TVP 1
05:30 Klan - odc. 2941; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 TELEZAKUPY; STEREO
06:25 Natura w Jedynce - Urodzeni na sawannie (Grandir dans la savane); film dokumentalny kraj prod.Francja (2015); reż.:Jean-Marc Dauphin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Jaka to melodia? - odc. 3332; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Pełnosprawni - odc. 155 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 86 (seria VII, odc. 4) - Haracz -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Grzech Fatmagül - odc. 13 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 13) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 10/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 10) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Magazyn Rolniczy - Dzierżawa czy sprzedaż państwowych gruntów rolnych; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przepis dnia - /370/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Gwadalkiwir. Wielka rzeka Hiszpanii (Guadalquivir the Great River) kraj prod.Austria (2014); reż.:Joaquin Gutierrez Acha; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Grzech Fatmagül - odc. 14 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 14) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Okrasa łamie przepisy - Konkurs na najlepsze piersi -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Świat się kręci - /524/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:45 Jaka to melodia? - Extra - /133/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Pegaz - Flesz - /50/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3333; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia - /371/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2942 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 11/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 11) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Zbrodnia II - odc. 2 -  txt. str. 777; serial; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Świat nieprzedstawiony - Strzały na Placu Świętego Piotra (Shooting at St. Peter's) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Moritz Enders, Werner Kohne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Pegaz - /10/; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Tajemnicza śmierć Kathleen Peterson (Staircase Murders, The); dramat kraj prod.USA (2007); reż.:Tom McLoughlin; wyk.:Treat Williams, Kevin Pollak, Samaire Armstrong, Brandon Ray Olive, Laura Bailey, Douglas M. Griffin, Brett Rice, Kate Donadio, Nina Jones, Stephanie Honoré; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Świat nieprzedstawiony - Strzały na Placu Świętego Piotra (Shooting at St. Peter's) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Pegaz - /10/; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Zbrodnia II - odc. 2; serial; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Pożegnanie Józefa Piłsudskiego 12 - 18 maja 1935 Warszawa Kraków; Dla małoletnich od lat 7
04:05 Świat się kręci - /524/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 M jak miłość - odc. 1059; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1060; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1453 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 152 - Przedawkowane ambicje; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tylko z Tobą - odc 49 (odc 49); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Domy przyszłości - 2; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Na sygnale - odc. 25 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Rodzinka.pl - odc. 79 "O jeden promil za daleko" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Rodzinka.pl - odc. 80 "Zachcianki' -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1223 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 50 (odc 50); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Żużlowy Narodowy - kronika; felieton; STEREO, 16:9
18:42 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 9/93; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1453 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1454 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na dobre i na złe - odc. 637 - Druga połowa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Na sygnale - odc. 96 "Gra pozorów" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Kino relaks - Bal maturalny (Prom) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.USA (2011); reż.:Joe Nussbaum; wyk.:Danielle Campbell, Aimee Teegarden, Jared Kusnitz, Yin Chang; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 O mnie się nie martw - s. IV odc. 9/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Suita hawańska (film dokumentalny) (Suite Habana) kraj prod.Kuba, Hiszpania (2003); reż.:Fernando Pérez; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Świat bez tajemnic - Dom światła (House of Light. Casa luz); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Nawina Khatih, Aleksandra Weltz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Trzeci oficer - odc. 9/13 - Witaj, Grand; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:55 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 30; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 31; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 6 Żelazo; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 585; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Plebania - odc. 586; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Polska samorządna - odc. 116; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:25 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Cudzoziemcy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 1200 Muzeów odc. 28 - Militaria; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 TELEZAKUPY
