FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Lassie; odc.34 Pociągi, łódki, samoloty cz.1; serial prod. kanadyjskiej
09:10 Budzik; program dla dzieci
09:35 Kino Malucha; Pico Poco
09:50 Nils i dzikie gęsi. Lisak.
10:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 78/120 Linda Lavin; serial prod. USA
10:25 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 79/120 Dudley Moore; serial prod. USA
10:55 Telezakupy
11:10 Michael Palin śladami Hemingwaya; odc.6/8; serial dok.prod.angielskiej
11:40 Saga Rodu Ganzegal; odc. 7  Sposób na sukces; nauka języka niemieckiego
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:25 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:30 Rolnictwo na świecie
12:45 Plebania; odc. 142; serial TVP; powt.
13:15 Domownik
13:35 Telezakupy
13:50 Dziecko,troski i radości; odc. 7 Zabawa, formą edukacji
14:10 Pani Jola zmienia swoje życie; Przeszkoda  5 Uzależnienie od ważnej osoby
14:30 Dzieci różnych bogów; odc. 1 Każdy różny - wszyscy równi; reportaż
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - relacja
16:15 Moda na sukces; odc.1553; serial prod.USA
16:40 Teleexpress
17:00 Klan; odc. 555; telenowela TVP
17:30 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; zjazd kobiet,snowboard,curling
18:10 Sprawy rodzinne; odc. 9; serial prod.USA
19:00 Wieczorynka; Bob Budowniczy; Mysia
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Miej oczy szeroko otwarte; Taniec trzcin; film dok./za zgoda rodz./; reż: Andrzej Fidyk
21:15 Teatr Telewizji; Brat Elvis; 2001  autor: Maryna i Michał Szczepańscy, premiera; reż: Łukasz Wylężałek; wyk: Marek Kondrat, Andrzej Grabowski
22:15 Europejski biznes; relacja z Wielkiej Gali Polskiego Biznesu
22:35 Monitor - Wiadomości
23:00 Sportowy flesz
23:05 Rozmowy na nowy wiek; z Andrzejem Stasiukiem o Europie Środka
23:35 Głód - rok 1933; 1991  film fab.prod. ukr.; reż: Oleś Janczuk; wyk: Halina Sulima,Heorhij Moroziuk
01:20 Mroczne dziedzictwo; odc. 18 Przerażająca wizja; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
02:00 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja
02:10 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; łyżw.fig.-pary sport.,hokej:Białoruś-Francja
05:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Ostatni dzień życia Jamesa Deana; film dok.prod. USA
07:50 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Na dobre i na złe; odc. 90  Kibice; serial prod. TVP
09:30 Kraj się śmieje; odc. 1 Fantastyczna publiczność
10:20 Afryka moich marzeń; odc.4/12 Nieszczęsna wioska; serial prod.włosko-niemieckiej
11:55 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - relacje; skoki 90 m, łyżw. szybkie 3 km k., sanki k. i m., snowboard, zjazd m.
13:00 Panorama
13:10 Trzy szalone zera; odc. 12 Przemytnicy; serial prod.polsko-niemieckiej
13:35 Maszyna zmian - Nowe przygody; odc. 1 Pięć pięknych welonów; serial TVP
14:05 Opowieści według Enid Blyton; odc. 22 Przygoda na wyspie /2/; serial prod.angielskiej
14:30 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej
15:00 Zwierzaki-dziwaki; odc.6/8; serial dok. prod.angielskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.391 Drugi prekursor; telenowela TVP
16:55 Na dobre i na złe; odc.90  Kibice; serial prod. TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Va banque; teleturniej
19:30 Znaki czasu
19:55 Śpiewające Fortepiany; odc.21; teleturniej muzyczny[stereo]
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:35 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - transmisje; biatlon 20 km męż.,łyżw. szyb. 500 m męż.
22:40 997-magazyn kryminalny
23:15 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - relacje; biathlon, łyżw. szybkie
00:00 Golem; 1979  film fab.prod.pol.; reż: Piotr Szulin; wyk: Marek Walczewski,Krystyna Janda
01:30 Koleje wojny; odc. 4
02:30 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (139) - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Młody Herkules (5) - serial fantastyczny, USA
07.50 Wysoka fala (17) - serial przygodowy, USA
08.40 Jezioro marzeń (59) - serial obyczajowy, USA
09.30 Cud miłości (199) - telenowela, Peru
10.25 Amor latino (18) - telenowela, Argentyna
11.15 Z głową w chmurach (2) - telenowela, Brazylia
12.15 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
12.45 Życiowa szansa - teleturniej
13.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
14.15 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.45 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.55 Wystarczy chcieć
15.15 POkemon (140) - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Wysoka fala (18) - serial przygodowy, USA
17.00 Młody Herkules (6) - serial fantastyczny, USA
17.30 Cud miłości (200) - telenowela, Peru
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport i prognoza pogody
19.10 AMOR LATINO (19) - telenowela, Argentyna
20.00 Życiowa szansa - teleturniej
20.55 NAGA BROŃ 33 1/3 - komedia, USA
21.30 Losowanie LOITO i Szczęśliwego Numerka
22.50 Reporterzy Polsat-u przedstawiają - magazyn reporterów
22.55 Era biznesu
23.00 Informacje i biznes informacje
23.15 Sport i prognoza pogody
23.25 Puls biznesu
23.40 Bumerang - program public.
00.10 Na każdy temat - talk show
01.10 Muzyka na BIS
04.30 Zakończenie programu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłaść i przeznaczenie (59/75) - telenowela, Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (75/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Wodnikowe wzgórze (20/26) - serial animowany
08.15 Animaniacy (65-ost.) - serial animowany
08.40 Omer (11/26) - serial animowany
09.05 Wesołe smoki (9/13) - serial animowany
09.30 Tele gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk SllOW
12.35 Mini Playback Show - program rozrywkowy
13.35 Omer (11/26) - serial anim.
14.00 Wesołe smoki (8/13) - serial animowany
14.25 Beverly Hills 90210 (110) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (14/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (26/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 13 POSTERUNEK 2 (24/42) - serial komediowy, Poiska
20.35 WRÓG WEWNĘTRZNY - film sensacyjny, USA
22.25 MARATON UŚMIECHU - program rozrywkowy
22.55 TVN Fakty
23.10 Fakty, ludzie, pieniądze - mag.
23.40 Melrose Place (28) - serial obycz.
00.35 Multikino - magazyn filmowy
00.55 Kto was tak urządził? - reality show
01.25 Extra Wizjer - magazyn
01.45 Co za tydzień - magazyn
02.10 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Gdańsk
07.00 Mały miś - serial
07.30 Kaczorek Huey - serial
08.00 Dzień dobry, tu Gdańsk
08.20 Panorama
08.35 Serial fabularny
09.30 Zawód weterynarz - telenowela dokumentalna, Wlk. Bryt.
10.00 Słoneczny patrol (19) - serial
10.45 Telekurier bis - magazyn
11.15 Kino w południe: Saga Jacksonów (26-ost.) - serial
12.00 To jest temat - cykl reportaży
12.15 Serial dokumentalny
13.15 Recital w Harendzie: Czerwony Tulipan
14.05 Klan - telenowela
15.00 Kino familijne: Cyrkowcy - serial
15.25 Studio Trójki
15.40 Magazyn słupski
16.00 Motorsport - magazyn
16.20 Gość Trójki
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt - serial
17.15 Gdański dywanik - program publicystyczny
17.50 Panorama - flesz, Wiadomości sportowe
18.00 Panorama - wydanie główne, Prognoza pogody
18.20 Punkt - temat dnia - program publicystyczny
18.30 Schody do niebios - program katolicki
19.00 Kino wieczorne: Wielkie plany - dramat obyczajowy. Australia/Wlk. Bryt.
20.35 Telekurier - magazyn
21.00 Zupełnie niewiarygodne (9/18) - serial komediowy, Wlk. Bryt.
21.30 Panorama - wydanie wieczorne
21.40 Halo, Trójka
22.00 Sekcja specjalna (6/13) - serial kryminalny. USA
22.50 Country nocą - magazyn
23.40 Randall i duch Hopkirka (12) - serial kryminalny. Wlk. Bryt.
00.30 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (81) - serial animowany
08.20 Alvaro (66) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Chciwość, czyli ządza pieniądza - teleturniej
10.20 Ten drugi (5) - serial sensacyjny, Kanada
11.20 M.A.S.H. (65) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (12) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (12) - serial sensacyjny, USA
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (82) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 M.A.S.H. (68) - serial kom.
16.00 Alvaro (67) - serial obyczajowy. Brazylia
17.00 Oni, ona i pizzeria 4 (13) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza
19.00 Kameleon 2 (18) - serial sensacyjny, USA
20.00 MILLENNIUM 2 (6) - serial sensacyjny, USA
20.55 PIERWSZA FALA (21): Drugie życie - serial SF, Kanada
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator prawny - magazyn Gazety Prawnej
22.15 Gliniarz z dżungli (2) - serial sensacyjny, USA
23.15 Kojak (35) - serial kryminalny, USA
00.15 Podwójna gra (20) - serial przygodowy, USA
01.15 X Laski - program erotyczny
01.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.35 Strefa P - magazyn muzyczny
03.10 Zakończenie programu

