe - Von Fall zu Fall: Kein Tod ist wie der andere; Regie: Peter Wekwerth (D 1999)      
23:30     Ein Fall für zwei: Feiglinge töten nicht; Regie: Frank Strecker (D 1992)      
0:30     Wolffs Revier: Reifenpanne; Regie: Peter Fratzscher (D 1993)      
1:20     Sophie - Schlauer als die Polizei: Adams letzte Fahrt; Regie: Rolf Liccini (D 1996)      
2:10     Schwarz greift ein: Das Geständnis; Regie: Peter Carpentier (D 1993)      
3:00     Der Alte: Schlagt ihn tot; Regie: Hans-Jürgen Tögel (D 1998) 

Kinderkanal
7:00     Tims Kuscheltiere: "Die falsche Fährte" (11); Regie: Ellen Meske (GB 1997/1999)      
7:10     Fix & Foxi: Anglerglück; Regie: Antoni D'Ocon (D 1999/2001)      
7:20     Der kleine Bär: Stachelige Freunde; Regie: Daniel Poitras (CDN 1996/2001)      
7:30     Alice im Wunderland: "Benny und die Schraubmäuse" (34/52); Orig: "Alice in Wonderland". Regie: Taku Sugiyama (J 1980)      
7:55     Musik-Boxx
8:00     Sesamstraße: Lernen mit Spaß für Kinder      
8:30     Lilalu im Schepperland: "Fix gereimt!" (4/13); Regie: Axel Schulz (D 2000)      
9:00     Teletubbies: Sendereihe für Vorschulkinder      
9:25     Franklin: "Franklin mein Franklin" (52/104); (CDN 1997/2000)      
9:35     Archibald der Detektiv - Ein Koala ermittelt: "Das Spukhaus" (4/52); (GB 1998)      
9:50     Tims Kuscheltiere: "Das Bastel-Monster" (12); Regie: Ellen Meske (GB 1997/1999)      
10:00     Noch mal 13 auf einen Streich: "Der Fischer und seine Frau" (7/13); Regie: Bruce W. Smith (USA 1995)      
10:25     Marcelino: "Die Fliege aus Afrika" (3/26); Regie: Santiago Moro, Xavier Picard (E/F/J 2000)      
10:50     Die Jagd nach dem Kju Wang: "Ardelias Foto-Termin" (21/26); (I/D/F 1999)      
11:15     Spiel-Boxx
11:20     Teletubbies: Sendereihe für Vorschulkinder      
11:45     Sesamstraße: Lernen mit Spaß für Kinder      
12:15     Janoschs Traumstunde: "Der Quasselkasper" (5/24); (D 1986)      
12:45     Tweenies: "Drunter und Drüber" (19/260); Regie: Will Brenton (GB 1999)      
13:05     Alice im Wunderland: "Wettermann und Wetterfrau" (35/52); (J 1980)      
13:30     Die Biene Maja: "Die Moskitobande" (92/104); Regie: Marty Murphy (J 1975)      
13:55     Peter Pan: "Die gute Hexe" (33/41); Regie: Yoshio Kuroda (AUS 1989)      
14:20     Tom, Jerry & Co. (57)      
14:50     Kikania
15:00     Gloria und ihre Familie: "Rodney und Notta" (26/26); (D/AUS)      
15:30     KI.KA - Couch
15:35     Tolle Sachen
15:40     Kikania
15:50     Die Kinder vom Alstertal: "Der Ausreißer" (15/34); Regie: Monika Zinnenberg (D 1998/2002)      
16:15     Kikania
16:30     Akte Zack: "Verwünschte Wünsche" (9/52); Regie: Michael DeCarlo (CDN 2000/2002)      
16:55     Was geht, Noah?: "Promi-Alarm" (13/13); Regie: Pamela Dresser (USA 2000)      
17:20     logo: Nachrichten für Kinder      
17:30     Die Jagd nach dem Kju Wang: "Filmstar Ardelia" (22/26); Regie: Enzo D'Alo (I/D/F 1999)      
17:55     Marcelino: "Der König des Waldes" (4/26); Regie: Santiago Moro, Xavier Picard (E/F/J 2000)      
18:20     Der kleine Bär: Das neue alte Nest; Regie: Daniel Poitras (CDN 1996/2001)      
18:30     Die Biene Maja: "Ganz feine Leute" (93/104); (J 1980)      
18:55     Unser Sandmännchen
19:00     Sendepause