12:35 Skarby prowincji. II odc. 17; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 587; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Plebania - odc. 588; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Naszym okiem - odc. 42; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:42 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Seniorada - odc. 38; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Dni Otwarte Funduszy Europejskich zaproszenie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Pieskie życie Kasi; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Przechodzień codzienny - 11.05 - Podróż/108/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Naszym okiem - odc. 42; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 6 Żelazo; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Polska samorządna - odc. 116; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 11.05 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 11.05 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Naszym okiem - odc. 42; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Seniorada - odc. 38; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Przechodzień codzienny - 11.05 - Podróż/108/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TVP 3 Olsztyn
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 6 Żelazo; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Poranek - cz. 1; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Pogoda; STEREO, 16:9
07:15 Pora na rozmowę - cz. 1; rozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
07:23 Pogoda; STEREO, 16:9
07:25 Poranek - cz. 2; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Pogoda; STEREO, 16:9
07:40 Pora na rozmowę - cz. 2; rozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Poranek - cz. 3; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 OPINIE  /powt./; STEREO, 16:9
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 585; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Plebania - odc. 586; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Polska samorządna - odc. 116; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:25 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Cudzoziemcy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 1200 Muzeów odc. 28 - Militaria; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 TELEZAKUPY
12:35 Skarby prowincji. II odc. 17; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 587; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Plebania - odc. 588; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Naszym okiem - odc. 42; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:42 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Seniorada - odc. 38; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Dni Otwarte Funduszy Europejskich zaproszenie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Pieskie życie Kasi; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Przechodzień codzienny - 11.05 - Podróż/108/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 Informacje flesz; STEREO, 16:9
17:32 Pora na rozmowę - cz. 1  /powt./; rozmowa; STEREO, 16:9
17:40 Warmia i Mazury nieznane: Leksykonik - odc. 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Pora na rozmowę - cz. 2  /powt./; rozmowa; STEREO, 16:9
18:00 Ukraińskie wieści - 10/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Wyprzedzić chorobę - Palenie tytoniu. Czy warto (Mierzwa 4); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Flesz Sport; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
19:00 OPINIE; STEREO, 16:9
19:15 Zdarzyło się wczoraj - odc. 8/15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Talerz smaków - 9/16; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:57 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
20:00 Zakamarki Przeszłości - Zapomniane asy cz. 1; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Bezpieczna róznorodność na Warmii i Mazurach - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Winda regionu - Ekomariny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Flesz Sport; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
21:00 TELEZAKUPY
21:30 OPINIE  /powt./; STEREO, 16:9
21:45 Informacje; STEREO, 16:9
22:05 Flesz Sport; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Naszym okiem - odc. 42; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 6 Żelazo; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Polska samorządna - odc. 116; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 11.05 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 11.05 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Naszym okiem - odc. 42; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Seniorada - odc. 38; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Przechodzień codzienny - 11.05 - Podróż/108/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Trudne sprawy (621) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (519) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (520) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (129) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (176) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (201) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (622) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2295) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (448) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (697) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Małolaty (50) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2296) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (70) - serial komediowy
20:05 Świat według Kiepskich (491) - serial komediowy
20:40 Taxi - komedia sensacyjna, Francja 1998
22:15 Pamiętniki z wakacji (59) - serial paradokumentalny
23:40 Wyścig marzeń - dramat biograficzny, USA 2005
