FANDOM


Program 1
7.30 — Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7.50 — "Po gospodarsku" - mag. spraw wiejskich
8.15 — Program dnia
8.20 — ,,Tydzień" — magazyn spraw wsi
9.00 — Dla młodych widzów: — „Teleranek" oraz film produkcji polskiej — „Gazda z Diabelnej" (1)
10.30 — DT — wiadomości
10.35 — „Na ziemi i w głębinach" — film dokumentalny
11.05 — „Drukarz z Miłkowa"
11.30 — W starym kinie — ,,Serce matki" reż. Michał Waszyński
13.05 — „Klub sześciu kontynentów" — Moje ręce nie znają więzów
13.50 — Telewizyjny koncert życzeń
14.35 — „Kraj za msastem" — „Życie wśród koni"
15.00 — DT — wiadomości
15.05 — Teatr Młodego Widza — Hugon Lofting — „Niezwykłe przygody dr. Dolittle i jego przyjaciół" (1)
16.00 — „Studio 1"
18.20 — „Antena
19.00 — Wieczorynka — „Mali mieszkańcy wielkich gór"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — „Trapez” (3) „Sylwia" serial produkcji TP
21.00 — .Pegaz"
21.45 — Sportowa niedziela
22.15 — ,,Z syreną na ty” — program rozrywkowy
23.05 — DT — wiadomości

Program 2
9.55 — Program dnia
10.00 — Film dla niesłyszących „Trapez" (3) „Sylwia"
11.00 — „Peryskop” — wojskowy magazyn publicystyczny
11.30 — Lokalny koncert życzeń
11.55 — Powitanie
12.00 — „Kwadrans z hejnałem"
12.15 — DT — wiadomości
12.20 — „Jutro poniedziałek"
13.00 — Kino familijne „Bardzo wczesnym rankiem" (1) „Dimka” film produkcji ZSRR
14.10 — „Jubileusz kinematografii" (1)
14.35 — „Finał przebojów „Dwójki"
15.30 — „Jubileusz kinematografii” (2)
16.00 — „Ostatnie miejsce na ziemi” (2) — film produkcji angielskiej
17.00 — „Jubileusz kinematografii" (3)
18.45 — Studio Sport
19.30 — Dziennik telewizyjny {dla niesłyszących)
20.00 — „Stereo i w kolorze" — Orkiestra Kameralna PRiTV w Poznaniu
21.00 — Wielkie filmy małego ekranu: „Ja, Klaudiusz"
21.55 — „Jubileusz kinematografii" (4)
22.10 — „Czy możemy być modni"
23.00 — Wieczorne wiadomości
23.05 — „Na 5 minut przed zaśnięciem" — „O człowieku. który ukradł czas"

Rai Uno
9.55 Santa Messa
12.00 Segni del tempo
12.15 Linea verde
13.00 TG l´una
13.30 TG 1 - Notizie
13.55 Radiocorriere - Toto-Tv
14.00-19.50 Domenica in...
14.20 Notizie sportive in... diretta da studio
15.20 Notizie sportive
15.30 Discoring ´85-´86
16.20 Notizie sportive in... diretta da studio
17.50 Campionato italiano di calcio
18.20 90° minuto in... diretta da studio
20.00 Telegiornale
20.30 Una gita acolastica
22.00 La domenica sportiva
23.15 TG 1 - Notte - Che tempo fa
23.25 Gimnastica: Campionati mondiali

Rai Due
10.00 I concerti di Raidue
10.50 Moda
11.40 Una povera bimba milionaria
13.00 TG 2 - Ore tredici
13.25 TG 2 - C'è da salvare
13.30 Piccoli fans
15.00 Il medico dei pazzi
16.25 TG 2 - Diretta sport
- Gimnastica: Campionati mondiali
- Roma: Ippica
17.50 Le strade di San Francisco
18.40 TG 2 - Gol flash
18.50 Campionato italiano di calcio
19.50 TG 2 - Telegiornalne
20.00 TG 2 - Domenica sport
20.30 Sogni e bisogni
21.35 Un marito per Julie
22.45 TG 2 - Stasera
22.55 TG 2 - Trentatré
23.25 DSE: Animali da salvare
23.55 TG 2 - Stanotte

Rai Tre
12.00 Cantamare: Musica in onda 1985
12.45 In tournée
13.40 Il jazz musica bianca e nera
14.30-17.00 TG 3 - Diretta sportiva
- Torino: Trial
- Ancona: Pallacanestro femminile
17.00 Speciale Orecchiocchio
17.15 Una canaglia a tutto gas
19.00 TG 3
19.20 Sport regione
19.40 Rockline
20.30 Domenica gol
21.30 La paura nel cassetto
22.05 TG 3
22.30 Campionato di calcio di Serie A
23.15 Speciale Di Gei musica

Rete 4
8.30 Pal Joey
10.30 Ursus
12.00 California
13.00 The Muppet Show
13.30 Jambo Jambo
14.00 Amici per la pelle
15.00 Sacro e profano
17.15 Il duca nero
19.00 Retequattro per voi
19.30 New York New York
20.30 California
21.30 Mai dire si
22.30 A coure aperto
23.30 Cinema a company
24.00 Gli italiani e le donne
2.00 Adam 12

Canale 5
8.30 Alica
9.00 Flo
9.30 Le frontiere dello spirito
10.10 Mama Malone
10.40 Anteprima
11.25 Superclassifica show
12.20 Punto 7
13.30 Buona domenica: Orazio, Forum, Dalle 9 alle 5
20.30 Anno Domini
22.30 Monitor
23.00 Punto 7
24.00 Chicago Story

Italia 1
8.30 Bim Bum Bam, L'uccellino azzurro, Bun Bun, I fantastici viaggi di Fiorellino
10.30 La legga del fucile
12.00 Riptide
13.00 Grand Prix
14.00 Dee Jay Television
16.00 Domenica sport
18.00 I raggazzi del computer
19.00 Lucky Luke
20.00 Occhi di gatto
20.30 Drive In
22.30 Quando chiama uno sconosciuto
00.20 Cannon
1.25 Strike Force

Rete A
10.30 Antichi
10.30 Il treno dei desideri
13.00 Wanna Marchi
14.30 Dimensione oro
16.30 Mobex
17.00 Cartoni animati
18.00 Felicità... dove sei
20.25 L´esorciccio
22.30 Curro Jimenez
23.30 Piccola Firenze

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.