FANDOM


TVP 1
06:00 Natura 2000 (6): Jezioro Druzno i jezioro Karaś - serial dokumentalny, Polska
06:28 Smaki polskie - magazyn
06.30 Bar Atlantic (2/13): Młot na czarownice - serial obyczajowy
07.00 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
07.30 Rok w ogrodzie - magazyn
07.50 Był taki dzień: 11 marca - felieton
08:00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Były sobie odkrycia: i Archimedes i Grecy - serial animowany, Francja/Kanada
08.40 Lippy and Messy: DO-BE-DO
08.50 Cybermysz - program dla młodzieży
09.15 Ziarno - program dla młodzieży
09.45 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
10.15 Scooby, gdzie jesteś?: Nie igra się z Fantomem - serial animowany, USA
10.40 Czarna owca - magazyn muzyczny
11:00 Parapet
11.10 Szkoła złamanych serc (45/80) - serial obyczajowy
12.05 Miłość na antypodach (4-ost.) - serial obyczajowy
12.50 Był taki dzień: 11 marca - felieton
13:00 Wiadomości
13.05 Ranczo (1): Spadek - serial obyczajowy
14.00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Moskwie
16.05 Puchar Jedynki: Zima 2006 - Ustrzyki Dolne
16.30 Śmiechu warte - program rozrywkowy
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (32) - serial obyczajowy
18.10 Show Express
18.25 Sąsiedzi: We własnej osobie - serial komediowy
19:00 Wieczorynka: Miki i Donald przedstawiają Gooty'ego sportowca - film animowany, USA 1983
19.30 Wiadomości
19.50 Sport. Prognoza pogody
20.15 Hit na sobotę: Rekrut - thriller, USA 2003
22.15 Defekt (214) - serial sensacyjny, Polska
23.15 Męska rzecz: Bez alibi - film sensacyjny, USA 2000
00.50 Kino nocnych marków: Wdowy (1) - serial kryminalny, USA
01.30 Kino nocnych marków: Wdowy (2) - serial kryminalny, USA
02.10 Platinum - świat hip-hopu (2) - serial sensacyjny, Kanada/USA
02.50 Był taki dzień: 11 marca - felieton
03.00 Zakończenie programu

TVP 2
06.10 Echa Panoramy
06.40 Spróbujmy razem - magazyn; dla niepełnosprawnych
07.05 Smak Europy - reportaż
07.15 Dwójka dzieciom: Zima w Wiklinowej Zatoce (5): Na ratunek - serial animowany
07.30 Złotopolscy (748): Zasada Wikarego - serial obyczajowy
08:00 M jak miłość (391) - serial obyczajowy
08.50 Odyseja kosmiczna (4) - serial dokumentalny
09.25 Na dobre i na złe (248): Zobaczyć słowa - serial obyczajowy
10.20 7 dni świat - program publicystyczny
10.50 Camerata - magazyn
11.15 Anna Dymna: Spotkajmy się
11.45 Kręcioła - program dla młodzieży
12.05 30 ton! Lista, lista - lista przebojów - program
12.40 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (50/66) - serial
13.25 U fryzjera (11/13): Wielkie otwarcie - serial komediowy
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (749): Cudze sekrety - serial obyczajowy
15.15 Duże dzieci - talk show
16.00 Lekkoatletyką: Halowe Mistrzostwa Świata w Moskwie
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
18.55 Alternatywy 4 (9-ost.): Upadek - serial komediowy
20.20 Koń Polski: Wielki sport w Małym Mieście (2) - program kabaretowy
21.20 Tygodnik Moralnego Niepokoju
21.50 Słowo na niedzielę - program religijny
22.00 Panorama
22.15 Sport telegram
22:20 Pogoda
22:30 Święci z Bostonu - film sensacyjny, USA 1999
00.20 Zabić Sekala - dramat obyczajowy, Czechy/Francja/Polska/Słowacja 1998
02.15 Zakończenie programu

