FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Mapeciątka; odc.29 - Strefa Dziwaka; serial anim. prod. angielskiej
08:50 Budzik; program dla najmłodszych
09:15 Kino Malucha; Dziewczynka z orzeszka; Jak Leszczynka odczarowała syrenki; serial anim.prod.czeskiej
09:25 Stinky i Jake; odc.41; serial anim.prod.angielskiej
10:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.63/120 - Leslie Ann Warren
10:25 Jim Henson Show; odc.8; serial anim.prod.USA
10:55 Pan Złota Rączka; odc.7,8; serial prod.USA
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Horyzonty
12:45 Klan; odc.581; telenowela TVP; powt.
13:10 ZUS radzi
13:20 Dobra szkoła; Współdziałamy
13:30 Telezakupy
13:50 Poszukiwacze zagubionych cywilizacji; odc.7 - Śmierć; stereo
14:15 Od Platona i  Newtona...; Świat dźwięków [cz.1]
14:40 Ja i moje życie; Rodzina - Wspólne obowiązki
15:00 Wiadomości
15:10 Babiniec
15:35 Euroexpress
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1600; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Plebania; odc.169; serial TVP
18:00 Mój ślad w Telewizji; Andrzej Fidyk
18:05 Decyzja należy do ciebie; Puchar; [audiotele: 070065580 tak, 070065590 nie]
19:00 Wieczorynka; Miś z błękitnego domu; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Nash Bridges; odc. 2
21:00 Sprawa dla reportera
21:35 Tygodnik polityczny Jedynki
22:20 5 minut o Unii Europejskiej; powt.
22:30 Monitor  Wiadomości
22:50 Sportowy flesz
23:00 Pegaz
23:30 Gorąco polecam-lojalnie ostrzegam; Funny games; Funny Games; 1997  film fab.prod.austriackiej [tylko dla dorosłych]; reż: Michael Haneke; wyk: Susanne Lothar,Ulrich Muhe,Arno Frisch
01:15 Zakończenie programu

TVP 2
07:15    Wycieczki przyrodnicze; Żyrafa - niebywałe zwierzę; serial dok. prod. angielskiej
07:50    Studio urody
08:00    Program lokalny
08:30    W labiryncie; odc.102/120 - Ojciec i syn; telenowela TVP
09:00    Fatalny rewolwer; odc.31/44 Dobrana para; serial prod.USA; powt.
09:50    Co nam w duszy gra; Wiosna; [stereo]
10:45    Music-hall; The Entertainer; 1960 film fab.prod.USA
12:25    Nieznane siły przyrody; odc.2/7 - Świat bez granic; serial dok.prod.angielskiej
13:00    Panorama
13:10    Fatalny rewolwer; odc. 36 Kobieciarz; serial prod.USA/za zgodą rodziców/
13:55    Przygody Chucka Finn'a; odc.14 - Powrót Buddy'ego; serial prod.australijskiej
14:25    Euro-Quiz; quiz dla młodzieży
14:55    Providence; odc.12/40; serial prod. USA
15:40    PROGRAM LOKALNY
16:00    Panorama
16:23    Pogoda
16:30    J.A.G Wojskowe Biuro Śledcze; odc.20; serial prod.USA [stereo]
17:20    Chłop i baba; odc.6 - Biznes ,czyli biznes; serial TVP
17:40    Podróże z Euro
17:50    Program lokalny
18:22    Pogoda
18:30    Panorama
18:55    Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:20    Podróże z Euro
19:30    Polaków portret własny; Baba z wozu
20:00    Dziwny jest ten świat
20:40    Studio sport; Puchar UEFA; AC Milan - Borussia Dortmund
20:45    Studio sport; Puchar UEFA; AC Milan - Borussia Dortmund
21:37    Panorama /w przerwie meczu/
22:45    Panorama
23:00    Sport-telegram
23:08    Pogoda
23:15    Bandycki Petersburg; odc.3/23 - Adwokat; serial prod. rosyjskiej
00:10    Naiwniak; Nobody's Fool; 1994 film fab.prod.USA
02:00    Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Incredible Hulk [15]
7.25 Zwariowany świat Malcolma [4]
7.50 Largo [13]
8.40 VIP [53]
9.30 Serce na rozdrożu [12]
10.25 Rozwód po amerykańsku [24]
11.00 Amor Latino [60]
11.50 Z głową w chmurach [44]
12.45 Życie jak poker [8]
13.15 Macie, co chcecie [48]
13.45 Disco Polo Live
14.45 Benny Hill
15.15 Faceci w czerni 3 [35]
15.45 Informacje
16.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty
16.30 Legendy Kung-fu [79]
17.20 Bar
17.50 W imieniu prawa - prawdziwesprawy, autentyczne wyroki
18.45 Informacje
19.15 Amor Latino [61]
20.00 Bar
20.45 Samo życie [31]
21.15 Ostry dyżur [150]
21.30 Losowanie LOTTO
22.10 Boston Public [3]
23.05 Informacje
23.15 Graffiti
23.35 Puls biznesu
23.45 Bar
0.15 Smutna Chili - film (1994)
2.05 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Wiosenna namiętność [67/95] - telenowela, Argentyna
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula [55/169] - telenowela, Kolumbia
