FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Mapeciątka; odc.6 Sprawa zaginionej kury; serial anim. prod. angielskiej
08:50 Lassie; odc.38 Cudowna łaska; serial prod. kanadyjskiej
09:15 Budzik; program dla najmłodszych
09:50 Kino Malucha; Dziewczynka z orzeszka; Jak Leszczynka i żuczki uratowały Biedronkę; serial anim.prod.czeskiej
09:55 Kino Malucha; Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc.3 Wycieczka do żabiego zameczku; film animowany prod.czeskiej
10:00 Duch Filharmonii; odc.1 Twoje ciało jest instrumentem
10:25 Duch Filharmonii; odc.2 Rozkoszne dzwięki; serial anim.prod.USA
10:55 Telezakupy
11:10 Celtowie; odc.2/4 Na początku,cz.2
11:40 Saga Rodu Ganzegal; odc.19 Pytanie za sto wiosek; nauka języka niemieckiego
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Wójt roku 2001
12:45 Plebania; odc.154; serial TVP; powt.
13:15 Domownik
13:35 Telezakupy
13:50 Dziecko,troski i radości
14:05 Pani Jola zmienia swoje życie
14:30 Dzieci różnych bogów; Protestantyzm; reportaż
15:00 Wiadomości
15:10 Zawsze po 21-szej; powt.
15:45 Układ scalony
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1576; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc.567; telenowela TVP
18:05 Sprawy rodzinne; odc.11; serial prod.USA; wyk: Kathleen Quinlan, Christopher McDonald
19:00 Wieczorynka; Bob Budowniczy; Dźwig i magnes
19:10 Wieczorynka; Mysia; Delfin, Ślady
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Miej oczy szeroko otwarte; Wypadki; film dok.prod.angielskiej
21:05 Teatr TV-Rodzinne sekrety; Ściana Artura, czyli co zrobimy z Henriettą; 1998  autor:Charlotte Hastings; reż: Laco Adamik; wyk: Maja Komorowska, Mariusz Bonaszewski, Anna Samusionek, Jarosław Gajewski
22:45 Monitor  Wiadomości
23:05 Sportowy flesz
23:10 Rozmowy na nowy wiek; z Andrzejem Strumiłło o domu i świecie
23:40 Luna; Luna; 1979  film fab.prod.wł.-USA; reż: Bernardo Bertolucci; wyk: Jill Claybourgh,Matthew Barry
02:10 Zakończenie programu

TVP 2
06.55 Legendy: Pablo Escobar - film dokumentalny, USA
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Na dobre i na złe (94) - serial
09.30 Kabaretowy słownik kapitalizmu (2) - program rozrywkowy
10.30 Afryka moich marzeń (8/12): Życie toczy się dalej - serial przyg.
12.00 Ojczyzna-polszczyzna: O Bończyku i Nysie - pr. prof. Jana Miodka
12.15 Twardy jak luter kole Cieszyna
12.30 Pięć kobiet szuka pracy - film dokumentalny Kamy Veymont
13.00 Panorama
13.10 Zespół adwokacki (6) - serial obyczajowy
13.55 Opowieści według Enid Blyton: Przygoda na rzece (1) - serial przyg.
14.25 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
14.45 Dzieci Kennedych (1/2) - film dokumentalny, USA
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Złotopolscy (399) - telenowela
16.55 Na dobre i na złe (94) - serial
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Va banque - teleturniej
19.30 Znaki czasu - magazyn
20.00 ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY - teleturniej muzyczny
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram i prognoza pogody
21.35 Oddam życie za pracę - serial
22.05 997 - magazyn kryminalny
22.40 V.I. P. - komedia sensacyjna, Poiska/Francja
00.35 LORD YEHUDI MENUHIN I SINFONIA VARSOVIA (2) - koncert
01.25 DRZEWO MIŁOŚCI - film obyczajowy, USA
03.05 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzeni
07.00 Incredible Hulk (2) - serial anim.
07.25 Casper 3 (35) - serial animowany, USA
07.50 Wysoka fala (29) - serial przygodowy, USA
08.40 Jezioro marzeń (63) - serial
09.30 Cud miłości (219) - telenowela, Peru
10.25 Samo życie (13)- serial obyczajowy, Polska
11.00 Amor latino (38) - telenowela, Argentyna
11.50 Z głową w chmurach (22) - telenowela, Brazylia
12.50 Życiowa szansa - teleturniej
13.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
14.15 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.45 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.55 Wystarczy chcieć
15.15 Incredible Hulk (3) - serial animowany
15.45 Informacje
16.15 Różowa Pantera (9) - serial
16.30 Wysoka fala (30) - serial przyg
17.20 Kulisy Baru - pr. rozrywkowy
17.50 Cud miłości (220) - telenowela, Peru
18.40 Prognoza pogody, Era biznesu - telenowela, Argentyna
18.45 Informacje 18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.05 Sport i prognoza pogody 19.00 TVN Fakty
19.15 AMOR LATINO (39) - telenowela, Argentyna
20.00 Bar - reality show
20.45 Samo życie (14) - serial obycz.
21.15 ZAKONNICA W PRZEBRANIU - komedia, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.05 Informacje
23.20 Graffiti - program publicystyczny
23.30 Sport i prognoza pogody
23.40 Puls biznesu
23.55 Bar - Night Club - reality show
00.25 Bumerang - program public.
00.55 Na każdy temat - talk show
01.50 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu  

