FANDOM


TVP 1
05:20 Notacje - Gustaw Holoubek. Wybrałem Tarnopol; cykl dokumentalny
05:25 Obywatele mają głos - Nie dla energii nuklearnej (Grassroots); cykl dokumentalny kraj prod.Dania (2006)
05:55 Był taki dzień - 11 października; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Moda na sukces - odc. 3541 (The Bold and the Beautiful ep. 3756); serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Moda na sukces - odc. 3542 (The Bold and the Beautiful ep. 3757); serial kraj prod.USA (2001)
09:25 Tom - Tom w Rio odc. 5 (Tom - Tom in Rio); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
09:55 Budzik - Co to są podatki?
10:25 Nastoletni geniusze - odc. 6 (Wicked Science); serial kraj prod.Australia (2003)
10:55 Moja farma - Franco w Argentynie (My Life on the Farm.Franco in Argentina); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005)
11:10 Z refleksem - wydanie specjalne
11:25 Audycje Komitetów Wyborczych - Sejm:
1.KW Polska Partia Pracy
2.KW Platforma Obywatelska RP
3.KW Prawo i Sprawiedliwość
4.KW Samoobrona RP
5.KW LPR
6.Komitet Wyborczy PSL
7.KKW LiD - Lewica i Demokraci
Senat
1.KKW LiD - Leica i Demokraci
2.KW Prawo i Sprawiedliwość
3.Komitet Wyborczy PSL
4.KW Platforma Obywatelska RP
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Europa bez miedzy
12:40 Plebania - odc. 927; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1316; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1496; teleturniej muzyczny
14:05 Szczęśliwa karta - odc. 23 (Wild Card II ep. 5, Bound and Gagged, Your Husband was Snagged); serial kraj prod.Kanada (2003)
15:00 Wiadomości
15:10 My Wy Oni ; magazyn
15:35 Moda na sukces - odc. 3543 (The Bold and the Beautiful ep. 3758); serial kraj prod.USA (2001)
16:00 Moda na sukces - odc. 3544 (The Bold and the Beautiful ep. 3759); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Audycje Komitetów Wyborczych - Sejm:
1.KW Platforma Obywatelska
2.KW Prawo i Sprawiedliwość
3.KW Samoobrona RP
4.KW LPR
5.Komitet Wyborczy PSL
6.KKW LiD-Lewica i Demokraci
7.KW Polska Partia Pracy
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1321 - txt.str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1497; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 932; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Przyjaciele z podwórka - Wspaniale jest być duchem, odc. 6 (Backyardigans // It?s great to be a ghost, ep. 6); serial animowany kraj prod.Kanada (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Zagubieni III - odc. 11 (Lost III, ep. 11, Enter 77) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (2007)
21:15 Zagubieni III - odc. 12 (Lost III, ep. 12, Par Avion) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (2007)
22:10 Sprawa dla reportera - txt.str.777
22:40 Przywracanie pamięci - Polakom, którzy ratowali Żydów w czasach zagłady
23:35 Wielka wsypa; film sensacyjny
01:15 Teleexpress nocą
01:35 Był taki dzień - 11 października; felieton
01:40 Notacje - Ernest Bryll. Karabela zostanie na strychu; cykl dokumentalny
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:10 Statek miłości - odc. 107/249 (The Love Boat Odc 96 (4/23)  The Duel, Two for Julie, Aunt Hilly); telenowela kraj prod.USA (1981)
06:00 Statek miłości - odc. 108/249 (The Love Boat Odc 97 (4/24) Love with a Skinny Stranger, Vicki and the Gambler,  That Old Gang of Mine); telenowela kraj prod.USA (1981)
06:50 TELEZAKUPY
07:10 Audycje Komitetów Wyborczych - Sejm:
1.KW Samoobrona RP
2.KW Polska Partia Pracy
3.KW LPR
4.Komitet Wyborczy PSL
5.KW Prawo i Sprawiedliwość
6.KKW LiD - Lewica i Demokraci
7.KW Platforma Obywatelska RP
Senat:
1.KW Prawo i Sprawiedliwość
2.Komitet Wyborczy PSL
3.KKW LD- Lewica i Demokraci
4.KW Platforma Obywatelska RP
07:45 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 18/52 Pierzasty przyjaciel (Gordon The Garden Gnome ep. Feathered Friends); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
08:05 M jak miłość - odcinek 29
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda : 9:25 , 10:25 Panorama 9:55 11:00
11:00 Panorama
11:05 Lokatorzy - odc. 187 (223) Pierwszy dzień razem
11:35 Dr Quinn - seria III, odc. 7 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III); serial kraj prod.USA (1994)
12:30 Awantura o Basię - odc. 1/12 - Awantura pierwsza, czyli rzecz o przerwanej podróży; serial TVP
13:05 Co ci dolega? - Mały człowiek - Myślenie-odc. 2 (The baby human. To think); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
14:00 Duże dzieci - 43; talk-show
14:50 Rezerwat namiętności - odc. 4/26 Konflikty rodzinne (25 degrs sud); serial kraj prod.Francja (1999)
15:50 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 525; serial TVP
16:55 Oto jest pytanie - odc. 47; teleturniej
17:30 Audycje Komitetów Wyborczych - Senat:
1.Komitet Wyborczy PSL
2.KKW LiD - Lewica i Demokraci
3.KW Platforma Obywatelska RP
4.KW Prawo i Sprawiedliwość
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu - odc. 7/LV - txt.str.777; teleturniej
20:00 Barwy szczęścia - odc. 4 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
20:25 Barwy szczęścia - odc. 5 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
20:55 Od miłości do szczęścia - odc. 3; felieton
21:00 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
21:30 Panorama
21:50 Pogoda
21:55 Sport Telegram
22:05 Dr House - odc. 6/22 (House, M. D. ep.?The Socratic Method?? Eps. #E5502); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004)
22:55 Pitbull - odc. 3 - txt.str.777; serial policyjny TVP
23:50 Ulice Kultury - (40); magazyn
00:05 Czy świat oszalał? - Zamach na Bali (BOM Bali); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
01:40 Biuro kryminalne - odc. 16; serial TVP
02:25 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:40 Zakończenie dnia

Polsat
4:45 Music Spot - program muzyczny
5:45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:30 Sekret Laury (174) - telenowela
7:30 TV Market - magazyn reklamowy
7:45 Wielka wygrana - teleturniej
8:40 Graczykowie, czyli Buła i spóła (87) - serial komediowy
9:10 Strażnik Teksasu 6 (159) - serial sensacyjny
10:05 13 posterunek (28) - serial komediowy
10:45 Miodowe lata (101) - serial komediowy
11:35 Samo życie (955) - serial obyczajowy
12:05 Pensjonat Pod Różą 4 (78) - serial obyczajowy
13:00 Jesteś moim życiem (197) - serial obyczajowy
13:55 Pierwsza miłość (564) - serial obyczajowy
14:40 Świat według Bundych 5 (112) - serial komediowy
15:10 Benny Hill (76) - program rozrywkowy
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:35 13 posterunek (29) - serial komediowy
17:10 Miodowe lata (102) - serial komediowy
18:00 Pierwsza miłość (565) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie (956) - serial obyczajowy
20:00 Tylko miłość (5) - serial obyczajowy
21:00 Ekipa (6) - serial political fiction
21:55 Studio LOTTO (w przerwie serialu)
22:20 Kto kogo? - program publicystyczny
23:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (27) - serial kryminalny
0:15 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
1:15 Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:05    Uwaga! - magazyn 
05:25    Telesklep
06:20    Wykręć numer - interaktywny teleturniej na żywo
07:25    Fabryka Gry - interaktywny teleturniej na żywo
08:00    Dzień dobry TVN - magazyn
10:00    Nigella ucztuje - program rozrywkowy
10:30    Wielkie porządki - program rozrywkowy
11:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska (109) - serial fabularno-dokumentalny
12:05    Siłacze 8 - Strongman - magazyn
13:05    W-11 Wydział Śledczy (109) - serial fabularno-dokumentalny
13:45    Detektywi (109) - serial fabularno-dokumentalny
14:15    Bez śladu 2 (18) - serial sensacyjny
15:15    Marina (27) - telenowela        
16:15    Rozmowy w toku - talk show
17:25    Sędzia Anna Maria Wesołowska (27) - serial fabularno-dokumentalny
18:25    Detektywi (27) - serial fabularno-dokumentalny
19:00    Fakty - program informacyjny
19:30    Sport
19:40    Pogoda
19:50    Uwaga! - magazyn
20:15    W-11 Wydział Śledczy (27) - serial fabularno-dokumentalny
20:55    Na Wspólnej (857) - serial obyczajowy
21:30    Perfidna intryga - film sensacyjny, USA 2001
23:30    Agenci NCIS 3 (5) - serial sensacyjny
00:30    Twarzą w twarz (6) - serial obyczajowo-sensacyjny
01:30    Multikino - magazyn
01:55    Na Wspólnej (857) - serial obyczajowy
02:25    Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy
03:25    Telesklep
03:45    Uwaga! - magazyn
04:05    Rozmowy w toku - talk show
05:00    Bez montażu

TV 4
05:15 Big Brother 4.1 - extra (Polska 2007) reality show
05:35 Mała czarna talk-show
06:25 Muzyczne listy magazyn muzyczny
07:30 TV Market magazyn reklamowy
08:05 FIFA Futbol Mundial magazyn piłkarski
08:35 Pogromcy hitów program rozrywkowy
09:05 Saint-Tropez (Francja 1996) serial obyczajowy (58) Reż: Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, wyk.: Adeline Blondieau, Bénédicte Delmas, Tonya Kinzinger, Marie-Christine Adam
10:10 Big Brother 4.1 - prosto z domu (Polska 2007) reality show
10:40 Happy Hour program rozrywkowy
11:40 Big Brother 4.1 - nominacje (Polska 2007) reality show
12:40 Mała czarna talk-show
13:40 Skrzydła (USA 1991-1992) serial komediowy (2) wyk.: Tim Daly, Steven Weber, Crystal Bernard, David Schramm
14:15 Wygraj fortunę teleturniej
15:15 Piotruś Pan i piraci (USA 1990) serial animowany (25) Reż: John D. Wilson
15:45 Saint-Tropez (Francja 1996) Serial obyczajowy (59) Reż: Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, wyk.: Adeline Blondieau, Bénédicte Delmas, Tonya Kinzinger, Marie-Christine Adam
16:55 Skrzydła (USA 1991-1992) serial komediowy (3) wyk.: Tim Daly, Steven Weber, Crystal Bernard, David Schramm
17:30 Mała czarna talk-show
18:30 Big Brother 4.1 - prosto z domu (Polska 2007) reality show
19:00 Happy Hour program rozrywkowy
20:00 Big Brother 4.1 (Polska 2007) reality show
21:00 Pan i władca: Na krańcu świata (USA 2003) dramat przygodowy Reż: Peter Weir, wyk.: Russell Crowe, Paul Bettany, James D'Arcy, Edward Woodall
00:00 Big Brother 4.1 - extra (Polska 2007) reality show
00:30 Happy Hour program rozrywkowy
01:35 Wydarzenia, sport, pogoda
02:10 Muzyczne listy magazyn muzyczny
03:00 Zakończenie programu

TVN 7
05:35    Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
06:05    Telesklep
07:05    Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
07:35    Nie ma sprawy (44) - serial obyczajowy
08:35    Gorzka zemsta (83) - telenowela
09:30    Kryminalni 3 (28) - serial sensacyjny
10:35    Kobra: Oddział specjalny 2 (3) - serial sensacyjny
11:40    Wyścig po kasę
12:35    Telesklep
13:55    Gorzka zemsta (84) - telenowela
14:55    Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
15:25    Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
15:55    Przyjaciele (28) - serial komedia
16:25    Pomoc domowa (28) - serial komedia
17:00    Kryminalni 3 (29) - serial sensacyjny
18:05    Kobra: Oddział specjalny 2 (4) - serial sensacyjny
19:05    Przyjaciele (29) - serial komedia
19:35    Pomoc domowa (29) - serial komedia
20:10    Powódź - film sensacyjny, USA 1998
22:10    Nie z tego świata 2 (6) - serial S-F
23:10    Amerykański ninja II - film sensacyjny, USA 1987
01:10    Wyścig po kasę

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Studio Kultura - Informacje; STEREO
09:10 Legenda Tatr; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Rytmy serca - Muzyka Japonii (Beats of the heart); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); Dla małoletnich od lat 12
11:50 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Niezapomniany Leonard Bernstein - (6); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Symfonie Beethovena pod dyrekcją Leonarda Bernsteina - (6) (Ludwig van Beethoven - Symphony No. 6); koncert kraj prod.Niemcy (1981); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy - Kolebka wolności; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Polski film dokumentalny - Uciekinier; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Goran Bregović - koncert muzyki filmowej; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Dzieci i ryby; komedia; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Jarocin po latach - Golden Life; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Strefa sztuki - Ona, Nikifor; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 O co pytają nas wielcy filozofowie - wykłady prof. Leszka Kołakowskiego - Św. Augustyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Teledyski Luzu - T. Love; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Studio Kultura - Informacje
18:30 Rozmowy istotne - Jerzy Stuhr; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Reżyserzy - 10 dni z Kiarostamim (10 jours avec Abbas Kiarostami); film dokumentalny kraj prod.Francja, Włochy (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Andrzej Panufnik - Muzyka jesieni; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Majowa chandra (Mayis sikintisi)  117'; dramat kraj prod.Turcja (1999); reż.:Nuri Bilge Ceylan; wyk.:Fatma Ceylan, Muzaffer Özdemir, Emin Ceylan, Sadik Incesu, Muhammad Zimbaoglu, Emin Toprak; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Polski film fantastyczny - Kwestia sumienia  25'; dramat wojenny; reż.:Ewa Petelska, Czesław Petelski; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Polski film fantastyczny - Tortura nadziei; dramat; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Strefa - Małe jest wielkie - odc. 41 - Memphis Industries; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Strefa - Donna Regina w CDQ; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Strefa - Komix - Człowiek Paroovka; antologia komiksu; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Wstręt (Repulsion)  105'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1965); reż.:Roman Polański; wyk.:Catherine Deneuve, Ian Hendry, John Fraser, Patrick Wymark, Yvonne Furneaux, Renee Houston, Helen Fraser, Valerie Taylor, James Villiers; Dla małoletnich od lat 16
02:45 Studio Kultura - Informacje; STEREO
03:00 Rozmowy istotne - Jerzy Stuhr; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Czytelnia odc. 29; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Największe zwierzęta świata; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Afisz - Pewien artysta, muzyk, pianista...; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Wideoteka dorosłego człowieka - (5); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 17; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Nasze domy - odc.5/12; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zaproszenie - Gniazdo Polan; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 928; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1310; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wieści Polonijne; STEREO
13:15 Egzamin z życia - odc. 87; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Errata do biografii - Kazimierz Orłoś; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Tajne taśmy SB; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Joszko Broda i przyjaciele ; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Anna Dymna - spotkajmy się; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Na misyjnym szlaku - Marzenia stracone, marzenia odzyskane; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Reformacja pod Wawelem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Budzik - Największe zwierzęta świata; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 17; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 928; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - Znalezione zguby; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1310; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Klasyka dramatu - Lord Jim; spektakl teatralny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Przywracanie pamięci - Polakom, którzy ratowali Żydów w czasach zagłady; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:50 Sport Telegram; STEREO
23:55 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 17; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 928; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - Znalezione zguby; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1310; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Klasyka dramatu - Lord Jim; spektakl teatralny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Tren na śmierć cenzora* - część  2; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Rozmowy na temat -Organizacje medyczne na Świecie (Jan Borowiec); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Historia
10:00 Notacje - Notacje - J. Kawalerowicz 1; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Konflikty, bitwy, wojny - Bitwa o wszystko; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Dzieje Polaków - Żołnierze Piłsudskiego. Józef Beck; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Świadkowie XX wieku - Kim pan był panie ministrze? 1; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Zakręty dziejów - Łupieżcy z północy; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 U źródeł cywilizacji - Jestem człowiekiem wolnym... Ks. Franciszek Blachnicki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Gwałtownik Boży - rzecz o ks. Franciszku Blachnickim; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Było nie było - Elegant z PRL - u.; Bez ograniczeń wiekowych
18:00  Z archiwów PRL-u  odc. 3; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Siła bezsilnych - Zakazane piosenki; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Był raz dobry świat; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kontrowersje - Niewidzialny front; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Kontrowersje; program historyczny
21:15 Kontrowersje - Niewidzialny front; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Konflikty, bitwy, wojny - BITWA POD LENINO; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Portal - magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Notacje - J. Kawalerowicz 2; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:05 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Piłka ręczna - Bundesliga: HSV Hamburg - VFL Gummersbach (Bundesliga: HSV Hamburg - VFL Gummersbach) kraj prod.Niemcy (2007); STEREO
09:45 Liga Mistrzów - Roma - Dynamo Kijów (Roma - Dynamo Kijów) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
10:40 Liga Mistrzów - Roma - Dynamo Kijów (Roma - Dynamo Kijów) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
11:30 Magazyn bokserski - KO TV Classics (KO TV Classics); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Tottenham TV - Liverpool - Tottenham (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
13:05 Tottenham TV - Liverpool - Tottenham (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
13:55 Tottenham TV  (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
15:05 Liga Mistrzów - Sporting - Manchester United (Sporting - Manchester United) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
15:55 Liga Mistrzów - Sporting - Manchester United (Sporting - Manchester United) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
16:55 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Olimpijczycy 2008 - odc. 3; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Wiadomości piłkarskie; STEREO
18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Portugalia - Polska (Portugalia - Polska) kraj prod.Francja (2007)
19:00 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Portugalia - Polska (Portugalia - Polska) kraj prod.Francja (2007)
20:05 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Finlandia - Polska (Finlandia - Polska) kraj prod.Francja (2007)
21:05 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Finlandia - Polska (Finlandia - Polska) kraj prod.Francja (2007)
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:30 Magazyn koszykarski - Za trzy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Tottenham TV - Liverpool - Tottenham (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
00:20 Tottenham TV - Liverpool - Tottenham (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
01:10 Tottenham TV - Liverpool - Tottenham (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
02:10 Zakończenie dnia

