FANDOM


TVP 1
05:55 TVP INFO w TVP 1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Moda na sukces - odc. 5997 (The Bold and the Beautiful ep. 5997); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Nad rozlewiskiem... - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 8 - Wyrok -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /181/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Magazyn Rolniczy - Kwalifikowany materiał siewny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /119/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce -  Nieznane oblicze Atlantyku cz. 3 (Facing the Atlantic); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2908; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5998 (The Bold and the Beautiful ep. 5998); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2603 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Nad rozlewiskiem... - odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Jaka to melodia? - Extra /59/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Rolnik Szuka Żony making of
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2909; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2604 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /182/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /120/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Tunel (DAYLIGHT) -  txt. str. 777  109'; film sensacyjny kraj prod.USA (1996); reż.:Rob Cohen; wyk.:Sylvester Stallone, Amy Brenneman, Viggo Mortensen, Dan Hedaya; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Istota (Splice)  103'; film fabularny kraj prod.USA, Francja, Kanada (2009); reż.:Vincenzo Natali; wyk.:Adrien Brody, Sarah Polley, Brandon McGibbon; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mistrz kierownicy ucieka 2 (Smokey and the Bandit II)  96'; film akcji kraj prod.USA (1980); reż.:Hal Needham; wyk.:Jackie Gleason, Sally Field, Jerry Reed, Burt Reynolds, Dom deLuise; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Notacje - Wiesław Ochman. Chłopak z Pragi; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Świat się kręci - /182/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 620; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Polacy w Rzymie i Watykanie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 621; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama , Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1155 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 367 Chłodne podejście; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Makłowicz w podróży - Chorwacja (45) Baranja; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Anakonda - Polowanie -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Ja to mam szczęście! - odc. 20 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Babylon Tour - program Kabaretu Moralnego Niepokoju (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Rodzinka.pl - odc. 49 "Jesienny blues" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:30 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1076 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Reporter Polski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 8/81; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1155 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1156 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na dobre i na złe - odc. 565 Czarno na białym; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Na sygnale - s. 2 odc. 1/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Kino relaks - Legalna blondynka (Legally Blonde) -  txt. str. 777  92'; komedia kraj prod.USA (2001); reż.:Robert Luketic; wyk.:Reese Witherspoon, Selma Blair, Luke Wilson, Raquel Welch, Matthew Davis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Świat bez tajemnic- Szyb nr 8 (Pit no. 8); film dokumentalny kraj prod.Ukraina, Estonia (2011); reż.:Marianna Kaat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 C. K. Dezerterzy - cz. II (C. K. Dezerterzy - cz. II)  68'; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Głęboka woda - odc. 3/13 "Kultowy nauczyciel"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia

TVP Bydgoszcz
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 10.09 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
07:30 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9; program publicystyczny
07:45 Roweromaniak; magazyn
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 10.09 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
08:35 AgroSzansa - odc. 34; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Święta wojna - (261) Krawaciorz Przodowy; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 10.09 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 24; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Europejczycy 2014 - Odcinek 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Jedź bezpiecznie; cykl reportaży
12:10 Nigdy nie wrócisz do domu...; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Wokół nas - pogoda
13:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Przedszkolandia - odc. 8; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:35 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:45 Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Lider; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Wokół nas - pogoda
17:00 Dla niesłyszących - Śmiecińscy odc. 2 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 historia miasta z molem w tle; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Zbliżenia - flesz; STEREO, 16:9
17:35 Samorządni; STEREO, 16:9
18:15 Pomysły z pasją (6); felieton; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9
19:00 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9; program publicystyczny
19:15 Rekonstruktorzy (15) - "Wielkie bitwy Polskiego Września"; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Kultowe rozmowy
20:30 Równo-ważni - Województwo lubelskie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 10.09 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda -
22:00 Zbliżenia; STEREO, 16:9
22:20 Sport - flesz; STEREO, 16:9
22:25 Wokół nas - pogoda
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:05 Zapiski Łazęgi - Lipiany; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Święta wojna - (261) Krawaciorz Przodowy; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Wokół nas - pogoda
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda -
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda -
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wokół nas - pogoda
02:25 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Dla niesłyszących - Śmiecińscy odc. 2 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 historia miasta z molem w tle; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 24; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Europejczycy 2014 - Odcinek 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Wokół nas - pogoda
04:20 Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
05:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Lider; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Pielęgniarki (47) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (498) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (500) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (47) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (499) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (48) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (459) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (1931) - serial obyczajowy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (48) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (645) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (565) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1932) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (315) - serial komediowy
20:05 Świat według Kiepskich (446) - serial komediowy
20:40 Top Chef 3 (1) - reality show
22:20 Haker - komedia sensacyjna, Polska 2002
0:15 Słodka zemsta - komedia sensacyjna, USA 2002
2:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6:00 Uwaga! - magazyn reporterów
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Detektywi: Małżeństwo mojej córki (940) - serial fabularno-dokumentalny
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
10:55 Na Wspólnej (1932) - serial obyczajowy
11:25 Szkoła (6) - serial paradokumentalny
12:25 Szpital (234) - serial paradokumentalny
13:25 Ukryta prawda (355) - serial paradokumentalny
14:25 Ugotowani (6) - program kulinarno-rozrywkowy
15:00 Szkoła (7) - serial paradokumentalny
16:00 Rozmowy w toku: Olewam szkołę, bo nie jest mi potrzebna! - talk-show
17:00 Ukryta prawda (356) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (235) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Na Wspólnej (1933) - serial obyczajowy
20:50 Ugotowani (7) - program kulinarno-rozrywkowy
21:30 Kto poślubi mojego syna? (2) - reality show
22:35 Mumia - film przygodowy, USA 1999
1:05 Partnerki (6) - serial kryminalny
2:05 Uwaga! - magazyn reporterów
2:25 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy
3:45 Rozmowy w toku: Olewam szkołę, bo nie jest mi potrzebna! - talk-show

