FANDOM


TVP 1 HD
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Audycje Komitetów Wyborczych
07:55 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Pan Wołodyjowski cz. I -  txt. str. 777  75'; film historyczny kraj prod.Polska (1968); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Magdalena Zawadzka, Tadeusz Łomnicki, Mieczysław Pawlikowski, Hanka Bielicka, Barbara Brylska, Irena Karel, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Mariusz Dmochowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Pan Wołodyjowski cz. II -  txt. str. 777  77'; film historyczny kraj prod.Polska (1968); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Mariusz Dmochowski, Marek Perepeczko, Irena Karel; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:40 Święto Niepodległości 2014 - transmisja z uroczystości państwowych w Warszawie; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 Przepis dnia - /163/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Polska oczami orła  30'; film dokumentalny; reż.:Jan Beerend Kepinski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Jaka to melodia? - odc. 2960; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Dwaj bracia (Two Brothers) -  txt. str. 777  100'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2004); reż.:Jean-Jacques  Annaud; wyk.:Guy Pearce, Jean-Claude Dreyfus, Freddie Highmore, Philippine Leroy Beaulieu; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Audycje Komitetów Wyborczych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2961; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Alvin i wiewiórki 3 (Alvin and the Chipmunks: Chip - Wrecked)  83'; film animowany kraj prod.USA (2011); reż.:Mike Mitchell; wyk.:Jason Lee, David Cross, Jenny Slate, Justin Long; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 MŚ w podnoszeniu ciężarów Ałmaty 2014 - kronika; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Dzwony wojny - odc. 3 (Passing Bells, The, ep. 3) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Dzwony wojny - odc. 4 (Passing Bells, The, ep. 4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Dzwony wojny - odc. 5 (Passing Bells, The, ep. 5) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie ABC Inwestora. /6/Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Zakochana złośnica (10 Things I Hate About You)  93'; film fabularny kraj prod.USA (1999); reż.:Gil Junger; wyk.:Julia Stiles, Joseph Gordon-Levitt, Heath  Ledger; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Wrota Europy -  txt. str. 777  73'; dramat historyczny kraj prod.Polska (1999); reż.:Jerzy Wójcik; wyk.:Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Preis, Agnieszka Sitek, Agata Buzek, Piotr Szwedes, Tersa Wójcik, Katarzyna Groniec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Chopin. Pragnienie miłości  116'; film fabularny kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Notacje - Jadwiga Piłsudska - Jaraczewska. Mój ojciec; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 Audycje Komitetów Wyborczych
06:25 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 40; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Dzieciaki Okrągłego Stołu (Kids of the Round Table)  88'; film przygodowy kraj prod.Kanada (1997); reż.:Robert Tinnell; wyk.:Michael Ironside, Malcolm McDowell, Johnny Morina, Maggie Castle; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:25 Powrót do tajemniczego ogrodu (Back to The Secret Garden)  95'; Film familijny kraj prod.USA (2001); reż.:Michael Tuchner; wyk.:Camilla Belle, Aled Roberts, Joan Plowright, George Baker, Cherie Lunghi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 11 Listopada - Święto Niepodległości (1); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Kubuś i przyjaciele (Winnie the Pooh)  61'; film animowany kraj prod.USA (2011); reż.:Stephen J.Anderson, Don Hall; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Gwiazdy w południe - Człowiek w żelaznej masce (The Man in the Iron Mask) -  txt. str. 777  126'; film przygodowo-historyczny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1998); reż.:Randall Wallace; wyk.:Leonardo Di Caprio, Jeremy Irons, John Malkovich, Gerard Depardieu, Gabriel Byrne, Peter Saragaard; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 11 Listopada - Święto Niepodległości (2); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2151 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju -  txt. str. 777; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 11 Listopada - Święto Niepodległości (3); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Audycje Komitetów Wyborczych
