TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Klan - odc. 2992 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jaka to melodia? - odc. 3390; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Natura w Jedynce - Szwajcarski Park Narodowy (Engadin Switzerland’s Wilderness); film dokumentalny kraj prod.Austria (2015); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Grzech Fatmagül - odc. 65 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 65) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Życie nad rozlewiskiem - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Królowa jednej nocy - odc. 7 (Gecenin Kralicesi, bolum 7) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 Magazyn Rolniczy - Systemy jakości; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przepis dnia - /412/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Ren. Dziki świat rzeki (In The Jungle Of The Old River Rhine); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 66 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 66) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Komisarz Alex - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Zakochana w mordercy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3391; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Przepis dnia - /413/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2993 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Królowa jednej nocy - odc. 8 (Gecenin Kralicesi, bolum 8) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Biało - czerwoni; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Rozdarte serca - odc. 29 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 29) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Komisja morderstw - odc. 6/12 - Dziedzictwo -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 Chodzi o pieniądze - /11/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Firmowe ewolucje - /15/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Pod Mocnym Aniołem -  txt. str. 777 AD  105'; dramat kraj prod.Polska (2013); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Robert Więckiewicz, Julia Kijowska, Kinga Preis, Andrzej Grabowski, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Adam Woronowicz; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:30 Komisja morderstw - odc. 6/12 - Dziedzictwo -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Przeprowadzki - odc. 2/10 - Szklana kula Róży -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Strachy - odc. 2/4 - Na podbój świata -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 Rodzinka.pl - odc. 99 "Święty Walenty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Łączy nas Chrystus; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1167 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1511 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na dobre i na złe - odc. 247 Niebezpieczny biznes; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Tylko z Tobą - odc 65 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Rodzinka.pl - odc. 11 "Nienormalnie normalna rodzina" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Makłowicz w podróży. Węgry - Budapeszt - Dwa brzegi; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Cesarzowa Ki - odc. 32 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1244 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Ziemia obiecana - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 11/95; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1511 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1512 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1245 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 978; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Świat bez fikcji - Córka Indii. Przypadek Jyoti Singh (India’s Daughter); film dokumentalny kraj prod.Dania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:05 The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Psychoza - odc 11/20 (Bates Motel ep. Gone But Not Forgotten); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Psychoza - odc 12/20 (Bates Motel ep. Shadow of a Doubt); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Córka Indii. Przypadek Jyoti Singh (India’s Daughter); film dokumentalny kraj prod.Dania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:15 Licencja na wychowanie - odc. 75 - Wolnoć Tomku w swoim domku?; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 11.10 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni odc. 13; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 129; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 11.10 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 716; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Z Andrusem po Galicji - Rzeszów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 11.10 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Odrobina Krakowa w Szczecinie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Historie szczęśliwe odc. 13; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na walizkach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Polska samorządna - odc. 127; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Ziołowa apteka - Karczoch; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pogoda - 11.10 - 4; STEREO, 16:9
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 11.10 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów  49'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Jolanta Kessler-Chojecka; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Powrót do przeszłości - odc. 35 - Pani pozna Pana; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 127; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Karczoch; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów  49'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Jolanta Kessler-Chojecka; Dla małoletnich od lat 12
03:30 W starym kinie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Historie szczęśliwe odc. 13; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zapiski Łazęgi - Jezioro osobliwości; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 716; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Z Andrusem po Galicji - Rzeszów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
07:01 Pogoda; STEREO, 16:9
07:03 Wilcza 32; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:33 Pogoda; STEREO, 16:9
07:35 Porozmawiajmy o... kulturze; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:58 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 11.10 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni odc. 13; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 129; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 11.10 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 716; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Z Andrusem po Galicji - Rzeszów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 11.10 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Odrobina Krakowa w Szczecinie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Historie szczęśliwe odc. 13; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na walizkach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Polska samorządna - odc. 127; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Ziołowa apteka - Karczoch; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pogoda - 11.10 - 4; STEREO, 16:9
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:31 Pogoda; STEREO, 16:9
17:33 Twoje sprawy; magazyn; STEREO, 16:9
18:00 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
18:12 Pogoda; STEREO, 16:9
18:20 WOT 24; STEREO, 16:9
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:48 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:51 Pogoda; STEREO, 16:9
18:53 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Na żywo
19:04 Saga rodów - Ród Cieplińskich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:24 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO, 16:9
20:00 Telewizyjny Kurier Warszawski - skrót wydarzeń; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:08 Pogoda; STEREO, 16:9
20:10 Porozmawiajmy o... sporcie; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:31 Twoje sprawy; magazyn; STEREO, 16:9
21:03 Z szafy Pietrzaka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Telewizyjny Kurier Warszawski - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:48 Sport; STEREO, 16:9
21:52 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
21:54 Pogoda; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 11.10 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów  49'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Jolanta Kessler-Chojecka; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Powrót do przeszłości - odc. 35 - Pani pozna Pana; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 127; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Karczoch; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów  49'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Jolanta Kessler-Chojecka; Dla małoletnich od lat 12
03:30 W starym kinie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Historie szczęśliwe odc. 13; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zapiski Łazęgi - Jezioro osobliwości; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 716; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Z Andrusem po Galicji - Rzeszów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

Polsat HD
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Trudne sprawy (351) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (739) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (740) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (86) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (283) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (282) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (663) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2349) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (709) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Na ratunek 112 (32) - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze (32) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2350) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (439) - serial komediowy
20:05 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - studio
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Armenia
23:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - studio
23:20 Potęga strachu - dramat sensacyjny, Niemcy/USA 2006
2:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
05:40 Uwaga! (4736)
06:10 Mango - Telezakupy
07:15 Singielka (162)
07:50 Doradca smaku (22/40)
08:00 Dzień dobry TVN
10:55 Kuchenne rewolucje 8 (4/15)
12:00 Szkoła (324)
13:00 Szpital (561)
14:00 Ukryta prawda (672)
15:00 Rozmowy w toku (2637)
16:00 Szkoła (325)
17:00 Ukryta prawda (673)
18:00 Szpital (562)
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! (4737)
20:10 Doradca smaku (23/40)
20:15 Na Wspólnej 14 (2357)
20:55 Singielka (163)
21:30 Top Model 6 (6/13)
22:30 Kuba Wojewódzki 11 (6/14)
23:30 Superwizjer (1078)
00:05 Ślub od pierwszego wejrzenia (2/10)
01:05 Partnerki (10/15)
02:00 Uwaga! (4737)
02:25 Klub Magii (275)
03:45 Rozmowy w toku (2637)

