Wikia o Starej Telewizji
Advertisement

TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
7.35 Telezakupy
7.50 Szkoła na fali (8) - serial obycz.
8.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program public.
8.25 Giełda
8.30 Wiadomości
8.45 Madeline - serial anim.
9.10 Jedyneczka - program dla dzieci
9.25 Pietruszkowice - serial anim.
9.45 Bąjeczki Jedyneczki - program dla dzieci
10.00 Święty (40) - serial sensac.
10.55 Drogowskaz - magazyn o pracy
11.20 Dzień jak co dzień. Zima stulecia
11.30 Historia z myszką i komputerem - program edukac.
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes- rolniczy magazyn informac.
12.20 Horyzonty - magazyn rolniczy
12.45 Klan (418) - telenowela
13.10 Program edukacyjny
13.35 Ambulatorium
13.45 Dwa razy urodzone (1/2) - film dok., W. Bryt.
14.15 Ambulatorium
14.20 Medycyna 2001 - magazyn medyczny
14.40 Ambulatorium
14.45 CD Kurier- magazyn komputerowy
15.00 Wiadomości
15.10 Raport z demokracji - magazyn public.
15.30 Dekolt. Kartoteka Wydarzeń Kulturalnych po '45 - cykl dok.
15.55 Credo - magazyn katolicki
16.30 Moda na sukces (1289) - telenowela
16.50 The Race - regaty dookoła świata
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.35 Plebania (29) - serial obycz.
18.00 Dwadzieścia jeden - teleturniej
18.35 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
19.00 Wieczorynka. Podróże kapitana Klipera - serial anim.
19.15 Jutro weekend
19.30 Wiadomości
20.10 Nash Bridges (19) - serial krym.
21.00 Sprawa dla reportera - magazyn reporterów
21.35 Tygodnik polityczny Jedynki
22.25 Monitor Wiadomości
23.00 Czas na... kontrowersyjny dokument. Tata - film dok.
23.50 Cudowna podróż Kornela Estiego - film obycz., Węgry
1.25 Kamei tropi najlepsze światowe reklamy - magazyn
1.45 Zakończenie programu 

