poprzedni dzień NIEDZIELA 11.02.2007 następny dzień

TVP 1
06:15 Warto kochać odc. 12; serial TVP
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Sprawy Nasze Powszednie odc. 2 - Pieniądz
08:00 Annas kraj prod.Holandia (2006)
08:15 Domisiowe Bajki - Przepraszalski
08:20 Fifi - Kłótnia Kwiatuszków; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:30 Domisie - Gaduła telefoniczna; program dla dzieci
08:55 Lippy&Messy
09:05 Teleranek - na ferie
09:40 Szkoła złamanych serc odc. 43; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:30 Szatan z siódmej klasy odc. 6 - Choć burza huczy wkoło nas - (txt str. 777); serial TVP kraj prod.Polska (2006)
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:50 Sprawy Nasze Powszednie odc. 2 - Pieniądz
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny
13:40 Sąsiedzi - "Najmądrzejsza para"; serial komediowy TVP
14:10 MŚ w biathlonie - Anterselva
15:20 Puchar Świata w skokach narciarskich - Willingen
16:40 Teleexpress
16:55 Puchar Świata w skokach narciarskich - Willingen
17:45 Sekrety Rodzinne odc. 6; talk-show
18:30 Faceci do wzięcia - Wiódł ślepy kulawego; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Nowe przygody Kubusia Puchatka-Kto pożycza ten pyta; serial animowany kraj prod.USA (1996)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Ranczo odc. 5 - Wieść gminna - (txt str. 777); serial obyczajowy TVP
21:15 Ranczo odc. 6 - Racja gminy - (txt str. 777); serial obyczajowy TVP
22:10 Uczta kinomana - Kroniki portowe - film obyczajowy prod. USA
00:05 Kinematograf; magazyn
00:35 Kolekcja kinomana - Niewinni czarodzieje; dramat kraj prod.Polska (1960)
01:55 Zakończenie programu

TVP 2
06:05 Słowo na niedzielę  dla niesłyszących
06:10 Smak Europy - Wierni tradycji...
06:20 Lokatorzy - Zamieszanie rodzinne; serial komediowy TVP
06:45 Dla niesłyszących - Lokatorzy - Nieudany zięć
07:10 Złotopolscy odc. 831 - Niedziela; telenowela TVP
07:40 M jak miłość odc. 469; serial TVP
08:30 Jesteś tym, co jesz s. II odc.12; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:55 Bogusław Kaczyński zaprasza - Złota Dwunastka Operetek i Musicali - "Baron Cygański"
09:00 Zacisze gwiazd - Rodzina Cugowskich
09:30 Ostoja
09:55 Wojciech Cejrowski-boso przez świat odc. 6 - Pueblo; cykl reportaży
10:25 Rodzinne oglądanie - Równik odc. 2 - Walka o światło - (txt str. 777); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2005)
11:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Kasztelański smak (194)
11:50 Gwiazdy w południe - Quigley na Antypodach; film fabularny kraj prod.USA, Australia (1990)
14:00 Familiada - (txt str. 777); teleturniej
14:30 Złotopolscy odc. 833 - Próba zgody; telenowela TVP
15:00 Szansa na Sukces - Tercet Egzotyczny
16:00 Na dobre i na złe odc. 282; serial TVP
17:00 Egzamin z życia odc. 67; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 KabareTOP - czyli Kabaretowa Lista Przebojów (5); widowisko rozrywkowe
18:45 Panorama
19:05 Pogoda
19:15 Mój pierwszy raz; talk-show
20:15 Robin Hood odc. 2/13-Szeryf obciął ci język?; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:05 Zakręcony tydzień odc. 2; widowisko
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Kroniki dla Elite - Pedro's Cup Mityng Lekkoatletyczny - Bydgoszcz 2007
22:30 Pogoda
22:40 Telewizyjne Wiadomości Literackie;
23:05 Złota dwunastka operetek i musicali - Baron Cygański kraj prod.Niemcy (1975)
00:50 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Oda  I-11"
01:00 Ogród sztuk - Wojna pokoleń; program Kamili Dreckiej
01:25 Dolina Issy; film fabularny
03:05 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
04:10 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (398, 399) - serial obyczajowy
07.30 Czarodziejki (37) - serial
08.00 Power Rangers (310) - serial
08.30 Dotyk anioła (22) - serial obyczajowy
09.30 Sheena (22) - serial sens.
10.30 Asterix kontra Cezar - film animowany
12.10 Komedia małżeńska - komedia, Polska 1993
14.30 Piękna i geniusz - reality show
15.30 Daleko od noszy (65): Order chlebowy - serial komediowy
16.00 Kabareton: Trzecia Sopocka Noc Kabaretowa
16.45 Świat według Kiepskich (233, 234) - serial komediowy
17.45 Rodzina zastępcza plus (227): Spektakle i akademie - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Jaś Fasola (6) - serial kom.
20.00 Skazany na śmierć (4) - serial sensacyjny
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (2) - serial sensacyjny
21.55 Studio LOTTO
22.05 Gotowe na wszystko (7, 8) - serial komediowy
00.00 Magazyn sportowy
01.00 Dziewczyny w bikini
03.00 Nocne randki
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn
05.50 Telesklep
07.30 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
08.00 Niania (28): Nie pamiętam mamy - serial komediowy
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.30 Kawa na ławę - magazyn
11.25 Wiercipięta - komedia, USA 1997
13.10 Złoto dla zuchwałych - film przygodowy, Jugosławia/USA 1970
16.00 Loteria walentynkowa - konkurs
16.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
17.05 Co za tydzień - magazyn
17.30 Superniania - reality show
18.30 Hela w opałach (7): Rozwódka do wzięcia - serial komediowy
19.00 Fakty
19.25 Sport, Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.05 Zaginiony w akcji 2. Początek - film sensacyjny, USA 1985
22.05 Detektyw Monk (16-ost.) - serial kryminalny
23.05 Superwizjer - magazyn
23.35 Nie do wiary - magazyn
00.05 Ciśnienie - horror, USA 2002
02.05 Telesklep
02.25 Uwaga! - magazyn
02.45 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 Kinomaniak - mag. filmowy
06.05 VIP - wydarzenia i plotki
06.30 Pokemon (248, 249) - serial
07.20 Express do fortuny
08.20 Ci wspaniali mężczyźni w swych latających maszynach - komedia przygodowa, Wielka Brytania 1965
11.00 Kamienica - pr. rozrywkowy
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Strażnik Teksasu (113) - serial sensacyjny
14.00 Wszystko o zwierzętach (6) - serial dokumentalny
14.30 VIP - wydarzenia i plotki
15.00 Koszykówka: Puchar Polski mężczyzn - mecz finałowy
17.15 Obrońca (20) - serial sens.
18.15 Arabela (22) - serial
18.55 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (19) - serial
20.00 Komisarz Rex (15) - serial kryminalny
21.05 Spisek - komedia romantyczna, USA 2001
23.05 Tenis ziemny: Turniej KGHM Dialog - skrót meczu finałowego
00.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
00.45 Express do fortuny - program interaktywny
01.45 Drogówka - mag. policyjny
02.10 Kinomaniak - mag. filmowy
02.30 VIP - wydarzenia i plotki
02.55 Christina Aguilera: Genie Gets Her Fish - koncert
04.10 FIFA Futbol Mundial - mag.
04.35 Zakończenie programu

