FANDOM


TVP 1
07.00 Podróże małe i duże - serial
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko - serial
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Dźwiękogra - quiz muzyczny
08.40 Karino: Narodziny - serial
09.05 Rower Błażeja - magazyn
09.40 Dwa niedźwiadki - serial
10.05 Frasier (14) - serial
10.25 A teraz Susan (13) - serial
10.50 Babiniec - magazyn
11.15 Lecznica pod św. Franciszkiem (3) - telenowela dokumentalna
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - magazyn
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.30 Nowe przygody Flippera - serial
13.15 Rewolwer i melonik - serial
14.10 Klan (526,527) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Kontrowersje - program pubłicystyczny
15.35 Plebania (115,116) - serial
16.30 Moda na sukces - telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy - serial kom., Polska
18.10 Sentymentele
18.50 Książki na lato - magazyn
19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia: Wielki bal - serial animowany, Chorwacja
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i Prognoza pogody
20.10 POKER Z MAFIĄ (3/13) - serial kryminalny, Hiszpania
21.45 Sprawa dla reportera - pr. publicystyczny Elżbiety Jaworowicz
22.20 Tygodnik polityczny Jedynki
23.00 Monitor Wiadorności
23.20 SEANS AMERYKAŃSKI: SENTYMENTALNA PODRÓŻ - dramat obyczajowy, USA
00.50 ŻYCIE JAK MUZYKA (11,12/30) - serial biograficzny, Brazylia
02.35 Zakończenie programu

TVP 2
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy - telenowela, Polska
09.00 50 lat TVP: Muzyka lekka, łatwa i przyjemna
10.00 Oddam życie za pracę - serial
10.30 Nie taki znowu anioł - film przygodowy, USA
12.00 Biuro ogłoszeń (5) - serial dok.
12.20 Abecadło dźwięków: Las
12.30 Wielkie romanse dwudziestego wieku- serial dokumentalny
13.00 Panorama
13.10 Statek szalony, czyli płyniemy na Wyspę Bezludną (1) - pr. artystyczny
14.00 Sławny Jett Jackson - serial
14.25 Tata, a Marcin powiedział...: Samochód - męska sprawa - przypowiastka satyryczna w formie dialogu ojca z synem
14.35 Taksówka Jedynki - pr. rozr.
14.55 Providence (39) - serial
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 50 lat TVP: Czarne chmury - serial
17.20 Złotopolscy (327): Miłość to dzikie zwierzę - telenowela, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.50 Szpital na peryferiach (9/20): Pożegnanie - serial obyczajowy, Czechosłowacja
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (46) - serial obyczajowy, Polska
20.50 Herbatka u Tadka - program rozrywkowy
21.40 Wakacyjna Akademia Końja i Skiby
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 Bandycki Petersburg (14): Baron - serial sensacyjny, Rosja
23.30 Nowojorscy gliniarze (136) - serial sensacyjny, USA
00.15 UŻYWANE SAMOCHODY - komedia, USA
02.10 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop - serial animowany
07.25 Psotny Bill (2) - serial animowany, Wlk. Bryt./Niemcy
07.50 Wysoka fala (72) - serial przygodowy, USA
08.40 Jezioro marzeń (39) - serial obyczajowy, USA
09.35 Świat według Kiepskich (75) - serial komediowy, Polska
10.15 Rodzina zastępcza (56) - serial komediowy, Polska
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (8) - serial komediowy, USA
11.15 Słoneczny patrol (120) - serial przygodowy, USA
12.00 Adam i Ewa (8) - serial obyczajowy, Polska
12.50 Twój lekarz
13.20 Z głową w chmurach (101) - telenowela, Brazylia
14.15 Disco Polo Live (330) - magazyn muzyczny
15.15 Zamek czarodziejów - teleturniej dla dzieci
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (66) - telenowela, Argentyna
16.55 Strażnik Teksasu (144) - serial sensacyjny, USA
17.50 Różowa Pantera - serial animowany
17.55 Adam i Ewa (9) - serial obyczajowy, Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księznlczka (73) - serial przygodowy, USA
20.00 Graczykowie (61) - serial
20.30 Samo życie (74) - serial
21.00 Idol - program rozrywkowy
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.00 BOSTON PUBLIC (14) - serial
23.00 Informacje, Sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Przyjaciele (103) - serial
00.00 PASKUDNA ŚMIERĆ - dramat kryminalny, Niemcy
01.45 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Tajemnice pocałunku - telenowela meksyk.
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula
7.50 Huckleberry Finn
8.15 Nowe przygody Guliwera
8.40 Podróż do serca świata
9.05 Przygody Animków
9.30 Tele Gra - teleturniej interaktywny na żywo
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.45 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13.15 Nowe przygody Guliwera
13.40 Podróż do serca świata
14.05 Przygody Animków
14.30 Łowcy skarbów - serial USA
15.30 Milionerzy - teleturniej
16.15 Brzydula
17.10 Tajemnice pocałunku - telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Prawdziwe historie: Wielka blaga - film USA
22.00 Granice
22.50 TVN Fakty
23.05 Brygada ratunkowa - serial USA
0.05 Mściciel - serial USA
1.00 Strong Man - Siłacze
1.55 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn
07.50 Arthur (10) - serial animowany
08.15 Kapitan Star - serial animowany
08.35 Beetleborgs (7) - serial
09.00 Fiorella (59) - serial
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Najemnicy (11) - serial
11.40 Bieg po szmal (21) - serial komediowy, USA
12.05 Kaskader (13) - serial przygodowy, USA
13.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
13.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
13.50 Arthur (11) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (5) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (8) - serial animowany
15.00 Fiorella (60) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Miasteczko Evening Shade - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - pr. publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Baza Pensacola (3) - serial
20.00 PODWÓJNE DNO - film sensacyjny, USA
21.55 Dziennik
22.10 Informacje sportowe i pogoda
22.20 Najemnicy (12) - serial
23.20 POWRÓT ZNAD RZEKI KWAI - film wojenny, Wlk. Brytania
01.20 X Laski - program erotyczny
01.50 Muzyczne listy - magazyn
02.40 Strefa P - program muzyczny
03.15 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
03.45 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Ball Z
8.00 Labirynt namiętności - telenowela meksyk.
8.50 Nigdy cię nie zapomnę - telenowela meksyk.
9.40 Melrose Place - serial USA
10.30 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.00 Big Brother 1
11.40 Porywy serca - telenowela meksyk.
12.30 Telesklep
14.40 Albert
15.05 Maska
15.30 Dragon Ball Z
16.15 Pełna chata - serial USA
16.45 Szkoła złamanych serc - serial austral.
17.15 Władca zwierząt - serial USA
18.10 Doktor Engel - weterynarz
19.05 Melrose Place - serial USA
20.00 Wzywam doktora Brucknera: Wilcze dziecko
21.50 Władca zwierząt - serial USA
22.45 Big Brother 1
23.30 Zabójcze zaklęcie - film USA
1.15 Morderczy instynkt - horror USA
2.55 Koniec programu