TV Puls
05:55 Program religijny
06:55 Puls wieczoru program publicystyczny
07:30 Wdowa w bieli (USA 2006) telenowela (81) Reż: Leonardo Galavis, Luis Manzo, wyk.: Itatí Cantoral, Francisco Gattorno, Zully Montero, Alejandro Felipe (p)
08:30 Wdowa w bieli (USA 2006) telenowela (82)
09:30 Bianka - droga do szczęścia (Niemcy 2004) telenowela (176) Reż: Tanja Roitzheim, Jurij Neumann, wyk.: Tanja Wedhorn, Jytte-Merle Böhrnsen, Patrick Fichte, Kerstin Gähte (p)
10:30 Telezakupy
11:50 Puls wieczoru program publicystyczny
12:30 Żebro Adama program publicystyczny
13:00 Morderca zostawia ślad (Polska 1967) film kryminalny Reż: Aleksander Ścibor-Rylski, wyk.: Tadeusz Schmidt, Zbigniew Cybulski, Krystyna Mikołajewska, Iwa Młodnicka (p)
15:00 Autostrada do nieba (USA 1984) serial obyczajowy (36) Reż: Michael Landon, wyk.: Michael Landon, Victor French
16:00 Wdowa w bieli (USA 2006) telenowela (83) Reż: Leonardo Galavis, Luis Manzo, wyk.: Itatí Cantoral, Francisco Gattorno, Zully Montero, Alejandro Felipe
17:00 Wdowa w bieli (USA 2006) telenowela (84)
18:00 Bianka - droga do szczęścia (Niemcy 2004) telenowela (177) Reż: Tanja Roitzheim, Jurij Neumann, wyk.: Tanja Wedhorn, Jytte-Merle Böhrnsen, Patrick Fichte, Kerstin Gähte
19:00 MacGyver (USA 1985-1992) serial sensacyjny (69) wyk.: Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Bruce McGill, Elyssa Davalos
20:00 Puls wieczoru program publicystyczny
20:45 ESD (Polska 1986) film obyczajowy Reż: Anna Sokołowska, wyk.: Elżbieta Helman, Halina Łabonarska, Alicja Wojtkowiak, Janusz Michałowski
22:45 Autostrada do nieba (USA 1984) serial obyczajowy (36) Reż: Michael Landon, wyk.: Michael Landon, Victor French (p)
23:35 Taaaka ryba magazyn wędkarski
00:05 MacGyver (USA 1985-1992) serial sensacyjny (69) wyk.: Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Bruce McGill, Elyssa Davalos (p)
01:00 Puls wieczoru program publicystyczny
01:35 Pod prąd program publicystyczny
02:20 Magazyn przyrodniczy
02:40 Żebro Adama program publicystyczny
03:10 Puls wieczoru program publicystyczny
03:45 Wolność Słowa program religijny
04:15 Pod prąd program publicystyczny
04:55 Taaaka ryba magazyn wędkarski
05:10 Zakończenie programu

Eurosport
08:30 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Hiszpanii
09:30 Jeździectwo: Zawody Superligi
10:30 Piłka nożna: Droga do Euro 2008
11:30 Piłka nożna: Droga do Euro 2008
13:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Moskwie
16:30 Tenis ziemny: Turniej ATP w Wiedniu
18:00 Eurogole Flash magazyn piłkarski
18:15 Tenis ziemny: Turniej ATP w Wiedniu
20:00 Sumo: Nagoya Basho w Nagoi (Japonia)
21:00 Boks: Gala w Sandy
23:00 Fight Club: Special Superfights magazyn sportów walki
01:30 Zakończenie programu 

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne program informacyjny
10:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Hiszpanii
11:00 Sporty ekstremalne: X Games 2007 w Los Angeles
12:00 Wiadomości Eurosportu
14:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Hiszpanii
15:00 Piłka nożna: Droga do Euro 2008
15:45 Piłka nożna: Droga do Euro 2008
16:30 Piłka nożna: Droga do Euro 2008
17:15 Piłka nożna: Droga do Euro 2008
18:00 Wiadomości Eurosportu
18:15 Surfing: Zawody WQS Pro European Tour w Lacanau
18:45 Magazyn FIA WTCC
19:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:45 Koszykówka
22:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
23:00 Wiadomości wieczorne program informacyjny
23:15 Piłka nożna: Droga do Euro 2008
00:15 Wiadomości Eurosportu 

Polsat Sport
7.00 Boks: Nicky Cook - Steve Luevano (powt.)
9.10 Koszykówka: Supepuchar mężczyzn, Anwill Włocławek - Prokom Trefl Sopot (powt.)
11.20 Piłka nożna: liga portugalska, Boavista Porto - Belenenses Lizbona (powt.)
13.30 Siatkówka: PLS, Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS Olsztyn (powt.)
15.40 Piłka nożna: liga angielska, Bolton Wonderers - Chelsea Londyn
17.50 Boks: Amir Khan - Scott Lawton (powt.)
19.00 Boks: Arturo Gatti - Pete Takiaferro (powt.)
20.00 Boks: Andrzej Gołota - Kevin McBride (powt.)
22.00 Boks: Antonio Margerito - Paul Williams (powt.)
0.00 Boks: Darroll Wilson - Courage Tshabalala (powt.)

Polsat Sport Extra
7.00 Piłka nożna: liga hiszpańska, FC Barcelona - Atletico Madryt (powt.)
7.30 Total Rugby - mag. (powt.)
8.00 Piłka nożna: liga angielska, FC Liverpool - Tottenham Hotspur Londyn (powt.)
10.00 Piłka nożna: liga szkocka, FC Gretna - Celtic Glasgow (powt.)
12.00 Piłka nożna: liga włoska, FC Parma - AS Roma (powt.)
14.00 Piłka nożna: liga rosyjska, FK Moskwa - FK Rostów (powt.)
16.00 Piłka nożna: liga portugalska, Uniao de Leiria - Benfica Lizbona (powt.)
18.00 Siatkówka: PLS, Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS Olsztyn (powt.)
20.00 Koszykówka: Supepuchar mężczyzn, Anwill Włocławek - Prokom Trefl Sopot (powt.)
22.00 Piłka nożna: liga angielska, Arsenal Londyn - Sunderland (powt.)
0.00 Koszykówka: ME kobiet, finał Rosja - Hiszpania (powt.)

Canal + Sport
07:00 Piłka nożna: Klub kibica
09:35 Piłka nożna: Liga włoska
11:25 Piłka nożna: Ligue 1 magazyn ligi francuskiej
11:55 Piłka nożna: Premiership magazyn ligi angielskiej
12:25 Koszykówka mężczyzn: NBA Europe Tour
14:45 1 na 1: Marek Zieńczuk Marek Zieńczuk, magazyn sportowy
15:00 Piłka nożna: Klub kibica
17:25 Piłka nożna: Serie A magazyn ligi włoskiej
17:55 Piłka nożna: Primera Division magazyn ligi hiszpańskiej
18:25 Koszykówka mężczyzn: NBA Europe Tour
21:25 Koszykówka mężczyzn: NBA Europe Tour
00:15 Piłka nożna: Primera Division magazyn ligi hiszpańskiej
00:45 Piłka nożna: Serie A magazyn ligi włoskiej
01:15 Piłka nożna: Klub kibica
03:50 Piłka nożna: Klub kibica
06:25 1 na 1: Marek Zieńczuk Marek Zieńczuk, magazyn sportowy
06:40 1 na 1: Radosław Gilewicz Radosław Gilewicz, magazyn sportowy

Canal + Sport 2
20.00 Ligue 1 - mag. ligi francuskiej (powt.)
20.30 Premiership - mag. ligi angielskiej (powt.)
21.00 Piłka nożna: liga włoska, Inter Mediolan - SSC Napoli (powt.)
22.50 Piłka nożna: liga włoska, Lazio Rzym - AC Milan (powt.)

ESPN Classic
8.00 Kolarstwo: Najważniejsze momenty Tour de France 1994
9.00 Stulecie olimpiad
10.00 Golf: World Match Play 1991 (2)
12.00 Ponadczasowe - mag.
13.00 Boks: Sandy Saddler
14.00 Kolarstwo (powt.)
15.00 Stulecie olimpiad (powt.)
16.00 Sezon - Futbol za kratkami (1)
17.00 Ponadczasowe (powt.)
18.00 High 5 - Francuskie boogie
18.30 Samo życie - Shaquille O'Neal
19.00 Moto Grand Prix 2003 - Australia
20.00 Koszykówka olimpijska - Barcelona 1992, półfinał mężczyzn, USA - Litwa
21.00 Sezon - Hokej: Detroit Red Wings (2)
22.00 Wspaniałe pojedynki - Łyżwiarstwo szybkie: Norwegia - Holandia
23.00 Boks: Roberto Duran - Ken Buchanan 1972
0.00 Poker: European Tour (15)

Sportklub
7.00 Piłka nożna: liga amerykańska, Toronto - NY Red Bulls
9.00 Sporty ekstremalne: X-Games 2006
10.00 Piłka nożna: II liga niemiecka (powt.)
11.45 Piłka nożna: liga amerykańska, Houston - LA Galaxy
13.30 Automobilizm: Indy w Chicago
14.30 Lekkoatletyka: mityng w Newcastle
15.00 Siatkówka: liga włoska mężczyzn
17.00 Automobilizm: NHRA w Richmond
17.30 Goal! - mag. piłkarski
18.00 Piłka nożna: liga niemiecka, Hertha Berlin - Borussia Dortmund
19.45 Lekkoatletyka (powt.)
20.15 Piłka nożna: liga niemiecka (powt.)
22.00 Automobilizm: BTCC w Brands Hatch
23.00 Piłka nożna: liga brazylijska, Botafogo - Santos

nSport
8.00 Piłka nożna: PP, Kolporter Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec (powt.)
10.00 Serwis informacyjny (co godzinę)
10.30 Ring wolny! - Czy można łączyć funkcję trenera klubowego i selekcjonera kadry?
11.05 Piłka nożna: Liga Mistrzów, VfB Stuttgart - FC Barcelona (powt.)
12.30 Futbolissimo - mag. piłkarski
13.05 Mój sport, moje życie - Rafał Kubacki, Renata Mauer-Różańska
14.05 Korona - Zagłębie (powt.)
16.30 nRower - mag. kolarski
17.10 Hokej: NHL, NY Rangers - NY Islanders (powt.)
19.10 Mój sport, moje życie (powt.)
20.00 nMagazyn
21.30 Zagraj to jeszcze raz - mag. piłkarski
22.10 Hokej (powt.)

Ale kino!
08:00 Wersja Browninga (Wielka Brytania 1994) dramat obyczajowy Reż: Mike Figgis, wyk.: Albert Finney, Greta Scacchi, Matthew Modine, Julian Sands
09:45 Zwariowana noc (Polska 1967) film wojenny Reż: Zbigniew Kuźmiński, wyk.: Maria Gella, Barbara Ludwiżanka, Janusz Gajos, Krystyna Sienkiewicz
11:10 Susza (Austria, Belgia, Czad, Francja 2006) dramat obyczajowy Reż: Mahamat-Saleh Haroun, wyk.: Abderamane Abakar, Ali Barkai, Khayar Oumar Defallah, Youssouf Djaoro
12:55 Bogata, wolna, samotna (USA 1971) komedia Reż: Elaine May, wyk.: Walter Matthau, Elaine May, Jack Weston, George Rose
14:45 Papierowy gołąb (Peru 2003) dramat obyczajowy Reż: Fabrizio Aguilar, wyk.: Antonio Callirgos, Eduardo Cesti, Aristóteles Picho, Liliana Trujillo
16:25 Klakier (Polska 1982) film psychologiczny Reż: Janusz Kondratiuk, wyk.: Zuzanna Łozińska, Michał Bajor, Joanna Szczepkowska, Leszek Teleszyński
18:05 Rio Grande (USA 1950) western Reż: John Ford, wyk.: John Wayne, Maureen O'Hara, Claude Jarman Jr., J. Carrol Naish
20:00 ale świat: Spragnieni miłości (Francja, Hongkong, Tajlandia 2000) melodramat Reż: Wong Kar-Wai, wyk.: Tony Leung Chiu Wai, Maggie Cheung, Siu Ping-Lam, Tung Cho "Joe" Cheung
21:45 Kołysanka (USA 1992) thriller Reż: Curtis Hanson, wyk.: Annabella Sciorra, Rebecca De Mornay, Matt McCoy, Ernie Hudson
23:40 Gang z Federal Hill (USA 1994) film kryminalny Reż: Michael Corrente, wyk.: Nicholas Turturro, Anthony DeSando, Jason Andrews, Michael Raynor
01:25 Jestem Joe (Francja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy 1998) dramat obyczajowy Reż: Ken Loach, wyk.: Peter Mullan, Louise Goodall, David McKay, Anne-Marie Kennedy
03:10 Za drzwiami Actors Studio (USA 2003) Joanne Woodward, serial dokumentalny
04:00 Zakończenie programu 

AXN
06:00    4400 (seria 2) serial, odc. 12
07:00    Szczury wodne serial, odc. 32
08:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 25
09:00    V.I.P. (seria 4) serial, odc. 22
10:00    4400 (seria 2) serial, odc. 12
11:00    Babski oddział (seria 1) serial, odc. 8
12:00    Szczury wodne serial, odc. 32
13:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 25
14:00    V.I.P. (seria 4) serial, odc. 22
15:00    4400 (seria 2) serial, odc. 13
16:00    Szczury wodne serial, odc. 33
17:00    Babski oddział (seria 1) serial, odc. 9
18:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 26
19:00    Jericho serial, odc. 1
20:05    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (seria 6) serial, odc. 5
21:00    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (seria 6) serial, odc. 6
22:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (seria 3) serial, odc. 4
23:00    CSI: Kryminalne zagadki Miami (seria 4) serial, odc. 13
23:55    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (seria 6) serial, odc. 5
00:50    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (seria 6) serial, odc. 6
01:45    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (seria 3) serial, odc. 4
02:40    CSI: Kryminalne zagadki Miami (seria 4) serial, odc. 13

AXN Crime
12:00    Babski oddział serial, odc. 14
13:00    Tropem zbrodni serial, odc. 13
14:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 4) serial, odc. 7
15:00    Szczury wodne serial, odc. 100
16:00    Tropem zbrodni serial, odc. 13
17:00    Babski oddział serial, odc. 14
18:00    Sprawiedliwość na 18 kołach (seria 2) serial, odc. 3
19:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 4) serial, odc. 7
20:00    Zabójczynie serial, odc. 1
21:00    Tropem zbrodni serial, odc. 13
22:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 4) serial, odc. 15 cz. 2
23:00    Policjanci z Mt. Thomas (seria 3) serial, odc. 2
00:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 4) serial, odc. 8
01:00    Zabójczynie serial, odc. 2
02:00    Policjanci z Mt. Thomas (seria 3) serial, odc. 2

AXN Sci-Fi
10:00    Herkules serial, odc. 4
11:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 19
12:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 20
13:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 4) serial, odc. 7
14:00    Lexx (seria 2) serial, odc. 3
15:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 6
16:00    Herkules serial, odc. 4
17:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 19
18:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 20
19:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 4) serial, odc. 7
20:00    Lexx (seria 2) serial, odc. 3
21:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 6
22:00    Czynnik PSI serial, odc. 4
23:05    Andromeda (seria 5) serial, odc. 20 cz. 2
00:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 21
01:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 4) serial, odc. 8
02:00    Lexx (seria 3) serial, odc. 4
03:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 7

Zone Europa
08:00 Córka maharadży (Niemcy, USA, Włochy 1994) film przygodowy (3-ost.) Reż: Burt Brinckerhoff, wyk.: Bruce Boxleitner, Hunter Tylo, Kabir Bedi, Tony Lo Bianco
09:40 Kapryśne lato '68 (Jugosławia 1984) komedia Reż: Goran Paskaljević, wyk.: Slavko Stimać, Mira Banjac, Mija Aleksic, Danilo "Bata" Stojković
11:20 Cud (Włochy 2003) dramat obyczajowy Reż: Edoardo Winspeare, wyk.: Claudio D'Agostino, Carlo Bruni, Stefania Casciaro, Anna Ferruzzo
13:05 Kulawy gołąb (Hiszpania 1995) dramat obyczajowy Reż: Jaime de Arminán, wyk.: María Barranco, Francisco Rabal, Carmen Maura, Joaquín Kremel
15:05 Literatura na małym ekranie: Świat zabawy (Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania 2000) dramat obyczajowy Reż: Terence Davies, wyk.: Eric Stoltz, Gillian Anderson, Dan Aykroyd, Eleanor Bron
17:30 Cinemania (, 2007) magazyn filmowy (233)
17:55 Zasoby ludzkie (Francja, Wielka Brytania 1999) dramat obyczajowy Reż: Laurent Cantet, wyk.: Jalil Lespert, Jean-Claude Vallod, Chantal Barré, Véronique de Pandelaere
19:45 Ten pierwszy raz (Francja 2003) film krótkometrażowy Reż: Michaël Souhaité, wyk.: Françoise Lépine, Alexandre Laigner, Subarna Thapa
20:00 Córka maharadży (Niemcy, USA, Włochy 1994) film przygodowy (3-ost.) Reż: Burt Brinckerhoff, wyk.: Bruce Boxleitner, Hunter Tylo, Kabir Bedi, Tony Lo Bianco
21:40 Lulu (Hiszpania 1990) dramat obyczajowy Reż: Bigas Luna, wyk.: Francesca Neri, Óscar Ladoire, María Barranco, Fernando Guillén Cuervo
23:25 Emmanuelle (Francja 1994) Ostatnie rozkosze, serial erotyczny (7-ost.) Reż: Jean-Jacques Lamore, wyk.: Krista Allen, Paul Michael Robinson, Tiendra Demian, Jennifer Burton
01:05 Kulawy gołąb (Hiszpania 1995) dramat obyczajowy Reż: Jaime de Arminán, wyk.: María Barranco, Francisco Rabal, Carmen Maura, Joaquín Kremel
02:55 Na zawsze ty (Włochy 1999) komedia Reż: Gabriele Muccino, wyk.: Silvio Muccino, Giuseppe Sanfelice, Giulia Steigerwalt, Luca De Filippo

Hallmark Channel
06:00 Dzień jak dzień (USA 1999) serial obyczajowy (1) Reż: Artie Mandelberg, wyk.: Annie Potts, Lorraine Toussaint, Shari Dyon Perry, Chris Mulkey
07:00 Dzień jak dzień (USA 1999) serial obyczajowy (2) Reż: Jan Eliasberg, wyk.: Annie Potts, Lorraine Toussaint, Shari Dyon Perry, Chris Mulkey
08:00 Córeczka Johnny'ego (USA 1995) dramat obyczajowy Reż: John Kent Harrison, wyk.: Treat Williams, Gloria Reuben, Myriam Sirois, Mia Kirshner
10:00 Potyczki Amy (USA 2001) serial obyczajowy (56) wyk.: Amy Brenneman, Dan Futterman, Richard T. Jones, Tyne Daly
11:00 Córki McLeoda 6 (Australia 2006) serial obyczajowy (161) wyk.: Rachael Carpani, Aaron Jeffery, Inge Hornstra, Bridie Carter
12:00 David Copperfield (USA 2000) dramat kostiumowy (1/2) Reż: Peter Medak, wyk.: Hugh Dancy, Sally Field, Michael Richards, Eileen Atkins
14:00 Potyczki Amy (USA 2001) serial obyczajowy (56) wyk.: Amy Brenneman, Dan Futterman, Richard T. Jones, Tyne Daly
15:00 Córeczka Johnny'ego (USA 1995) dramat obyczajowy Reż: John Kent Harrison, wyk.: Treat Williams, Gloria Reuben, Myriam Sirois, Mia Kirshner
17:00 Córki McLeoda 6 (Australia 2006) serial obyczajowy (162) wyk.: Rachael Carpani, Aaron Jeffery, Inge Hornstra, Bridie Carter
18:00 Baśnie z tysiąca i jednej nocy (USA 2000) baśń filmowa (2-ost.) Reż: Steve Barron, wyk.: Mili Avital, Alan Bates, Jason Scott Lee, James Frain
20:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (USA 2006) serial kryminalny (16) wyk.: Steven Zirnkilton, Vincent D'Onofrio, Kathryn Erbe, Jamey Sheridan
21:00 Oddział duchów (Wielka Brytania 2005) serial sensacyjny (7) wyk.: Elaine Cassidy, Emma Fielding, Jonas Armstrong, Cal Macaninch
22:00 Oddział duchów (Wielka Brytania 2005) serial sensacyjny (8) wyk.: Elaine Cassidy, Emma Fielding, Jonas Armstrong, Cal Macaninch
23:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (USA 2006) serial kryminalny (16) wyk.: Steven Zirnkilton, Vincent D'Onofrio, Kathryn Erbe, Jamey Sheridan
00:00 Oddział duchów (Wielka Brytania 2005) serial sensacyjny (7) wyk.: Elaine Cassidy, Emma Fielding, Jonas Armstrong, Cal Macaninch
01:00 Oddział duchów (Wielka Brytania 2005) serial sensacyjny (8) wyk.: Elaine Cassidy, Emma Fielding, Jonas Armstrong, Cal Macaninch
02:00 David Copperfield (USA 2000) dramat kostiumowy (1/2) Reż: Peter Medak, wyk.: Hugh Dancy, Sally Field, Michael Richards, Eileen Atkins
04:00 Dzień jak dzień (USA 1999) serial obyczajowy (1) Reż: Artie Mandelberg, wyk.: Annie Potts, Lorraine Toussaint, Shari Dyon Perry, Chris Mulkey
05:00 Dzień jak dzień (USA 1999) serial obyczajowy (2) Reż: Jan Eliasberg, wyk.: Annie Potts, Lorraine Toussaint, Shari Dyon Perry, Chris Mulkey