Junior
6:15     Der Wind in den Weiden: Die Ernte; Regie: Arthur Rankin jr., Jules Bass (USA/J 1981)      
6:35     Marco: Es ist kein Traum; Orig: "Cuore di Mamma". Regie: Isao Takahata (J 1976)      
7:00     Die Baby-Hubert-Show: Orig: "The Baby Huey Show". Regie: Hubert Jenson (USA 1997)      
7:20     Baby Boom: Gute und schlechte Kumpel; Orig: "Baby Follies". Regie: Denis Olivieri (F 1993)      
7:45     Muppet Babies: Ärger mit der Post; Regie: Carol Beers, Charlie Downs, Al Kouzel, Rudi Cataldi, Tiger West (USA 1988)      
8:10     Chuck, der schlaue Biber: Jumbos Abenteuer; Orig: "Chuck The Beaver". Regie: Kouzo Takagaki, Kazuyuki Okaseko (J 1975)      
8:35     Heidi: Auf der Weide; (J 1972)      
9:00     Pinocchio: Wiedersehen mit Geppetto; (J 1976)      
9:20     Erdferkel Arthur und seine Freunde: Dora-Wilma und der Fahrradmarathon / Das Baseballteam; Orig: "Arthur". Regie: Greg Bailey (CDN 1995)      
9:50     Wickie und die starken Männer: Die Befreiung; (J 1972)      
10:15     Familie Robinson: Ein schreckliches Erdbeben; (J 1981) Orig: "Flo La Piccola Robinson"      
10:35     Schweinchen Dick: Noch Ärger als Ärger; (USA 1950) Orig: "Porky Pig"      
10:50     Yogis galaktische Abenteuer: Der Raumvampir; Orig: "Yogi's Galaxy Goofups". Regie: Carl Urbano, Ray Patterson (USA 1978)
11:15     Mr. Magoos bunter Jahrmarkt: Mr. Magoos mißratener Neffe; Orig: "Mr. Magoo's Cartoon Carnival". Regie: Pete Burness (USA 1956)
11:20     Charlie Brown - Die Peanuts: Sie ist eine Sportkanone; Orig: "Charlie Brown". Regie: Bill Melendez (USA 1980)      
11:45     Die Flintstone-Comedy-Show: Der plappernde Papagei / Wellensalat / Das wilde Rennen; (USA 1993)      
12:10     Scooby Doo, wo bist Du?: Der Menschenaffe vom verlorenen Berg; Orig: "Scooby Doo, Where Are You?". Regie: Joseph Barbera, William Hanna (USA 1969)      
12:35     Doug: Doug schwimmt im Geld; (USA/F 1991/1993)      
12:55     Lassie: Die Malerin; (USA 1967)      
13:20     Inspektor Maus: Der goldene Gouda; Orig: "Inspector Mouse". Regie: Francis Nielsen (IRL#F)      
13:45     Ivanhoe: Der König ist tot; (F/CDN/D 1997)      
14:10     Die Astro-Dinos: Das vergessene Tal; Regie: Stephan Martiniere (USA 1987)      
14:30     Black Beauty in Australien: Der vergrabene Schatz; Regie: Mike Smith (USA/Neuseeland/GB/D 1990)      
15:00     Extreme Ghostbusters: Dämonische Dichtkunst; Regie: Scott Wood (USA 1997)      
15:20     Graf Duckula - Geschichten mit Biß: Im Rathaus ist die Hölle los; Regie: Chris Randall (GB 1988)      
15:45     Mr. Magoos bunter Jahrmarkt: Mr. Magoos Unterwasserreise; Orig: "Mr. Magoo's Cartoon Carnival". Regie: Pete Burness (USA)
15:50     Die neuen Abenteuer von Jonny Quest: Der Killersatellit; Orig: "The Real Adventures of Jonny Quest". Regie: Doug Wildey (USA 1996)      
16:10     Die Maske: Das Zementding und der Fischjunge; (USA 1996) Orig: "The Mask"      
16:35     Die reinste Hexerei: Besuch aus alten Zeiten; (USA 1989) Orig: "Free Spirit"      
17:05     Pokémon - Die Johto Reisen: Roll on, Pokémon!; (J/USA 2000) Orig: "Pokemon"      
17:25     Sailor Moon - Das Mädchen mit den Zauberkräften: Gefahr im Weltraum; (J 1995)      
17:50     Schweinchen Dick: Räubergeschichten; (USA 1937) Orig: "Porky Pig"      
18:00     Yogis galaktische Abenteuer: Der Schatz von Kongo-Bongo; Orig: "Yogi's Galaxy Goofups". Regie: Carl Urbano, Ray Patterson (USA 1978)      
18:25     Die Peanuts: Ich schwärme für dich; Regie: Bill Melendez (USA 1975)      
18:50     Die Feuerstein Comedy Show: Freds Höhenflug / Aufregung im Steintal / Abenteuer des Steinreiters; Orig: "Flintstone Comedy Show". Regie: William Hanna, Joseph Barbera (USA 1972)      
19:15     Scooby Doo, wo bist du?: Der Außerirdische; Regie: Joseph Barbera, William Hanna (USA 1969)      
19:45     Sendepause

