FANDOM


Tvp1 logo

06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Plemię; odc.26; serial prod.angielskiej
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:35 Walt Disney przedstawia; Timon i Pumba; serial anim.prod.USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Wymarzone miejsce; cz.2; serial prod.USA
10:50 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:15 To niesamowite!; odc.34; serial prod.USA
11:45 Cztery kąty z wyobraźnią; odc.5 - Pokój dziecinny; magazyn poradnikowy
12:05 Podróżnik; Zima w Tyrolu
12:30 Miliard w rozumie; teleturniej
13:00 Wiadomości
13:10 Zwierzęta świata; Węże morskie; cz.2-ost.; film dok.prod.nowozelandzkiej [stereo]
13:35 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich; Liberec
15:45 Sekrety zdrowia; Co jeść?Zalecenia
16:00 Między nami; talk show [audiotele:0-700-45-601 opcja 1, 0-700-45-602 opcja 2]
16:30 Moda na sukces; odc.1812; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Plebania; odc.255; serial TVP [stereo]
18:05 Lokatorzy; Sprawa testamentu; serial TVP[stereo]
18:35 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Król Maciuś Pierwszy; Przygody osliczki Tosi
19:30 Wiadomości
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Rob Roy; Rob Roy; 1995  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Michael Caton - Jones; wyk: Liam Neesam,Jessica Lange,Tim Roth,John Hurt
22:20 Eurowizja 2003-konkurs polski
22:30 Rajd Paryż - Dakar; relacja
22:45 Halloween - 20 lat później; Halloween:H20; 1998  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Steve Miner; wyk: Jamie Lee Curtis,Adam Arkin,Michelle Williams
00:10 W krainie dreszczowców; Doktor Mordrid; Doctor Mordrid; film s-f prod.USA; reż: Albert Band & Charles Band; wyk: Jeffrey Combs,Yvette Nipar,Jay Acovone
01:20 Magiczne Kule; Magic Hunter; 1994  film fab.prod.węgiersko-rosyjsko-francuskiej; reż: Lldiko Enyedi; wyk: Gary Kemp,Sadie Frost,LldikoToth,Peter Vallai
03:10 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

06:50 Studio urody
07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc.108; serial TVP; powt.
08:45 Wideoteka Dorosłego Człowieka
09:15 Tęgie kłopoty - życie na wadze; odc.1 - Jedyne wyjście; serial dok. prod. angielskiej
09:45 Ojczyzna-polszczyzna; Bezportne ludzkie żeglowanie
10:00 Kręcioła; [stereo]
10:20 Wędrówki przyrodnicze; odc.2/10 - Koty Wiecznego Miasta; 2000  serial dok.prod. angielskiej
10:50 Animals; magazyn
11:20 Kino bez rodziców; Jetsonowie; Rosie wróć do domu; serial anim. prod. USA
11:45 Oko smoka; TKKG; 1998  film fab.prod.niemieckiej; reż: Urlich Konig; wyk: Tomi Renjak,Max Sittel
13:05 Koncert Bożonarodzeniowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; I Muvrini
13:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.478 - Powrót Karabasza; telenowela TVP
15:00 Wielka gra; teleturniej
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]; powt.
16:55 Gorący temat; odc.7/12; serial TVP
17:20 26 Międzynarodowy Festiwal Cyrków w Monte Carlo; cz.4; film dokumentalny prod. francuskiej
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:00 Świat obok nas; W obronie honoru; film dok.prod.angielskiej [za zgodą rodziców]
20:00 Sylwestrowe Duszy Granie; cz.1 - Tercet,czyli Kwartet - Złote przeboje
21:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Dobry wieczór,dobre kino; Eksperyment "Filadelfia"; The Philadelphia Experiment; 1984  fil s-f prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Stewart Raffill; wyk: Michael Pare,Nancy Allen,Eric Christmas
00:15 Spisek; Frame Up 2: The Cover Up; 1992  komedia prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Paul Leder; wyk: Margaux Hemingway,Wings Hauser,Cole Hauser
01:45 Muzyka na dobranoc; Gdzie jest Dzidek
02:40 Zakończenie programu
Logo-10

06:00 Muzykogranie - program rozrywkowy
07:00 Twój lekarz - magazyn medyczny
07:30 Ręce, które leczą - magazyn medyczny
08:00 Laboratorium Dextera - seriale animowane USA
08:25 Mumia Niania - serial animowany
08:55 Hugo - program dla dzieci
09:30 Power Rangers - serial fantastyczny USA 1994
09:55 Hitmania
10:50 Utracona niewinność - film biograficzny USA
12:30 Wielki Jake - western USA 1971
14:35 Promenada sukcesu - program publicystyczny
15:15 4 x 4 -magazyn motoryzacyjny
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
16:25 Duża przerwa - serial komediowy Polska
16:55 Roswell: W kręgu tajemnic - serial SF USA 1999
17:50 Asy z klasy - serial dla młodzieży USA 1999-2000
18:45 Informacje Informacje sportowe
19:10 Prognoza pogody
19:15 Psie serce - film obyczajowy Polska 2002
20:05 Projekt Pandora - thriller USA 1998
21:30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
21:50 Jutro musi nadejść - film SF USA 1996
23:30 Skok w bok -film erotyczny USA 1995
01:10 Wielki Jake - western USA 1971
03:00 Muzyka na BIS
05:00 Pożegnanie
Logo-19

05:40 Telesklep 
07:40 Wunschpunsch (11) - serial animowany
08:05 Action Man (24) - serial animowany
08:30 Automania - magazyn motoryzacyjny
09:00 Zdrowie -  magazyn medyczny
09:30 Tele Gra - teleturniej interaktywny
10:30 VIVA Polska! - program muzyczny
12:30 Legendy Kung Fu (36) - serial sensacyjny USA 1992-96
13:25 Chwila prawdy - program rozrywkowy
14:35 Kto was tak urządził? - magazyn
15:05 Chicago - serial dokumentalny
15:35 Tylko miłość - program rozrywkowy
16:45 Usterka - serial dokumentalny
17:15 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
18:30 Ale plama - program rozrywkowy
19:00 TVN Fakty
19:25 Sport
19:30 Pogoda
19:35 Uwaga! - magazyn
20:00 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
21:15 Trujący bluszcz - film sensacyjny USA 1992
23:05 Projekt Kronos - film SF USA 1995
00:40 Kasia i Tomek - serial komediowy Polska 2002
01:05 Nic straconego - programy powtórkowe
TVP3 2k2

06:30 Bajki Hektora - serial animowany
07:00 Wyprawa na zachód
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Program lokalny
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Program lokalny
09:00 Świat - magazyn międzynarodowy
09:30 Kurier
09:45 Przeprowadzki (3) - film
10:45 Polska Agencja Satyryczna
11:15 Przeglądarka Trójki
11:30 Kurier
11:45 Ballada o Stańce
12:15 Program rozrywkowy
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Kowalski i Schmidt
13:15 Telenowyny
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Eugenia Sandler (5) - film
14:30 Kurier
14:35 Podróże po Meksyku i Karaibach (1/12)
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Program lokalny
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Młodzież kontra
17:30 Kurier
17:35 Świat - magazyn międzynarodowy
18:00 Program lokalny
18:30 Kurier
18:35 Prognoza pogody
18:35 Regiony kultury
18:45 Stawka większa niż życie (8)
19:45 Siatkarska Liga Mistrzów - mecz: Łużniki Moskwa-Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Program lokalny
22:30 Kurier
22:45 Sport
22:55 Studio pogoda
23:00 Twarz mojej siostry (2) - film
00:15 Zupełnie niewiarygodne (1) - film
Tvp3-poznan.svg

