FANDOM


TVP 1
05:40 Bulionerzy - odc. 17/75 - Powrót; serial komediowy TVP
06:05 Bulionerzy - odc. 18/75 - Sąsiedzkie przysługi; serial komediowy TVP;
06:30 My Wy Oni; magazyn
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:20 Świat się kręci - the best of - /31/
08:45 Ziarno; magazyn
09:30 Czterej pancerni i pies - odc. 17/21 - Klin -  txt. str. 777; serial TVP
10:40 Nie ma jak Polska - odc. 28 Małopolska szlakiem architektury drewnianej; magazyn
11:05 Biegajmy razem; magazyn
11:20 Droga do Brazylii - odc. 8 (Road to the 2014 FIFA World Cup); magazyn piłkarski kraj prod.Wielka Brytania (2014)
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Regina Coeli
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn
12:45 Magiczne drzewo - odc. 2 - Kostka -  txt. str. 777 AD; serial TVP
13:20 Polska oczami orła  30'; film dokumentalny
14:00 Natura w Jedynce Dzika Planeta.seria 2. Delfin. Grunt to rodzina. (Planet Wild. Dolphin Family Fortunes)  25'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:35 OPOLE! Kocham Cię! - /6/; felieton
14:55 Pogotowie rachunkowe - /9/; reality show
15:50 Romeo i Julia - odc. 1 (Romeo and Juliet, part 1) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Włochy (2013)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Komisarz Alex - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Śmiertelny wyścig -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2878; teleturniej muzyczny
18:55 Słodkie życie - Teleturniej /11/ -  txt. str. 777; sitcom
19:20 Regiony zmian - zachodniopomorskie
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Biało - czerwoni; felieton
20:09 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Argentyny
20:10 Pogoda
20:15 Ławeczka w Unii - odc. 9. Karetka -  txt. str. 777; serial TVP
20:30 Ranczo - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Jedźmy, nikt nie woła -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
21:25 Audycje Komitetów Wyborczych
21:55 Zakochana Jedynka - Pokuta (Atonement) -  txt. str. 777  117'; dramat obyczajowy kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2007)
00:05 Papillon (Papillon)  139'; dramat kraj prod.USA (1973)
02:40 Downton Abbey III - odc. 5/8 (Downton Abbey III, ep. 5); serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2012)
03:40 Romeo i Julia - odc. 1 (Romeo and Juliet, part 1); serial kraj prod.Włochy (2013)
04:35 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
06:05 Sto tysięcy bocianów - odc. 55 Poleski Park Narodowy; serial dokumentalny TVP
06:35 Ostoja - odc. 112; magazyn przyrodniczy
07:15 M jak miłość - odc. 1062; serial TVP
08:15 Barwy szczęścia - odc. 1123 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
08:45 Barwy szczęścia - odc. 1124 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
09:15 Krzysztof Zanussi i Jerzy Sosnowski
09:55 Rodzinne oglądanie - Wędrówka kontynentów - Oceania: pierścień ognia - odc. 1/ 5 (Voyage of continents - Oceania: The tecnonic ring of fire - odc. 1)  50'; serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012)
11:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat  - Drewno -  txt. str. 777; cykl reportaży
11:30 Makłowicz w podróży - Podróż 41 Malezja (155) "Na prowincji"; magazyn kulinarny
12:10 Gwiazdy w południe - Galimatias, czyli Kogel - Mogel II -  txt. str. 777  93'; komedia kraj prod.Polska (1989)
14:00 Familiada - odc 2120; teleturniej
14:35 The Voice of Poland IV seria - Live
16:25 Na dobre i na złe - odc. 558 - Więzy krwi; serial TVP
17:24 Audycje Komitetów Wyborczych
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (32); program rozrywkowy
20:05 Neo - nówka rządzi (2); program kabaretowy
21:10 Poszukiwacze zaginionej arki (Raiders of the Lost Ark) -  txt. str. 777  110'; film przygodowy kraj prod.USA (1981)
23:15 Przyjaciele na 33 obroty (Rosław Szaybo i Stanisław Zagórski)  57'; film dokumentalny
00:30 Kocham kino na bis - Ostatnie dni (Last Days)  92'; film obyczajowy kraj prod.USA (2005)
02:15 Człowiek w ogniu (Man on Fire)  88'; film sensacyjny kraj prod.USA, Francja (1987)
03:50 Zakończenie dnia