TVP 3 Białystok
06:35 Wierzę, wątpię, szukam; program religijny
07:00 X wagon, odc. 2; program dla młodzieży
07:30 Kurier; magazyn informacyjny
07:40 Prognoza pogody
07:45 Obiektyw; magazyn informacyjny
08:00 Parlament - nasza sprawa; magazyn
08:30 Kurier; magazyn informacyjny
08:40 Prognoza pogody
08:45 Podróże teatralne; program edukacyjny
09:00 Świat - magazyn międzynarodowy; program publicystyczny
09:30 Kurier; magazyn informacyjny
09:40 Prognoza pogody
09:45 Przegląd gospodarczy; magazyn gospodarczy
10:15 Eurinfo; magazyn
10:30 Kurier; magazyn informacyjny
10:40 Prognoza pogody
10:45 Tygodnik Trójki; program publicystyczny
11:30 Kurier; magazyn informacyjny
11:40 Prognoza pogody
11:45 X wagon, odc. 2; program dla młodzieży
12:15 Zwolnij w sieci, Nałóg, odc. 1; magazyn
12:30 Kurier; magazyn informacyjny
12:40 Prognoza pogody
12:45 Top Teams Cup kobiet; siatkówka
15:00 Rozmówki wschodniograniczne; magazyn
15:30 Kurier; magazyn informacyjny
15:40 Prognoza pogody
15:45 W blasku złota; magazyn siatkarski
16:00 Przegląd gospodarczy; magazyn gospodarczy
16:30 Kurier; magazyn informacyjny
16:40 Prognoza pogody
16:45 Łączy nas Polska; magazyn
17:00 Przystanek kultura; magazyn
17:30 Kurier; magazyn informacyjny
17:40 Prognoza pogody
17:45 Regiony kultury. Nowości; magazyn kulturalny
18:00 Obiektyw; magazyn informacyjny
18:15 Szerokiej drogi!; magazyn
18:20 Magazyn łomżyński; magazyn regionalny
18:27 Koneser; program muzyczny
18:30 Sport; wiadomości sportowe
20:30 Kurier; magazyn informacyjny
20:45 Studio pogoda
20:55 Telekurier; cykl reportaży
21:30 Kurier; magazyn informacyjny
21:40 Prognoza pogody
21:45 Obiektyw; magazyn informacyjny
22:00 Sport; wiadomości sportowe
22:05 Poza prawem; magazyn policyjny
22:30 Kurier; magazyn informacyjny
22:45 Studio pogoda
22:50 Kurier sportowy; magazyn sportowy
23:05 Jurij Nosenko, KGB; dramat obyczajowy Wielka Brytania - USA 1986
00:40 Telekurier; cykl reportaży
01:10 Kurier; magazyn informacyjny
01:25 Studio pogoda
01:30 Kurier sportowy; magazyn sportowy
01:40 Tygodnik Trójki; program publicystyczny
02:25 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (199,200) - serial obyczajowy
07.30 Jesteśmy - magazyn religijny
08.00 Sonic X (10) - serial animowany, Japonia/USA
08.30 Hugo Familijny - program dla dzieci
09.00 Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża - magazyn kulinarny
09.30 Pasjonaci - magazyn
10.00 Rodzina zastępcza plus (217): Szlachectwo zobowiązuje - serial komediowy
11.00 Przygody w siodle: Śmierć i narodziny - film familijny, Australia/Kanada 2001
13.00 Kochaj mnie, kochaj! (2): Mamuśka - serial obyczajowy
14.00 Dom nie do poznania - reality show
15.00 Mój wstrętny, tłusty narzeczony - reality show
16.00 Gotowe na wszystko (26) - serial komediowy
16.55 Gotowe na wszystko (27) - serial komediowy
17.45 Kochaj mnie, kochaj! (2) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Grasz czy nie grasz? - teleturniej
20.50 Lochy i smoki - baśń filmowa, Czechy/USA 2000
21.55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23.20 Złoto Majów - thriller, USA 1998
01.20 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02.20 Love TV - program rozrywkowy
03.20 BoomBox - program muzyczny
05.30 Zakończenie programu