16:00 Wyznania zakupoholiczki (Confessions of a Shopaholic) -  txt. str. 777  99'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2009); reż.:P.J. Hogan; wyk.:Isla Fisher, Krysten Ritter, Hugh Dancy, Nick Cornish, Stephen Guarino, Steve Greenstein; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:40 11 Listopada - Święto Niepodległości (4); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Uroczysty koncert - obchody 100. rocznicy wybuchu I wojny światowej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Złe pomniki; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:10 Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Kim był Andrzej Celiwa?; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:20 Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Orły, cokoły; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy (Crimson Rivers II (Les Rivieres pourpres II - Les anges de l'Apocalypse) -  txt. str. 777  94'; film sensacyjny kraj prod.Francja, Wielka Brytania, Włochy (2004); reż.:Olivier Dahan; wyk.:Jean Reno, Benoit Magimel, Christopher Lee; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 10 "Szyfr Inżyniera"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 10 "Pomoc dla walczacej Warszawy"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:15 Hellboy: Złota Armia (Hellboy II: The Golden Army)  114'; film akcji kraj prod.USA, Niemcy (2008); reż.:Guillermo del Toro; wyk.:Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Luke Goss, Anna Walton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie programu

TVP Szczecin
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 11.11 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Zapomniane Powstanie 1918 50'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Magowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Co u nas? -; STEREO, 16:9
08:30 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:45 Nożem i widelcem - odc. 58) Noga z gęsi, żurawina do gęsiny; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Święta wojna - (305) ZOO; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:30 AgroSzansa - odc. 43; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Był taki dzień - 11 listopada; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:03 Flesz historii; cykl reportaży
10:20 Od początku do końca i początku. Projekt życia wg Jana Pawła II - Ojczyzna czyli IV przykazanie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:48 Paragon - skrót 2; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Leksykon niepodległości - Błękitna Armia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:53 Zdarzyło się przed laty - Rodło to ich znak; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Dzika Polska (Wild Poland) 50'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Susanne C. Hanke; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Żołnierska nuta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:35 Romeo i Julia z Łomży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:50 Kalendarz Polski 56'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Miklaszewski; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. III; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 11/ II - Śląski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Audycje wyborcze - Audycje Komitetów Wyborczych - 11.11. g.; STEREO, 16:9
17:48 Koncerty w TVP Szczecin - 50 Miedzynarodowy festiwal Muzyki Organowej i kameralnej w Kamieniu Pomorskim; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Leksykon niepodległości - Ignacy Jan Paderewski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:30 Kronika popołudniowa; STEREO, 16:9, Na żywo
18:53 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:56 Menu kulturalne; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Audycje wyborcze - Audycje Komitetów Wyborczych - 11.11. g.; STEREO, 16:9
19:33 Paragon - skrót 3; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Spór o historię - Józef Piłsudski prawda i legenda; debata; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Śladami historii - Ostra Brama (wersja z j.migow); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
20:35 Leksykon niepodległości - Legiony; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Kronika 18 lat wcześniej - Kronika z dnia 11.11.1996; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Warszawskie adresy Marszałka; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Pogoda - 11.11 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 11.11 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Romeo i Julia z Łomży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:05 Kronika wieczorna; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:28 Leksykon niepodległości - Korpusy polskie na Wschodzie; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
22:32 Przebojowa noc (skrót) - Koncert pieśni patriotycznych; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Leksykon niepodległości - Imponderabilia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Dzika Polska (Wild Poland); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Święta wojna - (305) ZOO; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:00 Warszawskie adresy Marszałka; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Pogoda - 11.11 - 2; STEREO, 16:9