RTL 7
06.40 Teledyski
07.10 Teleshopping
07.40 Odjazdowe kreskówki: Wilki morskie, Speed Racer, Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj - filmy animowane
09.35 Conan - serial
10.20 W obcym mieście - serial
10.45 Ukryte miasto - serial
11.10 Maria Emilia - telenowela, Meksyk
12.00 Izabella - telenowela. Peru
12.45 Teleshopping
14.15 Maria Emilia - telenowela, Meksyk
15.05 W obcym mieście - serial komediowy, USA
15.30 Ukryte miasto - serial przygodowy, Wlk. Bryt./RPA
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, Rycerze zodiaku, Dragon Ball - filmy animowane
18.00 Conan - serial
18.50 Władca zwierząt - serial
19.35 Trzecia planeta od Słońca 6 (30) - serial komediowy, USA
20.00 Krwawy pojedynek - film sensacyjny. USA
21.45 Śmierć przy wodospadzie - film sensacyjny, USA
23.20 Władca zwierząt (30) - serial fantastyczny, USA
00.05 Trzecia planeta od Słońca 6 - serial
00.25 Krwawy pojedynek - film sensacyjny, USA
02.05 Śmierć przy wodospadzie - film sensacyjny, USA

TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Od A do Z: Andrzej Sikorowski
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Kawa czy herbata?
08.40 Klan (541) - telenowela, Pol.
09.10 Testament wieków (8-ost.): Len i klejnoty - serial dokumentalny
09.40 Język filmu (6): Czas i przestrzeń
09.55 Prawosławie w Meksyku
10.10 Małe ojczyzny: Pechowa Oblubienica - film dokumentalny
10.30 Od przedszkola do Opola
11.05 Psi świat (4): Ucieczka - serial
11.30 Klan (541) - telenowela, Pol.
12.00 Wiadomości
12.15 Biografie: Poszukiwany Ryszard Kapuściński - film dokumentalny
13.15 Siedlisko (6/9) - serial obycz.
14.15 Ze sztuką na ty: Walka Jakuba z Aniołem - felieton
14.45 Słynne Uwertury Operowe
15.00 Wiadomości
15.15 Testament wieków (8-ost.): Len i klejnoty - serial dokumentalny
15.45 Język filmu (6): Czas i przestrzeń - program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika (powt.)
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 U siebie: Łaski św. Dymitra
17.00 Teleexpress
17.20 Czarodziejskie garnki - film animowany
17.30 Szkoła na wesoło - program dla młodzieży
18.00 Psi świat (4): Ucieczka - serial
18.30 Panorama
18.50 Klan (541) - telenowela, Pol.
19.15 Dobranocka: Przygód kilka wróbla Ćwirka (21): Strach na wróble - serial animowany, Polska
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.00 Sportowy tydzień
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram i prognoza pogody
21.30 Siedlisko (6/9) - serial obyczajowy, Polska
22.20 Od A do Z: Andrzej Sikorowski - program Krzysztofa Glondysa
22.30 Dobrze, że Pan jest Panie Maksie - reportaż Teodora Zubowicza
22.55 Ze sztuką na ty: Walka Jakuba z Aniołem - felieton (powt.)
23.25 Słynne Uwertury Operowe: Feliks Nowowiejski - Legenda Bałtyku, wyk. Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie pod dyrekcją Wojciecha Michniewskiego (powt.)
23.45 Monitor Wiadomości
00.05 Sportowy flesz
00.10 Czarne chmury (4/9): Przeprawa - serial przygodowy, Polska
01.00 Powtórzenia