TVN 7
06:15 Telesklep 
08:15 Na osi
08:50 Seans filmowy 
09:40 Siostrzyczki, odc. 1: serial
10:10 Siostrzyczki, odc. 2: serial 
10:40 Wehikuł czasu: film
12:40 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
12:50 Moja krew 
13:50 Łowcy koszmarów, odc. 3: serial 
14:50 Kochane kłopoty, odc. 7: serial 
15:45 We dwoje
17:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
17:10 Szkolne świrusy: film
19:10 Medicopter 117, odc. 11
20:10 Gra o miłość: film
23:00 Dowody zbrodni, odc. 6: serial 
00:00 Mężczyźni nie odchodzą: film 
02:15 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
02:20 Nocne igraszki 

TVP Kultura
09:05 Do przerwy 0:1 odc. 4/7 - Ucieczka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Do przerwy 0:1 odc. 5/7 - Uwaga detektyw; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:00 Panorama kina światowego - Historie miłosne; dramat kraj prod.Polska (1997); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Katarzyna Figura, Dominika Ostałowska, Irina Ałfiorowa, Karolina Ostrożna, Teresa Sawicka, Jerzy Nowak, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Na życzenie Widzów - Możdżer & AUKSO - Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 2005; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Na życzenie Widzów - Moje zapatrzenie - Czesław Niemen; recital; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Więcej niż fikcja - Blue suede shoes; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1980); reż.:Clark Curtis; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Królowa Bona odc. 10; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tomasz Stańko - koncert solo; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Spotkania - Andrzej Dudziński cz.1; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Bykowi chwała; film dokumentalny kraj prod.Polska (1971); reż.:Andrzej Papuziński; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Spotkania - Andrzej Dudziński cz.2; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Sypiający z Aniołami. Neil Young.; wywiad; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Spotkania - Andrzej Dudziński cz.3; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Kobiela na plaży; film TVP kraj prod.Polska (1963); reż.:Andrzej Kondratiuk; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Spotkania - Andrzej Dudziński cz.4; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Filmy Cień -Sen; film dokumentalny kraj prod.Polska (1990); reż.:Bogdan Dziworski; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:10 Spotkania - Andrzej Dudziński cz.6; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Wakacje pana Hulot; komedia kraj prod.Francja (1953); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Nathalie Pascaud, Michele Rolla, Valentine Cemax, Louis Perrault; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Archiwum Jazzu i Rocka - Szukamy przebojów "Polskich Nagrań"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Strefa - Malta 2005 - Armia - koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Strefa - Głośne Czytanie - "Wszystkie gry wideo są o miłości" odc. 3; prezentacja książki; Dozwolone od lat 18
00:25 Strefa - Francis Ford Coppola przedstawia - Żelazny Krąg; film krótkometrażowy kraj prod.Australia (1994); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Na życzenie Widzów - Jimi Hendrix - The Band of Gypsys; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); reż.:Bob Smeaton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kino nocne - Zad wielkiego wieloryba; film fabularny kraj prod.Polska (1987); reż.:Mariusz Treliński; wyk.:Wojciech Malajkat, Roman Roy Rojewski, Maciej Prus, Roman Kosierkiewicz, Sylwia Wysocka, Zbigniew Zamachowski, Roman Wilhelmi, Ewa Żukowska; Dla małoletnich od lat 16
03:10 Flota Zjednoczonych Sił - Najlepsi śpiewają Voo Voo cz. 1; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Wieczór z Hanną Banaszak "Miłość Ci wszystko wyznaczy"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość odc. 422; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Słowo na niedzielę; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Między nami bocianami odc.7 - Dziadek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Niedzielne muzykowanie - Wokół wielkiej sceny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Dwie strony medalu odc. 15; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Co tu jest grane?; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła św. Ducha w Łodzi; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Zmiennicy odc. 5/15 - Safari; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Biografie - Zbigniew Zapasiewicz; film dokumentalny kraj prod.Polska (1999); Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Zaproszenie - Chłopaki do tańca i do różańca; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 Mój pierwszy raz ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość odc. 423; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy-Skandal w prasie kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Defekt odc. 6/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Mój Dekalog - Bibiana Mossakowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 III Międzynarodowy Festiwal Piosenki im. Anny Jantar; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Kalendarz Polski; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Krzysztof Miklaszewski; Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Zacisze gwiazd - Zofia Czerwińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 M jak miłość odc. 423; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy-Skandal w prasie kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Defekt odc. 6/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Zaproszenie - Chłopaki do tańca i do różańca; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zmiennicy odc. 5/15 - Safari; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Biografie - Zbigniew Zapasiewicz; film dokumentalny kraj prod.Polska (1999); Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Dwie strony medalu odc. 15; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Co tu jest grane?; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

TV Puls
06:00 Wolność Słowa; program publicystyczny
06:30 Program religijny; kościół i religia
07:30 Telezakupy; program reklamowy
08:30 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
09:25 Samson i Sally; film animowany Szwecja / Dania 1984; reż.: Jannik Hastrup
10:35 Miasta świata, Wenecja, odc. 7; serial dokumentalny
11:25 Wolność Słowa; program publicystyczny
12:00 Anioł Pański /program na żywo/
12:20 Żebro Adama; program publicystyczny
13:00 Ja, Klaudiusz, Królowa niebios, odc. 6; serial historyczny Wielka Brytania 1976; reż.: Herbert Wise; wyk: Derek Jacobi, Sian Phillips
14:00 Sophie - młodsza siostra Sissi, odc. 2; melodramat Niemcy / Austria/Francja 2001; reż.: Matthias Tiefenbacher; wyk: Valerie Koch, Steffen Groth
15:45 Zachować dla przyszłości, Malezja i Laos, odc. 5; serial dokumentalny
16:20 Kot pani Ashboro; film dla młodzieży Kanada 2003; reż.: Don McBrearty; wyk: Michael Ontkean, Ellen Page
18:00 Whistler, Krach, odc. 12; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
19:00 Prawnicy z Centre Street, Nikt nie wybacza dobrych uczynków, odc. 5; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente
20:00 Sherlock - walka z złem; film kryminalny USA / Rumunia/Wielka Brytania 2002; reż.: Graham Theakston; wyk: James D‘Arcy, Roger Morlidge
22:00 Pod prąd; program publicystyczny
22:50 Żebro Adama; program publicystyczny
23:20 Whistler, Krach, odc. 12; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
00:00 Ćma; dramat psychologiczny Polska 1980; reż.: Tomasz Zygadło; wyk: Roman Wilhelmi, Anna Seniuk
00:10 Prawnicy z Centre Street, Nikt nie wybacza dobrych uczynków, odc. 5; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente
02:40 Grand Prix Polski Mikołów 2007; pool bilard
03:50 Magazyn przyrodniczy