TV 4
6:00 Fat Killers - zabójcy tłuszczu (7) - reality show
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (7) - serial animowany
7:35 Jake i piraci z Nibylandii (7) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (10) - serial animowany
8:35 Jake i piraci z Nibylandii (10) - serial animowany
9:00 Fat Killers - zabójcy tłuszczu (8) - reality show
10:00 Nie igraj z aniołem (86) - serial obyczajowy
11:00 Burza (7) - serial obyczajowy
12:00 Miodowe lata: Pieskie życie (17) - serial komediowy
12:35 Miodowe lata: Na ryby (35) - serial komediowy
13:20 13 posterunek (6) - serial komediowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (190) - reality show
16:00 Nie igraj z aniołem (87) - serial obyczajowy
17:00 Burza (8) - serial obyczajowy
18:00 Miodowe lata: Lewa forsa (18) - serial komediowy
18:35 Miodowe lata: Fatum, los, przeznaczenie (36) - serial komediowy
19:20 13 posterunek (7) - serial komediowy
20:00 Antidotum - dramat sensacyjny, Aruba/USA 2004
22:05 Tajemnica Syriusza: Polowanie - thriller SF, Kanada/USA 2009
0:05 Spadkobiercy (41) - program rozrywkowy
1:05 Mega Chichot (50) - program rozrywkowy
1:35 Interwencja - magazyn reporterów
1:55 To był dzień - program informacyjny
3:00 4music - magazyn muzyczny
4:00 mała Czarna: Monika Jaruzelska: Kiedy zakończyć związek? (386) - talk-show
5:00 4music - magazyn muzyczny

TV 6
6:00 Szósty zmysł Odcinek: 737
6:50 Czarodzieje z Waverly Place Odcinek: 13
7:20 Czarodzieje z Waverly Place Odcinek: 14
7:50 Galileo Odcinek: 216
8:50 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 265
9:50 Komisarz Rex Odcinek: 9 Sezon: 4
10:50 Frank i dżungla Odcinek: 7
11:55 Kosmos Odcinek: 7
12:55 4music
13:55 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 266
14:55 Kłamczuch Odcinek: 12
15:55 Kosmos Odcinek: 8
16:55 Frank i dżungla Odcinek: 8
18:00 Czarodzieje z Waverly Place Odcinek: 15
18:30 Czarodzieje z Waverly Place Odcinek: 16
19:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 179
20:00 Galileo Odcinek: 217
21:00 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 7
21:30 Tajemnice i zagadki przeszłości Odcinek: 2
22:30 Jak skończy się świat Odcinek: 1
23:30 Nuklearna walizka
1:30 Komisarz Rex Odcinek: 9 Sezon: 4
2:30 Włatcy móch Odcinek: 24
3:00 4music Odcinek: 624
4:00 Mam talent! Odcinek: 24 Sezon: 7
5:00 Szósty zmysł Odcinek: 740

TVN 7
5:25 We dwoje Odcinek: 16
6:45 Męski typ Odcinek: 6 Sezon: 2
7:15 Violetta Odcinek: 7
8:15 Sąd rodzinny Odcinek: 185
9:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 424
10:15 Niewinna intryga Odcinek: 7
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 186
13:55 Szpital Odcinek: 113
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 425
15:55 Magda M. Odcinek: 11
16:55 Brzydula Odcinek: 207
17:30 Brzydula Odcinek: 208
18:00 Violetta Odcinek: 8
19:00 Niewinna intryga Odcinek: 8
20:00 World Trade Center
22:45 Uwaga! Nadchodzi trener Gary
0:35 Podkomisarz Brenda Johnson Odcinek: 9 Sezon: 2
1:35 Bogaci bankruci Odcinek: 13 Sezon: 4
2:20 Sekrety magii Odcinek: 133
4:25 Druga strona medalu Odcinek: 7 Sezon: 2

TV Puls
6:00 Złotopolscy: Pojednanie (7) - telenowela
6:30 Złotopolscy: Uczuciowe remanenty (8) - telenowela
7:00 Nash Bridges 4: Tancerz (65) - serial sensacyjny
8:00 Gliniarz i prokurator: Kochaj albo odejdź (10) - serial kryminalny
9:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3: Dług (6) - serial przygodowy
10:00 Doktorzy (8) - talk-show
11:00 Niania 4: Chłopak Jolki (58) - serial komediowy
11:30 Kobieta w lustrze (147) - telenowela
12:30 Zbuntowany anioł (212) - telenowela
13:30 Zbuntowany anioł (213) - telenowela
14:30 Sekret (8) - telenowela
15:30 Ocalić życie! (8) - serial dokumentalny
16:30 Gwiezdne wrota 5 (5) - serial SF
17:30 13 posterunek 2 (8) - serial komediowy
18:10 13 posterunek 2 (9) - serial komediowy
19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja igła/Zaćmiony (10) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru: Megamort/Sublokatorka (11) - serial animowany
20:00 Środa pełna wrażeń: Ostatni legion - dramat historyczny, Słowacja/Francja/Wielka Brytania/Włochy 2007
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 7 (17) - serial kryminalny
23:00 Hannibal (2) - serial kryminalny
0:00 Arrow (1) - serial sensacyjny
0:55 Zobacz to!: No problem! (6) - program lifestylowy
1:30 W blasku fleszy (6) - program rozrywkowy
2:00 No problem! (7) - program lifestylowy
2:30 Dyżur (3) - serial dokumentalny
3:00 JRG w akcji (7) - serial dokumentalny
3:25 Dyżur (4) - serial dokumentalny
3:50 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny
4:15 Menu na miarę (2) - program kulinarny
4:40 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
5:05 Menu na miarę (3) - program kulinarny
5:30 Z archiwum policji (3) - serial dokumentalny

