TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Biblioteka rodzinna; Wyprawa do wnętrza Ziemi; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:30 Jedyneczka
10:00 Bajeczki Jedyneczki
10:20 Zew krwi; odc. 1; Call of the Wild; 1999 serial prod. kanadyjskiej; reż: James Head; wyk: Shane Meier,Nick Moncusco,Crystal Buble
11:10 Na haczyku - magazyn wędkarski; Jezioro Duże - czyli pora na węgorza
11:25 Szansa na życie; odc.24
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii; nagrody
12:45 Klan; odc.612; telenowela TVP; powt.
13:10 Studio sport; Tour de Pologne; II etap: Gdynia - Koszalin
13:20 Członki ciała; odc.2-Dłonie; serial dok.prod.angielskiej
13:50 Telezakupy
14:10 Słowo daję; Żaden głupi nie zostanie świętym
14:35 Wielki mały biznes; odc.2/8
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Klan; odc.613; telenowela TVP
18:10 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
19:05 Wieczorynka; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Łowcy bizonów
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Best; 2000 film fab.prod. ang.; reż: Mary McGuckian; wyk: John Lynch,Ian Bannen
22:10 Zawsze po 21-szej
22:45 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:15 Tour de Pologne - kronika
23:32 Monitor Wiadomości
23:50 W krainie dreszczowców; Inna Beatrycze; 1998 thriller romantyczny prod. USA/dla dorosłych/; reż: Carole King, Michael Radford; wyk: Asia Argento, Jared Harris
01:25 Zakończenie programu
TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc. 5 - Kolacja; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek; Poławiacze skarbów
07:50 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksiowa zima
08:00 Cena życia; odc.5/40-Nocny dyżur; All Saints; 2001 serial prod.australijskiej; reż: Peter Sharp; wyk: Georgie; Parker,Jeremy Cumpston,Sam Healy
08:50 Pytanie na śniadanie
08:55 Studio urody
09:05 Pytanie na śniadanie
10:30 Wieczór z Jagielskim; Setny odcinek, czyli Setna zabawa; widowisko [za zgodą rodziców][stereo]
11:10 Znaki czasu
11:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Dale Evans i Roy Rogers; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
12:00 Gala Lata z Radiem; pr.rozr.
12:50 Abecadło dźwięków; odc.21
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 4; serial prod. USA
14:00 Radio Romans; odc. 7-Kowboj; serial TVP
14:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; (36); [stereo]
15:00 Zrozumieć świat; odc.2; magazyn dla młodzieży
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; 1/26-Powrót; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
15:55 Podróże z Euro
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.438-Poważna gra; telenowela TVP
16:55 Szansa na sukces; Piasek
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; odc.10; teleturniej
19:35 Telewizyjne Wiadomości Literackie
20:00 M jak miłość; odc.71; serial TVP
21:00 7 dni świat; wydanie specjalne
21:45 Praca dla każdego; odc.8
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Wstęp do Kocham Kino
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino; Zet i dwa zera; 1985 czarna komedia prod. USA/dla dorosłych/; reż: Peter Greenawey; wyk: Andrea Ferreol, Eric Deacon
00:40 Krustaliov, samochód!; 1998 dramat polityczny prod. rus./fra./dla dorosłych/; reż: Alexei Guerman; wyk: Yuri Tsurilo, Nina Ruslanova
03:05 Zakończenie programu
TVP 3 Katowice
06.30 Kostek (22) - serial dla młodzieży
06.55 Seriale animowane
07.30 Kurier
07.45 Aktualności
08.00 Studio pod bukiem - magazyn
08.10 Schlesische Wochenschau - magazyn
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Wielkie jeziora (3) - serial dokumentalny
09.30 Kurier
09.40 Tajemnica Enigmy (7) - serial wojenny
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 Od arii do piosenki
12.30 Kurier
12.35 Jazz (10) - serial dokumentalny
13.30 Kurier
13.50 Agrobiznes
14.00 Świat - magazyn
14.30 Kurier
14.45 Co w lesie piszczy - magazyn ekologiczny
15.00 Cyrkowcy (1/52) - serial przygodowy, Australia
15.30 Kurier
15.45 Aktualności
16.00 Studio pod bukiem - magazyn
16.10 Schlesische Wochenschau - magazyn publicystyczny
16.30 Kurier
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Telenowyny - magazyn
17.15 Kwartet - magazyn
17.30 Kurier
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultury
18.45 Spotkanie z folklorem
19.30 Kurier sportowy
19.45 Rozmowa dnia - program publicystyczny
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel - magazyn
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Aktualności
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 Porozmawiajmy - pr. publicystyczny
22.15 Patrol Trójki - magazyn
22.30 Kurier
22.50 Sport
23.00 Twórcy nowych twarzy - film dokumentalny
23.50 Kiedy powróci światło - film obyczajowy, Norwegia/Belgia/Niemcy/Holandia
01.35 Doktor Finlay (10) - serial obyczajowy
02.25 Zakończenie programu
Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Seriale animowane
07.50 Strażnik Teksasu - pilot serialu sensacyjnego
08.45 Słoneczny patrol (129) - serial przygodowy
09.40 Samo życie (92) - serial obyczajowy
10.10 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
10.40 Życiowa szansa - teleturniej
11.30 Adam i Ewa (51) - serial obyczajowy
12.00 Serca na rozdrożu (108) - telenowela
12.45 Z głową w chmurach (122) - serial obyczajowy
13.45 Jaś Fasola - program rozrywkowy
14.45 Pokemon (163) - serial animowany
15.15 Rodzina zastępcza (101) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (52) - serial obyczajowy
16.35 Serca na rozdrożu (109)
17.20 Crime Story (22) - serial kryminalny
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (100) - dla młodzieży
18.45 Informacje, sport
19.15 Rosyjska ruletka - teleturniej
20.05 Graczykowie - czyli Buła i spóła (96) - serial komediowy
20.30 Samo życie (93) - serial obyczajowy
21.00 Jade - thriller, USA 1995
21.30 Losowanie LOTTO
23.00 Informacje, sport
23.20 Graffiti - pr. publicystyczny
23.30 Misja ojca Ramboniego (1) - film obyczajowy, Włochy
01.10 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
TVN
05.35 Kropka nad i - pr. publicystyczny
05.50 Tajemnice pocałunku (76) - telenowela
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (159)
07.50 Seriale animowane
09.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Chicago - serial dokumentalny
13.05 Seriale animowane (powt.)
14.20 Beverly Hills 90210 (210) - serial obyczajowy
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty
16.15 Brzydula (160) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (77) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Kasia i Tomek (3) - serial komediowy
20.30 Droga do raju - film sensacyjny, USA 1997
22.25 Kryminalne gry - serial dokumentalny
23.00 TVN Fakty
23.15 Kropka nad i - pr. publicystyczny
23.35 Łowcy skarbów (11) - serial przygodowy
00.35 Tenbit.pl - magazyn internetowy
01.35 Superwizjer - magazyn sensacji i rozrywki
02.10 Nic straconego - pr. powtórkowe
TV 4
6.00 Strefa P
6.30 Supergol - magazyn piłkarski
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim. (powt.)