Goldstar TV
6:00     Musikwecker: Flotte Schlager und gute Laune für den neuen Tag      
8:00     Erfrischend deutsch: Aktuelles aus der Schlagerbranche      
9:00     Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager      
10:00     Hitcocktail: Hits aus den letzten vier Jahrzehnten      
11:00     Softhits: Balladen, langsame Schlager und Instrumentals      
12:00     Goldies: Oldies, historische Daten, Geburtstage und Jubiläen      
13:00     Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager      
14:00     Alles Liebe
15:00     Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager      
16:00     Hitcocktail: Hits aus den letzten vier Jahrzehnten      
17:00     Softhits: Balladen, langsame Schlager und Instrumentals      
18:00     Erfrischend deutsch: Aktuelles aus der Schlagerbranche      
19:00     Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager      
20:00     Hitcocktail: Hits aus den letzten vier Jahrzehnten      
21:00     Goldies: Oldies, historische Daten, Geburtstage und Jubiläen      
22:00     Alles Liebe
23:00     Schlager zum Kuscheln: Schlager, Oldies und Instrumentals rund um die Liebe      
0:00     Erfrischend deutsch: Aktuelles aus der Schlagerbranche      
1:00     Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager      
2:00     Hitcocktail: Hits aus den letzten vier Jahrzehnten      
3:00     Alles Liebe

Euronews
6:00     Frühstücksfernsehen: Das Wichtigste in Kürze - Nachrichten, Wirtschaft, Europa, Sport und Wetter      
11:00     News & Lifestyle: Modernes Leben und Lifestyle-Magazine - Cinema, Style, Cult, Hi-Tech, Globus, E-News, Europeans, Pass und No Comment      
13:00     Mittagsnachrichten
15:00     News & Lifestyle: Modernes Leben und Lifestyle-Magazine      
19:00     Nachrichten und Analysen: Das Wichtigste vom Tag, Analysen und Hintergründe, Wirtschaft, Europa, Sport und Wetter      
20:40     Perspectives: Top-Themen aus Deutschland, Frankreich, Schweiz, Großbritannien, Italien, Portugal, Russland, Spanien      
20:50     Das Abendmagazin: Dolce Vita      
21:00     Nachrichten und Analysen
21:40     Perspectives
21:50     Das Abendmagazin: Style      
22:00     Nachrichten und Analysen
22:30     Perspectives I: Top-Themen aus Deutschland, Frankreich, Schweiz, Groábritannien, Italien, Portugal, Spanien      
23:00     News & Sport: Nachrichten des Tages, Analysen, Sportergebnisse des Abends      
23:30     Perspectives II: Top-Themen aus Deutschland, Frankreich, Schweiz, Groábritannien, Italien, Portugal, Spanien      
0:00     Spätnachrichten

France 2
6:00     Les z'amours: Jeu      
6:30     Télématin: Magazine      
8:30     Un livre: Magazine      
8:35     Promenade de santé: Magazine      
8:40     Des jours et des vies (512); (USA) Orig: "Days of our Lives"      
9:05     Amour, gloire et beauté (3316); Régie: Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia (USA)      
9:25     CD aujourd'hui: Magazine      
9:30     C'est au programme: Magazine      
11:00     Flash info
11:05     Motus: Jeu      
11:40     Les z'amours: Jeu      
12:10     CD aujourd'hui: Magazine      
12:20     Pyramide: Jeu-quiz      
12:55     Météo
13:00     Journal: Informations      
13:45     Promenade de santé: Magazine      
13:50     Météo
13:55     Expression directe: Magazine      
14:00     Inspecteur Derrick: Un truc super; Régie: Jürgen Goslar (D)      
15:05     Un cas pour deux: Dieu m'est témoin; Régie: Jörg Grünler (D)      
16:05     Rex: Nounours mortels; Régie: Oliver Hirschbiegel, Wolfgang Dickmann, Pascal Hoffmann (D)      
16:55     Un livre: Magazine      
17:00     Des chiffres et des lettres: Jeu      
17:30     Age sensible: Inégale amitié; Régie: Gilles Bannier      
18:00     Brigade des mers: Négligence coupable; Orig: "Water rats". Régie: Chris Martin-Jones (AUS)      
18:50     CD aujourd'hui: Magazine      
18:55     On a tout essayé!: Magazine      
19:45     C'est pas banal
19:50     Un gars, une fille: Au petit déjeuner; Régie: Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige (F)      
19:55     Objectif Terre: Magazine      
20:00     Journal: Informations      
21:00     Talent de vie: Actualité      
21:05     Météo
21:15     Les puissants Dramat Orig: "The Mighty". Régie: Peter Chelsom (USA 1998)      
23:00     Comme au cinéma: Magazine      
23:05     Le silencieux Film sensacyjny Régie: Claude Pinoteau (F 1972)      
1:00     Journal de la nuit: Informations      
1:15     Météo
1:20     CD aujourd'hui: Magazine      
1:25     Histoires courtes: Court métrage      
2:05     Chanter la vie: Divertissement      
2:55     Pyramide: Jeu-quiz      
3:30     Par ou la sortie, s'il vous plait?: Documentaire 
4:25    24 heures d'infos
4:45    Les violons du monde