TVN
05.45 Kropka nad i - program public.
06.00 Wiosenna namiętność (45/80) - telenowela, Argentyna
06:40 Telesklep
07:10 Cena miłości (95) - telenowela Meksyk 2000
07:50 Maska (22) - serial anim.
08:15 Oliver Twist (27) - serial anim.  
08:40 Przygody kapitana Simiana (10) - serial animowany
09:05 Wesołe smoki (3) - serial anim.
09:30 Tele gra - teleturniej
10:30 Telesklep  
11:45 Big Brother - bitwa - program rozrywkowy
12:55 Rozmowy w toku - talk show
13:50 Przygody Alvina wiewiorki - serial anim.
14:00 Oliver Twist (27) - serial anim.
14:25 Beverly Hills 90210 (129)- serial obycz. USA
15:15 Milionerzy - teleturniej 45min.
16:00 TVN Fakty, pagoda 15min.
16:15 Brzydula (34) - telenowela Kolumbia 2000
17:10 Wiosenna namiętność (46) - telenowela, Argentyna  
18:00 Rozmowy w toku - talk show
19:00 TVN Fakty 3Omin.
19:30 Kropka nad i
20:00 Big Brother - bitwa
20:50 Milionerzy - teleturniej
21:35 13. posterunek II (28) - senal kom. Polska
22:15 Nauka Jazdy - serial dokumentalny
22:45 Maraton uśmiechu - kabaret
23:15 TVN Fakty
23:30 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn gospodarczy
00:00 Big Brother - Extra - program rozrywkowy
00:45 Multikino - magazyn filmowy
01:05 Kto Was tak urządził?
01:35 Nie do wiary - magazyn
02:05 Co za tydzien - magazyn
02:25 Nic straconego  