TVP 2
07:30    Dziennik krajowy
07:50    Studio urody
08:00    Program lokalny
08:30    Złotopolscy; odc.286 Męskie badania; telenowela TVP; powt.
09:00    Transmisja obrad Sejmu
15:00    Sukces; odc.33; serial TVP
15:30    Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid
16:00    Panorama
16:10    Na dobre i na złe; odc.28 Spóżniona skrucha; serial TVP
17:05    Proton - magazyn sensacji naukowych; Wizja miast przyszłości
17:30    Program lokalny
18:21    Pogoda
18:30    Panorama
18:50    Dwójkomania
18:55    Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30    Urząd Biskupa Kościoła
20:00    Ryzykanci; odc.12/13; program prod.USA/stereo/
20:50    Dwójkomania
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:26    Pogoda
21:35    Z Archiwum X; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
22:25    997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]
22:55    Bandycki Petersburg; odc.5/10 -Adwokat; serial prod. rosyjskiej
23:50    Kronika Rajdu Paryż - Dakar
00:00    Polska bez fikcji; Dziennik zapowiedzianej śmierci
00:25    Czuła jest noc; odc.6-ost.; serial prod. angielskiej
01:20    Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
7.00 Ferdy - serial
7.30 Czarodziejski peryskop - serial
8.00 Program lokalny
8.30 Królowa serc - serial
9.30 Integracja
9.45 To jest temat
10.00 Radio Romans
10.30 Program lokalny
10.45 Telekurier
11.15 Lada dzień - serial
12.00 Mieszkaj lepiej
12.20 Telenowyny
12.35 Od pucybuta do ...
13.00 Zwierzęta z bliska - serial
14.00 Kalejdoskop regionalny
14.10 Projektantki - serial
14.35 Klan
15.00 Eneduerabe
15.05 Podróże Obieżystopki
15.30 Program lokalny
16.30 Harry i Hendersonowie - serial
16.50 Bliżej prawa
17.00 Integracja
17.15 Program lokalny
19.00 Kariera Emmy Hearte - serial
20.35 Telekurier
21.05 Miłość i namiętność - serial
21.30 Program lokalny
22.00 To jest temat
22.15 Program ekumeniczny - Ten sam duch
22.30 Opinie
22.50 Punkt, set, mecz
23.10 Oblicza Watykanu - serial
24.00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie 
7.00 Świat według Bundych - serial 
7.25 Pokemon - serial anim.
7.50 Polityczne graffiti
8.00 Skrzydła - serial 
8.30 Wysoka fala (67) - serial sensac.
9.30 Zbuntowany Anioł (161) - telenowela
10.20 Fiorella (109) - serial obycz.
11.15 Pogromcy zła (13) - serial sensac.
12.05 Wesoły wdowiec (8) - serial komed.
12.30 Życiowa szansa - teleturniej
13.30 Disco Relax
14.30 Macie co chcecie - program rozryw.
15.00 Batman (32) - serial anim.
15.30 Informacje
15.55 Słodka trucizna (12) - serial obycz.
16.45 Xena, wojownicza księżniczka (82) - serial przygodowy
17.45 Fiorella (110) - serialobycz.
18.40 Informacje
18.45 Kurier TV
19.05 Zbuntowany Anioł (162) - telenowela
20.00 Adam i Ewa (34) - serial
20.30 Życiowa szansa - teleturniej
21.20 Ally McBeal (66) - serial komed.
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
22.15 Ostry dyżur (130) - serial obycz.
23.10 Informacje i biznes informacje
23.35 Polityczne graffiti
23.50 Miodowe lata (5) - serial
0.20 Kiedy kule łamią kości - film krymin., USA
1.55 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
6.05 W niewoli uczuć - serial
6.45 Telesklep
7.00 Omer - serial anim.
7.25 Alf (94) - serial komed.
7.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial anim.
8.15 Przygody kapitana Simiana - serial anim.
8.35 Piotruś Pan - serial anim.
8.55 Rozmowy w toku - talk show
9.40 Valeria - serial
10.30 Telesklep
11.30 Zakazane uczucia - serial
12.20 Beverly Hills 90210 - serial
13.25 Maraton uśmiechu - program rozryw.
13.50 Omer - serial anim.
14.15 Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial anim.
14.40 Przygody kapitana Simiana- serial anim.
15.05 Piotruś Pan - serial anim.
15.30 Szalony świat - serial
16.00 Alf (95) - serial
16.30 TVN Fakty
16.50 Valeria - serial
17.45 Wizjer TVN - magazyn sensacji
18.15 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.35 W niewoli uczuć - serial
20.30 Człowiek z księżyca - dramat psycholog., USA
22.30 Centrum nadziei - telenowela dok.
23.00 TVN Fakty
23.10 Kropka nad i - program public.
23.30 Ognie Świętego Elma - film obycz., USA
1.40 Wizjer TVN - magazyn sensacji
2.10 Granie na zawołanie

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn 
7.00 DOM Muratora 
7.30 Muzyczne listy 
8.30 Garfield - serial anim. 
9.00 Gęsia skórka - serial 
9.30 Allo, allo - serial 
10.00 Mecz siatkówki - Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle - Bayernwerk Wiedeń 
12.00 Czułość i kłamstwa - serial 
12.30 Siar Trek: Voyager - serial 
13.25 DOM Muratora 
13.55 Strefa P - magazyn 
14.45 Muzyczne listy 
15.35 Kosmiczne wojny - serial anim. 
16.05 Gęsia skórka - serial 
16.35 Czułość i kłamstwa - serial 
17.05 Allo, allo - serial 
17.45 Dziennik 
18.00 Mecz koszykówki - Śląsk - Villeurbanne 
19.30 Z życia wzięte - serial dok. 
20.00 Świat według Kiepskich - serial 
20.35 Netforce - serial 
21.30 Więzień Brubaker - thriller USA (1980), wyk. Robert Redford, Yaphet Kotto 
24.00 Przeklęty statek - film grozy USA (1997) 
1.30 Spotkajmy się 
2.00 Muzyczne listy 
3.00 Strefa P - magazyn 