Canal +
07:00 Łapu-capu chochliki telewizyjne
07:10 Nie przegap magazyn informacyjny
07:20 Simpsonowie 3 (USA 1991) serial animowany (18)
07:45 Łapu-capu chochliki telewizyjne
08:00 Ikonoklaści 3 (USA 2005) Barysznikow i Waters, serial dokumentalny
08:55 Młody Frankenstein (USA 1974) komedia Reż: Mel Brooks, wyk.: Gene Wilder, Marty Feldman, Teri Garr, Madeline Kahn
10:45 Święte serce (Włochy 2005) dramat obyczajowy Reż: Ferzan Ozpetek, wyk.: Barbora Bobulova, Andrea Di Stefano, Lisa Gastoni, Massimo Poggio
12:50 Wyścig marzeń (USA 2005) dramat biograficzny Reż: John Gatins, wyk.: Kurt Russell, Dakota Fanning, Elisabeth Shue, Kris Kristofferson
14:40 Dziecko szczęścia (Polska 1991) komedia Reż: Sławomir Kryński, wyk.: Ewa Gawryluk, Marek Cichucki, Monika Bolly, Bożena Dykiel
16:30 Tajemnice oceanu (Niemcy, Wielka Brytania 2003) film dokumentalny Reż: Andy Byatt, Alastair Fothergill
18:05 Sztuka zrywania (USA 2006) komedia romantyczna Reż: Peyton Reed, wyk.: Jennifer Aniston, Vince Vaughn, Jon Favreau, Jason Bateman
20:00 Łapu-capu chochliki telewizyjne
20:10 Simpsonowie 3 (USA 1991) serial animowany (19)
20:35 Nie przegap magazyn informacyjny
20:45 Łapu-capu chochliki telewizyjne
21:00 Premiera: Rockefeller Plaza 30 (USA 2006-2007) serial komediowy (21) wyk.: Tina Fey, Tracy Morgan, Jane Krakowski, Jack McBrayer
21:30 Premiera: Eureka (USA 2006) serial SF (7) wyk.: Colin Ferguson, Jordan Hinson, Joe Morton, Salli Richardson
22:20 Damien: Omen 2 (USA 1978) horror Reż: Don Taylor, wyk.: Jonathan Scott-Taylor, Lee Grant, William Holden, Robert Foxworth
00:15 Życie Carlita: Początek (USA 2005) dramat sensacyjny Reż: Michael Bregman, wyk.: Jay Hernandez, Mario Van Peebles, Luis Guzmán, Sean "P. Diddy" Combs
01:55 Nowa policyjna opowieść (Chiny, Hongkong 2004) dramat sensacyjny Reż: Benny Chan, wyk.: Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-bun Wong
04:00 Skradziona kolekcja (Polska 1979) komedia kryminalna Reż: Jan Batory, wyk.: Elżbieta Starostecka, Izabella Dziarska, Mieczysław Pawlikowski, Stefan Friedmann
05:25 Zakończenie programu

Canal + Film
08:30     Listy miłosne - dramat psychologiczny     
10:20     Dziewczyny z drużyny 3 - komedia     
12:00     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
12:10     Simpsonowie III - serial animowany odc. 18     
12:35     Nie przegap - magazyn informacyjny     
12:45     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
13:00     Lokatorka - dramat obyczajowy     
15:00     Dynastia smoka - film przygodowy     
16:30     Życie na niby - film obyczajowy     
18:10     Tort ze ¶niegu - dramat obyczajowy     
20:00     Ostatni traper - film dokumentalny     
21:40     Ty i ja, i wszyscy, których znamy - film obyczajowy     
23:10     Rockefeller Plaza 30 - serial komediowy odc. 21     
23:35     Eureka - serial SF odc. 7     
00:20     South Park X - serial animowany dla dorosłych odc. 6     
00:45     W rytmie serca - dramat kryminalny     
02:30     RajUstopy - komedia obyczajowa     
03:50     Hotel Ruanda - dramat wojenny 

HBO
06:00 Kozaczki z pieprzykiem (USA 2005) komedia Reż: Julian Jarrold, wyk.: Joel Edgerton, Chiwetel Ejiofor, Sarah-Jane Potts, Nick Frost
07:45 Pełnia szczęścia (Francja 2005) komedia Reż: Didier Caron, wyk.: Valérie Baurens, Denis Chérer, Stéphane Boutet, Véronique Barrault
09:05 Weiser (Niemcy, Polska, Szwajcaria 2000) dramat psychologiczny Reż: Wojciech Marczewski, wyk.: Marek Kondrat, Krystyna Janda, Marian Opania, Andrzej Basiukiewicz
10:45 Faszerowana papryka i rybą w twarz (Hiszpania, Niemcy, Włochy 2004) komediodramat Reż: Lina Wertmüller, wyk.: F. Murray Abraham, Emiliano Coltorti, Moira Grassi, Sophia Loren
12:30 Coldplay koncert
13:35 Rekin i Lava (USA 2005) film przygodowy Reż: Robert Rodriguez, wyk.: Taylor Lautner, Taylor Dooley, Cayden Boyd, George Lopez
15:05 Humor Orientu (USA 2005) komedia Reż: Albert Brooks, wyk.: Albert Brooks, Fred Dalton Thompson, Penny Marshall, Victoria Burrows
16:45 Gattaca - szok przyszłości (USA 1997) thriller SF Reż: Andrew Niccol, wyk.: Ethan Hawke, Uma Thurman, Jude Law, Gore Vidal
18:30 Antoni, Boży wojownik (Włochy 2006) film biograficzny Reż: Antonello Belluco, wyk.: Andrea Ascolese, Giovanni Capalbo, Eleonora Daniele, Paolo de Vita
20:10 Wykiwać klawisza (USA 2005) komedia obyczajowa Reż: Peter Segal, wyk.: Adam Sandler, Chris Rock, Burt Reynolds, Nelly
22:00 Premiera: Zawód zabójca (USA 2005) dramat kryminalny Reż: Lee Daniels, wyk.: Cuba Gooding Jr., Helen Mirren, Vanessa Ferlito, Macy Gray
23:35 Shooting Dogs (Niemcy, Wielka Brytania 2005) dramat obyczajowy Reż: Michael Caton-Jones, wyk.: John Hurt, Hugh Dancy, Dominique Horwitz, Louis Mahoney
01:30 Wykiwać klawisza (USA 2005) komedia obyczajowa Reż: Peter Segal, wyk.: Adam Sandler, Chris Rock, Burt Reynolds, Nelly
03:25 Zawód zabójca (USA 2005) dramat kryminalny Reż: Lee Daniels, wyk.: Cuba Gooding Jr., Helen Mirren, Vanessa Ferlito, Macy Gray
05:05 Ostatnia wielka szansa (USA 2005) thriller Reż: Ben Goddard, wyk.: Fajer Al-Kaisi, Denis Arndt, Tom Brokaw, Vincent D'Arbouze

HBO 2
06:00 Przystojny szuka żony (Francja 2005) komedia romantyczna Reż: Isabelle Mergault, wyk.: Michel Blanc, Medeea Marinescu, Wladimir Yordanoff, Benoît Turjman
07:40 Miss agent 2: Uzbrojona i urocza (USA 2005) komedia sensacyjna Reż: John Pasquin, wyk.: Sandra Bullock, Regina King, Enrique Murciano, William Shatner
09:35 Zrzęda (USA 2006) komedia Reż: Neal Miller, wyk.: Alan Arkin, Lauren Holly, Glenne Headly, Barbara Dana
11:20 Porwanie na żądanie (Kanada, USA 2005) komedia kryminalna Reż: Jeff Byrd, wyk.: Anthony Anderson, Jay Mohr, Kellita Smith, Nicole Ari Parker
13:00 Akeelah i jej nauczyciel (USA 2006) dramat obyczajowy Reż: Doug Atchison, wyk.: Keke Palmer, Laurence Fishburne, Angela Bassett, Curtis Armstrong
14:55 Kylie: Showgirl Homecoming (, 2007) koncert wyk.: Kylie Minogue
15:55 Królowie Dogtown (Niemcy, USA 2005) dramat sensacyjny Reż: Catherine Hardwicke, wyk.: Emile Hirsch, John Robinson, Rebecca De Mornay, William Mapother
17:40 Duma: Podróż do domu (USA 2005) film przygodowy Reż: Carroll Ballard, wyk.: Alex Michaeletos, Campbell Scott, Mary Makhatho, Nthabiseng Kenoshi
19:20 Sky High (USA 2005) komedia przygodowa Reż: Mike Mitchell, wyk.: Michael Angarano, Kurt Russell, Kelly Preston, Danielle Panabaker
21:00 Górski patrol (Chiny, Hongkong 2004) dramat sensacyjny Reż: Chuan Lu, wyk.: Duobuji, Zhang Lei, Qi Liang, Xueying Zhao
22:30 Egzorcyzmy Emily Rose (USA 2005) thriller Reż: Scott Derrickson, wyk.: Laura Linney, Tom Wilkinson, Campbell Scott, Jennifer Carpenter
00:30 Potyczki z Jeannie (USA 1994) komediodramat Reż: James L. Brooks, wyk.: Nick Nolte, Whittni Wright, Albert Brooks, Joely Richardson
02:25 Górski patrol (Chiny, Hongkong 2004) dramat sensacyjny Reż: Chuan Lu, wyk.: Duobuji, Zhang Lei, Qi Liang, Xueying Zhao
03:55 Egzorcyzmy Emily Rose (USA 2005) thriller Reż: Scott Derrickson, wyk.: Laura Linney, Tom Wilkinson, Campbell Scott, Jennifer Carpenter

HBO Comedy
10:00     Republikanin - komedia romantyczna     
11:40     Przyjaciele z boiska - komedia     
13:10     Randka z o.o. - serial komediowy odc. 4     
13:40     Split 7-10 - komedia     
15:15     Republikanin - komedia romantyczna     
16:55     Przyjaciele z boiska - komedia     
18:25     Split 7-10 - komedia     
20:00     Trawka 2 - serial komediowy odc. 6     
20:30     Nasza klasa - serial komediowy odc. 17     
20:50     Nie-ostry dyżur - komedia     
22:30     Zakochane ¶więta - komedia romantyczna     
00:15     Trawka 2 - serial komediowy odc. 6     
00:45     Nasza klasa - serial komediowy odc. 17     
01:10     Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie - komedia 

Cinemax
06:00    Bojkot Dramat obyczajowy, USA 2001, 110'
07:50    Dzieci Komedia, Francja 2005, 90'
09:20    W blasku Hollywood
09:45    Zmień kapelusz Komedia romantyczna, USA 1988, 95'
11:20    Kawalkada Dramat obyczajowy, Francja 2005, 90'
12:50    Yentl Musical, Wielka Brytania / USA 1983, 130'
15:00    Terje Pitbull Komedia, Norwegia 2005, 85'
16:25    Najlepsze w Hollywood - Biografie
16:50    Nocna afera Dramat obyczajowy, USA 2002, 100'
18:30    Dzieci Komedia, Francja 2005, 90'
20:00    Bird Film biograficzny, USA 1988, 160'
22:40    Zmień kapelusz Komedia romantyczna, USA 1988, 95'
00:15    Człowiek z budką Dramat obyczajowy, USA 2005, 85'
01:40    Wyłącznie dla dorosłych Hotel Erotica serial, odc. 7
03:40    Przetrwać w Nowym Jorku Film biograficzny, USA 1995, 100'
05:20    W blasku Hollywood

Cinemax 2
06:00    Piramida strachu Film kryminalny, USA 1985, 110'
07:50    Suita kalifornijska Komedia, USA 1987, 105'
09:35    Choke Canyon Film akcji, USA 1986, 95'
11:10    Motyle są wolne Film obyczajowy, USA 1972, 115'
13:05    Na zawołanie Dramat miłosny, Tajlandia 2003, 100'
14:45    Prowincjusze Komedia, USA 1970, 95'
16:20    Bojkot Dramat obyczajowy, USA 2001, 110'
18:10    Suita kalifornijska Komedia, USA 1987, 110'
20:00    Cierpkie winogrona Komedia, Hiszpania 2004, 95'
21:35    W blasku Hollywood
22:00    Tajemnica spowiedzi Dramat obyczajowy, Kanada 1995, 100'
23:40    Kariera Dorothy Dandridge Dramat obyczajowy, USA 1999, 115'
01:35    W jego rękach Dramat obyczajowy, Francja / Belgia 2005, 90'
03:05    Tango ze śmiercią Dramat obyczajowy, Argentyna 2004, 125'
05:10    Najlepsze w Hollywood - Przystojniacy

Cartoon Network
06:00     Atomówki - serial animowany     
06:35     Laboratorium Dextera - serial animowany     
07:00     Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany     
07:25     Ben 10 - serial animowany     
07:50     Robotboy - serial animowany     
08:15     Ed, Edd i Eddy - serial animowany     
08:40     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany     
09:05     BliĽniaki Cramp - serial animowany     
09:30     Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany     
10:00     Tom i Jerry - serial animowany     
10:30     Zwariowane melodie - serial animowany     
10:55     Flintstonowie - serial animowany     
11:20     Scooby-Doo - serial animowany     
11:45     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany     
12:10     Atomówki - serial animowany     
12:35     Laboratorium Dextera - serial animowany     
13:00     Harcerz Lazlo - serial animowany     
13:25     Johnny Bravo - serial animowany     
13:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany     
14:15     BliĽniaki Cramp - serial animowany     
14:40     Atomówki - serial animowany     
15:05     Laboratorium Dextera - serial animowany     
15:30     Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany     
15:55     Bernard - serial animowany     
16:00     Fantastyczna czwórka - serial animowany     
16:25     Johnny Test - serial animowany     
16:50     Wiewiórek - serial animowany     
17:15     Klasa 3000 - serial animowany     
17:40     Mój partner z sali gimnastycznej jest małp± - serial animowany     
18:00     Ben 10 - serial animowany     
18:30     Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany     
18:55     Bernard - serial animowany     
19:00     Młodzi Tytani - serial animowany     
19:30     Duel Masters - serial animowany     
20:00     Samuraj Jack - serial animowany     
20:40     Scooby-Doo - serial animowany     
21:05     Scooby-Doo - serial animowany     
21:30     Flintstonowie - serial animowany     
21:55     Flintstonowie - serial animowany     
22:20     Tom i Jerry - serial animowany     
23:10     Zwariowane melodie - serial animowany     
00:00     Johnny Bravo - serial animowany     
00:50     Krowa i kurczak - serial animowany     
01:40     Laboratorium Dextera - serial animowany     
02:30     Jam Łasica - serial animowany     
03:00     Krowa i kurczak - serial animowany     
03:25     Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial animowany     
03:50     Zło w potrawce - serial animowany     
04:05     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany     
04:20     Johnny Bravo - serial animowany     
04:45     Atomówki - serial animowany     
05:10     Laboratorium Dextera - serial animowany     
05:35     Ed, Edd i Eddy - serial animowany 

ZigZap/Hyper
06:00 Histeria (USA 1998) Wiwat prezydenci, serial animowany (29) Reż: Tom Ruegger
06:25 Pinky i Mózg (USA 1995) To jeszcze nie wszystko, serial animowany (45)
06:50 Ekstremalne kaczory (Francja) Biurowa wyspa, serial animowany (22)
07:00 Freakazoid 2 (USA) Dwoje na jednego, serial animowany (10)
07:25 Planeta rocka (USA) Shakira, serial dokumentalny (32)
07:50 Kod Lyoko 3 (Francja) serial animowany (10)
08:15 Karol do kwadratu 2 (Kanada) serial animowany (20)
08:45 Przymierzalnia: Friday Wear (Francja) Happy few, serial animowany (37)
08:48 Przymierzalnia: Przymierzalnia program dla młodzieży
08:50 Przymierzalnia: Ruby Gloom (Kanada 2006) Makabra uwielbia towarzystwo, serial animowany (18)
09:20 Przymierzalnia: Przymierzalnia program dla młodzieży
09:25 Przymierzalnia: Gwiazda od zaraz 3 (Kanada) serial dla młodzieży (5) Reż: Graeme Campbell, Pat Williams, wyk.: Alexz Johnson, Barbara Mamabolo, Simon Reynolds, Jane Sowerby
09:50 Przymierzalnia: Przymierzalnia program dla młodzieży
09:55 Przymierzalnia: Świat Raven (USA 2002) W bio-kopule, serial familijny (28) wyk.: Raven, Orlando Brown, Anneliese van der Pol, Kyle Massey
10:20 Przymierzalnia: Przymierzalnia program dla młodzieży
10:25 Przymierzalnia: Friday Wear (Francja) Wojna domowa, serial animowany (38)
10:35 Histeria (USA 1998) Superpisarze, serial animowany (30) Reż: Tom Ruegger
11:00 Pinky i Mózg (USA 1995) Uwolnić Ego, serial animowany (46)
11:25 Ekstremalne kaczory (Francja) Moc życzeń, serial animowany (23)
11:35 Friday Wear (Francja) Podryw na pranie, serial animowany (34)
11:40 Freakazoid 2 (USA) Normadeusz, serial animowany (11)
12:05 Na wysokiej fali (Australia 2005) serial dla młodzieży (49)
12:30 Gwiazda od zaraz 2 (Kanada) Miss Świata, serial dla młodzieży (4) Reż: Graeme Campbell, Pat Williams, wyk.: Alexz Johnson, Barbara Mamabolo, Simon Reynolds, Jane Sowerby
12:55 To tylko gra (USA 2006) Od stóp do głów, serial dla młodzieży (2) Reż: David Brookwell, Gregory Hobson, wyk.: Jessica Williams, Francesca Catalano, Katija Pevec, Craig Robert Young
13:20 Zagubieni z lotu 29 (USA 2005) Wyrzuty sumienia, serial przygodowy (22) wyk.: Allen Alvarado, Corbin Bleu, Hallee Hirsh, Jeremy James Kissner
13:45 Zoey 101 (USA 2005) Przedstawienie, serial komediowy (4) wyk.: Jamie Lynn Spears, Paul Butcher, Sean Flynn, Kristin Herrera
14:20 Degrassi - nowe pokolenie (Kanada 2004) Emma traci kontrolę, serial obyczajowy (97)
14:45 ZOOM magazyn kulturalny
15:10 Płaskmania (Francja 2004) Miesięcznik Odkryj Kosmos/Tygodnik astronomiczny, serial animowany (8) Reż: Prakash Topsy
15:35 Zoey 101 (USA 2005) Webcam, serial komediowy (5) wyk.: Jamie Lynn Spears, Paul Butcher, Sean Flynn, Kristin Herrera
16:00 Gwiazda od zaraz 2 (Kanada) Furia, serial dla młodzieży (5) Reż: Graeme Campbell, Pat Williams, wyk.: Alexz Johnson, Barbara Mamabolo, Simon Reynolds, Jane Sowerby
16:25 Zakręceni gliniarze (Francja 2006) Diamenty, serial animowany (36)
16:50 Planeta rocka (USA) John Legend, serial dokumentalny (33)
17:15 Krewni i znajomi królika program dla młodzieży
17:35 Kod Lyoko 3 (Francja) serial animowany (11)
18:00 Karol do kwadratu 2 (Kanada) serial animowany (21)
18:25 Na wysokiej fali (Australia 2005) serial dla młodzieży (50)
18:50 Klub Winx 3 (USA, Włochy) Ostatni trzepot skrzydeł, serial animowany (13)
19:15 Skyland: Początek nowego świata (Francja 2005) Archipelag wściekłości, serial animowany (5)
19:40 Zagubieni z lotu 29 (USA 2005) Dryft, serial przygodowy (23) wyk.: Allen Alvarado, Corbin Bleu, Hallee Hirsh, Jeremy James Kissner
20:05 To tylko gra (USA 2006) Dobry rozmiar, serial dla młodzieży (3) Reż: David Brookwell, Gregory Hobson, wyk.: Jessica Williams, Francesca Catalano, Katija Pevec, Craig Robert Young
20:30 Degrassi - nowe pokolenie (Kanada 2004) Sercowe zawirowania, serial obyczajowy (98)
21:00 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Kelly Osbourne w Japonii (Wielka Brytania 2006) reality show (4)
21:30 Replay magazyn komputerowy
21:45 Game Factory Wiedźmin, magazyn komputerowy
22:00 Hyper Express magazyn komputerowy
22:15 Making of Wojownicze żółwie ninja, magazyn filmowy
22:30 Fresh Air Enemy territory: Quake Wars, magazyn komputerowy
23:00 Java Games magazyn komputerowy
23:15 Kelly Osbourne w Japonii (Wielka Brytania 2006) reality show
23:45 Game Play magazyn komputerowy
00:00 Games Convention reportaż
00:30 Hyper Classic magazyn muzyczny
01:00 Zakończenie programu 

