FANDOM


TVP 1
05:15 Bliżej natury - Odpady; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wpisani w krajobraz; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Nastoletni geniusze - odc. 7 (Wicked Science); serial kraj prod.Australia (2003); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Domisie - Odkrywcy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisiowe Bajki - Kto straszy Malutkiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Teletubisie - odc. 153/156 (Teletubbies, season X Mary Had a Little Lamb); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Doctor Who II - Bunt Cybermenów, odc. 19 (5) (Doctor Who II, ep. 5, The Rice of the Cybermen); serial science ficton kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kuchnia z Okrasą - Święcone z Okrasą; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Rue Wiertz 60 - Od Europy po regiony.Jakie jutro polityki regionalnej ?; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3279 (The Bold and the Beautiful ep. 3494); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Moda na sukces - odc. 3280 (The Bold and the Beautiful ep. 3495); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1247; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 856; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Relacja z Greckokatolickiej liturgii Wielkanocnej
14:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Trend'owaci - odc. 14; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Perkusista; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3281 (The Bold and the Beautiful ep. 3496); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3282 (The Bold and the Beautiful ep. 3497); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str.777
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1251 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1421; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 862; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Grześ sportowiec odc. 27 (George the sportsman ep. 27) kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Powrót syna (Taming Andrew) - txt str.777  87'; dramat kraj prod.USA (2000); reż.:Artie Mandelberg; wyk.:Park Overall, Seth Adkins, Jason Beghe; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Z refleksem; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:05 O Bogu, który się nie sprawdził; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Pocztówki znad krawędzi (Postcards from the Edge)  97'; dramat kraj prod.USA (1990); reż.:Mike Nichols; wyk.:Meryl Streep, Shirley MacLane, Gene Hackman, Dennis Quaid, Richard Dreyfuss; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Wzrokiem miłości cz. 2/2 (les yeux de l'amour 2/2); film dokumentalny kraj prod.Belgia (2005); Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Statek miłości - odc. 235/249; telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
06:10 Statek miłości - odc. 236/249; telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:20   Znaki Czasu   ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 37/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odcinek 200  Alergia; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.45, 10.35 ; Pogoda: 9.20,10.10,10.40; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Święta wojna - Kucharz (175); Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi - odc. 52 (251) Kulturalny wieczór; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Magnum - odc. 55/162 Koszykarski przypadek (MAGNUM P. I. s. 3 Basket case); serial kraj prod.USA (1982); Dla małoletnich od lat 12
12:30 Przygody Tarzana - odc 21/75 (Tarzan  ep. 119 Deadly gift); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
13:00 Zatoka Jervis - Podwodna arka Noego (L'arche De Jervis)  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Europa da się lubić - Europa Jana Pawła II ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 ...z Mazurskiej Nocy Kabaretowej ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Dr Quinn - seria IV, odc. 5/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
15:55 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 487; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 246; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wakacje z duchami - odc. 7/7 Strachy na lachy; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Zorro - odc. 25/78 (.) - txt str.777; serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Flesz Panorama; STEREO
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Jeden z dziesięciu - odc. 5/LIV - txt str.777; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Ulice Kultury - (25); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:55 KabareTOP - Wszystkiego najśmieszniejszego! ; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - AC Milan ( studio ) (Bayern Monachium - AC Milan) kraj prod.Hiszpania (2007)
20:45 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - AC Milan ( mecz ) (Bayern Monachium - AC Milan) kraj prod.Hiszpania (2007)
22:55 Panorama; STEREO
23:10 Pogoda; STEREO
23:20 Sport Telegram
23:20 Biznes; STEREO
23:30 Liga Mistrzów - skróty
00:30 Alibi na środę - W przebraniu mordercy (Dressed To Kill)  100'; film fabularny kraj prod.USA (1980); reż.:Brian De Palma; wyk.:Michael Caine, Nancy Allen, Keith Gordon, Angie Dickinson; Dozwolone od lat 18