RTL 7
6.00 Teledyski 
6.10 Maria Emilia - telenowela 
6.55 Odjazdowe kreskówki: Casper, Dragon Bali GT 
8.05 Czy boisz się ciemności? - serial 
8.30 Katalina i Sebastian - telenowela 
9.15 Gra w przeboje 
9.45 Podaj dalej 
10.15 Czynnik PSI IV - serial 
11.00 Mantis - serial 
11.50 Zwariowana kamera 
12.35 Teleshopping 
13.40 Katalina i Sebastian - telenowela, 
14.25 Maria Emilia - telenowela 
15.15 Odjazdowe kreskówki 
16.25 Czy boisz się ciemności? - serial 
16.50 Mantis - serial 
17.40 Czynnik PSI II - serial 
18.30 Gra w przeboje 
19.00 W akcji - magazyn sensacji 
19.30 Podaj dalej 
20.05 Columbo - serial 
21.50 Klaun - serial 
22.40 Wieczór z reklamą 
23.15 Cobra - oddział specjalny - serial 
0.05 Sexplozja - magazyn 
0.20 W akcji 
0.45 Columbo - serial 
2.15 Cobra - oddział specjalny - serial 
3.00 Szczury nabrzeża - serial 
3.45 Teleshopping

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:45    Jangi Jull znaczy Nowa Droga; reportaż Stanisława Kalisza i Grzegorza Banaszka
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:30    Wiadomości
08:40    Giełda
08:45    Polska szkoła w Tbilisi; powt.
09:00    Klub pana Rysia; magazyn dla młodych widzów; powt.
09:20    Skippy; odc. 18 /25/ - Podwodny skarb; 1992 serial animowany prod. australijskiej; powt.
09:45    Hekla - film muzyczny; powt.
10:00    Warszawa w filmie; Romeo i Julia z Saskiej Kępy; 1988 dramat obyczajowy prod. polskiej (93'); reż: Edward Skorzewski; wyk: Krzysztof Chamiec, Barbara Zielińska, Gustaw Lutkiewicz, Katarzyna Gniewkowska i inni; powt.
11:30    Rozmowy na nowy wiek; - z Wilhelmem Dichterem "O obrazach dzieciństwa"
12:00    Wiadomości
12:10    Koń, który mówi czyli trzy 5-latki Konia Polskiego; cz. 1; powt.
13:05    Złotopolscy; odc. 244 - Gorzka prawda; serial prod. polskiej
13:30    A to Polska właśnie; Wałbrzych; program Macieja Orłosia i Andrzeja Kotkowskiego; powt.
14:10    Groźna rzeka; reportaż Krzysztofa Kubiaka
14:45    Ojczyzna-polszczyzna; O wymarłych kategoriach gramatycznych; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
15:00    Wiadomości
15:10    Ksiądz i jego rodzina; reportaż Anity Ostaszewskiej
15:35    Rozmowa dnia
16:00    Rozmowy na nowy wiek; - z Wilhelmem Dichterem "O obrazach dzieciństwa"; powt.
16:25    Magazyn kulturalny
17:00    Teleexpress
17:15    Do góry nogami; program dla dzieci
17:40    Tropiciele gwiazd; odc. 16 /26/ - Kometa; 1994 serial prod. australijskiej
18:00    Salon Lwowski; "Czasowo mieszkam w Warszawie" - Roman Orzechowski; reportaż Jerzego Janickiego
18:20    Telezakupy
18:35    Złotopolscy; odc. 244 - Gorzka prawda; serial prod. polskiej; powt.
19:00    Hetmańskie ślady; reportaż Wiesława Romanowskiego
19:15    Dobranocka; Tajemnica szyfru Marabuta; odc. 6 - Zdrada i fałsz; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:58    Sport
20:00    Teatr Telewizji; Republika Marzeń; 1999 wg Brunona Schulza; reż: Rudolf Zioło; wyk: Jan Peszek,Henryk Niebudek,Teresa Sawicka
21:15    To mój blues
21:40    Roman Opałka - czas artysty, czas sztuki; film dokumentalny Anny Marii i Jacka Mydlarskich
22:05    Anima; w TV Polonia
22:30    Panorama
22:50    Sport-telegram
23:00    Tygodnik polityczny Jedynki
23:45    Polski dokument telewizyjny; Księga Tatr najnowsza; film dokumentalny Ignacego Szczepańskiego
00:30    Monitor Wiadomości
01:00    Hetmańskie ślady; reportaż Wiesława Romanowskiego; powt.
01:15    Tajemnica szyfru Marabuta; odc. 6 - Zdrada i fałsz; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sport; powt.
01:59    Pogoda; powt.
02:00    Złotopolscy; odc. 244 - Gorzka prawda; serial prod. polskiej; powt.
02:30    Teatr Telewizji; Republika Marzeń; 1999 wg Brunona Schulza; reż: Rudolf Zioło; wyk: Jan Peszek,Henryk Niebudek,Teresa Sawicka; powt.
03:45    To mój blues; powt.
04:10    Roman Opałka - czas artysty, czas sztuki; film dokumentalny Anny Marii i Jacka Mydlarskich; powt.
04:35    Anima; w TV Polonia; powt.
05:00    Panorama; powt.
05:20    Sport-telegram; powt.
05:30    Ksiądz i jego rodzina; reportaż Anity Ostaszewskiej; powt.
06:00    Zakończenie programu