06:30 Bajki Hektora - serial animowany
07:00 Wyprawa na zachód
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Teleskop
08:00 Źródło
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaż
09:00 Świat - magazyn międzynarodowy
09:30 Kurier
09:45 Przeprowadzki (3) - film
10:45 Polska Agencja Satyryczna
11:15 Przeglądarka Trójki
11:30 Kurier
11:45 Ballada o Stańce
12:15 Program rozrywkowy
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Kowalski i Schmidt
13:15 Telenowyny
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Eugenia Sandler (5) - film
14:30 Kurier
14:35 Podróże po Meksyku i Karaibach (1/12)
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Teleskop
15:55 Źródło - magazyn
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Młodzież kontra
17:30 Kurier
17:35 Świat - magazyn międzynarodowy
18:00 Teleskop
18:20 Sport - wiadomości
18:30 Kurier
18:35 Prognoza pogody
18:35 Regiony kultury
18:45 Stawka większa niż życie (8)
19:45 Siatkarska Liga Mistrzów - mecz: Łużniki Moskwa-Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop
21:55 Sport - wiadomości
22:10 Afisz
22:30 Kurier
22:45 Sport
22:55 Studio pogoda
23:00 Twarz mojej siostry (2) - film
00:15 Zupełnie niewiarygodne (1) - film
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Przygody Rin Tin Tina - serial przygodowy dla dzieci
06.30 Zapasy z Hulkiem Hoganem - serial animowany
07.00 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.30 Poglądanie natury - film dok.
08.30 Gęsia skórka - serial dla dzieci
09.00 Zapasy z Hulkiem Hoganem - serial animowany
09.30 Przygody Rin Tin Tina - serial przygodowy dla dzieci
10.00 Biały Kieł - serial przygodowy
10.30 Zakręcony - serial komediowy
11.00 M.A.S.H. - serial komediowy
11.30 Jak pan może, panie doktorze? - serial komediowy
12.00 Poglądanie natury - film dok.
13.00 Tit TV - magazyn gier komputerowych i konsolowych
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
14.00 Siatkówka: Liga polska
16.00 MacGyver - serial sensacyjny
16.50 Z życia wzięte - serial dok.
17.45 Dziennik
18.05 Niebański pies - komedia kryminalna, USA 1980
20.00 Cwaniak - film obyczajowy, USA 1996
21.50 Na wysokich obrotach - serial sensacyjny
22.40 To się w głowie nie mieści - magazyn ciekawostek i sensacji
23.05 Drogówka - magazyn policyjny
23.35 Dzieci kukurydzy - horror, USA 1994
01.30 Koszykówka
03.25 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
03:55 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08

6.30 Telesklep
8.00 He−man i władcy wszechświata
8.25 Wilki morskie
8.50 Wojowniczki z krainy marzeń
9.15 Kaczor Daffy − Fantastyczna wyspa − film USA
10.30 Łamisłówka − interaktywny teleturniej na żywo
11.35 Kłopotliwy wnuczek − komedia USA
13.05 Czy boisz się ciemności − serial kanad.
14.05 Tenbit GSM − magazyn
14.35 Belfer z klasą − serial USA
15.05 Drew Carey show − serial USA
15.35 Zatoka Merlina − serial USA
16.30 Łamisłówka − teleturniej
17.20 Szamańska rzeka − film kanad.
19.05 Asy wywiadu − serial USA
20.00 Zakochany fałszerz − film USA
21.50 Pechowi porywacze − komedia kanad.
23.30 Pamela − film USA (100 min.)
01.10 Koniec programu

Tvpoloniaekran

06:00 Na dobre i na złe; odc.111 - Ambulans w potrzasku; serial prod. TVP [stereo]
07:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30 Kalejdoskop Miki Mola; film anim.
07:40 Wieści polonijne; powt.
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Zaproszenie; Ropa, Łemki i Hucuły; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:30 Szarcio i Teodorsz; odc.7/26 - Wodna strzałka o długości nosa; serial anim. prod. francuskiej
10:00 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka; powt.
10:20 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
10:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak Bolonii i Ferrary
11:10 Książki z górnej półki; magazyn
11:20 Klan; odc.642; telenowela TVP; powt.
11:40 Klan; odc.643; telenowela TVP; powt.
12:05 Klan; odc.644; telenowela TVP; powt.
12:35 Świat Majów; odc.3 - Sąsiedzi i antenaci; serial dok.Elżbiety Dzikowskiej; powt.
13:00 Wiadomości
13:10 Dom; odc.8 - Jak się łowi dzikie ptaki; serial TVP
14:40 Tam gdzie jesteśmy; Gość w domu - reportaż
15:10 Święta wojna; odc.35 - Transmisja kodowana; serial TVP
15:35 Śniadanie na podwieczorek; program interaktywny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Takie kino
17:30 Na dobre i na złe; odc.111 - Ambulans w potrzasku; serial prod. TVP [stereo]; powt.
18:25 Czterdziestolatek; odc.16/21 - Gdzie byłaś,czyli Szekspir; serial TVP
19:15 Dobranocka; Dinusie; odc.19/52 - Franklinsztajn; serial animowany prod. USA
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:56 Pogoda
20:05 Dom; odc.8 - Jak się łowi dzikie ptaki; serial prod.TVP; powt.
21:35 Dzieci i ryby; 1997  komedia prod. polskiej; reż: Jacek Bromski; wyk: Anna Romantowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Stroiński, Daniel Olbrychski
23:10 Takie kino
23:30 Panorama
23:50 Sport-telegram
23:53 Prognoza  pogody
00:05 Na dobre i na złe; odc.111 - Ambulans w potrzasku; serial prod. TVP [stereo]; powt.
01:00 Takie kino
01:15 Dinusie; odc.19/52 - Franklinsztajn; serial animowany prod. USA; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:49 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Sfora; odc.4/9; serial sensacyjny TVP [stereo]
02:55 Dom; odc.8 - Jak się łowi dzikie ptaki; serial prod.TVP; powt.
04:25 Czterdziestolatek; odc.16/21 - Gdzie byłaś,czyli Szekspir; serial TVP; powt.
05:15 Święta wojna; odc.35 - Transmisja kodowana; serial TVP; powt.
05:35 Takie kino
06:00 Polonica; Przez burzę; odc.1/5; 1999  serial prod. niemieckiej; reż: Bernard Boehlich; wyk: Jeanette Hain, Ben Becker, Max Tidof, Franciszek Pieczka
07:30 Folkogranie; Vannes Van de Velde
08:00 Film animowany dla dorosłych; Don Kichot; film anim.Krzysztofa Raynocha
08:15 Zakończenie programu
Polsat 2 International

06.30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
07.20 Piłkarski salon - magazyn sportowy
08.20 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
09.10 Muzyka polska
10.00 Hitmania - program muzyczny
11.00 Szczęśliwa 6 - program muzyczny
12.00 Kalambury - telezabawa
12.30 Alcionado - program muzyczny
13.00 Muzyka polska
14.00 Bumerang - program publicystyczny
14.25 Cała Polska czyta dzieciom
14.30 Hugo - program dla dzieci
15.00 Muzykogranie
15.55 Bractwo Orła Białego - program dla dzieci
16.05 Cała Polska czyta dzieciom
16.10 Informacje
16.30 V - Max - program motoryzacyjny
17.00 Kimonaniak - magazyn filmowy
17.30 Komicy występują w Polsacie
17.45 Dziennik
18.00 Na każdy temat - talk-show
19.00 Smakosze i rozkosze - program kulinarny
19.15 Informacje
19.30 Świat według Kiepskich - serial komediowy
20.00 Zerwane więzi - talk-show
20.45 Komicy występują w Polsacie
21.00 Graczykowie - serial komediowy
21.30 Rodzina zastępcza - telenowela
22.00 Fundacja Polsat
22.15 Trędowata - serial
23.00 Kalejdoskop
23.30 V - Max - program motoryzacyjny
00.00 Liga siatkówki mężczyzn
02.00 Pasmo informacyjne
02.30 Promenada sukcesu
03.15 Na każdy temat
04.15 Muzyka polska
04.30 Samo życie - serial
05.00 Komicy występują w Polsacie
05.15 Bar 1
05.30 Stefa P
06.00 Pasmo informacyjne

Polonia 1 02-06

06.10 Top Shop
06.40 Przyjaciele - bajki animowane
07.30 Cyrk - relacje z pojazdów cyrkowych
08.00 Top Shop
18.05 Ukryta kamera
18.30 Wielka Ameryka - serial podróżniczy
19.00 Akta prosiaczka - serial komediowy
19.30 Nowojorscy policjanci - serial kryminalny
20.00 Ocean - film fab., Włochy/Hiszpania
21.50 City Life - serial
23.00 Sex - kulisy
23.10 Co za szok - wiadomości erotyczne
23.20 Sex - kulisy
23.35 Seksplozja - magazyn erotyczny
23.45 Eroplaza
00.00 Sex Laski
00.20 Podpalacz
00.35 Seksplozja
00.40 XXX Show
01.00 Night Show
01.15 Playboy
02.15 Dziewczyny z X- Chacs - program erotyczny
02.30 Crazy Cat Show