TVN
05:25 Uwaga! – magazyn
05:45 Telesklep – reklama
07:25 Automaniak – magazyn motoryzacyjny
07:55 Pascal: po prostu gotuj – magazyn kulinarny
08:30 Dzień dobry TVN – magazyn
10:40 Kryminalni (40) – serial kryminalny
11:00 Detektyw Monk (3) – serial sensacyjny
12:00 Na Wspólnej (608) – serial obyczajowy
12:28 Na Wspólnej (609) – serial obyczajowy
12:56 Na Wspólnej (610) – serial obyczajowy
13:23 Na Wspólnej (611) – serial obyczajowy
13:50 Szymon Majewski Show – program rozrywkowy
14:55 Taniec z gwiazdami – program rozrywkowy
16:45 Siłacze – program rozrywkowy
17:55 Pascal: po prostu gotuj – magazyn kulinarny
18:30 Maraton uśmiechu – program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! – magazyn
20:05 Niania (17) – serial komediowy
20:40 Kryminalni (41) – serial kryminalny
21:45 Szakal – film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Francja 1997
00:15 Szymon Majewski Show – program rozrywkowy
01:15 Telesklep – reklama
01:40 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
05:45 Magazyn siatkarski: Punkt, set, mecz
06:10 Magazyn piłkarski: FIFA Futbol Mundial
06:35 V-Max – magazyn motoryzacyjny
07:00 Pokemon – serial dla dzieci
07:30 Pokemon – serial dla dzieci
08:00 Magazyn piłkarski: FIFA Futbol Mundial
08:30 Dekoratornia – dokument fabularyzowany
09:00 Kasa na bank – teleturniej
10:00 Muzyczny ring extra – magazyn muzyczny
10:30 Rajdowe Mistrzostwa Świata
11:30 V-Max – magazyn motoryzacyjny
12:00 MacGyver (104) – serial sensacyjny
13:00 Siatkówka: PZU AZS Olsztyn – Resovia SSA Rzeszów
15:00 Modelki – reality show
16:00 Paszport do świata mody – reality show
17:00 J.A.G. –Wojskowe Biuro Śledcze (69) – serial sensacyjny
18:00 Lucky Luke. Ballada o Daltonach – film animowany, Francja 1978
19:50 Kryształowe dziedzictwo – melodramat, Niemcy 2002
21:50 Wydarzenia
22:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu: Kwalifikacje
23:00 Kocur – thriller, USA 1989
00:55 Komenda – magazyn policyjny
01:20 Drogówka – magazyn policyjny
01:45 Aquaz Music Zone – magazyn muzyczny
02:40 Magazyn siatkarski: Punkt, set, mecz
03:05 Zakończenie programu

TVN 7
05.10 Mania grania - teleturniej
06.00 Telesklep
08.00 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
09.15 Stefan Frank - lekarz znany i lubiany (7/16) - serial obyczajowy
10.15 Chwila prawdy - program rozrywkowy
11.25 Piesn skowronka - film obyczajowy
13.50 Na osi - magazyn
14.25 Jak łyse konie - program rozrywkowy
15.40 Szpital pod palmami - serial obyczajowy
16.45 Star Trek: Pierwszy kontakt - s.f.
19.10 Kochane kłopoty - serial obyczajowy
20.10 Krokodyl Thundea - komedia
22.05 All G show - program rozrywkowy
22.45 Porywacze ciał - horror s.f.
00.30 Nocne igraszki