01:20 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:45 Romeo i Julia z Łomży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Pogoda - 11.11 - 3; STEREO, 16:9
02:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 11/ II - Śląski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Paragon - skrót 1; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Kalendarz Polski 56'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Miklaszewski; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:35 Zapomniane Powstanie 1918 50'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Magowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2808
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:00 Pielęgniarki Odcinek: 51 Sezon: 2
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 596 Sezon: 11
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 597 Sezon: 11
10:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 51 Sezon: 2
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 543
12:00 Pielęgniarki Odcinek: 52 Sezon: 2
13:00 Trudne sprawy Odcinek: 12 Sezon: 3
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1975
14:45 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 52 Sezon: 2
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 2744
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 2
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 314
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1976
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 373
20:05 Hell's Kitchen - piekielna kuchnia Odcinek: 9 Sezon: 2
21:40 Dzień Niepodległości
0:45 Wspólna tajemnica
2:40 Tajemnice losu Odcinek: 1807

TVN
6:00 Uwaga! Odcinek: 4039
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Ugotowani Odcinek: 41 Sezon: 7
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1495
10:55 Gdzie mieszkają dzikie stwory
13:00 Atramentowe serce
15:10 Tylko mnie kochaj
17:25 Gnomeo i Julia
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 4040
20:10 Na Wspólnej Odcinek: 1968
20:50 Ugotowani Odcinek: 42 Sezon: 7
21:30 Prawo Agaty Odcinek: 11 Sezon: 6
22:30 Kuba Wojewódzki Odcinek: 11 Sezon: 9
23:30 Superwizjer Odcinek: 1029
0:05 Na językach Odcinek: 10 Sezon: 4
1:06 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 6
2:05 Uwaga! Odcinek: 4040
2:25 Sekrety magii Odcinek: 193
3:25 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6:00 Rex Special Unit Odcinek: 5 Sezon: 12
7:05 Garfield Show Odcinek: 7
7:20 Garfield Show Odcinek: 8
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 5
8:05 Garfield Show Odcinek: 13
8:20 Garfield Show Odcinek: 14
8:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 8
9:00 D'Artagnan
11:25 Inspektor Gadżet II
13:15 Wróć do mnie
15:45 Czytaj i płacz
17:35 Shaolin Soccer
20:00 Granice zła
22:05 Equilibrium
0:25 Dyniogłowy II - krwawe skrzydła
2:20 Mega Chichot
2:50 Puncher
3:55 Atleci
4:25 Futbol Mundial
5:00 4music Odcinek: 670

TV Puls
5:50 Złotopolscy Odcinek: 51
6:20 Złotopolscy Odcinek: 52
6:55 Nash Bridges Odcinek: 109 Sezon: 6
7:50 Waga ciężka
9:50 Ogniem i mieczem
13:20 Księżniczka na ziarnku grochu
14:45 Asterix i Obelix kontra Cezar
16:50 Góra czarownic
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 107
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 108
20:00 Wikingowie Odcinek: 2 Sezon: 2
21:00 Wikingowie Odcinek: 3 Sezon: 2
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 10 Sezon: 2
23:00 Objawienia Odcinek: 4
0:10 Krwawa masakra w Hollywood
2:20 Zobacz to!
3:00 Muzyczne życzenia Odcinek: 10
3:45 JRG w akcji Odcinek: 12
4:10 Menu na miarę Odcinek: 7
4:35 Z archiwum policji Odcinek: 13
4:55 Menu na miarę Odcinek: 8
5:15 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 8 Sezon: 5

TVN 7
5:30 We dwoje  Odcinek: 12 Sezon: 2
6:55 Mango - Telezakupy
9:00 Dwóch i pół Odcinek: 16 Sezon: 10
9:35 Dwóch i pół Odcinek: 17 Sezon: 10
10:05 Przeminęło z wiatrem Odcinek: 1
12:15 Przeminęło z wiatrem Odcinek: 2
14:45 Piramida strachu
17:00 Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym
20:00 Eksplozja
22:35 Skazany na śmierć Odcinek: 11
23:35 Firefox
2:05 Pamiętniki wampirów Odcinek: 10
3:05 Sekrety magii Odcinek: 193

Puls 2
6:00 Kasia i Tomek Odcinek: 3
6:30 Kasia i Tomek Odcinek: 4
7:00 Marta mówi! Odcinek: 12 Sezon: 2
7:20 Myszka Mickey i przyjaciele Odcinek: 16
8:00 Zwariowane melodie Odcinek: 31
8:05 Zwariowane melodie Odcinek: 32
8:10 Zwariowane melodie Odcinek: 33
8:20 Turbo Dudley - psi agent Odcinek: 126
9:00 Wojownicze zółwie ninja Odcinek: 1
9:20 Bąbelkowy świat gupików Odcinek: 20
10:00 Psi patrol Odcinek: 16
10:35 Sonic Underground Odcinek: 25
11:00 Reksio Odcinek: 13
11:10 Reksio Odcinek: 14
11:20 Pszczółka Maja Odcinek: 42