02:15 Na jedwabnym szlaku - Nepal-odc.1 (Going To Extremes The Silk Routes odc.1)  48'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Zakończenie dnia


TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kamera Kuriera; STEREO
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:03 Kamera Kuriera; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:00 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kamera Kuriera; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:50 Pogoda; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 Drobne sprawy
17:00 Pierwsza pomoc
17:05 Kwiaty, ogrody
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:50 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:24 Magazyn meteo
18:30 Aktualności sportowe
18:40 Kwiaty, ogrody
18:45 Nasz reportaż
19:00 Vsechno klape - wszystko gra
19:20 Zbliżenia filmowe
19:35 Na trójce
19:50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Życie na wulkanie; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Więcej niż jedno - odc. 7 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Więcej niż jedno - odc. 8 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Więcej niż jedno - odc. 7 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Więcej niż jedno - odc. 8 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakończenie dnia

Polsat
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50     Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Halo! Kasa! - teleturniej
08:55     Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00     Metamorfozy - reality show
11:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00     Dom nie do poznania - reality show
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
20:30     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
21:00     Dziewczyna z sąsiedztwa - komedia romantyczna reż. Luke Greenfield, wyk. Emile Hirsch, Elisha Cuthbert, Timothy Olyphant, James Remar USA 2004
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:15     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
23:45     Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
00:45     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
04:55     Music Spot - program muzyczny
05:55     Zakończenie programu

TVN
05:35     Uwaga! - magazyn reporterów
05:55     Telesklep
06:45     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 2/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
07:35     Taniec z gwiazdami - kulisy - program rozrywkowy
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40     Rozmowy w toku - talk show
12:50     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 791 Polska 2003
13:20     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 3/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
15:00     Prawo pożądania - telenowela odc. 43/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku - talk show
18:25     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 792 Polska 2003
21:30     Kraj pod ostrzałem - film sensacyjny reż. Joseph Zito, wyk. Chuck Norris, Melissa Prophet, Richard Lynch, Alexander Zale USA 1985
23:40     Odwróceni - serial sensacyjny odc. 4/13 Polska 2006
00:40     Uwaga! - magazyn reporterów
01:00     Nocne igraszki - program interaktywny
02:00     Telesklep
02:20     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 V-max - mag. motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Pokemon (283) - serial animowany
09.00 Klinika samotnych serc (2) - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (157) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (26) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Sztukateria - magazyn kulturalny
13.40 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Król szamanów (2) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (27) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (3) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (158) - telenowela
20.00 Łabędziem być - reality show
21.00 Odkrywanie Ameryki - program Mariusza Maksa Kolonko
21.30 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
00.05 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Portugalii
01.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.40 Muzyczne listy - program muzyczny
02.35 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.55 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.20 Ja tylko pytam - talk show
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
06:10    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
06:35    Telesklep        
07:35    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
08:05    Agenci NCIS    serial sensacyjny...    stereo    
09:05    Grzesznica    telenowela obyczajowy...    stereo        
09:55    Tajemnice Smallville    serial S-F...    stereo    
10:55    Nash Bridges    serial sensacyjny...            
11:55    Strażnik kasy    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive    
12:55    Telesklep        
14:15    Grzesznica    telenowela obyczajowy...    stereo    
15:10    Pogoda na miłość    serial obyczajowy...    stereo    
16:05    Alf    serial komedia...    stereo        
16:35    Joey    serial komedia...    stereo        
17:05    Tajemnice Smallville    serial S-F...            
18:05    Nash Bridges    serial sensacyjny...            