Puls 2
6:00 Brygada ratunkowa (21) - serial sensacyjny
7:00 Marta mówi: Marta strażakiem/Ogórkowa Marta (8) - serial animowany
7:35 Pixie i Dixie (34) - serial animowany
7:45 Pixie i Dixie (35) - serial animowany
7:50 Pixie i Dixie (36) - serial animowany
8:00 Pixie i Dixie (37) - serial animowany
8:05 Pixie i Dixie (38) - serial animowany
8:10 Pixie i Dixie (39) - serial animowany
8:25 Zwariowane melodie (100) - serial animowany
8:30 Zwariowane melodie (101) - serial animowany
8:40 Zwariowane melodie (102) - serial animowany
9:00 SpongeBob Kanciastoporty: Skalmar w gościach/Kanciastoporte być albo nie być (116) - serial animowany
9:20 Wspaniałe zwierzaki: Jak to wszystko się zaczęło (20) - serial animowany
10:00 Kotopies (44) - serial animowany
10:30 Bajki animowane dla dzieci (49)
11:00 Reksio: Reksio i szpaki (56) - serial animowany
11:10 Reksio: Reksio i gąsior (57) - serial animowany
11:20 Inspektor Gadżet: Statek (6) - serial animowany
12:00 Superauta: Profesor jak nowy/Czekanie - trudna sprawa/Yaris i gigant (7) - serial animowany
12:20 Oggy i karaluchy (22) - serial animowany
12:30 Oggy i karaluchy (23) - serial animowany
12:35 Oggy i karaluchy (24) - serial animowany
13:00 Daltonowie: Cwany bizon (39) - serial animowany
13:05 Daltonowie: Wirus wolności (40) - serial animowany
13:15 Daltonowie: Peleton (41) - serial animowany
13:40 Porwanie w Tiutiurlistanie - film animowany, Polska 1986
15:20 Dennis rozrabiaka (22) - serial animowany
16:00 Max Steel: Wielkie poszukiwania (19) - serial animowany
16:35 Baranek Shaun (53) - serial animowany
16:45 Baranek Shaun (54) - serial animowany
16:50 Baranek Shaun (55) - serial animowany
17:00 SpongeBob Kanciastoporty: Skalmar w gościach/ Kanciastoporte być albo nie być (116) - serial animowany
17:25 Zwariowane melodie (103) - serial animowany
17:30 Zwariowane melodie (104) - serial animowany
17:35 Zwariowane melodie (105) - serial animowany
18:00 Timon i Pumba (8) - serial animowany
18:35 Timon i Pumba (9) - serial animowany
19:00 Sekret (8) - telenowela
20:00 Gwiazdy lombardu (46) - reality show
20:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (2) - serial kryminalny
21:30 Zbuntowany anioł (201) - telenowela
22:30 Ocalić życie! (8) - serial dokumentalny
23:30 Ekstremalne fobie (2) - serial dokumentalny
0:30 Niania 4: Chłopak Jolki (58) - serial komediowy
1:00 Błękitny patrol: Fala upałów (7) - serial kryminalny
2:00 Z archiwum policji (10) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (7) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (11) - serial dokumentalny
3:25 Menu na miarę (8) - program kulinarny
3:50 W blasku fleszy (11) - program rozrywkowy
4:15 JRG w akcji (7) - serial dokumentalny
4:40 Dyżur (12) - serial dokumentalny
5:05 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny
5:30 Dyżur (13) - serial dokumentalny