11:55 Zaczarowany ołówek Odcinek: 3
12:05 Klub Winx Odcinek: 605 Sezon: 6
12:40 Klub Winx Odcinek: 606 Sezon: 6
13:20 Myszka Mickey i przyjaciele Odcinek: 16
13:45 Lucky Luke na Dzikim Zachodzie
15:15 Był sobie kosmos Odcinek: 18
16:00 Gumisie Odcinek: 8 Sezon: 3
16:35 Gumisie Odcinek: 1 Sezon: 4
17:00 Zwariowane melodie Odcinek: 31
17:05 Zwariowane melodie Odcinek: 32
17:10 Zwariowane melodie Odcinek: 33
17:20 Zwariowane melodie Odcinek: 34
17:25 Zwariowane melodie Odcinek: 35
17:35 Zwariowane melodie Odcinek: 36
18:00 Timon i Pumba Odcinek: 12
18:35 Timon i Pumba Odcinek: 13
19:00 Zorro Odcinek: 2
19:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 23 Sezon: 3
20:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 24 Sezon: 3
20:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 22 Sezon: 3
21:00 Walka o bagaż Odcinek: 10
21:30 Kingsajz
23:35 Ocalić życie! Odcinek: 5 Sezon: 2
0:55 Amerykańska straż graniczna Odcinek: 7
1:55 Z archiwum policji Odcinek: 12
2:30 Menu na miarę Odcinek: 2
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 13
3:25 Menu na miarę Odcinek: 3
3:50 W blasku fleszy Odcinek: 11
4:15 JRG w akcji Odcinek: 10
4:40 Dyżur Odcinek: 5
5:05 JRG w akcji Odcinek: 13
5:30 Dyżur Odcinek: 8

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 318
7:00 STOP Drogówka Odcinek: 7
8:00 Galileo Odcinek: 323
9:00 Miodowe lata Odcinek: 103
9:55 Miodowe lata
10:55 Czarownice z Oz Odcinek: 2
12:45 10,5 w skali Richtera Odcinek: 2
14:30 Tornado zagłady Odcinek: 2
16:25 10.5: Apokalipsa Odcinek: 2
18:05 Miodowe lata Odcinek: 116
19:00 Miodowe lata
20:00 Galileo Odcinek: 324
21:00 Rude Tube Odcinek: 9
21:30 Seksualni, niebezpieczni
23:35 Pięść wojownika
1:30 Komisarz Rex Odcinek: 6
2:30 Włatcy móch Odcinek: 41
3:00 4music Odcinek: 668
4:00 STOP Drogówka Odcinek: 6
5:00 Szósty zmysł Odcinek: 826

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:07 Zenit Sankt Petersburg - Terek Grozny
9:00 Sport Flash
9:07 SC Cambuur - AFC Ajax
11:00 Sport Flash
11:07 Grand Prix Walencji
13:00 Sport Flash
13:07 Barclays ATP World Tour Finals w Londynie
13:45 Konferencja prasowa przed meczem Gruzja - Polska
14:20 Barclays ATP World Tour Finals w Londynie
15:00 Sport Flash
15:07 AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel
17:00 Sport Flash
17:07 KSZO Ostrowiec - SK bank Legionovia Legionowo
19:00 Sport Flash
19:07 Cafe Futbol
21:00 Sport Flash
21:07 Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Barclays ATP World Tour Finals w Londynie
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Barclays ATP World Tour Finals w Londynie
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
6:00 Dzień dobry
8:00 ESKA TV News
8:05 Eska Fit
10:00 ESKA TV News
10:05 Poranna rozgrzewka
11:00 ESKA TV News
11:05 Hity na czasie
12:00 ESKA TV News
12:05 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 smESKA
14:00 ESKA TV News
14:05 Hity na czasie
15:00 ESKA TV News
15:05 G20
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 Miejska lista
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Przeglądarka
20:00 Przeleć z Pirowskim Europę
21:00 Eska Fit
22:00 Hity na czasie
23:00 Gorące granie
0:00 Polska noc

TTV
5:10 Ukryta prawda Odcinek: 126
6:05 Express
6:20 Uwaga! Odcinek: 3472
6:40 Czarno na białym
7:15 Blisko ludzi
7:45 Kartoteka Odcinek: 12 Sezon: 4
8:45 Handlarze Odcinek: 7
9:20 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 3
9:50 Orzeł czy reszka? Odcinek: 10 Sezon: 3
10:50 defacto Odcinek: 13
11:20 defacto Odcinek: 5
11:50 Usterka Odcinek: 3 Sezon: 3
12:20 Usterka Odcinek: 4 Sezon: 3
12:50 Blisko ludzi
13:25 Na krawędzi życia Odcinek: 1
14:00 Handlarze Odcinek: 2
14:45 Licytuj i niszcz Odcinek: 7
15:15 Licytuj i niszcz Odcinek: 8
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Wojny przewoźników Odcinek: 9
16:40 Wojny przewoźników Odcinek: 1 Sezon: 2
17:10 Świat bez fikcji Odcinek: 3 Sezon: 7
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Emigranci
18:40 Piekielna autostrada Odcinek: 2 Sezon: 2
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Young Foreign and Over Here
21:10 Emil - łowca fotoradarów Odcinek: 7
21:45 Express
21:55 Pogoda
22:00 Ostre cięcie Odcinek: 11 Sezon: 4
22:45 Handlarze Odcinek: 7
23:30 Usterka Odcinek: 10 Sezon: 3
0:00 Bagaż osobisty Odcinek: 5
0:30 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 2
1:00 Kartoteka Odcinek: 12 Sezon: 4
2:00 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 342
2:45 Świat bez fikcji Odcinek: 3 Sezon: 7
3:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2213
4:10 defacto Odcinek: 13
4:40 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
5:30 Disco polo music
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Mistrz Kierownicy - najszybszy kierowca disco
10:46 Dance w Polo tv
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Disco polo music
14:00 Hit dnia
14:10 Wszystko mi disco!
