FANDOM


Tvp1 logo
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.10 Prognoza pogody
8.15 Woronicza 17
8.30 Ogrodnik Pankracy (4): Bardzo przydatny mały przyjaciel - serial animowany
8.55 Jedyneczka - pr. dla dzieci
9.20 Budujemy mosty - teleturniej dla dzieci
9.40 Animowane bajki świata: Złota Jabłoń
9.55 Bajeczki Jedyneczki
10.10 Twarda gra (22/26) - serial obyczajowy
11.00 Szansa na życie - felieton
11.15 The Lost Secret (28) - język angielski dla średniozaawansowanych
11.30 Krew życia (2-ost.) - film dokumentalny
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 W drodze do Unii - program publicystyczny (powt.)
12.45 Klan (875) - telenowela (powt.)
13,10 Lokatorzy: Dziwna para - serial komediowy (powt.)
13.40 Wykrywacz kłamstw - talkshow (powt.)
14.10 Brawo, bis! (2) - serial komediowy
14.35 Maciek, rower i ekonomia -felieton
14.50 Narodziny (1/24): Bielinek kapustnik - serial dok.
15.00 Wiadomości
15.10 Gdzie jesteś, Paititi (2) - rep.
15.35 Otwarte drzwi - magazyn katolicki
16.00 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.20 Moda na sukces (1838) - telenowela
16.45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata - cykl reportaży
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki - wywiad
17.40 Klan (676) - telenowela
18.10 Forum - pr. publicystyczny
19.00 Wieczorynka: W krainie czarnoksiężnika Oza
19.30 Wiadomości
19.55 Sport; Prognoza pogody
20.15 Portret - thriller, kanad.-ameryk. 2002
21.50 Zawsze po 21 - magazyn reporterów
22.20 Czas na dokument: Przełamując ciszę - film dokumentalny
23.00 Monitor Wiadomości
23.20 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23.50 Seans na źyczenie: Bophel - dramat obycz., USA 1993
1.45 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc. 107 - Pies ogrodnika; telenowela TVP
07:35 Dwójka Dzieciom; Maurycy i Hawranek; Mały pingwin Pik-Pok
08:00 Szpital na peryferiach; odc. 15/20 - Ciąża; serial prod.czechosłowackiej
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:10 Ryzykanci; reality show prod. USA [stereo]; powt.
11:00 Ferie z Dwójką; Biały smok; 1986  film fab. prod. polsko-amerykańskiej; reż: Jerzy Domaradzki; wyk: Christopher Lloyd, Dee Wallace Stone, Soon-Teck Oh, Christopher Stone
12:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]; powt.
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 104/110; serial prod. USA [stereo]
14:00 Wieczór kabaretowy z bólem głowy; [stereo]; wyk: Kabaret Elita
14:50 I ty możesz zostać św. Mikołajem cz. 1; reportaż
15:25 Maszyna zmian; odc. 5 -Słodkie mandarynki; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc. 486-Kajdanki; telenowela TVP
16:50 Szansa na sukces; Bogdan Łazuka; stereo
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:25 Telewizyjne Wiadomości Literackie; magazyn kulturalny
20:00 M jak miłość; odc. 118; serial TVP
20:50 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:45 Chłop Europie nie przepuści, zastanowim się, a jużci; "Spódnica"; felieton
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Wieczór filmowy Kocham Kino; Królowa aniołów; 1999  film fab.prod.polskiej /za zgodą rodziców/; reż: Mariusz Grzegorzek; wyk: Gabriela Muskała,Mariusz Jakus
00:20 Wieczór artystyczny; Królowa Aniołów; reportaż z realizacji filmu
00:45 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Super VIP - wydarzenia i plotki
7.00 Muzyczne listy
7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8.10 Gęsia skórka (27) - serial
8.35 M.A.S.H. (22) - serial
9.00 Dziki księżyc (28) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (111) - serial
10.40 Biały Kieł (6) - serial
11.05 Zakręcony (6) - serial
11.35 Jets (8) - serial
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 Super VIP - wydarzenia i plotki
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Teknoman - serial anim.
15.00 Czarny królewicz (47) - serial
15.30 Dziki księżyc (29) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Jak dwie krople czekolady (2) - serial
17.30 Miłość i pieniądze (12) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (112) - serial
19.00 Ochrona absolutna (3) - serial
20.00 Komisarz Rex (77) - serial
20.55 Idol extra
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Drabina Jakubowa - dramat psych. USA (1990)
23.55 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Szwecji
0.55 Masquerade (4) - serial
1.45 X Laski
2.15 Muzyczne listy - mag.
3.05 Muzyczny VIP - mag.
3.30 Super VIP - wydarzenia i plotki
3.55 To się w głowie nie mieści