TVP 3 Gdańsk
06.30 Kurier
06.35 Przegląd gospodarczy
07.00 Bajki małego czarodzieja - serial
07.30 Kurier
07.35 Kaczorek Huey - serial
08.00 Panorama
08.15 Magazyn słupski
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Malowanie obrazów - to proste - magazyn
09.30 Kurier
09.35 Ryzykanci - telenowela dok., USA
10.30 Kurier
10.45 Telekurier bis - mag.
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Od niedzieli do niedzieli - pr. public.
12.30 Kurier
12.35 Ich ostatni bój - dok., Francja
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - mag. rolniczy
14.00 Świat - mag. międzynarodowy
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Egipt - serial
15.30 Kurier
15.40 Panorama
15.55 Schody do niebios - program katolicki (powt.)
16.30 Kurier
16.45 Od niedzieli do niedzieli - program publicystyczny
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.50 Punkt - temat dnia - pr. public.
18.00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18.20 Regiony kultury - magazyn
18.30 Gość Trójki
18.45 Halo, Trójka
18.55 Gdański dywanik - program publicystyczny
19.30 Portrety - cykl dok.
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia - pr. public.
21.15 Magazyn slupski
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama - wydanie wieczorne
22.00 Rewia, kobiety. i śpiew - film biograficzny, USA
00.30 Kurier
00.55 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (105) - serial anim.
08.20 Alvaro (86) - serial obyczajowy
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Ten drugi (13) - serial sensacyjny, Kanada
11.20 Miasteczko Evening Shade (13) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (20) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (32) - serial sensacyjny, USA
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (106) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (14) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (87) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Oni, ona i pizzeria 4 (21) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Kameleon 2 (22) - serial sensacyjny, USA
20.00 Millennium 2 (10) - serial sens.
20.55 OBCY ŚWIAT (3) - serial S-F, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator prawny - mag.
22.15 Gliniarz z dżungli (10) - serial
23.15 Kojak (39) - serial krym., USA
00.15 BEZ TRZYMANKI 2 (2) - serial obyczajowy, Kanada
00.45 Ostatnia szansa - film dok.
02.35 X Laski - program erotyczny
03.05 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.55 Strefa P - magazyn muzyczny
04.30 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Kangoo - serial animowany
7.35 SOS Croco - serial anim.
8.00 Izabela - telenowela
8.50 Maria Emilia - telenowela
9.40 Melrose Place - serial obycz.
10.30 Telegra
11.00 Gorączka w mieście - serial sens.
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial animowany
15.55 Dragon Ball - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial komediowy
16.45 Zwariowana rodzinka - serial komediowy
17.15 Prezydencki poker - serial obyczajowy
18.10 Gorączka w mieście - serial sensacyjny
19.05 Melrose Place - serial obycz.
20.00 Swatka - film obycz.
21.45 Medicopter - serial sens.
22.40 Fire from the Sky - film sens.
0.25 Tenbit GSM
0.55 Big Brother Bitwa - na żywo
1.55 Latający Holender - film sens.
3.30 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata
07:30 - Od A do Z; Leszek Wójtowicz
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Klan; odc. 553; telenowela TVP
08:50 Czas na antyki; Cyna; program Barbary Jakubiec
09:10 Język filmu; odc. 10 - Światło; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika
09:25 Katalog zabytków; Kamień Pomorski - Katedra; program Macieja Wojtyńskiego
09:40 Szkoła Psalmistów; reportaż Katarzyny Popławskiej
09:55 Małe ojczyzny; Już w lutym rozbierałem chałupę; film dokumentalny Jana Sosińskiego
10:25 Od przedszkola do Opola; Alibabki; powt.
11:05 Psi świat; (część II) Tomas w depresji; serial animowany dla dzieci
11:25 Uwaga niebezpieczeństwo; odc. 1 - Zebra; film animowany dla dzieci
11:30 Klan; odc. 553; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Biografie; Kto zna człowieka ukrytego w ścianie?; (Shevach Weiss) - film dokumentalny Bogdana Łoszewskiego; powt.
13:15 Rodzina Połanieckich; odc. 1/7 - Panna Marynia; 1978  serial prod. polskiej; reż: Jan Rybkowski; wyk: Anna Nehrebecka, Andrzej May, Andrzej Chrzanowski, Teresa Lipowska, Jan Englert i inni
14:30 Ze sztuką na ty; Biera Kryka, psa i idymy grać; film dokumentalny Violetty Rotter - Kozery
15:00 Wiadomości
15:10 Czas na antyki; Cyna; program Barbary Jakubiec; powt.
15:30 Język filmu; odc. 10 - Światło; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika; powt.
15:45 Katalog zabytków; Kamień Pomorski - Katedra; program Macieja Wojtyńskiego; powt.
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:30 Rewizja nadzwyczajna; Wojna o Enigmę; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Do góry nogami; program dla dzieci
18:00 Psi świat; (część II) - Tomas w depresji; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Panorama
18:50 Klan; odc. 553; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Przygód kilka wróbla ćwirka; odc. 25 - Sąsiad; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:57 Sport
20:00 Sportowy tydzień; program pod redakcją Krzysztofa Miklasa
21:00 Rodzina Połanieckich; odc. 1/7 - Panna Marynia; 1978  serial prod. polskiej; reż: Jan Rybkowski; wyk: Anna Nehrebecka, Andrzej May, Andrzej Chrzanowski, Teresa Lipowska, Jan Englert i inni; powt.
22:15 Ze sztuką na ty; Słowik litewski - Iłłakowiczówna; reportaż Tadeusza Żukowskiego
23:05 Europalia 2001; W hołdzie Śląskowi
23:45 Monitor  Wiadomości
00:05 Sportowy flesz
00:10 Czarne chmury; odc. 8 - Wilcze Doły; 1973  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic
01:00 Ojczyzna-polszczyzna; Autor, diabetyk, cukrzyk; program prof. Jana Miodka i Władysława T. Stecewicza
01:15 Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 25 - Sąsiad; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Klan; odc. 553; telenowela TVP; powt.
02:30 Rodzina Połanieckich; odc. 1/7 - Panna Marynia; 1978  serial prod. polskiej; reż: Jan Rybkowski; wyk: Anna Nehrebecka, Andrzej May, Andrzej Chrzanowski, Teresa Lipowska, Jan Englert i inni; powt.
03:45 Serce z węgla; odc. 8; telenowela dok. Jerzego Morawskiego
04:15 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza; powt.
04:20 Zaproszenie; Wędrówki wokół Krosna; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
04:45 Sportowy tydzień; powt.
05:35 Rewizja nadzwyczajna; Wojna o Enigmę; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
07.05 Polak, katolik, obywatel
07.35 Telesklep
08.55 Kacper i przyjaciele - serial
09.20 Baśnie braci Grimm: Bajka o sześciu sługach - serial
09.45 Byli sobie odkrywcy - serial
10.15 Detektyw w sutannie - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Rytm serca - serial
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.05 Baśnie braci Grimm: Bajka o sześciu sługach - serial
16.35 Byli sobie odkrywcy - serial
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Ulica zakochanych - telenowela
21.25 Niewinni czarodzieje - psychol., Pol.
22.55 Wydarzenia
23.05 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
23.20 M Kwadrat
23.50 Niewinni czarodzieje - psychol., Polska
01.20 Piątka u Semki - program publicystyczny
01.55 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
14.55 Program dnia
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Tydzień w Kościele - przegląd wydarzeń
15.35 Drogami Europy: Batalha - film krajoznawczy
15.40 Nowenna do św. Józefa
15.55 Wybrzeża pełne ciszy - poezje Karola Wojtyły
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16,05 Kalendarz liturgiczny: św. Henryka Hohna
16.10 Leszek - film dokumentalny
16.35 Magazyn Diecezji Warszawskiej i Warszawsko-Praskiej
17.00 Stolice i metropolie świata [7]: Metropolia Europy i Azji - Stambuł - film krajoznawczy
17.30 Święty Ryszard Pampuri - film biograficzny
17.55 Ecce Homo: Wychowanie do miłości - program publicystyczny
18.20 Oblicza Izraela [7]: Cezarea, Jaffa, Tel Awiw - film dokumentalny
18.40 Tajemnice skarbców kościelnych - reportaż
18.55 Program dnia
19.00 Prawdziwy Kościół Jezusa
19.20 Cywilizacja [7]: Telefon - film animowany dla dzieci
19.30 Laski - miejsce nadziei - reportaż
19.50 Wisła - film krajoznawczy
20.05 Polak, katolik, obywatel [3] - magazyn
20.35 Różaniec - część radosna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia ,
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Henryka Hohna
21.15 Nowenna do św. Józefa
21.30 Przyjście Mesjasza [2] - film fabularny
22.25 Spacerując po Paryżu - film krajoznawczy