Alpha
6:00     Tele-Gym
6:15     Deutsch: Persönlichkeitsbildung und Mediennutzung (2/13) - Printmedien - Nutzung und Informationsgewinn      
6:45     Mathematik: Gleichungen und Funktionen (2/6) - Einsetzungsverfahren      
7:15     Alpha-Job unterwegs: Beruf und Bildung      
7:45     Englisch für Anfänger (11/51)      
8:15     Reports in English: Fighting to save County Clare      
8:30     Pauk mit: Latein: Übersetzungskurs (3/13)      
8:45     Pauk mit: Latein: Übersetzungskurs (4/13)      
9:00     Fast Track English: Le Shuttle (9/26)      
9:30     Rückblende: Zeitgeschichtliche Reihe      
9:45     Monitor Italia: Wochenschau in italienischer Sprache      
10:00     Alpha-Campus: Bildungsreihe      
10:30     InternetCouch: Web-Magazin      
11:00     Verne-Reise in 80 Tagen
11:45     Panoramabilder
12:00     Der Top-Tipp: Ratgeber      
12:05     Das Tagesgespräch: Diskussion mit Zuschauerbeteiligung      
12:55     Der Top-Tipp: Ratgeber      
13:00     Zum 80. Geburtstag von Peter Wapnewski am 7. September: Alpha-Forum: Gespräch      
13:45     Reports in English: Tralee beyond the roses      
14:00     Pauk mit: Latein: Übersetzungskurs (5/13)      
14:15     Pauk mit: Latein: Übersetzungskurs (6/13)      
14:30     Tauch-Stationen: Naturdokumentation      
15:15     Discovery: Dokumentationsreihe      
15:45     Anna, Schmidt & Oskar: Deutsch für ausländische Kinder (18/26)      
16:00     Alpha Österreich
16:45     nano: Die Welt von morgen      
17:15     Verne-Reise in 80 Tagen
18:00     Alpha-Campus: Bildungsreihe      
18:15     Alpha-Campus: Bildungsreihe      
18:30     Die Abendschau: Franken      
18:43     Programmvorschau
18:45     Rundschau: Nachrichten - Berichte - Wettervorhersage      
19:00     Anschi und Karl-Heinz: Religionsmagazin für Kinder      
19:15     Mathematik: Gleichungen und Funktionen (2/6) - Einsetzungsverfahren      
19:45     Viertel vor ...: Zeitgeschichtliche Reihe      
20:00     Die Abendschau
20:15     Alpha-Forum: Gespräch      
21:00     Alpha Österreich
21:45     blaa-teen: Jugendmagazin      
22:15     Olympia 1972 in München
22:40     Der Top-Tipp: Ratgeber      
22:45     Tauch-Stationen: Naturdokumentation      
23:30     Alpha-Forum: Gespräch      
0:15     Viertel vor ...: Zeitgeschichtliche Reihe      
0:25     Alpha-Job: Beruf und Bildung      
0:55     Bob Ross: The Joy of Painting      
1:25     Die Wörlitzer Anlagen
1:30     Space-Night: Weltall-Bilder 

TSR 2
7:00     Euronews: Informations      
8:00     C'est mon choix: Talk-show      
8:55     Quel temps fait-il?
9:15     Euronews: Informations      
10:25     faxculture: Magazine      
11:25     Mise au point: Magazine      
12:15     Classe éco: Magazine      
12:40     Le Schwyzerdütsch avec Victor: Lecon: Am Fluugplatz      
12:55     Les Zap: Emission jeunesse      
14:35     Telescoop: Emission publicitaire      
15:00     Les Zap: Emission jeunesse      
19:10     Le Big Mohoj Show: Emission interactive      
19:30     L'anglais avec Victor: Lecons: Children      
19:50     Passion foot
20:15     Il était une fois... les Nations Unies: Documentaire      
21:15     Vote de l'Assemblée générale des Nations Unis sur l'adhésion de la Suisse
22:30     le 22:30 sport: Magazine      
23:00     Vision du réel: Titicut Follies: Documentaire      
0:30     Zig Zag Expo: Magazine      
1:15     02 a la une: Tous sur orbite      
1:20     TextVision
1:25     Intermede