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Casper Odcinek: 17
7:40 Kot Felix Odcinek: 11
7:50 Kaczor Daffy Odcinek: 8
8:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 7
8:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 8
8:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 17
8:30 Casper Odcinek: 14
8:40 Kot Felix Odcinek: 8
8:50 Świnka Porky Odcinek: 14
9:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 1
9:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 2
9:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 14
9:30 Duża przerwa Odcinek: 6
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 127
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 128
11:00 Gra w ciemno Odcinek: 47
12:00 Awantura o kasę Odcinek: 48
12:55 Pierwsza miłość Odcinek: 1927
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 93
14:00 Graczykowie Odcinek: 18
14:30 Graczykowie Odcinek: 19
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 329
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 77
16:30 Duża przerwa Odcinek: 7
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 116
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 117
18:00 Zjawiska paranormalne Odcinek: 1
19:00 Gra w ciemno Odcinek: 48
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 328
21:00 Fala zbrodni Odcinek: 48
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 129
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 130
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 5
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 6
0:00 Mamuśki Odcinek: 16
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 129
1:00 Daleko od noszy Odcinek: 130
1:30 Gra w ciemno Odcinek: 45
2:30 Awantura o kasę Odcinek: 181
3:30 Linia życia Odcinek: 86
4:00 Linia życia Odcinek: 87
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /181/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - odc. 177; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Stawiam na Tolka Banana - odc. 2/7 Karioka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 90 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Bulionerzy - odc. 73 - Chuligan; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pomorskie 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ja wam pokażę! - odc. 10/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Nie ma jak Polska - odc. 43 Po zdrowie i urodę cz. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Sztuka życia - odc. 71, Barbara Kurdej - Szatan; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 10 lat Wspólnej Polityki Rolnej w Polsce; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:55 Ocalone taśmy - Gra o Wolność - ocalone taśmy cz. 1; cykl dokumentalny; reż.:Jolanta Kessler, Krystyna Mokrosińska; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Notacje - Włodzimierz Kotoński. Zawsze byłem nowatorem; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Złotopolscy - odc. 1026* - Pocałunek detektywów; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 WOK - Wszystko o Kulturze - (117); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 90 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (559) Islandia - Wojtczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO
17:50 Łamigłówka - Pomorskie 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Encyklopedia II wojny światowej - Zbrodnia i kara; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Załoga Eko - III Na szlaku natura 2000 - Wilczym tropem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Bulionerzy - odc. 73 - Chuligan; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc. 3 - Zagrożone gniazdo; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Pomorskie 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Pogoda na piątek - odc. 11; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Kanada - Robert (560); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Kabaretowy Klub Dwójki - (33) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Nie ma jak Polska - odc. 43 Po zdrowie i urodę cz. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 90; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pomorskie 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Encyklopedia II wojny światowej - Zbrodnia i kara; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc. 3 - Zagrożone gniazdo; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda na piątek - odc. 11; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Reporter Polski; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polonia w Komie - Kanada - Robert (560); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 73 - Chuligan; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (33); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zapiski Łazęgi - Cień morenowego wzgórza; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:40 Zabawy Bolka i Lolka - Czarna dama, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wyprawa profesora Gąbki - odc. 10 - Śladem wielkiej rzeki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Smerfy - Nicpoń z Wielką Księgą Zaklęć, odc. 78 (Scruple and the Great Book of Spells); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Domowe przedszkole - Wracamy z wakacji; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Pszczółka Maja - odc. 74 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Austria, Japonia, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Budzik - Węże; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Mój przyjaciel królik - Dziwne zachowanie, odc. 10 (Strange Bee - Haviour); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Domisie - Żabie łzy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Misiowanki - Pieniądze, odc. 6 (Trouble with money) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mały Miś s. IV - Kaczka traci głos, odc. 53 (Duck loses her quack) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Reksio - Reksio wędrowiec, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pszczółka Maja - Podstęp, odc. 74 (Doc Slick); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Bolek i Lolek - Król puszczy, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Domowe przedszkole - Wracamy z wakacji; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Pszczółka Maja - odc. 74 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Austria, Japonia, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Budzik - Węże; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Mój przyjaciel królik - To ja, Królik!, odc. 9 (I'm Rabbit, I'm Rabbit); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Żabie łzy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Misiowanki - Najlepszy przyjaciel misia, odc. 4 (Trouble with Pets) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Mały Miś s. III - Obraz, odc. 52 (The painting) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio taternik, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Pszczółka Maja - Podstęp, odc. 74 (Doc Slick); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Bolek i Lolek - Kosmonauci, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Talent za talent - /odc. 1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Billy - kot - Hubert i syjamska syrena, odc. 9 (Hubert and the Siamese Siren); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Jedynkowe Przedszkole - odc. 36; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Pszczółka Maja - odc. 75 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Japonia, Austria, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kaktus i Mały - Dlaczego przez puszki bolały nas nóżki?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 11; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Mój przyjaciel królik - Głos Gryzeldy, odc. 11 (Hazel's Voice); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Nikt mnie nie rozumie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Eliminacje, odc. 7 (Out for the team) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Mały Miś s. IV - Życzenie, odc. 55 (The dandelion wish) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio aktor, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Podarunek z wysoka, odc. 75 (The Gift From Above); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Bolek i Lolek - Robinson, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Billy - kot - Narodziny gwiazdy, odc. 10 (A Star Is Born); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Tajemnica Sagali - odc. 10/14 - Czarny Książę (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