TV 4 HD
6.00 Nie igraj z aniołem
7.00 Scooby Doo
7.30 Kacze opowieści
7.55 Co nowego u Scooby’ego?
8.25 Kacze opowieści
8.55 Nieśmiertelny
9.55 Po prostu Maria
10.55 Moja nadzieja
12.00 Detektywi w akcji
13.00 Policjantki i Policjanci
14.00 STOP Drogówka
15.00 Dom nie do poznania
16.00 Moja nadzieja
17.00 Po prostu Maria
18.00 Detektywi w akcji
19.00 Policjantki i Policjanci
20.00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
21.00 Gdy zapada zmrok - horror, USA, Australia, 2003
22.50 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
23.50 Spadkobiercy
1.55 Interwencja
2.15 Graffi ti
2.30 TAK czy NIE
3.00 Magazyn Puncher 2016
4.00 Magazyn Atleci Polsat Sport 2016
4.30 European Tour Weekly
5.00 Top 10 lista przebojów

TVN 7 HD
5:30 Szpital (479) - serial paradokumentalny
6:30 W-11 - Wydział Śledczy: Romantyczna przesyłka (1102) - serial fabularno-dokumentalny
7:15 Sąd rodzinny: Gdzie jest Paulina (64) - serial fabularno-dokumentalny
8:15 Zagubieni (3) - serial przygodowy
9:15 Gotowe na wszystko (3) - serial obyczajowy
10:15 Mango - telezakupy
11:55 Ukryta prawda (126) - serial paradokumentalny
12:55 Sąd rodzinny: Frajer (65) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Szpital (480) - serial paradokumentalny
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska (89) - serial fabularno-dokumentalny
15:55 Zagubieni (4) - serial przygodowy
16:55 Gotowe na wszystko (4) - serial obyczajowy
17:55 Brzydula (219) - serial komediowy
18:30 Brzydula (220) - serial komediowy
19:00 Ukryta prawda (127) - serial paradokumentalny
20:00 Sensacyjny wtorek: Gliniarz z metropolii - film sensacyjny, USA 1997
22:30 Kino oldschool: Operacja "Kusza" - dramat sensacyjny, Wielka Brytania 1965
1:00 Skazany na śmierć (18) - serial sensacyjny
1:55 Grzechy mojego ojca - film dokumentalny, Argentyna/Kolumbia 2009
3:45 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
5:55 Zakończenie programu

TV Puls HD
6.00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu 2016
7.00 Gwiazdy lombardu - reality TV
8.00 Gliniarz i prokurator - serial
10.00 Napisała: Morderstwo - serial
11.00 Moje serce bije dla Loli - telenowela
12.00 Sila: odnaleźć przeznaczenie - serial
14.00 Dziesięć przykazań - serial
15.00 Gwiazdy lombardu - reality TV
15.30 13 Posterunek 2 - serial
17.00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu 2016
18.00 Gwiazdy lombardu - reality TV
20.00 Rasa - film sensacyjny, Niemcy, RPA, USA 2006
21.50 Zejście 2 - horror, Wielka Brytania 2009
23.45 W szponach strachu - horror, Kanada, USA 2007
1.35 Dyżur
2.00 Menu na miarę
2.30 Dyżur
3.00 Biesiada na cztery pory roku
4.30 Menu na miarę
4.45 Z archiwum policji
5.10 Menu na miarę
5.35 Z archiwum policji

Puls 2 HD
6:00 Allo, Allo Odcinek: 5 Sezon: 9
6:35 Tom i Jerry Odcinek: 114
6:45 Tom i Jerry Odcinek: 115
6:50 Tom i Jerry Odcinek: 116
7:00 Tom i Jerry Odcinek: 117
7:20 Tom i Jerry Odcinek: 118
7:25 Zwariowane melodie Odcinek: 151
7:35 Zwariowane melodie Odcinek: 152
7:40 Zwariowane melodie Odcinek: 153
7:50 Zwariowane melodie Odcinek: 154
7:55 Gumisie Odcinek: 1 Sezon: 3
8:35 Gumisie Odcinek: 2 Sezon: 3
9:00 Pixie i Dixie Odcinek: 22
9:05 Pixie i Dixie Odcinek: 23
9:10 Pixie i Dixie Odcinek: 24
9:20 Dziwny świat kota Filemona Odcinek: 10
9:40 Dziwny świat kota Filemona Odcinek: 11
9:50 Zaczarowany ołówek Odcinek: 25
10:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 26
10:10 Zaczarowany ołówek Odcinek: 27
10:20 Zaczarowany ołówek Odcinek: 28
10:35 Przygody kota Filemona Odcinek: 23
10:50 Przygody kota Filemona Odcinek: 24
11:00 Pszczółka Maja Odcinek: 49
11:35 Dora poznaje świat Odcinek: 203 Sezon: 2
12:00 Baranek Shaun Odcinek: 36
12:15 Baranek Shaun Odcinek: 37
12:20 Baranek Shaun Odcinek: 38
12:35 Baranek Shaun Odcinek: 39
12:40 Baranek Shaun Odcinek: 40
12:50 Baranek Shaun Odcinek: 41
13:00 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 7
13:20 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 8
14:00 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 7
14:10 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 8
14:35 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 9
14:45 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 10
15:00 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 10
15:35 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 11
16:00 Timon i Pumba Odcinek: 28 Sezon: 2
16:35 Timon i Pumba Odcinek: 29 Sezon: 2
17:10 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 142
17:20 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 143
17:35 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 144
17:45 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 145
18:00 Krudowie u zarania dziejów Odcinek: 1
18:35 Krudowie u zarania dziejów Odcinek: 2
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 31 Sezon: 2
19:35 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 32 Sezon: 2
20:00 Agenci NCIS Odcinek: 4 Sezon: 5
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 23 Sezon: 9
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 24 Sezon: 9
22:50 Code Black: Stan krytyczny Odcinek: 2
23:45 Hannibal Odcinek: 8 Sezon: 2
0:35 Z archiwum policji Odcinek: 10
1:05 Menu na miarę Odcinek: 2
1:40 No problem! Odcinek: 6
2:15 Z archiwum policji Odcinek: 11
2:45 Menu na miarę Odcinek: 3
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 12
3:25 No problem! Odcinek: 7
3:50 W blasku fleszy Odcinek: 9
4:15 W blasku fleszy Odcinek: 1
4:40 No problem! Odcinek: 2
5:05 W blasku fleszy Odcinek: 2
5:30 No problem! Odcinek: 3