TV 5 Europe
6:00     Journal TV 5: Informations      
6:15     Journal mondial des journaux: Informations      
6:30     Télématin: Magazine      
8:00     Journal Radio Canada: Informations      
8:30     Cultivé et bien élevé: Magazine      
9:00     TV 5 infos: Informations      
9:05     Zig zag café: Magazine      
10:00     Journal TV 5: Informations      
10:15     Les faux-fuyants Komedia Régie: Pierre Boutron (F 2000)      
12:00     TV 5 infos: Informations      
12:05     Les z'amours: Jeu      
12:30     Journal France 3: Informations      
13:00     TV 5 infos: Informations      
13:05     Mise au point: Magazine      
14:00     Journal TV 5: Informations      
14:15     P.J.: Police judiciaire: "Spiritisme" (47); Régie: Gérard Vergez (F)      
15:05     P.J.: Police judiciaire: "Mauvais traitements" (48); (F)      
16:00     Journal TV 5: Informations      
16:20     TV 5, l'invité :Entretien      
16:30     Palettes: Documentaire      
17:00     TV 5 infos: Informations      
17:05     Pyramide: Jeu      
17:30     Questions pour un champion: Jeu de connaissances      
18:00     Journal TV 5: Informations      
18:15     C'est quoi la vie? Dramat Régie: Francois Dupeyron (F 1999)      
20:00     Journal suisse: Informations      
20:30     Journal France 2: Informations      
21:00     TV 5 infos: Informations      
22:00     Journal TV 5: Informations      
22:15     Une femme en blanc (2/6); Régie: Aline Issermann (F 1996)      
0:00     TV 5, l'invité: Entretien      
0:10     Journal belge: Informations      
0:35     Soir 3: Informations      
0:55     Journal d'Afrique: Informations      
1:15     France Europe Express: Magazine      
3:00     TV 5 infos: Informations      
3:05     Le Point: Magazine 

Saar TV
6:00     Reisetraum: Touristikreportage      
6:55     Reisetraum: Touristikreportage      
7:50     Reisetraum: Touristikreportage      
8:45     Leben & Wohnen: Spielshow rund um den Urlaub      
9:45     Infomercial: Werbesendung      
10:00     Leben & Wohnen: Spielshow rund um den Urlaub      
11:00     LIVE! Aber bitte mit Schlager: Musikshow mit Matthias Lutz      
13:15     Der Denver Clan
14:30     Urlaubsglück: Gewinnshow für Reiselustige      
16:00     Saar News: Regionale Meldungen      
16:05     Kino & more News: Filmmagazin      
16:15     Nur mit Nummer
17:00     Saar News: Regionale Meldungen      
17:15     Event: Konzerte, Live-Acts und Promitalks      
17:30     Motor-TV: Automagazin      
18:00     Saar News: Regionale Meldungen      
18:30     Endlich zuhause: Magazin rund ums Bauen, Renovieren und Finanzieren      
19:00     Saar News: Regionale Meldungen      
19:30     CNN Deutschland Nachrichten: Aktuelle News aus Deutschland, Wetter und ein Blick zur Frankfurter Börse      
19:45     KARSCH: schrill-anders-gnadenlos      
20:00     Saar News: Regionale Meldungen      
20:30     Jules Verne: Abenteuermagazin      
21:00     Saar News um 9: Information und Unterhaltung aus dem Saarland      
21:15     Nur mit Nummer
22:00     Saar News um 10: Information und Unterhaltung aus dem Saarland      
22:30     Auf Tour: Reise- und Freizeitmagazin      
23:00     Alles auf Rot: Gameshow      
0:00     la notte - Sexy Night@Saar TV: Erotikshow 

SF 2
9:00     Schulfernsehen: Naturnah: Steilwandspezialisten - In den Kalkfelsen der Schwäbischen Alb      
9:30     Abenteuer Discovery: Flug ins 3. Jahrtausend      
9:55     Schulfernsehen-Vorschau
10:00     Catdog: Eine süße Sache / Das Haus am See; (USA 1998)      
10:30     Die Drillinge: Blaubart; (E 1995)      
11:00     Aaahh!!! Monster: Weck mich, wenns vorbei ist / Geräusche in der Nacht; Regie: Igor Kovalyov, Andrei Svislotski (USA 1994)
11:30     Rockos modernes Leben: Raus in die Natur / Rockos Hochzeit; (USA 1993/1996) Orig: "Rocko's Modern Life"      
11:50     Live!: Spiel und Spass für Kinder      
12:00     Expedition der Stachelbeeren: Elfenbeinschmuggler; (USA 1997/2001) Orig: "Wild Thornberrys"      
12:20     Live!: Spiel und Spass für Kinder      
12:30     Hey Arnold!: Operation Ruth / Der Baseballplatz; (USA 1996/1997)      
12:50     Quiz
13:00     Clarissa: Die Chefredakteurin; (USA 1992/1993) Orig: "Clarissa Explains It All"      
13:30     Die Biber-Brüder: ... vielleicht beim nächsten Mal / Film ab; (USA 1997/1999) Orig: "The Angry Beavers"      
14:00     Rockos modernes Leben: Manisch mechanisch / Ein Herz für Käfer; (USA 1993/1996) Orig: "Rocko's Modern Life"      
14:30     Pete & Pete: Artie auf Abwegen; (USA 1993)      
15:00     Ocean Girl - Prinzessin der Meere: In der Höhle des Greifs; (AUS 1999) Orig: "The New Adventures of Ocean Girl"      
15:30     Global Guts: Sportliche Spielshow für Kinder      
16:00     Expedition der Stachelbeeren: Die Seehund-Kolonie; (USA 1997/2001) Orig: "Wild Thornberrys"      
16:30     Kenan & Kel: Mentale Kel-Epathie; (USA 1996)      
16:50     Quiz
17:00     King of the Hill: "Jagdszene in Arlen" (43/104); Regie: Klay Hall (USA 1997)      
17:25     Futurama: Wie ein wilder Bender; (USA 1999)      
17:50     Sabrina - Total verhext!: Traumsehen; Orig: "Sabrina, the Teenage Witch". Regie: Gary Halvorson (USA 1996)      
18:15     Die Simpsons: Bart köpft Oberhaupt; (USA 1990) Orig: "The Simpsons Family"      
18:40     OOPS!: Live-Studio      
19:30     Tagesschau
19:50     Meteo
20:00     Spuren der Zeit: Dokumentationsreihe      
20:45     Sondersendung: Die Schweiz in der UNO: Die Generalversammlung der UNO nimmt die Schweiz offiziell als 190. Mitglied auf
22:40     Sport aktuell
23:15     Comedy, Comedy: Funny Bones - Tödliche Scherze Komedia Orig: "Funny Bones". Regie: Peter Chelsom (GB/USA 1995)      
1:25     OOPS!: Live-Studio      
1:55     SwissTXT