15:00 Miłość w rytmie disco
15:42 Disco polo music
16:00 Przebojowe historie
16:13 Disco polo music
17:00 Przebojowe historie
17:15 Discopolot
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90.
20:00 Wieczorne granie na ekranie
21:15 Zakochane Polo tv
22:56 Disco polo music

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Casper Odcinek: 10
7:40 Kot Felix Odcinek: 14
7:50 Świnka Porky Odcinek: 5
8:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 11
8:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 12
8:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 10
8:30 Casper Odcinek: 11
8:40 Kot Felix Odcinek: 15
8:50 Kaczor Daffy Odcinek: 4
9:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 13
9:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 14
9:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 11
9:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście Odcinek: 2
10:10 Daleko od noszy Odcinek: 48 Sezon: 2
10:35 Daleko od noszy Odcinek: 49 Sezon: 2
11:05 Gra w ciemno Odcinek: 91
12:00 Awantura o kasę Odcinek: 92
12:55 Pierwsza miłość Odcinek: 1971
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 137
14:00 Graczykowie Odcinek: 6
14:30 Graczykowie Odcinek: 7
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 200
15:55 Świat według Kiepskich Odcinek: 175
16:25 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście Odcinek: 3
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 37 Sezon: 2
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 38 Sezon: 2
18:00 W pogoni za UFO Odcinek: 8
19:00 Gra w ciemno Odcinek: 92
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 199
21:00 Fala zbrodni Odcinek: 92
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 1
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 2
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 129
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 130
0:00 Mamuśki Odcinek: 23
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 1
1:00 Daleko od noszy Odcinek: 2
1:30 Gra w ciemno Odcinek: 105
2:30 Awantura o kasę Odcinek: 34
3:30 Linia życia Odcinek: 67
4:00 Linia życia Odcinek: 68
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Święty na każdy dzień
8:10 Larum polskie
8:40 Listopadowy spacer Odcinek: 1
9:30 Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
10:35 Święty na każdy dzień
10:40 Listopadowy spacer Odcinek: 2
11:35 Oblicze ludobójstwa
11:55 Nie o zemstę, lecz o pamięć wołają ofiary
12:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
12:55 Święty na każdy dzień
13:00 Koncert patriotyczny z Katedry Gorzowskiej
14:30 Instytut Marszałka Piłsudskiego w Ameryce
14:45 Żyje i zginąć nie może...
15:00 Marsz Niepodległości
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Ze szkolnej ławki
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Każdy maluch to potrafi
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 11 listopada
23:25 Święty na każdy dzień
23:30 Prof. Iwo Pogonowski - Wielki Syn Polski cz. 1
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Instytut Marszałka Piłsudskiego w Ameryce
0:45 Żyje i zginąć nie może...
1:00 Anioł Pański
1:05 Święty na każdy dzień
1:15 Żyje i zginąć nie może...
2:30 Każdy maluch to potrafi
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
6:10 To znów ja
7:45 Dobra wiara, dobre tricki
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Filip z konopi
7:45 Tajemnice oceanu
9:30 Pułapki umysłu Odcinek: 1
10:00 Pułapki umysłu Odcinek: 2
10:30 Herkules Odcinek: 2
12:25 Herkules Odcinek: 2
13:55 Robinson Crusoe
15:50 Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy
18:20 Podróż za jeden uśmiech
20:00 Nawrót depresji gangstera
22:05 Prawo ojca
0:20 Szósty batalion
2:45 216 miesięcy
3:20 Nic mnie nie dotknie
3:55 Wielka wsypa

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 1111
6:10 Na ratunek rodzicom Odcinek: 7
6:40 Teletubisie Odcinek: 10 Sezon: 14
7:15 Sąsiedzi Odcinek: 30
7:25 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 8
8:00 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 9
8:35 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 8 Sezon: 9
9:10 Wehikuł czasu Odcinek: 1111
9:15 Jak to możliwe? Odcinek: 9 Sezon: 14
9:45 Pogotowie weterynaryjne Odcinek: 7
10:20 Pogotowie weterynaryjne Odcinek: 4
10:55 Wehikuł czasu Odcinek: 1111
11:00 Para daje radę - weekend Odcinek: 14
12:00 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 9
13:00 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 12
14:00 Wielkie dziecięce przyjęcia Odcinek: 7
14:35 Deszcz meteorytów w Czelabińsku
15:45 Duomo - katedra w sercu Florencji
16:55 Fabryka jedzenia Odcinek: 7 Sezon: 2
17:25 Dlaczego wypadek? Odcinek: 1
18:30 Godzina zero Odcinek: 8 Sezon: 2
19:30 Pierwsza wojna światowa z lotu ptaka
20:35 Wojna po rosyjsku
21:15 LSD: Podróż do piekła
21:45 Historia świata według Andrew Marra Odcinek: 8
22:45 Obcy - Czy jesteśmy sami?