Polsat Sport stary-1-

08.00 Koszykówka: Euroliga - mecz: Vitrus Bochnia - Partizan Belgrad
09.45 4 x 4 - magzyn motoryzacyjny
10.10 Koszykówka: Euroliga - mecz: Idea Śląsk Wrocław - Real Madryt
11.55 Snowboard - magazyn
12.20 Koszykówka: Euroliga - mecz: Żalgris Kowno - Unicaja Malaga
14.05 Boks z archiwum: Mike Tyson - najlepsze walki
14.30 KO TV - magazyn bokserski
14.55 Siatkówka: Liga Mistrzyń - mecz: Nafta Piła - Crvena Zvezda Belgrad
16.50 Koszykówka: Euroliga - mecz: Maccabi Tel Awiw - Pannathanikos Ateny
18.35 Freestyle - magazyn piłkarski
19.00 Gilette World Sport
19.25 Narciarski raport - magazyn
19.50 Siatkówka: I liga kobiet - mecz: Skra Warszawa - Nafta Gaz Piła (na żywo)
21.50 Siatkówka: I liga mężczyzn - mecz: Polska Energia Sosnowiec - 1944 Gwardia Wrocław (na żywo)
23.50 Koszykówka: Euroliga - mecz: Asvel Lyon - Uker Stambuł
01.35 Magazyn sportowy
02.00 Golf: Target World Challenge 2002 - podsumowanie
04.00 KO TV - magazyn bokserski
04.25 Koszykówka: Euroliga - mecz: Etes Stambu - Cibona Zagrzeb

200px-Canal+ logo.svg

7.05 Łapu-capu
7.15 Minisport+
7.25 Diabelski młyn - filmy naim.
8.00 Teletubbies - serial anim.
8.25 Grzeszny żywot Franciszka Buły - film obyczajowy Polska (K)
10.05 Kobieta na topie - komedia romantyczna USA 2000
11.35 Za drzwiami Actors Studio: Benicio del Toro - film dok. (K)
12.30 Rozkodowany Bugs Bunny - filmy animowane
13.30 Aktualności filmowe
14.00 Łapu-capu
14.10 Jozue dawniej i dziś - komedia Kanada 1985 (K)
16.05 Deser: Deklinacja (K)
16.25 Dziennik Bridget Jones - komedia romantyczna Wielka Brytania/Francja 2001 (K)
18.00 Dziennik Bridget Jones: Tego nie było - film dok. (K)
18.15 Kongo - film przygodowy USA 1985 (K)
20.00 W rytmie hip-hopu - melodramat USA 2001 (K)
21.50 The Mexician - komedia sensacyjna USA 2001 (K)
23.55 Lucktown Blues - dramat sens. USA 2000 (K)
1.35 Brother - film sensacyjny Wielka Brytania/Japonia/USA 2000 (K)
3.25 Kuchnia filmowa: Przez 24 godziny (K)
3.40 Szklana pułapka 2 - film sensacyjny USA 1990 (K)
5.40 Ludzie oceanu: W głębinach - film dok. (K)
My HBO

6.30 Uczeń czarodzieja - film fantasy RPA 2000
8.00 Gwiezdne wrota (1, 2) - serial SF USA 1999
9.30 Niezwykła podróż - film familijny USA 1993
10.55 Największe wydarzenia XX wieku - film dok.
11.40 Moja dziewczyna - film obyczajowy USA 1991
13.20 Czy święty Mikołaj się rozwodzi? - komedia USA 2001
14.45 Spacer po Egipcie - film obyczajowy USA 1999
16.25 Pokemon. Film pierwszy - film animowany Japonia 1999
18.00 Pearl Harbour - dramat wojenny USA 2001
21.00 Fenomen żonatego faceta - serial kom.
22.00 W rytmie rave - film obyczajowy USA 2000
23.20 Patriota - dramat USA/Niemcy 2000
2.00 Krąg wtajemniczonych - thriller USA 2000
3.50 Niemcy - film obyczajowy Polska 1985
5.30 Największe wydarzenia XX wieku - film dok.
Telewizja Niepokolanów II

15.00 Godzina miłosierdzia
15.25 U Pana Boga za piecem - magazyn niepełnosprawnych
15.40 Niech się Polska przyśni tobie: Powstanie 1863 r. - film dok.
16.00 Słowo życia: Ewangelia
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Paulina
16.10 Przegląd Niedzieli
16.15 Studio otwarte Cybernetyki 7: Czy nauczyliśmy się czegoś od Papieża
17.35 Ścieżki kultury: Chłop w sztuce
18.00 Ewangelie jako źródła historyczne: Wojna wygrana - magazyn duszpasterski
18.40 Echa Bożego Narodzenia
19.00 Nasz brat Maksymilian - film dok.
19.20 Wideokatechizm: Ja jestem z wami (1) - program dla dzieci
19.40 Śpiewajcie i grajcie Mu - kolędy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego - Warszawianka
20.10 Wielkopolska - magazyn turystyczny
20.35 Różaniec: część chwalebna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia: Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: Św. Paulina
21.15 Przegląd Niedzieli
21.20 Józef - film fab.
MiniMax

06.00 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
06.25 Biblioteka Lizzie
06.30 Tajemnice wiklinowej zatoki
07.00 Cyberłowcy
07.25 Cyberłowcy
07.50 Traszka Neda
08.20 Królik Milczek
08.25 Arnold
08.50 Moje miasto
09.05 Niefortunna czarownica
09:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
09:55 Biblioteka Lizzie
10.00 Tajemnice wiklinowej zatoki
10.30 Cyberłowcy
10:55 Cyberłowcy
11.20 Traszka Neda
11.50 Królik Milczek
11.55 Arnold
12.20 Moje miasto
12.35 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
13.25 Biblioteka Lizzie
13.30 Tajemnice wiklinowej zatoki
14.00 Cyberłowcy
14.25 Cyberłowcy
14.50 Traska Neda
15.20 Królik Milczek
15.25 Arnold
15.50 Moje miasto
16.05 Niefortunna czarownica
16.30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domui
16.55 Biblioteka Lizzie
17.00 Podwieczorek u Mini i Maxa
17.30 Cyberłowcy
17.55 Cyberłowcy
18.20 Traszka Neda
18.50 Królik Milczek
18.55 Arnold
19.20 Moje miasto
19.35 Niefortunna czarownica

HBO 2
06:30 Nędznicy - obyczajowy, Francja 1995
09:15 Co za życie - komedia, Hiszpania 2000
11:10 Niekończąca się opowieść: Baśnie - familijny, Kanada 2001, reż. Giles Walker
12:50 Cinema, cinema - magazyn filmowy
13:20 Pod niebem Henrietty - obyczajowy, USA 1995, reż. James Keach
15:10 Napad - komedia, USA 1999, reż. Steve Rash
16:40 Nędznicy - obyczajowy, Francja 1995, reż. Claude Lelouch
19:30 Robbie Williams - koncert w Kolonii, Wielka Brytania 2001
21:00 Jak ugryźć 10 milionów - komedia kryminalna, USA/Kanada 2000, reż. Jonathan Lynn
22:40 Sześć stóp pod ziemią - serial obyczajowy
23:35 Gniazdo os - obyczajowy, USA 2000, reż. Steve Buscemi
01:10 Rodzina Soprano - serial kryminalny
02:10 Kręgosłup diabła - horror, Meksyk/Hiszpania 2001, reż. Guillermo del Toro
04:00 Na planie - magazyn filmowy
04:30 Co za życie - komedia, Hiszpania 2000, reż. Antonio Cuadri