Eurosport
08:30 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Winterberg Niemcy 2. przejazd kobiet
09:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Willingen Niemcy HS 145
09:30 BIATHLON: Mistrzostwa Świata Antholz Włochy Sztafeta mężczyzn
10:15 BIATHLON: Mistrzostwa Świata Antholz Włochy Kobiety - start wspólny
10:45 BIATHLON: Mistrzostwa Świata Antholz Włochy Sztafety kobiet
12:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata Are Szwecja Zjazd kobiet
14:00 BIATHLON: Mistrzostwa Świata Antholz Włochy Mężczyźni - start wspólny
15:00 TENIS: Turniej WTA Paryż Francja Finał
17:00 LEKKA ATLETYKA: Halowy mityng IAAF Karlsruhe Niemcy
19:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Willingen Niemcy Konkurs skoków HS 145 drużynowy
20:00 Winterpark Weekend
20:30 BOKS: Walka o mistrzostwo świata w wersji WBC Moskwa Rosja Walka w wadze ciężkiej (do 91kg): O. Maskajew (Rosja) - P. Okhello (R
22:00 SUMO: Hatsu Basho
23:00 RAJDY SAMOCHODOWE: Rajd Szwecji Dzień trzeci
23:30 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Daytona Stany Zjednoczone
00:30 Wiadomości Eurosportu
00:45 RAJDY SAMOCHODOWE: Rajd Szwecji Dzień trzeci
01:15 Inside Alinghi - podsumowanie

Eurosport 2
03:00 Wiadomości weekendowe
07:30 Wiadomości poranne
09:30 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Winterberg Niemcy 1. przejazd mężczyzn
10:30 NARCIARSTWO DOWOLNE: Exhibitions Are Szwecja Zjazd po muldach
11:00 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Winterberg Niemcy 2. przejazd mężczyzn
12:00 Wiadomości
12:30 SNOWBOARD: Ticket To Ride Tour Crans-Montana Szwajcaria
14:00 RAJDY SAMOCHODOWE: Rajd Szwecji
15:00 PIŁKA RĘCZNA: Liga Mistrzów EHF (kobiety) Faza grupowa - 4 kolejka: HC Leipzig (Niemcy) - Viborg HK (Dania)
16:30 TRIAL: Halowe mistrzostwa świata, Marsylia Francja
17:30 SNOWBOARD: Ticket To Ride Tour Crans-Montana Szwajcaria
18:30 PIŁKA RĘCZNA: Liga Mistrzów EHF (kobiety) Faza grupowa - 4 kolejka: HC Leipzig (Niemcy) - Viborg HK (Dania)
19:30 Wiadomości weekendowe
20:00 LACROSSE: National Lacrosse League Sezon zasadniczy: Calgary (Kanada) - Philadelphia (Stany Zjednoczone)
21:30 PIŁKA RĘCZNA: Liga Mistrzów EHF (kobiety) Faza grupowa - 4 kolejka: HC Leipzig (Niemcy) - Viborg HK (Dania)
22:30 NARCIARSTWO DOWOLNE: Exhibitions Are Szwecja Zjazd po muldach
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 SNOWBOARD: Ticket To Ride Tour Crans-Montana Szwajcaria
00:00 Wiadomości weekendowe
01:00 Wiadomości

Polsat Sport
07:00    Mostostal-Azoty SA Kędzierzyn-Koźle PZU AZS Olsztyn Polska Liga Siatkówki
09:00    Unicaja Malaga Winterthur FC Barcelona Puchar Króla Hiszpanii ćwierćfinał
11:00    S. Mosley L. Collazo Walka w wadze półśredniej o tymczasowy tytuł mistrza świata federacji WBC gala boksu zawodowego w Las Vegas
12:25    ADO Den Haag Ajax Amsterdam Liga holenderska
14:30    Turniej KGHM Dialog Polish Indoors we Wrocławiu Finał
16:30    FC Kilmarnock Glasgow Rangers Liga szkocka
18:30    FC Twente Enschede Feyenoord Rotterdam Liga holenderska
20:30    Przed sezonem Tomasz Gollob
21:00    Puchar Polski mężczyzn Finał
23:00    Apollon Kalamaria PAOK Saloniki Liga grecka
01:00    Turniej KGHM Dialog Polish Indoors we Wrocławiu Finał gry podwójnej

Canal + Sport
06:00     Człowiek o siedmiosekundowej pamięci - film dokumentalny     
07:00     Rugby Puchar Sze¶ciu Narodów: Anglia - Włochy     
09:00     Rugby Puchar Sze¶ciu Narodów: Szkocja - Walia     
11:00     Piłka nożna Liga francuska: Paris SG - Monaco     
12:55     Piłka nożna Liga hiszpańska: Betis - Sevilla     
14:55     Piłka nożna Liga włoska: Roma - Parma     
16:55     Piłka nożna Liga angielska: Arsenal - Wigan     
19:00     Maradona - złoty chłopak - film dokumentalny     
20:00     Futbol amerykański NFL Game Day - magazyn sportowy     
20:30     Sport+ - magazyn sportowy odc. 1     
20:55     Piłka nożna Liga hiszpańska: Atletico - Athletic     
23:00     Sport+ - magazyn sportowy odc. 2     
00:30     Piłka nożna Liga francuska: Bordeaux - Marsylia     
02:20     Na złamanie karku - komediodramat     
04:15     Deser Sze¶ciostrzałowiec - film krótkometrażowy     
04:45     Trener - dramat obyczajowy 

Ale Kino!
08:00    Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię
09:45    Kolor pieniędzy
12:00    Generał
13:30    Wojna plemników
15:15    Spekulant
17:05    Wszyscy mówią: kocham cię
18:55    Azjatycka odyseja filmowa Odrodzenie kina tajlandzkiego
20:00    Nie boję się
21:55    Papierowy gołąb
23:35    Utalentowany pan Ripley
02:00    Ciemna strona miasta

