TVP 1
06:20 Powrót do Polski; 1988  film historyczny (70'); reż: Paweł Pitera; wyk: Krzysztof Jasiński, Marta Lipińska, Zdzisław Wardejn, Stefan Friedman
07:35 Plebania; odc.346; serial TVP [stereo]
08:00 Plebania; odc.347; serial TVP [stereo]
08:20 Plebania; odc.348; serial TVP [stereo]
08:50 Baśń o Pączkowej; 1996  film fab. prod. TVP  (51'); reż: Grażyna Popowicz; wyk: Piotr Gąsowski, Bogusław Sztencel, Andrzej Grabowski, Ewa Ziętek
09:40 Dom Pirków; 1998  film fab.prod.TVPj (43'); reż: Grażyna Popowicz; wyk: Kinga Preis, Konrad Imiela, Piotr Gąsowski, Bogna Stencel
10:30 Liceum czarnej magii; 1998  film fab. prod. TVPj; reż: Krystyna Popowicz; wyk: Piotr Gąsowski, Andrzej Grabowski, Bogna Stencel, Antoni Morawski, Roman Czajka
11:20 Rewizja nadzwyczajna; Marzenia o Niepodległej
11:50 Święto Niepodległości - transmisja uroczystości prze Grobem Nieznanego Żołnierza
13:15 Wiadomości
13:25 Stara baśń - tego nie zobaczysz w kinie; relacja z planu filmu
14:00 Pan Tadeusz; 1999  film fabularny prod. polskiej (148') [stereo]; reż: Andrzej Wajda; wyk: Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Grażyna Szapołowska
16:30 Klan; odc.754; telenowela TVP
17:00 Teleexpress
17:25 Piękna nieznajoma
19:00 Wieczorynka; Baśnie i bajki polskie; Żywa woda
19:10 Wieczorynka; Piotruś i powietrze
19:15 Wieczorynka; Cuda i dziwy
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:01 Pogoda
20:15 U Pana Boga za piecem; 1998  komedia prod. polskiej; reż: Jacek Bromski; wyk: Irina Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski
22:00 Kalipso; 2000  film fab.prod.TVP; reż: Adek Drabiński; wyk: Marian Kociniak,Marek Dyjak,Mariusz Leszczyński
22:50 39.Studencki Festiwal Piosenki"Ucisz serca..."; piosenki Zygmunta Koniecznego; wyk: Magda Umer,Andrzej Poniedzielski,Katarzyna Jamróz i inni.
23:55 Kino Europy; Czarna plaża; La plage noir; 2001  film fab.prod.franc.-pol.-szwajc.-portugalskiej; reż: Michel Piccoli; wyk: Jerzy Radziwiłowicz,Jade Fortineau,Dominique Blanc,Teresa Budzisz-Krzyżanowska
01:40 Nieustraszony; odc.28; serial prod. USA
02:35 Zakończenie programu

TVP 2
07:15 Dwójka Dzieciom; Żegnaj Rockefeller; odc.12; 1992  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
07:40 Dwójka Dzieciom; Kangurek Hip-Hop; Wilk; serial anim.prod.polskiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Przygody kota Filemona; Słodkie życie; serial animowany dla dzieci
08:00 Charlie Brown i szkoła przetrwania; 1977  film animowany dla dzieci
09:15 Sojusznik godny zaufania
09:45 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc.170; serial TVP /stereo/
10:30 85 lat Marynarki Wojennej RP
11:00 Kinema; film dokumentalny Stanisława Różewicza
11:40 Pan Anatol szuka miliona; 1959  komedia prod. polskiej; reż: Jan Rybkowski; wyk: Tadeusz Fijewski, Barbara Kwiatkowska, Helena Makowska, Maria Gella
13:00 Hej,Polacy Kresowiacy-Festiwal Kultury Kresowej/2/
14:00 Familiada - odc. 1010; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.543 Pusta strefa; telenowela TVP
15:00 Poszukiwany-poszukiwana; 1972  komedia prod. polskiej; reż: Stanisław Bareja; wyk: Wojciech Pokora, Wiesław Gołas, Jerzy Dobrowolski, Mieczysław Czechowicz
16:35 O poprawie Rzeczypospolitej; 2003  widowisko z okazji Święta Niepodległości; reż: Adam Hanuszkiewicz; wyk: Zbigniew Zapasiewicz,Krzysztof Majchrzak,Adam Hanuszkiewicz
17:45 Wywiad z Ritą Gombrowicz
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Śpiewające Fortepiany
20:05 M jak miłość; odc.171; serial TVP /stereo/
20:55 Defekt; odc.4-ost.; serial sensacyjny TVP
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino; Popiół i diament; 1958  dramat prod. polskiej (95', czarno - biały); reż: Andrzej Wajda; wyk: Zbigniew Cybulski, Ewa Krzyżewska, Wacław Zastrzeżyński, Adam Pawlikowski
00:25 Wiwat republika; Vive la Republique; 1997  komedia sytuacyjna prod.francuskiej (za zgodą rodziców); reż: Eric Rochant; wyk: Aure Atika,Antoine Chappey,Florence Pernel
02:00 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
07:00 Gorlickie Cmentarze
07:30 Kurier
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:00 Piłkarski Tydzień (powt.)