TMT
07:00 W krainie bajki
08:00 Muzyczna Telewizja
08:30 Nasze życie, nasze zdrowie - magazyn
09:00 Wirtualny Uniwersytet - wykłady
09:30 Muzyczna Telewizja
10:00 W krainie bajki
11:30 Telezakupy
12:00 W garnku - poradnik kulinarny
12:30 Pory roku - poradnik
13:30 Telezakupy
14:00 Twój dentysta radzi - poradnik
14:30 Dzisiejsza Wielka Brytania - serial dok.
15:00 Telezakupy
15:30 Muzyczna Telewizja
16:00 Men - magazyn
16:30 Na czasie - mag.
17:00 Z notatnika podróżnika - magazyn
17:30 TV Yacht Klub - magazyn
18:00 V6 - magazyn
18:30 Muzyczna Telewizja
19:00 W krainie bajki
20:00 Niewidzialny wróg - dramat sensacyjny, USA 1989, reż. Elmo Dewitt
21:30 Muzyczny salon
22:00 Muzyczna Telewizja
22:30 Tajemnice Tybetu - film dok.
23:00 Bez urazy - sensacyjny, USA 1987, reż. Charles Norton

EUROSPORT
08:30 Rajd Paryż - Dakar - etap 9. Sabha - Zilla, powt.
09:00 Siatkówka - Liga Mistrzów
09:30 Biegi narciarskie - Puchar świata w Otepaa/Estonia (bieg kobiet na 15 km ze startu wspólnego techniką klasyczną), live
10:15 Tenis - finał turnieju WTA w Sydney/Australia
11:30 Biathlon - Puchar świata w Oberhofie/Niemcy (sztafeta mężczyzn), live
13:15 Narciarstwo alpejskie - Puchar świata w Bormio/Włochy (zjazd mężczyzn), live
13:45 Skoki narciarskie - Puchar świata w Libercu/Czechy (skoki na obiekcie K120), live
15:30 Biegi narciarskie - Puchar świata w Otepaa/Estonia (bieg kobiet na 15 km ze startu wspólnego techniką klasyczną)
16:00 Piłka ręczna - mecz towarzyski Francja-Niemcy, live
17:30 Tenis - fianł turnieju ATP w Sydney/Australia, powt.
19:00 Piłka nożna - mecz towarzyski Werder Brema - Fernerbahce, live
21:00 żeglarstwo - finał Pucharu Louisa Vuittona w Auckland/Nowa Zelandia
22:00 WATTS - magazyn
22:30 Rajd Paryż - Dakar - etap 10. Zilla - Sarir
23:00 Wiadomości Eurosportu
23:15 Skoki narciarskie - Puchar świata w Libercu/Czechy (skoki na obiekcie K120), powt.
00:15 Biegi narciarskie - Puchar świata w Otepaa/Estonia (bieg mężczyzn na 30 km ze startu wspólnego techniką klasyczną)
01:15 Rajd Paryż - Dakar - etap 10. Zilla - Sarir, powt.
01:45 Wiadomości Eurosportu, powt.

DSF
06:00 Dauerwerbe- sendung
06:30 Sports Bakka
06:50 Abenteuer und Reisen TV
07:30 Dauerwerbe- sendung
09:00 Unhaltbar
09:15 Motobike - Das Polo Motorrad Magazin
10:15 Gillette World Sport Special
10:45 Inside NBA - magazyn
11:15 Touchdown - magazyn
11:45 Normal - magazyn niepełnosprawnych
12:15 Motorvision
13:15 Fernfahrer-TV
13:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar świata w Innsbrucku - bieg zjazdowy kobiet
14:45 Halowa piłka nożna: Hasseröder 2003
20:15 Bundesliga Classics
22:15 Laola - międzynarodowy magazyn piłkarski
00:15 KO TV - magazyn bokserski
00:45 Sexy Sport Clips
01:00 Dauerwerbe- sendung
01:15 Sexy Sport Clips
01:45 Dauerwerbe- sendung
01:50 Sexy Sport Clips
02:00 Dauerwerbe- sendung
02:15 Sexy Sport Clips
02:45 Dauerwerbe- sendung
02:50 Sexy Sport Clips
03:00 Dauerwerbe- sendung
03:15 Sexy Sport Clips
03:45 Dauerwerbe- sendung
03:50 Sexy Sport Clips
04:00 Dauerwerbe- sendung
04:15 Sexy Sport Clips
05:00 Dauerwerbe- sendung
05:15 Sexy Sport Clips

CANAL+ Niebieski
07:00 Archiwum lig europejskich - piłka nożna
08:50 Piłka nożna - liga francuska, mecz Olympique Lyon - Olympique Marsylia, powt.
10:40 Primera Division - magazyn ligi hiszpańskiej
11:10 Archiwum lig europejskich - piłka nożna
13:00 Archiwum GP na żużlu: Grand Prix Norwegii
14:00 Piłka nożna - liga francuska, mecz Olympique Lyon - Olympique Marsylia, powt.
15:55 Mecz + mecz - dwa spotkania ligi angielskiej, live
18:05 Archiwum lig europejskich - piłka nożna
19:55 Primera Division - magazyn ligi hiszpańskiej
20:25 Piłka nożna - liga włoska, live
22:30 Piłka nożna - liga hiszpańska, live
00:30 Mecz + mecz - piłka nożna
02:40 Piłka nożna - liga włoska, powt.
04:35 Primera Division - magazyn ligi hiszpańskiej
05:10 Piłka nożna - liga hiszpańska

CANAL+ żółty
06:00 Papierowy księżyc - obyczajowy, USA 1973, reż. Peter Bogdanovich
07:45 łapu capu extra
08:15 Zagadka lwów morskich z Alaski - film dok.
09:05 Przyjaciele VIII - serial
09:30 łapu-capu - chochliki telewizyjne
09:40 Diabelski młyn - filmy animowane
10:15 Przez 24 godziny - serial
11:00 Mission: Impossible - sensacyjny, USA 1996, reż. Brian De Palma
12:50 Billy Elliot - komediodramat, Wielka Brytania/Francja 2000, reż. Stephen Daldry
14:40 Drużyna asów - obyczajowy, USA 1994, reż. William Friedkin
16:25 Yves Saint Laurent - czas odnaleziony - film dok.
17:20 Wykiwani - obyczajowy, USA 2000, reż. Spike Lee
19:35 Teletubbie - serial animowany
20:00 Zawód negocjator - thriller, USA 2001, reż. Keoni Waxman
21:30 Autor! Autor! - komediodramat, USA 1982, reż. Arthur Hiller
23:20 Bracie, gdzie jesteś? - komedia, Wielka Brytania/Francja/USA 2000, reż. Joel Coen
01:05 Wdowa z Wyspy świętego Piotra - dramat, Francja 2000, reż. Patrice Leconte
02:55 Walet pikowy - komedia, Polska 1960, reż. Tadeusz Chmielewski
04:25 Oszukać przeznaczenie - thriller, USA 2000, reż. James Wong

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 9) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 10) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
08.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 11) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
09.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 12) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 13) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 40) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 41) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
13.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 42) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
14.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 44) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 9) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
17.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 10) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 11) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 12) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
20.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 13) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
21.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 40) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
22.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 41) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 42) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
01.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 44) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).

Ale Kino!
08:00 Bosonoga Contessa - Film obyczajowy , Joseph L. Mankiewicz , Humphrey Bogart,Ava Gardner,Edmond O'Brien,Rossano Brazzi,Rossano Brazzi,Elizabeth Sellars,Valentina Cortese , USA 1954 , 130 min.
10:10 Długa droga do domu - Film obyczajowy , Richard Pearce , Sissy Spacek,Whoopi Goldberg,Dwight Schultz,Ving Rhames,Dylan Baker,Erika Alexander,Lexi Randall , USA 1990 , 100 min.
11:50 Niebieskie jak Morze Czarne - Komedia , Jerzy Ziarnik , Marian Kociniak,Wacław Kowalski,Zdzisław Maklakiewicz,Józef Nowak,Andrzej Szczepkowski,Barbara Młynarska,Władysław Hańcza , Polska 1971 , 80 min.
13:10 Sergio Leone - Film dokumentalny , 65 min.
14:15 Krok w dorosłość - Komedia , David Elfick , Craig Adams,Rhondda Findleton,Martin Sacks,Aden Young,Russell Crowe,Maya Stange,Samantha Murray , Australia 1993 , 100 min.
15:55 Atlantic City - Film obyczajowy , Louis Malle , Burt Lancaster,Susan Sarandon,Kate Reid,Robert Joy,Michel Piccoli,Hollis McLaren , Kanada/Francja/USA 1980 , 110 min.
17:45 Lot nad kukułczym gniazdem - Film obyczajowy , Milos Forman , Jack Nicholson,Brad Dourif,Louise Fletcher,Will Sampson,William Redfield,Marya Small,Delos V. Smith jr. , USA 1975 , 135 min.
20:00 X-człowiek, który widział więcej - Film SF , Roger Corman , Ray Milland,Diana Van der Vlis,Harold Stone,John Hoyt,Don Rickles,Morris Ankrum,Lorrie Summers , USA 1963 , 85 min.
21:25 Kruk - Komedia , Roger Corman , Vincent Price,Peter Lorre,Boris Karloff,Jack Nicholson , USA 1963 , 95 min.
23:00 Przesyłka - Thriller , Andrew Davis , Gene Hackman,Joanna Cassidy,Tommy Lee Jones,John Heard,Dennis Franz,Pam Grier,Kevin Crowley , USA 1989 , 110 min.
00:50 Nienawiść - Film sensacyjny , Walter Hill , Nick Nolte,Powers Boothe,Michael Ironside,Maria Conchita Alonso,Rip Torn,Clancy Brown,William Forsythe , USA 1987 , 105 min.