AXN Crime
12:00     Szczury wodne - serial kryminalny odc. 74     
13:00     Wydział spraw zamkniętych 3 - serial kryminalny odc. 2     
14:00     C-16: FBI - serial kryminalny odc. 12     
15:00     Szczury wodne - serial kryminalny odc. 74     
16:00     Wydział spraw zamkniętych 3 - serial kryminalny odc. 2     
17:00     C-16: FBI - serial kryminalny odc. 12     
18:00     Szczury wodne - serial kryminalny odc. 74     
19:00     Wydział spraw zamkniętych 3 - serial kryminalny odc. 2     
20:00     Złodziejska liga - serial kryminalny odc. 8     
21:00     Agentka o stu twarzach - serial przygodowy odc. 2     
22:00     Na własne ryzyko - thriller     
23:35     Złodziejska liga - serial kryminalny odc. 8     
00:30     Agentka o stu twarzach - serial przygodowy odc. 2     
01:20     Na własne ryzyko - thriller 

AXN Sci-Fi
12:00     Star Trek: Następne pokolenie - serial SF odc. 22     
13:00     Siedmiu samurajów - serial animowany odc. 7     
13:30     Siedmiu samurajów - serial animowany odc. 8     
14:00     Sliders: Pi±ty wymiar 5 - serial SF odc. 4     
15:00     Pokolenie mutantów 3 - serial SF odc. 21     
16:00     Star Trek: Następne pokolenie - serial SF odc. 22     
17:00     Siedmiu samurajów - serial animowany odc. 7     
17:30     Siedmiu samurajów - serial animowany odc. 8     
18:00     Sliders: Pi±ty wymiar 5 - serial SF odc. 4     
19:00     Pokolenie mutantów 3 - serial SF odc. 21     
20:00     Star Trek: Następne pokolenie - serial SF odc. 22     
21:00     Sliders: Pi±ty wymiar 5 - serial SF odc. 4     
22:00     Poci±g widmo - horror SF     
23:35     Siedmiu samurajów - serial animowany odc. 7     
00:10     Siedmiu samurajów - serial animowany odc. 8     
00:45     Pokolenie mutantów 3 - serial SF odc. 21     
01:40     Poci±g widmo - horror SF 

Canal +
05:55    Milionerzy
07:30    Joey
08:00    Geldof w Afryce
08:40    Mąż idealny
10:30    Madagaskar
12:05    Miłosna zagrywka
13:55    Pianista
16:25    Gwiezdne wojny II Atak klonów
18:50    Łapu capu
19:00    Aktualności filmowe
19:30    Nie przegap
19:35    Joey
20:00    Wszystko zostaje w rodzinie
21:45    Pan życia i śmierci
23:50    Złodziej
01:25    Conan barbarzyńca
03:30    Kobiety, których brak
04:25    South Park
04:50    Niezapomniany pierwszy raz

Canal + Film
05:10    Król wzgórza
07:00    Bardzo małżeńska Gwiazdka
08:30    Łapu capu ekstra
09:00    Kontrola gniewu
10:30    Aktualności filmowe
11:00    Geldof w Afryce
11:35    Historia Wendella Bakera
13:15    Szeregowiec Dolot
14:30    Francuski łącznik
16:15    Zgadnij kto
18:00    Podwójna gra
20:00    Półmrok
21:50    Ten dzień powrócił
23:20    Wszystko zostaje w rodzinie
01:00    Genesis
02:20    Spadek
03:45    Revolver

HBO
05:50    Na planie
06:30    Uśmiech losu
08:25    Piękne mleczarki
09:55    Bobby najwierniejszy z psów
11:40    Gra w różowe
13:10    Ike: Odliczanie do inwazji
14:40    Kids in America
16:10    Pamiętnik
18:10    Zobacz w HBO
18:40    Gwiezdne wrota
19:25    Gwiezdne wrota
20:10    Wykiwać klawisza
22:00    Deadwood
22:55    HBO na stojaka! Niedaleko pada jabłko
23:25    Samotny Jim
00:55    Pitbull
02:35    Hotel Ziemia Obiecana
04:05    Pamiętnik

HBO 2
05:45    Zobacz w HBO
06:30    Mój brat jest psem
08:05    Gol!
10:05    Dale Earnhardt
11:40    Prawdziwe kobiety są zaokrąglone
13:05    Zakochane święta
14:50    W doborowym towarzystwie
16:40    Antoni, Boży wojownik
18:20    Garbi super bryka
20:00    Trzy na jednego
20:55    Trzy na jednego
21:45    Constantine
23:45    Obiekt pożądania
01:15    Prawie najlepszy
02:45    Zbrodnia ze snu
04:25    Antoni, Boży wojownik

TVN Style
06:00     WF - ćwicz razem z nami     
07:00     Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy     
07:15     Mamo, już jestem - cykl dla młodych mam     
07:45     Kto tu TERAZ rz±dzi? - reality show     
08:15     Notes kulinarny - magazyn     
08:45     Przytulaki - program dla dzieci     
08:50     Przytulaki - program dla dzieci     
08:55     Przytulaki - program dla dzieci     
09:00     Miasto kobiet - magazyn     
10:00     Martha Stewart Living - kuchnia - magazyn poradnikowy     
10:30     I Ty możesz mieć Superdziecko - magazyn poradnikowy     
11:00     Magiel towarzyski - program rozrywkowy     
11:30     Salon piękno¶ci - magazyn poradnikowy     
12:00     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
12:30     Notes kulinarny - magazyn     
13:00     101 największych metamorfoz - magazyn     
14:00     Miasto kobiet: ¦wiadek koronny - magazyn     
14:30     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
15:00     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
15:30     Zaklinacze wnętrz - magazyn poradnikowy     
16:00     Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy     
16:15     B±dĽ zdrowa - magazyn medyczny     
16:45     Telewizja od kuchni - odwiedzamy plany programów TVN     
17:15     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
17:45     Jak się nie ubierać? - serial dokumentalny     
18:45     Magiel towarzyski - program rozrywkowy     
19:15     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
19:45     Salon piękno¶ci - magazyn poradnikowy     
20:15     Kto tu TERAZ rz±dzi? - reality show     
21:00     Nigella gryzie - show kulinarny     
21:30     Biografie: Friends - portrety kobiet XX wieku     
22:30     Telewizja od kuchni - odwiedzamy plany programów TVN     
23:00     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
00:00     Zaklinacze wnętrz - magazyn poradnikowy     
00:30     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
01:00     Co za tydzień     
01:30     Młodsza, piękniejsza, szczę¶liwsza? - reality show o operacjach plastycznych     
02:00     Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy     
02:15     Przegl±darka - ciekawostki ze ¶wiata     
02:30     Magiel towarzyski - program rozrywkowy     
03:00     Ona, czyli ja - autorski program Joanny Brodzik     
03:30     Multikino - magazyn filmowy     
04:00     Mamo, już jestem - cykl dla młodych mam     
04:30     Co za tydzień