23:55 Wehikuł czasu Odcinek: 1111
0:00 Mroczne sekrety małżeńskie Odcinek: 5
0:35 Ekstremalni do bólu Odcinek: 10
1:10 Badacze natury Odcinek: 7
1:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 45
2:05 Lista Fokusa Odcinek: 53
2:35 Podwodny raj Borneo Odcinek: 7
3:00 Lista Fokusa Odcinek: 53
3:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 45
4:00 Lista Fokusa Odcinek: 29
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 3
5:00 Dzika Polska Odcinek: 2
5:30 Lista Fokusa Odcinek: 28

TVP ABC
05:35 Bolek i  Lolek na Dzikim Zachodzie - Postrach Teksasu, odc. 2; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Podróże kapitana Klipera - Poławiacze pereł, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Chata to nie dom, odc. 68 (A hovel is not a home); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Jedyneczka - Kraina nitek i sznurków; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Sceny z życia smoków - Wielkie pranie odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przygody Bolka i Lolka - Szerokiej drogi, odc. 44; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 9 -  JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Mały Miś s. IV - Pierwszy mróz, odc. 57 (First frost) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Lepiej nosić niż się prosić; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Maks i Ruby - Dzieła sztuki 14 (Maxs work of art) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Smerfy - Chata to nie dom, odc. 68 (A hovel is not a home); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Reksio - Reksio taternik, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i uciekający latawiec, odc. 1 (Postman Pat and the runaway kite); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 O czym one mówią - odc. 8; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Jedyneczka - Kraina nitek i sznurków; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Sceny z życia smoków - Nauka latania odc.3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przygody Bolka i Lolka - Sarenka, odc. 43; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 9 -  JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Mały Miś s. III - Mały Miś i potwór morski, odc. 51 (Littler bear and the sea monster...) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Domisie - Lepiej nosić niż się prosić; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Maks i Ruby - Ruby sprzedaje lemoniadę  12 (Ruby?s lemonade stand) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Smerfy - Po prostu Smerf, odc. 67 (Chip off the Old Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Reksio - Reksio sportowiec, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i uciekający latawiec, odc. 1 (Postman Pat and the runaway kite); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 O czym one mówią - odc. 8; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Oferta Pana Alberta - odc. 1 Dżwięk, długopis i papugi -  txt. str. 777; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot, seria II - Braterska miłość, odc. 2 (Brotherly Love); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Domowe przedszkole - Choragiewki łopoczą na wietrze; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Len; film animowany; reż.:Joanna Jasińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Baśnie i bajki polskie - odc. 10 - Smok Wawelski; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 O czym one mówią - odc. 8; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Budzik - Święto Niepodległości; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Mały Miś s. III - Obraz, odc. 52 (The painting) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Stryj Strasznowyj; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Maks i Ruby - Ruby ma czkawkę 15 (Rubys hiccups) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Serce Osiłka, odc. 69 (Hafty's heart); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio wędrowiec, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Listonosz Pat III - Listonosz Pat i głodna koza, odc. 2 (Postman Pat and the hungry goat); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Wielka podróż Bolka i Lolka - W Londynie, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Dzielny krawczyk, odc. 14 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Billy - kot, seria II - Kociak, który ryczał, odc. 3 (The Kitten That Roared); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Sześć milionów sekund - odc.13/19  Ucieczka -  txt. str. 777; serial; Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Niejadki i inne przypadki - odc. 9; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Niejadki i inne przypadki - odc. 3; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Masza i niedźwiedź - Sama wśród wilków, odc. 9 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:05 Nie ma jak Polska - odc. 19 Małopolska - szlakiem wody; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 2 Kuchenka mikrofalowa -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Smerfy - Serce Osiłka, odc. 69 (Hafty's heart); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Dom - odc. 2/25 - Zapomnij o mnie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Polska w dokumencie - Salon sióstr W. -  txt. str. 777  29'; film dokumentalny; reż.:Jakub Stożek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Sztuczki -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2007); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Damian Ul, Ewelina Walendziak, Tomasz Sapryk, Rafał Guźniczak, Iwona Fornalczyk, Joanna Liszowska, Andrzej Golejewski, Grzegorz Stelmaszewski, Krzysztof Ławniczak, Roman Baranowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Powrót do ulubionych… - Kobieta z przeszłością  34'; film dokumentalny; reż.:Anna Barcikowska; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:30 Mój tydzień z Marilyn (My Week with Marilyn)  94'; film obyczajowy kraj prod.USA, Wielka Brytania (2011); reż.:Simon