MiniMini
06:00     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 63     
06:10     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 64     
06:20     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 65     
06:30     Tabaluga - serial animowany odc. 4     
06:55     Tomek i przyjaciele - serial animowany odc. 49     
07:05     Pszczółka Maja - serial animowany odc. 19     
07:30     Witaj, Franklin - serial animowany odc. 66     
07:55     Lisek Pablo - serial animowany odc. 12     
08:00     Noddy - serial animowany odc. 38     
08:10     Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci     
08:15     Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 12     
08:25     ¦winka Peppa - serial animowany odc. 13     
08:35     Listy od Feliksa - serial animowany odc. 8     
08:50     Rumcajs - serial animowany odc. 30     
09:00     Zdjęciaki - serial animowany odc. 22     
09:05     Mały pingwin Pik-Pok - serial animowany odc. 3     
09:20     NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu - program dla dzieci odc. 38     
09:45     Bracia koala - serial animowany odc. 49     
10:00     ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 26     
10:15     Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 42     
10:40     Globtroter Grover - serial animowany odc. 5     
10:45     Sesame English - serial animowany odc. 10     
11:00     Noddy - serial animowany odc. 37     
11:10     Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci     
11:15     Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 11     
11:25     ¦winka Peppa - serial animowany odc. 12     
11:35     Listy od Feliksa - serial animowany odc. 7     
11:50     Rumcajs - serial animowany odc. 29     
12:00     Tabaluga - serial animowany odc. 20     
12:30     Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 28     
12:55     Przygody kota Filemona - serial animowany odc. 4     
13:05     Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 10     
13:20     Magiczne przygody misia Ruperta - serial animowany odc. 14     
13:30     Szczenięce lata Clifforda - serial animowany odc. 3     
14:00     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 60     
14:10     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 61     
14:20     Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 62     
14:30     Tabaluga - serial animowany odc. 3     
14:55     Tomek i przyjaciele - serial animowany odc. 48     
15:05     Pszczółka Maja - serial animowany odc. 18     
15:30     Witaj, Franklin - serial animowany odc. 65     
15:55     Lisek Pablo - serial animowany odc. 11     
16:00     Zdjęciaki - serial animowany odc. 21     
16:05     Mały pingwin Pik-Pok - serial animowany odc. 2     
16:20     NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu - program dla dzieci odc. 37     
16:45     Bracia koala - serial animowany odc. 48     
17:00     ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 25     
17:15     Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 41     
17:40     Globtroter Grover - serial animowany odc. 4     
17:45     Sesame English - serial animowany odc. 9     
18:00     Tabaluga - serial animowany odc. 21     
18:30     Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 29     
18:55     Przygody kota Filemona - serial animowany odc. 5     
19:05     Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 11     
19:20     Magiczne przygody misia Ruperta - serial animowany odc. 15     
19:30     Szczenięce lata Clifforda - serial animowany odc. 4

Jetix
06.00    Odlotowe agentki serial animowany
06.20    Odlotowe agentki serial animowany
06.45    Team Galaxy serial animowany
07.05    Iggy Arbuckle serial animowany
07.30    Wojownicze żółwie ninja serial animowany
07.50    Wojownicze żółwie ninja serial animowany
08.15    MegaMan NT Warrior serial animowany
08.35    MegaMan NT Warrior serial animowany
09.25    Yin Yang Yo! serial animowany
09.50    Yin Yang Yo! serial animowany
10.15    W.I.T.C.H. serial animowany
10.40    W.I.T.C.H. serial animowany
11.05    Świat według Ludwiczka serial animowany
11.30    Ach, ten Andy! serial animowany
11.55    Ach, ten Andy! serial animowany
12.20    Odlotowe agentki serial animowany
12.45    Odlotowe agentki serial animowany
13.10    Wojownicze żółwie ninja serial animowany
13.35    Shuriken School serial animowany
14.00    Jerry i paczka serial animowany
14.20    Iggy Arbuckle serial animowany
14.45    Yin Yang Yo! serial animowany
15.05    Yin Yang Yo! serial animowany
15.30    Spiderman serial animowany
15.55    Galactik Football serial animowany
16.20    Iggy Arbuckle serial animowany
16.45    W.I.T.C.H. serial animowany
17.10    Wojownicze żółwie ninja serial animowany
17.35    Odlotowe agentki serial animowany
18.00    Odlotowe agentki serial animowany
18.25    H2O - wystarczy kropla wody serial komediowy wyk. Cariba Heine, Phoebe Tonkin, Claire Holt, Angus McLaren
18.50    Planeta śmiechu serial animowany
19.00    Naruto serial animowany
19.25    Naruto serial animowany
19.50    Naruto serial animowany
20.15    H2O - wystarczy kropla wody serial komediowy wyk. Cariba Heine, Phoebe Tonkin, Claire Holt, Angus McLaren
20.40    Eerie, Indiana: Kolejny wymiar serial przygodowy reż. John Bell, Rene Bonniere, wyk. Bill Switzer, Daniel Clark, Lindy Booth, Neil Crone
21.05    Eerie, Indiana: Kolejny wymiar serial przygodowy reż. John Bell, Rene Bonniere, wyk. Bill Switzer, Daniel Clark, Lindy Booth, Neil Crone
21.30    Spiderman serial animowany
21.55    Spiderman serial animowany
22.20    Sonic X serial animowany
22.45    Naruto serial animowany
23.10    Naruto serial animowany
23.35    Naruto serial animowany

Disney Channel
06.00    Cafe Myszka serial animowany
06.25    Przygody Timmy'ego serial animowany
06.50    Kim Kolwiek serial animowany
07.10    Nowa szkoła króla serial animowany
07.25    Byle do przerwy serial animowany
07.50    Brenda i pan Whiskers serial animowany
08.10    Lilo i Stitch serial animowany
08.35    Klasyka Disneya serial animowany
08.45    Klasyka Disneya serial animowany
08.50    Klasyka Disneya serial animowany
09.00    Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś serial animowany
09.25    Klub przyjaciół Myszki Miki serial animowany
09.45    Mali Einsteini serial animowany
10.10    JoJo z cyrku serial animowany
10.35    Stanley serial animowany
11.00    Cafe Myszka serial animowany
11.25    Goofy i inni serial animowany
11.45    Kacza paczka serial animowany
12.10    Legenda Tarzana serial animowany
12.35    Lilo i Stitch serial animowany
12.55    Lloyd w kosmosie serial animowany
13.20    Fillmore na tropie serial animowany
13.40    Byle do przerwy serial animowany
14.05    Kim Kolwiek serial animowany
14.30    Brenda i pan Whiskers serial animowany
14.55    Przygody Timmy'ego serial animowany
15.15    Nowa szkoła króla serial animowany
15.35    Amerykański smok Jake Long serial animowany
16.00    Kim Kolwiek serial animowany
16.25    Hannah Montana serial komediowy reż. David Kendall, Fred Savage, wyk. Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Earles
16.50    Wymiennicy serial animowany
17.10    Brenda i pan Whiskers serial animowany
17.35    Amerykański smok Jake Long serial animowany
18.00    Hannah Montana serial komediowy reż. David Kendall, Fred Savage, wyk. Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Earles
18.25    Nie ma to jak hotel serial familijny wyk. Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis
18.45    Nowa szkoła króla serial animowany
19.00    Brenda i pan Whiskers serial animowany
19.25    Przygody Timmy'ego serial animowany
19.50    Cory w Białym Domu serial komediowy
20.10    Nie ma to jak hotel serial familijny wyk. Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis
20.35    Nie ma to jak hotel serial familijny wyk. Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis
21.00    Filip z przyszłości serial komediowy wyk. Ricky Ullman, Alyson Michalka, Amy Bruckner, Craig Anton
21.25    Świat Raven serial familijny wyk. Raven, Orlando Brown, Anneliese van der Pol, Kyle Massey
21.50    Klasyka Disneya serial animowany

TVN Turbo
06:00 Mechanik (, 2007) magazyn
06:30 Wypadek - przypadek magazyn motoryzacyjny
07:00 Telesklep
08:00 Bez kompromisów
08:30 Test na własnej skórze (Wielka Brytania 2006) magazyn
09:30 Gadżet Lab magazyn poradnikowy
10:00 Texas S.W.A.T. magazyn policyjny
10:30 Uwaga! Pirat! (Polska) magazyn policyjny
11:00 Turbo kamera (, 2007) magazyn
11:30 Automaniak Max magazyn motoryzacyjny
12:30 Telesklep
13:00 Zakup kontrolowany 4 (Polska) magazyn motoryzacyjny
14:00 Wypadek - przypadek magazyn motoryzacyjny
14:30 Turbo kamera (, 2007) magazyn
15:00 Sposób na złodzieja magazyn poradnikowy
15:30 Texas S.W.A.T. magazyn policyjny
16:00 Sporrrt magazyn
16:30 Gadżet Lab magazyn poradnikowy
17:00 Garaż dwóch takich magazyn motoryzacyjny
17:30 Raport Turbo magazyn informacyjny
17:45 Auto Mundial magazyn sportów motorowych
18:15 Sparing magazyn motoryzacyjny
18:45 Mechanik (, 2007) magazyn
19:15 28 sekund (Polska 2007) serial fabularno-dokumentalny
19:45 Raport Turbo magazyn informacyjny
20:00 Akta zbrodni (USA 2001) serial sensacyjny Reż: Paul Dowling
20:30 Akta zbrodni (USA 2001) serial sensacyjny Reż: Paul Dowling
21:00 Raport Turbo magazyn informacyjny
21:15 Wypadek - przypadek magazyn motoryzacyjny
21:45 Texas S.W.A.T. magazyn policyjny
22:15 Na każdą kieszeń (Polska 2007) magazyn motoryzacyjny
22:45 Raport Turbo magazyn informacyjny
23:00 Test na własnej skórze (Wielka Brytania 2006) magazyn
00:00 Turbo Erotyk magazyn erotyczny
00:30 Telesklep
01:30 Grand Prix na torze magazyn motoryzacyjny
02:00 Sporrrt magazyn
02:30 Sparing magazyn motoryzacyjny
03:00 Automaniak Max magazyn motoryzacyjny
04:00 Zakup kontrolowany 4 (Polska) magazyn motoryzacyjny
05:00 Zakończenie programu 

TVN Style
06:20    Maja w ogrodzie    
06:45    Dzień dobry i zdrowy    
07:00    TELEZAKUPY    
07:30    Nastoletnie aniołki    
08:30    Salon piękności    
09:00    Miasto kobiet    
10:00    Co jest dla ciebie dobre    
11:00    Perfekcyjna pani domu    
11:30    Lekcja stylu    
12:00    W roli głównej    
12:00    Salon piękności    
12:30    Miejski eko-ogrodnik    
13:15    TELEZAKUPY    
13:30    Nigella ucztuje    
14:00    Miasto kobiet    
15:00    Damą być    
16:00    Co jest dla ciebie dobre    
17:00    Biografie    
18:00    Trinny & Susannah    
19:05    Przeglądarka    
19:15    Uwaga, faceci!    
20:00    Co jest dla ciebie dobre    
21:00    Uniwersytet Zodiak    
21:30    Jak dobrze wyglądać nago    
22:30    Nastoletnie aniołki    
22:30    Biografie    
00:25    W roli głównej    
01:00    TELEZAKUPY    
01:30    Za drzwiami Actors Studio    
02:20    Młodsza piękniejsza szczęśliwsza    
02:45    Młodsza piękniejsza szczęśliwsza    
02:50    Notes kulinarny    
03:35    Poznaj moich rodziców    
03:35    Notes kulinarny    
04:00    Maja w ogrodzie    
04:25    Poznaj moich rodziców

Kino Polska
06:00 Mistrzowie dokumentu - Józef Gębski
06:05 Mistrzowie dokumentu - Józef Gębski: Wypowiedź: Józef Gębski
06:10 Mistrzowie dokumentu - Józef Gębski: Jeden plus jeden (Polska 1972) film dokumentalny Reż: Józef Gębski
06:35 Mistrzowie dokumentu - Józef Gębski: Śmierć fabryki (Polska 1982) film dokumentalny Reż: Józef Gębski
06:45 Mistrzowie dokumentu - Józef Gębski: Skupisko (Polska 1980) film dokumentalny Reż: Józef Gębski
06:55 Mistrzowie dokumentu - Józef Gębski: 203 sprawiedliwych (Polska 1985) film dokumentalny Reż: Józef Gębski
07:15 Mistrzowie dokumentu - Józef Gębski: Tłum (Polska 2002) film dokumentalny Reż: Józef Gębski
07:35 Mistrzowie dokumentu - Józef Gębski: Z archipelagu Gułag (Polska 1990) film dokumentalny Reż: Józef Gębski
09:00 PRL bez cenzury - Lata 60.
09:05 PRL bez cenzury - Lata 60.: PKF 42B/66 (Polska 1966)
09:20 PRL bez cenzury - Lata 60.: PKF 41B/68 (Polska 1968)
09:35 Portrety
09:40 Portrety: Jemioła (Polska 1989) dramat psychologiczny Reż: Wanda Różycka-Zborowska, wyk.: Andrzej Buszewicz, Ewa Kasprzyk, Halina Winiarska, Piotr Pawłowski
11:20 Portrety: Amerykanka (Polska 1988) dramat psychologiczny Reż: Marek Ciecierski, wyk.: Anna Ciepielewska, Gustaw Lutkiewicz, Antonina Gordon-Górecka, Stanisława Celińska
12:15 Seans. Czasy i obyczaje
12:20 Seans. Czasy i obyczaje: PKF 36A/80 (Polska 1980)
12:35 Seans. Czasy i obyczaje: Tango ptaka (Polska 1980) dramat obyczajowy Reż: Andrzej Jurga, wyk.: Emilian Kamiński, Alicja Bienicewicz, Marek Probosz, Jerzy Łapiński
14:05 Seans. Czasy i obyczaje: Otwarcie sezonu (Polska 1987) film dokumentalny Reż: Andrzej Warchał
14:25 Seans. Czasy i obyczaje: Szansa dla dziewcząt i chłopców (Polska 1987) film krótkometrażowy Reż: Paweł Woldan
14:45 Seans. Poprawka z historii
15:15 Seans. Poprawka z historii: Drugi brzeg (Polska 1962) dramat społeczny Reż: Zbigniew Kuźmiński, wyk.: Józef Nowak, Witold Pyrkosz, Franciszek Pieczka, Ludwik Pak
17:10 Seans. Poprawka z historii: Śladami Józefa Wieczorka (Polska 1961) film krótkometrażowy Reż: Janusz Kidawa
17:25 Rodzina do kina
17:35 Rodzina do kina: Filemon i przyjaciele (Polska 1991) film animowany Reż: Ireneusz Czesny, Ryszard Szymczak
18:50 Rodzina do kina: Drużynowy (Polska 1973) film dokumentalny Reż: Ryszard Rydzewski
19:30 PRL bez cenzury - Lata 70.
19:35 PRL bez cenzury - Lata 70.: PKF 41A/71 (Polska 1971)
19:50 PRL bez cenzury - Lata 70.: PKF 42A/77 (Polska 1977)
20:10 Seans. Poprawka z historii
20:30 Seans. Poprawka z historii: Ocalić miasto (Polska 1976) film wojenny Reż: Jan Łomnicki, wyk.: Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Jan Krzyżanowski, Jacek Miśkiewicz, Aleksander Bielawski
22:40 Seans. Poprawka z historii: Kraków Kazimierza Wiśniaka (Polska 1998) film dokumentalny
23:15 Seans. Poprawka z historii
23:20 Seans. Poprawka z historii: Wypowiedź
23:25 Seans. Poprawka z historii: Wielka miłość Balzaka (Francja, Polska 1973) Nadzieje i upokorzenia, serial biograficzny (1/7) Reż: Wojciech Solarz, wyk.: Beata Tyszkiewicz, Pierre Meyrand, Włodzimierz Nowak, Zdzisław Mrożewski
00:25 Seans. Czasy i obyczaje
00:30 Seans. Czasy i obyczaje: PKF 36A/80 (Polska 1980)
00:50 Seans. Czasy i obyczaje: Tango ptaka (Polska 1980) dramat obyczajowy Reż: Andrzej Jurga, wyk.: Emilian Kamiński, Alicja Bienicewicz, Marek Probosz, Jerzy Łapiński
02:10 Seans. Czasy i obyczaje: Otwarcie sezonu (Polska 1987) film dokumentalny Reż: Andrzej Warchał
02:20 Seans. Czasy i obyczaje: Szansa dla dziewcząt i chłopców (Polska 1987) film krótkometrażowy Reż: Paweł Woldan
02:35 W obiektywie
02:40 W obiektywie: Wspólny pokój (Polska 1959) film psychologiczny Reż: Wojciech Jerzy Has, wyk.: Mieczysław Gajda, Gustaw Holoubek, Adam Pawlikowski, Beata Tyszkiewicz
04:10 W obiektywie: Nagroda doczesna (Polska 1951) film krótkometrażowy Reż: Konrad Nałęcki
04:20 W obiektywie: Idę do słońca (Polska 1955) film dokumentalny Reż: Andrzej Wajda, Stefan Matyjaszkiewicz
04:35 W obiektywie: Rekordzista (Polska 1962) film krótkometrażowy Reż: Stefan Matyjaszkiewicz
04:55 Zakończenie programu 