TVP Info HD
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Gość Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:38 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:26 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:22 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:45 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:31 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:40 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
03:10 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:30 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:51 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
04:06 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:31 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 81 (seria VI, odc. 12) - Przerwany weekend -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Dobry klimat dla morza - Jak zmienił się Bałtyk; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Mali światowcy - odc. 18; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (106) Polska piechota; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1474 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Bodo - odc. 5 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Zapiski Łazęgi - Krowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Sceny z Wajdy. Kamera Wajdy; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7; Andrzej Wajda o ludziach, scenach, poszukiwaniach, fascynacjach i spełnianiu marzeń. Andrzej Wajda i jego filmowe realizacje: od "Pokolenia", przez "Kanał", "Popioły", "Ziemię obiecaną" do "Katynia" i "Człowieka z nadziei". I ukoronowanie - Nagroda Filmowa Oskara.
15:25 Dobry klimat dla morza - Jak zmienił się Bałtyk; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Sonda 2 - (30) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 92; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Mali światowcy - odc. 18; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (107) Wybory do Sejmu i Zjazdy PZPR; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (128) Sudety, Karpaty, Karpacz, Szklarska Poręba; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Niedziela z.... Romą Gąsiorowską; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pod Tatrami - Spotkania z Filmem Górskim; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; W programie: relacja z 12 Spotkań z Filmem Górskim.
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1474 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 250 lat teatru publicznego w Polsce - Śmierć Tadeusza Łomnickiego na próbie "Króla Leara" w Teatrze Nowym w Poznaniu, 22 II 1992; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Fortel; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 188 - Przeznaczenie (Ojciec Mateusz XV odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Wakacje z Lutosławskim; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Dobry klimat dla morza - Jak zmienił się Bałtyk; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z Miodkiem - (128) Sudety, Karpaty, Karpacz, Szklarska Poręba; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 92; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Mali światowcy - odc. 18; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Fortel, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 188 - Przeznaczenie (Ojciec Mateusz XV odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (107) Wybory do Sejmu i Zjazdy PZPR; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1474 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska z Miodkiem - (128) Sudety, Karpaty, Karpacz, Szklarska Poręba; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc.156; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 250 lat teatru publicznego w Polsce - Śmierć Tadeusza Łomnickiego na próbie "Króla Leara" w Teatrze Nowym w Poznaniu, 22 II 1992; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVS
5:45 Pasión Morena
6:45 Przegląd prasy
7:00 Telezakupy
8:05 Bajkowa TVS
8:40 Muzyczny budzik
8:55 Mały koncert życzeń
9:55 Bajkowa TVS
10:40 Columbo
12:10 Skrzydła
12:45 Telezakupy
14:50 Przegląd prasy
15:00 Wypunktowani
15:35 Pasión Morena
16:40 Propozycje do szlagierowej listy
17:05 Schlesien Journal
17:20 Fabryki w Polsce
17:40 Skrzydła
18:10 Propozycje do małej listy TVS
18:30 Bajkowa TVS
19:55 Propozycje do szlagierowej listy
20:20 Columbo
21:50 Skrzydła
22:20 Potencjał regionu
22:50 Columbo
0:20 Muzyczny wieczór
0:55 Emisja nocna

TVN 24 HD
5:55 Serwis informacyjny, pogoda
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Skrót informacji
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Skrót informacji
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Skrót informacji
7:30 Jeden na jeden
7:45 Skrót informacji
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Skrót informacji
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:00 Fakty w południe
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:26 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:25 Czarno na białym
21:00 Teleserwis, pogoda
21:30 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Fakty po Faktach
0:40 Kropka nad i
1:10 Pamięć absolutna
1:40 Szkło kontaktowe
2:40 Maja w ogrodzie
3:10 Fakty po Faktach
3:45 Dokument/ Inny punkt widzenia/ Polska i Świat
4:55 Maja w ogrodzie
5:35 Kropka nad i

TVN 24 BIS
6:00 Bilans
6:31 Biznes dla ludzi
7:00 Poranek na BiŚ
10:00 Otwarcie dnia
12:00 Świat w południe
14:00 Dzień na świecie
16:00 Świat o czwartej
17:00 Bilans
17:30 Biznes dla ludzi
18:00 24 godziny po południu
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
19:55 Fakty z zagranicy
21:00 24 godziny
22:00 Sympatyczni ludzie
23:20 Fakty o świecie
0:22 Bilans
0:50 Biznes dla ludzi
1:19 24 godziny
2:15 Biznes dla ludzi
2:43 Drugie śniadanie mistrzów
3:37 Xięgarnia
4:00 Drugie śniadanie mistrzów
4:56 Fakty z zagranicy

Polsat News HD
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:50 Graffiti
9:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Informacje
10:30 Informacje
10:55 Pogoda
11:00 Informacje
11:30 Informacje
11:55 Pogoda
12:00 Informacje
12:30 Informacje
12:55 Pogoda
13:00 Informacje
13:30 Informacje
13:55 Pogoda
14:00 Informacje
14:30 Informacje
14:55 Pogoda
15:00 Newstelegraf
15:35 Światowidz
15:50 Wydarzenia
16:10 Rozmowa "Wydarzeń"
16:25 Pogoda
16:30 To jest dzień
18:25 Pogoda
18:30 Biznes informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:30 Informacje
19:55 Pogoda
20:00 To był dzień
21:00 Informacje
21:25 Pogoda
21:30 Tak czy nie
21:55 Pogoda
22:00 Wydarzenia
23:00 Informacje
23:30 Informacje
23:55 Pogoda
0:00 Interwencja
0:20 Gość "Wydarzeń"
0:35 Wydarzenia
1:25 To był dzień
2:15 Biznes informacje