TV Polonia
07.05 Rękodzieło - film animowany
07.10 Smacznego - film animowany
07.15 Klub profesora Tutki - serial
07.25 Wielka historia małych miast: Drobin - pr. Andrzeja Kozłowskiego
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.20 Spółka rodzinna (5/19) - serial
08.45 Bolek i Lolek - serial
08.55 Zgadnij - odpowiedz - dla dzieci
09.00 Przewodnik Włóczykija - dla dzieci
09.20 Przygody dzielnego Sylvana - serial
09.45 Kolorowe nutki - pr. muzyczny
10.00 360 stopni dookoła ciała - mag.
10.15 Kwadrans z medycyną - mag.
10.30 Antologia Literatury Emigracyjnej (5) - pr. Tomasza Kamińskiego
10.45 Szansa na sukces - pr. rozr.
11.45 Szkoły języka i kultury polskiej
12.00 Wiadomości
12.15 Twórcy naszej tradycji: Hrabia Henryk - pr. Mariusza Wituskiego
13.15 Benefis Jerzego Nowosielskiego - program artystyczny
14.10 Wieści polonijne
14.25 Ze sztuką na ty - reportaż
15.00 Wiadomości
15.15 Eurotel - magazyn
15.25 360 stopni dookola ciała: Zobaczyć więcej - magazyn medyczny
15.45 Kwadrans z medycyną - mag.
15.55 Antologia Literatury Emigracyjnej - pr. Tomasza Kamińskiego
16.10 Babiniec - magazyn
16.35 Szkoły języka i kultury polskiej
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Bolek i Lolek - serial animowany
17.55 Zgadnij - odpowiedz - dla dzieci
18.00 Przewodnik Włóczykija - dla dzieci
18.20 Podróż za jeden uśmiech - serial
18.50 Spółka rodzinna (5/19) - serial
19.15 Dobranocka: Mis Kudłatek (9/13): W parku - serial
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.05 TWÓRCY NASZEJ TRADYCJI: HRABIA HENRYK - program Mariusza Wituskiego
21.00 Benefis Jerzego Nowosielskiego - program artystyczny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram i prognoza pogody
22:30 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP: Kaprysy Łazarza - komedia obyczajowa, Polska
23.30 Szkoły języka i kultury polskiej
23.45 Tygodnik polityczny Jedynki
00.30 Monitor Wiadomości
00.45 Podróż za jeden uśmiech (1/7): Pechowy dzień - serial dla młodzieży, Polska
01.15 Miś Kudłatek (9/13): W parku - serial animowany
01.30 Wiadomości
01.55 Prognoza pogody i sport
02.00 Spółka rodzinna (5/19) - serial obyczajowy, Polska
02.30 Powtórzenia

TV Puls
7.00 Jak się robi...? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych (53) - telenowela
9.05 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.30 Było sobie życie - serial anim.
10.00 Dotyk anioła (43) - serial
11.00 Kobiety mojego życia (51) - serial
11.55 Retransmisja meczu żużlowego
12.50 Telesklep
14.50 Real autoklub.pl - magazyn
15.15 Cudowne lata (59) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Było sobie życie - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia (52) - serial
18.00 Real autoklub.pl - magazyn
18.30 Cudowne lata (60) - serial
19.00 Dotyk anioła (44) - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.20 Cena współczucia - film obycz. USA (1997)
22.00 Allo, allo (25) - serial
22.30 M Kwadrat - talk show
23.00 Cena współczucia - film obycz. USA (1997)
0.40 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Kabaret Negliż (o)
7.10 Lapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies - serial anim. (o)
8.25 Mąż idealny - komedia ang.-USA (1999)
10.00 Zygfryd - film obycz. poi. (1986)
11.35 Wszyscy moi bliscy - film obycz. czesk.-słow.-pol. (1999)
13.10 Bóle porodowe - komedia romant. USA (2000)
14.40 Kadosz - dramat izrael. (1999)
16.35 Przerażacze- komediohorror USA (1996) 
18.00 Cuba Feliz - film dok.
19.35 Teletubbies - serial anim. (o)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Lapu-capu (o)
20.50 Kabaret Negliż (o)
21.00 Siedem grzechów głównych - serial
21.55 Spin City - serial
22.20 Daisy Miller - film obycz. USA (1974
23.50 Rubikon - akcja ostatniej szansy - film akcji USA (2000)
1.20 101 Reykjavik - komediodramat island. (2000)
2.45 Tart - film obycz. USA (2001) 
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Cinema, cinema - magazyn
6.55 Ciasteczko losu - komedia USA
8.45 Na planie - magazyn 
9.15 Długa droga do domu - film famil. USA
10.45 10 największych oszustw świata - film dok.
11.35 Schadzka z Wenus - komedia ang.
13.30 Kung fu - dramat poi.
15.20 Casper i Wendy - film famil. USA
16.50 Gwiazdy Hollywood - Dustin Hoffman - film dok.
17.20 Uwolnić się - dramat USA
19.00 Ciasteczko losu - komedia USA
21.00 Wojny domowe - komedia ang.
22.35 Cherry - komedia USA
0.05 Opowieści Lady Chatterley (14) - serial
0.40 Bunkier - thriller ang.
2.25 Dziewczęta Gregory’ego - komedia niem.
4.20 Schadzka z Wenus - komedia ang.