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim. (powt.)
8.35 Beetleborgs (51) - serial przygod. USA (powt.)
9.00 Fiorella (103) - telenowela peruw. (powt.)
9.55 Zbuntowany anioł (6) - telenowela argent. (powt.)
10.50 Akcja nad Berlinem (12) - serial sens. niem. (powt.)
11.40 Karolina w mieście (4) - serial kom. USA (powt.)
12.05 Kameleon (8) - serial sens. USA (powt.)
13.00 Strefa P
13.30 Supergol - magazyn piłkarski
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (52) - serial przygod. USA
15.00 Fiorella (104) - telenowela peruw.
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Dharma i Greg (3) - serial kom. USA
17.30 HOT CHAT - program publ.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (7) - telenowela argent.
19.00 Ognisty deszcz - film katastroficzny USA
20.55 Viper (3) - serial sens. USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22.15 Życiowa szansa - teleturniej
23.15 Zdążyć przed północą - gra o życie - kom. sens. USA
1.00 X Laski - program erotyczny
1.30 Muzyczne listy
2.20 Muzyczny VIP
2.55 Supergol - magazyn piłkarski
3.25 To się w głowie nie mieści - program rozrywkowy
3.50 Zakończenie programu
TVN 7
6.45 Dragon Ball GT - serial anim.
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (9/135) - telenowela meks.
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (87/94) - telenowela meks.
9.40 Melrose Place (179) - serial obycz. USA (powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.00 Big Brother I (powt.)
11.45 Porywy serca (56/90) - telenowela meks.
12.40 Telesklep
13.55 Albert - serial anim.
14.20 Dragon Ball GT - serial anim.
14.45 Dragon Ball Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (89/192) - serial kom. USA
16.05 Szkoła złamanych serc (52/80) - serial kom. austral.
16.35 Trzecia planeta od Słońca 5 (7/42) - serial kom. USA
17.05 Medicopter 117 (18/36) - (powt.)
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam doktora Brucknera 2 (19/25) - serial obycz. niem.
19.05 Melrose Place {180) - serial obycz. USA
20.00 W matni wyborów - kom. obycz. USA
21.50 Las Vegas (1/10) - serial sens. USA
22.50 Big Brother l
23.35 Cena naiwności - film sens. USA
1.25 Nadzieja i chwała - film obycz. bryt. 1987 (110 min)
3.20 Zakończenie programu
TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Fitness Club; odc. 23/26; 1994 telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:55 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 4/15 - Wioska 40-tu rozbójników; serial animowany dla dzieci
09:05 A ja jestem; Sarna; program dla dzieci
09:15 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
09:20 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o drzewie; program dla dzieci
09:30 Maszyna zmian; odc. 3 - Sobowtór; 1995 serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej
10:00 Pasje księdza proboszcza; reportaż Adama Kulika
10:25 Bałtycki Festiwal Piosenki-Karlshamm 2002; relacja z koncertu finałowego (STEREO); powt.
11:10 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; - podsumowanie; powt.
11:30 Tu jest wszystko; film dokumentalny
12:00 Wiadomości
12:10 Eurotel; magazyn
12:20 Plebania; odc. 53; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk
12:45 Sportowe lato 2002; powt.
13:35 50 lat TVP; Spotkanie z Balladą; "Opolskie Spotkanie z Balladą"; 1975 program rozrywkowy; wyk: Jerzy Stuhr, Bogusław Sobczuk, Łucja Prus, Urszula Sipińska, Irena Santor i inni; powt.
14:30 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO)
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 5 - Małpi król; serial animowany dla dzieci
17:50 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 6 - Syn wodza Mbu-Bu; serial animowany dla dzieci
18:00 A ja jestem; Sarna; program dla dzieci; powt.
18:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
18:20 Maszyna zmian; odc. 3 - Sobowtór; 1995 serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 23/26; 1994 telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Bajki Bolka i Lolka; odc. 11 - Brzydkie kaczątko; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Witold Gombrowicz; film dok. Andrzeja Wolskiego
21:10 Plebania; odc. 53; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
21:35 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
22:00 Forum; program publicystyczny
22:45 Nie tylko o muzyce; z Ewą Czeszejko-Sochacką; program Haliny Szymury
23:25 997-magazyn kryminalny
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
00:45 Gruby; odc. 7/7 - W podziemiach klasztoru; 1972 serial dla młodych widzów; reż: Wojciech Fiwek; wyk: Stanisław Milski, Mariusz Kozłowski, Arkadiusz Bielawski, Bogdan Kowalczyk, Katarzyna Łaniewska
01:15 Bajki Bolka i Lolka; odc. 11 - Brzydkie kaczątko; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:58 Sport; powt.
02:03 Pogoda; powt.
02:10 Fitness Club; odc. 23/26; 1994 telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:35 Witold Gombrowicz; film dok. Andrzeja Wolskiego; powt.
03:20 Ojczyzna-polszczyzna; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
03:35 Plebania; odc. 53; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
04:05 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Córka albo syn; 1979 film obyczajowy prod. polskiej (71'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Eugeniusz Priwiezencew, Joanna Pacuła, Jadwiga Walewska, Janina Tur-Kiryłow
05:20 997-magazyn kryminalny; powt.
06:00 Zakończenie programu
TV Puls
07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Teleskiep
08.10 Ulica zakochanych (95) - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele (6) - serial animowany
09.30 Dziwny, wspaniały świat (10) - serial dokumentalny
10.00 Dotyk anioła (99) - serial obyczajowy
11.00 Kobiety mojego życia (40) - serial obyczajowy, Niemcy
11.55 Ulica zakochanych (95) - telenowela
12.50 Telesklep
14.50 Lista przebojów filmowych - magazyn
15.15 Cudowne lata (99) - serial obyczajowy
15.45 Seriale animowane
17.05 Arsene Lupin (4) - serial sensacyjny
18.00 Lista przebojów filmowych - magazyn
18.30 Cudowne lata (100) - serial obyczajowy
19.00 Dotyk anioła (100): Piękny marzyciel - serial obyczajowy
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.25 Nietykalni (18): Atlantic City - serial sensacyjny
21.15 Sposób na Alfreda - komedia, USA
23.05 Allo, allo (38) - serial komediowy
23.35 Piątka u Semki - program publicystyczny
00.10 Nietykalni (18): Atlantic City - serial sensacyjny
01.00 Sposób na Alfreda - komedia, USA
02.50 Allo, allo (38) - serial komediowy
03.20 Zakończenie programu
Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Ofiary losu - komedia USA (2000)
9.30 Mężczyzna niepotrzebny - film obycz. pol. (1981)
11.10 Anatomia sławy - komediodramat kanad.-franc. (2000)
12.55 Świat dziecka - film dok.