19:05    Alf    serial komedia...    stereo        
19:40    Joey    serial komedia...    stereo        
20:10    Wszyscy ludzie prezydenta    film obyczajowy...    stereo        
23:00    Niewygodny świadek    film sensacyjny...    stereo        
01:00    Wszyscy ludzie prezydenta    film obyczajowy...    stereo    
03:35    Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Bohaterowie książeczek - Koszałek Opałek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Świąteczny koszyk; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Dubidu - odc. 22; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Z archiwum IPN - Cud Lubelski; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Moje dziecko jest Aniołem; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 660; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1201; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 W stronę świata - odc. 6 Wojciech Kawecki; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Les Polonais; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Domowe przedszkole - Bohaterowie książeczek - Koszałek Opałek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Sopot 2003 na bis - Kayah; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Afisz - Premiera; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 2; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Moje dziecko jest Aniołem; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania - odc. 660; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Eliasz i Pistulka - odc. 1 - Buty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc. 1201; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne
21:05 Jarosław Abramow - Newerly - życie za oceanem; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Egzamin z życia - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Odkrywanie Warszawy - Zamek Królewski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Biznes; STEREO
23:48 Sport Telegram
23:55 Sopot 2003 na bis - Kayah; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Afisz - Premiera; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 660; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Eliasz i Pistulka - odc. 1 - Buty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc. 1201; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne
02:55 Jarosław Abramow - Newerly - życie za oceanem; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Egzamin z życia - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 2; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Odkrywanie Warszawy - Zamek Królewski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Adoptowany syn (Beshkempir (Adopted Son))  77'; film fabularny kraj prod.KIRGISTAN, Francja (1998); reż.:Aktan Abdykalykov; wyk.:Mirlan Abdykalykov, Adir Abilkassimov, Mirlan Abilkassimov, Bakit Dzhylkychiev, Albina Imasheva; Dla małoletnich od lat 12
10:20 James Blood Revelation Orchestra; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Idź do Luizy  41'; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Pacek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Muzyczna encyklopedia - Sztuka śpiewu - 1 (Art of Singing); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1997); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Muzyka współczesna - Erik Satie - fałszywe tropy (Erik Satie - Wrong Tracks); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1996); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Ewa Demarczyk - recital; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Dziewczęta z Saint Cyr (Saint Cyr)  114'; dramat kraj prod.Francja, Belgia, Niemcy (2000); reż.:Patricia Mazuy; wyk.:Isabelle Huppert, Jean Pierre Kalfon, Simon Reggiani, Anne Marev; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka źródeł - Afro - Cuban All Stars (Afro - Cuban All Stars); koncert kraj prod.Kanada (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Strefa sztuki - Paul Klee (The silence of the angel: Paul Klee); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Droga - odc. 5; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Paciorki jednego różańca  106'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marta Straszna, Augustyn Halota, Jan Bogdół, Franciszek Pieczka, Róża Rychter, Ewa Wiśniewska, Stanisław Zaczyk; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Czytelnia - odc. 14; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Klasyka filmowego dokumentu - I zdrada cz.2  95'; film dokumentalny; reż.:Marek Drążewski; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Strefa - Magazyn Komix 18; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kino nocne - Ostatnia kobieta (La derniere femme (The last woman))  105'; dramat kraj prod.Francja, Włochy (1976); reż.:Marco Ferreri; wyk.:Gérard Depardieu, Ornella Mutti, Michel Piccoli, Renato Salvatori, Nathalie Baye, Zouzou Zouzou; Dozwolone od lat 18