TVP 3 Gdańsk
07:00    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany (WP) USA 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Kasztaniaki" serial animowany (WP) Polska 1993
08:00    Panorama, Prognoza pogody
08:15    Magazyn elbląski
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    "Ekologia" "Japonia" serial dokumentalny (WP) Japonia 1997
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Prognoza pogody (WP)
09:40    "Saga Jacksonów" reż.J. Callen, wyk.S. Whittaker, P. Tooney, D. Meade, E. Ashenden serial obyczajowy (WP) Australia 1999
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:40    Prognoza pogody (WP)
10:45    Telekurier magazyn (WP)
11:15    Gość dnia (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:40    Prognoza pogody (WP)
11:45    Muzyka małego ekranu - Bogusław Mec 50 lat TVP - z archiwum rozrywki (WP)
12:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    "Jabłko Newtona" serial dokumentalny (WP) USA 1993
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy (WP)
14:00    Film Stacja PRL program dokumentalny (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:40    Prognoza pogody (WP)
14:45    Eurotel magazyn (WP)
15:00    "Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów" wyk.Richard Thomas, Margo Gunn, Kieren Hutchison, Charlotte Woollams serial przygodowy (WP) USA 1997
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15:55    Temat wiejski magazyn (powt.)
16:15    Gość Trójki
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Ten krakowski Kazimierz Małe ojczyzny magazyn (WP)
17:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
17:50    Panorama - flesz
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18:20    Co mnie gryzie? program społeczny
18:50    Dom Uphagena
19:05    Kwiaty i ogrody program poradnikowy
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "Mikołajki" "Badziewiakowie" wyk.Leszek Malinowski, Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Piotr Kryszan, Piotr Bałtroczyk serial komediowy (WP) Polska 1999
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
21:15    Magazyn elbląski (powt.)
21:30    Kurier gospodarczy (WP)
21:40    Prognoza pogody (WP)
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Królestwo" reż.Lars von Trier, wyk.Ernst Hugo Järegaard, Kirsten Rolffes, Ghita Nörby, Sören Pilmark thriller (WP) Dania 1993/94
00:00    Tele motor sport magazyn motoryzacyjny (WP)
00:25    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:00    Informacje
05:15    Różowa landrynka program erotyczny
05:45    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
06:15    Komicy występują w Polsacie
06:30    Muzyka polska
07:30    Muzyka polska
08:30    Piosenka na życzenie
09:30    Program muzyczny
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Program muzyczny
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Program muzyczny
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Twój lekarz magazyn medyczny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska  serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Program muzyczny
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Informacje
23:15    Program muzyczny
00:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
00:30    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
01:00    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
01:30    Pasmo informacyjne
01:45    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
02:15    TV Market
02:30    Program muzyczny
03:15    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
03:45    Dziennik
04:00    Hot Chat program publicystyczny
04:10    Program muzyczny
04:25    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    Muzyczny salon magazyn muzyczny
08:30    "Stroje tybetańskie" film dokumentalny Chiny
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Telesprzedaż
09:45    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
13:00    Teraz Muzyczna Telewizja
13:30    "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:30    "Obrzędy zaślubin w Chinach" film dokumentalny Chiny
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    "Stroje tybetańskie" film dokumentalny Chiny
16:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Music Pub magazyn muzyczny
17:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
18:00    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
18:30    W garnku - poradnik kulinarny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Wybory Miss WWW - półfinały
20:30    Ludzie sukcesu wywiad
21:00    Pory roku magazyn poradnikowy
22:00    Na czasie magazyn
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Canal + Żółty
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia Francja/USA 2000
15:10    "20 lat E.T. reż.Bernard Faroux wywiad ze Stevenem Spielbergiem" - film dokumentalny Francja 2002
16:00    "Czuła jest noc" reż.Henry King, wyk.Jason Robards, Jennifer Jones, Joan Fontaine, Tom Ewell dramat obyczajowy USA 1962
18:25    "Wakacyjna pułapka" reż.Thomas Bahmann, wyk.Herbert Knaup, Andrea Sawatzki, Ben Becker, Alexandra Maria Lara komedia Niemcy 1999
20:00    "Amerykański paszport" film dokumentalny USA 1999
21:25    "Wichrowe wzgórza" reż.Peter Kosminsky, wyk.Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Janet McTeer, Sophie Ward melodramat USA 1992
23:10    "Brat 2" reż.Aleksei Balabanov, wyk.Sergei Bodrov Jr, Victor Sukhorukov, Alexander Diachenko, Sergei Makovetsky film sensacyjny Rosja 2000
01:15    "Uśmiech losu" reż.Luca Bercovici, wyk.James Marshall, Eric Roberts, Dennis Hopper, Michael Madsen film sensacyjny USA 2000
03:00    "Intryga rodzinna"  reż.Alfred Hitchcock, wyk.Karen Black, Bruce Dern, Barbara Harris, William Devane thriller USA 1976
04:55    Zakończenie programu 