Curtis; wyk.:Michelle Williams, Kenneth Branagh, Dougray Scott, Eddie Redmayne, Judi Dench; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Festiwal Otwarcia NOSPR; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dom - odc. 2/25 - Zapomnij o mnie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Polska w dokumencie - Salon sióstr W. -  txt. str. 777  29'; film dokumentalny; reż.:Jakub Stożek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Szwadron (Szwadron) -  txt. str. 777  97'; film fabularny kraj prod.Polska, Ukraina, Francja, Belgia (1992); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Radosław Pazura, Janusz Gajos, Siergiej Szakurow, Jan Machulski, Franciszek Pieczka, Katarzyna Łochowska, Bernard-Pierre Donnadieu, Tomasz Stockinger, Wojtek Klata, Grzegorz Warchoł; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Miesiąc z Januszem Gajosem - Bigda idzie! -  txt. str. 777  94'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1999); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Andrzej Seweryn, Krzysztof Kolberger, Janusz Gajos, Mariusz Bonaszewski, Dorota Segda; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Jedna Scena - Iluminacja; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Iluminacja  88'; film fabularny kraj prod.Polska (1972); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Stanisław Latałło, Monika Dzienisiewicz-Olbrychska, Małgorzata Pritulak, Jan Skotnicki, Edward Żebrowski, Włodzimierz Zonn, Bogdan Mielnik, Władysław Turski, Włodzimierz Zawadzki, Łukasz Turski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Cappuccino z książką 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Młoda Polska - Sowa  33'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2012); reż.:Marta Karwowska; wyk.:Julia Migdalska, Sylwia Arnesen, Jacek Braciak, Joanna Kozera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Power of the Horns: Alaman; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 4 Biennale Ars Polonia. Zbiegną się wszystkie świata strony.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Teledysk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:20 Wiadomości roku 1918; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Przystanek Niepodległość; film dokumentalny; reż.:Zofia Kunert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rówieśnicy Niepodległości; film dokumentalny; reż.:Joanna Jaworska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Przeprowadzki - odc. 10/10 - Szafa brygadiera Abramka -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Flesz historii - odc. 207; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Ex Libris - odc. 189; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Koncert - Kraina Nasza; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Święto Niepodległości - transmisja z uroczystości państwowych w Warszawie; STEREO, 16:9
13:20 Józef Piłsudski; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Weteran; reportaż; reż.:Krzysztof Wojciechowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Wiadomości roku 1918; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Sensacje XX wieku - Tajna wojna cz. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Spór o historię - Józef Piłsudski prawda i legenda; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Śladami Legionów; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Polonia Restituta - odc. 1; serial TVP; reż.:Bohdan Poręba; wyk.: Janusz Zakrzeński, Krzysztof Chamiec, Józef Fryźlewicz, Jerzy Kaliszewski, Edmund Fetting,  Ignacy Gogolewski, Emil Karewicz, Zdzisław Mrożewski, Henryk Bista, Zygmunt Malanowicz; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kalendarium historyczne - W pogardzie i chwale - Wojciech Korfanty; dokument fabularyzowany; reż.:Aleksandra Fudala-Barańska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Być równy innym - Wincenty Witos; film dokumentalny; reż.:Sylwester Kiełbiewski; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Pożegnanie cesarzy  66'; film TVP; reż.:Roman Załuski; wyk.:Jan Świderski, Maciej Góraj, Jerzy Turek, Katarzyna Łaniewska, Tomasz Budyta; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:35 Sensacje XX wieku - Wojna polsko - bolszewicka 1920 rok -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Wiadomości roku 1918; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 A jednak Polska 1918 - 1921; film dokumentalny; reż.:Wincenty Ronisz; Dla małoletnich od lat 7
00:20 Roman Dmowski - Współtwórca Niepodległej; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Błękitny Generał; film dokumentalny; reż.:Ewa Szakalicka; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Śpiewnik Polaka-Pieśni patriotyczne i żołnierskie (1); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Ignacy Paderewski - zarys biografii - O Niepodległą; cykl dokumentalny; reż.:Andrzej Chiczewski; Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Wiadomości roku 1918; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /225/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (238); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Paziowie - odc. 4/5 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:55 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /25/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Legenda Złotego Ułana; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Powrót do Polski  68'; film TVP; reż.:Paweł Pitera; wyk.:Krzysztof Jasiński, Marta Lipińska, Zdzisław Wardejn, Stefan Friedman, Edward Warzecha, Ferdynand Matysik, Igor Przegrodzki; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Przebojowa noc; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Tak miało być - odc. 11; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Barwy szczęścia - odc. 1127 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Łamigłówka - Lubuskie 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Święto Niepodległości 2014 - transmisja z uroczystości państwowych w Warszawie; STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Londyńczycy