Canal +
7.05 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Spin City - serial
8.25 Za drzwiami Actors Studio: Gwyneth Paltrow - film dok.
9.20 Aktualności filmowe - magazyn
9.50 Czego pragną kobiety - komedia USA (2000)
11.55 Pani Doubtfire - komedia USA (1993)
14.00 Ósmy dzień tygodnia - film obycz. pol. (1958)
15.25 Speed - Niebezpieczna szybkość - film akcji USA (1994)
17.20 Jordan w akcji - serial
18.05 Wycieczki przyrodnicze - film dok.
18.35 Szczęśliwy człowiek - dramat pol. (2000)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Szepty w mroku - thriller USA (1992)
22.40 Raj na ziemi: Zatoka Lodowcowa - fillm dok.
23.35 Bitwa o ziemię - film SF USA (2000)
1.30 Hefner nieautoryzowany - film obycz. USA (1999)
3.00 Tube Tales - film obycz. ang. (1999)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Diuna (1) - film SF USA
8.10 Lordowie mafii - film dok.
9.15 Świńska sprawa - komedia USA
10.55 Beze mnie - film famil. island.
12.20 Wiosna panie sierżancie - film obycz. pol.
14.00 Drobiazg 2 - film famil. duń.
15.35 Juliette - komedia franc.
17.20 Diuna (1) - film SF USA
19.00 Serce z Południa - komedia USA
20.30 Na planie - magazyn
21.00 Utalentowany pan Ripley - thriller USA
23.15 Czarna komedia - dramat USA
1.00 Kung Fu - dramat pol.
2.50 Kasa - serial
3.45 Piromani - film obycz. USA
5.40 Cinema, cinema - magazyn