Comedy Central
07:00    Zdrówko! serial, odc. 103
07:25    Frasier serial, odc. 503
07:50    Stacja Corner Gas serial, odc. 215
08:15    Roseanne serial, odc. 505
08:40    Jim wie lepiej serial, odc. 117
09:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 415
09:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 416
09:50    Jak obrabować Micka Jaggera serial, odc. 109
10:15    Jak obrabować Micka Jaggera serial, odc. 110
10:40    Pan złota rączka serial, odc. 203
11:00    Pan złota rączka serial, odc. 204
11:25    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 316
11:50    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 317
12:15    Moja rodzinka serial, odc. 203
12:35    Moja rodzinka serial, odc. 204
13:00    Diabli nadali serial, odc. 120
13:30    Diabli nadali serial, odc. 121
14:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 417
14:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 418
14:50    Roseanne serial, odc. 505
15:20    Zdrówko! serial, odc. 104
15:45    Frasier serial, odc. 504
16:10    Stacja Corner Gas serial, odc. 216
16:35    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 318
17:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 319
17:25    Pan złota rączka serial, odc. 205
17:50    Diabli nadali serial, odc. 122
18:15    Diabli nadali serial, odc. 123
18:40    On, ona i dzieciaki serial, odc. 419
19:05    On, ona i dzieciaki serial, odc. 420
19:30    Moja rodzinka serial, odc. 205
19:55    Moja rodzinka serial, odc. 206
20:20    Jim wie lepiej serial, odc. 118
20:45    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 218
21:10    Hoży doktorzy serial, odc. 318
21:35    Family Guy serial, odc. 318
22:00    Seks w wielkim mieście serial, odc. 209
22:25    Posterunek w Reno serial, odc. 204
22:50    Chłopaki z baraków serial, odc. 103
23:15    South Park serial, odc. 614
23:40    Jak obrabować Micka Jaggera serial, odc. 109
00:05    Jak obrabować Micka Jaggera serial, odc. 110
00:30    Hu, jak humor
01:15    Family Guy serial, odc. 201
01:40    Family Guy serial, odc. 202
02:05    Family Guy serial, odc. 203
02:30    Stacja Corner Gas serial, odc. 216
02:55    Hoży doktorzy serial, odc. 317
03:20    Zdrówko! serial, odc. 104
03:45    Frasier serial, odc. 504

TCM
06:05     Premier - dramat biograficzny     
07:40     Trzy kamelie - dramat obyczajowy     
09:35     Konwój - dramat wojenny     
11:40     Ucieczka Logana - film SF     
13:34     Za kulisami: "Ucieczka Logana" - film dokumentalny     
14:00     Żebro Adama - komedia     
15:40     Barrettowie z ulicy Wimpole - dramat obyczajowy     
17:25     Ivanhoe - film przygodowy     
19:10     Asfaltowa dżungla - dramat kryminalny     
21:00     Cohen i Tate - film kryminalny     
22:30     Ostatnia ucieczka - dramat sensacyjny     
00:05     Akt przemocy - thriller     
01:30     Cohen i Tate - film kryminalny     
03:00     Gniewne wzgórza - film sensacyjny     
04:45     Akt przemocy - thriller 

Filmbox
05:35 Czas przemian historyczny przygodowy /USA 1995/ 115' reż. Michael Hoffman, wyk.Robert Downey Jr., Meg Ryan, Sam Neil
07:30 Oczarowany komedia romantyczna /USA 1998/ 96' reż. John Ward, wyk. Sydney Penny, John Ward, David Kaufman
09:00 Dziadek i ja obyczajowy /USA 1998/ 88' reż. M. Night Shyamalan, wyk. Dana Delany, Joseph Cross
10:30 Koniec sezonu na lody kryminał /Polska 1987/ 84' reż. sylwester Szyszko, wyk. Wojciech Pokora, Ludwik Benoit, Roman Kłosowski
12:10 Księga gwiazd obyczajowy /USA, 1999/ 111' reż. Michael Miner, wyk. Mary Stuart Masterson, Jene Malone
13:50 Czas przemian historyczny przygodowy /USA 1995/ 115' reż. Michael Hoffman, wyk.Robert Downey Jr., Meg Ryan, Sam Neil
15:50 Słuchaj, Buddy komedia /Kanda 1997/ 88' reż. Bruce Reiss, wyk. Alan Clark, Liz Mamana, James Bladon 
17:15 Piękne dziewczyny komedia romantyczna /USA, 1996/ 112' reż. Ted Demme, wyk. Noah Emmerich, Matt Dillon, David Arquette, Anne Bobby, Trent Nicholas Thompson 
19:10 Niebiańskie istoty obyczajowy /Niemcy, Nowa Zelandia, Wlk. Brytania 1994/ 99' reż. Peter Jackson, wyk. Kate Winslet, Melanie Lynskey, Diana Kent
21:00 Mafijne porachunki sensacyjny /USA 2001/ 100' reż.Brian Katkin, wyk. Allen Scotti, Kim Yates
22:25 Części ciała horror /USA 1991/ 88' reż. Eric Red, wyk. Jeff Fahey, Paul Ben, Brad Dourif
00:00 Ryzykowna gra sensacyjny /USA 1998/ 96' reż.Keoni Waxman, wyk.Dolph Lundgren, Edu, Emily McArthur
01:35 Kult zła sensacyjny /Hong Kong 1993/ 99' reż. Jing Wong, wyk. Jet Li, Man Cheung, Sammo Hung Kam-Bo, Ka-Yan Leung 
03:15 Ryzykowna gra sensacyjny /USA 1998/ 96' reż.Keoni Waxman, wyk.Dolph Lundgren, Edu, Emily McArthur

TVP Info
06:00 Serwis info - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Serwis info flesz; STEREO
08:02 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd prasy; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Pogoda; STEREO
08:30 Serwis info; STEREO
08:35 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
08:41 Przegląd prasy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis info; STEREO
09:10 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Pogoda; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:22 Serwis sportowy; STEREO
09:25 Pogoda; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:57 Pogoda; STEREO
09:59 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier - wydanie specjalne
10:14 Gość poranka; STEREO
10:30 Serwis info; STEREO
10:53 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:03 Biznes - otwarcie dnia; magazyn; STEREO
11:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:07 Komentarz - Kraj; STEREO
12:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Komentarz - Świat; STEREO
13:30 Serwis info; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
13:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:07 Komentarz - Kraj; STEREO
14:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:53 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:06 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Jeden do jednego; STEREO
17:30 Serwis info; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
18:57 AUDYCJE KOMITETÓW WYBORCZYCH
20:04 Wybory 2007 Debata w TVP INFO; STEREO
21:00 Pogoda; STEREO
21:04 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis info; STEREO
22:58 Pogoda; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis info; STEREO
24:00 Pogoda; STEREO
00:06 Zabójstwa polityczne - Salvador Allende - Zamach stanu w Santiago (Political Assassinations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wybory 2007 Debata w TVP INFO; STEREO
01:54 Serwis info; STEREO
02:19 Pogoda; STEREO
02:20 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:32 Zakończenie dnia

TVP Info Katowice
06:00 Serwis info - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Aktualności - flesz; Prognoza pogody
07:50 Gramy dla was
08:00 Serwis info flesz; STEREO
08:02 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd prasy; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Pogoda; STEREO
08:30 Serwis info; STEREO
08:35 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
08:41 Przegląd prasy; STEREO
08:45 Na co dzień
09:00 Serwis info; STEREO
09:10 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Pogoda; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:22 Serwis sportowy; STEREO
09:25 Pogoda; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:57 Pogoda; STEREO
09:59 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier - wydanie specjalne
10:14 Gość poranka; STEREO
10:30 Serwis info; STEREO
10:53 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:03 Biznes - otwarcie dnia; magazyn; STEREO
11:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:07 Komentarz - Kraj; STEREO
12:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Komentarz - Świat; STEREO
13:30 Serwis info; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
13:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:07 Komentarz - Kraj; STEREO
14:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:53 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:06 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Prognoza pogody
16:50 Kronika miejska: Zabrze
17:00 Twój wybór
17:15 Jeden do jednego; STEREO
17:30 Serwis info; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:24 Magazyn meteo
18:30 Aktualności sportowe TVP 3 Katowice
18:45 Ludzie i sprawy
18:57 AUDYCJE KOMITETÓW WYBORCZYCH
20:04 Wybory 2007 Debata w TVP INFO; STEREO
21:00 Pogoda; STEREO
21:04 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe TVP 3 Katowice
21:55 Aktualności
22:15 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis info; STEREO
22:58 Pogoda; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis info; STEREO
24:00 Pogoda; STEREO
00:06 Zabójstwa polityczne - Salvador Allende - Zamach stanu w Santiago (Political Assassinations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wybory 2007 Debata w TVP INFO; STEREO
01:54 Serwis info; STEREO
02:19 Pogoda; STEREO
02:20 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:32 Zakończenie dnia

TVP Info Kraków
06:00 Serwis info - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Serwis info flesz; STEREO
08:02 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd prasy; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Pogoda; STEREO
08:30 Serwis info; STEREO
08:35 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
08:41 Przegląd prasy; STEREO
08:45 Pod Tatrami
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Serwis info; STEREO
09:10 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Pogoda; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:22 Serwis sportowy; STEREO
09:25 Pogoda; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:57 Pogoda; STEREO
09:59 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier - wydanie specjalne
10:14 Gość poranka; STEREO
10:30 Serwis info; STEREO
10:53 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:03 Biznes - otwarcie dnia; magazyn; STEREO
11:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:07 Komentarz - Kraj; STEREO
12:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Komentarz - Świat; STEREO
13:30 Serwis info; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
13:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:07 Komentarz - Kraj; STEREO
14:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:53 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:06 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
16:50 Magazyn medyczny
17:00 Kalejdoskop regionalny
17:15 Jeden do jednego; STEREO
17:30 Serwis info; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika; Pogoda w regionie
18:20 Tematy dnia
18:30 Podglądacze
18:40 Pod Tatrami
18:57 AUDYCJE KOMITETÓW WYBORCZYCH
20:04 Wybory 2007 Debata w TVP INFO; STEREO
21:00 Pogoda; STEREO
21:04 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Prognoza pogody
22:00 Podglądacze
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis info; STEREO
22:58 Pogoda; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis info; STEREO
24:00 Pogoda; STEREO
00:06 Zabójstwa polityczne - Salvador Allende - Zamach stanu w Santiago (Political Assassinations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wybory 2007 Debata w TVP INFO; STEREO
01:54 Serwis info; STEREO
02:19 Pogoda; STEREO
02:20 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:32 Zakończenie dnia

Discovery Channel
06:00 Przeprowadzki gigantów Wędrujące wieże, serial dokumentalny
07:00 Wojny na złomowisku Terenowy golf, serial dokumentalny
08:00 Szaleni kaskaderzy Podwójne salto na skuterze wodnym, serial dokumentalny
08:30 Szaleni kaskaderzy Z odciętym spadochronem, serial dokumentalny
09:00 Amerykański hot-rod Projekt alumatub, serial dokumentalny
10:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sprasowany samochód, serial dokumentalny
11:00 Auto dla każdego Praktykanci, serial dokumentalny
12:00 Przeprowadzki gigantów Wędrujące wieże, serial dokumentalny
13:00 Wojny na złomowisku Terenowy golf, serial dokumentalny
14:00 Szaleni kaskaderzy Podwójne salto na skuterze wodnym, serial dokumentalny
14:30 Szaleni kaskaderzy Z odciętym spadochronem, serial dokumentalny
15:00 Jak to jest zrobione? serial dokumentalny (10)
15:30 Jak to jest zrobione? serial dokumentalny (46)
16:00 Superjazda Starszy brat Eleanory, serial dokumentalny
17:00 Megamotory serial dokumentalny (2)
18:00 Amerykański chopper Podróż po Europie, serial dokumentalny
19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Amputacja przez stalowe noski, serial dokumentalny
20:00 Jak to jest zrobione? serial dokumentalny (11)
20:30 Jak to jest zrobione? serial dokumentalny (47)
21:00 Strefa śmierci Misja w Panamie, serial dokumentalny
22:00 Broń przyszłości Misja: Niewidzialny, serial dokumentalny
23:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata Szwecja, serial dokumentalny
00:00 Szaleni kaskaderzy Ślizg w ogniu, serial dokumentalny
00:30 Szaleni kaskaderzy Skok nad helikopterami, serial dokumentalny
01:00 Wielkie projekty - genialni konstruktorzy Most na rzece Kolorado, serial dokumentalny
02:00 Superjazda Wściekły byk, serial dokumentalny
03:00 Amerykański hot-rod Projekt alumatub, serial dokumentalny (4)
04:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Amputacja przez stalowe noski, serial dokumentalny
05:00 Auto dla każdego Złośliwa ekologia, serial dokumentalny

Discovery Civilisation
06:00 Druga wojna światowa w kolorze serial dokumentalny (2)
07:00 Metropolia Aleksandria, serial dokumentalny
08:00 Tajemnice CIA Tajemnice zimnej wojny, serial dokumentalny
09:00 Mumie z peruwiańskiej pustyni film dokumentalny
09:55 Niewyjaśnione historie Diana - śmierć księżnej, serial dokumentalny
10:50 Tajemnice CIA Tajemnice zimnej wojny, serial dokumentalny
11:45 Druga wojna światowa w kolorze serial dokumentalny (2)
12:40 Metropolia Aleksandria, serial dokumentalny
13:35 Wielkie bitwy Naseby, serial dokumentalny
14:05 Tajemnice CIA Tajemnice zimnej wojny, serial dokumentalny
15:00 Mumie z peruwiańskiej pustyni film dokumentalny
16:00 Niewyjaśnione historie Diana - śmierć księżnej, serial dokumentalny
17:00 Tajemnice CIA Tajemnice zimnej wojny, serial dokumentalny
18:00 Druga wojna światowa w kolorze serial dokumentalny (2)
19:00 Metropolia Aleksandria, serial dokumentalny
20:00 Tajemnice CIA Tajemnice zimnej wojny, serial dokumentalny
21:00 Mumie z peruwiańskiej pustyni film dokumentalny
22:00 Niewyjaśnione historie Diana - śmierć księżnej, serial dokumentalny
23:00 Tajemnice CIA Tajemnice zimnej wojny, serial dokumentalny
00:00 Druga wojna światowa w kolorze serial dokumentalny (2)
01:00 Metropolia Aleksandria, serial dokumentalny
02:00 Tajemnice CIA Tajemnice zimnej wojny, serial dokumentalny
03:00 Mumie z peruwiańskiej pustyni film dokumentalny
03:55 Niewyjaśnione historie Diana - śmierć księżnej, serial dokumentalny
04:45 Tajemnice CIA Tajemnice zimnej wojny, serial dokumentalny
05:35 Wielkie bitwy Naseby, serial dokumentalny

Discovery Science
06:00 Spojrzenie w przyszłość serial dokumentalny (10)
06:50 Jak to jest zrobione? Transportery/Zegary stojące/Bębny/Membrany bębna, serial dokumentalny
07:15 Jak to jest zrobione? Grzejniki wody/Poduszki powietrzne/Żelki/Rolby, serial dokumentalny
07:40 Jak to zbudowano? Budowle obronne, serial dokumentalny
08:10 Słoneczne imperium Zderzenie!, serial dokumentalny
09:00 Wewnątrz stacji kosmicznej film dokumentalny
10:00 Odkrywanie wszechświata film dokumentalny
11:00 Magazyn Discover Strach, magazyn popularnonaukowy
12:00 Spojrzenie w przyszłość serial dokumentalny (10)
13:00 Jak to jest zrobione? Transportery/Zegary stojące/Bębny/Membrany bębna, serial dokumentalny
13:30 Jak to jest zrobione? Grzejniki wody/Poduszki powietrzne/Żelki/Rolby, serial dokumentalny
14:00 Słoneczne imperium Zderzenie!, serial dokumentalny
15:00 Wewnątrz stacji kosmicznej film dokumentalny
16:00 Odkrywanie wszechświata film dokumentalny
17:00 Magazyn Discover Strach, magazyn popularnonaukowy
18:00 Spojrzenie w przyszłość serial dokumentalny (11)
19:00 Jak to jest zrobione? serial dokumentalny (57)
19:30 Jak to jest zrobione? serial dokumentalny (58)
20:00 Pierwsze spotkanie z obcym film dokumentalny
21:00 Obcy wylądowali serial dokumentalny (1)
22:00 Kapow! Potęga komiksu film dokumentalny
23:00 Magazyn Discover Rozmiar i skala, magazyn popularnonaukowy
00:00 Spojrzenie w przyszłość serial dokumentalny (11)
00:50 Jak to jest zrobione? serial dokumentalny (57)
01:15 Jak to jest zrobione? serial dokumentalny (58)
01:40 Jak to zbudowano? Mosty wspornikowe, serial dokumentalny
02:10 Pierwsze spotkanie z obcym film dokumentalny
03:00 Obcy wylądowali serial dokumentalny (1)
03:50 Kapow! Potęga komiksu film dokumentalny
04:40 Jak to zbudowano? Mosty wspornikowe, serial dokumentalny
05:10 Magazyn Discover Rozmiar i skala, magazyn popularnonaukowy