21:15 Wielki świat małych odkrywców - odc. 2; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 Niepokonani. Niezwykłe historie - Robert Skolimowski; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 10 Ekran telewizora -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Smerfy - Nicpoń z Wielką Księgą Zaklęć, odc. 78 (Scruple and the Great Book of Spells); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:10 Polskie drogi - odc. 8/11 - Bez przydziału -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Portrety - Komu skrzypce a komu futerał; film dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Przyjaciel wesołego diabła -  txt. str. 777  83'; film przygodowy; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Waldemar Kalisz, Piotr Dziamarski, Franciszek Pieczka, Zbigniew Grabski, Janusz Sterniński, Marian Zdenicki, Krystyna Lech-Mączka; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Logografowie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Powrót do ulubionych… - Bez próby - Czym jest dla ciebie piosenka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Parę osób, mały czas -  txt. str. 777  104'; dramat; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Krystyna Janda, Andrzej Hudziak, Igor Przegrodzki, Monika Obara, Arkadiusz Detmer, Krystyna Tkacz, Elżbieta Kępińska, Witold Skaruch, Zdzisław Wardejn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Polskie drogi - odc. 8/11 - Bez przydziału -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Portrety - Komu skrzypce a komu futerał; film dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Dokumanimo; film animowany; reż.:Małgorzata Bosek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Studio Kultura - Filmy Carlosa Saury - odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Anna i wilki (Ana y los lobos)  95'; dramat obyczajowy kraj prod.Hiszpania (1973); reż.:Carlos Saura; wyk.:Geraldine Chaplin, Fernando Fernán Gómez, José María Prada, José Vivó, Rafaela Aparicio; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Jak przetrwać epidemię (How to survive a plague)  105'; film dokumentalny kraj prod.USA (2012); reż.:David France; wyk.:Bill Bahlman, David Barr, Gregg Bordowitz, George Bush; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Druga strona medalu - Podać rękę diabłu (Shake Hands with the Devil)  107'; dramat kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (2007); reż.:Roger Spottiswoode; wyk.:Roy Dupuis, Jean-Hugues Anglade, Justin Craig, Amanda Alden; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Więcej niż fikcja - Brukowce (Tabloid)  84'; film dokumentalny kraj prod.USA (2010); reż.:Errol Morris; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Kino nocne - Kawalerskie życie na obczyźnie  100'; film obyczajowy; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Marek Bukowski, Bożena Dykiel, Magdalena Wójcik, Artur Barciś, Jan Frycz, Marek Walczewski, Ewa Buczko, Cynthia Kaszyńska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:55 WOK - Wszystko o Kulturze - (117); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Teledysk
05:00 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:20 Był taki dzień - 10 września; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:22 Powstańcy - Dzień 41; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Pierwsza wojna światowa - odc. 3 Taksówki znad Marny (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 1/13 -  txt. str. 777 AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Spór o historię - Polityka ministra Becka; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Nie ma jak Polska - odc. 46 Kujawsko - Pomorskie dla aktywnych; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Makłowicz w podróży - Podróż 9 Islandia "Wyspa gejzerów" (39); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Generałowie Hitlera - Udet: awiator (Hitler`s Warriors / Udet The Flyer); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (1998); reż.:Gunter Klein, Matthias Unterbury; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Komunikaty Wojenne - odc. 16; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Na odsiecz Wiedniowi -  txt. str. 777  89'; dokument fabularyzowany; reż.:Lucyna Smolińska, Mieczysław Sroka; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna; Dla małoletnich od lat 12
14:25 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Biecz; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Sensacje XX wieku - Wyrok wykonano, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Sensacje XX wieku - Wyrok wykonano, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Koło historii - Pierwsza Kadrowa; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 2/13 -  txt. str. 777 AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kalendarium historyczne - Polskie Termopile; film dokumentalny; reż.:Leszek Wiśniewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Ex Libris - odc. 178; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:05 Dziennik telewizyjny - 10.09.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Generałowie Hitlera - Manstein: strateg (Hitler`s Warriors / Manstein. The Strategist); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (1998); reż.:Guido Knopp, Jorg Mullner; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Flesz historii - odc. 198; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Sensacje XX wieku - Tunele wojny, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Sensacje XX wieku - Tunele wojny, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Ułani Andersa; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Nowak, Janusz Sidor; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Gdzie rosną poziomki?; film dokumentalny; reż.:Anna Ferens; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Haytarma (Haytarma)  84'; dramat kraj prod.Ukraina (2013); reż.:Ahtem Seytablayev; wyk.:Aleksiej Gorbunow, Dinara Avaz, Usnie Khalikova, Andrey Mostrenko, Ahtem Seytablayev; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Komunikaty Wojenne - odc. 16; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Zielone Minho" (37); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia na przedwiośniu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 1 Największe miasto świata -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Jeden z dziesięciu - odc. 8/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Familiada - odc. 2040; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Kuba Wojewódzki (8); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Śpiewające fortepiany - (36); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Kabaretowy Klub Dwójki - (40) - Moda -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Życie to Kabaret - Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (2) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Tylko jeden skecz - "U lekarza" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Śpiewające fortepiany - (35); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Familiada - odc. 2041; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 6; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Życie to Kabaret - Kabaret na lato - Marzenia Marcina Dańca; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011 (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011 (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (odc.2)  Ale Jazda ! Ale Meksyk! -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Makłowicz w podróży - Podróż 9 Islandia "Rejkiavik" (38); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Różne smaki barszczu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Tylko jeden skecz - "Marcinek" - Marcin Daniec; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 7; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Śpiewające fortepiany - (37); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (37) - Czechy -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - półfinał drugi (8); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Niezapomniane Koncerty - Lato Zet i Dwójki 2014 - Uniejów (the best of); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 VI GALA PIOSENKI BIESIADNEJ - Piosenki o mojej Warszawie (2); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (12); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Studio Gama; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:59 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:27 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Twoja Sprawa; magazyn
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:52 Audiencja generalna papieża Franciszka - skrót
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:42 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Audiencja generalna papieża Franciszka - skrót
03:25 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:12 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:16 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Twoja Sprawa; magazyn
05:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Mundial 2014 - Kolumbia - Grecja (Kolumbia - Grecja) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
09:00 Mundial 2014 - Kolumbia - Grecja (Kolumbia - Grecja) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
10:05 Mundial 2014 - Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia (Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
11:10 Mundial 2014 - Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia (Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
12:15 Mundial 2014 - Urugwaj - Kostaryka (Urugwaj - Kostaryka) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
13:20 Mundial 2014 - Urugwaj - Kostaryka (Urugwaj - Kostaryka) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
14:20 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: Ciarko PBS Bank Sanok - Comarch Cracovia; STEREO, 16:9
17:05 Piłka nożna - Eliminacje ME do lat 21: Grecja - Polska; STEREO, 16:9
18:00 Piłka nożna - Eliminacje ME do lat 21: Grecja - Polska; STEREO, 16:9
19:05 Najsłynniejsze gole biało - czerwonych; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Pięciobój nowoczesny - MŚ Warszawa 2014 - sztafeta mieszana; STEREO, 16:9
21:30 Najsłynniejsze gole biało - czerwonych cz. II -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Mundial 2014 - Anglia - Włochy (Anglia - Włochy) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
00:30 Mundial 2014 - Anglia - Włochy (Anglia - Włochy) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
01:20 Zakończenie dnia