Hallmark
05:00    "Dzieci" reż.Michael Rhodes, wyk.Lindsay Wagner, Dinah Manoff, Marcy Walker, Valerie Landsburg dramat obyczajowy USA 1990
07:00    "Koleje losu" reż.David Wheatley, wyk.Susie Burton, Ray Stevenson, James Purefoy, Diana Hardcastle serial sensacyjny USA 1996
09:00    "Przepis na morderstwo" reż.Vic Sarin, wyk.Gary Basaraba, Anne Openshaw, Larissa Laskin thriller USA 2001
11:00    "Dzieci" reż.Michael Rhodes, wyk.Lindsay Wagner, Dinah Manoff, Marcy Walker, Valerie Landsburg dramat obyczajowy USA 1990
13:00    "Koleje losu" reż.David Wheatley, wyk.Susie Burton, Ray Stevenson, James Purefoy, Diana Hardcastle serial sensacyjny USA 1996
15:00    "Tańcząc w ciemnościach" reż.Bill Corcoran, wyk.Victoria Principal, Geraint Wyn Davies, Kenneth Walsh, Nicolas Campbell dramat obyczajowy USA 1995
17:00    "Przepis na morderstwo" reż.Vic Sarin, wyk.Gary Basaraba, Anne Openshaw, Larissa Laskin thriller USA 2001
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Psiara: Zagadkowa śmierć" reż.Paul Moloney, wyk.Tara Morice, Magda Szubanski, Raj Ryan, Alison Whyte komedia sensacyjna USA 2000
22:00    "Życie i pasje Ayn Rand" reż.Christopher Menual, wyk.Helen Mirren, Eric Stoltz, Julie Delpy, Peter Fonda film biograficzny USA 1998
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Psiara: Zagadkowa śmierć" reż.Paul Moloney, wyk.Tara Morice, Magda Szubanski, Raj Ryan, Alison Whyte komedia sensacyjna USA 2000
03:00    "Życie i pasje Ayn Rand" reż.Christopher Menual, wyk.Helen Mirren, Eric Stoltz, Julie Delpy, Peter Fonda film biograficzny USA 1998

Le Cinema
14.00 Akcja "Hera" (Razzia Sur La Chnouf) film kryminalny, Francja, 1955, 120 min.
16.00 Złoty pierścionek, bukiet czerwonych róż (Koleczko Zootoje, Bukiet Iz Alik Roz) melodramat, Rosja, 1994, 100 min.
18.00 świat Henry'ego Orienta (The World Of Henry Orient), komedia, USA, 1964, 90 min.
20.00 Dokument. Canneńskie remanenty odc. 2, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Cicha noc, święta noc (Stille Nacht, Heilige Nacht) dramat, Niemcy, 1999, 89 min.
22.00 Celina (Celine) dramat obyczajowy, Francja, 1992, 88 min.
23.30 Havanera (Havanera) przygodowy, Hiszpania / Kuba , 1992, 145 min.

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
11:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
13:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
20:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:30    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy. Patagonia - Pomost do przeszłości" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy. Podróż do krańca Ziemi" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:50    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy. Wyspa ptaków - Azyl dla zwierząt" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Discovery Civilisation
09:00    Tajemnice Wysp Kokosowych Poszukiwacze skarbów
09:25    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
09:55    The Right Stuff Wielkie powieści
10:50    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
11:45    Tajemnice Wysp Kokosowych Poszukiwacze skarbów
12:15    Nawiedzona obwodnica Łowcy duchów
12:40    Wewnątrz strefy śmierci Cudem ocaleni
13:10    Królowie majów Podróżnicy w czasie
13:35    Hawajczycy Dawni wojownicy
14:05    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
15:00    Tajemnice Wysp Kokosowych Poszukiwacze skarbów
15:25    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
15:55    The Right Stuff Wielkie powieści
16:50    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
17:45    Tajemnice Wysp Kokosowych Poszukiwacze skarbów
18:15    Nawiedzona obwodnica Łowcy duchów
18:40    Wewnątrz strefy śmierci Cudem ocaleni
19:10    Królowie majów Podróżnicy w czasie
19:35    Hawajczycy Dawni wojownicy
20:05    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
21:00    Tajemnice Wysp Kokosowych Poszukiwacze skarbów
21:25    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
21:55    The Right Stuff Wielkie powieści
22:50    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
23:45    Tajemnice Wysp Kokosowych Poszukiwacze skarbów
00:15    Nawiedzona obwodnica Łowcy duchów
00:40    Wewnątrz strefy śmierci Cudem ocaleni
01:10    Królowie majów Podróżnicy w czasie
01:35    Hawajczycy Dawni wojownicy
02:05    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:45    Powietrzny patrol Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Pierwsi imigranci Magazyn Discover 5A
07:35    Mordercza pogoda Fenomeny pogody
08:05    Czarny samolot Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Lekarstwa Problemy przyszłości
09:55    Starcie tytanów - historia trzech zabójców Jurassica
10:20    Zdolności nadnaturalne Poszukiwania
10:50    Lawina Planeta żywiołów
11:45    Symulatory lotów Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Neandertalczyk Magazyn Discover 5A
13:35    Niebezpieczne igraszki Fenomeny pogody
14:05    Cyber-umysł Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Lekarstwa Problemy przyszłości
15:55    Starcie tytanów - historia trzech zabójców Jurassica
16:20    Zdolności nadnaturalne Poszukiwania
16:50    Lawina Planeta żywiołów
17:45    Symulatory lotów Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Neandertalczyk Magazyn Discover 5A
19:35    Niebezpieczne igraszki Fenomeny pogody
20:05    Cyber-umysł Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Lekarstwa Problemy przyszłości
21:55    Starcie tytanów - historia trzech zabójców Jurassica
22:20    Zdolności nadnaturalne Poszukiwania
22:50    Lawina Planeta żywiołów
23:45    Symulatory lotów Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Neandertalczyk Magazyn Discover 5A
01:35    Niebezpieczne igraszki Fenomeny pogody
02:05    Cyber-umysł Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Lekarstwa Problemy przyszłości
03:55    Starcie tytanów - historia trzech zabójców Jurassica
04:20    Zdolności nadnaturalne Poszukiwania
04:50    Lawina Planeta żywiołów