13.40 Kadosz - dramat izrael. (1999)
15.40 Joe Kidd - western USA (1972)
17.05 Deser
17.40 Cast Away. Poza światem - dramat USA (2000)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Dzieci stulecia - dramat kostium. franc. (1999)
22.35 Taxi 2 - komedia sens. franc. (2000)
0.05 Niech żyje miłość - film obycz. pol. (1991)
1.40 Częstotliwość - film SF USA (2000)
(o) - odkodowany
HBO
6.30 10 największych szpiegów - film dok.
7.20 Gwiazdy Hollywood: Bill Paxton - magazyn
7.50 Granice wytrzymałości - film przyg. USA
9.55 Na planie - magazyn
10.20 Wiosna panie sierżancie - film obycz. pol.
12.00 Na falach - dramat
13.30 Cinema, cinema - magazyn
13.55 Kochanie, zwiększyłem dzieciaka - film famil. USA
15.25 Wybuchowa rodzinka - komedia kanad.
17.00 Gwiazdy Hollywood: Richard Gere - magazyn
17.30 Tam, gdzie ty - komedia romant. USA
19.00 Robin Hood: Faceci w rajtuzach - komedia USA
21.00 Zabij mnie później - komedia USA
22.30 Zabójczy warunek - sensacyjny USA
24.00 Niebezpieczne związki - film hist. USA
1.55 Windykatorzy - film krym. kanad.
3.20 Duch - film akcji USA
4.45 Wybuchowa rodzinka - komedia kanad.
Polonia 1
6:30 Przyjaciele Film animowany
7:20 Stellina Telenowela
8:00 Top shop Program reklamowy
12:10 Rozgrywki wyższych sfer Telenowela
12:45 Top shop Program reklamowy
19:10 Stellina Telenowela
20:00 Rozgrywki wyższych sfer Telenowela
20:30 Don Camillo i poseł Peppone Komedia
22:30 Ziemie toskańskie Program dokumentalny
23:00 Seksplozja Erotyka
23:20 Dziewczyny z X-chata Erotyka
23:45 Co za szok Erotyka
23:50 Eros Plaza Erotyka
0:05 Seks laski Erotyka
0:25 Podglądacz Erotyka
0:45 Magazyn erotyczny Erotyka
1:25 Magazyn erotyczny Erotyka
2:00 XXX Show Erotyka
2:15 Crazy Cat Show Erotyka
Polsat 2
6:00 Informacje Wiadomości
6:15 Graffiti Informacje
6:25 Rodzina zastępcza Serial komediowy
6:50 Komicy występują w Polsacie Kabaret i satyra
7:05 Muzyka polska Rozrywka
8:05 Piosenka na życzenie Muzyka
9:00 TV market Informacje
9:15 Muzyczny relaks Muzyka
11:15 Najzabawniejsze zwierzęta świata Dokument
12:15 Komicy występują w Polsacie Kabaret i satyra
12:30 Zerwane więzi Talkshow
13:15 Dyżurny satyryk kraju Kabaret i satyra
13:45 A ku ku Rozrywka
14:15 V-max Informacje
14:45 Kalambury Rozrywka
15:15 Klub Stasia i Nel Program dla dzieci
15:50 TV market Informacje
16:10 Informacje Wiadomości
16:30 Aficionado Muzyka
17:00 Supergol Magazyn piłkarski
17:30 Hot chat Informacje
17:45 Dziennik Wiadomości
18:00 Aficionado Muzyka
18:30 Aficionado Muzyka
19:15 Pasmo informacyjne Wiadomości
19:40 Graczykowie Serial komediowy
20:05 VIP - wydarzenia i plotki Informacje
20:35 Rodzina zastępcza Serial komediowy
21:00 Adam i Ewa Telenowela
21:30 TV market Informacje
21:45 Hot chat Informacje
21:50 Dziennik Wiadomości
22:05 Hot chat Informacje
22:15 Komicy występują w Polsacie Kabaret i satyra
22:30 Adam i Ewa Telenowela
23:00 Informacje Wiadomości
23:25 Graffiti Informacje
23:45 Aficionado Muzyka
0:15 TV market Informacje
0:30 Aficionado Muzyka
1:00 Pasmo informacyjne Wiadomości
1:30 Aficionado Muzyka
2:00 Graczykowie Serial komediowy
2:30 Supergol Magazyn piłkarski
3:00 Rodzina zastępcza Serial komediowy
3:30 Dziennik Wiadomości
3:45 Hot chat Informacje
4:00 Adam i Ewa Telenowela
4:30 Zerwane więzi Talkshow
PR1
6:15 Unter dem Hula Mond Komedia Orig: "Under The Hula Moon". Regie: Jeff Celantano (USA 1995)
8:00 Haunted Hill Horror Orig: "House on Haunted Hill". Regie: William Malone (USA 1999)
9:45 Vatertag - Ein guter Tag zum Sterben Komedia Orig: "Underworld". Regie: Roger Christian (USA 1997)
11:15 Fandango Dramat Regie: Matthias Glasner (D 1999)
13:00 Die Wonder Boys Komedia Orig: "Wonder Boys". Regie: Curtis Lee Hanson (USA 2000)
15:00 Highlander - Endgame Film SF Orig: "Endgame". Regie: Doug Aarniokoski (USA 2000)
16:30 Die Zeit der Rache Film kryminalny Orig: "A Time to Revenge". Regie: John Harwood (USA 1996)
18:15 The Watcher Thriller Regie: Joe Charbanic (USA 2000)
20:00 Das Programm: Tipps und Informationen
20:15 Düstere Legenden II Horror Orig: "Urban Legends: Final Cut". Regie: John Ottman (USA 1999)
22:00 Liebe, Hass und Impotenz Komedia Orig: "Jack And His Friends". Regie und Drehbuch: Bruce Ornstein (USA 1992)
23:45 Fandango Dramat Regie: Matthias Glasner (D 1999)
1:30 Justice - Eine Frage der Gerechtigkeit Thriller Orig: "Justice". Regie: Jack Ersgard (USA 1998)
3:15 Düstere Legenden II Horror Orig: "Urban Legends: Final Cut". Regie: John Ottman (USA 1999)
Avante
6:00 Horyzonty odc. 4