TVN Turbo
06:00    Kaskaderzy i amatorzy
06:30    Rentgen 2.0
07:00    Mean Machines
07:30    Vitadierct
08:00    Wędkarstwo męskie hobby
08:30    GP Racing
09:00    Gadżet
09:30    Czas tuningu
10:00    Carnage
10:30    Monster Garage
11:30    Ale dziura
12:00    Automaniak max
12:30    Kaskaderzy i amatorzy
13:00    Top Gear
13:55    Święty Walenty rozdaje prezenty!
14:00    Zakup kontrolowany
15:00    Monster Garage
16:00    Automundial
16:30    Monster House
17:25    Święty Walenty rozdaje prezenty!
17:30    Rentgen 2.0
18:00    Wędkarstwo męskie hobby
18:30    Toolbox
19:00    Uwaga! Pirat!
19:30    Monster Garage
20:30    Mean Machines
21:00    Top Gear
22:00    Samochód magazyn każdego kierowcy
22:30    Uwaga! Pirat!
23:00    Ale dziura
23:30    Święty Walenty rozdaje prezenty!
23:31    Gadżet
00:00    Kaskaderzy i amatorzy
00:30    Turbo granie
02:30    Czas tuningu
03:00    Karambol
03:30    Toolbox
04:00    Gadżet
04:30    Samochód magazyn każdego kierowcy

Kino Polska
07:00    Podróże pana Kleksa Wyspa Wynalazców
08:30    Słodka przygoda
08:40    O raku łobuziaku
08:50    Stefanek
09:10    Inna
10:35    Rodzina
10:50    Inny
11:05    Prekursor
11:30    Doktor Faust
11:40    Epizod
11:50    Ziarno
12:15    Skłamałam
13:40    Mysz
13:50    Ulewa
14:05    Polska Kronika Filmowa 1987
14:15    Bez grzechu
15:40    Według Mrożka
16:50    Czterej pancerni, pies i kuchnia filmowa
17:20    Czterej pancerni i pies Gdzie my tam granica
18:20    Czterej pancerni i pies Psi pazur
19:25    Garb
19:30    Łagodna
19:40    Marzenie
19:45    Siły na zamiary
20:00    Na ekranie i na planie
20:20    Ostatni etap
22:20    Wypowiedź: Zygmunt Kęstowicz
22:25    Cień
00:05    Polska Kronika Filmowa 1987
00:15    Bez grzechu
01:35    Obrazki na żywej skórze

TVP 3 Katowice
06:15 Półkowniki - odc. 4; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych
07:55 Bajki dla Majki
08:00 Śląski koncert życzeń
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Śląska lista przebojów
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:39 Ekstraklasa siatkarek: Muszynianka Fakro Muszyna - PTPS Nafta Piła; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Gramy dla was
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:48 Reklama
17:50 Aktualności
18:12 W regionie
18:15 Magazyn meteo
18:20 Wiadomości sportowe
18:30 Retransmisje sportowe
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Półkowniki - odc. 5; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności
21:50 Pogoda
21:55 Wiadomości sportowe
22:05 Niedzielny magazyn sportowy
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:55 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:10 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:15     Półkowniki     
06:50     Integracja - magazyn     
07:00     Wierzę, w±tpię, szukam - program religijny     
07:30     Kurier - program informacyjny     
07:40     Pogoda     
07:45     Telewizyjny Kurier Warszawski - program informacyjny     
07:55     Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza     
08:00     Wierzę, w±tpię, szukam - program religijny     
08:25     Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza     
08:30     Kurier - program informacyjny     
08:40     Pogoda     
08:45     Mój pies i inne zwierzaki - magazyn poradnikowy     
08:50     Znalezione zwierzęta     
09:00     Espresso - magazyn     
09:30     Kurier - program informacyjny     
09:40     Pogoda     
09:45     Serwis sportowy     
09:50     Serwis kulturalny     
10:00     Kuchnia polityczna - program publicystyczny     
10:30     Kurier - program informacyjny     
10:45     Pogoda     
10:49     Serwis sportowy     
10:50     Serwis kulturalny     
11:00     Teleplotki - magazyn informacyjny     
11:30     Kurier - program informacyjny     
11:40     Pogoda     
11:45     Serwis sportowy     
11:50     Serwis kulturalny     
12:00     Objazdowa Telewizja - cykl reportaży     
12:30     Kurier - program informacyjny     
12:45     Pogoda     
12:48     Serwis sportowy     
12:50     Serwis kulturalny     
13:00     Objazdowa Telewizja - cykl reportaży     
13:30     Kurier - program informacyjny     
13:45     Pogoda     
13:49     Serwis sportowy     
13:50     Serwis kulturalny     
14:00     Espresso - magazyn     
14:30     Kurier - program informacyjny     
14:33     Pogoda     
14:35     Siatkówka Liga Siatkówki Kobiet: Mecz Muszynianka-Fakro Muszyna - PTPS Nafta Piła     
16:30     Kurier - program informacyjny     
16:40     Pogoda     
16:45     Wiadomo¶ci Kuriera - program informacyjny     
16:50     Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza     
17:00     Młodzież kontra - program publicystyczny     
17:30     Kurier - program informacyjny     
17:40     Pogoda     
17:45     Telewizyjny Kurier Warszawski - program informacyjny     
17:50     Wiadomo¶ci sportowe     
17:55     Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza     
18:00     Telewizyjny Kurier Mazowiecki - program informacyjny     
18:10     Raport na gor±co     
18:15     Ko¶ciół i ¶wiat - informator katolicki     
18:30     Transmisja sportowa     
20:30     Kurier - program informacyjny     
20:45     Pogoda     
20:50     Półkowniki     
21:30     Kurier - program informacyjny     
21:40     Pogoda     
21:45     Kurier Warszawy i Mazowsza - program informacyjny     
21:55     Wiadomo¶ci sportowe     
22:00     Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza     
22:05     W kabarecie - magazyn     
22:30     Kurier - program informacyjny     
22:50     Pogoda     
22:55     Sportowa niedziela     
23:50     Kuchnia polityczna - program publicystyczny     
00:20     Młodzież kontra - program publicystyczny     
00:45     Objazdowa Telewizja - cykl reportaży     
01:10     Objazdowa Telewizja - cykl reportaży     
01:35     Kurier - program informacyjny     
01:55     Pogoda