Hamburg 1
6:00     Hamburg am Morgen: Hamburg 1 News zur vollen und zur halben Stunde sowie Verkehr und Wetter      
9:00     QVC: Homeshopping      
15:00     Hamburg 1 News
15:05     Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin      
15:20     Hamburg Inside: Lifestyle, Leute, Boulevard      
15:35     Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin      
15:55     Hamburg 1 News
16:00     Rasant: Das Sportmagazin      
16:45     Nachgefragt
17:00     Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter      
17:30     Hamburg Inside: Lifestyle, Leute, Boulevard      
17:45     Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin      
18:00     Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter      
18:30     Hamburg Inside: Lifestyle, Leute, Boulevard      
18:45     Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin      
19:00     Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter      
19:30     Nachgefragt
19:45     Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin      
20:00     Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter      
20:15     Schalthoff live: Die Hamburg 1 Talkshow      
21:00     Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter      
21:15     Nur mit Nummer: Koslars seltsame Sprechstunde      
22:00     Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter      
22:15     Schalthoff live :Die Hamburg 1 Talkshow      
23:00     Erotik: Sexy Clips / Sexy Calls / Lovers Tv

CANAL+ NIEBIESKI
05:55    "Bandolero!" reż.Andrew V. McLaglen, wyk.James Stewart, Dean Martin, Raquel Welch, George Kennedy western USA 1968
07:40    Zakończenie programu
09:00    ITF Futures Tenis ziemny
10:00    Sportowe Forum magazyn sportowy
11:00    "Daisy Miller" reż.Peter Bogdanovich, wyk.Cybil Shepard, Barry Brown, Cloris Leachman, Mildred Natwick film obyczajowy USA 1974
12:30    "Śpiew miłości" reż.Julie Dash, wyk.Monica Arnold, Christian Kane, Essence Atkins, Vanessa Bell Calloway film obyczajowy USA 2000
13:55    Łapu Capu Extra chochliki telewizyjne
14:25    "Mr. Johnson" reż.Bruce Beresford, wyk.Pierce Brosnan, Maynard Eziashi, Edward Woodward, Beatie Edney dramat obyczajowy USA 1991
16:05    "Fasolowa wojna" reż.Robert Redford, wyk.Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Julie Carmen film obyczajowy USA 1998
18:00    "Orły Temidy" reż.Ivan Reitman, wyk.Robert Redford, Daryl Hannah, Debra Winger, Brian Dennehy komedia sensacyjna USA 1986
19:55    "Przez 24 godziny" reż.Joan Cassar/David Giggenheim, wyk.Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Clarke, Elisha Cuthbert serial USA 2002
20:40    Liga francuska Piłka nożna mecz Olympique Lyon - RC Lens
22:40    ITF Futures Tenis ziemny
23:40    Sportowe Forum magazyn sportowy
00:45    Liga francuska Piłka nożna mecz Olympique Lyon - RC Lens
02:45    "Hombre" reż.Martin Ritt, wyk.Paul Newman, Fredric March, Richard Boone, Barbara Rush western USA 1967
04:35    "Intruz" reż.David Bailey, wyk.Charlotte Gainsbourg, Charles Powell, Nastassja Kinski, John Hannah thriller Kanada/Wielka Brytania 1999

