FANDOM


Program 1
8.35 Uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza z udziałem prez. USA George a Busha.
9.25 Wizyta G. Busha w Belwederze
13.40 Wizyta G. Busha w Sejmie
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 „Czterdziestolatek" - serial TP
18.30 „Echa stadionów"
18.50 „10 minut"
19.00 Dobranoc: „Jak piesek i kotek myli podłogę"
19.10 „Gorące linie"
19.30 Dziennik telewizyjny
20.00 Pytanie do...
20.15 Spektakl na bis - Aleksander Gelman „Ławeczka", reż. Maciej Wojtyszko, wyk: Joanna Żółkowska, Janusz Gajos Ewa Dałkowska, Danuta Kowalska
21.35 Kroniki PAT - tak było...
21.50 „Elementarz polski" - film dok.
22.50 Mój teatr - Edyta Geppert
23.25 Dt - Echa dnia

Program 2
17.55 Program dnia
18.00 Telerama
18.30 „Czarno na białym" - przegląd PKF
19.00 „Ojczyzna - polszczyzna" -„Frazeologiczne modyfikacje"
19.15 Antena „Dwójki" na najbliższy tydzień
19.30 Im lepiej, tym gorzej - refleksje o polskim teatrze współczesnym
20.00 „Teletrans"
20.30 „Uwaga, dokument"
21.15 „Rozmowy o cierpieniu"
21.30 Panorama dnia
21.45 Biografie: „Kino Carla Dreyera" (2) - film
22.45 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut — pr. inf.-muz.
6.35 „Przegląd piłkarski"
7.05 „W ostępach, gdzie płyną rzeki" — film fab. z 1987 r.
8.30 „Godzina filmu naukowo-popularnego"
13.35 Premiery telewizyjnych filmów dokumentalnych
14.25 „Witaj muzyko" —śpiewają dzieci francuskie
15.00 Obiektyw
15.30 VIII Ogólnorosyjski Konkurs Pianistów — transmisja z Piatigorska
16.15 Filmy animowane
16.40 Dziś na świecie
16.55 „Autoportret" — filmy dok.
17.40 A. Borin — „Wyrok" — spektakl telewizyjny
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „Wokół świata za osiemdziesięcioma wieżami" — program estradowy z okazji 110-lecia Wieży Eiffla
21.15 Dziś na świecie
21.30 Program poświęcony młodzieżowemu festiwalowi awangardy teatralnej w Jarosławiu
22.15 „Co nieco z życia guberni"—film tv
23.45 Wiadomości
23.50 „Wokół śmiechu" — Wieczór humoru i satyry w Ostankino

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.