Planete
06:15     Opiekunowie niezwykłych gatunków: Richard i wieloryby - serial dokumentalny odc. 8/39     
06:45     Opiekunowie niezwykłych gatunków: Clive i nosorożce - serial dokumentalny odc. 9/39     
07:15     Boliwijskie Stonehenge - film dokumentalny     
08:10     Opiekunowie niezwykłych gatunków: Robert i wilki - serial dokumentalny odc. 10/39     
08:45     Opiekunowie niezwykłych gatunków: Jacques i ¶wistaki - serial dokumentalny odc. 11/39     
09:20     Loty do¶wiadczalne: Nowe horyzonty - film dokumentalny odc. 3-ost.     
10:20     Głos Indianina - film dokumentalny     
11:15     Mój ¶wiat tańca: Niurvys z Kuby, Alejandro z Hiszpanii - serial dokumentalny odc. 7/13     
11:45     Mój ¶wiat tańca: Hagar z Izraela, Elnathan z Izraela - serial dokumentalny odc. 5/13     
12:20     Znakomito¶ci: Isabel Allende - serial dokumentalny odc. 4/19     
13:10     Operoterapia - film dokumentalny     
14:05     Rzeka Kongo - film dokumentalny     
16:10     Michał Anioł Superstar - film dokumentalny     
17:10     Jaki jest z bliska - film dokumentalny     
18:00     Historia futbolu: Brazylia - serial dokumentalny odc. 3/13     
18:55     Władca stepu - film dokumentalny     
19:50     Attyla i Hunowie - film dokumentalny     
20:45     Nie ma łatwych dni: Dramaty na lotniskowcach - film dokumentalny odc. 1/2     
21:45     Nie ma łatwych dni: Węże w kokpicie - film dokumentalny odc. 2-ost.     
22:45     Obóz rekrutów - film dokumentalny     
00:25     Era metamfetaminy - film dokumentalny     
01:15     Wojenna młodo¶ć - film dokumentalny     
02:15     Stwory, potwory, cudaki: Duchy zwierz±t - serial dokumentalny odc. 1/10     
03:10     Stwory, potwory, cudaki: Bestia z Gévaudan - serial dokumentalny odc. 2/10     
04:05     Stwory, potwory, cudaki: Wilk workowaty - serial dokumentalny odc. 3/10

Zone Reality
06:00     Cwana pułapka - serial dokumentalny     
06:50     Wielka gra - serial dokumentalny     
07:15     Wielka gra - serial dokumentalny     
07:40     Policjantki - serial dokumentalny     
08:30     Niesamowite narodziny - serial dokumentalny     
09:25     Casting - serial dokumentalny     
09:50     Burzliwe losy - serial dokumentalny     
10:15     Burzliwe losy - serial dokumentalny     
10:40     Cwana pułapka - serial dokumentalny     
11:30     Wielka gra - serial dokumentalny     
11:55     Wielka gra - serial dokumentalny     
12:20     Z dzienników lekarzy - serial dokumentalny     
13:10     Niesamowite narodziny - serial dokumentalny     
14:00     Casting - serial dokumentalny     
14:25     Burzliwe losy - serial dokumentalny     
14:50     Burzliwe losy - serial dokumentalny     
15:15     Cwana pułapka - serial dokumentalny     
16:10     Graniczny patrol - serial dokumentalny     
16:35     Przechytrzyć ¶mierć - serial dokumentalny     
17:00     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
18:00     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
19:00     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
20:00     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
21:00     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
22:00     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
23:00     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
00:00     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
00:50     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
01:40     Co powiniene¶ zrobić? - film dokumentalny     
02:30     Niesamowite narodziny - serial dokumentalny     
03:20     Studenci - serial dokumentalny     
03:50     Od ¶rodka - serial dokumentalny     
04:40     Burzliwe losy - serial dokumentalny     
05:00     Cisza przed burz± - serial dokumentalny 

Polonia 1
06:35 - Tickle (odc. 14)
06:55 - Tygrysia maska (odc. 2)
07:20 - Świat cyrku
08:10 - Telezakupy
17:00 - W krainie cudów (film fab.)
18:20 - Bank samotnych serc
18:30 - Kapitan Scarlet (film fab.)
19:50 - Generał Daimos (odc. 23)
20:20 - Misja miłości (odc. 2)
22:05 - 1st & 10 (odc. 28)
22:45 - Zaniedbywana mężatka
23:00 - Polskie foki
23:35 - Bez cenzury
23:40 - News
23:50 - Amore TV
00:00 - Turbo sex hotel
00:10 - 6 na 9
00:30 - Ania i Kasia
00:45 - Reflex
00:55 - Erotyczna giełda
01:10 - Ogłoszenia towarzyskie
01:25 - Sex hotel
01:45 - Zaniedbywana mężatka
02:00 - Night Shop
02:10 - Foki Ewa
02:30 - Night Shop
02:40 - Oferty towarzyskie
03:00 - Sex hotel
03:20 - Night Shop
03:30 - koniec programu

Polsat 2
05:45    Magazyn sportowy
08:30    Wydarzenia
09:00    Kalejdoskop tygodnia
09:25    Post Scriptum
09:40    Post Scriptum
09:55    Post Scriptum
10:10    Rodzina zastępcza plus
10:50    Pensjonat pod Różą Dziecko niczyje
11:35    Wydarzenia
12:05    Daleko od noszy Trzecie oko
12:30    Co z tą Polską?
13:15    Dekoratornia U Piotra
13:45    Magazyn sportowy
16:30    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
16:50    Kalejdoskop tygodnia
17:15    Post Scriptum
17:30    Post Scriptum
17:45    Post Scriptum
18:00    Rodzina zastępcza plus
18:45    Pensjonat pod Różą Dziecko niczyje
19:30    Wydarzenia
20:00    Daleko od noszy Trzecie oko
20:30    Co z tą Polską?
21:15    Dekoratornia U Piotra
21:45    Magazyn sportowy
00:30    Doniesienia medyczne
01:00    Samo życie
01:35    Kalejdoskop tygodnia
02:00    Wydarzenia
02:30    Gra w ciemno
03:15    Oblicza Ameryki
04:10    Pierwsza miłość
04:40    Interwencja

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     
08:00     The Ashlee Simpson Show - reality show     
09:00     US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu     
10:00     All Access: Weselne sekrety gwiazd - za kulisami życia gwiazd     
11:00     Laguna Beach - reality show     
11:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
12:00     Zatańcz to! - szkoła tańca     
12:30     Antytalent Show - w pogoni za sław±     
13:00     Uparty jak Hogan - reality show     
13:30     Bazar MTV - magazyn o modzie     
14:00     WEEKEND Z PROGRAMEM TRUE LIFE True Life: Robię sobie wolne - cała prawda o młodzieży     
15:00     WEEKEND Z PROGRAMEM TRUE LIFE True Life: Ja tu nie pasuję - cała prawda o młodzieży     
16:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
17:00     MTV Dismissed - randka w ciemno     
18:00     Najlepsze programy ze ¶wiatowej oferty MTV     
18:30     Popcorn - magazyn filmowy     
19:00     Made - MTV spełnia marzenia widzów     
20:00     Wspaniałe życie: Wypasione jachty - kulisy życia prywatnego gwiazd     
21:00     True Life: Cierpię na syndrom Tourrette'a - cała prawda o młodzieży     
22:00     All Access: Sekrety diet gwiazd - za kulisami życia gwiazd     
23:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
23:30     Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków 

