FANDOM


TVP 1
05:40 Plebania - odc. 1531; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Plebania - odc. 1532; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier 2013" cz. 2; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Trzej muszkieterowie (Three Musketeers, The) -  txt. str. 777  101'; film kostiumowy kraj prod.USA (1993); reż.:Stephen Herek; wyk.:Charlie Sheen, Kiefer Sutherland, Chris O'Donnell, Oliver Platt, Rebecca De Mornay; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Piękniejsza Polska - /7/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 440) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:50 Blondynka - odc. 10/13 - Życie to maraton -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 BBC w Jedynce - Olbrzymy Oceanów cz. 3 (Ocean Giants) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Męska rzecz na Dzikim Zachodzie - Joe Kidd (Joe Kidd)  83'; western kraj prod.USA (1972); reż.:John Sturges; wyk.:Robert Duvall, John Saxon, Clint Eastwood; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 ESKA Music Awards 2013 na bis; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 ( studio ) (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
17:45 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Wieczorynka - Bob Budowniczy XI - Spychacz prowadzi konwój, odc. 9 (Bob the Builder, seria XI // Muck?s convoy, ep. 9); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:06 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Rzeszowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 Zakochana Jedynka - Sisi - cz. 2 (Sisi ep. 2 (aka Sissi)) -  txt. str. 777; film kostiumowy kraj prod.Niemcy, Włochy, Austria (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Lekkoatletyka - Kronika - Mistrzostwa Świata - Moskwa; STEREO, 16:9
22:15 Glee - odc. 21 (Funk); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Glee - odc. 22 (Journey); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Oszukana (Changeling) -  txt. str. 777  135'; dramat obyczajowy kraj prod.USA (2008); reż.:Clint Eastwood; wyk.:Angelina Jolie, Jeffrey Donovan, Jason Butler Harner, John Malkovich; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Joe Kidd (Joe Kidd)  83'; western kraj prod.USA (1972); reż.:John Sturges; wyk.:Robert Duvall, John Saxon, Clint Eastwood; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zagubieni VI - odc. 12/18 (Lost VI, ep. 12 Everybody Loves Hugo); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
06:20 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Nianie dzikich zwierząt - odc. 9 / 12 (ep. 9 / 12); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Ostoja - odc. 125; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Podróż za jeden uśmiech - odc. 5/7 - Królowa autostopu -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Wakacje z duchami - odc. 6/7 - Dzień bez cudów -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Wakacje z duchami - odc. 7/7 - Strachy na lachy -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Pierścień i Róża - Jestem twoja, tylko twoja odc. 5/5 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Rodzinne oglądanie - Sekrety Morza Śródziemnego - odc. 2/4 (Secret Mediterranean with Trevor McDonald - ep. 2/4); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - dżungla -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Makłowicz w podróży - Chorwacja (46) Nad Dunajem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Gwiazdy w południe - Kasia Ballou (Cat Ballou)  92'; western kraj prod.USA (1965); reż.:Elliot Silvertstein; wyk.:Jane Fonda, Lee Marvin, Michael Callan, Dwayne Hickman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 1989; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 95 "Strachy na lachy" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów 2013; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Na dobre i na złe - odc. 522 - Randka; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 ( studio ) (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 2 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Lato Zet i Dwójki  - Toruń 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:20 Lato Zet i Dwójki - Toruń 2013 - Przebój lata; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:25 Czas honoru - odc. 60 "Kanał" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Czas honoru - odc. 61 "Major Zwonariew" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 WOK - Wszystko o Kulturze - (86); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Ostróda Reggae Festival 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Studio filmowe Dwójki -Przypadek Pekosińskiego; dramat kraj prod.Polska, Niemcy (1992); Dla małoletnich od lat 7
03:30 Szkatułka z Hongkongu  51'; film TVP kraj prod.Polska (1983); reż.:Paweł Pitera; wyk.:Piotr Garlicki, Piotr Fronczewski, Andrzej Chichłowski, Henryk Bista, Stanisław Dąbrowski; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.45 Co nowego u Scooby’ego? (5) - serial animowany
08.15 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (2, 3) - serial animowany
09.15 Scooby-Doo i cyberpościg - film animowany, USA 2001
10.45 Flicka 2 - film familijny, USA 2010
12.45 Gruby Albert - komedia, USA 2004
14.45 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
16.45 Vice Versa - komedia fantasy, USA 1988
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (274) - serial komediowy
20.05 Dzień Niepodległości - film SF, USA 1996
23.05 Kości 6 (121, 122) - serial kryminalny
02.05 Magazyn sportowy
04.00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn reporterów
05.50 Mango - telezakupy
07.55 Maja w ogrodzie (49) - magazyn ogrodniczy
08.25 Akademia ogrodnika (49) - magazyn ogrodniczy
08.30 Dzień dobry wakacje - magazyn
10.55 Smakuj świat z Pascalem (6) - reality show
11.25 Co za tydzień - magazyn informacyjny
11.50 Dziewczyny z drużyny 4 - komedia, USA 2007
13.50 Lekarze (10) - serial obyczajowy
14.50 Przepis na życie (10) - serial obyczajowy
15.45 Krokodyl Dundee 2 - komedia przygodowa, USA/Australia 1988
18.00 Ugotowani (1) - reality show
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn reporterów
20.00 Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra - komedia, Francja/Niemcy 2002
22.15 Kamuflaż (10) - serial sensacyjny
23.15 Lekarze (11) - serial obyczajowy
00.15 Podkomisarz Brenda Johnson (11) - serial kryminalny
01.15 Perfekcyjna pani domu (9) - program rozrywkowy
02.20 Uwaga! - magazyn reporterów
02.35 Arkana magii (1010) - interaktywny program rozrywkowy
03.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kopciuszek - odc. 38; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Kopciuszek - odc. 39; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Kopciuszek - odc. 40 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Kopciuszek - odc. 41 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Kopciuszek - odc. 42 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (8); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Wędrówki skrzata Borówki - Las mieszany; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Mama - nic - odc. 1/4 - Fotomodelka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:00 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Czterdziestolatek - odc. 15/21 - Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 440) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Sulistrowicach; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Polskie drogi - odc. 4/11* - Na tropie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Kabaretowe kawałki - (4); Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dozwolone od lat 40 - Stenia Kozłowska; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Dzika Polska - Bogatsze życie - Ukochana żółwica; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Rodzinka.pl - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Rodzinka.pl - odc. 40 "Dorosłe nastolatki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Co tu jest grane ? - odc.10; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
19:20 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 3 - Kisiu misiu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 64* - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Ranczo - odc. 65* - Pakt z czartem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Czterdziestolatek - odc. 15/21 - Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
00:05 Tylko hity! Opole2012 - odc. 12 - Najlepsze z najlepszych; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
00:30 Wędrówki skrzata Borówki - Las mieszany; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Rodzinka.pl - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Rodzinka.pl - odc. 40 "Dorosłe nastolatki" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 3 - Kisiu misiu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Ranczo - odc. 64* - Nad Solejuków i Wargaczów domem; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Ranczo - odc. 65* - Pakt z czartem; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Co tu jest grane ? - odc.10; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
05:05 Kulturalni PL - (153); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.