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Każdy maluch to potrafi
9:00 Kalejdoskop młodych
9:20 Aktualności akademickie WSKSiM
9:25 Święty na każdy dzień
9:30 Z Benedyktem XVI rok, po roku Odcinek: 3
9:35 Aromatyczne inspiracje
10:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
11:15 Augustianie - wiara i prawda
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Koncert poświęcony Janowi Pawłowi II i ofiarom katastrofy smoleńskiej
13:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
13:55 Święty na każdy dzień
14:00 Marzyli tylko o wolnej Polsce
14:55 Święty na każdy dzień
15:00 Misjonarz
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Na zdrowie
16:30 Boliwia
17:00 Po stronie prawdy
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:00 Msza św. w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w archikatedrze warszawskiej
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Kartka z Powstania Warszawskiego
20:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Serce bohatera
23:45 Dziecko od poczęcia
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Boliwia
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:00 Msza Święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w Bazylice Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Kartka z Powstania Warszawskiego
3:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Po stronie prawdy
6:00 Król Dawid
6:50 Krzyż i wieże
7:45 Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Akcja pod Arsenałem - dramat wojenny, Polska 1978
8:05 Rodzina Piratów: Strażnik Wielkiej Księgi (12) - serial animowany
8:40 Rodzina Piratów: Pirackie wczasy (13) - serial animowany
9:10 I tak, i nie - komedia romantyczna, Kanada 2004
11:00 Chłopi: Jagna (2-ost.) - film obyczajowy, Polska 1973
12:45 Yamakasi: Współcześni samurajowie - film sensacyjny, Francja 2001
14:40 Klątwa Tutenchamona (1/2) - film przygodowy, USA 2006
16:30 Rashomon - dramat kryminalny, Japonia 1950
18:10 Kopalnie króla Salomona (2-ost.) - film przygodowy, Niemcy/USA 2004
20:00 Germinal - dramat społeczny, Belgia/Francja/Włochy 1993
23:15 Zatopieni - film sensacyjny, Bułgaria/Wielka Brytania 2005
1:10 Błędy odwracalne (2-ost.) - film kryminalny, USA 2004
3:00 Marysia i Napoleon - komedia kostiumowa, Polska 1966
5:25 Zodiak - film krótkometrażowy, Grecja 2011
5:54 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:15 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Operacja sam sum (3) - serial dokumentalny
6:45 Lista Fokusa: Największe skandale mundiali (2) - program edukacyjny
7:15 Para daje radę (33) - magazyn poradnikowy
8:15 Jak to możliwe? (12) - serial dokumentalny
8:30 Lidia w kuchni (6) - magazyn kulinarny
9:00 Wychowanie to wyzwanie (6) - reality show
10:00 Pogotowie weterynaryjne (10) - serial dokumentalny
10:30 Kuchenni detektywi (3) - program rozrywkowy
11:00 Fabryka jedzenia (20) - serial dokumentalny
11:30 Lista Fokusa: Cuda techniki w życiu codziennym (32) - program edukacyjny
12:00 Pierwsza wojna światowa z lotu ptaka - film dokumentalny, Wielka Brytania 2010
13:05 Wehikuł czasu - program informacyjny
13:15 Siwa - wrota pustyni: Sheli (1) - serial dokumentalny
13:45 Rudy Maxa i jego Europa: Prowansja (7) - serial dokumentalny
14:20 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sandacze na martwą rybkę (2) - serial dokumentalny
15:00 Detektywi dzikiej przyrody: Niedźwiedź brunatny (8) - serial przyrodniczy
15:30 Szkoła opieki nad zwierzakami (2) - program edukacyjny
16:00 Egzamin z przetrwania (7) - program rozrywkowy
16:30 Dzikie przygody Michaeli (5) - serial dokumentalny
17:00 Lidia w kuchni (3) - magazyn kulinarny
17:30 Lista Fokusa: Cuda techniki w życiu codziennym (32) - program edukacyjny
18:00 Wyprawy na krańce świata (7) - serial dokumentalny
18:30 Fabryka jedzenia (18) - serial dokumentalny
19:00 Wielkie dziecięce przyjęcia (8) - serial dokumentalny
19:30 Człowiek od środka (2) - film dokumentalny, USA 2012
20:30 Medyczne anomalie: W młodym ciele stary duch (2) - serial dokumentalny
21:45 Walka o życie - film dokumentalny, Wielka Brytania 2009
22:45 Bliźnięta. Obsesja nazisty Mengele - film dokumentalny, Kanada 2000
23:50 Ścigani (7) - serial dokumentalny
0:25 Opowieści o duchach (2) - serial dokumentalny
1:30 Lidia w kuchni (3) - magazyn kulinarny
2:00 Lista Fokusa: Cztery powody dla których warto się śmiać (30) - program edukacyjny
2:30 Siwa - wrota pustyni: Sheli (1) - serial dokumentalny
3:00 Para daje radę (33) - magazyn poradnikowy
4:00 Pogotowie weterynaryjne (10) - serial dokumentalny
4:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Operacja sam sum (3) - serial dokumentalny
5:00 Dzika Polska: Noc żółwich jaj (8) - cykl reportaży
5:30 Życie Bałtyku: Podwodny rezerwat (28) - serial przyrodniczy