1:55 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
7:20 Singielka (130) - telenowela
7:50 Doradca smaku (1/40) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Grajewo, Restauracja China Food (12) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (284) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (521) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (632) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: Dlaczego moja 12-letnia córka pije wódkę? (2606)  - talk-show
16:00 Szkoła (285) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (633) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (522) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (4) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2271) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (131) - telenowela
21:30 You Can Dance - po prostu tańcz! (13) - program rozrywkowy
23:25 Pearl Harbor - dramat wojenny, USA 2001
3:05 Uwaga! - magazyn reporterów
3:30 Klub Magii (125)
4:50 Rozmowy w toku: Dlaczego moja 12-letnia córka pije wódkę? (2606) - talk-show

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (52) - serial obyczajowy
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Cyrkowa koleżanka (28) - serial animowany
7:35 Kacper: szkoła postrachu (17) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Dzień Przyjaźni (31) - serial animowany
8:35 Kacper: szkoła postrachu (20) - serial animowany
9:00 Nieśmiertelny 3 (8) - serial przygodowy
10:00 Moja nadzieja (55) - telenowela
11:00 Włoska narzeczona (143) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji: Gyros w zestawie. Zrujnowana reputacja (3) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (171) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (67) - reality show
16:00 Moja nadzieja (56) - telenowela
17:00 Włoska narzeczona (144) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji: Klub Tomka. Zaginiona córka (4) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (172) - serial obyczajowy
20:00 Podwójne uderzenie - film sensacyjny, USA 1991
22:15 Gatunek - horror SF, USA 1995
0:35 Spadkobiercy (6) - program rozrywkowy
1:35 Mega Chichot (21) - program rozrywkowy
2:05 Interwencja - magazyn reporterów
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (315) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /523/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Kto śpiewa, dwa razy się modli; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Stawiam na Tolka Banana - odc. 3/7 Julek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (52) Powstanie Wojska Polskiego w 1918 roku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Święta wojna Rosjan; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1387 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 O mnie się nie martw - s. II odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 KFPP Opole 2013 - Gala Jubileuszowa - Cała Polska śpiewa z nami; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Zapiski Łazęgi - Ziemia choszczeńska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Jak to działa - odc. 108 Ciekawe urządzenia cz. 2 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 7; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (53) Proces szesnastu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Okrasa łamie przepisy - Grillowanie na trzy sposoby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Studio Wschód - Studio Wschód: Solidarność Wileńskich Polaków; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1387 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc. 4 - Egzamin; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Egzamin z życia - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Warszawskie adresy Marszałka 1918 - 1935; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 A la show - (37) - Katarzyna Piasecka i Robert Korólczyk; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 7; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Stawiam na Tolka Banana - odc. 3/7 Julek; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc. 4 - Egzamin; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Egzamin z życia - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (53) Proces szesnastu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1387; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP ABC
05:15 Bibi Blocksberg - odc 10/26 Zawody lotnicze (Bibi Blocksberg ep. Das Wettfliegen); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Domowe przedszkole - Wiosenne nowalijki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Świnka Peppa, seria III - Miś Teddy, odc. 15 (Teddy Playgroup); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
06:25 Masza i niedźwiedź - Czapka niewidka, odc. 41 (Hat trick) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem z miodem, odc. 73 (The Honey Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 2 - Będziesz moim przyjacielem, odc. 21 (You Can Be My Friend); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Budzik - Co nowego w ZOO; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Littlest Pet Shop - Russell się bawi, odc. 7 (Russell Up Some Fun); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Przygody słoniczki Elli - Kłopoty z kapeluszem, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Domisie - Dobry i zły wiatr; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Smerfy - Smerfmisja, odc. 137, cz. II (Smurfquest, part II (Smurf Quest 2)); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Przesyłka Piotrusia, odc. 10 (Percy's Parcel); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Tabaluga - Bal Przebierańców 71 (Who's who); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 O czym one mówią - odc. 82; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Świnka Peppa, seria III - Miś Teddy, odc. 15 (Teddy Playgroup); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