MTV Deutsch
06:00 Kickstart
09:00 Hot Music
12:00 8th & Ocean
13:00 Parental Control
13:30 MTV Next
14:00 Hogan Knows Best
15:00 "My Super Sweet Sixteen"
15:30 My Own
16:00 Tracks
17:00 MTV Made
18:00 Pimp My Ride
19:00 MTV Masters
20:00 MTV Noise
21:00 Parental Control
22:00 Flavor of Love
23:00 MTV Next
00:00 Ghost in the Shell: serial
00:30 Gantz: serial
01:00 Night Videos

Zone Romantica
06:00    Polowanie na milionera
07:00    Polowanie na milionera
08:00    Koszulka z numerem 10
10:00    Wywiady z gwiazdami Gabriela Spanic
10:35    W pogoni za szczęściem
11:30    Koszulka z numerem 10
13:25    Miłość na sprzedaż
14:20    Miłość na sprzedaż
15:15    Miłość na sprzedaż
16:10    Miłość na sprzedaż
17:05    Miłość na sprzedaż
18:00    Mundoshow International
19:00    Przez żołądek do zdrowia Porady dotyczące zdrowego żywienia
19:30    Przez żołądek do zdrowia Porady dotyczące zdrowego żywienia
20:00    Akademia gwiazd
22:00    Anita
23:00    Anita
00:00    Niewierni
01:00    Koszulka z numerem 10
02:40    Akademia gwiazd
04:20    Akademia gwiazd

TVN 24
05:15    Horyzont magazyn międzynarodowy
06:00    Nieruchomości
06:15    Progr@m
06:30    Kalejdoskop
07:00    Powitanie poranka TVN 24
07:01    Serwis informacyjny
07:15    Skrót informacji
07:30    Serwis informacyjny
07:40    Przegląd prasy naukowej
07:45    Skrót informacji
07:55    Przegląd prasy kolorowej
08:00    Serwis informacyjny
08:15    Skrót informacji
08:30    Serwis informacyjny
08:40    Przegląd prasy zagranicznej
08:45    Skrót informacji
09:00    Serwis informacyjny
09:10    Przegląd prasy kolorowej
09:30    Serwis informacyjny
09:45    Skrót informacji
09:50    Gość poranny
10:00    Serwis informacyjny
10:30    Kawa na ławę
11:15    Loża prasowa
11:30    Skrót informacji
11:45    Loża prasowa
12:00    Serwis informacyjny
12:30    Serwis informacyjny
12:40    Kalejdoskop
13:00    Serwis informacyjny
13:15    Szkło kontaktowe lupa tygodnia
13:30    Skrót informacji
13:35    Szkło kontaktowe lupa tygodnia
14:00    Serwis informacyjny
14:30    Serwis informacyjny
14:45    Progr@m
15:00    Serwis informacyjny
15:30    Serwis informacyjny
15:45    Nieruchomości
16:00    Serwis informacyjny
16:15    Kronika filmowa TVN 24
16:30    Raport popołudniowy
17:00    Serwis informacyjny
17:15    Świat reporterów
17:30    Kawa na ławę
18:10    Loża prasowa
18:30    Skrót informacji
18:35    Loża prasowa
19:00    Serwis informacyjny
19:10    Firma
19:30    Serwis informacyjny
19:45    Portfel
20:00    Raport wieczorny
21:00    24 godziny
22:00    Serwis informacyjny
22:15    Szkło kontaktowe lupa tygodnia
23:00    Serwis informacyjny
23:15    Ostatnie piętro
23:30    Serwis informacyjny podsumowanie
00:00    Skrót informacji
00:05    Bilans tygodnia
00:30    Skrót informacji
00:35    Multikino
01:00    Skrót informacji
01:05    24 godziny
02:00    Loża prasowa
02:40    Firma
03:00    Serwis informacyjny podsumowanie
03:30    Skrót informacji
03:35    Wydanie drugie poprawione
04:00    Kawa na ławę
04:40    Nieruchomości

Zone Club
06:00     Sekrety baletu - szkoła tańca odc. 2     
06:25     Pulse Yoga - magazyn fitness odc. 2     
06:55     Sztuka i dusza - magazyn kulturalny odc. 10     
07:25     Na ¶lubnym kobiercu - program rozrywkowy odc. 4     
07:55     Alternatywne style życia - magazyn odc. 5     
08:20     Hollywood za wszelk± cenę - reality show odc. 1     
08:45     W pogoni za szczę¶ciem - serial obyczajowy odc. 24     
09:35     Randka na czas - program rozrywkowy odc. 2     
10:00     E-miło¶ć - magazyn odc. 6     
10:30     Modny ¶wiat - magazyn poradnikowy odc. 707     
11:00     Sztuka i dusza - magazyn kulturalny odc. 10     
11:30     Obieży¶wiat - serial dokumentalny odc. 44     
12:00     Obieży¶wiat - serial dokumentalny odc. 45     
12:25     W pogoni za szczę¶ciem - serial obyczajowy odc. 24     
13:25     Dziewczyny z "Glamoura" - magazyn odc. 6     
13:55     Przewodnik po ¶wiecie - serial dokumentalny odc. 11     
14:20     Przewodnik po ¶wiecie - serial dokumentalny odc. 12     
14:45     Poradnik Tanyi Byron - poradnik psychologiczny dla rodziców odc. 16     
15:35     Poradnik Tanyi Byron - poradnik psychologiczny dla rodziców odc. 25     
16:30     Modny ¶wiat - magazyn poradnikowy odc. 707     
17:00     Randka na czas - program rozrywkowy odc. 9     
17:30     Randka na czas - program rozrywkowy odc. 10     
18:00     Hollywood za wszelk± cenę - reality show odc. 1     
18:30     Tuckerville - reality show odc. 7     
19:00     Tuckerville - reality show odc. 8     
19:30     Udawacze - program rozrywkowy odc. 3     
20:30     Udawacze - program rozrywkowy odc. 4     
21:30     Pogromcy duchów w spódniczkach - program rozrywkowy odc. 1     
22:00     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 139     
22:50     Samotno¶ć w Atlancie - serial dokumentalny odc. 1     
23:40     W pogoni za szczę¶ciem - serial obyczajowy odc. 32     
00:35     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 139     
01:20     Porozmawiajmy o seksie - magazyn poradnikowy odc. 35     
02:05     Modny ¶wiat - magazyn poradnikowy odc. 707     
02:30     Babskie sprawy - reality show odc. 1     
03:00     Sztuka i dusza - magazyn kulturalny odc. 9     
03:30     Randka na czas - program rozrywkowy odc. 2     
04:00     W pogoni za szczę¶ciem - serial obyczajowy odc. 23     
05:00     Babskie sprawy - reality show odc. 1     
05:30     E-miło¶ć - magazyn odc. 32