Polsat 2 HD
6:00 Dzień, który zmienił moje życie (7) - serial paradokumentalny
6:55 Pielęgniarki (91) - serial paradokumentalny
7:55 Awantura o kasę (173) - teleturniej
8:50 Pamiętniki z wakacji (57) - serial paradokumentalny
9:50 Miodowe lata (82) - serial komediowy
10:40 Miodowe lata: Azor (83) - serial komediowy
11:30 Miodowe lata: Jajeczko Faberge (84) - serial komediowy
12:20 Daleko od noszy: Gest sponsora (4) - serial komediowy
12:50 Daleko od noszy: Ogólnopolskie zawody (5) - serial komediowy
13:20 Świat według Kiepskich: Powiększenie (386) - serial komediowy
13:50 Świat według Kiepskich: Czumulungma (387) - serial komediowy
14:20 Świat według Kiepskich (388) - serial komediowy
14:50 Rodzina zastępcza (324) - serial komediowy
15:50 Miodowe lata: Ciotka z Ameryki (99) - serial komediowy
16:40 Miodowe lata: Koh-i-noor (100) - serial komediowy
17:30 Malanowski i partnerzy (723) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Malanowski i partnerzy: Miłosna pułapka (724) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Fatalne kłamstwo (725) - serial fabularno-dokumentalny
19:05 Słoiki: Instruktor fitness (2) - serial paradokumentalny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:40 Trudne sprawy (353) - serial paradokumentalny
21:40 Pamiętniki z wakacji (41) - serial paradokumentalny
22:40 Wysmakowani (29) - magazyn kulinarny
22:50 Świat według Kiepskich: Śnięta królewna (185) - serial komediowy
23:25 Rodzina zastępcza: Koteczek (83) - serial komediowy
23:55 Daleko od noszy: Cudowne prądy salowego Basena (140) - serial komediowy
0:25 Dlaczego ja? (295) - serial paradokumentalny
1:25 Pielęgniarki (91) - serial paradokumentalny
2:30 Wydarzenia - magazyn informacyjny
3:00 Interwencja - magazyn reporterów
3:15 Pierwsza miłość (2341) - serial obyczajowy
4:00 Świat według Kiepskich: Powiększenie (386) - serial komediowy
4:30 Gwiazdy na dywaniku (194) - program rozrywkowy
5:00 Zdrowie na widelcu: Pasożyty (77) - magazyn poradnikowy
5:35 Stołeczna drogówka (15) - serial dokumentalny

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy! Odcinek: 3483
7:00 ATM Telesprzedaż
7:25 Słoiki Odcinek: 29
8:30 Daleko od noszy Odcinek: 44 Sezon: 2
9:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła Odcinek: 74
9:30 Słoneczny patrol Odcinek: 4 Sezon: 4
10:30 Pielęgniarki Odcinek: 80
11:30 Przyjaciółki Odcinek: 81
12:40 Pierwsza miłość Odcinek: 2344
13:15 Ewa gotuje Odcinek: 153
13:50 Ewa gotuje Odcinek: 154
14:30 Bajer z Bel-Air Odcinek: 1
15:00 Świat według Bundych Odcinek: 7
15:30 Świat według Bundych Odcinek: 8
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 491
16:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 492
17:00 Bajer z Bel-Air Odcinek: 2
17:40 Przyjaciółki Odcinek: 82
18:40 Pensjonat pod Różą Odcinek: 82
19:45 Hotel 52 Odcinek: 91
20:45 Świat według Bundych Odcinek: 9
21:25 Świat według Bundych Odcinek: 10
21:55 Świat według Kiepskich Odcinek: 67
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 68
23:00 Słoneczny patrol Odcinek: 5 Sezon: 4
0:00 Pielęgniarki Odcinek: 81
1:00 Słoiki Odcinek: 29
2:00 Hotel 52 Odcinek: 53
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 75
4:00 Disco gramy! Odcinek: 3051
5:00 Disco gramy! Odcinek: 3054

Polsat Sport HD
7:00 Tenis - Turniej ATP w Szanghaju - mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
9:30 Tenis - Turniej ATP w Szanghaju - mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
12:00 Tenis - Turniej ATP w Szanghaju - mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
14:00 Tenis - Turniej ATP w Szanghaju - mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
16:10 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Dania
18:00 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - studio
20:35 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Armenia
22:50 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - studio
23:45 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - skróty
0:30 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Dania - Czarnogóra
2:30 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra HD
7:00 Clip - magazyn sportowy
7:20 Kolarstwo - Mistrzostwa Świata w Dausze - indywidualna jazda juniorów na czas
12:05 Kolarstwo - Mistrzostwa Świata w Dausze - indywidualna jazda kobiet na czas
15:55 Siatkówka mężczyzn - PlusLiga - mecz: Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała
16:40 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - skróty meczów
17:50 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kazachstan - Rumunia
20:35 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Niemcy - Irlandia Północna
23:00 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Czechy - Azerbejdżan
1:10 Sporty walki - KSW 36 - walki: Michał Materla - Rousimar Palhares, Tomasz Narkun - Rameau Sokoudjou
4:00 Zakończenie programu

Eurosport 1 HD
7:00 Snooker: Turniej English Open - 1. dzień
8:30 Trail
8:45 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata do lat 17 - mecz fazy grupowej
10:00 Piłka nożna: Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - Rosja
11:00 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Tours - kolarstwo
12:00 Tenis: Turniej WTA w Linzu - mecz 1. rundy gry pojedynczej
14:00 Snooker: Turniej English Open - snooker
18:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata do lat 17 - mecz fazy grupowej
19:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata do lat 17 - mecz fazy grupowej
19:50 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
20:00 Snooker: Turniej English Open - 2. dzień
22:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
23:10 Wyścigi samochodowe: Formuła E - wyścigi samochodowe
0:00 ERC od środka - magazyn sportów motorowych
0:30 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Tours - kolarstwo
1:30 Snooker: Turniej English Open - 2. dzień
3:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata do lat 17 - mecz fazy grupowej
4:00 Snooker: Turniej English Open - 2. dzień
5:30 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata do lat 17 - mecz fazy grupowej

FightBox HD
06:00 Ultimate Taekwondo
07:00 Explosion Fight Night
08:00 OZ Academy
09:00 New Extreme 4
09:50 Osaka Funny Wrestling
10:05 World Karate Federation
11:20 WUSHU Championship
12:00 Fights of Glory - Las Vegas
12:45 Fights of Glory - Amsterdam
13:00 Ultimate New Japan Pro Wrestling
14:05 Ultimate First League
15:00 World Series of Boxing - WSB
16:00 FightBox King of Kings Heroes Series Chisinau, Moldova
18:00 Explosion Fight Night
19:00 Beyond MMA - Mixed Martial Arts
19:50 Japan Queen Tournament
20:10 OZ Academy
21:10 Ultimate FightBox Armageddon
22:00 Xtreme Fighting Championship
22:50 Japan Queen Tournament
23:10 Superkombat Fighting Championship
00:50 Japan Queen Tournament
02:00 CFC - Cage Fighting Championships
03:50 Japan Queen Tournament
04:00 Explosion Fight Night
05:00 Ultimate First League