08:20 5 minut o...
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier
08:45 Warszawskie adresy Marszałka
09:00 Pałace Świata; film dokumentalny prod. USA, 1995
09:30 Kurier
09:45 Trylogia Marsylska; francuski film fabularny, 2000
10:30 Kurier
10:50 Powrót do Tajemniczego Ogrodu; angielski film fabularny, 2000
12:30 Kurier
12:35 Kataklizmy w starożytności; serial dokumentalny BBC
13:30 Kurier
13:50 Szable Marszałka Piłsudskiego; polski film dokumentalny, 1996
14:00 Świat - Magazyn Międzynarodowy
14:30 Kurier
14:45 To jest temat
15:00 Londyńskie dni generała Sikorskiego; polski film dokumentalny, odc. 3/3
15:30 Kurier
15:45 Warszawskie adresy Marszałka
16:00 Mój pies i inne zwierzaki (powt.)
16:15 Telewizyjny Kurier Warszawski
16:30 Kurier     
16:45 Paderewski in memoriam 
17:30 Kurier   
17:35 Polskie Termopile; polski film dokumentalny, 2003
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:30 Kurier
18:40 Duże Zwierzę; polski film fabularny, 2000
20:00 Telekurier 
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Pasjanse Pana Marszałka. Recz o J. Piłsudzkim
21:30 Kurier     
21:50 Telewizyjny Kurier Warszawski
22:30 Kurier
22:45 Kurier Sportowy
23:00 Studio Pogoda
23:05 Męskie Sprawy; polski film fabularny, 1998
00:50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Power Rangers
7.30 Serial animowany
8.00 Wszystkie psy idą do nieba 2 − film USA
9.40 W pustyni i w puszczy, cz. 2 − film pol.
11.35 Gwiezdne wojny: Powrót Jedi − film USA
14.15 Odyseja, cz. 2 − film niem.−wł.−ang.−USA
15.45 Informacje
16.10 MacGyver
17.10 Bar 3
17.40 Sabrina − film USA
20.15 Miss Polski 2003
21.30 Studio Lotto
21.40 Bar 3
22.20 Miss Polski 2003
23.35 W imię moralności − film USA
1.25 Muzyka na bis
4.30 Magazyn programów redakcji religijnej
5.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Telesklep
7.40 Action Man
8.05 Action Man
8.30 Kopalnie króla Salomona − film USA
10.35 Podróż Jednorożca − miniserial USA
12.20 Na Wspólnej − serial pol.
12.50 Podróż Jednorożca − miniserial USA
14.35 Jak łyse konie
15.50 Lot na Bornholm
16.50 Kropek
17.00 Lawina − film USA
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Długi pocałunek na dobranoc − film USA
23.05 Kawaler do wzięcia
0.25 Superwizjer − magazyn
0.55 Nie do wiary − opowieści niesamowite
1.25 Nic straconego − powtórki programów