Canal +
7.00 Diabelski młyn - filmy anim. 
7.40 Minisport + 
7.45 Łapu-capu 
7.50 Aktualności filmowe 
8.00 Chińskie skrzydła - serial anim. (K) 
8.25 Na ratunek planecie: Ocalić duchy lasu - serial dok. (K) 
9.20 Dziecinne pytania - film obycz. pol. (K) 
11.00 Kto zabił ciotkę Cookie? - film obycz. USA (K) 
12.55 Jesus Christ superstar - rock opera USA (K) 
14.40 Deser: Viola (K) 
14.55 Święty ktoś - film famil. (K) 
16.25 Cienie - serial (K) 
17.15 Mistrzowie w świecie przyrody II - serial dok. (K) 
17.45 Cybernet (K) 
18.10 Pinky i mózg - seria' anim. (K) 
18.35 Kapitan Fracasse - serial anim. (K) 
19.00 Diabelski młyn - filmy anim. 
19.20 Nie przegap 
19.25 Diabelski młyn - filmy anim. 
19.40 Łapu-capu 
19.45 Minisport + 
19.50 Aktualności filmowe 
20.00 Proste życie Noego Dearborna - film obycz. USA (K) 
21.30 Dusiciel z Bostonu - dramat sens. USA (K) 
23.25 Między nogami - thriller franc.-hiszp. (K) 
1.25 Pierwotna siła - film SF USA (K) 
2.55 Osobliwości 2: uwodzicielka czarnowidz - serial (K) ,
3.45 Deser (K) 
4.00 Kocham cię na odległość - komedia romant. USA, (K) 
5.25 Babe - świnka w mieście - film famil. austral.-USA (K) 
(K) - prog. kodowany  

HBO
6.30 W obronie mordu - film sens. USA 
8.00 Hamlet - dramat USA 
10.05 Cinema, cinema 
10.30 Barwy ochronne - dramat pol. 
12.15 Gwiazdy Hollywood - Gary Oldman 
12.50 Doug i jego film - film anim 
14.10 Gideon - dramat USA 
15.55 Gwiazdy Hollywood - Melanie Griffith 
16.30 Totalna wojna - film famil. USA 
18.05 Uciekająca panna młoda - film romant. USA 
20.00 HBO Na Stojaka! 
21.00 Lansky - film krym. USA 
23.00 Droga do Edenu - film dok. 
23.55 W obronie mordu - film sens. USA 
1.25 HBO Na Stojaka! - Przeboje '00 
2.15 Buntownik z Wyboru - dramat USA 
4.20 Przegrani - film krym. USA 
5.50 Cinema, cinema

TV Niepokalanów
9.00 Program dnia, 
9.05 Słowo życia - Ewangelia dnia, 
9.10 Ciekawe wywiady: Prześladowania księży,
9.30 Odkrywcy - progr. podróżniczy, 
10.00 Europejskie ogrody zoologiczne - film przyrod, 
10.30 Kosmos: Ziemia - magnetyzm Słońca - film popularnonauk, 
11.00 Najważniejsza jest dobroć - wspomnienie o ks. J. St. Pasierbie, 
11.15 Giuseppe Marello - film dok,
11.45 Zjazd gnieźnieński 2000 - relacja, 
11.55 Program dnia, 
12.00 Curriculum - film dok,
12.25 Tajemnice skarbców kościelnych, 
12.40 Archeologia: Morze bogów - film dok, 
13.20 Misje: Madagaskar - progr. duszp, 
14.30 Odnówcie i dzielcie się swoją wiarą, 
14.50 Przegląd niedzieli - mag, 
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, 
15.25 Wezwani do jedności,
15.35 Odkrywamy planetę Ziemię: Park Narodowy Badlands - film przyrod, 
16.00 Program dnia, 
16.05 Święty Maksymilian, patron trudnych czasów - dok, 
16.55 Przebaczenie,
17.20 Dwa domy - dok, 
17.40 Sława Bohu,
17.50 Rycerze Grobu Bożego: Nurt Rycerski - dok, 
18.40 Muzyczne okienko - wywiady na bis, 
18.55 Program dnia, 
19.00 Jubileusz par małżeńskich w Rembertowie, 
19.20 Przygody Błękitnego Rycerzyka - film rys. dla dzieci,
19.30 Niedziela w kościele anglikańskim,
19.50 Ewangelizacja muzyką, 
20.15 Rekoronacja w Skępem, 
20.35 Różaniec: część radosna, 
21.00 Apel Jasnogórski, 
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia, 
21.10 Zielony śnieg?,
21.30 Magiczna Italia - film turyst.-krajozn,
22.00 Emaus - mag. diecezji zielonogórskogorzowskiej, 
22.30 Światowa Odyseja - film turyst.-krajozn, 
23.15 Paulini - film dok, 
0.00 Zakończenie programu. 