Canal + HD
6:00 Jak dogonić szczęście?
8:00 Łapu-Capu
8:05 Nie przegap
8:15 Piękno poranka Odcinek: 2
9:10 Aktualności filmowe+
9:40 W harmonii
11:05 Wszystko o Stevenie
12:45 W tonacji+
13:35 Gentlemen Broncos
15:10 Aktualności filmowe+
15:40 Altamira
17:15 O co biega? Odcinek: 19
17:45 Żyć nie umierać
19:10 Nie przegap
19:20 Łapu-Capu
19:25 Ta nasza młodość
21:00 Klucz do wieczności
22:55 Liza, lisia wróżka
0:35 Poranek kojota
2:15 Anatomia zła
4:15 Był jazz

HBO HD
6:00 Dzieciaki mojej siostry na tropie złota - film przygodowy, Kanada/Dania 2015
7:25 Dobra robota: Nowojorscy strażacy - film dokumentalny, USA 2014
8:25 Giganci ze stali - film SF, USA/Indie 2011
10:30 Pentameron - film fantasy, Francja/Włochy/Wielka Brytania 2015
12:40 Czarni bracia - film familijny, Szwajcaria/Niemcy 2013
14:25 Słuszna decyzja - dramat obyczajowy, Niemcy 2014
16:10 Sędzia - dramat kryminalny, USA 2014
18:30 Dzika jak natura - dramat biograficzny, Irlandia 2015
20:10 Pitbull. Nowe porządki - film sensacyjny, Polska 2016
22:20 Avengers - film SF, USA 2012
0:40 Morze Czarne - thriller, Rosja/Wielka Brytania/USA 2014
2:30 Walka z szatanem - film dokumentalny, Polska 2015
3:50 Pitbull. Nowe porządki - film sensacyjny, Polska 2016

Cinemax HD
6:00 Jej wysokość pani Brown
7:45 Czekam na ciebie w Laramie
9:30 Wena
11:20 Ze mną nie zginiesz
13:05 Frajer
14:40 Piksele
16:25 Czekam na ciebie w Laramie
18:05 Nie oddam zamku
20:00 Powiedzmy sobie wszystko
21:45 Zamęt Odcinek: 5
22:35 Nocny pościg
0:30 Władca much
2:00 Nikt znikąd
3:55 Powrót pilotów
4:15 W imieniu narodu włoskiego

Tele 5 HD
5:50 Disco Bandżo Mix - program muzyczny
6:40 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
7:30 Telezakupy
11:30 Zagadkowa wyspa - program interaktywny
13:15 Telezakupy
13:45 Klejnot TV - telezakupy
15:20 Republika Doyle'ów 5 (12/16) - serial kryminalny
16:15 Ucieczka w kosmos 2 (16/22) - serial SF
17:10 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
17:50 Superserial: Wojna z mafią 4 (8) - serial kryminalny
18:55 Ucieczka w kosmos 2 (17/22) - serial SF
20:10 Strefa 51 - film SF, USA 2007
22:30 Premiera: Na osi (92) - magazyn motoryzacyjny
23:05 Film erotyczny - film
0:40 10 Extra Mocnych - program rozrywkowy
1:10 Telezakupy
4:30 Magiczna TV - program ezoteryczny

TV Trwam
06:00 Głos serca (4)
07:25 Mahajanga
07:45 Budowa świątyni w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej w miejscowości Subukia w Kenii
08:00 Informacje dnia
08:15 Polski punkt widzenia
08:35 Słowo życia
08:40 Świadkowie
09:10 Święty Franciszek i brat Bernard
09:45 Trzy wyspy - trzy światy
10:00 Informacje dnia
10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
10:45 Tydzień z Ziemi Świętej
11:05 Mocni w wierze
11:35 Myśląc Ojczyzna
11:45 Misyjna Eucharystia w Gahunga
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Rękopis błogosławionych
14:00 Głos serca (4)
15:25 W Solankowej Dolinie
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Jestem mamą
16:30 Kalejdoskop młodych
16:50 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu
17:00 Nasz Max i jego Przygoda z Biblią
17:30 Okiem kamery
17:55 Słowo życia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Każdy maluch to potrafi
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Osobisty sekretarz Jana XXIII
22:15 Na zakręcie
00:00 Słowo życia
00:05 Świat w obrazach
00:10 Informacje dnia
00:30 Okiem kamery
00:55 Święty na każdy dzień
01:00 Anioł Pański
01:05 Pytasz i wiesz
01:15 Rozmowy niedokończone
02:25 Święty na każdy dzień
02:30 Każdy maluch to potrafi
02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:50 Myśląc Ojczyzna
04:00 Apel Jasnogórski
04:20 Informacje dnia
04:40 Polski punkt widzenia
05:00 Jestem mamą
05:20 Słowo życia
05:25 Święty Franciszek i brat Bernard

Stopklatka TV
6.00 Prywatna historia kina
6.40 Rodzina Piratów Sezon 2 - Takich czterech jak nas trzech - serial
7.15 Matki, żony i kochanki - serial
8.35 Droga do raju - komedia obyczajowa, Polska
10.25 Umrzesz ze śmiechu
11.30 Katastrofy w przestworzach - Ukryte zagrożenie - serial
12.35 Katastrofy w przestworzach - Panika nad Pacyfikiem - serial
13.40 Umrzesz ze śmiechu
14.05 Szpital nadziei - serial
15.00 Szpital nadziei - serial
15.55 Pieczone gołąbki - komedia, Polska
17.55 Matki, żony i kochanki - serial
19.00 Komisarz Rex cz. 1 - serial
20.00 Bracia przyrodni - komedia, USA
22.25 W pogoni za szczęściem - dramat obyczajowy, USA
0.45 Bardzo długie zaręczyny - dramat, Francja, USA
3.30 Dublerzy - komedia, Polska