6:30 Amerykańskie bolidy: Buick Grand Natis - GNX
7:00 Walki powietrzne: French Naval Air Power odc. 24
7:30 Klasyka na wodzie odc. 11
8:00 Paintball: Turniej paintballa odc. 10
8:30 Od Pekinu do Paryża odc. 11
9:00 Krytyczne sytuacje: "Condition Critical" odc. 5
9:30 Nowoczesna technika: Fresh Gear odc. 36
10:00 Akcje ratunkowe na torach wyścigowych odc. 9
11:00 Speed Demons odc. 1
12:00 Horyzonty odc. 4
12:30 Amerykańskie bolidy: Buick Grand Natis - GNX
13:00 Walki powietrzne: French Naval Air Power odc. 24
13:30 Klasyka na wodzie odc. 11
14:00 Paintball: Turniej paintballa odc. 10
14:30 Od Pekinu do Paryża odc. 11
15:00 Krytyczne sytuacje odc. 5; Org: "Condition Critical"
15:30 Nowoczesna technika: Fresh Gear odc. 36
16:00 Akcje ratunkowe na torach wyścigowych odc. 9
17:00 Speed Demons odc. 1
18:00 Horyzonty odc. 5
18:30 Czciciele szybkości odc. 24
19:00 Stalowe rekiny: Submarines - Sharks of Steel odc. 2
20:00 Najodważniejsi odc. 1
20:30 Świat samochodów: Auto Mundial odc. 7
21:00 Słynne samoloty: Hunter
21:30 Nowoczesna technika: Fresh Gear odc. 37
22:00 Lordowie mafii odc. 8; Org: "Lords Of The Mafia"
23:00 Wyścig odc. 1
0:00 Horyzonty odc. 4
0:30 Amerykańskie bolidy: Buick Grand Natis - GNX
1:00 Walki powietrzne: French Naval Air Power odc. 24
1:30 Klasyka na wodzie odc. 11
2:00 Paintball: Turniej paintballa odc. 10
2:30 Od Pekinu do Paryża odc. 11
3:00 Krytyczne sytuacje: "Condition Critical" odc. 5
3:30 Nowoczesna technika: Fresh Gear odc. 36
TMT
7:05 Teraz Muzyczna Telewizja
8:30 Inside Britain: Ochrona zabytków
9:00 W garnku
9:30 Wybory Miss WWW: Półfinały
10:00 TMT w krainie bajki
12:00 Telesprzedaż
12:15 Teraz Muzyczna Telewizja
12:30 Magia tarota
13:00 Obrzędy zaślubin w Chinach
13:40 Teraz Muzyczna Telewizja
14:00 Pory roku
15:00 TMT w krainie bajki
16:00 Teraz Muzyczna Telewizja
16:15 Telesprzedaż
16:30 Jednym śladem
17:00 W garnku
17:30 Telesprzedaż
18:00 Obrzędy zaślubin w Chinach
18:45 Teraz Muzyczna Telewizja
19:00 TMT w krainie bajki
20:00 Telesprzedaż
20:30 Magia tarota
21:00 Nasze życie, nasze zdrowie
21:30 Ludzie sukcesu: Marek Kotański
22:00 Muzyczny głos
22:30 Jednym śladem
23:00 Galeria urody
23:30 Filmy animowane dla dorosłych (Polska)
K-Toon
6:00 Sendepause
20:00 Mit List und Tomahawk: Die Meuterei; (USA 1964) Orig: "Go Go Gophers"
20:05 Orson & Olivia: Die Schwäne der Themse; Regie: Arthur Qwak (F 1993)
20:35 Road Rovers: Angriff der Monster-Insekten; Regie: Hyunsook Cho (USA 1996)
21:00 He-Man - Tal der Macht: Das Haus von Shokoti; Orig: "He-Man". Regie: Lou Kachivas (USA 1983)
21:25 Godzilla: Tanz auf dem Vulkan; Regie: Sam Liu (USA 1998)
21:50 Starship Troopers - Der Kampf geht weiter: Abschied von einem Freund; Regie: Sam Liu (USA 1999)
22:15 King of the Hill: Hosen runter!; (USA 2000)
22:40 Daria: Forschung und Leere; Regie: Karen Disher (USA 1997)
23:05 Batman & Robin: Seelen aus Silizium; Regie: Boyd Kirkland (USA 1992)
23:30 Dick Tracy: Bitte recht freundlich!; Orig: "The Dick Tracy Show". Regie: Steve Clark (USA 1960)
23:35 Die Astro-Dinos: Der Duft der großen Saurier; Regie: Stephan Martiniere (USA 1987)
0:00 Thunder Cats - Die starken Katzen aus dem All: Die magische Kette; (USA 1988)
0:25 Birdman und das Galaxy Trio: Gefährliches Unkraut / Der Diktator von Paradies Zwei / Der Diktator von Paradies Zwei; Regie: Joseph Barbera, William Hanna (USA 1967)
0:50 Underdog - Der Superhund: Im Sog des Bösen; (USA 1963) Orig: "Underdog"
1:00 Godzilla: Tanz auf dem Vulkan; Regie: Sam Liu (USA 1998)
1:25 Daria: Forschung und Leere; Regie: Karen Disher (USA 1997)
1:50 King of the Hill: Hosen runter!; (USA 2000)
2:15 Batman & Robin: Seelen aus Silizium; Regie: Boyd Kirkland (USA 1992)
2:40 Die Astro-Dinos: Der Duft der großen Saurier; Regie: Stephan Martiniere (USA 1987)
3:05 Thunder Cats - Die starken Katzen aus dem All: Die magische Kette; (USA 1988)
3:30 Underdog - Der Superhund: Im Sog des Bösen; (USA 1963) Orig: "Underdog"
3:40 Birdman und das Galaxy Trio: Gefährliches Unkraut / Der Diktator von Paradies Zwei / Der Diktator von Paradies Zwei; Regie: Joseph Barbera, William Hanna (USA 1967)
Krimi & Co
6:05 Der König: Der Schatz im Henkerturm; Regie: Axel de Roche (D 1993)
6:55 Wolffs Revier: Katharina und Kaviar; Regie: Kaspar Heidelbach (D 1992)
7:45 Derrick: Höllensturz; Regie: Günter Gräwert (D 1999)
8:50 Der Alte: Der Lebensretter; Regie: Dietrich Haugk (D 1996)
9:50 Ein Fall für zwei: Das Attentat; Regie: Michael Gutmann (D 1992)