TV Polonia
06:00 Plebania, odc. 380; telenowela Polska 2004; reż.: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Włodzimierz Matuszak, Bogdan Brzyski
06:20 Plebania, odc. 381; telenowela Polska 2004; reż.: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Włodzimierz Matuszak, Bogdan Brzyski
06:45 Plebania, odc. 382; telenowela Polska 2004; reż.: Kazimierz Tarnas; wyk: Włodzimierz Matuszak, Bogdan Brzyski
07:05 Plebania, odc. 383; telenowela Polska 2004; reż.: Kazimierz Tarnas; wyk: Włodzimierz Matuszak, Bogdan Brzyski
07:30 Plebania, odc. 384; telenowela Polska 2004; reż.: Kazimierz Tarnas; wyk: Włodzimierz Matuszak, Bogdan Brzyski
08:00 Echa Panoramy
08:35 Maszyna zmian, Pięć pięknych welonów, odc. 8; serial przygodowy Polska 1995; reż.: Andrzej Maleszka; wyk: Władysław Kowalski, Jerzy Stasiuk
09:05 Mówi się... - odpowiedzi na listy, odc. 58; poradnik
09:25 Wieści polonijne, odc. 142; aktualności
09:40 Porozmawiajmy, odc. 27; rozmowa
10:30 Klan, odc. 1033; telenowela Polska 2005; reż.: Paweł Karpiński, Jakub Ruciński, Ryszard Dreger; wyk: Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka
10:55 Klan, odc. 1034; telenowela Polska 2005; reż.: Paweł Karpiński, Jakub Ruciński, Ryszard Dreger; wyk: Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka
11:20 Klan, odc. 1035; telenowela Polska 2005; reż.: Paweł Karpiński, Jakub Ruciński, Ryszard Dreger; wyk: Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka
11:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza, Bieszczadzki smak; magazyn kulinarny
12:10 Wideoteka dorosłego człowieka, odc. 153
12:35 Salon kresowy, Wilniuk z dziada pradziada, odc. 14; cykl reportaży
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe, Wesele w Leśnej Górze, odc. 237; serial obyczajowy Polska 2005; reż.: Mariusz Malec; wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski
14:00 Od przedszkola do Opola, Andrzej Sikorowski
14:30 Made in Poland, odc. 37; teleturniej
15:05 Szansa na sukces, Stenia Kozłowska, odc. 46
16:00 Z daleka, a z bliska, odc. 13; magazyn
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express; wiadomości sportowe
17:30 Tam, gdzie jesteśmy: Latanie; reportaż
18:00 Pamiętaj o mnie, odc. 74; program muzyczny
18:25 M jak miłość, odc. 324; serial obyczajowy Polska 2005; reż.: Waldemar Szarek; wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska
19:15 Dobranocka: Przygód kilka wróbla Ćwirka, Strach na wróble, odc. 8
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Podróż do śmierci; film sensacyjny Polska - Niemcy 1996; reż.: Wolfgang Pancer; wyk: Marek Kondrat, Peter Sodann
21:35 10 - lecie zespołu Myslovitz; koncert
22:20 Tele PRLe, odc. 4; program dokumentalny
23:10 Sopot 2003 na bis, Skaldowie i goście; koncert
23:35 Z daleka, a z bliska, odc. 13; magazyn
00:30 M jak miłość, odc. 324; serial obyczajowy Polska 2005; reż.: Waldemar Szarek; wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska
01:15 Przygód kilka wróbla Ćwirka, Strach na wróble, odc. 8
01:30 Wiadomości
01:50 Sport; wiadomości sportowe
02:00 Podróż do śmierci; film sensacyjny Polska - Niemcy 1996; reż.: Wolfgang Pancer; wyk: Marek Kondrat, Peter Sodann
03:30 Wideoteka dorosłego człowieka, odc. 153
04:00 Labirynty kultury, Dyzmizm, odc. 5; magazyn kulturalny
04:25 Tam, gdzie jesteśmy: Latanie; reportaż
05:05 Tele PRLe, odc. 4; program dokumentalny
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
05.55 Kiedy ranne wstają zorze
06.00 Taaaka ryba - magazyn wędkarski
06.30 Knieja - magazyn
06.45 Anioł przychodzi wieczorem - program publicystyczny
07.30 Wolnosc Słowa - program publicystyczny
08.25 Puls wieczoru - program publicystyczny
08.40 Telezakupy
09.30 Don Matteo - serial kryminalny
10.40 Telezakupy
11.20 Puls wieczoru - program publicystyczny
12.00 Program religijny
13.00 Wolnosc Słowa - program publicystyczny
13.45 Zdrowy puls - magazyn medyczny
14.10 Narzeczona dla księcia
16.15 Żebro Adama - program publicystyczny
16.50 Tworzone ludzką ręką (2) - serial dokumentalny
17.10 A ku flash (2) - serial dokumentalny
17.30 Przygody zwierząt (12) - serial dok., USA
18.25 Don Matteo - serial kryminalny
19.15 Zachować dla przyszlosci - serial dokumentalny
19.50 Perły Toskanii (12) - serial dokumentalny
20.30 Belfegor - upiór Luwru - horror, Francja 2001
22.30 Knieja - magazyn
23.50 Piłka nożna: Puchar Polski
01.40 Wolnosc Słowa
02.15 Zachować dla przyszłosci - serial dokumentalny
02.50 Sprawa rotmistrza Pileckiego - film dokumentalny
03.25 W sprawie generała Fieldorfa - film dok.