Discovery Travel & Living
06:00 Święto smakoszy - droga 66 serial dokumentalny (7)
06:25 Człowiek za burtą! Sztuka ku czci Boga, serial dokumentalny
06:50 Podróże na chybił trafił serial dokumentalny (10)
07:15 Świat Boba Morskie rejsy, serial dokumentalny
07:40 Ulice świata Las Ramblas w Barcelonie, serial dokumentalny
08:05 Lonely Planet: Wielkie miasta Londyn, serial dokumentalny
09:00 Wielkie projekty Clapham, serial dokumentalny
09:55 Wielka wyprawa - Hiszpania serial dokumentalny (8)
10:20 Na szlaku W delcie rzeki Severn, serial dokumentalny
10:50 Klub wędkarski Buena Vista serial dokumentalny (7)
11:15 Nad brzegiem morza Meksyk, serial dokumentalny
11:45 Święto smakoszy - droga 66 serial dokumentalny (7)
12:10 Człowiek za burtą! Sztuka ku czci Boga, serial dokumentalny
12:40 Podróże na chybił trafił serial dokumentalny (10)
13:05 Świat Boba Morskie rejsy, serial dokumentalny
13:35 Ulice świata Las Ramblas w Barcelonie, serial dokumentalny
14:05 Lonely Planet: Wielkie miasta Londyn, serial dokumentalny
15:00 Wielkie projekty Clapham, serial dokumentalny
15:55 Wielka wyprawa - Hiszpania serial dokumentalny (8)
16:20 Na szlaku W delcie rzeki Severn, serial dokumentalny
16:50 Klub wędkarski Buena Vista serial dokumentalny (7)
17:15 Nad brzegiem morza Meksyk, serial dokumentalny
17:45 Święto smakoszy - droga 66 serial dokumentalny (7)
18:10 Człowiek za burtą! Sztuka ku czci Boga, serial dokumentalny
18:40 Podróże na chybił trafił serial dokumentalny (10)
19:05 Świat Boba Morskie rejsy, serial dokumentalny
19:35 Ulice świata Las Ramblas w Barcelonie, serial dokumentalny
20:05 Lonely Planet: Wielkie miasta Londyn, serial dokumentalny
21:00 Wielkie projekty Glasgow, serial dokumentalny
21:55 Niecodzienne rarytasy Meksyk, serial dokumentalny
22:45 Wyprawy na krańce Ziemi Zakazana strefa, serial dokumentalny
23:35 Wielka wyprawa - Hiszpania serial dokumentalny (9)
00:00 Na szlaku Wyścigi na wyspie Man, serial dokumentalny
00:30 Podróże na chybił trafił serial dokumentalny (11)
01:00 Świat Boba St Moritz, serial dokumentalny
01:30 Kiedy Cię nie było... Kalifornia - Calle Jazmin, serial dokumentalny
02:30 Ulice świata Strand w Londynie, serial dokumentalny
03:00 Wyprawy na krańce Ziemi Zakazana strefa, serial dokumentalny
04:00 Wielka wyprawa - Hiszpania serial dokumentalny (9)
04:30 Na szlaku Wyścigi na wyspie Man, serial dokumentalny
05:00 Klub wędkarski Buena Vista serial dokumentalny (8)
05:30 Nad brzegiem morza Kornwalia, serial dokumentalny

Animal Planet
06:00 Dorastanie... Grizzly 2, serial przyrodniczy
07:00 Dzika przyroda Afryki serial przyrodniczy (15)
07:30 Zwierzęta od A do Z Kea - najsprytniejsza z papug
08:00 Rezydencja surykatek 3 Żegnaj kochanie, serial dokumentalny (10)
08:30 Na ratunek przyrodzie serial dokumentalny (3)
09:00 Policja dla zwierząt w Houston serial dokumentalny (13)
10:00 Zwierzęcy terapeuci serial dokumentalny (8)
10:30 Opowieść o szympansach film przyrodniczy
11:30 Dziennik z życia wielkich kotów serial dokumentalny (3)
12:00 Pszczoły mutanty film dokumentalny 
13:00 Szaleni Mike i Mark Dzika woda, serial dokumentalny
14:00 Opowieść o szympansach film przyrodniczy
15:00 Dzika przyroda Afryki serial przyrodniczy (1)
16:00 Wyprawy Corwina Wzrok orła - oczy, serial przyrodniczy
17:00 Policja dla zwierząt w Phoenix Dom dla 60 kotów, serial dokumentalny
18:00 Zwierzęcy terapeuci serial dokumentalny (1)
18:30 Rezydencja surykatek 3 Żegnaj kochanie, serial dokumentalny (10)
19:00 Dzika przyroda z Nickiem Bakerem Grzechotniki, serial dokumentalny
19:30 Najsprawniejsi zabójcy Siła, serial dokumentalny
20:00 Dziennik z życia wielkich kotów serial dokumentalny (4)
20:30 Rezydencja surykatek 3 Trzy stopnie seperacji, serial dokumentalny (11)
21:00 Na ratunek małpom Przyjaciel czy wróg?, serial dokumentalny
21:30 Na ratunek małpom Nowy dom, serial dokumentalny
22:00 Policja dla zwierząt w Phoenix Zaklinowany!, serial dokumentalny
23:00 Na posterunku Stopień zagrożenia, serial dokumentalny
23:30 Początkujący weterynarze Zwycięstwo ducha, serial dokumentalny
00:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy (1)
01:00 Rezydencja surykatek 3 Trzy stopnie seperacji, serial dokumentalny (11)
01:30 Dziennik z życia wielkich kotów serial dokumentalny (4)
02:00 Dzika przyroda z Nickiem Bakerem Grzechotniki, serial dokumentalny
02:30 Najsprawniejsi zabójcy Siła, serial dokumentalny
03:00 Szaleni Mike i Mark Dzika woda, serial dokumentalny
04:00 Na ratunek małpom Przyjaciel czy wróg?, serial dokumentalny
04:30 Na ratunek małpom Nowy dom, serial dokumentalny
05:00 Wyprawy Corwina Wzrok orła - oczy, serial przyrodniczy

National Geographic Channel
06:00 Czysta nauka Tajemnice Księżyca, serial dokumentalny
07:00 Triumf życia Odwieczny wyścig zbrojeń, serial przyrodniczy
08:00 Dziwne czasy na ziemi Niespokojne wody, serial dokumentalny
09:00 Wulkan ośmiornicy film przyrodniczy
10:00 Czysta nauka Ataki rekinów, serial dokumentalny
11:00 I co wy na to? serial dokumentalny (9)
11:30 Zwariowana nauka serial dokumentalny (9)
12:00 Czysta nauka Śmierć Słońca, serial dokumentalny
13:00 Dziwne czasy na ziemi Niespokojne wody, serial dokumentalny
14:00 Wulkan ośmiornicy film przyrodniczy
15:00 Czysta nauka Ataki rekinów, serial dokumentalny
16:00 Poskramiacze węży Przyjaciel czy wróg?, serial przyrodniczy
16:30 W świecie krokodyli Krokodyle w kryzysie, serial przyrodniczy
17:00 Małpi książę film przyrodniczy
18:00 Czysta nauka Osuwiska, serial dokumentalny
19:00 Triumf życia Zwycięskie drużyny, serial przyrodniczy
20:00 Tuż przed tragedią Lot 191 do Chicago, serial dokumentalny
21:00 Premiera: Kotiki zwyczajne z Wybrzeża Szkieletowego film przyrodniczy
22:00 Premiera: Po cienkim lodzie film przyrodniczy
23:00 Wielkie konstrukcje Autobahn, serial dokumentalny
00:00 Kotiki zwyczajne z Wybrzeża Szkieletowego film przyrodniczy
01:00 Po cienkim lodzie film przyrodniczy
02:00 Tuż przed tragedią Lot 191 do Chicago, serial dokumentalny
03:00 Kotiki zwyczajne z Wybrzeża Szkieletowego film przyrodniczy
04:00 Po cienkim lodzie film przyrodniczy
05:00 Wielkie konstrukcje Autobahn, serial dokumentalny

Travel Channel
08:00 Wszerz i wzdluz Simati
08:30 Poszukiwacze przygód Finlandia i Hiszpania 
09:00 Nie zapomnij paszportu Poludniowa Australia 
10:00 Swiat Graingera W strone Zlotego Trójkata 
11:00 Obiezyswiat Kenia
12:00 Wedrówki po dzikim swiecie Szwajcaria 
12:30 Spragniony podróznik Wiwat cachaca! 
13:00 Wszerz i wzdluz Thiruvananthapuram - Indie 
13:30 Zylka podróznicza Zachodnie wybrzeze Florydy 
14:00 Przewodnik turystyczny Szkocja 
15:00 Obiezyswiat Kenia 
16:00 Poszukiwacze przygód Australia, Anglia i Szwajcaria 
16:30 Wszerz i wzdluz Simati 
17:00 Zylka podróznicza Orlando - swiat Walta Disneya 
17:30 Wkrótce otwarcie! Restauracja 'Country' w Nowym Jorku 
18:00 Podróze kolejami szwajcarskimi Linia Gotthard - poludnie 
19:00 Taksówka za 100 dolarów Hollywood, Bombaj 
19:30 Odglosy ginacego swiata Niezwykly raj 
20:00 Zielone wakacje Szkocja
20:30 Sródziemnomorskie wedrówki Izrael 
21:00 Podróznik Hawaje 
21:30 Spragniony podróznik Zdumiewajaca Andaluzja - hiszpanska sherry 
22:00 Obiezyswiat Kenia 
23:00 Spragniony podróznik Wszystko o absyncie - Europa Centralna 
23:30 Poszukiwacze przygód Japonia i Nowa Zelandia 
00:00 Swiat Graingera W strone Zlotego Trójkata 
01:00 Obiezyswiat  Wenezuela 

Planete
06:45 Samoloty rozpoznawcze i samoloty walki elektronicznej (Wielka Brytania 1989) film dokumentalny
07:55 Wybrzeża z lotu ptaka (Francja 2006) Archipelagi Chorwacji, serial dokumentalny (7/10) Reż: Yannick Charles
08:30 Broń niekonwencjonalna (Wielka Brytania 2006) Alianci, film dokumentalny (1/2)
09:25 Everest - człowiek i góra (Wielka Brytania 2006) serial dokumentalny (4/5) Reż: Rupert Day
09:55 Everest - człowiek i góra (Wielka Brytania 2006) serial dokumentalny (5-ost.) Reż: Rupert Day
10:25 Wybrzeża z lotu ptaka (Francja 2006) Irlandzka ballada, serial dokumentalny (1/10) Reż: Yannick Charles
11:00 Wybrzeża z lotu ptaka (Francja 2006) W drodze na Przylądek Północny, serial dokumentalny (2/10) Reż: Yannick Charles
11:30 Nie mówcie mojej mamie, że jestem w Kolumbii (Francja 2006) film dokumentalny Reż: Diego Bunuel, Pascal Manoukian
12:25 Wybrzeża z lotu ptaka (Francja 2006) Dookoła Hiszpanii, serial dokumentalny (3/10) Reż: Yannick Charles
13:00 Everest - człowiek i góra (Wielka Brytania 2006) serial dokumentalny (2/5) Reż: Rupert Day
13:30 Bhutan - bastion tradycji (Hiszpania 2005) film dokumentalny Reż: Jon Garano
14:55 Koniec projektu 'Neubacher' (Austria, Holandia 2006) film dokumentalny Reż: Marcus J. Carney
16:15 Słońce w nocy (Hiszpania 2004) Koń i wielbłąd, szczęście, serial dokumentalny (13/15) Reż: Lala Goma
16:45 Z nurtem Dunaju (Francja, Niemcy 2006) Od Żelaznych Wrót do Ruse, serial dokumentalny (11/13) Reż: Ulrike Bartels, Joel Jenin
17:15 Zagadka Trójkąta Bermudzkiego (USA 2002) film dokumentalny
18:10 Dziki świat (RPA 2006) serial przyrodniczy (5/6)
18:45 Zapomniane odkrycia starożytności (Wielka Brytania 2004) Narzędzia medyczne, serial dokumentalny (2/6) Reż: Ali McGrath, Stuart Clarke
19:45 Premiera. Współczesny świat: Wiedza dla odważnych (USA 2001) Lodowe jaskinie, serial dokumentalny (4/6)
20:15 Premiera. Przyroda i podróże: Europa wzdłuż i wszerz (Francja 2006) Węgry, Słowacja, Austria, serial dokumentalny (6/10)
20:45 Premiera. Historia: Kamikadze w kolorze (USA 2001) film dokumentalny
22:20 Dziewczęta z ulic Kairu (Egipt 2006) film dokumentalny Reż: Tahani Rached
23:20 Siedemdziesiąta druga ofiara (Dania 2005) film dokumentalny Reż: Soren Klovborg
00:25 Mordercy w amerykańskich mundurach (Niemcy 2006) film dokumentalny Reż: Marc Wiese
01:15 Twórca i tworzywo (Francja 2006) Aleksiej Titarenko, serial dokumentalny (2/15)
01:45 Z nurtem Dunaju (Francja, Niemcy 2006) Wiedeń, serial dokumentalny (6/13) Reż: Ulrike Bartels, Joel Jenin
02:20 Z nurtem Dunaju (Francja, Niemcy 2006) Od źródeł do Ulm, serial dokumentalny (1/13) Reż: Ulrike Bartels, Joel Jenin
02:50 Sieć życia (Wielka Brytania 2001) Tygrys bengalski, serial przyrodniczy (13-ost.) Reż: Tessa Board 

Zone Reality
06:00 Nauczyciele angielskiego w Taipei serial dokumentalny
06:25 Nauczyciele angielskiego w Taipei serial dokumentalny
06:50 Zwierzęce pogotowie serial dokumentalny
07:15 Zwierzęce pogotowie serial dokumentalny
07:40 Co przyniesie jutro? serial dokumentalny
08:05 Co przyniesie jutro? serial dokumentalny
08:30 Co powinieneś zrobić? serial dokumentalny
09:25 Dlaczego? serial dokumentalny
09:50 Dlaczego? serial dokumentalny
10:15 Nadludzkie zdolności serial dokumentalny
11:05 Katastrofy stulecia serial dokumentalny
11:55 Co przyniesie jutro? serial dokumentalny
12:20 Co przyniesie jutro? serial dokumentalny
12:45 Opowieści o narodzinach serial dokumentalny
13:10 Opowieści o narodzinach serial dokumentalny
13:35 Szpital Księcia Alfreda (Australia 1999) serial dokumentalny
14:00 Szpital Księcia Alfreda (Australia 1999) serial dokumentalny
14:25 Nadludzkie zdolności serial dokumentalny
15:15 Katastrofy stulecia serial dokumentalny
16:10 Zwierzęce pogotowie serial dokumentalny
16:35 Zwierzęce pogotowie serial dokumentalny
17:00 Co przyniesie jutro? serial dokumentalny
17:30 Co przyniesie jutro? serial dokumentalny
18:00 Nauczyciele angielskiego w Taipei serial dokumentalny
18:30 Nauczyciele angielskiego w Taipei serial dokumentalny
19:00 Co powinieneś zrobić? serial dokumentalny
20:00 Katastrofy stulecia serial dokumentalny
21:00 Opowieści szkieletów serial dokumentalny
22:00 Zdrada serial dokumentalny
23:00 Diagnoza nieznana Okrutny postęp, serial dokumentalny
00:00 Medycyna sądowa serial dokumentalny
00:25 Medycyna sądowa serial dokumentalny
00:50 Opowieści szkieletów serial dokumentalny
01:40 Zdrada serial dokumentalny
02:30 Diagnoza nieznana Okrutny postęp, serial dokumentalny
03:20 Medycyna sądowa serial dokumentalny
03:45 Medycyna sądowa serial dokumentalny
04:10 Katastrofy stulecia serial dokumentalny
05:00 Zwierzęce pogotowie serial dokumentalny
05:30 Zwierzęce pogotowie serial dokumentalny

Polonia 1
6:35    Mirror (odc. 19)
6:55    Super Dan (odc. 36) Film animowany
7:15    Prognoza pogody Pogoda
7:20    Cierpieć z miłości (odc. 68) Telenowela
8:10    Top shop Program reklamowy
19:00    Cierpieć z miłości (odc. 69) Telenowela
19:40    Prognoza pogody Pogoda
19:45    Sol de Batey (odc. 1) Telenowela
20:45    Lub czasopisma Rozrywka
20:55    Prognoza pogody Pogoda
21:00    Ubavi TV Muzyka
21:30    Napoleon i kobiety (odc. 4)
22:45    Zaniedbywana Mężatka Erotyka
23:00    Polskie foki Erotyka
23:35    V 7 Erotyka
23:40    News Erotyka
23:50    Amore TV Erotyka
0:00    Turbo Sex Hotel Erotyka
0:10    Gorące kociaki Erotyka
0:30    Top modelki Erotyka
0:45    Reflex Erotyka
0:55    Erotyczna giełda Erotyka
1:10    Eurocast Erotyka
1:25    Turbo Sex Hotel Erotyka
1:45    Zaniedbywana Mężatka Erotyka
2:00    Eurocast Erotyka
2:30    Foki Ewa Erotyka
2:40    Oferty towarzyskie Erotyka
3:00    Turbo Sex Hotel Erotyka
3:20    Eurocast Erotyka
3:35    Ubavi TV Muzyka

Polsat 2
5:15    Fala zbrodni odc. 8 Serial sensacyjny
6:00    Wydarzenia Wiadomości
6:30    Graczykowie W szponach nałogu odc. 8 Serial komediowy
7:00    Gra w ciemno Teleturniej
8:00    Pierwsza miłość odc. 544 Serial obyczajowy
8:30    Samo życie odc. 917 Serial obyczajowy
9:00    Ja tylko pytam Muzeum opowiadaczy historii Talkshow
10:00    Awantura o kasę
11:00    Sopot TOPtrendy Festiwal 2007 Koncert Cyganeria Muzyka
12:00    Interwencja Inne
12:30    Drogówka Informacje
13:00    Szpital na perypetiach Nowa odc. 8 Serial komediowy
13:30    Świat według Kiepskich Kiepskie żarty odc. 8 Serial komediowy
14:00    Ja tylko pytam Muzeum opowiadaczy historii Talkshow
15:00    Będziesz moja odc. 2 Serial obyczajowy
16:00    Pensjonat Pod Różą Rozterki odc. 8 Serial obyczajowy
17:00    Drogówka Zielona Góra Informacje
17:30    Wydarzenia Wiadomości
18:00    Gra w ciemno Teleturniej
19:00    Graczykowie Zdradzone serce odc. 9 Serial komediowy
19:45    Interwencja Inne
20:00    Wydarzenia Wiadomości
20:45    Pierwsza miłość odc. 545 Serial obyczajowy
21:30    Samo życie odc. 918 Serial obyczajowy
22:00    Fala zbrodni Więzień odc. 9 Serial sensacyjny
23:00    Świat według Kiepskich Kiepski mózg odc. 9 Serial komediowy
23:30    Rodzina zastępcza odc. 9
0:00    Szpital na perypetiach Wysoki komisarz Unii odc. 9 Serial komediowy
0:30    Wydarzenia Wiadomości
1:00    Drogówka Zielona Góra Informacje
1:25    Samo życie odc. 918 Serial obyczajowy
1:50    Graczykowie Zdradzone serce odc. 9 Serial komediowy
2:15    Interwencja Inne
2:30    Wydarzenia Wiadomości
3:00    Pierwsza miłość odc. 545 Serial obyczajowy
3:30    Świat według Kiepskich Kiepski mózg odc. 9 Serial komediowy
4:00    Szpital na perypetiach Wysoki komisarz Unii odc. 9 Serial komediowy
4:20    Oblicza Ameryki
4:50    Raport specjalny Nielegalny hazard