10:50 Sophie - Schlauer als die Polizei: Der Fingermörder; Regie: Franz Peter Wirth (D 1995)
11:40 Wolffs Revier: Der Tod einer Krankenschwester; Regie: Peter Fratzscher (D 1993)
12:30 Derrick: Der stille Mord; Regie: Theodor Grädler (D 1992)
13:35 Verratene Liebe (2/3); Orig: "Donna D'Onore". Regie: Ralph Thomas (I/USA 1992)
15:15 Schwarz greift ein: Das Geständnis; Regie: Peter Carpentier (D 1993)
16:05 Sophie - Schlauer als die Polizei: Adams letzte Fahrt; Regie: Rolf Liccini (D 1996)
17:00 Der Alte: Schlagt ihn tot; Regie: Hans-Jürgen Tögel (D 1998)
18:05 Derrick: Beatrice und der Tod; Regie: Theodor Grädler (D 1992)
19:25 Wolffs Revier: Reifenpanne; Regie: Peter Fratzscher (D 1993)
20:15 SOKO 5113: Mord ohne Auftrag; Regie: Michael Zens (D 1997)
21:05 Die Stadtindianer: Schnöder Lohn; Regie: Michael Knof (D 1995)
21:55 Stubbe - Von Fall zu Fall: Kein Tod ist wie der andere; Regie: Peter Wekwerth (D 1999)
23:30 Ein Fall für zwei: Feiglinge töten nicht; Regie: Frank Strecker (D 1992)
0:30 Wolffs Revier: Reifenpanne; Regie: Peter Fratzscher (D 1993)
1:20 Sophie - Schlauer als die Polizei: Adams letzte Fahrt; Regie: Rolf Liccini (D 1996)
2:10 Schwarz greift ein: Das Geständnis; Regie: Peter Carpentier (D 1993)
3:00 Der Alte: Schlagt ihn tot; Regie: Hans-Jürgen Tögel (D 1998)
Kinderkanal
7:00 Tims Kuscheltiere: "Die falsche Fährte" (11); Regie: Ellen Meske (GB 1997/1999)
7:10 Fix & Foxi: Anglerglück; Regie: Antoni D'Ocon (D 1999/2001)
7:20 Der kleine Bär: Stachelige Freunde; Regie: Daniel Poitras (CDN 1996/2001)
7:30 Alice im Wunderland: "Benny und die Schraubmäuse" (34/52); Orig: "Alice in Wonderland". Regie: Taku Sugiyama (J 1980)
7:55 Musik-Boxx
8:00 Sesamstraße: Lernen mit Spaß für Kinder
8:30 Lilalu im Schepperland: "Fix gereimt!" (4/13); Regie: Axel Schulz (D 2000)
9:00 Teletubbies: Sendereihe für Vorschulkinder
9:25 Franklin: "Franklin mein Franklin" (52/104); (CDN 1997/2000)
9:35 Archibald der Detektiv - Ein Koala ermittelt: "Das Spukhaus" (4/52); (GB 1998)
9:50 Tims Kuscheltiere: "Das Bastel-Monster" (12); Regie: Ellen Meske (GB 1997/1999)
10:00 Noch mal 13 auf einen Streich: "Der Fischer und seine Frau" (7/13); Regie: Bruce W. Smith (USA 1995)
10:25 Marcelino: "Die Fliege aus Afrika" (3/26); Regie: Santiago Moro, Xavier Picard (E/F/J 2000)
10:50 Die Jagd nach dem Kju Wang: "Ardelias Foto-Termin" (21/26); (I/D/F 1999)
11:15 Spiel-Boxx
11:20 Teletubbies: Sendereihe für Vorschulkinder
11:45 Sesamstraße: Lernen mit Spaß für Kinder
12:15 Janoschs Traumstunde: "Der Quasselkasper" (5/24); (D 1986)
12:45 Tweenies: "Drunter und Drüber" (19/260); Regie: Will Brenton (GB 1999)
13:05 Alice im Wunderland: "Wettermann und Wetterfrau" (35/52); (J 1980)
13:30 Die Biene Maja: "Die Moskitobande" (92/104); Regie: Marty Murphy (J 1975)
13:55 Peter Pan: "Die gute Hexe" (33/41); Regie: Yoshio Kuroda (AUS 1989)
14:20 Tom, Jerry & Co. (57)
14:50 Kikania
15:00 Gloria und ihre Familie: "Rodney und Notta" (26/26); (D/AUS)
15:30 KI.KA - Couch
15:35 Tolle Sachen
15:40 Kikania
15:50 Die Kinder vom Alstertal: "Der Ausreißer" (15/34); Regie: Monika Zinnenberg (D 1998/2002)
16:15 Kikania
16:30 Akte Zack: "Verwünschte Wünsche" (9/52); Regie: Michael DeCarlo (CDN 2000/2002)
16:55 Was geht, Noah?: "Promi-Alarm" (13/13); Regie: Pamela Dresser (USA 2000)
17:20 logo: Nachrichten für Kinder
17:30 Die Jagd nach dem Kju Wang: "Filmstar Ardelia" (22/26); Regie: Enzo D'Alo (I/D/F 1999)
17:55 Marcelino: "Der König des Waldes" (4/26); Regie: Santiago Moro, Xavier Picard (E/F/J 2000)
18:20 Der kleine Bär: Das neue alte Nest; Regie: Daniel Poitras (CDN 1996/2001)
18:30 Die Biene Maja: "Ganz feine Leute" (93/104); (J 1980)
18:55 Unser Sandmännchen
19:00 Sendepause
Junior
6:15 Der Wind in den Weiden: Die Ernte; Regie: Arthur Rankin jr., Jules Bass (USA/J 1981)
6:35 Marco: Es ist kein Traum; Orig: "Cuore di Mamma". Regie: Isao Takahata (J 1976)
7:00 Die Baby-Hubert-Show: Orig: "The Baby Huey Show". Regie: Hubert Jenson (USA 1997)
7:20 Baby Boom: Gute und schlechte Kumpel; Orig: "Baby Follies". Regie: Denis Olivieri (F 1993)
7:45 Muppet Babies: Ärger mit der Post; Regie: Carol Beers, Charlie Downs, Al Kouzel, Rudi Cataldi, Tiger West (USA 1988)
8:10 Chuck, der schlaue Biber: Jumbos Abenteuer; Orig: "Chuck The Beaver". Regie: Kouzo Takagaki, Kazuyuki Okaseko (J 1975)
8:35 Heidi: Auf der Weide; (J 1972)
9:00 Pinocchio: Wiedersehen mit Geppetto; (J 1976)