TV 4
6.20 Strefa P - magazyn muzyczny
6.45 Informator prawny - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 Super Mario Bros - serial anim.
8.30 Robocop - serial anim. (powt.)
9.00 Artur - serial anim.
9.30 Psotny Bill - serial anim.
10.00 Rock'n'rollowy kogut - film anim.
11.15 Kosmaty zawodnik - komedia amer.-kanad., 2000 (89 min)
13.00 Przygody Sinbada Żeglarza (41) - serial przygodowy USA (powt.)
14.00 Mała czarodziejka - kom. USA, 1987 (83 min.)
15.40 Wyjście awaryjne - komedia pol., 1982 (89 min)
17.30 Książę - kom. obycz. bryt.-kanad., 1999 (73 min)
19.00 Jane i Zaginione Miasto - film przygod. USA 1997 (85 min)
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe i Prognoza pogody
21.30 Joker - program rozrywkowy
22.30 Człowiek prezydenta - film sens. USA, 2000 (94 min)
0.20 Rok dwutysięczny - film sens. USA, 1999 (102 min.)
2.20 X Laski - program erotyczny
2.50 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
3.40 VIP - wydarzenia i plotki
4.05 V max - magazyn motoryzacyjny
4.30 Zakończenie programu

TVN 7
6.45 Telesklep
7.30 Drew Carey Show − serial USA
8.00 Alf − serial USA
8.30 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.
9.20 Cena miłości − telenowela meksyk.
10.15 Mission impossible − serial USA
11.15 Kowboje − western USA
13.55 Matrix rewolucje kulisy produkcji
14.25 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.
15.20 Cena miłości − telenowela meksyk.
16.10 Norman w tarapatach III − serial USA
16.40 Alf − serial USA
17.10 Brygada ratunkowa − serial USA
18.10 Mission Impossible − serial USA
19.10 Drew Carey Show − serial USA
19.40 Norman w tarapatach III − serial USA
20.10 Koniec niewinności − film USA
22.10 Pamięć absolutna − serial USA
23.10 Na ratunek
23.40 Symfonia życia − film USA (175 min.)
2.35 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Wrota Europy; 1999  film fab. prod. polskiej (74'); reż: Jerzy Wójcik; wyk: Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Preis, Agnieszka Sitek, Andriej Jegorow
07:15 Folkowy Fonogram Roku - Tołhaje
07:45 Zabawy pradziadków
07:50 37. Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych Kazimierz 2003
08:25 Klan; odc.745 (24'); telenowela TVP
08:50 Kolorowy świat Pacyka; odc.2/15 Różowa kotka; serial animowany dla dzieci
09:00 Plastelinek i przyjaciele
09:25 Dwa światy; odc.6 (26'); serial prod. polsko-australijskiej
09:50 Sportowy tydzień
10:20 Pamiętaj o mnie...
10:40 Parada na rynku..XIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych w Krakowie; cz.1
11:30 Salon Kresowy; Chłopak z Zarzecza
11:50 Święto Niepodległości - transmisja uroczystości prze Grobem Nieznanego Żołnierza
13:15 Wiadomości
13:25 Dokument; Traktat o uzdrawianiu; film dok.Marka Andrzeja Drążowskiego (47')
14:15 Plebania; odc.114 (25'); serial TVP [stereo]
14:40 Błękitny  Generał; film dok.Ewy Szakalickiej (30')
15:15 Gala Wielkopolan czyli poznańska biesiada z pyrą cz.1; .; wyk: Emilia Krakowska, Halina Frąckowiak, Zdzisława Sośnicka, Piotr Gąsowski, Grzegorz Wons, Paweł Wilczak, Andrzej Cierniewski, Wojciech Korda, Zespół Lombard, orkistra pod dyr. Zbigniewa Górnego
16:00 Klan; odc.745 (24'); telenowela TVP
16:20 Rewizja nadzwyczajna;  Marzenie o Niepodległej
16:45 11 listopada.Wczoraj i dziś 1918-2003
17:00 Teleexpress
17:15 Powrót do Polski; 1988  film historyczny (70'); reż: Paweł Pitera; wyk: Krzysztof Jasiński, Marta Lipińska, Zdzisław Wardejn, Stefan Friedman
18:30 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny; wydanie świąteczne
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Bajki zza okna; odc.5 -Historia nie z tej ziemi; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Klan; odc.745 (24'); telenowela TVP
20:30 Plebania; odc.114; serial TVP [stereo]
20:55 Gala Wielkopolan czyli poznańska biesiada z pyrą cz. II
21:45 Wrota Europy; 1999  film fab. prod. polskiej (74'); reż: Jerzy Wójcik; wyk: Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Preis, Agnieszka Sitek, Andriej Jegorow
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:25 Dokument; Traktat o uzdrawianiu; film dok.Marka Andrzeja Drążowskiego (47')
00:15 Wideoteka Dorosłego Człowieka
00:45 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny; wydanie świąteczne
01:15 Bajki zza okna; odc.5 -Historia nie z tej ziemi; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Klan; odc.745 (24'); telenowela TVP
02:25 Wieści polonijne
02:40 Plebania; odc.114 (25'); serial TVP [stereo]
03:05 Gala Wielkopolan czyli poznańska biesiada z pyrą cz.1; .; wyk: Emilia Krakowska, Halina Frąckowiak, Zdzisława Sośnicka, Piotr Gąsowski, Grzegorz Wons, Paweł Wilczak, Andrzej Cierniewski, Wojciech Korda, Zespół Lombard, orkistra pod dyr. Zbigniewa Górnego
03:55 Wrota Europy; 1999  film fab. prod. polskiej (74'); reż: Jerzy Wójcik; wyk: Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Preis, Agnieszka Sitek, Andriej Jegorow
05:10 Gala Wielkopolan czyli poznańska biesiada z pyrą cz. II
06:00 Zakończenie programu


Europa Europa
14.00 Porte Des Lilas (Porte Des Lilas) dramat kryminalny, Francja, 1957, 96 min