7.50 Maska [53/54] - serial anim.
8.15 Zorro [1/26]- serial anim.
8.40 Młody Robin Hood [2/26] - serial anim.
9.05 Niezwykłe przygody Sindbada [2/26] - serial anim.
9.30 Telegra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Reality show
12.10 Rozmowy w toku - talk-show
13.05 Maska [54/54] - serial anim.
13.30 Zorro [1/26] - serial anim.
13.55 Młody Robin Hood [2/26] - se­rial anim.
14.20 Beverly Hills 90210 [151] - serial USA
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula [56/169] - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność [68/95]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
19.45 Sport, pogoda
20.00 Reality show
20.45 Prawdziwe historie: Zranione dusze - film USA
22.35 Adopcje - serial fab.-dok.
23.05 TVN Fakty
23.20 Reality show
0.05 Słaba płeć - film obyczajowy
2.05 Nic straconego

TVP 3 Regionalna
6.30 Kurier
6.35 Echa dnia
7.00 Klockowa kraina [6]
7.30 Kurier
7.35 Ryce­rze królestwa owadów [2] - film anim.
8.00 OTV
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Śladami wspólnej historii [2/4] - film dok.
9.30 Kurier
9.35 Serial dokumentalny
10.30 Kurier
10.45 Te­lekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Małe ojczy­zny
12.30 Kurier
12.35 Humanoidy - film dok.
13.30 Kurier
13.45 Agrobiz­nes
14.00 Stacja
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Jabłko Newtona [2]­ - film dok.
15.30 Kurier
15.40 OTV
16.30 Kurier
16.45 Małe ojczyzny
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.50 OTV
18.20 Regiony kultury
18.30 OTV
19.30 Album Mazowsza
19.45 Kościo­ły Pomorza Zachodniego
20.00 Tele­kurier
20.30 Kurier
20.45 Eurotel
20.55 Echa dnia
21.15 OTV
21.30 Ku­rier gospodarczy
21.45 OTV
22.00 Znamy te piosenkę - film fab.
23.35 Kurier
0.00 Josephine [4] - film fab.
1.35 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Supergol - magaryn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Alicja w krainie czarów (2) - serial animowany, Japonia/USA
08.20 Alvaro (108) - serial obyczajowy, Brarylia
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Ten drugi (22) - serial sensacyjny, Kanada
11.20 Miasteczko Evening Shade (35) - serial komediowy, USA
11.50 Przygody rodziny Addamsów 2 (27) - serial komediowy, USA
12.20 Jak dwie krople czekolady (4) - serial komediowy, USA
12.45 Egzamin z życia (19) - serial obyczajowy, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn internetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Alicja w krainie czarów (3) - serial animowany, Japonia/USA
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (36) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (109) - serial obyczajowy. Brazylia
17.00 Dharma i Greg (16) - serial kom.
17.30 HOT CHAT 2001 - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Policjanci z Miami (7) - serial
20.00 SABRINA - komedia romantyczna, USA
22.25 Dziennik
22.35 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.40 VIP - wydarzenia i plotki - mag.
22.50 Viper (1) - serial sensacyjny, USA
23.50 ODLOTOWI FACECI - dramat kryminalny, Kanada 1997
01.35 X Laski - program erotyczny
02.05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.55 Muzyczny VIP - magazyn muz.