10:30 Masza i niedźwiedź - Czapka niewidka, odc. 41 (Hat trick) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Peg + kot - Problem z miodem, odc. 73 (The Honey Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Charlie i Lola, seria 2 - Będziesz moim przyjacielem, odc. 21 (You Can Be My Friend); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Budzik - Co nowego w ZOO; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Littlest Pet Shop - Russell się bawi, odc. 7 (Russell Up Some Fun); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Domisie - Dobry i zły wiatr; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przygody słoniczki Elli - Kłopoty z kapeluszem, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Smerfmisja, odc. 137, cz. II (Smurfquest, part II (Smurf Quest 2)); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Przesyłka Piotrusia, odc. 10 (Percy's Parcel); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Tabaluga - Bal Przebierańców 71 (Who's who); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 O czym one mówią - odc. 82; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Urodziny Danny'ego, odc. 16 (Danny's Pirate Party); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
14:35 Masza i niedźwiedź - Czapka niewidka, odc. 41 (Hat trick) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Jedynkowe Przedszkole - odc. 54; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Serial dla dzieci
15:20 Kłopoty Pogodziaków - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Kulturanek - "ABS - Abstrakcja" (s. II, odc. 1); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Żabie łzy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 82; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Bibi Blocksberg - odc 10/26 Zawody lotnicze (Bibi Blocksberg ep. Das Wettfliegen); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z pingwinami, odc. 74 (The Penguin Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 2 - Chciałabym rysować dokładnie tak, jak ty, odc. 22 (I Wish I Could Draw Exactly More Like You); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Littlest Pet Shop - Zadurzona Blythe, odc. 8 (Blythe's Crush); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Przygody słoniczki Elli - Poszukiwacze skarbów, odc. 7 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfmisja, odc. 138, cz. III (Smurfquest, part III (Smurf Quest 3)); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 13 - Nowy Gwizdek Tobika, odc. 11 (Toby's New Whiste); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - Ukryta komnata 72 (The Hidden Chamber); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Piękny kwiat bajki; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Przygody Bolka i Lolka - Kowboj i Indianie, odc. 37; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Reksio - Reksio telewidz, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Bibi Blocksberg - odc 11/26 Choroba matematyczna (Bibi Blocksberg ep. Die Mathekrankheit); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Zdrowo z Jedynką - Ratuję bo umiem! Ratownictwo medyczne; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Poznaj swoją naturę - odc. 3 Bieszczadzkie tropy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jak to działa - odc. 102 Filmy animowane -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Niepokonani. Niezwykłe historie - Beata Pawlikowska -  txt. str. 777; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (83) Życie codzienne Indian -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 25 Holandia (95) "W dawnym stylu"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 64 (seria V, odc. 8) - Aukcja -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Zakochany anioł -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Okrasa łamie przepisy - Różne smaki wieprzowiny z grilla -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Opole 2015 na bis! - The best of Opole 2015; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Bodo - odc. 9 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (61) - Areszt -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (74) Indie "Delhi wielu kultur" -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 65 (seria V, odc. 9) - Taka spokojna niedziela -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 67 "Komunikacja głupcze" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 68 "Rodzice na zawsze" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 8/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Ojciec Mateusz - odc. 195 - Medium (Ojciec Mateusz XV odc. 9) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Konkurs Piosenki Eurowizji - Sztokholm 2016 - 1. półfinał (Sztokholm 2016 - 1. półfinał) kraj prod.Szwecja (2016); Dla małoletnich od lat 12
01:15 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Transporter - odc. 10/12 (Transporter, ep. 10); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Poszukiwacze zaginionego humoru cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Strefa 3D - Wrak USS Liberty; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Syjamski smak (155); Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Koło historii - Historia brudu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Ginące cywilizacje - Prośba o deszcz. Szamani w Burkina Faso odc. 14 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Znak Orła - odc. 7 Zaproszenie 1331 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Znak Orła - odc. 8 Gdyby zdradził 1331 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Imperium śmierci -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Tajemnica III Rzeszy (sezon II) - odc. 2/5 Pacjent Hitler (odc. 2/5 Patient Hitler); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Tak tu cicho o zmierzchu, cz. 1 (A zori zdes tikhie); dramat wojenny kraj prod.ZSRR (1972); Dla małoletnich od lat 12