9:20 Erdferkel Arthur und seine Freunde: Dora-Wilma und der Fahrradmarathon / Das Baseballteam; Orig: "Arthur". Regie: Greg Bailey (CDN 1995)
9:50 Wickie und die starken Männer: Die Befreiung; (J 1972)
10:15 Familie Robinson: Ein schreckliches Erdbeben; (J 1981) Orig: "Flo La Piccola Robinson"
10:35 Schweinchen Dick: Noch Ärger als Ärger; (USA 1950) Orig: "Porky Pig"
10:50 Yogis galaktische Abenteuer: Der Raumvampir; Orig: "Yogi's Galaxy Goofups". Regie: Carl Urbano, Ray Patterson (USA 1978)
11:15 Mr. Magoos bunter Jahrmarkt: Mr. Magoos mißratener Neffe; Orig: "Mr. Magoo's Cartoon Carnival". Regie: Pete Burness (USA 1956)
11:20 Charlie Brown - Die Peanuts: Sie ist eine Sportkanone; Orig: "Charlie Brown". Regie: Bill Melendez (USA 1980)
11:45 Die Flintstone-Comedy-Show: Der plappernde Papagei / Wellensalat / Das wilde Rennen; (USA 1993)
12:10 Scooby Doo, wo bist Du?: Der Menschenaffe vom verlorenen Berg; Orig: "Scooby Doo, Where Are You?". Regie: Joseph Barbera, William Hanna (USA 1969)
12:35 Doug: Doug schwimmt im Geld; (USA/F 1991/1993)
12:55 Lassie: Die Malerin; (USA 1967)
13:20 Inspektor Maus: Der goldene Gouda; Orig: "Inspector Mouse". Regie: Francis Nielsen (IRL#F)
13:45 Ivanhoe: Der König ist tot; (F/CDN/D 1997)
14:10 Die Astro-Dinos: Das vergessene Tal; Regie: Stephan Martiniere (USA 1987)
14:30 Black Beauty in Australien: Der vergrabene Schatz; Regie: Mike Smith (USA/Neuseeland/GB/D 1990)
15:00 Extreme Ghostbusters: Dämonische Dichtkunst; Regie: Scott Wood (USA 1997)
15:20 Graf Duckula - Geschichten mit Biß: Im Rathaus ist die Hölle los; Regie: Chris Randall (GB 1988)
15:45 Mr. Magoos bunter Jahrmarkt: Mr. Magoos Unterwasserreise; Orig: "Mr. Magoo's Cartoon Carnival". Regie: Pete Burness (USA)
15:50 Die neuen Abenteuer von Jonny Quest: Der Killersatellit; Orig: "The Real Adventures of Jonny Quest". Regie: Doug Wildey (USA 1996)
16:10 Die Maske: Das Zementding und der Fischjunge; (USA 1996) Orig: "The Mask"
16:35 Die reinste Hexerei: Besuch aus alten Zeiten; (USA 1989) Orig: "Free Spirit"
17:05 Pokémon - Die Johto Reisen: Roll on, Pokémon!; (J/USA 2000) Orig: "Pokemon"
17:25 Sailor Moon - Das Mädchen mit den Zauberkräften: Gefahr im Weltraum; (J 1995)
17:50 Schweinchen Dick: Räubergeschichten; (USA 1937) Orig: "Porky Pig"
18:00 Yogis galaktische Abenteuer: Der Schatz von Kongo-Bongo; Orig: "Yogi's Galaxy Goofups". Regie: Carl Urbano, Ray Patterson (USA 1978)
18:25 Die Peanuts: Ich schwärme für dich; Regie: Bill Melendez (USA 1975)
18:50 Die Feuerstein Comedy Show: Freds Höhenflug / Aufregung im Steintal / Abenteuer des Steinreiters; Orig: "Flintstone Comedy Show". Regie: William Hanna, Joseph Barbera (USA 1972)
19:15 Scooby Doo, wo bist du?: Der Außerirdische; Regie: Joseph Barbera, William Hanna (USA 1969)
19:45 Sendepause
Goldstar TV
6:00 Musikwecker: Flotte Schlager und gute Laune für den neuen Tag
8:00 Erfrischend deutsch: Aktuelles aus der Schlagerbranche
9:00 Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager
10:00 Hitcocktail: Hits aus den letzten vier Jahrzehnten
11:00 Softhits: Balladen, langsame Schlager und Instrumentals
12:00 Goldies: Oldies, historische Daten, Geburtstage und Jubiläen
13:00 Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager
14:00 Alles Liebe
15:00 Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager
16:00 Hitcocktail: Hits aus den letzten vier Jahrzehnten
17:00 Softhits: Balladen, langsame Schlager und Instrumentals
18:00 Erfrischend deutsch: Aktuelles aus der Schlagerbranche
19:00 Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager
20:00 Hitcocktail: Hits aus den letzten vier Jahrzehnten
21:00 Goldies: Oldies, historische Daten, Geburtstage und Jubiläen
22:00 Alles Liebe
23:00 Schlager zum Kuscheln: Schlager, Oldies und Instrumentals rund um die Liebe
0:00 Erfrischend deutsch: Aktuelles aus der Schlagerbranche
1:00 Schlagerbox: Deutsche und internationale Schlager
2:00 Hitcocktail: Hits aus den letzten vier Jahrzehnten
3:00 Alles Liebe
Euronews
6:00 Frühstücksfernsehen: Das Wichtigste in Kürze - Nachrichten, Wirtschaft, Europa, Sport und Wetter
11:00 News & Lifestyle: Modernes Leben und Lifestyle-Magazine - Cinema, Style, Cult, Hi-Tech, Globus, E-News, Europeans, Pass und No Comment
13:00 Mittagsnachrichten
15:00 News & Lifestyle: Modernes Leben und Lifestyle-Magazine
19:00 Nachrichten und Analysen: Das Wichtigste vom Tag, Analysen und Hintergründe, Wirtschaft, Europa, Sport und Wetter
20:40 Perspectives: Top-Themen aus Deutschland, Frankreich, Schweiz, Großbritannien, Italien, Portugal, Russland, Spanien