Seasons
13:10    Witajcie w Seasons
13:15    Techniki polowań na dzikie ptactwo
14:05    Ważne szczegóły Polowanie na dzikie ptactwo
15:00    Tęczaki z jeziora Na ryby
15:25    Komentarz do filmu
15:40    Łowienie na muchę w parowach
16:15    Anno chwyć za broń
16:45    Na skrzydłach wiatru
17:35    Spacerować po lesie sosnowym Choć z nami
17:50    Lekcja nurkowania Pod powierzchnia wody
18:05    Polowanie na rogacza z podchodu
18:35    Jelenie mają nowe poroże Spotkania tygodnia
18:40    Bass, co za wspaniałe ryba Zaskakujące wędkowanie
19:35    Kobieta wśród myśliwych Doświadczeni myśliwi
20:05    Starożytność Myślistwo w sztuce
20:30    Łosie znad Antler Creek Odkrywanie tajemnic przyrody
20:40    Emilia Romagna Kulinarne podróże po Europie
21:10    Dania z dziczyzny Poradnik myśliwego
21:25    Komentarz do filmu
21:35    Rzeka Arno Połowy w mieście
22:05    Wędkowanie w Paryżu Pasaj wędkowania
22:30    Przegląd prasy myśliwskiej
22:40    Sokolnicy
23:35    Wędkarstwo muchowe od A do Z Wędkarstwo na topie
23:55    Komentarz do filmu
00:05    Lornetki myśliwskie i lunety celownicze Poradnik myśliwego
00:20    Komentarz do filmu
00:35    Z biblioteki myśliwego
00:45    Szwedzkie przygody
01:25    Komentarz do filmu
01:40    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, lato 2002
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00    12 program muzyczny (powt.)
14:00    VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00    VIVA Rock Lista
18:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
19:00    Mózgranie - polskie i zagraniczne gwiazdy wybierają ulubione utwory z playlisty VIVA Polska
20:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
22:00    Hip Hop magazyn muzyczny
23:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
00:00    Planet VIVA Rock magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

VIVA
06:00    Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00    Voll Viva magazyn muzyczny
13:00    Chartsurfer (powt.)
14:00    Sugababes Co jest grane? magazyn muzyczny
15:00    Ben i Gim - gorąca linia Vivy Interaktiv
18:00    Nowości - informacje muzyczne
18:05    No Angels Planet Viva magazyn muzyczny
19:00    Inside magazyn mody
20:00    Scooter - notowania niemieckich list przebojów Chartsurfer D
21:00    Nowości - informacje muzyczne
21:05    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
22:00    Mixer Raw Deluxe program muzyczny z MC Rene i Chrisem (powt.)
23:00    Voll VIVA! magazyn muzyczny
00:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
01:00    Nowości - informacje muzyczne
01:05    Nocny ekspres program muzyczny 

Mezzo
05:30    Freddie Hubbard koncert
06:30    Milton Nascimento koncert
07:30    Koncert fortepianowy nr 1 Fryderyk Chopin
08:15    Barcarolle Fryderyk Chopin koncert
08:30    "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
09:30    "Danseuses celestes du Pays Khmer" film dokumentalny
10:30    Flaneries musicales d'ete de Reims koncert
11:30    "Don Juan, Figaro, Carmen: une trilogie sevillane" film dokumentalny
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
13:00    "Ariodante" opera
16:00    "Harmonique" film dokumentalny
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
17:00    "Mayerling" balet
19:15    Festiwal Radio France koncert
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Sur un plateau wiadomości muzyczne
21:00    "Festival d'Avignon" film dokumentalny
22:45    Le Quatuor Huberman, Louvre koncert
23:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
00:00    "Dansons ! - Festival de Montpellier" film dokumentalny
01:25    "In-Fraccoes" balet
02:00    Jan Sebastian Bach Paul Badura-Skoda koncert
02:55    La Danse de la Debla widowisko muzyczne
03:30    "I'm Sitting In a Room Different from the One You Are In Now" balet
04:05    Suite nr 1 Alec Wilder koncert
04:15    Tubastone nr 1 Andy Emler koncert 