HALLMARK
05:00 Zabójcze umysły - sensacyjny, USA 1992, reż. Fredrick K. Keller
07:00 Jacie, Ethel & Joan: Kobiety Kennedych (2) - dramat, USA 2000, reż. Larry Shaw
09:00 Zerwanie więzów rodzinnych, czyli ... - dramat, USA 1987, reż. John Wilder
11:00 Zabójcze umysły - sensacyjny, USA 1992, reż. Fredrick K. Keller
13:00 Tylko miłość (1) - melodramat, USA 1998, reż. John Erman
15:00 Cagney i Lacey: Prawdziwe dowody - sensacyjny, USA 1995, reż. Lynne Littman
17:00 Zerwanie więzów rodzinnych, czyli ... - dramat, USA 1987, reż. John Wilder
19:00 Babski oddział - serial kryminalny
20:00 Southern Cross - przygodowy, USA 2002, reż. Mark Defriest
22:00 życiowa szansa - melodramat, USA 1991, reż. Jonathan Sanger
00:00 Babski oddział - serial kryminalny
01:00 Southern Cross - przygodowy, USA 2002, reż. Mark Defriest
03:00 życiowa szansa - melodramat, USA 1991, reż. Jonathan Sanger

LE CINEMA
14:00 Uśmiech nocy - komedia, Szwecja 1955, reż. Ingmar Bergman
16:00 Urodzone w Absurdystanie - dramat, Austria 1999, reż. Houchang Allahyari
18:00 Fabiana spotkanie z Bogiem - dramat, Węgry 1980, reż. Zoltan Fabri
20:00 Legendy kina: Ingmar Bergman
20:30 Droga na południe - dramat, Jugosławia/Argentyna 1988, reż. Juan Bautista Stagnaro
22:10 Dzieciak zabójca - dramat, Francja 1993, reż. Gilles de Maistre
23:45 Niezwykłe namiętności: W potrzasku - erotyczny, Wielka Brytania 1998, reż. Dorothy Black
01:05 Blue - film fab, Wielka Brytania 1993, reż. Derek Jarman

TELE 5
08:00 Telezakupy
08:30 Szeherezada - serial animowany dla dzieci
09:00 Jedną nogą w grobie - serial komediowy
09:30 Na luzie - rozmowa z Meatloaf
10:30 Ikony popkultury - film dok.
11:25 Auto motor i sport - program motoryzacyjny
11:50 Werdykt - program sądowy
12:15 Nie zapomnij paszportu: Kenia - serial podróżniczy
13:10 Ikony popkultury - film dok.
14:05 Julie Lescaut - serial kryminalny
15:45 Dzień z gwiazdą - program poradnikowy
16:15 Na luzie - rozmowa z Philem Collinsem
17:10 Prognoza pogody
17:15 Sandra - zbuntowana księżniczka - serial obyczajowy
18:15 Sandra - zbuntowana księżniczka - serial obyczajowy
19:15 Nie zapomnij paszportu: Zimbabwe - serial podróżniczy
20:00 Trzecia Tajemnica Fatimska - dramat, Włochy 2001, reż. Alfredo Peyretti
21:35 Prognoza pogody
21:40 Bez tajemnic: Teneryfa (3/8) - serial dok.
22:30 Prognoza pogody
22:35 Auto motor i sport
23:00 Seks i zakupy - program erotyczny
23:30 Werdykt

TCM
21:00 Zabriskie Point - dramat, 1970, reż. Michelangelo Antonioni
23:00 Alex w krainie czarów - komedia, USA 1970, reż. Paul Mazursky
00:55 Wzgórze - dramat, 1965, reż. Sidney Lumet

DISCOVERY CHANNEL
09:00 Przygody w dżungli: Amazońska przeprawa
09:25 łowcy tajemnic: Więzienny zajazd/Psie zjawy
09:55 Discovery dla dzieci: Dziwne zwierzaki
10:20 Mega- drapieżniki
11:15 Wielkie ucieczki: Uciekinierzy
12:10 Kuchenne przygody: Owoce i warzywa
12:40 Kuchenne przygody: Mięso
13:05 Wysypisko: Wielka kosiarka
14:00 Wielka wojna: 1914-1918
15:00 Tajemnice Inków
16:00 Tajemnice Inków
17:00 10 najlepszych programów roku 2002: Nominacja 1
18:00 10 najlepszych programów roku 2002: Nominacja 2
19:00 10 najlepszych programów roku 2002: Nominacja 3
20:00 Diagnoza nieznana: Skażona krew
21:00 Detektywi sądowi: łowcy umysłów
22:00 Detektywi sądowi: Partnerzy w zbrodni
23:00 Z akt FBI: Mafia za południu USA
00:00 Urazówka - życie i śmierć w izbie przyjęć: Nocna zmiana
01:00 Mistrz
02:00 To ci historia!: Piątek, 13

NATIONAL GEOGRAPHIC
08:00 Detektywi wraków: Cmentarzysko na Pacyfiku
09:00 Psie profesje
09:30 Taksówką za sto dolarów: Buenos Aires i Calgary
10:00 Golf
11:00 Detektywi wraków: Cmentarzysko na Pacyfiku
12:00 Afryka: Powrót na sawannę
13:00 Australia Bena Darka
14:00 Psie profesje
14:30 Taksówką za sto dolarów: Buenos Aires i Calgary
15:00 Golf
16:00 Detektywi wraków: Cmentarzysko na Pacyfiku
17:00 Afryka: Powrót na sawannę
18:00 Australia Bena Darka
19:00 Sobotnie spotkania z przyrodą: Nick Baker na tropie - Manty
19:30 Nowa seria: W świecie krokodyli II
20:00 Sobotnie spotkania z przyrodą: Legendy pustyni Gobi
21:00 Sobotnie spotkania z przyrodą: Koszmary natury - za kulisami
21:30 Sobotnie spotkania z przyrodą: Koszmary natury - czarna wdowa
22:00 Sobotnie spotkania z przyrodą: Zabójczy instykt - krokodyle
23:00 Sobotnie spotkania z przyrodą: Siła słoni
00:00 Za kulisami
00:30 Czarna wdowa
01:00 Krokodyle

PLANETE
08:05 Tajemny świat ogrodów: Pająki (21)
08:30 Tajemny świat ogrodów: ćmy (22)
09:00 Tajemny świat ogrodów: Chrząszcze (23)
09:25 Tajemny świat ogrodów: Muchy (24)
09:50 Tajemny świat ogrodów: Węże (25)
10:15 Szkoła hotelarska w Lozannie (1)
10:45 Szkoła hotelarska w Lozannie (2)
11:15 Szkoła hotelarska w Lozannie (3)
11:45 Szkoła hotelarska w Lozannie (4)
12:15 Straż parkingowa (1)
12:50 W poszukiwaniu zatopionych bogów
13:45 Skarb z zatopionej dżonki
14:40 Prusy Wschodnie - na uboczu Europy
16:10 Rzeka, której nie można zapomnieć
16:40 W kilku słowach: Katastrofalne powodzie, dyskusja
17:10 Tama w Malpasset
18:10 Chiny pod wodą
18:40 Dobre i złe konopie
19:35 W kilku słowach: Kontrowersje wokół konopi indyjskich, dyskusja
20:05 "Trawka" na receptę?
20:45 Elita detektywów: Philip Marlowe i bystry twardziel (3)
21:35 Elita detektywów: Komisarz Malgret i belgijski autor (4)
22:30 Muzyka elektroniczna - francuskie brzmienie
23:20 Włoscy didżeje
00:20 24 godziny z życia miasta: Sankt Petersburg, część 1
00:50 24 godziny z życia miasta: Sankt Petersburg, część 2
01:20 24 godziny z życia miasta: Vancouver, część 1
01:50 24 godziny z życia miasta: Vancouver, część 2
02:25 "Ü" - w radosnym żywiole