TMT
05.00 Bajeczna pora - filmy animowane, (dla wszystkich)
08.00 Muzyczne pobudzenie cz.1 - magazyn muzyczny, Polska 2007 (od 7 lat)
08.15 Świat fitnessu, odc. 46 - magazyn dla kobiet, Polska 2007 (od 12 lat)
08.45 Muzyczne pobudzenie cz.2 - magazyn muzyczny, Polska 2007 (od 7 lat)
09.00 Telezakupy
10.00 Kuchnia smaku - magazyn kulinarny, Polska 2007 (od lat 12)
10.30 Festiwal Kwaśnicy 2007 w Żywcu - relacja 1, Polska 2007 (dla wszystkich)
11.00 Świat fitnessu - magazyn dla kobiet, Polska 2007 (od 12 lat)
11.30 Spółka ZOO - magazyn dla właścicieli i hodowców zwierząt, Polska 2007 (dla wszystkich)
12.00 Bajeczna pora - filmy animowane, (dla wszystkich)
15.00 Mocna jazda, odc. 38 - magazyn motoryzacyjny, Polska 2007 (od 12 lat)
15.30 Auto Klub - magazyn motoryzacyjny, Polska 2007 (od 12 lat)
16.00 Godzina sportu w TMT, wyd. 54 - magazyn sportowy, Polska 2007 (od lat 12)
17.00 Podróże i wycieczki z mojej walizeczki - film dokumentalny, Polska 2007 (od 12 lat)
17.30 Festiwal Kwaśnicy 2007 w Żywcu - relacja 2, Polska 2007 (dla wszystkich)
18.00 Inside Britain - Rolnictwo - film dokumentalny, Wielka Brytania (od 12 lat)
18.30 Inside Britain - Dobra narodowe - film dokumentalny, Wielka Brytania (od 12 lat)
19.00 TMT Klip - magazyn muzyczny, Polska 2007 (od lat 12)
21.00 W Telesieci - magazyn widzów TVK, Polska 2007 (od lat 12)
22.00 Festiwal Kwaśnicy 2007 w Żywcu - relacja 1, Polska 2007 (dla wszystkich)
23.00 Nocne Klipy - program rozrywkowy, Polska 2007 (od 16 lat)
23.30 Festiwal Kwaśnicy 2007 w Żywcu - relacja 2, Polska 2007 (dla wszystkich)
00.00 Z archiwum TMT: Noc z TMT - program rozrywkowy, Polska 2001
01.00 Filmy animowane dla dorosłych, Polska (od 16 lat)
02.00 Telezakupy
03.00 Muzyczny Trance Vision

MTV Polska
06:00 Alarm MTV talk-show
07:00 Making The Band program rozrywkowy
08:00 Penetratorzy program rozrywkowy
08:30 MTV Dismissed program rozrywkowy
09:00 Moja własna gwiazda reality show
09:30 Klasa MTV program rozrywkowy
10:00 MTV kofeina program muzyczny
11:00 Music non-stop
13:00 Audiomix
14:00 MTV Maxxx Hits program muzyczny
15:00 Klasa MTV program rozrywkowy
15:30 Popcorn magazyn filmowy
16:00 Co ty na to, tato? program rozrywkowy
16:30 Moja własna gwiazda reality show
17:00 Date My Mom program rozrywkowy
17:30 Wanna Come In? program rozrywkowy
18:00 Supersłodkie urodziny program rozrywkowy
18:30 Najlepsze programy z europejskiej oferty MTV
19:00 Real World vs. Road Rules reality show
19:30 Państwo bardzo młodzi reality show
20:00 Dziewczyny z okładki program rozrywkowy
20:30 Supersłodkie urodziny program rozrywkowy
21:00 Pojedynek gwiazd program rozrywkowy
21:30 Pimp My Ride magazyn motoryzacyjny
22:00 South Park (USA 2000) serial animowany dla dorosłych Reż: Matt Stone, wyk.: Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Mona Marshall
22:30 Happy Tree Friends (USA) serial animowany dla dorosłych Reż: Rhode Montijo, Kenn Navarro
23:00 MTV Player program rozrywkowy
23:30 Don't kill the music program muzyczny 

VH1 Polska
06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków
08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci
09:00 – Vh1 Pop Chart
10:00 – Utrzymanek – reality z Jerry Hall
11:00 – VH1 Cafe
11:30 - VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat
12:00 – Aerobic –energetyczna muzyka
13:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat
14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat
15:00 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat
16:00 – VH1 Pop Charts
17:00 – New Look – program o modzie
17:30 - Best of charts – hity z pierwszych miejsc list przebojów
18:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u
19:00 – Music For The Masses
20:00 – VH1 Legends – największe przeboje ostatnich lat
21:00 – 100 artystów jednego przeboju - lista
22:00 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat
22:30 – Greatest Hits
23:30 – VH1 Oldschool
00:30 – VH1 Hits – hity dekady
04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

MTV 2
6:00 - Spanking New Music
6:15 - 100% MTV TWO
7:00 - The Rock: Top 10
8:00 - MTV TWO Rocks
9:00 - NME Chart Show
10:00 - Spanking New Music
10:15 - 100% MTV TWO
11:00 - Spanking New Music
11:15 - 100% MTV TWO
12:00 - The Rock: Top 10
13:00 - MTV TWO Rocks
14:00 - Spanking New Music
14:15 - 100% MTV TWO
15:00 - Spanking New Music
15:15 - 100% MTV TWO
16:00 - TXT, Drugs N Rock N Roll
17:00 - The Red Button Chart
18:00 - The Rock: Top 10
19:00 - NME Chart Show
20:00 - Spanking New Music
20:15 - 100% MTV TWO
21:00 - Spanking New Music
21:15 - 100% MTV TWO
22:00 - The Red Button Chart
23:00 - Kasabian Takeover
0:00 - The Indie Mixtape
1:00 - 120 Minutes
3:00 - MTV TWO: Commercial Free

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA program muzyczny
09:30 O co kaman? program muzyczny
09:40 Planet VIVA program muzyczny
11:00 Kocha, nie kocha program rozrywkowy
11:30 Hajsometr
12:00 Parot program rozrywkowy
12:30 Rendez-vous program rozrywkowy
12:40 Hajsometr
13:00 Kocha, nie kocha program rozrywkowy
13:30 Parot program rozrywkowy
14:00 Planet VIVA program muzyczny
15:00 In & Out
16:00 VivaSpot program rozrywkowy
17:00 Eurotop program muzyczny
17:50 Rendez-vous program rozrywkowy
18:00 VIVA Comet 2007 program muzyczny
20:00 O co kaman? program muzyczny
21:00 Parot program rozrywkowy
21:30 Planet VIVA program muzyczny
22:00 Net Charts program muzyczny
22:50 Rendez-vous program rozrywkowy
23:00 Łatwa kasa program rozrywkowy
01:00 Nightrider program muzyczny

Zone Romantica
06:00 Amor Amor: Ojciec Coraje (Argentyna 2004) serial obyczajowy (3) Reż: Martín Sabban, wyk.: Facundo Arana, Nancy Dupláa, Leonor Benedetto, Nora Cárpena
07:00 Amor Amor: Kobieta Judasz (Wenezuela 2002) telenowela (39) Reż: Olegario Barrera, Otto Rodríguez, wyk.: Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia, Ámbar Díaz, Estefania Lopez
08:00 Premiere: Bezwstydnice (Hiszpania 2001) serial obyczajowy (3) Reż: Joaquín Oristrell, wyk.: Verónica Forqué, Daniel Giménez Cacho, Candela Pena, Carmen Balagué
09:00 Premiere: Zemsta, moja miłość (USA, Wenezuela 2006) telenowela (54) Reż: Arquímedes Rivero, wyk.: Sonya Smith, Gabriel Porras, Freddy Viquez
10:00 Latino Nights: Droga do sławy (USA 2002) reality show (9)
11:00 Amor Amor: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (131) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum
12:00 Amor Amor: Kobieta Judasz (Wenezuela 2002) telenowela (39) Reż: Olegario Barrera, Otto Rodríguez, wyk.: Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia, Ámbar Díaz, Estefania Lopez
13:00 Premiere: Bezwstydnice (Hiszpania 2001) serial obyczajowy (3) Reż: Joaquín Oristrell, wyk.: Verónica Forqué, Daniel Giménez Cacho, Candela Pena, Carmen Balagué
14:00 Premiere: Zemsta, moja miłość (USA, Wenezuela 2006) telenowela (54) Reż: Arquímedes Rivero, wyk.: Sonya Smith, Gabriel Porras, Freddy Viquez
15:00 Latino Nights: Droga do sławy (USA 2002) reality show (9)
16:00 Premiere: Bezwstydnice (Hiszpania 2001) serial obyczajowy (3) Reż: Joaquín Oristrell, wyk.: Verónica Forqué, Daniel Giménez Cacho, Candela Pena, Carmen Balagué
17:00 Amor Amor: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (131) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum
18:00 Premiere: Zemsta, moja miłość (USA, Wenezuela 2006) telenowela (54) Reż: Arquímedes Rivero, wyk.: Sonya Smith, Gabriel Porras, Freddy Viquez
19:00 Latino Nights: Droga do sławy (USA 2002) reality show (9)
20:00 Amor Amor: Ojciec Coraje (Argentyna 2004) serial obyczajowy (3) Reż: Martín Sabban, wyk.: Facundo Arana, Nancy Dupláa, Leonor Benedetto, Nora Cárpena
21:00 Premiere: Bezwstydnice (Hiszpania 2001) serial obyczajowy (3) Reż: Joaquín Oristrell, wyk.: Verónica Forqué, Daniel Giménez Cacho, Candela Pena, Carmen Balagué
22:00 Premiere: Cztery małżeństwa i życie (Chile 2005) serial obyczajowy (54) Reż: Víctor Huerta, María Eugenia Rencoret, wyk.: María de los Angeles Lazo, Ricardo Pinto
23:00 Amor Amor: Kobieta Judasz (Wenezuela 2002) telenowela (39) Reż: Olegario Barrera, Otto Rodríguez, wyk.: Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia, Ámbar Díaz, Estefania Lopez
00:00 Premiere: Cztery małżeństwa i życie (Chile 2005) serial obyczajowy (54) Reż: Víctor Huerta, María Eugenia Rencoret, wyk.: María de los Angeles Lazo, Ricardo Pinto
01:00 Premiere: Zemsta, moja miłość (USA, Wenezuela 2006) telenowela (54) Reż: Arquímedes Rivero, wyk.: Sonya Smith, Gabriel Porras, Freddy Viquez
01:55 Amor Amor: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (131) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum
02:40 Amor Amor: Kobieta Judasz (Wenezuela 2002) telenowela (39) Reż: Olegario Barrera, Otto Rodríguez, wyk.: Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia, Ámbar Díaz, Estefania Lopez
03:30 Amor Amor: Ojciec Coraje (Argentyna 2004) serial obyczajowy (2) Reż: Martín Sabban, wyk.: Facundo Arana, Nancy Dupláa, Leonor Benedetto, Nora Cárpena
04:20 Amor Amor: Ojciec Coraje (Argentyna 2004) serial obyczajowy (3) Reż: Martín Sabban, wyk.: Facundo Arana, Nancy Dupláa, Leonor Benedetto, Nora Cárpena
05:10 Amor Amor: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (131) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum

TVN 24
05:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
05:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
15:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
16:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
16:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy
16:50 Bilans dnia magazyn ekonomiczny
17:10 Prosto z Polski magazyn informacyjny
17:30 Magazyn 24 godziny magazyn informacyjny
18:40 Skaner polityczny program publicystyczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze
20:00 Kropka nad i program publicystyczny
20:20 Polska i świat
21:00 Magazyn 24 godziny magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu
23:10 Bilans dnia magazyn ekonomiczny
23:25 Dzień po dniu
00:00 Skrót informacji
00:01 Kropka nad i program publicystyczny
00:25 Serwis sportowy
00:30 Skrót informacji
00:32 Supermeteo
00:40 Wydanie drugie, poprawione magazyn kulturalny
01:00 Dzień po dniu magazyn informacyjny
01:15 Bilans dnia magazyn ekonomiczny
01:30 Dzień po dniu magazyn informacyjny
02:00 Magazyn 24 godziny magazyn informacyjny
02:50 Supermeteo
03:00 Szkło kontaktowe program rozrywkowy
03:55 Serwis sportowy
04:00 Supermeteo
04:10 Wydanie drugie, poprawione magazyn kulturalny
04:30 Magazyn 24 godziny magazyn informacyjny
05:20 Supermeteo 

Zone Club
06:00 Sztuka i dusza magazyn kulturalny (5)
06:30 Szkoła jogi (USA) magazyn fitness (79)
07:00 Ćwiczenia na Karaibach magazyn fitness (22)
07:30 Zmieniamy lokal magazyn poradnikowy (13)
08:00 Zrób to sama magazyn poradnikowy (25)
08:30 Terapia szokowa Lee, program rozrywkowy (7)
09:00 Sobota w kuchni (Wielka Brytania 2006) magazyn kulinarny (1)
09:30 Areszt domowy magazyn poradnikowy (17)
10:00 Areszt domowy magazyn poradnikowy (18)
10:30 Obieżyświat serial dokumentalny (9)
11:00 Panna młoda - księżniczka czy potwór (Wielka Brytania) reality show (4)
12:00 Sobota w kuchni (Wielka Brytania 2006) magazyn kulinarny (56)
12:30 Sobota w kuchni (Wielka Brytania 2006) magazyn kulinarny (57)
13:00 Krótki kurs makijażu (Wielka Brytania) magazyn poradnikowy
13:05 Przyjęcia specjalne (Kanada) magazyn kulinarny (15)
13:30 Terapia szokowa Lee, program rozrywkowy (7)
14:00 Areszt domowy magazyn poradnikowy (13)
14:30 Obieżyświat serial dokumentalny (9)
15:00 Szkoła jogi (USA) magazyn fitness (79)
15:30 Ćwiczenia na Karaibach magazyn fitness (22)
16:00 Terapia szokowa Lee, program rozrywkowy (7)
16:30 Strzał w dziesiątkę reality show (6)
17:30 Córeczka tatusia (USA) serial dokumentalny (9)
18:00 Poradnik Tanyi Byron magazyn poradnikowy (29)
19:00 Udawacze program rozrywkowy (14)
20:00 Zmień swój styl magazyn poradnikowy (4)
21:00 Krótki kurs makijażu (Wielka Brytania) magazyn poradnikowy
21:05 Dieta cud (Wielka Brytania 2003) film dokumentalny
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera talk-show (159)
23:00 Gwiazdy na plaży program rozrywkowy (3)
23:30 Gwiazdy na plaży program rozrywkowy (4)
00:00 Porozmawiajmy o seksie magazyn poradnikowy (59)
01:00 Potyczki Jerry'ego Springera talk-show (159)
02:00 Zdrada serial dokumentalny (50)
03:00 Porozmawiajmy o seksie magazyn poradnikowy (59)
04:00 Mężczyźni o sobie (Kanada) Co z tym pięknem?, program rozrywkowy (2)
04:30 Udawacze program rozrywkowy (14)
05:30 A wszystko dlatego, że Cię kocham (USA 2003) serial dokumentalny (9)

Extreme Sports Channel
06:00     High Octane 2006 odc. 9     
06:30     Ride Guide Mountain Bike 2006 odc. 8     
07:00     Ex Tube odc. 28     
09:00     FIFA Beach Soccer odc. 4     
10:00     Planet Surf - The Maldives odc. 30     
10:30     X Air 2006 odc. 1     
11:00     X Air 2006 odc. 2     
11:30     FIM World Supermoto Championships 2007 odc. 4     
12:30     Genex odc. 9     
13:00     Ride Guide Mountain Bike 2006 odc. 8     
13:30     Exposure odc. 4     
14:00     Planet Surf - The Maldives odc. 30     
14:30     High Octane 2006 odc. 9     
15:00     X Air 2006 odc. 1     
15:30     X Air 2006 odc. 2     
16:00     Ex Tube odc. 29     
18:00     Pro Bull Riding 2007 odc. 7     
19:00     FIM World Motocross Championships 2007 odc. 9     
20:00     The Reality Of Speed odc. 9     
20:30     FIA European Drag Racing Championships 2 odc. 9     
21:00     Pro Bull Riding 2007 odc. 9     
22:00     Ultimate Fighting Championship odc. 14     
23:00     Ex Tube odc. 29     
01:00     Ride Guide Mountain Bike 2006 odc. 8     
01:30     FIM World Motocross Championships 2007 odc. 9     
02:30     FIFA Beach Soccer odc. 4     
03:30     FIM World Supermoto Championships 2007 odc. 4     
04:30     Experience: Cape Epic Part 1 odc. 27     
05:00     Ride Guide Mountain Bike 2006 odc. 8     
05:30     Planet Surf - The Maldives odc. 30

Kuchnia TV
07:00     Telesprzedaż     
07:30     Para w kuchni: Truskawki - magazyn kulinarny odc. 32     
08:00     Zabawa w gotowanie: Majonez - magazyn kulinarny odc. 1     
08:10     Julie gotuje: Tabouleh - magazyn kulinarny odc. 94     
08:15     Telesprzedaż     
08:50     Para w kuchni 2: Zaskoczenie kulinarne - magazyn kulinarny odc. 4     
09:20     Na słodko 3: Nugat - magazyn kulinarny odc. 3     
09:45     Delia na zimę: Suflety i zimowe dania wegetariańskie - magazyn kulinarny odc. 8     
10:15     Zgrabne gotowanie - magazyn kulinarny odc. 5     
10:40     Dania w pół godziny: Dwa w jednym - magazyn kulinarny odc. 62     
11:05     Bosonoga Contessa: Kolacja przy kominku - magazyn kulinarny odc. 51     
11:30     Telesprzedaż     
12:05     Para w kuchni: Truskawki - magazyn kulinarny odc. 32     
12:35     Zabawa w gotowanie: Majonez - magazyn kulinarny odc. 1     
12:45     Telesprzedaż     
13:20     Zgrabne gotowanie - magazyn kulinarny odc. 5     
13:45     Martha 2: Jennie Garth - talk-show odc. 28     
14:30     Julie gotuje: Tabouleh - magazyn kulinarny odc. 94     
14:35     Bosonoga Contessa: Farmerski obiad - magazyn kulinarny odc. 52     
15:00     Dania w pół godziny: Wegetariański makaron penne - magazyn kulinarny odc. 63     
15:25     Zgrabne gotowanie - magazyn kulinarny odc. 6     
15:50     Niewolnicy kambuza - magazyn kulinarny odc. 1     
16:20     Na słodko 3: Figi - magazyn kulinarny odc. 4     
16:45     Julie gotuje: Tabouleh - magazyn kulinarny odc. 94     
16:50     Delia na zimę: Nale¶niki i marmolad± - magazyn kulinarny odc. 9     
17:25     Surfing po menu 4: Rejon Jezior Południowych - magazyn kulinarny odc. 4     
17:55     Sobota w kuchni: Paul Merrett i Ching He-Huang - magazyn kulinarny odc. 69     
18:25     Nagi szef: Dziewczyny, dziewczyny - magazyn poradnikowy odc. 9     
19:00     Julie gotuje: Tabouleh - magazyn kulinarny odc. 94     
19:05     Martha 2: Jane Seymour - talk-show odc. 29     
19:50     Zabawa w gotowanie: Jajka zapiekane z szynk± - magazyn kulinarny odc. 2     
20:00     Szef kuchni!: Prawdziwe dylematy - serial komediowy odc. 19     
20:30     Ken Hom i kuchnia chińska: Ryż - magazyn kulinarny odc. 6     
21:00     Gotuj z Kuroniem: Zupa rybna - magazyn kulinarny odc. 6     
21:30     Surfing po menu 4: Marlborough - magazyn kulinarny odc. 3     
22:00     Kucharz Jamiego - serial dokumentalny odc. 4     
22:55     Moja restauracja gór± 2 - reality show odc. 6     
23:45     Sobota w kuchni: Jean-Chrisrophe Novelli i Charita Jones - magazyn kulinarny odc. 68     
00:15     Telesprzedaż     
01:20     Nagi szef: Spotkanie po latach - magazyn poradnikowy odc. 8     
01:50     Para w kuchni: Tarta tatin - magazyn kulinarny odc. 4     
02:20     Bosonoga Contessa: Farmerski obiad - magazyn kulinarny odc. 52     
02:45     Dania w pół godziny: Wegetariański makaron penne - magazyn kulinarny odc. 63     
03:10     Zgrabne gotowanie - magazyn kulinarny odc. 6     
03:35     Słodki drań: PRL - magazyn kulinarny odc. 17     
04:05     Bosonoga Contessa: Farmerski obiad - magazyn kulinarny odc. 52     
04:30     Dania w pół godziny: Wegetariański makaron penne - magazyn kulinarny odc. 63     
04:55     Zgrabne gotowanie - magazyn kulinarny odc. 6