20:50 Das Abendmagazin: Dolce Vita
21:00 Nachrichten und Analysen
21:40 Perspectives
21:50 Das Abendmagazin: Style
22:00 Nachrichten und Analysen
22:30 Perspectives I: Top-Themen aus Deutschland, Frankreich, Schweiz, Groábritannien, Italien, Portugal, Spanien
23:00 News & Sport: Nachrichten des Tages, Analysen, Sportergebnisse des Abends
23:30 Perspectives II: Top-Themen aus Deutschland, Frankreich, Schweiz, Groábritannien, Italien, Portugal, Spanien
0:00 Spätnachrichten
France 2
6:00 Les z'amours: Jeu
6:30 Télématin: Magazine
8:30 Un livre: Magazine
8:35 Promenade de santé: Magazine
8:40 Des jours et des vies (512); (USA) Orig: "Days of our Lives"
9:05 Amour, gloire et beauté (3316); Régie: Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia (USA)
9:25 CD aujourd'hui: Magazine
9:30 C'est au programme: Magazine
11:00 Flash info
11:05 Motus: Jeu
11:40 Les z'amours: Jeu
12:10 CD aujourd'hui: Magazine
12:20 Pyramide: Jeu-quiz
12:55 Météo
13:00 Journal: Informations
13:45 Promenade de santé: Magazine
13:50 Météo
13:55 Expression directe: Magazine
14:00 Inspecteur Derrick: Un truc super; Régie: Jürgen Goslar (D)
15:05 Un cas pour deux: Dieu m'est témoin; Régie: Jörg Grünler (D)
16:05 Rex: Nounours mortels; Régie: Oliver Hirschbiegel, Wolfgang Dickmann, Pascal Hoffmann (D)
16:55 Un livre: Magazine
17:00 Des chiffres et des lettres: Jeu
17:30 Age sensible: Inégale amitié; Régie: Gilles Bannier
18:00 Brigade des mers: Négligence coupable; Orig: "Water rats". Régie: Chris Martin-Jones (AUS)
18:50 CD aujourd'hui: Magazine
18:55 On a tout essayé!: Magazine
19:45 C'est pas banal
19:50 Un gars, une fille: Au petit déjeuner; Régie: Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige (F)
19:55 Objectif Terre: Magazine
20:00 Journal: Informations
21:00 Talent de vie: Actualité
21:05 Météo
21:15 Les puissants Dramat Orig: "The Mighty". Régie: Peter Chelsom (USA 1998)
23:00 Comme au cinéma: Magazine
23:05 Le silencieux Film sensacyjny Régie: Claude Pinoteau (F 1972)
1:00 Journal de la nuit: Informations
1:15 Météo
1:20 CD aujourd'hui: Magazine
1:25 Histoires courtes: Court métrage
2:05 Chanter la vie: Divertissement
2:55 Pyramide: Jeu-quiz
3:30 Par ou la sortie, s'il vous plait?: Documentaire
4:25 24 heures d'infos
4:45 Les violons du monde
Alpha
6:00 Tele-Gym
6:15 Deutsch: Persönlichkeitsbildung und Mediennutzung (2/13) - Printmedien - Nutzung und Informationsgewinn
6:45 Mathematik: Gleichungen und Funktionen (2/6) - Einsetzungsverfahren
7:15 Alpha-Job unterwegs: Beruf und Bildung
7:45 Englisch für Anfänger (11/51)
8:15 Reports in English: Fighting to save County Clare
8:30 Pauk mit: Latein: Übersetzungskurs (3/13)
8:45 Pauk mit: Latein: Übersetzungskurs (4/13)
9:00 Fast Track English: Le Shuttle (9/26)
9:30 Rückblende: Zeitgeschichtliche Reihe
9:45 Monitor Italia: Wochenschau in italienischer Sprache
10:00 Alpha-Campus: Bildungsreihe
10:30 InternetCouch: Web-Magazin
11:00 Verne-Reise in 80 Tagen
11:45 Panoramabilder
12:00 Der Top-Tipp: Ratgeber
12:05 Das Tagesgespräch: Diskussion mit Zuschauerbeteiligung
12:55 Der Top-Tipp: Ratgeber
13:00 Zum 80. Geburtstag von Peter Wapnewski am 7. September: Alpha-Forum: Gespräch
13:45 Reports in English: Tralee beyond the roses
14:00 Pauk mit: Latein: Übersetzungskurs (5/13)
14:15 Pauk mit: Latein: Übersetzungskurs (6/13)
14:30 Tauch-Stationen: Naturdokumentation
15:15 Discovery: Dokumentationsreihe
15:45 Anna, Schmidt & Oskar: Deutsch für ausländische Kinder (18/26)
16:00 Alpha Österreich
16:45 nano: Die Welt von morgen
17:15 Verne-Reise in 80 Tagen
18:00 Alpha-Campus: Bildungsreihe
18:15 Alpha-Campus: Bildungsreihe
18:30 Die Abendschau: Franken
18:43 Programmvorschau
18:45 Rundschau: Nachrichten - Berichte - Wettervorhersage
19:00 Anschi und Karl-Heinz: Religionsmagazin für Kinder
19:15 Mathematik: Gleichungen und Funktionen (2/6) - Einsetzungsverfahren
19:45 Viertel vor ...: Zeitgeschichtliche Reihe
20:00 Die Abendschau
20:15 Alpha-Forum: Gespräch
21:00 Alpha Österreich
21:45 blaa-teen: Jugendmagazin
22:15 Olympia 1972 in München
22:40 Der Top-Tipp: Ratgeber
22:45 Tauch-Stationen: Naturdokumentation
23:30 Alpha-Forum: Gespräch
0:15 Viertel vor ...: Zeitgeschichtliche Reihe
0:25 Alpha-Job: Beruf und Bildung
0:55 Bob Ross: The Joy of Painting
1:25 Die Wörlitzer Anlagen
1:30 Space-Night: Weltall-Bilder
TSR 2
7:00 Euronews: Informations
8:00 C'est mon choix: Talk-show
8:55 Quel temps fait-il?