Le Cinema
14:00    "Same gwiazdy" reż.Michel Lang, wyk.Leslie Caron, Remy Laurent, Claude Swieca, Jerome Foulon komedia Francja 1980
16:00    "Koszula z węża" reż.Antonio Canet, wyk.Zoe Berriartua, Antonia Hortelano, Juli Perez, Cristina Brondo komedia Hiszpania 1997
18:00    "Uśmiech nocy" reż.Ingmar Bergman, wyk.Gunnar Björnstrand, Ulla Jacobsson, Eva Dahlbeck, Margit Carlquist komedia erotyczna Szwecja 1955
20:00    "Sylwetki gwiazd: Holland, Holland" Dokument film dokumentalny
20:30    "Budapeszteńskie opowieści" reż.Istvan Szabo, wyk.Andras Balint, Agi Meszaros, Karoly Kovacs, Franciszek Pieczka dramat obyczajowy Węgry 1977
22:00    "Czerwone i czarne" reż.Ben Bolt, wyk.Ewan McGregor, Alice Krige, Rachel Weisz, Christopher Fulford dramat obyczajowy Wielka Brytania 1993
00:00    "Morza południowe" reż.Manuel Esteban, wyk.Jean Pierre Aumont, Eulalia Ramon, Muntsa Alcaniz, Monica Duart thriller Francja/Hiszpania 1990
02:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
08:00    Zachodnia Australia Pocztówki z Australii
09:00    Dania Przewodnik turystyczny
10:00    Bombaj Planeta wakacje
10:30    Regaty na Wielkich Jeziorach Przez morza i oceany
11:00    Bahamy Przemierzając świat
11:30    Jamajka Trasy alternatywne
12:00    Blackpool Caprice i jej podróże
12:30    Południowa Francja - Lazurowe Wybrzeże Zabawy z golfem
13:00    Tasmania Floyd w Australii
13:30    Uzbekistan W 80 dni dookoła świata
14:00    Antigua Żyłka podróżnicza
14:30    Bombaj Planeta wakacje
15:00    Filadelfia Podróże i tradycje
15:30    Kent Tu i tam
16:00    Zachodnia Australia Pocztówki z Australii
17:00    Piknik w Górach Skalistych Kanadyjska uczta
17:30    Blackpool Caprice i jej podróże
18:00    Regaty na Wielkich Jeziorach Przez morza i oceany
18:30    Loara Francuskie szlaki wodne
19:00    Kapsztad Tu i tam
19:30    Bombaj Planeta wakacje
20:00    Karaibski błękit Świat Graingera
21:00    Barbados W podróży
21:15    Malta W podróży
21:30    Keystone i Breckenridge Na nartach w Ameryce
22:00    Południowy Meksyk Kuchnie świata
23:00    Twórcza mieszanka Australijska odyseja
23:30    Uruapan w Meksyku Entrada
00:00    Komory i Mauritius Na horyzoncie
00:30    Barbados W podróży
00:45    Malta W podróży
01:00    Kapsztad Tu i tam
01:30    Filadelfia Podróże i tradycje
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Selous Afryka nieznana
10:20    USA Podróże na chybił trafił
10:50    Głową w dół Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Australia Świat według Anny Walker
11:45    Selous Afryka nieznana
12:15    Hiszpania Wielka wyprawa
12:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
13:10    Specjalności kuchni wietnamskiej Obieżyświat
14:05    Irlandia Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Selous Afryka nieznana
16:20    USA Podróże na chybił trafił
16:50    Głową w dół Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Australia Świat według Anny Walker
17:45    Selous Afryka nieznana
18:15    Hiszpania Wielka wyprawa
18:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
19:10    Specjalności kuchni wietnamskiej Obieżyświat
20:05    Irlandia Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Selous Afryka nieznana
22:20    USA Podróże na chybił trafił
22:50    Głową w dół Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Australia Świat według Anny Walker
23:45    Selous Afryka nieznana
00:15    Hiszpania Wielka wyprawa
00:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
01:10    Specjalności kuchni wietnamskiej Obieżyświat
02:05    Irlandia Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Invert TV
05:30    The Edge
06:00    Board Stories
06:30    Rebel TV
07:00    Invert TV
07:30    Concrete Wave
08:00    The Edge
08:30    The Adidas Transalp Wild Spirits
09:00    Watercross Pro Tour High Octane
09:30    XS Down Unda
10:00    Sportsmania
11:00    Invert TV
11:30    Board Stories
12:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
13:00    The Edge
13:30    Night Surf Durban Wild Spirits
14:00    XS Down Unda
14:30    Tracks Surf TV
15:00    Board Stories
15:30    Sportsmania
16:30    Concrete Wave
17:00    Kore TV
17:30    Monsters Of Motocross High Octane
18:00    Rebel TV
18:30    Long Board World Championships Wild Spirits
19:00    My House
19:30    Back In The Day
20:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
21:00    The Dunes Off Road MotoX High Octane
21:30    Invert TV
22:00    The Edge
22:30    Cliff Diving Wild Spirits
23:00    Concrete Wave
23:30    Kore TV
00:00    My House
00:30    Back In The Day
01:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
02:00    Kore TV
02:30    Mammoth Mountain MotoX High Octane
03:00    Extreme 16 mm
03:30    Sportsmania
04:30    Rebel TV 