II - odc. 10/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Ocalony świat - odc. 9* Szaraka szukaj w polu -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Paderewski. Człowiek czynu, sukcesu i sławy  35'; film dokumentalny; reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Złotopolscy - odc. 1070* - Żona dowiaduje się ostatnia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Śpiewnik Polaka-Pieśni patriotyczne i żołnierskie (1); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Tak miało być - odc. 11; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (603) Japonia - Mazi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Lubuskie 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Powrót do Polski  68'; film TVP; reż.:Paweł Pitera; wyk.:Krzysztof Jasiński, Marta Lipińska, Zdzisław Wardejn, Stefan Friedman, Edward Warzecha, Ferdynand Matysik, Igor Przegrodzki; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Barwy szczęścia - odc. 1127 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 2/39 - Zimowe zuchy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Lubuskie 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 144 - Poker (Ojciec Mateusz XI odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (604) New York - Mefju; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
22:45 Złote Berło dla Jerzego Maksymiuka; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Operacja Życie - odc. 37 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Tak miało być - odc. 11; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Lubuskie 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Lidzbark 2014 - piosenki Kabaretu Potem - tam i z powrotem /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 2/39 - Zimowe zuchy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 144 - Poker (Ojciec Mateusz XI odc. 10) -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia w Komie - (604) New York - Mefju; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1127; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
04:55 Złote Berło dla Jerzego Maksymiuka; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Fizyka czyni cuda - Era krzemu i co dalej?; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (60); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (81) Indie "Skarby Kerali" -  AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia na wodzie termalnej -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 37 - Wielbłąd -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Tygodnik Moralnego Niepokoju - 22; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Familiada - odc. 2072 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Śpiewające fortepiany - (63); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kabaretowy Klub Dwójki - Kabaret Limo (57); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - the Best of; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Mick Jagger (9); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2007 odc. 1 (31st International Circus Festival of Monte Carlo 2007); widowisko kraj prod.Monako (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /19/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Szperacze.tv - (15); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (61); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 38 - Wśród berberów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /6/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (82) Indie "Rozlewiska Kerali"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Okrasa łamie przepisy - Las - największa spiżarnia -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 The Voice of Poland V - Kulisy /1/ - Kulisy w TVP Rozrywka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Humor w odcinkach - 10 Paranienormalnych historii /4/ - Paranienormalni w telewizji; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Śpiewające fortepiany - (64); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 superSTARcie - Kulisy - (7); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:13 Tylko jeden skecz - "Brzuchomówca" - Kabaret Ani Mru Mru /7/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Spotkanie z Balladą - PRZEKRĘT - "Inspektorzy"  (1); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Spotkanie z Balladą - PRZEKRĘT - "Bigfisz i Ska" (2); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Złe pomniki (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Kim był Andrzej Celiwa? (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Orły, cokoły (3); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:20 The Voice of Poland V - Kulisy /2/ - Kulisy w TVP Rozrywka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /25/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Czar par (1); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:45 Transmisja Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:26 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:42 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:07 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:11 Pożyteczni.pl - odc. 45; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

TVS
7:00 Telezakupy
8:35 Muzyczny budzik
8:50 Mały koncert życzeń
9:15 Bajkowa TVS
10:00 Express Silesia
11:25 Propozycje do Listy śląskich szlagierów
11:50 Wyprawy Jeffa Corwina
12:50 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
13:45 Gdzie jesteś?
14:15 Niesamowite historie
14:50 Policjanci z Maastricht
15:50 Silesia Informacje
15:55 Policjanci z Maastricht
17:05 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego
17:30 W oku miasta
17:45 Silesia Informacje
18:05 Bajkowa TVS
20:00 Silesia Informacje
20:30 Biznesklasa
20:55 Gdzie jesteś?
21:30 Policjanci z Maastricht
22:30 Policjanci z Maastricht
23:35 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
0:30 Wyprawy Jeffa Corwina
1:30 Gdzie jesteś?
1:55 Bitwa pod krwawą skałą
3:30 Emisja nocna

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.