TV Puls
7.05 Polak, katolik, obywatel - magazyn
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial animowany
9.20 Baśnie braci Grimm - serial animowany
9.45 Było sobie życie - serial animowany
10.15 Kobiety mojego życia - serial obyczajowy
11.10 Detektyw w sutannie - serial sensacyjny
12.00 Rytm serca - serial obyczajowy
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial sensacyjny
14.45 Cudowne lata - serial obyczajowy
15.15 Bill Cosby Show - serial komediowy
15.45 Kacper i przyjaciele - serial animowany
16.05 Baśnie braci Grimm - serial animowany
16.35 Było siebie życie - serial animowany
17.05 Domek na prerii - serial przygodowy
18.00 Cudowne lata - film obyczajowy
18.30 Bill Cosby Show - serial komediowy
19.00 Bóg na Manhattanie - film dokumentalny
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - program publicystyczny
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Ulica zakochanych - telenowela
21.25 Matka panny młodej - komedia prod. USA
23.05 Wydarzenia
23.15 M Kwadrat - talk show Manna i Materny
23.45 Matka panny młodej - komedia prod. USA
1.25 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Tydzień w Kościele - przegląd wydarzeń
15.35 Bramy - impresja filmowa
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: NMP z Lourdes
16.10 Gdańskie szanty [1] - reportaż
16.25 Obyś był zimny, albo gorący: Człowiek - rozmowa z ks. J. Sikorskim
16.35 Magazyn Diecezji Warszawskiej i Warszawsko-Praskiej
17.00 Stoice i metropolie świata: Sydney - film krajoznawczy
17.30 Życiu Tak i Rodzinie - relacja z kongresu „O godność macierzyństwa"
17.45 Sam na sam z Bogiem - program o św. Pawle Pustelniku i zakonie paulinów
18.05 U Pana Boga za piecem - magazyn niepełnosprawnych
18.20 Oblicza Izraela: Jerozolima - film dokumentalny
18.50 Sztuka środkiem jednania ludzi - relacja z wystawy sztuki Kościoła prawosławnego w Polsce
19.00 Głowa [1] - film dokumentalny o rzeźbie artystki Zofii Wolskiej
19.20 Podróże Kapitana Klipera [3]: Poławiacze pereł - film rys.
19.30 Fidżi i Tonga: Atlantyda - w sercu południowych mórz - film dok.
20.05 Paweł VI - Papież dialogu - film biograficzny
20.35 Różaniec - część radosna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: NMP z Lourdes
21.15 To kwestia wiary - kult błogosławionego Josemarii - film dok.
21.45 Tajemnicze skarby Porsenny - program o labiryncie króla Etrusków - Porsenny
22.00 Wielki Tydzień [4] - film religijny

Canal +
7.05 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Generation O! - serial anim.
8.25 Spin City - serial
8.50 Za drzwiami Actors Studio - Gabriel Byrne - film dok.
9.45 Aktualności filmowe
10.15 Ame Agaru - film obycz. jap. (1999)
11.45 Bezmiar miłości - thriller USA (1989)
13.35 Meat loaf: Do piekła i z powrotem - film obycz. USA (2000)
15.05 Zbyszek - film biograf. pol. (1969)
16.20 Jordan w akcji - serial
17.05 Wycieczki przyrodnicze - film dok.
17.35 American beauty - film obycz. USA (1999)
19.35 Generation O! - serial anim.
20.00 Diabełski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Cement - film krym. USA (1999)
22.40 Świat wysp - Wyspy w Cieśninie Torresa - film dok.
23.35 Awantura o spadek - komedia ang. (1993)
1.00 Wielbicielka numer jeden - thriller USA (1995)
2.30 Galaxy Quest - film SF USA (1999)
4.10 Hefner nieautoryzowany - film obycz. USA (1999)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Życzenie serca - dramat USA
8.05 Porywacz serca - komedia franc.
9.45 Na planie - magazyn
10.15 Uzdrowiciel z tropików - film przyg. USA
12.00 Gwiazdy Hollywood - Dustin Hoffman - film dok.
12.30 Człowiek przyszłości - film obycz. USA
14.40 Nieznany świat hazardu - film dok.
15.30 Drużyna - film famil. USA
17.00 Cinema, cinema - magazyn
17.30 Drużba mimo wszystko - komedia USA
18.55 Życzenie serca - dramat USA
20.30 Na planie - magazyn
21.00 Napad - komedia USA
22.25 Art of War - Zasady walki - film akcji USA
0.20 Zabij mnie póżniej - komedia USA
1.45 Kasa - dramat USA
2.30 Wirtualna miłość - komedia USA
4.00 Enduro bojz - film akcji pol.
5.25 Gwiazdy Hollywood - Joan Cusack - film dok.
5.55 Na planie - magazyn

Ale Kino!
08:00    Skorpion, panna i łucznik - Dramat Reżyseria: Andrzej Kondratiuk (Polska 1971)
09:25    Kino na świecie: Spadkobiercy Luisa Bunuela - Program dokumentalny
10:20    Kopalnie króla Salomona - Film przygodowy Org: "King Solomon's Mines". Reżyseria: Robert Stevenson (Wielka Brytania 1937)
11:40    Magia kina: Nieomylny operator - Program dokumentalny
12:05    Tata-mama - Komedia Org: "Mr. Mom". Reżyseria: Stan Dragoti (USA 1983)
13:40    Zapach psiej sierści - Film sensacyjny Reżyseria: Jan Batory (Polska/Bułgaria 1982)
15:25    Za drzwiami Actors Studio: Whoopi Goldberg - Program dokumentalny
16:20    Bal - Film Org: "Le Bal". Reżyseria: Ettore Scola (Francja/Włochy 1982)
18:10    Ukryte zamiary - Film obyczajowy Org: "Hidden Agenda". Reżyseria: Ken Loach (Wielka Brytania 1990)
20:00    Klasyczne ale!: Zawód reporter - Film obyczajowy Org: "Passenger". Reżyseria: Michelangelo Antonioni (Francja/Włochy 1975)
22:05    Pejzaż z bohaterem - Film obyczajowy Reżyseria: Włodzimierz Haupe (Polska 1971)
23:30    Sprytne kłamstwa - Film obyczajowy Org: "Brilliant Lies". Reżyseria: Richard Franklin (Australia 1996)