Club
05:05    Tennessee vs Ducker Opowieści sądowe
06:00    Szkoła jogi
06:25    Tajemnice domu
06:50    Współczesne wnętrza magazyn
07:15    Posiadłości marzeń
07:40    Spotkania z Roseanne talk show
08:30    Famous Homes & Hideaways
09:00    Dating
09:50    Oprah talk show
10:40    Cynthia & Matt Na ślubnym kobiercu
11:05    Tejo vs Bloshinsky Opowieści sądowe
12:00    Szkoła jogi
12:25    Tajemnice domu
12:50    Współczesne wnętrza magazyn
13:15    Posiadłości marzeń
13:40    Spotkania z Roseanne talk show
14:30    Famous Homes & Hideaways
15:00    Dating
15:50    Oprah talk show
16:40    Cynthia & Matt Na ślubnym kobiercu
17:05    Tejo vs Bloshinsky Opowieści sądowe
18:00    Szkoła jogi
18:25    Tajemnice domu
18:50    Współczesne wnętrza magazyn
19:15    Posiadłości marzeń
19:40    Spotkania z Roseanne talk show
20:30    Famous Homes & Hideaways
21:00    Dating
21:50    Zostaw tego palanta Potyczki Jerrego Springera talk show
22:40    Cynthia & Matt Na ślubnym kobiercu
23:05    Women Talk Sex
00:00    Szkoła jogi
00:25    Tajemnice domu
00:50    Współczesne wnętrza magazyn
01:15    Posiadłości marzeń
01:40    Spotkania z Roseanne talk show
02:30    Famous Homes & Hideaways
03:00    Dating
03:50    Oprah talk show
04:40    Cynthia & Matt Na ślubnym kobiercu

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Heathcliff i Dingbat" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Miś Yogi"
06:45    "Szczenięce lata Toma i Jerry'ego"
07:00    "Mike, Lu i Og"
07:15    "Johnny Bravo"
07:25    "Laboratorium Dextera"
07:35    "Ed, Edd i Eddy"
07:45    "Chojrak - tchórzliwy pies"
08:00    "Bliźniaki Cramp"
08:15    "Atomówki"
08:30    "Krowa i kurczak"
08:40    "Jam Łasica"
08:55    "Tom i Jerry"
09:25    "Looney Tunes"
09:50    "Kapitan Grotman i Aniołkolatki"
10:15    "Perypetie Penelopy"
10:40    "Jetsonowie"
11:05    "Scooby Doo"
11:30    "Tex Avery Show"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Scooby Doo"
14:25    "Flintstonowie"
14:45    "Tom i Jerry"
15:10    "Strażnicy czasu"
15:30    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Owca w wielkim mieście"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Samuraj Jack"
19:00    "Looney Tunes"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X-Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    "Asfaltowa dżungla" NOCNY SEANS FILMOWY TCM reż.John Huston, wyk.Sterling Hayden, Louis Calhern, Marilyn Monroe, Jean Hagen film kryminalny USA 1950
23:00    "James Cagney: Człowiek na szczycie" film dokumentalny USA 1992
23:55    "Aniołowie o brudnych twarzach" reż.Michael Curtiz, wyk.James Cagney, Humphrey Bogart, Pat O'Brien, Ann Sheridan dramat obyczajowy USA 1938
01:40    "Wróg publiczny" reż.William A. Wellman, wyk.James Cagney, Edward Woods, Jean Harlow, Joan Blondell film kryminalny USA 1931

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Hotel (Hotel) (35 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
21.20 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
22.10 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
22.35 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
23.05 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
23.30 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (30 min.).
23.55 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.20 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.45 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
01.35 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
02.00 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).

TKK
17:00    Worek sportowy
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Worek sportowy
17:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:00    Worek sportowy
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Worek sportowy
18:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:00    Worek sportowy
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Worek sportowy
19:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
20:00    Zakończenie programu 

RTL 2
05:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
05:20    Seriale animowane
08:00    Popstars program muzyczny
08:50    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
09:45    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
10:40    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
11:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
18:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
19:30    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Droga do raju" reż.Leslie Libman/Larry Williams, wyk.Peter Gallagher, Art Malik, Ned Eisenberg, Marcia Gay Harden film sensacyjny USA 1997
22:05    Exklusiv magazyn reporterów
22:55    Redakcja magazyn reporterów
00:00    "Ojczym 2" reż.Jeff Burr, wyk.Terry O'Quinn, Meg Foster, Jonathan Brabdis, Caroline Williams horror USA 1989
01:35    Wiadomości
01:50    "Running Red" reż.Jerry P. Jacobs, wyk.Jeff Speakman, Angie Everhart, Elya Baskin, Stanley Kamel film sensacyjny USA 1999
03:30    "Ojczym 2" reż.Jeff Burr, wyk.Terry O'Quinn, Meg Foster, Jonathan Brabdis, Caroline Williams horror USA 1989
04:55    Śmiechu warte program rozrywkowy 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.