Tele 5
06.55 Prognoza pogody
07.00 Jeździec srebrnej szabli - serial animowany
07.25 Telezakupy
09.35 Czynnik PSI - serial s.f.
10.30 Prognoza pogody
10.40 Akwanauci - serial dokumentalny
11.10 Łowca - serial sensacyjny
12.00 Klubowicze - program rozrywkowy
12.20 Magazyn Sportowy
12.45 Buon Apettito! - mag.
13.15 Na zawsze razem - komediodramat
15.05 Waleczne serca - film fabularno-dokumentalny
15.30 Kobieta wielkiego ducha - serial obyczajowy
16.35 Prognoza pogody
16.45 Sprawa sercowa - komedia
18.35 Klubowicze - program rozrywkowy
18.55 Voltron – obrońca wszechświata - serial animowany
19.25 Jeździec srebrnej szabli - serial animowany
19.50 Prognoza pogody
20.00 Złe zamiary - dramat obyczajowy
21.50 Wydział do spraw specjalnych - serial kryminalny
22.40 Prognoza pogody
22.50 Kompania karna - dramat obycz.
00.40 Dziewczyna z zasadami - film erotyczny
02.20 Rybia nocka

Canal +
07:00 Minisport +
07:25 Diabelski młyn
08:00 Autobus odjeżdża o 6.20 – dramat, Polska 1954
09:40 Festiwal jazzowy w Montrealu
10:35 Popatrz na mnie – komediodramat, Włochy/Francja 2004
12:30 Aktualności filmowe
13:05 Emir Kusturica – Czuły barbarzyńca
14:05 Tajniki przyrody
14:40 Thunderbirds – film przygodowy, USA/W. Bryt. 2004
16:25 Bridget Jones – w pogoni za rozumem – komedia romantyczna, Wielka Brytania/Francja/USA 2004
18:25 El Cid – legenda o mężnym rycerzu – film anim.
20:00 Premiera: Zakopana Betty – komedia romantyczna, W. Bryt./USA 2002
21:45 Kroniki Riddicka – film fantastyczny, USA 2004
23:50 Cywilizacja jaszczurów – film fantast., USA 2004
01:20 Trzeci – film obyczajowy, Polska 2004
03:00 Bezpieczeństwo narodowe – dramat wojenny, USA 2004

HBO
06:30 Dziesiąte lato – komedia, Niemcy 2003
08:10 Nie ma jak w domu – komedia, Francja 2000
09:45 Gwiezdne wrota (17)
10:50 Gwiezdne wrota (18)
11:35 Największa kradzież, o której nie opowiedziano – komedia, Hiszpania 2002
13:25 Mgły wojny: jedenaście lekcji z życia Roberta S. McNamary – film dokumentalny
15:10 Pizza z sercem – film obyczajowy, USA 2005
16:40 Ponad niebem – komedia, USA 2005
18:25 Zobacz w HBO
19:00 Hellboy – film sensacyjny, USA 2004
21:00 HBO na stojaka!
22:00 Premiera: Tatuaż – thriller, Australia/ USA/W. Bryt. 2003
00:00 Słownik snów – film obyczajowy, USA 2003
01:45 Na planie
02:20 Po drugiej stronie łóżka – komedia, Hiszpania 2002
04:05 Hellboy – film sensacyjny, USA 2004

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.