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Magazyn 999 (999) (50 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
10.40    Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.05    Niecodzienne domy(Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Magazyn 999 (999) (50 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (30 min.).
16.10    Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.)
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (30 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.50    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
19.15    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
19.40    Z pogranicza wiary (Paranormal Borderline) (50 min.).
20.30    Podniebny patrol (Eyes in the Sky) (55 min.).
21.25    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
21.50    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.)
22.15    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)
22.45    Policja na świecie (Global Cops) (30 min.)
23.15    Życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
01.30    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
01.55    Z pogranicza wiary (Paranormal Borderline) (50 min.).
02.45    Podniebny patrol (Eyes in the Sky) (55 min.).
03.40    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
04.05    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.)
04.30    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)
05.00    Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).

Eurosport
04:00    IO 2002 w Salt Lake City: Snowboard - Halfpipe
04:30    IO 2002 w Salt Lake City: Hokej na lodzie: Mecz Austria - Niemcy
06:00    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
07:00    Wiadomości olimpijskie
07:30    Olympic XL
08:00    Wiadomości olimpijskie
08:30    Olympic XL
09:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Indywidulany konkurs skoków na skoczni K-90 (najważniejsze wydarzenia)
10:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy mężczyzn (najważniejsze wydarzenia)
11:30    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
12:30    Wiadomości olimpijskie
13:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie
13:45    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy mężczyzn (najważniejsze wydarzenia)
14:45    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Indywidulany konkurs skoków na skoczni K-90 (najważniejsze wydarzenia)
16:15    Wiadomości olimpijskie
16:45    IO 2002 w Salt Lake City: Wprowadzenie do konkurencji rozgrywanych w dniu dzisiejszym
17:00    SLIce
18:00    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
19:00    SLIce
20:00    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
21:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy kobiet
22:30    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie
23:00    Eurosportnews
23:15    IO 2002 w Salt Lake City: Biathlon
00:30    IO 2002 w Salt Lake City: Biathlon
02:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy kobiet (najważniejsze wydarzenia) 
03:00    IO 2002 w Salt Lake City: Hokej na lodzie: Mecz Szwecja - Rosja
04:00    IO 2002 w Salt Lake City: Snowboard - Halfpipe

Planete
05:50    Henri Vernes - W świecie wyobraźni
06:45    Morskie opowieści: Nurkowanie specjalistyczne odc. 2/ 13
07:15    Morskie opowieści: Podmorscy fotografowie odc. 7/13
07:45    Cuda afrykańskiej przyrody: Małe zwierzęta odc. 9/12
08:40    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Zwykli gracze odc. 1/4
09:35    Galeria przestępców: Ben odc. 1/10
10:25    Europejski futbol: Holandia odc. 5/8
11:10    Morskie opowieści: Nurkowanie specjalistyczne odc. 2/ 13
11:45    Morskie opowieści: Podmorscy fotografowie odc. 7/13
12:15    Henri Vernes - W świecie wyobraźni
13:05    Masakra w My Lai
13:55    Niemcy się budzą
14:20    Kultura, jaka kultura?
15:00    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Zwykli gracze odc. 1/4
15:55    Uwaga lawiny!
16:45    Pęd ku władzy
17:40    Korespondenci wojenni odc. 2-ost.
19:15    Mężczyzna w czarnym kapelusiku
19:45    Autobusem przez Europę: Sztokholm odc. 1/9
20:15    Morskie opowieści: Mieszkańcy krainy lodów odc. 12
20:45    Europejski futbol: Niemcy odc. 6/8
21:30    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Zwykli gracze odc. 1/4
22:25    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Podwórka z Carborough odc. 2/4
23:15    Cuda afrykańskiej przyrody: Małe zwierzęta odc. 9/12
00:10    Morskie opowieści: Podmorscy fotografowie odc. 7/13
00:40    Mężczyzna w czarnym kapelusiku
01:10    Autobusem przez Europę: Sztokholm odc. 1/9

Discovery Channel
09:00    Wielkie powieści
09:55    Narzędzia wojny: Grupa armii Południe
10:50    Nowi odkrywcy: Finlandia
11:45    Na szlaku z Jeffem Corwinem: Królestwo Syjamu
12:40    Walka z naturą: Jak przetrwać trzęsienie ziemi
13:30    Wielkie trzęsienia ziemi: Turcja
14:25    Żywcem pogrzebani: Błotne lawiny
15:15    Wysypisko: Rakiety
16:10    Łodzie marzeń
16:35    Zielona wioska
17:05    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Turbo
18:00    Discovery Mastermind
18:30    Przygody Marka O' Shea: Bagienny dinozaur
19:00    Dzikie zwierzęta Botswany
20:00    Zaginione skarby starożytności: Amerykańskie imperia
21:00    W ukryciu: Czerwone latarnie Amsterdamu
22:00    Niesamowite maszyny: Okręty podwodne
23:00    Podwodna operacja znajdź i zniszcz
00:00    Marynarka wojenna
01:00    Wyprawy w czasie: Forteca na jeziorze
02:00    Walka o przestworza

Canal + Żółty
12:05    Łapu Capu
12:15    Nie przegap
12:25    Diabelski młyn
13:00    Generation O!
13:25    Aktualności muzyczne
13:55    Aktualności filmowe
14:25    Wycieczki przyrodnicze - Dokument
15:00    Drużba - Film obyczajowy USA 1999
17:00    Kuchnia filmowa: Gladiator w sześciu odsłonach
17:30    Gladiator - Dramat USA/wielka Brytania 2000
20:00    Ósmy dzień yygodnia - Film obyczajowy Polska 1958
21:25    List miłosny - Komedia USA 1999
22:50    Palmy pana Schutza - Komedia Francja 1997
00:35    Pitch Black - Film SF USA/Australia 2000
02:20    Elektroniczna zjawa - Horror USA 1993