03:20 Richard Bona w Fabryce Trzciny; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Kaziu, Polska Ci dziękuje; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 II liga piłki nożnej - Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów; transmisja
10:50 Z archiwum TVP - Łukasz Szeliga; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - FC Liverpool ( I połowa ) (PSV Eindhoven - FC Liverpool) kraj prod.Holandia (2007)
11:50 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - FC Liverpool ( II połowa ) (PSV Eindhoven - FC Liverpool) kraj prod.Holandia (2007)
12:50 Magazyn Copa Libertadores (Magazyn Copa Libertadores); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007)
13:45 Liga Mistrzów - Chelsea Londyn - Valencia ( I połowa ) (Chelsea Londyn - Valencia) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
14:40 Liga Mistrzów - Chelsea Londyn - Valencia ( II połowa ) (Chelsea Londyn - Valencia) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
15:30 Droga do Pekinu - odc. 15 ((123)); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Sprint
16:02 Wielkie chwile polskiego futbolu.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Sprint
17:02 Puchar UEFA - Espanyol Barcelona - Benfica Lizbona ( I połowa ) (Espanyol Barcelona - Benfica Lizbona) kraj prod.Hiszpania (2007)
17:55 Sprint
18:02 Puchar UEFA - Espanyol Barcelona - Benfica Lizbona ( II połowa ) (Espanyol Barcelona - Benfica Lizbona) kraj prod.Hiszpania (2007)
18:50 Sprint
18:55 Copa Libertadores - Cienciano - Boca Juniors ( I połowa ) (Cienciano - Boca Juniors) kraj prod.Włochy (2007)
19:45 Sprint
19:47 Copa Libertadores - Cienciano - Boca Juniors ( II połowa ) (Cienciano - Boca Juniors) kraj prod.Włochy (2007)
20:40 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Po kryształową kulę; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Kobiety w boksie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Magazyn Copa Libertadores (Magazyn Copa Libertadores); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007)
23:00 Sportowy Wieczór
23:25 Sprint
23:30 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Słowenia - Holandia ( I połowa ) (Słowenia - Holandia) kraj prod.Słowenia (2007)
00:25 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Słowenia - Holandia ( II połowa ) (Słowenia - Holandia) kraj prod.Słowenia (2007)
01:15 Zakończenie dnia


Planete
06:45     Przemilczane historie lotnicze: Król przestworzy - serial dokumentalny odc. 9-ost.     
07:40     Przemilczane historie lotnicze: Przygoda sterowca - serial dokumentalny odc. 6/9     
08:35     Podróże w przestrzeni - serial dokumentalny odc. 5/11     
09:10     Podróże w przestrzeni - serial dokumentalny odc. 6/11     
09:45     Przyjaciele zwierz±t - serial dokumentalny odc. 9/26     
10:15     Podróże w przestrzeni - serial dokumentalny odc. 7/11     
10:50     Podróże w przestrzeni - serial dokumentalny odc. 8/11     
11:25     Podróże w przestrzeni - serial dokumentalny odc. 9/11     
12:00     Mistrz medytacji - film dokumentalny     
13:00     Znakomito¶ci: Luciano Benetton - serial dokumentalny odc. 15/19     
13:50     Opiekunowie niezwykłych gatunków: Vic i rekiny - serial dokumentalny odc. 39-ost.     
14:25     2000 lat chrze¶cijaństwa: Szanse i zagrożenia - serial dokumentalny odc. 13-ost.     
15:20     Znakomito¶ci: Lars von Trier - serial dokumentalny odc. 11/19     
16:15     Mój ¶wiat tańca: Sadanano z Indii, Liou z Tajlandii - serial dokumentalny odc. 12/13     
16:45     One i muzyka: Natalie Dessay - serial dokumentalny odc. 11/13     
17:15     ¦piewać jak Pavarotti - film dokumentalny     
18:15     Opiekunowie niezwykłych gatunków: Maxime i kameleony - serial dokumentalny odc. 34/39     
18:50     2000 lat chrze¶cijaństwa: Za wiarę - serial dokumentalny odc. 7/13     
19:45     Współczesny ¶wiat. Premiera Hiszpańskie winnice: Kadyks - serial dokumentalny odc. 6/8     
20:15     Przyroda i podróże. Premiera Przyjaciele zwierz±t - serial dokumentalny odc. 24/26     
20:45     Społeczeństwo. Premiera Marzenia szyte na miarę - film dokumentalny     
22:15     Madryt. 11 marca - film dokumentalny     
00:05     Rozpusta w Rio - film dokumentalny     
01:00     One i muzyka: Patricia O'Callaghan - serial dokumentalny odc. 1/13     
01:30     One i muzyka: Lara St. John - serial dokumentalny odc. 6/13     
02:00     Piłka w grze: Niemcy - serial dokumentalny odc. 6-ost.     
02:30     Opiekunowie niezwykłych gatunków: Jonathan i łuskowce - serial dokumentalny odc. 29/39

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.