03.30 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Izabela - telenowela
6.45 Telesklep
7.00 Świat na dzień dobry - TVN 24
9.40 Maria Emilia - telenowela
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieście - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial
16.45 Krok za krokiem - serial
17.15 Marlin Bay - serial
18.10 Gorączka w mieście - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 Fatalny błąd - film sens. USA (1999), wyk. Antonio Sabato Jr., Janinę Turner, Robert Wagner, Malcolm Stewart
21.40 Cobra - oddział specjalny - serial
22.35 W potrzasku - film sens. ang. (1992), wyk. George Baker, Christopher Ravenscroft, Lynn Fairleigh, Belinda Sinclair
0.25 Big Brother Bitwa - na żywo
1.25 Fatalny błąd - film sens. USA (1999), wyk. Antonio Sabato Jr., Janinę Turner, Robert Wagner, Malcolm Stewart
2.55 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30 Gość Jedynki; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Złotopolscy; odc. 374 - Obudzony; telenowela TVP
08:50 360 stopni dookoła ciała; Alergie; magazyn medyczny
09:05 Kwadrans z medycyną; Na kolana
09:20 Literatura Polska od A do Z; program Tomasza Kamińskiego
09:35 Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej; powt.
10:30 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:35 Przygody Rozbójnika Rumcajsa; Jak Rumcajs znowu został szewcem; serial animowany dla dzieci
10:40 Wyprawy z Azymutem; Wszyscy jesteśmy kosmitami...czyli opowieści kosmiczno-geologiczne; program dla młodych widzów
11:00 Tropiciele gwiazd; odc. 15 /26/ - Wszyscy na drzewie; 1995 serial prod. australijskiej; wyk: Petra Jared, Zbych Trofimiuk, Emily J. Romig, Steve Jacobs
11:30 Złotopolscy; odc. 374 - Obudzony; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Wieści polonijne; powt.
12:30 Gościniec; magazyn kultury i sztuki ludowej; powt.
12:55 Polskie smaki; powt.
13:15 Teatr Telewizji; Zazdrość; 2001 autorka: Esther Vilar (71', STEREO); reż: Krystyna Janda; wyk: Jan Englert, Krystyna Janda, Dorota Segda, Maria Seweryn
14:25 Robert Chojnacki-Big Beat-Platynowy koncert; cz. 1 (STEREO); powt.
15:00 Wiadomości
15:10 360 stopni dookoła ciała; Alergie; magazyn medyczny; powt.
15:25 Kwadrans z medycyną; Na kolana; powt.
15:40 Literatura Polska od A do Z; program Tomasza Kamińskiego; powt.
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:30 Nie tylko dla komandosów; reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Przygody dzielnego Sylvana; odc. 6 - Szkatuła szczęścia; serial animowany prod. hiszpańskiej
18:00 Tropiciele gwiazd; odc. 15 /26/ - Wszyscy na drzewie; 1995 serial prod. australijskiej; wyk: Petra Jared, Zbych Trofimiuk, Emily J. Romig, Steve Jacobs; powt.
18:30 Panorama
18:50 Złotopolscy; odc. 374 - Obudzony; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Film pod strasznym tytułem; odc. 9; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:57 Sport
20:00 Polaków portret własny; magazyn Waltera Chełstowskiego
20:26 Ludzie listy piszą
20:45 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
21:00 Teatr Telewizji; Zazdrość; 2001 autorka: Esther Vilar (71', STEREO); reż: Krystyna Janda; wyk: Jan Englert, Krystyna Janda, Dorota Segda, Maria Seweryn; powt.
22:15 Słynne koncerty fortepianowe; Ludwig van Beethoven: V Koncert Es-dur "Cesarski"
23:00 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
23:45 Monitor Wiadomości
00:07 Sportowy flesz
00:10 Euroexpress; magazyn
00:25 Pegaz; magazyn kulturalny
00:50 Przygody dzielnego Sylvana; odc. 6 - Szkatuła szczęścia; serial animowany prod. hiszpańskiej; powt.
01:15 Film pod strasznym tytułem; odc. 9; serial animowany prod. polskiej; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Złotopolscy; odc. 374 - Obudzony; telenowela TVP; powt.
02:30 Teatr Telewizji; Zazdrość; 2001 autorka: Esther Vilar (71', STEREO); reż: Krystyna Janda; wyk: Jan Englert, Krystyna Janda, Dorota Segda, Maria Seweryn; powt.
03:40 Słynne koncerty fortepianowe; Ludwig van Beethoven: V Koncert Es-dur "Cesarski"; powt.
04:30 Polaków portret własny; magazyn Waltera Chełstowskiego; powt.
04:55 Ludzie listy piszą; powt.
05:15 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.