Tele 5
05:50 Voltron - obrońca wszechświata (Japonia, USA 1984) serial animowany (29/26)
06:20 Zbuntowana (Argentyna 1989) telenowela (113/138) Reż: Lito de Filippis, wyk.: Grecia Colmenares, Micaela Brandoni, Marisa Carreras, Orlando Carrio (p)
07:05 Prognoza pogody
07:15 Mroczny rycerz (Nowa Zelandia, Wielka Brytania 2000) serial przygodowy (2/26) wyk.: Ben Pullen, Charlotte Comer, Peter O'Farrell, Cameron Rhodes (p)
08:20 Cyrograf (Kanada 2004) serial sensacyjny (3/40) wyk.: Chris Kramer, Ellen Dubin, Aidan Drummond, Sonya Salomaa (p)
09:15 Akademia fitnessu i kulturystyki program sportowy (p)
09:40 Telegotówka
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana (Argentyna 1989) telenowela (114/138) Reż: Lito de Filippis, wyk.: Grecia Colmenares, Micaela Brandoni, Marisa Carreras, Orlando Carrio
13:35 Ty albo nikt (Meksyk 1985) telenowela (113/120) Reż: José Rendón, wyk.: Lucía Méndez, Andrés García, Liliana Abud, Jacaranda Alfaro (p)
14:05 Werdykt program publicystyczny
15:05 Brygada Acapulco (USA 1993) serial obyczajowy (28/48) Reż: Kevin James Dobson, wyk.: Alison Armitage, Holly Floria, Catherine Oxenberg, Spencer Rochfort (p)
16:05 Cyrograf (Kanada 2004) serial sensacyjny (4/40) wyk.: Chris Kramer, Ellen Dubin, Aidan Drummond, Sonya Salomaa
17:05 Ty albo nikt (Meksyk 1985) telenowela (114/120) Reż: José Rendón, wyk.: Lucía Méndez, Andrés García, Liliana Abud, Jacaranda Alfaro
17:30 Lub czasopisma program rozrywkowy
17:45 Prognoza pogody
17:55 Andromeda (Kanada, USA 2000) serial SF Reż: Gene Roddenberry, wyk.: Kevin Sorbo, Lexa Doig, Lisa Ryder, Keith Hamilton Cobb
18:50 Brygada Acapulco (USA 1993) serial obyczajowy (29/48) Reż: Kevin James Dobson, wyk.: Alison Armitage, Holly Floria, Catherine Oxenberg, Spencer Rochfort
19:55 Prognoza pogody
20:00 Opętany (Kanada 1995) thriller Reż: Michael Kennedy, wyk.: Stephen Lang, Sheila McCarthy, Phylicia Rashad, Michael Riley
21:55 Prognoza pogody
22:00 Finanse Niuanse magazyn
22:30 Australijski patrol (Australia 2007) serial dokumentalny (4/13)
22:55 Lub czasopisma program rozrywkowy
23:15 Gorączka w mieście (USA 1996) serial kryminalny (47/48) wyk.: Wolf Larson, Steven Williams, Kenneth Tigar, Dawn Eason
00:15 Fale miłości (USA 2000) film erotyczny Reż: Stephanie McLellan, wyk.: Frankie Donatelli, Nikki Fritz, Regina Russell
02:40 Rybia nocka

Superstacja
05:00    Krzywe zwierciadło
06:00    Dziennik
06:10    Poranne espresso
06:30    Flesz
06:34    Pogoda
06:35    Poranne espresso
06:45    Flesz
06:47    Poranne espresso
07:00    Dziennik
07:10    Poranne espresso
07:30    Flesz
07:34    Pogoda
07:35    Poranne espresso
07:45    Flesz
07:47    Poranne espresso
08:00    Dziennik
08:05    Sport
08:10    Pogoda
08:15    Poranne espresso
08:30    Flesz
08:34    Pogoda
08:35    Poranne espresso
08:45    Flesz
08:47    Poranne espresso
09:00    Dziennik
09:05    Pogoda
09:10    Poranne espresso
09:30    Flesz
09:34    Pogoda
09:35    Poranne espresso
09:45    Flesz
09:47    Poranne espresso
10:00    Telezakupy
11:00    Dziennik
11:07    Pogoda
11:10    Superstacja live
11:30    Flesz
11:34    Pogoda
11:35    Superstacja live
11:45    Flesz
11:47    Superstacja live
12:00    Dziennik
12:07    Sport
12:12    Pogoda
12:15    Superstacja live
12:30    Flesz
12:34    Pogoda
12:35    Superstacja live
12:45    Flesz
12:47    Superstacja live
13:00    Dziennik
13:07    Pogoda
13:10    Superstacja live
13:30    Flesz
13:34    Pogoda
13:35    Superstacja live
13:45    Flesz
13:47    Superstacja live
14:00    Dziennik
14:07    Pogoda
14:10    Superstacja live
14:30    Flesz
14:34    Pogoda
14:35    Superstacja live
14:45    Flesz
14:47    Superstacja live
15:00    Dziennik
15:07    Pogoda
15:10    Superwoman
15:30    Flesz
15:34    Pogoda
15:35    Superwoman
16:00    Dziennik
16:07    Pogoda
16:10    Superwoman
16:30    Flesz
16:34    Pogoda
16:35    Superwoman
17:00    Dziennik
17:07    Pogoda
17:10    Superstacja live
17:30    Flesz
17:34    Pogoda
17:35    Superstacja live
17:45    Flesz
17:47    Superstacja live
18:00    Dziennik
18:10    Sport
18:20    Pogoda
18:25    Superstacja live
18:45    Flesz
18:47    Superstacja live
19:00    Dziennik
19:07    Pogoda
19:10    Superstacja live
19:30    Flesz
19:34    Pogoda
19:35    Ad Vocem
20:00    Dziennik
20:07    Pogoda
20:10    Superstacja live
20:30    Flesz
20:34    Pogoda
20:35    Do Elizy
21:00    Dziennik
21:07    Pogoda
21:10    Superstacja live
21:30    Flesz
21:34    Pogoda
21:35    W punkt
22:00    Dziennik
22:10    Sport
22:15    Pogoda
22:20    Superstacja live
22:30    Flesz
22:34    Pogoda
22:35    Krzywe zwierciadło
23:00    Dziennik
23:07    Pogoda
23:10    Krzywe zwierciadło
00:00    Dziennik
00:30    Ad Vocem
01:00    Do Elizy
01:30    W punkt
02:00    Krzywe zwierciadło
03:00    Dziennik
03:30    Ad Vocem
04:00    Do Elizy
04:30    W punkt

TV Biznes
07:00    Biznes dzisiaj
07:15    Podsumowanie sesji na GPW
07:30    Biznes dzisiaj
07:40    Błękitna kropka
08:00    Biznes dzisiaj
08:10    Przegląd prasy krajowej
08:15    Studio biznes - gość
08:30    Biznes dzisiaj
08:40    Przegląd prasy krajowej
08:45    e-Biznes
09:00    Biznes dzisiaj
09:12    Waluty - komentarz
09:20    Poranna prognoza TV Biznes
09:30    Biznes dzisiaj
09:45    Studio biznes - gość
10:00    Biznes dzisiaj
10:10    Studio biznes - gość
10:30    Biznes dzisiaj
10:40    Poranna prognoza TV Biznes
11:00    Biznes dzisiaj
11:10    Studio biznes - gość
11:30    Biznes dzisiaj
11:40    Studio biznes - gość
12:00    Biznes dzisiaj
12:10    Z perspektywy Wenus
12:30    Biznes dzisiaj
12:40    Studio biznes - gość
13:00    Biznes dzisiaj
13:10    Auto zwiad
13:30    Biznes dzisiaj
13:40    Studio biznes - gość
14:00    Biznes dzisiaj
14:10    Autofocus
14:30    Biznes dzisiaj
14:40    Studio biznes - gość
15:00    Biznes dzisiaj
15:10    Wybierz gospodarkę
15:30    Biznes dzisiaj
15:40    Wybierz gospodarkę
16:00    Biznes dzisiaj
16:10    Indeks 7
16:30    Biznes dzisiaj
16:40    Partnerski bank
17:00    Biznes dzisiaj
17:10    Pociąg do biznesu
17:30    Biznes dzisiaj
17:40    Podsumowanie sesji na GPW
18:00    Biznes dzisiaj
18:10    Auto zwiad
18:30    Biznes dzisiaj
18:40    Polscy milionerzy
19:00    Biznes dzisiaj
19:10    Ruch w nieruchomościach
19:30    Biznes dzisiaj
19:45    Indeks 7
20:00    Biznes dzisiaj
20:10    Sam na sam
20:30    Biznes dzisiaj
20:40    Studio biznes - gość
21:00    Biznes Wydarzenia
21:25    Rozmowa Biznes Wydarzeń
21:40    Studio biznes - gość
22:00    Biznes Wydarzenia flesz
22:05    Godzina publicystów
22:10    600 sekund dookoła świata
22:22    Partnerski bank
23:00    Biznes Wydarzenia
23:15    Autofocus
23:30    Studio biznes - gość
23:45    Studio biznes - gość
00:00    Biznes Wydarzenia
00:25    Rozmowa Biznes Wydarzeń
00:40    Studio biznes - gość

Edusat
6:00    Pasmo sportowe Relacja
7:55    Program dnia Zapowiedź programu
8:00    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
8:50    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
9:35    Prosto z morza Informacje
10:00    Elementy psychologii klinicznej Program edukacyjny
10:50    Elementy psychologii klinicznej Program edukacyjny
11:35    Konferencja Informacje
12:25    Program dnia Zapowiedź programu
12:30    Teoretyczne podstawy kształcenia Program edukacyjny
13:20    Teoretyczne podstawy kształcenia Program edukacyjny
14:05    Tropem Tajemnic Tarnowa Program edukacyjny
14:30    Język angielski Program edukacyjny
15:20    Język angielski Program edukacyjny
16:05    Program dnia Zapowiedź programu
16:10    Wyjątkowa gmina Program edukacyjny
16:35    Historia myśli ekonomicznej Program edukacyjny
17:30    Konferencja Informacje
18:20    Historia myśli ekonomicznej Program edukacyjny
19:10    Ekonometria Program edukacyjny
20:00    Ekonometria Program edukacyjny
20:50    Mistrzostwa Świata w powożeniu zaprzęgami Reportaż
21:25    Program dnia Zapowiedź programu
21:30    Pasmo sportowe Relacja
22:40    Pasmo sportowe Relacja
23:30    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
0:20    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
1:10    Elementy psychologii klinicznej Program edukacyjny
2:00    Elementy psychologii klinicznej Program edukacyjny
2:50    Teoretyczne podstawy kształcenia Program edukacyjny
3:40    Teoretyczne podstawy kształcenia Program edukacyjny

Podróże TV
07:00    MIX ofert turystycznych z całego świata
09:00    Last Minute
09:05    Europa Południowa – Kreta
09:30    Last Minute
09:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
10:00    Last Minute
10:05    MIX ofert turystycznych z całego świata
10:30    Last Minute
10:35    Gość z podróży
11:00    Last Minute
11:05    Afryka Północna – Egipt
11:30    Last Minute
11:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
12:00    Last Minute
12:05    MIX ofert turystycznych z całego świata
12:30    Last Minute
12:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
13:00    Last Minute
13:05    Europa Południowa – Hiszpania
13:30    Last Minute
13:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
14:00    Last Minute
14:05    MIX ofert turystycznych z całego świata
14:30    Last Minute
14:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
15:00    Last Minute
15:05    Afryka Północna – Tunezja
15:30    Last Minute
15:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
16:00    Last Minute
16:05    OFERTY POD LUPĄ powtórka
16:30    Last Minute
16:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
17:00    Last Minute
17:05    Afryka Północna – Egipt
17:30    Last Minute
17:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
18:00    EGZOTYCZNIE NISKIE CENY
19:00    Last Minute
19:05    Afryka Północna – Tunezja
19:30    Last Minute
19:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
20:00    Last Minute
20:05    Europa Południowa – Rodos
20:30    Last Minute
20:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
21:00    Last Minute
21:05    Europa Południowa – Kreta
21:30    Last Minute
21:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
22:00    Last Minute
22:05    Afryka Północna – Tunezja
22:30    Last Minute
22:35    MIX ofert turystycznych z całego świata
23:00    Last Minute
23:05    Podróze TV nocą

iTVN
5:10    Montecristo Telenowela
6:05    Rozmowy w toku Talkshow
7:05    Krąg miłości Serial obyczajowy
8:00    Dzień dobry TVN Informacje
10:00    Przeklęta miłość Serial obyczajowy
10:35    You can dance - Po prostu tańcz Rozrywka
12:00    Serwis informacyjny Wiadomości
12:15    Detektywi Serial
12:40    Na Wspólnej Serial obyczajowy
13:10    Saga McGregorów Serial przygodowy
14:05    Liga polska - jesień 2007 Gry zespołowe
15:50    Sędzia Anna Maria Wesołowska Serial
16:40    Montecristo Telenowela
17:35    Rozmowy w toku Talkshow
18:30    Detektywi Serial
19:00    Fakty Wiadomości
19:30    Pogoda Pogoda
19:40    Sport Wiadomości
19:50    Uwaga! Informacje
20:10    Na Wspólnej Serial obyczajowy
20:40    Na gorącym uczynku Serial kryminalny
21:35    Miasto kobiet Rozmowa
22:30    Na tropach tajemnic Dokument
23:15    3 Steps over Heaven Dramat
0:55    Detektywi Serial
1:25    Na Wspólnej Serial obyczajowy
1:55    Fakty Wiadomości
2:25    Pogoda Pogoda
2:30    Sport Wiadomości
2:35    Uwaga! Informacje
3:00    Przeklęta miłość Serial obyczajowy
3:50    Miasto kobiet Rozmowa

BBC Prime
06:10 Kucharz duży, kucharz mały program dla dzieci
06:30 Tikkabilla program dla dzieci
07:00 Roztańczone Beebies program dla dzieci
07:15 Tweenies program dla dzieci
07:35 Balamory program dla dzieci
07:55 Kucharz duży, kucharz mały program dla dzieci
08:15 Come Outside
08:30 Andy Pandy serial dla dzieci
08:35 Teletubisie serial animowany
09:00 Bałaganiarze
09:30 Miejsce na ziemi magazyn poradnikowy
10:00 Ogrody małych miast
10:30 Forsa na strychu
11:00 Kupić nie kupić
11:30 Dzika Indonezja program popularnonaukowy
12:30 Dwa + dwa (Wielka Brytania 1991) serial komediowy Reż: Richard Boden, Dewi Humphreys, wyk.: Belinda Lang, Gary Olsen, Julia Hills, John Pickard
13:00 Było-minęło? (Wielka Brytania 1992) serial komediowy Reż: Sydney Lotterby, wyk.: Judi Dench, Geoffrey Palmer, Moira Brooker, Jenny Funnell (p)
13:30 Pełna sielanka (Wielka Brytania 1975) serial komediowy Reż: John Esmonde, Bob Larbey, wyk.: Richard Briers, Felicity Kendel, Paul Eddington, Penelope Keith (p)
14:00 Targowisko antyków
15:00 Jonathan Creek (, 1997) Reż: Richard Holthouse, Sandy Johnson, wyk.: Alan Davies, Caroline Quentin, Stuart Milligan, Jennifer Piercey
16:00 Bałaganiarze
16:30 Domy pod młotek
17:30 Ogrodowe potyczki
18:00 Było-minęło? (Wielka Brytania 1992) serial komediowy Reż: Sydney Lotterby, wyk.: Judi Dench, Geoffrey Palmer, Moira Brooker, Jenny Funnell
18:30 Pełna sielanka (Wielka Brytania 1975) serial komediowy Reż: John Esmonde, Bob Larbey, wyk.: Richard Briers, Felicity Kendel, Paul Eddington, Penelope Keith
19:00 Nie ma jak w domu?
20:00 Milczący świadek (Wielka Brytania 2002) serial kryminalny Reż: John Duthie, Jon East, wyk.: Amanda Burton, Tom Ward, William Armstrong, Ruth McCabe
21:00 Sprawy inspektora Lynleya (Wielka Brytania 2003) serial kryminalny Reż: Richard Spence, wyk.: Clare Swinburne, Mark Brighton, Nathaniel Parker, Sharon Small
22:00 Biuro (Wielka Brytania 2001) serial komediowy Reż: Ricky Gervais, Stephen Merchant, wyk.: Ricky Gervais, Martin Freeman, Mackenzie Crook, Lucy Davis
22:30 Władza absolutna (Wielka Brytania 2003) serial komediowy Reż: Mark Tavener, wyk.: Stephen Fry, John Bird, Zoe Telford, James Lance
23:00 Milczący świadek (Wielka Brytania 2002) serial kryminalny Reż: John Duthie, Jon East, wyk.: Amanda Burton, Tom Ward, William Armstrong, Ruth McCabe (p)
00:00 Dwa + dwa (Wielka Brytania 1991) serial komediowy Reż: Richard Boden, Dewi Humphreys, wyk.: Belinda Lang, Gary Olsen, Julia Hills, John Pickard (p)
00:30 Sprawy inspektora Lynleya (Wielka Brytania 2003) serial kryminalny Reż: Richard Spence, wyk.: Clare Swinburne, Mark Brighton, Nathaniel Parker, Sharon Small (p)
01:30 Było-minęło? (Wielka Brytania 1992) serial komediowy Reż: Sydney Lotterby, wyk.: Judi Dench, Geoffrey Palmer, Moira Brooker, Jenny Funnell (p)
02:00 Pełna sielanka (Wielka Brytania 1975) serial komediowy Reż: John Esmonde, Bob Larbey, wyk.: Richard Briers, Felicity Kendel, Paul Eddington, Penelope Keith (p)
02:30 EastEnders serial komediowy
03:00 Milczący świadek (Wielka Brytania 2002) serial kryminalny Reż: John Duthie, Jon East, wyk.: Amanda Burton, Tom Ward, William Armstrong, Ruth McCabe (p)
04:00 Targowisko antyków
05:00 Forsa na strychu
05:30 Balamory program dla dzieci
05:50 Tweenies program dla dzieci

VIVA
06:00 VIVA Wecker
09:00 Planet VIVA
10:00 Get The Clip
11:00 Loveline
13:00 Straßencharts
14:00 Abschlussklasse 2005
14:30 Freunde - Das Leben geht weiter 05
15:00 VIVA Live!
16:00 DanceStar 2007
17:00 Outback Jack
18:00 VIVA Top 20
19:00 Get The Clip
20:00 Abschlussklasse 2005
20:30 Freunde - Das Leben geht weiter 05
21:00 Get The Clip
22:00 Special Charts
23:00 The Fabulous Life of...
00:00 Money Express
03:00 Loveline
04:00 Nachtexpress 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.