Tele 5
5:30 Disco Bandżo Mix
6:30 Disco Bandżo Mix
7:30 Telezakupy
11:00 Łowcy nagród
12:30 Telezakupy
13:10 Domek z kart
15:15 Władca zwierząt Odcinek: 1
16:05 Talizman Odcinek: 71
17:05 Tropiąc potwory Odcinek: 27
18:00 Nieźle kliknięci
19:00 Z Archiwum X Odcinek: 19 Sezon: 8
20:00 Republika Doyle'ów Odcinek: 1
20:55 Syn smoka Odcinek: 1
22:40 Nieźle kliknięci
23:05 Rozkoszne podróże
0:40 10 Extra Mocnych
1:25 Telezakupy
4:25 Nocny patrol

Polonia 1
6:05 Nieźle kliknięci Odcinek: 28
6:35 E-Miłość Odcinek: 2
7:05 E-Miłość Odcinek: 3
7:40 Stellina Odcinek: 19
8:30 Pasmo programowe telewizji TOP SHOP
15:45 Łowcy nagród
17:00 Łowcy nagród
18:35 Benny Hill Odcinek: 2
19:40 Życie z ojcem
22:25 Różowa noc
5:50 Przerwa w nadawaniu

WTK
6:00 Puls dnia - serwis informacyjny
6:05 Serwis komunikacyjny
6:10 Pogoda
6:15 Puls dnia - serwis informacyjny
6:20 Serwis komunikacyjny
6:25 Sport
6:30 Puls dnia - serwis informacyjny
6:35 Serwis komunikacyjny
6:40 Pogoda
6:45 Puls dnia - serwis informacyjny
6:50 Serwis komunikacyjny
6:55 Qulturalny Poznań
7:00 Puls dnia - serwis informacyjny
7:05 Serwis komunikacyjny
7:10 Pogoda
7:15 Puls dnia - serwis informacyjny
7:20 Serwis komunikacyjny
7:25 Sport
7:30 Puls dnia - serwis informacyjny
7:35 Serwis komunikacyjny
7:40 Pogoda
7:45 Puls dnia - serwis informacyjny
7:50 Serwis komunikacyjny
7:55 Qulturalny Poznań
8:00 Puls dnia - serwis informacyjny
8:05 Serwis komunikacyjny
8:10 Pogoda
8:15 Puls dnia - serwis informacyjny
8:20 Serwis komunikacyjny
8:25 Sport
8:30 Puls dnia - serwis informacyjny
8:35 Serwis komunikacyjny
8:40 Pogoda
8:45 Puls dnia - serwis informacyjny
8:50 Serwis komunikacyjny
8:55 Qulturalny Poznań
9:00 Puls dnia - serwis informacyjny
9:25 Serwis komunikacyjny
9:30 Pogoda
9:35 Otwarta antena
9:55 Pogoda
10:00 Puls dnia - serwis informacyjny
10:15 Z anteny Lech TV
10:30 Pogoda
10:35 Po poznańsku
10:50 Serwis komunikacyjny
10:55 Qulturalny Poznań
11:00 Puls dnia - serwis informacyjny
11:25 Serwis komunikacyjny
11:30 Pogoda
11:35 Kurier Pilski
12:00 Pogoda
12:05 Serwis komunikacyjny
12:10 TeleGniezno
12:25 Masz prawo
12:30 Pogoda
12:35 Serwis komunikacyjny
12:40 Gość wieczoru WTK
12:50 Gość wieczoru WTK
13:00 Pogoda
13:05 WTK wywiad
13:25 Serwis komunikacyjny
13:30 Pogoda
13:35 Panorama pogody
13:40 Sport
13:50 Arcydzieła, arcymyśli
14:50 Masz prawo
14:55 Qulturalny Poznań
15:00 Pogoda
15:05 Serwis komunikacyjny
15:10 Otwarta antena
15:30 Pogoda
15:35 Serwis komunikacyjny
15:40 Łap formę
15:55 Qulturalny Poznań
16:00 Pogoda
16:05 Serwis komunikacyjny
16:10 Masz prawo
16:15 Z anteny Lech TV
16:30 Pogoda
16:35 Panorama pogody
16:40 Po poznańsku
16:55 Serwis komunikacyjny
17:00 Wieczór WTK
17:10 Qulturalny Poznań
17:20 Pogoda
17:25 Serwis komunikacyjny
17:30 Puls dnia - serwis informacyjny
17:35 Qulturalny Poznań
17:40 Sport
17:45 Serwis komunikacyjny
17:50 Pogoda
17:55 Panorama pogody
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:20 Gość wieczoru WTK
18:30 Puls dnia - serwis informacyjny
18:35 Serwis komunikacyjny
18:40 Gość wieczoru WTK
18:50 Pogoda
18:55 Serwis komunikacyjny
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:15 Mój Poznań, moja Wielkopolska
19:30 Puls dnia - serwis informacyjny
19:35 Połykacze książek
19:50 Gość wieczoru WTK
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:25 Pogoda
20:30 Puls dnia - serwis informacyjny
20:35 Otwarta antena
20:55 Sport
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:25 Pogoda
21:30 Puls dnia - serwis informacyjny
21:35 Serwis komunikacyjny
21:40 Sport
21:50 Pogoda
21:55 Panorama pogody
22:00 Puls dnia - serwis informacyjny
22:15 Mój Poznań, moja Wielkopolska
22:30 Puls dnia - serwis informacyjny
22:35 Połykacze książek
22:50 Pogoda
22:55 Qulturalny Poznań
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:25 Panorama pogody
23:30 Puls dnia - serwis informacyjny
23:35 Łap formę
23:50 Pogoda
23:55 Serwis komunikacyjny
0:00 Puls dnia - serwis informacyjny
0:25 Pogoda
0:30 Puls dnia - serwis informacyjny
0:35 Serwis komunikacyjny
0:40 Sport
0:50 Pogoda
0:55 Qulturalny Poznań
1:00 Puls dnia - serwis informacyjny
1:15 Z anteny Lech TV
1:30 Puls dnia - serwis informacyjny
1:35 Po poznańsku
1:50 Pogoda
1:55 Qulturalny Poznań
2:00 Puls dnia - serwis informacyjny
2:25 Serwis komunikacyjny
2:30 Puls dnia - serwis informacyjny
2:35 Gość wieczoru WTK
2:45 Gość wieczoru WTK
2:55 Pogoda
3:00 Puls dnia - serwis informacyjny
3:25 Serwis komunikacyjny
3:30 Puls dnia - serwis informacyjny
3:35 Masz prawo
3:40 Sport
3:50 Pogoda
3:55 Qulturalny Poznań
4:00 Puls dnia - serwis informacyjny
4:25 Serwis komunikacyjny
4:30 Puls dnia - serwis informacyjny
4:35 Gość wieczoru WTK
4:45 Gość wieczoru WTK
4:55 Pogoda