Fokus TV HD
5:50 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 43
6:20 Wehikuł czasu Odcinek: 1011
6:30 Wędkarz na tropie Odcinek: 9
6:55 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 2
7:25 Pod lupą Odcinek: 2 Sezon: 3
8:05 Wehikuł czasu Odcinek: 1011
8:10 Tajniki produkcji Odcinek: 8
8:45 Dzika nauka Odcinek: 20
9:10 Saga prastarej puszczy Odcinek: 2
10:10 Walki zwierząt Odcinek: 2 Sezon: 2
11:10 Wojny magazynowe Odcinek: 11 Sezon: 4
11:40 Wojny magazynowe Odcinek: 12 Sezon: 4
12:05 Zabójcze drogi - Andy Odcinek: 5
13:05 Huragany Odcinek: 2
14:00 Pociągi pancerne Odcinek: 5
15:00 UFO: odtajnione akta Odcinek: 6
16:00 Handlarze bronią Odcinek: 1
17:00 Amerykańska księga tajemnic Odcinek: 4 Sezon: 2
18:00 Zabójcze drogi - Andy Odcinek: 6
19:00 Top Guns: Superbroń Odcinek: 2
20:00 Historia wynalazków Odcinek: 2
21:00 Przyczyny katastrof lotniczych Odcinek: 2
22:00 Szef jak szpieg - USA Odcinek: 11 Sezon: 6
22:55 Milczenie w imię Boga
0:00 S jak szpieg Odcinek: 8
0:40 Tajemnice historii Odcinek: 12
1:00 77 słoni - Indie Odcinek: 9
1:40 77 słoni - Indie Odcinek: 10
2:05 Pod lupą Odcinek: 7
2:35 Pod lupą Odcinek: 8
3:05 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 6
3:40 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 7
4:05 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 49
4:40 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 50
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 51
5:30 Kołowrotek Odcinek: 6