TRAVEL CHANNEL
08:00 świat Graingera: Najpiękniejszy Madagaskar
09:00 Wędrówki po świecie: Madryt
09:30 Smaki Australii: Riverland
10:00 Krótkie wycieczki do Irlandii: Donegal
10:30 Tu i tam: Zanzibar
11:00 Rejsy odkrywców: Wschodnia część Morza śródziemnego
12:00 Plaże: Najpiękniejsze plaże świata
13:00 Kolejowe przygody w Australii: Nowa Południowa Walia
14:00 żyłka podróznicza: Orlando - świat Walta Disneya
14:30 Pocztówki z raju: Islandia z Lindą Barker
15:00 Taksówki wielkich miast: Buenos Aires
15:30 Wędrówki po świecie: Madryt
16:00 świat Graingera: Najpiękniejszy Madagaskar
17:00 Wokół ciekawostek: Costa Blanca - Hiszpania
17:30 Podróże Nicka Sandersa po świecie: Z Vegas do Doliny śmierci
18:00 Przemierzając świat: Hawaje
18:30 Wspaniała Wielka Brytania: Cotswoids
19:00 W podróży ...: Chorwacja i Gambia
19:30 Krótkie wycieczki do Irlandii: Donegal
20:00 Rejsy odkrywców: Dunaj
21:00 Wspaniałe wyprawy: Yorkshire
21:30 Na nartach w Ameryce: Dolina Jeleni, Park City i Kaniony
22:00 Nie zapomnij paszportu: Myanmar
23:00 Wędrówki po dzikim świecie
23:30 Wspaniała Wielka Brytania: Cotswoids
00:00 Plaże: Najpiękniejsze plaże świata
01:00 Smaki Australii: Riverland
01:30 Robbie Coltrane w cadillacu: Huckleberry Robbie

Animal Planet
07:00 Na ratunek: Delfiny w rzece - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na ratunek: Kot Stubbs - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Shark Gordon: żarłacze tygrysie z Hawajów - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Shark Gordon: Koszmar żeglarzy - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Centrum dla dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Lekarze dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Zakręcone opowieści: żaba - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Dzikość serca: węże - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Biała granica: Frozen in Time - Program edukacyjny , 60 min.
12:00 Pocztówki z dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
12:30 Pocztówki z dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
13:00 Szkoła safari - Program edukacyjny , 30 min.
13:30 Szkoła safari - Program edukacyjny , 30 min.
14:00 A więc chcesz pracować ze zwierzętami - Program edukacyjny , 30 min.
14:30 A więc chcesz pracować ze zwierzętami - Program edukacyjny , 30 min.
15:00 Opiekunowie: Zmiany - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Opiekunowie: Pomocna dłoń - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Kroniki zoo - Program edukacyjny , 30 min.
16:30 Kroniki zoo - Program edukacyjny , 30 min.
17:00 Opowieści o koniach: Jeździec safari - Program edukacyjny , 30 min.
17:30 Opowieści o koniach: łagodne olbrzymy - Program edukacyjny , 30 min.
18:00 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Szaleni Mike i Mark: Jak najbliżej lwów - Program edukacyjny , 60 min.
20:00 Pocztówki z dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
20:30 Pocztówki z dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
21:00 Szkoła safari - Program edukacyjny , 30 min.
21:30 Szkoła safari - Program edukacyjny , 30 min.
22:00 Centrum dla dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Lekarze dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Zwierzęcy detektywi: żółwie - Program edukacyjny , 30 min.
23:30 Na linii frontu: Tajlania - Program edukacyjny , 30 min.
00:00 Na ratunek: Delfiny w rzece - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Na ratunek: Kot Stubbs - Program edukacyjny , 30 min.

DISCOVERY SCI-TREK
09:00 łowcy duchów: Widmo rybaka
09:25 łowcy duchów: Upiór z Gorton
09:55 Słoneczne imperium: Obcy sąsiedzi
10:50 Na krawędzi: Człowiek, który odgadł, co przydarzyło się Ziemi
11:15 Magazyn Discover: Ukryte świątynie
11:45 Zrozumieć: Lot
12:40 łowcy duchów: Widmo rybaka
13:10 łowcy duchów: Upiór z Gorton
13:35 Planeta żywiołów: Powódź
14:30 Jurassica: Tajemnice brontozaura
15:00 Kręgi w zbożu
15:25 łowcy duchów: Upiór z Gorton
15:55 Słoneczne imperium: Obcy sąsiedzi
16:50 Na krawędzi: Człowiek, który odgadł, co przydarzyło się Ziemi
17:15 Magazyn Discover: Ukryte świątynie
17:45 Zrozumieć: Lot
18:40 łowcy duchów: Widmo rybaka
19:10 łowcy duchów: Upiór z Gorton
19:35 Planeta żywiołów: Powódź
20:30 Jurassica: Tajemnice brontozaura
21:00 łowcy duchów: Widmo rybaka
21:25 łowcy duchów: Upiór z Gorton
21:55 Słoneczne imperium: Obcy sąsiedzi
22:50 Na krawędzi: Człowiek, który odgadł, co przydarzyło się Ziemi
23:15 Magazyn Discover: Ukryte świątynie
23:45 Zrozumieć: Lot
00:40 łowcy duchów: Widmo rybaka
01:10 łowcy duchów: Upiór z Gorton
01:35 Planeta żywiołów: Powódź
02:30 Jurassica: Tajemnice brontozaura
03:00 łowcy duchów: Widmo rybaka
03:25 łowcy duchów: Upiór z Gorton
03:55 Słoneczne imperium: Obcy sąsiedzi
04:50 Na krawędzi: Człowiek, który odgadł, co przydarzyło się Ziemi
05:15 Magazyn Discover: Ukryte świątynie
05:45 Zrozumieć: Lot
06:40 łowcy duchów: Widmo rybaka
07:10 łowcy duchów: Upiór z Gorton
07:35 Planeta żywiołów: Powódź
08:30 Jurassica: Kangury zabójcy

DISCOVERY TRAVEL & ADVENTURE
09:00 Vademecum twardziela: Ze wschodu na zachód
09:25 Podróże Nicka: żarłacze białe
09:55 Obieżyświat: Przewodnik po San Francisco
10:50 Królewska podróż: Nowa Zelandia
11:45 Niezwykła Australia
12:40 świat według Anny Walker: Indie
13:10 Obieżyświat: Przewodnik po San Francisco
14:05 Królewska podróż: Nowa Zelandia
15:00 Vademecum twardziela: Ze wschodu na zachód
15:25 Podróże Nicka: żarłacze białe
15:55 Obieżyświat: Przewodnik po San Francisco
16:50 Królewska podróż: Nowa Zelandia
17:45 Niezwykła Austalia
18:40 świat według Anny Walker: Indie
19:10 Obieżyświat: Przewodnik po San Francisco
20:05 Królewska podróż: Nowa Zelandia
21:00 Vademecum twardziela: Ze wschodu na zachód
21:25 Podróże Nicka: żarłacze białe
21:55 Obieżyświat: Przewodnik po San Francisco
22:50 Królewska podróż: Nowa Zelandia
23:45 Niezwykła Australia
00:40 świat według Anny Walker: Indie
01:10 Obieżyświat: Przewodnik po San Francisco
02:20 Królewska podróż: Nowa Zelandia