15.45 Maria Chapdelaine (Maria Chapdelaine) dramat, Francja, 1934, 75 min
17.00 Kobiety górą: Kieszonkowa Wenus (Lauter Tolle Frauen: Die Westentaschenvenus) dramat, Niemcy, 2002, 90 min
18.30 Nieobojętny cel (Cible Emouvante) komedia, Francja, 1993, 85 min
20.00 Zadurzenie (Crush) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 2001, 16 min
20.30 Ojciec w podróży służbowej cz. 2 (When Father Was Away on Business) dramat, Jugosławia, 1985, 60 min
21.35 Pan K (K) thriller, Francja, 1997, 135 min
23.50 Pasjonaci (Uwlieczenja) dramat, Rosja, 1994, 112 min
01.45 Gas - Oil (Gas - Oil) dramat kryminalny, Francja, 1955, 92 min.

Club
06:00    Szkoła Yogi
06:25    Świat Fitnessu
06:50    Zrób To Sama
07:15    Współczesne Wnętrza
07:40    Szkoła Gotowania
08:05    Blask
08:30    Piąte Koło
09:00    Hollywoodzki Styl
09:25    Bliskie spotkania w Hollywood
09:50    Spotkania z Roseanne
10:40    Weekendowi Wojownicy
11:10    Opowieści sądowe
12:00    Szkoła Yogi
12:25    Świat Fitnessu
12:50    Zrób To Sama
13:15    Współczesne Wnętrza
13:40    Szkoła Gotowania
14:05    Blask
14:30    Piąte Koło
15:00    Hollywoodzki Styl
15:25    Bliskie spotkania w Hollywood
15:50    Spotkania z Roseanne
16:40    Weekendowi Wojownicy
17:10    Opowieści sądowe
18:00    Szkoła Yogi
18:25    Świat Fitnessu
18:50    Zrób To Sama
19:15    Współczesne Wnętrza
19:40    Fashion TV
20:05    Blask
20:30    Piąte Koło
21:00    Hollywoodzki Styl
21:30    Bliskie spotkania w Hollywood
22:00    Potyczki Jerrego Springera
22:40    Potyczki Jerrego Springera
23:20    Rozmowy o seksie
00:10    Morderczynie
01:00    Weekendowi Wojownicy
01:30    Współczesne Wnętrza
01:55    Cztery Pory Roku
02:20    Super Dieta
02:45    Podróże Loyda
03:10    Kulinarne Podróże 
03:40    Hello Helou
04:05    Restauracje od kuchni
04:30    Szkoła Gotowania
05:00    Podróże Loyda
05:30    Super Dieta

Romantica
06.00    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
06.50    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 119) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (50 min.).
07.40    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 123) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
08.35    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 52) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
09.25    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 39) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (50 min.).
10.25    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 52) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (60 min.).
11.25    (Gold) Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (część 52) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araque, (55 min.).
12.20    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 119) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
13.15    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 123) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
14.10    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 52) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
15.05    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 24/25) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
16.00    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 39) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (50 min.).
16.50    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 52) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (55 min.).
17.45    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 122) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
18.40    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 52) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
19.35    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 24/25) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
20.30    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 119) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
21.25    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 123) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
22.20    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 52) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
23.15    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 24/25) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
00.10    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
01.00    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 52) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (50 min.).
01.50    (Gold) Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (część 52) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araque, (50 min.).
02.40    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 119) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (50 min.).
03.30    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 123) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
04.20    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 52) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
05.10    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.