Ale Kino!
8.00 Niekochana - dramat prod. polskiej
9.20 Herbatka we dwoje - musical prod. USA
10.55 Drugie morderstwo w miasteczku - film kryminalny prod. USA
12.35 Pejzaż z bohaterem - film obyczajowy prod. polskiej
14.00 Pustka - film obyczajowy prod. USA
15.30 Syn szejka - film przygodowy prod. USA
16.40 Wyzwanie - film sensacyjny prod. USA
18.30 W obronie własnej - dramat prod. polskiej
20.00 Klasyczne ale!: Strzelajcie do pianisty - thriller prod. francuskiej
21.20 Obcy przybysze - film science-fiction prod. USA
22.50 Napad - film krótkometrażowy
23.00 Diabły - dramat prod. UK
0.45 TuTu - film krótkometrażowy
1.15 Zakończenie

Hallmark Channel
9:00 Czego kobieta chce? - komedia USA
11:00 Tajemnicza śmierć Niny Cherau - thriller USA
13:00 Jego miejsce - serial
14:00 Zaginieni - serial obycz.
15:00 Katts i pies - serial
16:00 Czego kobieta chce? - komedia USA
18:00 Nad Złotym Stawem - film obycz. USA
20:00 Duży skok - film kryminalny USA
22:00 Długa droga do szczęścia - dramat obycz. USA
0:00 Duży skok - film kryminalny USA
2:00 Katts i pies - serial

Discovery Channel
9.00 Wielkie powieści
9.55 Narzędzia wojny: Logistyka
10.50 Nowi odkrywcy: Malawi
11.45 Na szlaku z Jeffem Corwinem: Namibia
12.40 W poszukiwaniu kapitana Kidda
13.30 Piraci
15.15 Wysypisko: Jach lądowy
16.10 Łodzie marzeń
16.35 Zielona wioska
17.05 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17.30 Turbo
18.00 Discovery Mastermind
18.30 Niebezpieczne spotkania
19.00 Lwy - w poszukiwaniu wolności
20.00 Zaginione skarby Starożytności: Celtowie
21.00 W ukryciu: tajemniczy świat Harrodsa
22.00 Tajemnica za miliard dolarów
0.00 Wojca w zatoce - opowieść żołnierza
1.00 Wyprawy w czasie
2.00 Walka o przestworza: dostawy z powietrza
3.00 Zakończenie programu

Eurosport
8.30 Mistrzostwa Nascar
9.30 Biathlon
11.00 Superbike: Pierwsza runda mistrzostw świata
11.30 Supersport
12.30 Sidecar
13.30 Rajdowe Mistrzostwa Świata
14.00 Skoki narciarskie
15.00 Kolarstwo
16.00 Piłka nożna
17.00 Skoki narciarskie
18.00 Piłka nożna
19.30 Magazyn Watts
20.00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
20.30 Tenis
22.00 Piłka nożna: Magazyn Eurogoals
23.30 Wiadomości
23.45 Rajdowe Mistrzostwa świata
0.30 Wiadomości
0.45 Magazyn Watts
1.30 Zakończenie

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.