Canal + Niebieski
05:05    Liga angielska: Mecz Everton - Arsenal Londyn
07:00    Sport +
07:25    Liga włoska: Mecz AS Roma - Juventus Turyn
09:30    Sport +
10:00    Liga hiszpańska: Mecz Betis Sevilla - Athletic Bilbao
11:55    Sport +
12:15    Łapu Capu Extra
12:45    Klub +
12:50    Liga angielska: Mecz Everton - Arsenal Londyn
14:45    Sport +
15:10    Liga włoska: Mecz AS Roma - Juventus Turyn
17:15    Sport +
17:45    Liga hiszpańska: Mecz Betis Sevilla - Athletic Bilbao
19:40    Sport +
20:00    Liga polska: Mecz Ruch Chorzów - Groclin Grodzisk Wlkp.
22:15    Liga polska: Mecze Odra Wodzisław - Wisła Kraków i RKS Fameg Radomsko - Legia Warszawa
00:30    Minisport +
00:40    Klub +
00:50    Cement - Film sensacyjny USA 1999
02:30    Niebieskie jak Morze Czarne - Komedia Polska 1972
03:45    Zbuntowany klon 3 - Film SF USA 2000

Minimax/Hyper
06:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
06:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
06:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
06:55    Co w trawie szeleści
07:00    Traszka Neda
07:25    Pszczółka Maja
07:50    Lis Leon
08:00    Stinky i Jake przedstawiają
08:20    Maxistrefa; Twipsy
08:50    Maxistrefa: Moja kuchnia : Ayguerim z Kazachstanu odc. 4
09:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 22/78
09:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
09:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
10:00    Kot Billy
10:25    Co w trawie szeleści
10:30    Kot Billy
10:55    Pszczółka Maja
11:20    Gwiazdka
11:30    Stinky i Jake przedstawiają
11:50    Maxistrefa: Twipsy
12:20    Maxistrefa: Moja kuchnia : Rosita z Meksyku odc. 5
12:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 23/78
13:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
13:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
13:30    Podwieczorek u Mini i Maxa
14:00    Kot Billy
14:25    Pszczółka Maja
14:50    A ... B ... C ...
15:00    Stinky i Jake przedstawiają
15:20    Maxistrefa: Twipsy
15:50    Maxistrefa: Moja kuchnia : Saana z Maroka odc. 6
16:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 24/78
16:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
16:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
17:00    Dookoła świata z Willym Fogiem
17:25    Co w trawie szeleści
17:30    Traszka Neda
17:55    Pszczółka Maja
18:20    Lis Leon
18:30    Stinky i Jake przedstawiają
18:50    Maxistrefa: Twipsy
19:20    Maxistrefa: Moja kuchnia : Vachti z Trynidadu odc. 7
19:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 25/78
20:00    Hyper - Program poświęcony grom komputerowym: Klipy
20:15    Fresh Air: Wolfenstein
20:30    Gamez odc. 19
21:00    Hot News odc. 4
21:15    Klipy
21:30    Gamez!: Sheep Dog and Wolf / Rayman M / Master Rally / Scare Island / Soul Reaver / Deadly Dozen odc. 18
22:00    Anime: Cybersix odc. 5
22:30    Making of: Potwory i spółka
22:45    Fresh Air: Etherlords
23:00    Replay odc. 2
23:15    Klipy
23:30    Anime: Cybersix odc. 4

Muzzic
05:00    Schumann: Koncert na wiolonczele
05:25    Aventures Nouvelles
05:55    Hans Werner Henze: Le Prince De Hombourg
07:35    Klucze do...: Revolution Danse
08:50    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
09:00    Berio
10:00    the Takacs Quartet: Beethoven
10:55    Beethoven
11:50    Ravel
13:05    L'agenda 2001-2002 (wersja hiszpańska)
13:10    Zulawski: Le Boris Godounov reż. Pierre-andre Bouang
13:55    Chopin
14:50    Kurdistan: Quand Le Chant Va-t-en Guerre
15:45    Can't Stop Now
16:40    Jacques Loussier gra utwory Jana Sebastiana Bacha
16:55    Jacques Loussier gra utwory Schumanna
17:40    Jacques Loussier gra utwory Vivaldi'ego
18:45    L'agenda 2001-2002 (wersja angielska)
18:50    Murray Perahia
19:50    Un Air Dans La Tete
20:45    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
21:00    Wagner: Le Crepuscule Des Dieux, dyr. Riccardo Muti
01:15    L'agenda 2001-2002 (wersja hiszpańska)
01:20    Na trasie: Mike Stern
02:10    Cecil Taylor & Thurman Barker
03:25    Jean-marie Pasquier: Souffle De Lames
04:20    the Nat King Cole Show odc. 7

Marcopolo
06:00    Europolis: Paryż
06:30    Atlas: Tahiti
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 2
08:30    Pocztówki z Włoch: Civita i Dolina Calanchi
09:00    Trans-azja: Indie
09:30    Pod wiatr: Francja - żeglując wzdłuż Wybrzeża Lazurowego
10:00    Na wysokości: Szwajcaria
10:30    Sardynia
11:00    Za morzem: Paragwaj - Aregua, San Bernardino
11:30    Na wysokości: Utah
12:00    Rejsy: Alaska
12:30    Spirit of: Kanada - Góry Skaliste
13:00    Ludzie i miejsca: Jordania
13:30    Pocztówki z Włoch: Abruzja
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Europolis: Rzym
15:00    Notatki z podróży: Uzbekistan - W sercu Turkestanu
15:30    Sail Away: Morze Karaibskie
16:00    Lanscape: Cypr - Wyspa Afrodyty
16:30    Laponia
17:00    Mistral: Kanada - Terytoria Pňlnocno Zachodnie
17:30    Kolej Transsyberyjska: Irkuck
18:00    Europolis: Londyn - królowa tysiąclecia
18:30    Pocztówki z włoch: Todi
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
20:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 3
20:30    Pocztówki z włoch: Ortigia
21:00    Atlas: Dalmacja
21:30    Wędrówki: Australia - Queensland
22:30    Metropolis: Kuala Lumpur - Miasto kolorów
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Na wysokości: USA - Kalifornia, Mammoth Mountain
00:00    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
00:30    Włoskie pejzaże: Umbria - Lasy Św. Franciszka
01:00    Ludzie i miejsca: Boston - Tam gdzie rodzi się Ameryka
01:30    Australia - Uluru, Magnetic Island & Sydney
02:00    Wielka Brytania: Wyspy Brytyjskie
03:00    Europolis: Paryż
03:30    Atlas: Tahiti
04:30    Bahamy - Ostatnia Atlantyda
05:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 2
05:30    Pocztówki z Włoch: Civita i Dolina Calanchi