9:15 Euronews: Informations
10:25 faxculture: Magazine
11:25 Mise au point: Magazine
12:15 Classe éco: Magazine
12:40 Le Schwyzerdütsch avec Victor: Lecon: Am Fluugplatz
12:55 Les Zap: Emission jeunesse
14:35 Telescoop: Emission publicitaire
15:00 Les Zap: Emission jeunesse
19:10 Le Big Mohoj Show: Emission interactive
19:30 L'anglais avec Victor: Lecons: Children
19:50 Passion foot
20:15 Il était une fois... les Nations Unies: Documentaire
21:15 Vote de l'Assemblée générale des Nations Unis sur l'adhésion de la Suisse
22:30 le 22:30 sport: Magazine
23:00 Vision du réel: Titicut Follies: Documentaire
0:30 Zig Zag Expo: Magazine
1:15 02 a la une: Tous sur orbite
1:20 TextVision
1:25 Intermede
TV 5 Europe
6:00 Journal TV 5: Informations
6:15 Journal mondial des journaux: Informations
6:30 Télématin: Magazine
8:00 Journal Radio Canada: Informations
8:30 Cultivé et bien élevé: Magazine
9:00 TV 5 infos: Informations
9:05 Zig zag café: Magazine
10:00 Journal TV 5: Informations
10:15 Les faux-fuyants Komedia Régie: Pierre Boutron (F 2000)
12:00 TV 5 infos: Informations
12:05 Les z'amours: Jeu
12:30 Journal France 3: Informations
13:00 TV 5 infos: Informations
13:05 Mise au point: Magazine
14:00 Journal TV 5: Informations
14:15 P.J.: Police judiciaire: "Spiritisme" (47); Régie: Gérard Vergez (F)
15:05 P.J.: Police judiciaire: "Mauvais traitements" (48); (F)
16:00 Journal TV 5: Informations
16:20 TV 5, l'invité :Entretien
16:30 Palettes: Documentaire
17:00 TV 5 infos: Informations
17:05 Pyramide: Jeu
17:30 Questions pour un champion: Jeu de connaissances
18:00 Journal TV 5: Informations
18:15 C'est quoi la vie? Dramat Régie: Francois Dupeyron (F 1999)
20:00 Journal suisse: Informations
20:30 Journal France 2: Informations
21:00 TV 5 infos: Informations
22:00 Journal TV 5: Informations
22:15 Une femme en blanc (2/6); Régie: Aline Issermann (F 1996)
0:00 TV 5, l'invité: Entretien
0:10 Journal belge: Informations
0:35 Soir 3: Informations
0:55 Journal d'Afrique: Informations
1:15 France Europe Express: Magazine
3:00 TV 5 infos: Informations
3:05 Le Point: Magazine
Saar TV
6:00 Reisetraum: Touristikreportage
6:55 Reisetraum: Touristikreportage
7:50 Reisetraum: Touristikreportage
8:45 Leben & Wohnen: Spielshow rund um den Urlaub
9:45 Infomercial: Werbesendung
10:00 Leben & Wohnen: Spielshow rund um den Urlaub
11:00 LIVE! Aber bitte mit Schlager: Musikshow mit Matthias Lutz
13:15 Der Denver Clan
14:30 Urlaubsglück: Gewinnshow für Reiselustige
16:00 Saar News: Regionale Meldungen
16:05 Kino & more News: Filmmagazin
16:15 Nur mit Nummer
17:00 Saar News: Regionale Meldungen
17:15 Event: Konzerte, Live-Acts und Promitalks
17:30 Motor-TV: Automagazin
18:00 Saar News: Regionale Meldungen
18:30 Endlich zuhause: Magazin rund ums Bauen, Renovieren und Finanzieren
19:00 Saar News: Regionale Meldungen
19:30 CNN Deutschland Nachrichten: Aktuelle News aus Deutschland, Wetter und ein Blick zur Frankfurter Börse
19:45 KARSCH: schrill-anders-gnadenlos
20:00 Saar News: Regionale Meldungen
20:30 Jules Verne: Abenteuermagazin
21:00 Saar News um 9: Information und Unterhaltung aus dem Saarland
21:15 Nur mit Nummer
22:00 Saar News um 10: Information und Unterhaltung aus dem Saarland
22:30 Auf Tour: Reise- und Freizeitmagazin
23:00 Alles auf Rot: Gameshow
0:00 la notte - Sexy Night@Saar TV: Erotikshow
SF 2
9:00 Schulfernsehen: Naturnah: Steilwandspezialisten - In den Kalkfelsen der Schwäbischen Alb
9:30 Abenteuer Discovery: Flug ins 3. Jahrtausend
9:55 Schulfernsehen-Vorschau
10:00 Catdog: Eine süße Sache / Das Haus am See; (USA 1998)
10:30 Die Drillinge: Blaubart; (E 1995)
11:00 Aaahh!!! Monster: Weck mich, wenns vorbei ist / Geräusche in der Nacht; Regie: Igor Kovalyov, Andrei Svislotski (USA 1994)
11:30 Rockos modernes Leben: Raus in die Natur / Rockos Hochzeit; (USA 1993/1996) Orig: "Rocko's Modern Life"
11:50 Live!: Spiel und Spass für Kinder
12:00 Expedition der Stachelbeeren: Elfenbeinschmuggler; (USA 1997/2001) Orig: "Wild Thornberrys"
12:20 Live!: Spiel und Spass für Kinder
12:30 Hey Arnold!: Operation Ruth / Der Baseballplatz; (USA 1996/1997)
12:50 Quiz
13:00 Clarissa: Die Chefredakteurin; (USA 1992/1993) Orig: "Clarissa Explains It All"
13:30 Die Biber-Brüder: ... vielleicht beim nächsten Mal / Film ab; (USA 1997/1999) Orig: "The Angry Beavers"
14:00 Rockos modernes Leben: Manisch mechanisch / Ein Herz für Käfer; (USA 1993/1996) Orig: "Rocko's Modern Life"
14:30 Pete & Pete: Artie auf Abwegen; (USA 1993)
15:00 Ocean Girl - Prinzessin der Meere: In der Höhle des Greifs; (AUS 1999) Orig: "The New Adventures of Ocean Girl"
15:30 Global Guts: Sportliche Spielshow für Kinder
16:00 Expedition der Stachelbeeren: Die Seehund-Kolonie; (USA 1997/2001) Orig: "Wild Thornberrys"
16:30 Kenan & Kel: Mentale Kel-Epathie; (USA 1996)
16:50 Quiz
17:00 King of the Hill: "Jagdszene in Arlen" (43/104); Regie: Klay Hall (USA 1997)
17:25 Futurama: Wie ein wilder Bender; (USA 1999)
17:50 Sabrina - Total verhext!: Traumsehen; Orig: "Sabrina, the Teenage Witch". Regie: Gary Halvorson (USA 1996)
18:15 Die Simpsons: Bart köpft Oberhaupt; (USA 1990) Orig: "The Simpsons Family"
18:40 OOPS!: Live-Studio
19:30 Tagesschau
19:50 Meteo
20:00 Spuren der Zeit: Dokumentationsreihe
20:45 Sondersendung: Die Schweiz in der UNO: Die Generalversammlung der UNO nimmt die Schweiz offiziell als 190. Mitglied auf
22:40 Sport aktuell
23:15 Comedy, Comedy: Funny Bones - Tödliche Scherze Komedia Orig: "Funny Bones". Regie: Peter Chelsom (GB/USA 1995)
1:25 OOPS!: Live-Studio
1:55 SwissTXT
Hamburg 1
6:00 Hamburg am Morgen: Hamburg 1 News zur vollen und zur halben Stunde sowie Verkehr und Wetter
9:00 QVC: Homeshopping
15:00 Hamburg 1 News
15:05 Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin
15:20 Hamburg Inside: Lifestyle, Leute, Boulevard
15:35 Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin
15:55 Hamburg 1 News
16:00 Rasant: Das Sportmagazin
16:45 Nachgefragt
17:00 Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter
17:30 Hamburg Inside: Lifestyle, Leute, Boulevard
17:45 Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin
18:00 Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter
18:30 Hamburg Inside: Lifestyle, Leute, Boulevard
18:45 Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin
19:00 Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter
19:30 Nachgefragt
19:45 Gut beraten Hamburg: Das Servicemagazin
20:00 Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter
20:15 Schalthoff live: Die Hamburg 1 Talkshow
21:00 Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter
21:15 Nur mit Nummer: Koslars seltsame Sprechstunde
22:00 Hamburg 1 Aktuell: Nachrichten, Sport und Wetter
22:15 Schalthoff live :Die Hamburg 1 Talkshow
23:00 Erotik: Sexy Clips / Sexy Calls / Lovers Tv