Avante
05:00    Legendy lotnictwa wojskowego
05:30    AH-64 Apache Narzędzia walki
06:00    Giant Telescope Horyzonty
06:30    Peking To Paris
07:00    Skrzydła nad światem
08:00    Tajemnice, magia i cuda
08:30    F-18 Eskadra
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Guardians Of The Graveyard Dangerous Seas
11:00    Legendy lotnictwa wojskowego
11:30    AH-64 Apache Narzędzia walki
12:00    Giant Telescope Horyzonty
12:30    Peking To Paris
13:00    Skrzydła nad światem
14:00    Tajemnice, magia i cuda
14:30    F-18 Eskadra
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Guardians Of The Graveyard Dangerous Seas
17:00    Legendy lotnictwa wojskowego
17:30    AH-64 Apache Narzędzia walki
18:00    Smart Cell Phones Horyzonty
18:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
19:00    Graham Hill Great Racing Drivers
20:00    Podniebni gliniarze
20:30    Legendy lotnictwa wojskowego
21:00    Life On A Submarine Flota uderzeniowa
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Spaceflight
23:00    Lordowie mafii
00:00    Smart Cell Phones Horyzonty
00:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
01:00    Graham Hill Great Racing Drivers
02:00    Podniebni gliniarze
02:30    Legendy lotnictwa wojskowego
03:00    Life On A Submarine Flota uderzeniowa
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Spaceflight 

TV Dami
09:45    Muzyczna Dami program muzyczny
10:00    Teledziennik (powt.)
10:15    Dziecko potrafi program artystyczny (powt.)
10:30    Muzyczna Dami program muzyczny
10:40    Przerwa w programie
14:00    "Akcja 'Hera'" reż.Henri Decoin, wyk.Jean Gabin, Lino Ventura, Megali Noel, Marco Dalio film kryminalny Francja 1955
16:00    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
17:40    Motoryzacyjne AB... S magazyn motoryzacyjny
18:00    "Świat Henry'ego Orienta" reż.George Roy Hill, wyk.Peter Sellers, Paula Prentiss, Angela Lansbury, Tom Bosley komedia USA 1964
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:20    Muzyczna Dami program muzyczny
20:30    "Cicha noc, święta noc" reż.Thomas Stiller, wyk.Barbara Auer, Christian Berkel, Dominique Horwitz, Marek Harloff dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:00    Muzyczna Dami program muzyczny
23:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
23:20    Muzyczna Dami program muzyczny
23:30    "Havanera" reż.Antoni Verdaguer, wyk.Aitana Sanchez Gijon, Fernando Guillen Cuervo, Asumpta Serna, Xabier Elorriaga film przygodowy Hiszpania/Kuba 1992
02:00    Zakończenie programu 

TeDe
06:00    Strefa P program muzyczny
06:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
07:50    "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" serial animowany (powt.)
08:35    "Beetleborgs" serial animowany (powt.)
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98
11:40    "Miasteczko Evening Shade" reż.Robby Benson/Frank Bonner, wyk.Elizabeth Ashley, Ossie Davis, Charlie Dell, Charles Durning serial komediowy (powt.) USA 1990-94
12:05    "Kaskader" reż.Gil Bettman, wyk.Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas serial przygodowy USA 1981
13:00    Strefa P program muzyczny
13:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
13:50    "Arthur" serial animowany
14:15    "Kapitan Star" serial animowany
14:35    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, MariaCristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy USA 1997-98
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
20:00    "Powrót znad rzeki Kwai" reż.Andrew V. McLaglen, wyk.Edward Fox, Denholm Elliott, Tatsuya Nakadai, Christopher Penn film wojenny (powt.) W. Bryt. 1988
22:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:15    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:25    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:25    "Zamach stanu" reż.Robert Lee, wyk.Jack Scalia, Douglas Arthurs, Ingrid Torrance, Jan Nemejovsky film sensacyjny Czechy 1998
01:20    X Laski program erotyczny
01:50    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:40    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:15    A kuku program rozrywkowy
03:45    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
04:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
17:35    Informator samorządowy
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Informator samorządowy (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Informator samorządowy (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Informator samorządowy (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Informator samorządowy (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

CT 2
05:10    Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
05:35    Czas dla rodziny magazyn publicystyczny
06:00    Czarna, biała magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości
06:50    Gazeta wieczorna magazyn
07:55    Panorama
08:30    "21" magazyn
09:00    Dzień dobry magazyn poranny
11:25    A-Z teleturniej
12:00    Wiadomości Euro
13:10    GEN-galeria elity narodowej program dokumentalny
13:15    Lekcja śpiewu program rozrywkowy
13:55    "Droga w kosmos" serial dokumentalny
15:00    Naukowiec magazyn popularnonaukowy
15:30    Diagnoza magazyn medyczny
15:50    "Velkovlak" serial komediowy
16:20    Przedwczesna śmierć program dokumentalny
17:15    Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny
17:20    "Świat koni" serial dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Skarby świata magazyn
19:00    Głosy poezji program kulturalny
19:10    Wiadomości
19:15    Golf 2002 magazyn sportowy
19:30    Mistrzostwa wiata w akrobacjach lotniczych
19:55    Kronika program dokumentalny
20:00    "Żołnierze w cieniu' film dokumentalny
21:00    "21" magazyn
21:30    Czechosłowacka kronika filmowa program dokumentalny
21:40    "Píseň pro Martina" reż.B. August, wyk.V. Seldahlová, S. Wollter, R. Brynolfsson film obyczajowy Dania 2001
23:40    Kobiecy głos magazyn publicystyczny
00:05    "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny
01:05    Koncert zespołu Golem
02:00    BOS magazyn
02:10    Nadliczbówka magazyn
02:25    "21" magazyn
02:55    Salon magazyn kulturalny
03:25    "Chantal z miłością o Francji" serial dokumentalny
04:00    Newshour with Jim Lehrer 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
08:55    "Z płetwonurkami dookoła świata" serial dokumentalny USA 1999
09:50    "Zaginiony świat" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Australia/Kanada/Nowa Zelandia 1999
10:35    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:30    "Rosalinda" wyk.S. Ortiz, G. Pérez, F. Caballer telenowela Meksyk 1999
12:15    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:10    "Dziki księżyc" telenowela Argentyna 1999-2000
14:00    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:45    "Gwiezdne wrota 4" reż.Mario Azzopardi, wyk.Richard Dean Anderson, Amanda Tapping serial SF USA 2000
15:35    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:25    Koło fortuny teleturniej
16:55    Zaryzykuj teleturniej
17:25    Teraz z regionów
17:30    "J.A.G. 5" wyk.David James Elliott serial sensacyjny USA 1999
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    DO-RE-MI show muzyczny
21:00    "I nigdy nie pozwolić jej odejść" reż.Peter Levin, wyk.Mark Harmon, Rachel Ward, Kathryn Morris, Steven Eckholdt thriller USA 2001
22:30    "Arachnofobia" reż.Frank Marshall, wyk.Jeff Daniels, Harley Jane Kozak, John Goodman, Julian Sands horror USA 1990
00:20    Prognoza pogody
00:25    "Fatalny rewolwer 2" wyk.K. Kristofferson, H. Winkler, P. Duffy, M. York serial obyczajowy USA 1997
01:10    "Afrodyzjaka" serial erotyczny Francja
02:10    TELE TELE program rozrywkowy
03:50    Ačko talk show
04:30    Koło fortuny teleturniej
04:55    Zaryzykuj teleturniej 