Viva Polska
06:00    Pobudka z Vivą
09:00    Vivamat
11:00    Viva Hits
13:00    Overdrive
14:00    Viva Push-up mieszanka najnowszych przebojów.
14:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
15:00    Viva Hits
16:00    Pralnia
17:00    Viva Hits
18:00    Chartsurfer
18:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
19:00    Chartsurfer
20:00    Planet Viva
21:00    Viva Hits
21:55    News - nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
22:00    2 Step
23:00    Club Rotation
00:00    Fast Forward
01:00    Nowości
01:05    Nocny ekspres

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Szalone podróże Phila Keoghana
10:20    Akwanauci
10:50    Samotna planeta: Maroko
11:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
12:15    Ulice świata: Darlinghurst w Sydney
12:40    Wielka wyprawa
13:10    Candamo - Podróż w głąb piekła
14:05    Vademecum twardziela: Doomadgee
14:30    Strefa zagrożenia: Usuwanie min lądowych i wodne pogotowie
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Szalone podróże Phila Keoghana
16:20    Akwanauci
16:50    Samotna planeta: Maroko
17:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
18:15    Ulice świata: Darlinghurst w Sydney
18:40    Wielka wyprawa
19:10    Candamo - Podróż w głąb piekła
20:05    Vademecum twardziela: Doomadgee
20:30    Strefa zagrożenia: Usuwanie min lądowych i wodne pogotowie
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Szalone podróże Phila Keoghana
22:20    Akwanauci
22:50    Samotna planeta: Maroko
23:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
00:15    Ulice świata: Darlinghurst w Sydney
00:40    Wielka wyprawa
01:10    Candamo - Podróż w głąb piekła
02:05    Vademecum twardziela: Doomadgee
02:30    Strefa zagrożenia: Usuwanie min lądowych i wodne pogotowie

Discovery Sci-trek
09:00    Fenomeny pogody: Niszczycielskie siły
09:25    Problemy przyszłości: Sport
09:55    Poszukiwania: Unikając katastrofy
10:20    Eleganckie rozwiązanie
10:50    Animatorzy
11:15    Poza rok 2000
11:45    Ultranauka: Nowocześni poszukiwacze skarbów
12:15    Brytyjskie arcydzieła: Triumph
13:10    Najlepsze samochody: Ferrari
13:35    Magazyn Discover: Nieśmiertelność
14:30    Ultranauka: Magnetyczny chaos
15:00    Fenomeny pogody: Niszczycielskie siły
15:25    Problemy przyszłości: Sport
15:55    Poszukiwania: Unikając katastrofy
16:20    Eleganckie rozwiązanie
16:50    Animatorzy
17:15    Poza rok 2000
17:45    Ultranauka: Nowocześni poszukiwacze skarbów
18:15    Brytyjskie arcydzieła: Triumph
19:10    Najlepsze samochody: Ferrari
19:35    Magazyn Discover: Nieśmiertelność
20:30    Ultranauka: Magnetyczny chaos
21:00    Fenomeny pogody: Niszczycielskie siły
21:25    Problemy przyszłości: Sport
21:55    Poszukiwania: Unikając katastrofy
22:20    Eleganckie rozwiązanie
22:50    Animatorzy
23:15    Poza rok 2000
23:45    Ultranauka: Nowocześni poszukiwacze skarbów
00:15    Brytyjskie arcydzieła: Triumph
01:10    Najlepsze samochody: Ferrari
01:35    Magazyn Discover: Nieśmiertelność
02:30    Ultranauka: Magnetyczny chaos

Discovery Civilisation
09:00    Tajemnice wysp skarbów: Seszele
09:25    Zamki i pałace Europy: Karlsejn
09:55    Szlaki: Wyspa wyścigów
10:20    Cudem ocaleni: Morderczy upływ czasu
10:50    Katastrofa: Pierścień ognia
11:15    Dawni wojownicy: Asyryjczycy
11:45    Piraci: Piraci starożytności
12:15    Wielkie kampanie: Bitwa o Anglię
13:10    Podróżnicy w czasie: Ostatnie dni Filistynów
13:35    Łowcy skarbów: Ostatnia wyprawa Kapitana Kidda
14:05    Katastrofa: Pierścień ognia
14:30    Dawni wojownicy: Asyryjczycy
15:00    Tajemnice wysp skarbów: Seszele
15:25    Zamki i pałace Europy: Karlsejn
15:55    Szlaki: Wyspa wyścigów
16:20    Cudem ocaleni: Morderczy upływ czasu
16:50    Katastrofa: Pierścień ognia
17:15    Dawni wojownicy: Asyryjczycy
17:45    Piraci: Piraci starożytności
18:15    Wielkie kampanie: Bitwa o Anglię
19:10    Podróżnicy w czasie: Ostatnie dni Filistynów
19:35    Łowcy skarbów: Ostatnia wyprawa Kapitana Kidda.
20:05    Katastrofa: Pierścień ognia
20:30    Dawni Wojownicy: Asyryjczycy
21:00    Tajemnice wysp skarbów: Seszele
21:25    Zamki i pałace Europy: Karlsejn
21:55    Szlaki: Wyspa wyścigów
22:20    Cudem ocaleni: Morderczy upływ czasu
22:50    Katastrofa: Pierścień ognia
23:15    Dawni wojownicy: Asyryjczycy
23:45    Piraci: Piraci starożytności
00:15    Wielkie kampanie: Bitwa o Anglię
01:10    Podróżnicy w czasie: Ostatnie dni Filistynów
01:35    Łowcy skarbów: Ostatnia wyprawa Kapitana Kidda
02:05    Katastrofa: Pierścień ognia
02:30    Dawni wojownicy: Asyryjczycy