TVP ABC
05:25 Smerfy - Smerf Pasibrzuch, odc. 109 (Bigmouth Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Musical: Robię co mogę, odc. 40 (I Do What I Can: The Musical); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Wiking Tappi - Zamieszanie z zimowymi zapasami, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9
06:25 Len; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bali - Cicho! Tato i Lea są chorzy, odc. 40 (Quiet, Dad and Lea are sick!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tree Fu Tom - Trzeba próbować, odc. 40 (Tom’s Big Spell); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Maks i Ruby - Galaretka z robakami, odc. 19 (Maxs bug salad) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smerfy - Dwa oblicza Gargamela, odc. 143 (Dr Evil and Mr Nice); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Stacyjkowo - Ciuchcia roku, odc. 74 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Stacyjkowo - Emilia i wykrywacz usterek, odc. 75 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Tupcio Chrupcio - Magia przetwarzania, odc. 42 (The Magic of Recycling); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Wielkie pranie, odc. 18 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Próba orkiestry, odc. 19 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Przygody Bolka i Lolka - Na żaglówce, odc. 27; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - odc. 353 Domisiowy latający dywan; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 67; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Moliki książkowe - odc. 1 Moliki i książki o świnkach; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria V - Nowy dom, odc. 2 (The new house, ep. 2); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Świnka Peppa, seria V - Koszykówka, odc. 3 (Basketball, ep. 3); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Peg + kot - Musical: Robię co mogę, odc. 40 (I Do What I Can: The Musical); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Wiking Tappi - Zamieszanie z zimowymi zapasami, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9
11:05 Len; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bali - Cicho! Tato i Lea są chorzy, odc. 40 (Quiet, Dad and Lea are sick!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Trzeba próbować, odc. 40 (Tom’s Big Spell); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria II - Czytaj i płacz, odc. 16 (Read it and Weep); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Ząb Sasetki, odc. 161 (Sassette’s Tooth); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Stacyjkowo - Ciuchcia roku, odc. 74 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Stacyjkowo - Emilia i wykrywacz usterek, odc. 75 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tupcio Chrupcio - Magia przetwarzania, odc. 42 (The Magic of Recycling); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Wielkie pranie, odc. 18 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Próba orkiestry, odc. 19 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs naprawił cesarski trakt, odc. 31 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs ponownie spotkał się z olbrzymem, odc. 32 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Funny Teddy, odc. 15; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Nela Mała Reporterka - odc. 15 Wyprawa na Komodo -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 O czym one mówią - odc. 67; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mali światowcy - odc. 2; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Moliki książkowe - odc. 3 Moliki i książki o podróżach; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Świnka Peppa, seria V - Konik złotogrzywy, odc. 4 (Dorsey twinkle toes, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Świnka Peppa, seria V - Żółw, odc. 5 (Naughty Tortoise, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - odc. 354 Komu potrzebne są okulary?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Supa Strikas - Wielki Bo za kratkami, odc. 8 (Big Bo Lockdown); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 67; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z okrągłą dziesiątką, odc. 41 (The Perfect Ten Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Gąska Balbinka - Różne przygody gąski Balbinki, odc. 1; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Nareszcie wiosna; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bali - Nie lubię kiedy rodzice się kłócą!, odc. 41 (I don't like parents arguing); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Super Zbijak, odc. 41 (Super Squirmtum); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria II - Dzień Serc i Podków, odc. 17 (Hearts and Hooves Day); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Świat według Smerfików, odc. 162 (The World According To Smurflings); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Hugo i Ciuchcia Nawigator, odc. 76 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Stacyjkowo - Wyrazy uznania, odc. 77 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - Chcę to mieć!, odc. 43 (I Want It!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Elmer; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Pasiasty Przyjaciel, odc. 20 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Oddychać, nie oddychać!, odc. 22 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Koniec marzeń, odc. 9 (The End Of Dreams); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Billy - kot, seria II - Wszystko dla sztuki, odc. 8 (For Art’s Sake); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs wydobył Hankę na swobodę, odc. 33 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs powoził sumem, odc. 34 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Przygody Bolka i Lolka - Wielki mecz, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 17; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Okrasa łamie przepisy - Kiszona kapusta - zdrowie z beczki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 53 Kolej - pojazdy -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Afisz kulturalny - 10 - 12 października; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Monika Bartoszewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Stracona noc  41'; film TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Andrzej Łapicki, Olgierd Łukaszewicz, Alicja Jachiewicz, Jan Nowicki, Ryszard Kotys; Dla małoletnich od lat 12
09:50 15. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego - przesłuchania I etapu (dzień 3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:35 Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:15 Informacje kulturalne ekstra - Londyn Design; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Pomniki historii - Leżajsk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 15. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego - przesłuchania I etapu (dzień 3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:35 Ziegenort; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
21:15 Studio Kultura - Filmy Andrzeja Wajdy - Kanał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Filmy Andrzeja Wajdy - Kanał -  txt. str. 777  93'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1956); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Teresa Iżewska, Tadeusz Janczar, Wieńczysław Gliński, Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Tadeusz Gwiazdkowski, Władysław Sheybal, Teresa Berezowska, Zofia Lindorf, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Sztuka znikania  50'; film dokumentalny; reż.:Bartosz Konopka, Piotr Rosołowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Chuligan Literacki (25); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Klasyka na nowo - Amator -  txt. str. 777  108'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1979); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski, Jerzy Nowak, Tadeusz Bradecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Kino nocne - Franciszek, kuglarz boży (Francesco, giullare di Dio)  82'; dramat kraj prod.Włochy (1950); reż.:Roberto Rossellini; wyk.:Aldo Fabrizi, Nazario ., Roberto Sorrentino; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
04:30 Legendy rocka 4 - Prince (Prince); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:20 Był taki dzień - 11 października odc. 315; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Codzienny PRL - Telewizyjny Kurier Warszawski; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Telewizyjny Kurier Warszawski - wydania archiwalne - 20.07.1971; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Ziemia. Podwodny świat cz. 6. Jaskinia Taj Ma Ha i Dedalus Północny -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:45 Ex Libris - Historyczna książka roku odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Sensacje XX wieku - Najwierniejszy żołnierz Hitlera -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 32 Himba - życie bez wody -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nad drutami błękitne niebo; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Złoty pociąg.  48'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Wojciech Malinowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Polska walcząca - Tam jest nasze życie; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Spotkania z Historią; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Koło historii - Zamach w Kawce; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Tajemnice początków Polski - Miasto zatopionych bogów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 188 (s. III, odc. 61) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 188) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Encyklopedia II wojny światowej - Podwodna wojna cz 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:35 Ex Libris - Historyczna książka roku odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Tajemnice III Rzeszy - odc. 3/6 Kobiety Hitlera (Last secrets of the Third Reich. Hitler’s women); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Goralenvolk  55'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Artur Więcek "Baron"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Ośmiornica - s. 4 odc. 8/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
19:00 Sensacje XX wieku - Najgłębsza tajemnica cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Sensacje XX wieku - Najgłębsza tajemnica cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Ostatni sekret partyzanta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Marszałku, oto jesteśmy! Propaganda rządu Vichy (The Vichy Pro - Nazy. The Propaganda Machine); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Czas honoru - odc. 32 seria III "INGA" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Tajemnice III Rzeszy - odc. 4/6 Pieniądze Hitlera (Last secrets of the Third Reich. Hitler's money); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Akcja pod Arsenałem -  txt. str. 777  94'; dramat kraj prod.Polska (1977); reż.:Jan Łomnicki; wyk.:Cezary Morawski, Mirosław Konarowski, Magdalena Wołłejko, Jan Englert, Lidia Korsakówna, Zbigniew Zapasiewicz, Tadeusz Łomnicki, Piotr Dejmek; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Ośmiornica - s. 4 odc. 8/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
02:40 Czas honoru - odc. 32 seria III "INGA" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 188 (s. III, odc. 61) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 188) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (302) Diler; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 KabareTOP Story /9/ - "Marian i Hela"; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Familiada - odc. 2242; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia żydowska czyli dawna kuchnia polska -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Jeden z dziesięciu - odc. 19/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (19) - Gwiazdy, kosmos -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Dubidu - odc. 4; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /22/ - "Oko za oko" - Justyna Steczkowska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /95/ - "Żeby Polska była Polską" - Jan Pietrzak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kierunek Kabaret - Nie szata zdobi kabareciarza /5/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kulisy - (4); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Życie to Kabaret - Czas na Hity Malickiego i Kmity (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Czas na Hity Malickiego i Kmity (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Familiada - odc. 2242; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska 2014 (the best of); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2015 - (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2015 - (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia dla narciarzy i kuracjuszy -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (100) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 47 Chorwacja "Lastovo i Mljet" (182); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (75); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (51); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (22) - Mundial; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Bake off - Ale ciacho! - (6); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Bake off - Ale przepis - (6); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (75); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /94/ - "Powiedz" - Ich Troje; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Niezapomniane Koncerty - Ostróda Reggae Festival 2016 /2/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Niezapomniane Koncerty - "To co dał mi los" - koncert Krzysztofa Krawczyka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Olga Lipińska zaprasza - (5); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 KabareTOP Story /9/ - "Marian i Hela"; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Rozrywka Retro - Kabaret Moralnego Niepokoju: Sonata metafizyczno - rozrywkowa; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
07:35 TELEZAKUPY
08:00 Piłka nożna - Futsal: Ekstraklasa - 3 kolejka: Red Dragons Pniewy - Pogoń 04 Szczecin; STEREO, 16:9
09:25 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
09:55 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
10:35 Hokej na lodzie - PHL: Unia Oświęcim - Polonia Bytom; STEREO, 16:9
11:15 Hokej na lodzie - PHL: Unia Oświęcim - Polonia Bytom; STEREO, 16:9
11:55 Hokej na lodzie - PHL: Unia Oświęcim - Polonia Bytom; STEREO, 16:9
12:40 Misja - kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty; magazyn; STEREO, 16:9
12:55 Lubański... legenda futbolu -  txt. str. 777; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Piłka nożna - Futsal: Ekstraklasa - 3 kolejka: Red Dragons Pniewy - Pogoń 04 Szczecin; STEREO, 16:9
15:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: Finał (Turniej WTA - Pekin: Finał) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
17:30 Pełnosprawni - odc. 175 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
18:30 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
19:00 W cieniu Białej Góry; reportaż; STEREO, 16:9
19:55 Magazyn jeździecki (Magazyn jeździecki); relacja kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 IO Rio 2016 - Polskie medale; relacja; STEREO, 16:9
21:45 Futbol Amerykański - mecz towarzyski: Węgry - Polska ( skrót ); relacja; STEREO, 16:9
22:35 4-4-2 - wydanie specjalne - Polska - Armenia; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Na żywo
00:05 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Bulionerzy - odc. 27/75 - Hazard; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Tygrysy Europy - odc. 4/18 - Decyzje -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 12/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 12) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odc. 399; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Komisarz Alex - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Sława za wszelką cenę -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl - odc. 71 "24 godziny" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 60 (seria V, odc. 8) - Włoski rozłącznik -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 61 (seria V, odc. 9) - Honor i zęby trzonowe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 3 - Dług -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 341 Spóźniony maturzysta; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rodzinka.pl - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ranczo - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Przymus rekreacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Przewroty kopernikańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 5 - Róża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 13/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 13) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 65 (seria V, odc. 13) - Pakt z czartem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ojciec Mateusz - odc. 6 - Anna -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 O mnie się nie martw - s. V odc. 6/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Czas honoru - Powstanie - odc. 3 "Hotel Victoria" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Tygrysy Europy - odc. 4/18 - Decyzje -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 M jak miłość - odc. 399; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Bulionerzy - odc. 27/75 - Hazard; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