ST 1
07:05    Wiadomości
07:30    Wiadomości z Czeskiej telewizji
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Kolorowe targowisko" serial dla dzieci Słowacja 1983
09:50    Daj mi rękę i chodź magazyn przyrodniczy
10:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:50    Telezakupy magazyn
11:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:50    Szła malarka przez kraj magazyn
12:00    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Zamów sobie... magazyn kulinarny
13:30    Bogaci i zdrowi program rozrywkowy
14:00    Fonendoskop magazyn medyczny
14:55    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:50    Bliżej do Europy program publicystyczny
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Wszystko dozwolone magazyn dla młodzieży
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:45    Album muzyki świata program muzyczny
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    "Owoce morza: O męża więcej" reż.F. Luciani Francois, wyk.O. Sitruk, D. Guillo, F. Darel serial obyczajowy Francja 1997
20:55    Propozycje na weekend
21:00    Tipos Bingo magazyn
21:30    Digitalny świat magazyn
21:45    Ring program polityczny
22:40    Ameryka, Ameryka program publicystyczny o historii muzyki w USA
23:10    "Tic-tac" reż.Daniel Alfredson, wyk.Oliver Lofteen, Tuva Novotny, Jacob Nordenson, Tintin Anderzon film obyczajowy Norwegia/Szwecja 1998
00:40    Wiadomości
01:00    Telezakupy
01:05    Zakończenie programu 

ST 2
17:00    Żywa panorama
17:30    Infotext
18:00    Šumy magazyn
18:30    Ludzie i czas program dokumentalny
19:00    Narodowościowy magazyn Romów magazyn regionalny
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
20:00    "Transazja" serial dokumentalny
21:00    Sportmotor magazyn motoryzacyjny
21:30    Wiadomości
22:00    Sport
22:05    Mój dom, mój zamek magazyn
22:30    Familia magazyn o problemach współczesnej rodziny
22:55    Halali magazyn łowiecki
23:25    Wiadomości Czeskiej telewizji
23:50    Zakończenie programu 

Rai Due
05:10    Społeczny aspekt rynku pracy . Wykład 17 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:05    Zdarzyło się jutro...
06:25    Śmiech to zdrowie
07:00    "Gegen den Wind" serial sensaacyjny Niemcy 1995
07:50    Go cart program dla dzieci
09:50    "For Your Love" serial komediowy USA 1998
10:15    Kolorowy świat. Słuchać Telewizja edukacyjna
10:30    Wiadomości
10:35    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
10:45    Magazyn medyczny
11:00    Wiadomości
11:20    "Amiche nemiche" serial
12:05    "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00    Wiadomości
13:30    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
13:50    Magazyn medyczny
14:05    "Cuore e batticuore" serial
14:50    Włochy na Dwójce
15:45    "Da un giorno all'altro" serial
16:30    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
17:25    "Lupo de lupis" serial animowany
17:35    "Digimon 02" serial animowany Francja/Japonia/USA 2000
18:00    Wiadomości
18:05    Prognoza pogody
18:10    Zmienna pogoda
18:30    Magazyn sportowy
18:40    "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002
19:10    "Now and Again" serial sensacyjny USA 1999
20:00    "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30    Wiadomości
20:55    "Charmed" serial obyczajowy USA 1998
22:40    "Nikita" serial sensacyjny Kanada 1997
23:35    Wiadomości
00:00    Książki magazyn kulturalny
00:10    Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności
00:20    Prognoza pogody
00:25    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:30    "Córka morderców" reż.Wesley Strick, wyk.Daryl Hannah, Keith Carradine, Moira Kelly, Vincent Spano film sensacyjny USA 1995
02:10    Magazyn medyczny
02:20    Z kronik
02:30    NotteItalia 1969
03:05    W gabinecie dyrektora
03:15    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:35    Przegląd prasy magazyn aktualności
03:40    Network dla Uniwersytetu. Geografia turystyczna . Wykład 19 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 40 program edukacyjny 

Kanal 5
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:10    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "Maneaters" serial dokumentalny 2000
21:00    "Blask" reż.Scott Hicks, wyk.Armin Mueller-Stahl, Geoffrey Rush, Noah Taylor, Lynn Redgrave dramat biograficzny Australia 1996
23:55    The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:50    Villa Medusa
02:20    "Samotny wilk McQuade" reż.Steve Carver, wyk.Chuck Norris, David Carradine, Barbara Carrera, L.Q. Jones film sensacyjny USA 1983
04:05    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA
04:55    Zakończenie programu 