13:15 Most; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
13:35 Flesz historii - odc. 285; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Mapa ginącego świata - odc. 2 Madagaskar. Parkiet na wagę złota i łez -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Poznaj swoją naturę - odc. 2 Żubry z poligonu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /47/ - "On nie kochał nas" - Krystyna Prońko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Sensacje XX wieku - Goering -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Cyrk ze złamanym sercem; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Marek Tomasz Pawłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Znak Orła - odc. 9 Komu służycie 1331 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Znak Orła - odc. 10 Ostrzeżenie 1331 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Byli sobie odkrywcy - odc. 22 Amundsen i Biegun Południowy (Les exploraturs); serial animowany kraj prod.Francja (1997); Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Polscy bohaterowie wojenni cz 2. Enigma. Nieznana tajemnica (Heroes of War: Poland) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Sensacje XX wieku - Tajemniczy zamek -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Nowy wiek - 1/3; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Nowy wiek - 2/3; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Przesłuchanie -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1982); reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Krystyna Janda, Adam Ferency, Janusz Gajos, Agnieszka Holland, Anna Romantowska, Bożena Dykiel, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Gosztyła; Dla małoletnich od lat 16
01:40 Codzienny PRL - Po powrocie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Mapa ginącego świata - odc. 2 Madagaskar. Parkiet na wagę złota i łez; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Poznaj swoją naturę - odc. 2 Żubry z poligonu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Przygody pana Michała - odc. 3/13 - Zrękowiny pana Michała; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Przygody pana Michała - odc. 4/13 - Cztery serca; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Przygody pana Michała - odc. 5/13 - Mąż Basi; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:47 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:33 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:16 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:05 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:30 Kultura fizyczna - Anna Baumgart - cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
07:40 Studio Kultura - Rozmowy - Monika Bartoszewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Afisz kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:30 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat - Jak żyć z Rosją?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Wrocław + Lwów - Miesiąc Lwowski we Wrocławiu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Poczytaj mi Wrocław; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Brylanty pani Zuzy; film sensacyjny kraj prod.Polska (1971); reż.:PAWEŁ KOMOROWSKI; wyk.:RYSZARD FILIPSKI, HALINA GOLANKO, RYSZARDA HANIN, EDMUND FETTING; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Kinematograf; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Hrabina Cosel - Upadek, odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Koncert życzeń - Studio R - Ścieżkami Marleya cz. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Koncert życzeń - Studio R - Ścieżkami Marleya cz. 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:40 3 x Stanisław Bareja - Niespotykanie spokojny człowiek -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Janusz Kłosiński, Ryszarda Hanin, Marek Frąckowiak, Małgorzata Potocka, Janina Sokołowska, Jerzy Turek, Stanisław Tym, Ludwik Benoit, Hanna Bedryńska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Co mówią lekarze -  txt. str. 777 JM; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Studio Kultura - Narodziny narodu; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Narodziny narodu (Birth of a Nation, The); dramat historyczny kraj prod.USA (1915); reż.:D.W. Griffith; wyk.:Lillian Gish, Mae Marsh, Henry B. Walthall, Miriam Cooper; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Portrety - Kultura duchowa narodu - Dom i świat Pawła Hertza; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Więcej niż fikcja - W drodze do Jah (Journey to Jah); film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Szwajcaria (2013); reż.:Noel Dernesch, Moritz Springer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Informacje kulturalne ekstra
22:35 Młodzi gniewni - Nieulotne (Nieulotne); film obyczajowy kraj prod.Polska, Hiszpania (2012); reż.:Jacek Borcuch; wyk.:Jakub Gierszał, Magdalena Berus, Andrzej Chyra, Joanna Kulig, Hovik Keuchkerian, Juanjo Ballesta, Angela Molina, Tadeusz Bradecki, Halina Skoczyńska, Elżbieta Karkoszka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Performance - Konteksty 2015 (IX); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Pegaz - /10/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Kino nocne - We mgle (V tumane/In the fog); dramat kraj prod.ROSJA, Niemcy, Białoruś, Holandia, Łotwa (2012); reż.:Siergiej Łoźnica; wyk.:Vladimir Svirskiy, Vladislav Abashin, Sergei Kolesov, Nikita Peremotovs; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