05:30 Nie tylko dla komandosów; program redakcji wojskowej; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele [35] - serial
9.20 Baśnie braci Grimm - serial
9.45 Byli sobie odkrywcy [26] - serial anim., Francja
10.15 Domek na prerii [62]- serial USA
11.10 Dotyk anioła [130] - serial obyczajowy USA
12.00 Remington Steele [67] - serial sensacyjny USA
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele [68] - serial sens. USA
14.45 Cudowne lata [64] - serial obyczajowy USA
15.15 Bill Cosby Show [52] - serial prod. USA
15.45 Kacper i przyjaciele [35] - serial anim. USA
16.05 Baśnie braci Grimm: O wilku i siedmiu koźlątkach - serial
16.35 Byli sobie odkrywcy [26] - serial anim., Francja
17.05 Domek na prerii [63] - serial przygodowy USA
18.00 Cudowne lata [65] - serial obyczajowy USA
18.30 Bill Cosby Show [53] - serial kom. USA
19.00 Dotyk anioła [131] - serial obyczajowy USA
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - program publicystyczny
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport, pogoda
20.30 Pojedynek - film obyczajowy, W. Bryt.
22.20 Allo, Allo [3, 4] - serial kom., W. Bryt.
23.20 Wydarzenia
23.30 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - program publicystyczny
23.45 Pojedynek - film obyczajowy, W. Bryt.
1.35 Zakończenie programu

HBO
06:30 Kingsajz - komedia, Polska 1988, 104 min.
08:20 Christina Aguilera: Moje odbicie - koncert, USA 2000, 54 min.
09:20 Inferno - film akcji, USA 2001, 91 min.
11:00 Gwiazdy Hollywood - Leonardo Dicaprio - dokumentalny, USA, 25 min.
11:30 Muppety z kosmosu - familijny, USA 1999, 84 min.
13:00 Na planie, odc. 14  - magazyn filmowy, 22 min.
13:30 Świąteczna niespodzianka - familijny, Niemcy 2000, 86 min.,
15:05 Tilly kontra wilki - przygodowy, Francja 1998, 90 min.
16:40 Cinema, cinema, odc. 14  - magazyn filmowy, USA, 23 min.
17:10 Jock - obyczajowy, W. Brytania 1992, 102 min.
19:00 Kingsajz - komedia, Polska 1988, 104 min.
21:00 Piekielna głębia - film akcji, USA 1999, 100 min.
22:45 Szóste szczęście - dramat, W. Brytania 1997, 94 min.
00:25 Opowieści Lady Chatterley, odc. 1 - Zakład  - serial erotyczny, USA, 29 min.
01:00 Managua - dramat, USA 1996, 109 min.
03:00 Przerwa w podróży - sensacyjny, USA 2000, 94 min.
04:45 Świąteczna niespodzianka - familijny, Niemcy 2000, 86 min.

TV Niepokalanów II
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.25 Marsz śmierci - reportaż
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Gemmy Galgawi
16.10 Ścieżki kultury: Architektura gotyku
16.35 Sobór - wrota XXI wieku [8] - Laikat - film dok. o uchwałach Soboru Watykańskiego II
17.25 Obyś był zimny, albo gorący: Szczęście - rozmowa
17.35 Papieź w Afryce - relacja z pielgrzymki papieskiej
18.05 Na strunach gitary - reportaż
18.25 Niepokalanów - film dok.
19.00 Lata Święte w fotografii - film dok.
19.20 Przygody Błękitnego Rycerzyka [8] - film dla dzieci
19.30 Piękno jest w Tobie - film dok. o Obrazie Jasnogórskim
20.05 Archiwum XX wieku [3] - Papież Hitlera? - film dokumentalny
20.35 Różaniec - część radosna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Gemmy Galgawi
21.15 Archeologia: Jordania - film dok.
21.55 Zatrzymać czas - relacja z wystawy
22.05 Magiczna Italia [14] - Liguria
22.35 Ecce Homo: Koalkoholizm - film dok.


Le Cinema
14.00 Uśmiech nocy (Smiles of a Summer Night / Sommarnattens Leende) komedia erotyczna, Szwecja, 1955, 108 min.  
16.00 Wyprawa przez góry (Courage Mountain) film przygodowy, USA, 1990, 98 min. 
18.00 Granica (Border) dramat, Wielka Brytania, 1988, 97 min.  
20.00 Dokument. Jak to się robi w Pradze cz. II, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Miłość i totalitaryzm (Totalitarny Romans (Totalitarnyj Roman) dramat obyczajowy, Rosja, 1998, 120 min.  
22.30 Wszystko jest ciemnością (Todo Esta Oscuro) sensacyjny, Hiszpania, 1996, 93 min. 
00.30 Krzywym okiem (Cross Eyed) dramat, Niemcy, 1999, 94 min. 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.