MCM
06:00    MCM Tubes
13:00    Le Journal De La Musique
13:15    MCM Tubes
17:30    Clipline
18:00    Fusion
18:30    MCM Tubes
19:00    MCM Alternatif
19:30    Clipline
20:00    Web Pl@ylist - Internetowa lista przebojów
20:30    Le Journal De La Musique
20:45    Le Hit
21:45    MCM Tubes
22:45    Le Journal De La Musique
23:00    Total Rock
00:30    MCM Tubes
02:00    Le Journal De La Musique
02:15    MCM Tubes

Seasons
12:45    Witajcie w Seasons
12:50    Między nami a psami: Szkolenie psa myśliwskiego
13:00    Komentarz do filmu: Między nami a psami: Szkolenie psa myśliwskiego
13:15    Świat broni: Miasto rusznikarzy
14:05    Komentarz do filmu: Świat broni: Miasto rusznikarzy
14:20    Z biblioteki wędkarza
14:30    Towarzysze polowań: Wyżeł francuski
15:00    Spotkania tygodnia: Zimą nad brzegiem morza
15:05    Z biegiem wody: Żyronda
16:00    Zimowe połowy w Kanadzie Północnej
16:50    Przegląd prasy myśliwskiej
17:00    Mało znane rasy: Norweski pies na maskonury
17:30    Komentarz do filmu: Mało znane rasy: Norweski pies na maskonury
17:40    Sarna
18:20    Na ryby: Wyprawa na mini rekiny
18:45    Komentarz do filmu: Na ryby: Wyprawa na mini rekiny
19:00    Z biblioteki myśliwego
19:10    Na tropie kuropatw
20:10    Wędkarskie kroniki: Morony z łowiska Montauk Point
20:30    Nasze hobby - naboje
20:40    Od bieguna do...: Władcy selwy
21:10    Pasja wędkowania: Pstrągi na Korsyce
21:30    Komentarz do filmu: Pasja wędkowania: Pstrągi na Korsyce
21:45    Przegląd prasy wędkarskiej
21:55    Wędkarskie szlaki we Włoszech: Dolina Locany
22:25    Doświadczeni myśliwi: Mądrość lasu
22:50    Komentarz do filmu: Doświadczeni myśliwi: Mądrość lasu
23:05    Pasja wędkowania: Łowienie pstrągów w strumykach i strumieniach Morvan
23:25    Komentarz do filmu: pasja wędkowania: Łowienie pstrągów w strumykach i strumieniach Morvan
23:40    Między nami a psami: Wystawa psów
23:50    Komentarz do filmu: Między nami a psami: Wystawa psów
00:00    Sezon na ryby: Cisza kanałów

CNBC
06:00    Today's Business
07:00    Today's Business
08:00    CNBC's European Squawk Box
10:00    Market Watch Europe
12:00    Europe Power Lunch
14:00    Europe CNBC Squawk Box
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    US Market Wrap
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
22:00    Closing Bell
23:00    the Tonight Show With Jay Leno
23:45    Late Night With Conan O'Brien
00:30    NBC Nightly News With Tom Brokaw
01:00    CNBC Asia Squawk Box
02:00    CNBC Asia Squawk Box
03:00    Asia Market Watch
05:00    Power Lunch Asia

MTV 2
05:00    Too Much Caffeine?
07:00    MTV2 Rocks
15:00    MTV2 Live
16:00    MTV2 Rocks
18:00    Most Wanted Chart
19:00    MTV2 Rocks
20:00    Linkin Park 2001 - a Hybrid Odyssie
21:00    Artists Choose
21:30    MTV Live: Linkin Park
22:00    Linkin Park's A to Z of Antisocial Music
23:00    Linkin Park Live at the Fillmore East
23:30    Artists Choose
00:00    Music on Screen: Unseen and Unclean
01:00    P.O.D. Respect Hip Hop
02:00    Viewers Choose
03:00    Too Much Caffeine?
04:00    Viewers Choose

MTV Base
07:00    Beats, Rhymes & Life
10:00    Flashback
11:00    the Late Lick: Europe Music Awards 99 Special
12:00    Beats, Rhymes & Life
13:00    Fresh
14:00    Base Live
15:00    Beats, Rhymes & Life
16:00    Base Trebels
17:00    Beats, Rhymes & Life
18:00    Top Ten
20:00    Diary
20:30    Beats, Rhymes & Life
21:30    Ultrasound: Brandy
22:00    Diary: Chris Rock
22:30    Videography
23:00    Videography
23:30    Stripped!
00:00    Top Ten
01:00    Beats, Rhymes & Life

WTK
08.00 Muzyka
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.50 Muzyka z WTK
10.30 Program lokalny
11.00 Alfred Hitchcock przedstawia: Tajny agent - thriller, 1936 r. 
12.30 Wyprawy kulinarne - magazyn
12.50 Scena -magazyn kulturalny
13.10 Artur i mamuśka (5) - serial komediowy, Australia 1987
13.40 Muzyka z WTK
14.30 Program lokalny
15.00 Motomania - magazyn motoryzacyjny
15.20 Sekrety kobiety - reportaż
15.40 Konkurs muzyczny 
16.00 Arena - magazyn sportowy
16.30 Program lokalny
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny
17.30 Czas na reportaż
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę
19.25 Muzyka z WTK
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.20 10 min. dla...
20.50 Kawa na ławę - program publicystyczny
21.20 Pod słońcem Afryki (6) - serial przyrodniczy, Pd. Afryka 1991
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 10 min. Dla...
23.15 Kawa na ławę - program publicystyczny
23.40 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
23.55 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę
00.15 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu  

MTV
05.00 Non stop hits
07.00 Top selection
08.00 Bytesize
09.00 Non stop hits
10.00 Top 10 at Ten
13.00 Data Videos
14.00 Bytesize
16.00 Videoclash
17.00 Select MTV
18.00 US Top 20
19.00 Top Selection
20.00 MTV: New
21.00 Cribs
22.00 Bytesize
23.00 Superrock
01.00 Bytesize
02.00 Night Videos