DISCOVERY CIVILISATION
09:00 Wielkie powieści: "Podróże Guliwera"
09:55 Obrazy Afryki Południowej: Posłańcy Zulusów
10:20 New Kids on the Block: Ofiary pokoju
10:50 Wielkie kampanie: Wojne w koloniach
11:45 łowcy skarbów: Widmowa flota z Vigo
12:15 Bizancjum: Niebo na ziemi
13:10 łowcy duchów: Zagięcia czasoprzestrzeni
13:35 Stworzenia fantastyczne: Wilkołaki
14:05 Wielkie kampanie: Wojny w koloniach
15:00 Wielkie powieści: "Podróże Guliwera"
15:55 Obrazy Afryki Południowej: Posłańcy Zulusów
16:20 New Kids on the Block: Ofiary pokoju
16:50 Wielkie kampanie: Wojne w koloniach
17:45 łowcy skarbów: Widmowa flota z Vigo
18:15 Bizancjum: Niebo na ziemi
19:10 łowcy duchów: Zagięcia czasoprzestrzeni
19:35 Stworzenia fantastyczne: Wilkołaki
20:05 Wielkie kampanie: Wojny w koloniach
21:00 Wielkie powieści: "Podróże Guliwera"
21:55 Obrazy Afryki Południowej: Posłańcy Zulusów
22:20 New Kids on the Block: Ofiary pokoju
22:50 Wielkie kampanie: Wojne w koloniach
23:45 łowcy skarbów: Widmowa flota z Vigo
00:15 Bizancjum: Niebo na ziemi
01:10 łowcy duchów: Zagięcia czasoprzestrzeni
01:35 Stworzenia fantastyczne: Wilkołaki
02:05 Wielkie kampanie: Wojny w koloniach

EXTREME SPORTS
06:00 Deskomania
06:30 Na fali
07:00 Sportsmania
08:00 Dzika deska
08:30 Xtrema Air 2000
09:00 Longboard Challenge
09:30 Madelaide
10:00 MTB na wyspach
10:30 Telewizja buntowników
11:00 Współczynnik ryzyka
11:30 Hardcore Candy
12:00 Kore TV
12:30 świat wakeboardu
13:00 Kayak Frenzy
13:30 Na fali
14:00 Betonowa fala
14:30 Odjazdy niezalecane
15:00 Hardcore Candy
15:30 Sportsmania
16:30 Współczynnik ryzyka
17:00 Na krawędzi
17:30 Odjazdy niezalecane
18:00 Telewizja buntowników
18:30 Betonowa fala
19:00 ASP Pro Surfing 2002
20:00 Hardcore Candy
20:30 16 mm
21:00 Kore TV
21:30 Madelaide
22:00 MTB na wyspach
22:30 Współczynnik ryzyka
23:00 Kayak Frenzy
23:30 Betonowa fala
00:00 16 mm
00:30 Hardcore Candy
01:00 The EX Files
02:00 Longboard Challenge
02:30 Na fali
03:00 The Edge
03:30 Sportsmania
04:30 Dzika deska
05:00 Archiwum EX

CLUB TV
06:00 Quest
06:50 W świecie mody
07:20 Moda i styl
07:45 Fashion TV
08:15 Mężczyźni o sobie
08:45 Czego pragną mężczyźni
09:15 Rozmowy kobiet
10:05 Spotkania z Roseanne
10:50 Opowieści sądowe
11:35 Na ślubnym kobiercu
12:00 Quest
12:50 W świecie mody
13:20 Moda i styl
13:45 Fashion TV
14:15 Mężczyźni o sobie
14:45 Czego pragną mężczyźni
15:15 Rozmowy kobiet
16:05 Spotkania z Roseanne
16:50 Opowieści sądowe
17:35 Na ślubnym kobiercu
18:00 Quest
18:50 W świecie mody
19:20 Moda i styl
19:45 Fashion TV
20:15 Mężczyźni o sobie
20:45 Czego pragną mężczyźni
21:15 Rozmowy kobiet
22:05 Potyczki Jerry'ego Springera
22:50 Opowieści sądowe
23:35 Na ślubnym kobiercu
00:00 Quest
00:50 W świecie mody
01:20 Moda i styl
01:45 Fashion TV
02:15 Mężczyźni o sobie
02:45 Czego pragną mężczyźni
03:15 Rozmowy kobiet
04:05 Spotkania z Roseanne
04:50 Opowieści sądowe
05:35 Na ślubnym kobiercu

FASHION TV
08:00 Modelki
12:00 Modelki
14:00 Hity ubiegłych sezonów: Happy Birthday
16:00 Hity tygodni mody
17:30 Muzyka i moda - hity miksowane przez najlepszych didżejów
18:00 Modelki
21:00 Modelki
22:00 Hity ubiegłych sezonów: Happy Birthday
23:00 Gorąca północ
02:00 Modelki
05:00 Hity ubiegłych sezonów: Happy Birthday

MTV POLSKA
05:00 Non Stop Hits - przeboje non stop
07:00 Budzik MTV - poranny mix teledysków wybranych przez widzów
10:00 Polska lista MTV - lista najlepszych polskich teledysków
11:00 MTV Select - magazyn muzyczny
12:00 Weekend za kulisami
17:00 MTV Movie Special: "Władca pierścieni: Dwie wieże"
17:30 MTV Za kulisami: Nick Carter - "Help me"
18:00 Total Request - program interaktywny
19:00 20 klubowych - lista największych przebojów muzyki house, disco i dance
21:00 Disco 2000 - mieszanka teledysków dla wielbicieli klubowych rytmów
01:00 Chill Out Zone - relaks w rytmach muzyki disco i dance

MTV CLASSIC
05:00 Classic Hits - muzyka lat 60, 70, 80. i 90.
09:00 Classic '80 - mix teledysków z lat 80.
10:00 3 z 1 - trzy klipy tego samego wykonawcy
11:00 Hołdys Guru Limited - program autorski Zbigniewa Hołdysa
12:00 Storytellers Weekend
16:00 Classic '60/'70 - mix teledysków z lat 60. i 70.
17:00 Classic '80 - mix teledysków z lat 80.
18:00 3 z 1 - trzy klipy tego samego wykonawcy
19:00 Classic Hits - muzyka lat 60, 70, 80. i 90.
20:00 Lista wszech czasów
22:00 Classic Rock - klasyka rocka i hard rocka
23:00 Classic Ballads
00:00 Classic Hits - muzyka lat 60, 70, 80. i 90.

VIVA POLSKA
06:00 Planet VIVA - najnowsze hity
13:00 VIVA Hits Polska - nowości polskiej sceny muzycznej
14:00 Chartsurfer - SMS-owa lista przebojów VIVY
16:00 VIVAMAT - interaktywny program z waszymi gwiazdami
18:00 Planet VIVA - najnowsze hity
19:00 Nowe na VIVIE - magazyn muzyczny
20:00 Planet VIVA - najnowsze hity
21:00 Club Rotation - potężna dawka muzyki klubowej na żywo
22:00 Planet VIVA - najnowsze hity
23:00 Planet VIVA Clup - magazyn muzyczny
01:00 Night Club

MTV 2
07:00 Live Weekend
13:00 Gonzo
15:00 Qotsa Live @ The Troubadour
15:30 Lost Prophets Live
16:00 Live Weekend
18:00 Best of Gonzo
20:00 Foofighters Live $2 Bill Concert
21:00 Live Weekend
22:00 Puddle Of Mudd - Winterjam Live
22:30 Hundred Reasons - Live
23:00 Live Weekend
00:00 The Hives Live: $2 Bill Concert
01:00 Live Weekend

MTV BASE
07:00 Beats, Rhymes & Life
12:00 Wannabes: Beyonce
12:30 Becoming: P. Diddy & Usher
13:00 Top 10: Jennifer Lopez
14:00 Beats, Rhymes & Life
16:00 Base Trebles
17:00 Beats, Rhymes & Life
18:00 Base Request Show
20:30 Becoming: 'N Sync
21:00 The Launch: Justin Timberlake
22:00 Making The Video: Justin Timberlake
22:30 Beats, Rhymes & Life
00:00 Ultrasound: I'm In A Pose
00:30 Method Man & Redman: Stung
01:00 RAW
02:00 Bears, Rhymes & Life