France 5
05:45    Matematyka Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:40    Anglais Victor kurs języka angielskiego
07:00    les dessous de la terre magazyn
07:30    "Insectia" serial dokumentalny
08:00    "Capelito" serial animowany
08:10    "Kipper" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Cote labo, cote cuisine" serial dokumentalny
08:45    Maternelles magazyn
09:30    Journal de la sante magazyn medyczny
09:40    "Le onze de l'independance" film dokumentalny
10:40    Carte postale gourmande magazyn kulinarny
11:10    "Voyage en mediterranee" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:05    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:35    "Les marchands de l'eau" film dokumentalny
15:40    "Leonardo di Caprio" serial dokumentalny
16:30    "Des bateaux et des hommes" film dokumentalny
17:35    100% question teleturniej
03:00    C dans l'air magazyn 

M6
05:50    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique - telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:15    Kidpaques filmy animowane
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Domek na prerii" wyk.Michael Landon, Karen Grassle, Melissa Sue Anderson, Melissa Gilbert, Matthew Laborteaux serial przygodowy USA 1974-1983
13:35    "Druga miłość" reż.Charles Matthau, wyk.Walter Matthau, Carol Burnett, John Stamos, Teri Polo dramat obyczajowy USA 1998
15:10    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:05    En direct du Loft program rozrywkowy
16:30    M6 Music - teledyski
17:30    En direct du Loft program rozrywkowy
18:05    "Clown" serial kryminalny Niemcy 1999
18:55    Sydney Fox, l'aventuriere" serial sensacyjny
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:50    Operation seduction program rozrywkowy
23:25    "Dernier stade" reż.Christian Zerbib, wyk.Charles Berling, Christian Bouillette, Nathalie Dorval, Daniel Langlet film obyczajowy Francja 1994
02:05    M6 music s - teledyski 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:30    "Terpaia i praktyka" reż.Rene Heisig, wyk.Thomas Heinze, Ann-Kathrin Kramer, Herbert Knaup, Nina Kronjäger komedia obyczajowa Niemcy 2001
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    Kontrasty magazyn publicystyczny
21:00    "Miejsce zbrodni" serial kryminalny Niemcy 1999
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    "Szczęście mieszka za groblą" reż.Jürgen Bretzinger, wyk.Ulrich Pleitgen, Dominique Horwitz, Floriane Daniel, Michael Trischan komedia obyczajowa Niemcy 1998
00:30    Magazyn nocny magazyn publicystyczny
00:50    "Białe telefony" reż.Dino Risi, wyk.Agostina Belli, Vittorio Gassman, Ugo Tognazzi, Cochi Ponzoni komedia obyczajowy Włochy 1976
02:40    Wiadomości
02:45    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:45    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:40    Wiadomości
04:45    Kontrasty magazyn publicystyczny (powt.) 

RTL
05:10    Explosiv - Weekend magazyn sensacji (powt.)
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    "Moje dziecko telenowela dokumentalna Niemcy 2002
11:30    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    Bärbel Schäfer talk show
15:00    "Posterunek" serial kryminalny Niemcy 1993
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:15    "Columbo: No Time to Die" reż.Alan Levi, wyk.Peter Falk, Joanna Going, Thomas Calabo, Doug Savant film kryminalny USA 1992
22:10    "Silent Witness - Sins of the Fathers" reż.Ben Bolt, wyk.Amanda Burton, John McGlyn, Clare Higgins, Ruth McCabe film kryminalny Wielka Brytania 1996
00:00    Wiadomości
00:30    "Karolina w mieście" serial komediowy (powt.) USA 1995
01:30    "Pomoc domowa" serial komediowy (powt.) USA 1996/97
02:00    Oliver Geissen Show talk show (powt.)
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    Bärbel Schäfer talk show (powt.) 

Sat 1
05:05    Blitz magazyn aktualności (powt.)
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Sommer i Bolten" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:15    "Na kłopoty Stefanie" serial obyczajowy Niemcy 2000
22:15    "Drużyna Alfa" serial obyczajowy Niemcy 1997
23:15    Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:40    "Becker" serial komediowy USA 1998/99
01:10    Jak się robi...? magazyn filmowy
01:40    Quiz Show teleturniej (powt.)
02:10    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:10    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny (powt.)
04:00    "Sommer i Bolten" serial obyczajowy (powt.) Niemcy 2001
04:55    Blitz magazyn aktualności (powt.) 

VOX
05:10    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25    "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Jedna jedyna" reż.Edward Burns, wyk.Jennifer Aniston, Edward Burns, Cameron Diaz, Maxine Bahns komedia USA 1996
22:05    SPIEGEL TV Extra magazyn publicystyczny
23:00    Prawdziwa miłość magazyn erotyczny
00:00    Wiadomości
00:10    "Aktorka" reż.Siegfried Kühn, wyk.Corinna Harfouch, Andre Hennicke, Michael Gwisdek, Blanche Kommerell dramat obyczajowy Niemcy 1988
01:50    "Gentleman Joe... Uccidi" reż.George Finley, wyk.Anthony Steffen, Eduardo Fajardo, Silve Solar, Anna Orso western (powt.) Hiszpania 1967
03:35    "Czynnik PSI" serial SF (powt.) Kanada 1996/99
04:20    Hollywood VOXTOURS magazyn turystyczny (powt.) 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Fast Track
09:45    Holiday
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Europe Direct
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Harley Davidson The Bike's The star
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Talking Movies
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Click Online
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Developing World
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Talking Movies
03:00    BBC News
03:30    Developing World
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    SMS Challenge magazyn komputerowy
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy (powt.) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.