Polsat 2
8.00 Film dokumentalny, 
8.55 BTV - wiadomości gospodarcze (i o godz. 9.55, 10.55, 12.55, 13.55, 14.55, 15.50, 16.50, 21.00, 22.00, 23.20, 0.00), 
9.00 Graffiti,
9.10 Planeta Południe - serial dok., 
9.50 Kurier TV - wiadomości gospodarcze, 
10.00 INFORmator przedsiębiorcy, 
10.25 Bumerang - progr. publ., 
11.00 40 lat minęło - polskie kroniki filmowe, 
11.30 Ludzie się liczą - serial dok., 
12.00 Na każdy temat, 
13.00 60 minut - mag., 
14.00 Okna na Chicago - serial dok.,
15.00 INFORmator przedsiębiorcy, 
15.30 Informacje, 
16.00 Wyprawy - serial dok.,
17.00 Real TV - serial dok, 
17.30 Informacje,
17.40 Prognoza pogody, 
17.45 60 minut - mag, 
18.40 Temat dnia - progr. publ, 
18.55 Real TV - serial dok, 
19.20 Prognoza pogody,
19.25 Informacje krajowe, 
19.35 Sport, 
19.40 Kurier TV, 
19.55 Wyprawy - serial dok, 
20.50 Informacje, 
20.55 Sport, 
20.57 Prognoza pogody, 
21.10 Afficionado - progr. muz,
21.40 Graffiti, 
21.50 Informacje, 
21.55 Sport,
21.57 Prognoza pogody, 
22.10 INFORmator finansowy, 
22.35 Kurier TV, 
22.50 INFORmator przedsiębiorcy, 
23.30 Wieczorny blok inf.-publ, 
0.10 Pożegnanie. 

Polonia 1
7.00 Księga dżungli - film anim. dla dzieci,
8.10 Top shop, 
12.00 Cierpieć z miłości - telenowela, 
13.00 Top shop, 
18.00 Cierpieć z miłości - telenowela, 
19.15 Top shop, 
20.30 Hazardziści - wł. film krym, 
22.25 Top shop,
0.10 Hot shop, 
0.50 Playboy. 

Wizja Jeden
7.00 Nikola - serial 
7.30 Ellen - serial 
8.00 Zdrówko - serial 
8.30 Inny świat - serial 
9.15 Kilroy - talk show 
10.00 Życie szpitala - serial dok. 
10.45 Oprah Winfrey przedstawia - talk show 
11.30 Samotny kucharz 
12.00 Nie umiem, nie będę gotować 
12.30 Ellen - serial 
13.00 Cosby - serial 
13.30 Jerry Springer talk show 
14.00 Życie szpitala - serial dok. 
14.45 Oprah Winfrey przedstawia - talk show 
15.30 Wysoka stawka - serial 
16.15 Portrety gwiazd 
17.00 Nie umiem, nie będę gotować 
17.30 Cosby - serial 
18.00 Mini Szołbiz Info 
18.15 Beverly Hills, 90210 - serial 
19.00 Star Trek - serial 
19.45 Księga Rekordów Guinnessa 
20.30 Blokersi - serial anim. 
21.00 Dobro kontra zło - serial 
22.00 Niegrzeczni panowie - serial 
22.30 Pcin Dolny - serial 
23.00 Zapasy na śmierć i życie - serial anim. 
23.30 Jerry Springer - bez cenzury talk show 
0.15 Blokersi - serial anim. 
0.45 Beavis i Butthead - serial anim. 
1.15 Zapasy na śmierć i życie - serial anim. 
1.45 Księga Rekordów Guinnessa 
2.30 Żądła - serial  

Advertisement