Eska TV
6:00 Dzień dobry
8:00 ESKA TV News
8:05 Hity na czasie
9:00 ESKA TV News
9:05 Hity na czasie
10:00 ESKA TV News
10:05 Summer City best of
11:00 ESKA TV News
11:05 Summer City best of
12:00 ESKA TV News
12:05 Summer City best of
13:00 ESKA TV News
13:05 Summer City best of
14:00 ESKA TV News
14:05 smESKA
15:00 ESKA TV News
15:05 G20
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 Teenage lista
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Hity na czasie
20:00 Co się słucha
21:00 Hity na czasie
23:00 Gorące granie
0:00 Polska noc

4fun.tv
6:00 Popbudzik
9:00 Codzienna 20
11:00 Summer Music
15:00 Playlista
16:00 Summer Hits
18:00 Codzienna 20
20:00 Summer Party
23:00 Party Shaker
2:00 Polskanocka

Mjuzik.tv
6:00 Tylko hity
10:00 Najlepsze hity
13:00 Tylko hity
16:00 Gorące hity
20:00 Najlepsze hity
0:00 Tylko hity

TV.Disco
5:00 Poranek disco polo
8:00 Disco życzenia
10:00 Disco polo lista
12:00 Disco polo hity
14:00 Disco życzenia
17:00 Przeboje disco polo
18:00 Disco polo lista
20:00 Przeboje disco polo
22:00 Disco polo hity

Polo TV
5:30 Disco polo music
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:10 Discopolot
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Disco polo music
14:00 Hit dnia
14:10 Masters Music Box
14:49 Disco polo music
15:00 Przebojowe historie
15:23 Disco polo music
16:00 Przebojowe historie
16:13 Disco polo music
17:00 Przebojowe historie
17:15 Video Mix Sierockiego
18:05 Poczekalnia DPL
18:25 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90.
20:00 Legendarne koncerty Polo TV
21:20 Zakochane Polo tv
22:30 Pikantne Polo tv
23:05 Disco polo music

Stars.TV
7:00 Best morning
10:00 Best 80's
11:00 Best decision
12:00 Best ballads
13:00 Best soundtrack
14:00 Best 90's
15:00 Best afternoon
17:00 Best now
18:00 Best decision
20:00 Best 90's
21:00 Best 80's
22:00 Best now
23:00 Best ballads
0:00 Best rock
1:00 Best polish

Power TV
6:00 Muzyczny poranek!
10:00 Disco gwiazdy
10:15 Extra klasyka
13:00 Power mix
16:00 Top power
17:15 Extra klasyka
20:00 100% Power
23:00 Hot Power
2:00 PowerTV.pl

Polsat Sport
7:00 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy
7:30 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
8:00 Polska 2014 (11) - magazyn siatkarski
9:10 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studio
10:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czechy - Holandia
12:10 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studio
12:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - skróty
13:40 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gibraltar - Polska
15:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gruzja - Irlandia
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - Szkocja
20:00 Puncher - magazyn sportów walki
21:10 Boks - boks
23:00 Polska 2014 (12) - magazyn siatkarski
0:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - Anglia
2:00 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra
7:00 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
9:10 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Luksemburg - Białoruś
11:20 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Andora - Walia
13:30 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: San Marino - Litwa
15:40 Kolarstwo górskie - Mistrzostwa Świata w Norwegii
17:50 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Kazachstan - Łotwa
20:00 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Chorwacja - Malta
22:10 Futbol amerykański - NFL - mecz: Dallas Cowboys - San Francisco 49ers
0:20 Puncher - magazyn sportów walki
1:30 Zakończenie programu

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 2. wyścig w Spa
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - Albania
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
12:00 Polska 2014 (11) - magazyn siatkarski
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Estonia - Słowenia
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Formuła 1: Grand Prix Włoch - Formuła 1
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga - mecz: KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Pogoń Baltica Szczecin
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Serbia - Francja
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Polska 2014 (12) - magazyn siatkarski
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Żużel: Liga angielska - żużel
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Żużel: Liga angielska - żużel
2:15 Zakończenie programu

Polsat Volleyball 1
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Brazylia - Kuba
09:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Włochy - USA
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Rosja - Bułgaria
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Polska - Argentyna
15:00 Polska 2014
16:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - studio
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy E: Argentyna - Francja
18:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - studio
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy E: Polska - USA
22:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - studio
23:00 Polska 2014
00:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy E: Argentyna - Francja

Polsat Volleyball 2
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Włochy - USA
09:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Rosja - Bułgaria
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Polska - Argentyna
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Brazylia - Kuba
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy E: Serbia - Włochy
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy E: Australia - Iran
22:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy E: Serbia - Włochy
00:30 Zakończenie programu

Polsat Volleyball 3
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Rosja - Bułgaria
09:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Polska - Argentyna
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Brazylia - Kuba
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Włochy - USA
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy F: Brazylia - Bułgaria
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy F: Niemcy - Chiny
22:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy F: Brazylia - Bułgaria
00:30 Zakończenie programu

Polsat Volleyball 4
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Polska - Argentyna
09:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Brazylia - Kuba
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Włochy - USA
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Rosja - Bułgaria
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy F: Finlandia - Rosja
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy F: Kuba - Kanada
22:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy F: Finlandia - Rosja
00:30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.