Tvpoloniaekran
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc. 657 cz. 2 (24 min.); telenowela TVP
09:00 Zgadnij odpowiedz
09:05 Budzik; Spady zimowe; program dla dzieci
09:30 Trzy szalone zera; odc. 12/13-Przemytnicy (26 min.); serial prod.polsko-niemieckiej
10:00 Ujek - Józef Krzeptowski cz. II; reportaż Mieczysława Sroki i Lucyny Smolińskiej
10:35 W krainie wielkich puszcz; reportaż
11:00 Ze sztuką na ty; Anna Seniuk cz. 1; reportaż
11:30 Camerata; magazyn muzyczny
12:00 Wiadomości
12:15 Sportowy tydzień; powt.
12:45 Folkogranie;  Leszcze; powt.
13:15 Plebania; odc. 75 (25 min.); serial TVP [stereo]
13:40 Zielona karta; odc. 18 (26 min.); telenowela dok.TVP
14:05 Święta wojna; odc. 39- Wojna z Estonią (25 min.); serial TVP; powt.
14:30 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Benefis Karola Strasburgera; cz. 2; powt.
16:00 Klan; odc. 657 cz. 2 (24 min.); telenowela TVP; powt.
16:25 Co Pani na to?; program publicystyczny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Dzieło arcydzieło
17:50 Budzik; Spady zimowe; program dla najmłodszych; powt.
18:15 Trzy szalone zera; odc. 12/13 - Przemytnicy (26 min.); serial prod.polsko-niemieckiej; powt.
18:45 Światowe Forum Ekonomiczne-Davos 2003; cz.2
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Zaczarowany ołówek; odc. 5 -Krążek do bramki (8 min.); serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc. 657 cz. 2 (24 min.); telenowela TVP; powt.
20:35 Echo Bałtyku
21:05 Plebania; odc. 75 (25 min.); serial TVP [stereo]; powt.
21:30 Zielona karta; odc. 18 (26 min.); telenowela dok.TVP; powt.
21:55 Ze sztuką na ty; Anna Seniuk - cz. 1; reportaż; powt.
22:25 Camerata; magazyn muzyczny; powt.
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza  pogody
23:30 Forum; program publicystyczny
00:20 Monitor  Wiadomości
00:40 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza[tylko dla dorosłych]
01:10 Zgadnij odpowiedz; powt.
01:15 Zaczarowany ołówek; odc. 5-Krążek do bramki (8 min.); serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc. 657  cz. 2 (24 min.); telenowela TVP; powt.
02:35 Wieści polonijne; powt.
02:50 Światowe Forum Ekonomiczne-Davos 2003; cz. 2
03:05 Plebania; odc. 75 (25 min.); serial TVP [stereo]; powt.
03:30 Echo Bałtyku; powt.
03:55 Polskie miasta i miasteczka; Busko-Zdrój
04:05 Zielona karta; odc. 18 (26 min.); telenowela dok.TVP; powt.
04:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka; powt.
05:00 997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]; powt.
05:30 Monitor  Wiadomości; powt.
05:45 Film animowany dla dorosłych; Koncert
06:00 Zakończenie programu

Polsat 2 International
06:00    Informacje, Biznes informacje
06:20    Graffiti - program publicystyczny
06:30    Muzyka polska
07:30    Piosenka na życzenie
08:30    Kinomaniak - magazyn filmowy
09:00    Muzyczny relax
11:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
11:50    Komicy występują w Polsacie
12:05    Zerwane więzi - talk show
13:05    Dyżurny satyryk kraju - program satyryczny
13:30    Kalambury - teleturniej
14:00    VIP - wydarzenia i plotki
14:30    Hugo - program dla dzieci
15:00    Szczęśliwa 8
16:00    Fundacja Polsat
16:10    Informacje
16:30    Hot Chat - program publicystyczny
16:45    Dziennik
17:00    Punkt, set, mecz - magazyn sportowy
18:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
18:30    Komicy występują w Polsacie
18:45    Cartoon Network
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    Graczykowie - serial komediowy
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    Rodzina zastępcza - serial komediowy
21:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
21:30    Hot Chat - program publicystyczny
21:50    Dziennik
22:05    Bumerang - program publicystyczny
22:30    Muzyka polska
22:45    Szpital na perypetiach - serial komediowy
23:35    Świat według Kiepskich - serial komediowy
00:00    Informacje, biznes informacje
00:20    Graffiti - program publicystyczny
00:30    1,2,3, śpiewaj ty - program dla dzieci
01:00    Graczykowie - serial komediowy
01:30    Aficionado
02:00    Pasmo informacyjne   
02:30    Zostać miss - serial obyczajowy
03:30    Dziennik
03:45    Hot Chat - program publicystyczny
04:00    Bumerang - program publicystyczny
04:30    Samo życie - serial obyczajowy
05:00    Komicy występują w Polsacie
05:15    Bar - reality show

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.