VH1
06.00 Diverse
19.00 Solid Gold Hits
20.00 Babyface
21.00 Don Henley
22.00 Grease: Behind the Music
23.00 Pop-Up Video
24.00 ABBA: Greatest Hits
00.30 Movie Soundtracks
01.00 Flipside

BBC Prime
06.00 Spain Inside Out
06.30 Look Ahead
07.00 Jackanory
07.15 Playdays
07.35 Blue Peter
08.00 Ready Steady Cook
08.45 Garden Invaders
09.15 House Invaders
09.45 Bargain Hunt
10.15 The Trials Of Life
11.15 The Weakest Link
12.00 Follow Through
12.30 Great Writers Of The 20th Century
13.30 Bergerac
14.30 Ready Steady Cook
15.15 Jackanory
15.30 Playdays
15.50 Blue Peter
16.15 Top Of The Pops 2
16.45 Ballykissangel
17.45 Barking Mad
18.15 Animal Hospital
18.45 The Weakest Link
19.30 Doctors
20.00 Eastenders
20.30 The Brittas Empire
21.00 Jack Of Hearts
22.00 Rhona
22.30 Parkinson
23.30 Clarkson Car Years
24.00 Hope And Glory
01.00 Journeys To The Bottom Of The Sea
02.00 Nature’s Numbers - Horizon
03.00 Open University

BBC World
06.00 BBC News
06.30 World Business Report
07.00 BBC News
07.30 World Business Report
08.00 BBC News
08.30 World Business Report
08.45 Sport Today
09.00 BBC News
09.30 Euro Brief
10.00 BBC News
10.30 Correspondent (R)
11.00 BBC News
11.30 Asia Today
11.45 Sport Today
12.00 BBC News
12.30 HARDtalk (R)
13.00 BBC News
13.30 World Business Report
13.45 Sport Today
14.00 BBC News
14.30 Physical World (R)
15.00 BBC News
15.30 Correspondent (R)
16.00 BBC News
16.30 Asia Today
17.00 BBC News
17.30 HARDtalk (R)
18.00 BBC News
18.15 World Business Report
18.30 Click Online (R)
19.00 BBC News
19.30 World Business Report
19.45 Sport Today
20.00 BBC News
20.30 HARDtalk (R)
21.00 BBC News
21.30 Holiday
22.00 BBC News
22.30 World Business Report
23.00 BBC News
23.30 Life
00.00 BBC News
00.30 World Business Report
00.45 Asia Today
01.00 BBC News
01.30 HARDtalk (R)
02.00 Repeat

Travel Channel
08.00 Diverse
13.30 Distant Shores
14.00 The Travel Bug
14.30 Around the World in Eighty Days
15.00 Panorama Australia
15.30 Oceania
16.00 Mr. Fry's Very Grand Tour
17.00 Avventura - Journeys in Italian Cuisine
17.30 Barging Through France
18.00 Floyd on Oz
18.30 Fat Men of Kent
19.00 Go 2
19.30 Planet Holiday
20.00 Stepping the World
20.30 Festive Ways
21.00 The Travel Bug
21.30 Daytrippers
22.00 Tropical Travels
23.00 Great Drives
23.30 Brittain from the Air
24.00 The Tourist
00.30 The Travel Bug
01.00 Around the World in Eighty Days
01.30 Panorama Australia
02.00 Close

CNN
06:00    Biz News
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    Q & A
18:00    World News
18:30    American Edition
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q & A
22:00    World News
22:30    World Business Tonight
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Moneyline News Hour with Lou Dobbs
01:00    Biz News
02:30    Q & A
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight
05:00    World News
05:30    American Edition

Sky News
06.30 CBS News
07.00 Sunrise
11.00 News On The Hour
13.00 Sky News Today
15.30 Sky News
16.00 News On The Hour
18.00 Live At Five
20.00 News On The Hour
22.00 Nine O'clock News
22.30 Sky News
23.00 Sky News At Ten
23.30 Sky News
24.00 News On The Hour
01.30 CBS News
02.00 News On The Hour

TV 5
06.00 Journal
06.30 Telematin
07.30 Journal mondial des journaux
08.00 Journal
08.30 France Feeling
08.45 Silence, ca pousse
09.00 TV5 Infos
09.05 Zig zag cafe
10.00 Journal
10.15 Le raisin d’or
12.00 TV5 Infos
12.05 Des chiffres et des lettres
12.30 Journal
13.00 TV5 Infos
13.05 Mise au point
14.00 Journal
14.15 Le raisin d'or
16.00 Journal
16.15 Le Journal de l'Eco
16.20 TV5, l'invité
16.30 Outremers
17.00 TV5 Infos
17.05 Pyramide
17.30 Questions pour un Champion
18.00 Journal
18.15 Le raisin d'or
19.55 Le Journal de l'Eco
20.00 Journal
21.00 TV5 Infos
21.05 Le Point
22.00 Journal
22.15 F comme Fairbanks
24.00 Journal
00.30 Soir 3
00.50 Le Canada Aujourd'hui
01.05 TV5 Infos
01.10 France Europe Express
03.05 TV5 Infos
03.05 Le point

3sat
06.45 Diverse
14.30 tips & trends mobil
15.00 Bilderbuch Deutschland
15.45 Ehre statt Euro
16.15 Die Kirchen und Klöster der Zisterzienser im Land Brandenburg
16.30 Ferne Welten
16.55 Ostwalds Tierleben
17.00 Kunst & Krempel
17.30 Bilder aus Österreich
18.00 ARD-exclusiv
18.30 nano
19.00 heute
19.15 Kulturzeit
20.00 Tagesschau
20.15 Ein Volk nimmt ab
21.00 Vietnam à la carte
21.30 di@al neues
22.00 Zeit im Bild 2
22.25 Apropos Film
22.55 Barpianisten
23.40 Liebesgeschichten und Heiratssachen
00.05 Seitenblicke
00.15 10 vor 10
00.40 nano
01.10 Kulturzeit

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.