Extreme Sports
05:00    Ultimate Fighting Championship
06:00    Cactus Garden
06:30    Cactus Garden
07:00    Red Bull Air Race 2006 Budapeszt
08:00    The Method
09:00    Gen:/ / ex
09:30    Gen:/ / ex
10:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
11:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
12:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
13:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
14:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
15:00    Rebel Events Skate Summer Kick Off
15:30    Rebel Events California Road Trip
16:00    FIM World Motocross Championships Niemcy
17:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
18:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
19:00    Gumball 3000 2006
19:30    Gumball 3000 2006
20:00    Ride Guide Mountainbike Show
20:30    Experience Red Bull Romaniacs
21:00    Experience District Ride
21:30    The Dudesons
22:00    Pro Bull Riding 2006
23:00    Ultimate Fighting Championship
00:00    The Dudesons
00:30    Gumball 3000 2006
01:00    Ride Guide Mountainbike Show
01:30    Experience Red Bull Romaniacs
02:00    Experience District Ride
02:30    The Dudesons
03:00    Pro Bull Riding 2006
04:00    Ultimate Fighting Championship

Tele 5
07:10 Prognoza pogody - program/pogoda
07:15 Akademia fitness i kulturystyki - program/sportowy
07:40 Telezakupy - program/Telezakupy
09:15 Voltron - trzeci wymiar - film/animowany USA 1998 (odc. 20)
09:40 Prognoza pogody - program/pogoda
09:50 Conan - serial/przygodowy USA/Niemcy 1997 (odc. 4)
10:50 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 2)
11:45 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
12:15 Akwanauci - serial/dokumentalny USA 2000 (odc. 30)
12:45 Buon Appetito! - program/kulinarny
13:20 Śniadanie do łóżka - film/komedia romantyczna USA 1992
15:10 Plusy dodatnie, plusy ujemne - program/inne
16:05 Prognoza pogody - program/pogoda
16:15 Sposób na intrygantke - film/komedia USA/Francja 1992
18:00 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 2)
19:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 26)
20:00 Najpierw miłość - film/komedia romantyczna USA 1999
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Co się przydarzyło Haroldowi S? - film/komedia W. Brytania/USA 1999
23:50 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 77)
00:50 Fale miłości - film/erotyczny USA 2000
02:20 Rybia nocka - program/inne

NRK 1
07.30 Stå opp!
10.00 NRKs VM-søndag
10.05 VM i dag. Foran dagens øvelser i allround-VM skøyter i Heerenvenn, VM alpint i Åre og VM skiskyting i Anterselva
10.35 VM skiskyting 2007: Stafett kvinner. Direkte fra Anterselva
12.25 VM alpint 2007: Uftor kvinner. Direkte fra Åre
13.30 VM skøyter allround 2007: 5000 m menn
14.00 VM skiskyting 2007: Fellesstart menn. Direkte fra Anterselva
15.30 VM skøyter allround 2007: 5000 m kvinner og 10 000 m menn
17.15 Sport i dag
17.30 Åpen himmer: Aftensang fra Bergen (t)
18.00 Barne-TV: Pippi Langstrømpe (t) (r) (1:13)
18.30 Newton (ttv)
19.00 Søndagsrevyen
19.45 Sportsrevyen
20.30 Planeten vår: De store dyp (ttv) (6:6)
21.20 Skreddaren i Panama (t)
23.05 Kveldsnytt
23.20 Rally-VM: Rally Sverige
00.10 Nytt på nytt (ttv) (r)
00.40 Ingen grunn til begeistring (t) (4:10)
01.10 Slutt

NRK 2
11.50 Melodi Grand Prix 2007: Finale (r)
14.00 Rally-VM: Rally Sverige. Fartsetappe direkte
15.00 Sport i dag
15.40 V-cup hopp. Direkte fra Willingen
17.45 Sport i dag
18.00 Pilot Globe Guides: Januar og februar (t) (r)
18.50 Lydverket (r)
19.30 Bokprogrammet (ttv) (r)
20.00 Siste nytt
20.10 Forbrytelsen (t) (r) (3:10)
21.10 Hovedscenen: Berlinfilharmonien og Sir Simon Rattle
22.40 Dagens Dobbel
22.45 Auschwitz (ttv) (r)
23.35 Sportløst forsvunnet (t) (r)
00.15 Jazz jukeboks
02.00 Svisj chat
03.00 Svisj non stop
06.00 Slutt

TV 2 Norway
07.00 TV 2 Junior
10.00 Skippy (r) (73)
10.30 Dr. Quinn (r) (1)
11.20 That's life (r) (19)
12.10 Til Kina uten penger (r)
13.05 TV 2 hjelper deg (r)
13.35 A chance of snow
15.10 Bare for moro skyld
15.30 Farmen (r) (13:30)
16.30 Farmen (r) (14:30)
17.00 Farmen (r) (15:30)
18.00 Gudene vet (1:6)
18.30 Nyhetene og Sporten
18.50 Været
19.00 Svigerdatter søkes (7:8)
20.00 Grip mikrofonen (3:10)
21.00 Nyhetene
21.20 Været
21.25 Sportsnyhetene
21.35 VM-studio
21.45 Torpedo (2:4)
22.40 Fox Grønland (r) (12)
23.30 Jake 2.0 (16:16)
00.15 God kveld Norge (r)
00.50 10-8 (r)
01.35 Sportsnyhetene (r)
01.45 VM-studio (r)
01.55 Været (r)
02.00 Slutt

TV Norge
07.05 Interaktiv frokost
10.35 America's Funniest Home Videos (r) (41)
11.05 America's Funniest Home Videos (r) (42)
11.35 Zoey (r) (6:26)
12.05 Moesha (r) (29:127)
12.35 Moesha (r) (30:127)
13.05 Aldri fred å få! (r) (12:19)
13.35 Liv og røre (r) (114:123)
14.05 På hjemmebane (r) (68:76)
14.35 Eve (7:22)
15.05 Dansefeber (r) (4)
16.40 Instant Star (10:13)
17.10 One Tree Hill (6)
18.00 Aktuelt, Sporten og Været
18.20 Metro
18.40 Will & Grace
19.10 Sexy superstjerner
20.10 Ghost Whisperer (1)
21.00 Helt historisk (6:12)
21.30 Åndenes makt
22.30 Aktuelt, Sporten og Været
22.45 Kriminalteknikerne
23.15 Lokale sendinger/Airline (r)
23.45 Dark Angel
00.35 Hva hendte med Baby Jane?
01.35 Aktuelt, Sporten og Været (r)
01.50 Hva hendte med Baby Jane? forts
03.15 Mess-TV natt
06.55 Slutt

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.