Eleven
5:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - SS Lazio
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - SD Eibar
11:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Ekwador - Chile
13:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
13:30 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Atletico Madryt
16:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
18:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AS Roma - Inter Mediolan
19:00 Dokument Eleven: More Than a Game: Olimpijski Koszmar - magazyn sportowy
19:30 Dokument Eleven: More Than a Game: Racing for Humanity - magazyn sportowy
20:00 La Liga World
20:30 Magazyn ligi włoskiej - magazyn piłkarski
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - skrót meczu: Brazylia - Boliwia
21:55 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Boliwia - Ekwador
0:00 Dokument Eleven: Sportowe rywalizacje: Argentyna vs. Brazylia - serial dokumentalny
0:30 Dokument Eleven: Sportowe rywalizacje: ZSRR vs. USA - serial dokumentalny
1:00 Dokument Eleven: Sportowe rywalizacje: Federer vs Nadal - serial dokumentalny
1:25 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Argentyna - Paragwaj
3:30 Dokument Eleven: Sportowe rywalizacje: Real Madryt vs FC Barcelona - serial dokumentalny
4:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
4:30 Arsenal 360 - magazyn piłkarski

Eleven Sports
7:00 Ligue 1 Conforama
8:00 Olympique Lyonnais - AS Saint-Étienne
10:00 AC Milan - US Sassuolo Calcio
12:00 Real Madryt - SD Eibar
14:00 ORLEN Wisła Płock - Telekom Veszprem
15:30 Magazyn Ligi Mistrzów VELUX EHF
16:00 AS Roma - Inter Mediolan
18:00 Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
20:00 European Poker Tour w Barcelonie - Super High Roller 2
21:00 Eleven Gol
22:00 Olimpijski koszmar
22:25 Kolumbia - Urugwaj
1:00 Olimpijski koszmar
1:25 Chile - Peru
3:30 Magazyn Ligi Mistrzów VELUX EHF
4:00 Ligue 1 Conforama
5:00 Celta Vigo - FC Barcelona

Zest TV
23:00 Młodzieńcze igraszki
23:30 Wypad
0:00 Grzeszni kochankowie
0:30 Tour Girls
1:00 The wild side
1:30 Pierwsze namiętności
2:00 Młodzieńcze igraszki
2:30 Wypad
3:00 Grzeszni kochankowie
3:30 Tour Girls
4:00 The wild side
4:30 Pierwsze namiętności
5:00 Przerwa w programie

TVR
6:30 To nas dotyczy
7:10 Przepis na ogród
7:15 Notowania
7:25 Inspiracje
7:55 Muzyczne TVR
8:50 Ogród bez tajemnic
9:35 Przez rozsądek… do kuchni
9:50 Muzyczne TVR
11:45 Szanuj życie
12:00 Notowania
12:10 Przez rozsądek… do kuchni
12:25 Wieś pod Gwiazdami
12:45 Notowania
13:00 TV Okazje
13:30 Muzyczne TVR
15:00 Przez rozsądek… do kuchni
15:10 Wodny świat
15:25 Szanuj życie
15:40 Przyroda w obiektywie
15:55 Akademia farmera
16:15 Przez rozsądek… do kuchni
16:25 Akademia farmera
16:50 Muzyczne TVR
18:10 To nas dotyczy
18:35 Notowania
18:45 Taniec z garami
19:15 Ogród bez tajemnic
20:00 Inspiracje
20:25 Przepis na ogród
20:30 To nas dotyczy
20:50 Notowania
21:00 Darz Bór
21:25 Na osi
21:55 SGGW tradycja i nowoczesność
22:10 Muzyczne TVR
0:01 Muzyczne TVR
0:55 Kamera bliżej natury

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2638 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2639 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 101 "Bez mieszkania" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ojciec Mateusz - odc. 89 (seria VII, odc. 7) - Śpiewak -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Klan - odc. 2640 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2641 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 O mnie się nie martw - s. V odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 5/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (89) Kabokle -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (90) Statek -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 113 (seria IX, odc. 9) - Konie trojańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rolnik szuka żony seria III - odc. 5; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 7; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 90 (seria VII, odc. 8) - Zabawa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 103 "Czas na zmiany" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (70) Wenezuelscy kowboje - Największa łąka świata -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Na dobre i na złe - odc. 645 Palec losu -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Artyści - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Młodzi lekarze - odc. 5 -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Podróże z historią - odc. 9 320 metrów pod ziemią -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Podróże z historią - odc. 10 Rozmowy z Wartburgiem -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Las Story - odc. 5 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Ocalony świat - odc. 1 Z dziobem i szponami -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Pasja ekstremalna - odc. 8  20'; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Zakończenie programu

TV Art Live
06:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
10:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
13:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
17:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
20:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
00:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
03:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio

The Miki Show
06:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
12:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
18:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
00:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio

ARMTV
07:00 Klub Moms
07:30 Dlaczego planeta?
08:00 Pierwsza ekonomiczna
08:05 M / s „Boom-boom”
08:30 Gotujmy razem
09:30 Poranne światło
11:45 Życie toczy się dalej
12:10 S-bo Boogie
14:25 Jeśli wszyscy ...
15:00 M / s „Boom-boom”
15:30 Dlaczego planeta?
16:00 Klub Moms
16:30 Gotujmy razem
17:25 Najpotężniejsza piosenkarka
18:40 Życie w Twojej dłoni
19:10 S-bo Boogie
19:55 Pierwsza ekonomiczna
20:00 Życie toczy się dalej
20:30 Zgadnij piosenkę
21:45 Punkt widzenia
21:50 Wywiad
22:10 Na drogach Armenii
22:40 Piłka nożna.  Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2018 Polska - Armenia
00:30 Cytaty
01:00 S-bo Boogie
01:45 Zgadnij piosenkę
02:15 Teoria piłki nożnej
02:30 Życie w Twojej dłoni
03:00 S-l „Bambascot 5”
04:20 Życie toczy się dalej
04:50 Najpotężniejsza piosenkarka
06:00 Na drogach Armenii
06:30 Cytaty

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.