04:20 Panorama kina światowego - Otwarte serce (A coeur ouvert/ Monkey in my sholder); dramat kraj prod.Francja (2012); reż.:Marion Laine; wyk.:Édgar Ramírez, Juliette Binoche, Romain Rondeau, Hippolyte Girardot, Amandine Dewasmes; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (53); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Okrasa łamie przepisy - Tanie i proste gotowanie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (79) - Poganiacz słoni -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Makłowicz w podróży - Podróż 26 Włochy - Piemont (98) Blaski Turynu; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jeden z dziesięciu - odc. 10/88; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Śpiewające fortepiany - (59); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /37/ - "Sen o Warszawie" - Czesław Niemen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /60/ - "Kwiat jedej nocy" - Alibabki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /56/ - "Cicha woda" - Zbigniew Kurtycz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Przygarnij mnie - odc. 2; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Przygarnij mnie - odc. 3; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia... "Jakoś to będzie"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2228; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Pękajcie narody! (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Serwus, Polsko! (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Zjazd centrośmiechu (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Francuskie tropy w mazurskiej kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (80) - Łódka Pana Makarona -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 26 Włochy - Piemont (99) Asti; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (53); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Konkurs Piosenki Eurowizji - Sztokholm 2016 - 1. półfinał (Sztokholm 2016 - 1. półfinał) kraj prod.Szwecja (2016); Dla małoletnich od lat 12
22:20 Dzięki Bogu już weekend - kulisy - (37) odc. 10 Halama + goście; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Paranienormalni Tonight - Ewa Farna; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 A la show - (40) - Andrzej Korzyński; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /63/ - "Ogrodu serce" - Daab; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Niezapomniane Koncerty - Rock Opole 1991 /2/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Niezapomniane Koncerty - Benefis 30 - lecia pracy artystycznej Mariusza Kalagi - Kalaga 30 - lecie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Komediowa Scena Dwójki - (9); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Rozrywka Retro - Kabaret z medycyną w tle; program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:00 Święta wojna - (272) Robin Hood; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Rodzinka.pl - odc. 144 "Rodzicem być!" sezon 6 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 M jak miłość - odc. 293; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Na dobre i na złe - odc. 234 Zawodowe rozczarowanie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 O mnie się nie martw - s. IV odc. 9/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Ranczo - odc. 68 (seria VI, odc. 3) - Narracja negacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ranczo - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Wiatr w żaglach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 93 (seria VII, odc. 11) - Wróżby -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz - odc. 94 (seria VII, odc. 12) - Przytułek -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 235 Podwójne życie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 146 "Podejmowanie decyzji" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 70 (seria VI, odc. 5) - Seks nocy letniej -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 71 (seria VI, odc. 6) - Dzieci rewolucji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 147 "Milcząca większość" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 95 (seria VII, odc. 13) - Ikona -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 219 (s. III, odc. 92) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 219) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Przeciek kontrolowany -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 96 (seria VIII odc. 1) - Wybory serca -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Bodo - odc. 10 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Nowa - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Nowa - odc. 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 M jak miłość - odc. 293; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Węgry - Francja; STEREO, 16:9
10:20 Runmageddon. Górski festiwal; felieton; STEREO, 16:9
11:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Rzym - 2 runda (1); STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Rzym - 2 runda (2); STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Słowacja - Białoruś; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Kierunek Rio - odc. 56 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
18:10 Borussia Dortmund TV; STEREO, 16:9
19:10 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Szwecja - Kazachstan; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Szlakiem Grodów Piastowskich; STEREO, 16:9
21:55 Tenis ziemny - Turniej WTA Rzym - 2 runda (2) (Turniej WTA Rzym - 2 runda (2)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Słowacja - Białoruś; STEREO, 16:9
01:25 Zakończenie dnia

4Fun Hits
6:00 Hits budzi ludzi
8:00 100% hits
9:00 100% hits
10:00 Hits 80's
11:00 Hits 00's
13:00 Hits 90's
14:00 Hits 80's
15:00 Hits 00's
17:00 Hits 90's
18:00 Hits 00's
20:00 Party hits
21:00 Hits 90's
22:00 Hits 80's
23:00 Hits rock
0:00 Hits 00's
2:00 Najlepsza muzyka nocą

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.