TVP Białystok
07:00 Audycje Komitetów Wyborczych
07:20 Polska z bocznej drogi - Bębniarze z Chwalimia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pogoda - 11.05 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 15 Wojciech i Piotr Cugowscy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - W cieniu wielkiego drzewa; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Festiwal Sztuki Faktu - Toruń 2014 - 70 lat razem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 AgroSzansa - odc. 22; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Ogródek bez ogródek odc. 6/14; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Prognoza pogody
10:04 Tym żyje wieś; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:16 Pozytywni - Dobry człowiek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:44 Tatarskie wieści; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Warto tam być
11:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 5 - jezioro Rożnowskie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Astroregion; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:45 Żużel - Nice Polska Liga: KŻ Orzeł Łódź - KMŻ Lublin; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Głos Europy - Debata - wybory do Parlamentu Europejskiego 2014; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Audycje Komitetów Wyborczych
17:20 Notacje - Edward Dwurnik. Malarstwo to zabawa; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Pod Twoją obronę; program religijny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:58 U źródeł wiary; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Obiektyw Główny
18:50 Sport
18:54 Prognoza pogody
18:57 Panorama Litewska; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Tydzień Białoruski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:26 Przegląd Ukraiński; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Warto tam być
19:46 Portrecista; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Warto tam być
20:45 Recepta na zdrowie - Seria 5 - odc. 7; magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Magazyn medyczny
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Pogoda - 11.05 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 11.05 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Obiektyw Wieczorny
22:21 Prognoza pogody
22:23 Sport niedziela - Sport; magazyn sportowy
22:33 Notacje - Tomasz Stańko. Jazz mojego życia; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Audycje Komitetów Wyborczych
22:55 Warto tam być
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Obcy wśród nas (Aliens Inside Us); film dokumentalny kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Muzeum Bursztynu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:50 Pogoda - 11.05 - 2; STEREO, 16:9
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:20 Pogoda - 11.05 - 3; STEREO, 16:9
01:30 FAMA '2001 - Finał wieńczy FAMĘ; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:15 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:00 Astroregion; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 My czterej pancerni; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Małe ojczyzny - W cieniu wielkiego drzewa; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 10 lat Polski w Unii Europejskiej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Za wielkim murem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Nowy dzień z Polsat News
7.45 Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany produkcji amerykańskiej
8.10 Jeźdźcy smoków - serial animowany
8.40 Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany produkcji amerykańskiej
9.45 Toy Story - film animowany produkcji USA (1995)
11.35 Karate Kid - dramat sensacyjny produkcji USA-Chiny (2010)
14.15 Top Chef 2 - reality show
15.45 Daleko jeszcze? - komedia produkcji USA (2005)
17.45 Nasz nowy dom - reality show
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Państwo w państwie
20.00 Tylko muzyka. Must be the musie 7
22.00 Kości 9 - serial kryminalny produkcji amerykańskiej
23.00 Przystań - dramat kryminalny produkcji USA-Wielka Brytania-Niemcy-Hiszpania (2004)
1.45 Magazyn sportowy
3.45 Tajemnice losu

TVN
5.50 Mango - Telezakupy
7.55 Maja w ogrodzie
8.25 Akademia ogrodnika - magazyn ogrodniczy
8.30 Dzień dobry TVN
10.55 Co za tydzień - magazyn
11.20 Sama słodycz - serial obyczajowy
12.20 Prawo Agaty - serial obyczajowy produkcji polskiej
13.15 X Factor - program rozrywkowy
15.00 Transformers: Zemsta Upadłych - film s.f. produkcji amerykańskiej (2009)
18.00 Ugotowani - program kulinarno-rozrywkowy
19.00 TVN Fakty, sport i pogoda
19.45 Uwaga!
20.00 Lekarze - serial obyczajowy produkcji polskiej
21.00 Projekt Runway - reality show
22.00 Na językach - program rozrywkowy
23.00 Incydent - film sensacyjny produkcji USA (1997)
1.00 Uwaga!
1.15 Sekrety magii
2.35 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 151; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dwie strony medalu - odc. 17; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Dwie strony medalu - odc. 18 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Dwie strony medalu - odc. 19 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 20 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (47) -  "10latwUE"; magazyn; STEREO, 16:9
08:50 Zapiski Łazęgi - Niecodzienne miejsca okolic Manowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Awantura o Basię - odc. 8/12* - Awantura ósma, czyli rzecz o poszukiwaniu utraconej przeszłości -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium św. Stanisława, Biskupa i Męczennika OO. Paulinów na Skałce w Krakowie; STEREO, 16:9, Transmisja
12:40 Pod Tatrami; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tygrysy Europy - odc. 17/18 - Porwanie -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Saga rodów - Ród Dziewońskich; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:15 Zbigniew Wodecki i jego goście cz. 1; STEREO
15:05 Polonia w Komie - Gdzie pieprz rośnie (468); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia warszawska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Skarby prowincji - Aleksandrów Kujawski; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Las nie obroni się sam - film przyrodniczy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1053; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
19:05 Trudno nie wierzyć w nic - Raz Dwa Trzy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 21 - Kto jest złodziejem (ep. 21 - Fideles et voleurs) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Tygrysy Europy - odc. 17/18 - Porwanie -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Pod Tatrami; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Las nie obroni się sam - film przyrodniczy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Niespokojne umysły - Andrzej Udalski; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1053; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 21 - Kto jest złodziejem (ep. 21 - Fideles et voleurs) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (192); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Saga rodów - Ród Dziewońskich; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.