VH1 CLASSIC
06:00 Smooth
21:00 Rock
05:00 Smooth

VIVA
06:00 VIVA Wecker - przebudzanka VIVY z wielką ilością muzyki
07:00 Neuigkeiten - nowości i plotki
07:05 VIVA Wecker - przebudzanka VIVY
09:00 Film ab - magazyn filmowy
10:00 Inside - moda, sport i muzyka
11:00 Interaktiv Spezial - gorąca linia
12:00 Top 100 - lista najlepiej sprzedawanych hitów w Niemczech
14:00 Was geht ab? - moda, sport i muzyka
15:00 Neu bei VIVA - debiutanci na rynku wideoklipów
16:00 VIVA Spezial - magazyn muzyczny
17:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
18:00 Das jüngste Geriche - shoe
19:00 Club Rotation - teledyski
20:00 Album- charsts
22:00 Fast Forward - magazyn muzyczny
23:00 Overdrive - koncerty ze scen całego świata
00:00 Das jüngste Gericht
01:00 Electronic Beats - rytmy elektroniczne
02:00 Nachtexpress - teledyski

VIVA PLUS
03:00 Club/Dance
08:00 Morning Glory
12:00 Overdrive Plus
13:00 Weekend Lover: Phil Collins
20:00 Overdrive Plus
21:00 Club/Dance

ONYX TV
07:00 Power Hour: Westlife
08:00 onyx@morning
09:00 RTL Shop
12:00 2day@onyx
14:00 Just Call
15:00 Onyx D.C.
16:00 Power Hour: Westlife
17:00 Best Of Who's That Girl
18:00 TV radio
19:00 sunset@onyx
21:00 Club Inferno
22:00 chill@onyx
00:00 Sexy Clips
01:00 Electric Blue - serial erotyczny
02:00 Onyx D.C.
03:00 onyx@night

MCM
06:00 MCM Tubes - najpopularniejsze teledyski
10:30 Le Hit US - najlepiej sprzedawane hity
11:30 Replay - magazyn o grach wideo
11:45 MCM Tubes - najpopularniejsze teldyski
13:15 Le JDM - serwis informacyjny
13:30 L'integrale: P. Diddy
14:30 MCM Tubes - najpopularniejsze teledyski
16:45 Clipline - wideoklipy dedykowane przez widzów
17:45 Ultra Hip Hop - wideoklipy
19:00 A Fond les Tubes - najpopularniejsze hity
20:00 MCM Tubes - najpopularniejsze hity
20:30 Le JDM - serwis informacyjny
20:45 A Fond les Tubes - najpopularniejsze hity
22:45 Fusion - aktualności belgijskiej sceny muzycznej
23:00 Ultra Club
01:45 Le JDM - serwis informacyjny
02:00 Ultra Electro - wideoklipy

MTV GERMANY
08:00 Kickstart
09:00 Hot Music
10:30 Access All Areas: Movie Special - "Swapt Away"
11:00 brand:neu
12:00 Euro Top 20
14:00 Select MTV Weekend Edition
16:00 Videoclash, live
17:00 Masters: Sugababes
18:00 News Weekend Edition
18:30 Spygroove - serial
19:00 Daria - serial anim.
19:30 MTV's Greatest Hits
20:00 Dance Floor Charts
21:00 Unter Ulmen
22:00 Ozzy Osbourne in Japan
22:30 Cribs - wyst. Robbie Williams, Gene Simmoris, Shaggy
23:00 Access All Areas: Ashanti
23:30 MTV Live: Lenny Kravits
00:00 Jackass
01:00 Night Videos

REALITY TV
06:00 Sprawa Curtisa
07:15 Szkoła kucharska
09:00 Niebezpieczna profesja
09:50 Na ratunek
10:40 Psi patrol
11:30 Szalone koła
12:20 Sprawa Curtisa
13:35 Szkoła kucharska
15:15 Niebezpieczna profesja
16:00 Tajemnice
16:30 Policja na świecie
17:20 Sprawa Curtisa
18:10 Poszukiwanie supermodelki
19:00 Coś poszło nie tak
19:45 Katastrofy
20:35 Hollywood: Za kulisami
21:25 Niezwykłe urazy
22:15 Katastrofy lotniczw
23:05 Być żołnierzem
00:05 Policja na świecie
00:55 Poszukiwanie supermodelki
01:40 Hollywood: Za kulisami
02:30 Niezwykłe urazy
03:40 Być żołnierzem
04:20 Szalone koła
04:45 Pościgi policyjne

AVANTE
06:00 Travel Sick
06:30 Amerykańskie bolidy
07:00 Z dziennika automobilisty
07:55 Walki powietrzne
08:25 Nowoczesna technika
08:50 Travel Sick
09:20 Flota uderzeniowa
09:45 Przyjaciele w przestworzach
10:10 Lordowie mafii
11:00 Airwolf
12:00 Travel Sick
12:30 Amerykańskie bolidy
13:00 Lotnicze pogotowie ratunkowe
13:30 Everest, góra marzeń i zagłady
14:30 Ratownicy
15:00 Najemcy
15:30 Bohaterowie
16:00 Eskadra
17:00 Airwolf
18:00 BATAVIA
18:25 świat samochodów
18:55 Horyzonty
19:20 Nowoczesna technika
19:45 Everest, góra marzeń i zagłady
20:40 Policjanci z Los Angeles
21:35 Bohaterowie
22:05 Airwolf
23:00 Silcone Highway Series 1
00:00 BATAVIA
00:25 świat samochodów
00:55 Horyzonwy
01:20 Nowoczesna technika
01:45 Król nieba
02:40 Silcone Highway Series 1
03:40 Everest, góra marzeń i zagłady
04:35 Policjanci z Los Angeles
05:30 Bohaterowie

CT 1
05:00 Barvy zivota
06:00 Svet motoru - magazyn
06:40 Vzduch je nase more
06:55 Sezame, otevri se - serial
07:25 Bolek a Lolek - serial rys.
07:35 Byl jednou jeden objevitel - serial rys
08:00 Podivuhodná dobrodruzstvi Vladimira - serial rys.
08:30 Zprávicky ze sveta
08:40 Kouzelny klic - film fab, USA 1995
10:10 Vládcové duchu - serial dok.
10:40 Tyden v regionech
11:05 Nás venkov
11:25 Dechovka
12:00 Zprávy
12:05 Dvojhlas - serial
12:30 Spona
13:15 Jdi za svym snem
13:40 Zhavké pisky - serial dok.
14:35 Nápady svetové módy
15:00 Balzac - film fab, Francja/Włochy 1999
16:40 Okouzleni III - serial
17:30 Co mohu pro sebe udelat aneb jak byt
17:35 Poutni mista - serial dok.
17:55 Predpoved pocasi
18:00 Zprávy
18:05 Usmehy Karla Hermánka
18:45 Mistrovská dila z ceskych sbirek
19:00 Vecernicek
19:15 Události
19:35 Události v kulture
19:40 Predpoved pocasi
19:45 Branky, body, vteriny
20:00 Sobotni KUFR
20:55 Múza - film fab, 1999
22:30 Zprávy
22:35 Branky, body, vteriny
22:45 Jem do teve blázen VI - serial
23:10 Losováni Stastnych deset a Sance milion
23:15 Hon na carodejnice - film fab, 1999
00:50 Kinobox - magazyn
01:15 Hlas krve (1) - thriller, 1999
02:50 Na Kloboucku
03:30 Básnici Evropy - Bular Okudzava
03:55 Dobrodruzstvi vedy a techniky
04:20 Sonny Sharrock Band

RAI UNO
06:00 Euronews - magazyn informacyjny
06:45 Unomattina Sabato & Domenica
10:25 Appuntamento al cinema
10:30 Settegiorni Parlamento
11:00 Linea Verde al mercato
12:00 La prova del cuoco
13:30 Telegiornale
14:00 Easy Driver
14:30 Program dok.
16:00 Passaggio a Nord Ovest
17:00 Wiadomości
17:10 Prognoza pogody
17:15 A sua immagine - program religijny
17:45 L'ispettore Derrick - serial
18:45 L'eredita
20:00 Wiadomości
20:35 Wiadomości sportowe
20:40 Uno di noi
00:05 Wiadomości
00:25 Prognoza pogody
00:30 Estrazioni del lotto
00:35 Appuntamento al cinema
00:40 Film fabularny
02:00 Film fabularny
03:30 Il commissario Quandt - serial
04:15 Homo Ridens
04:50 Spensieralissima
05:05 Videocomic
05:30 Wiadomości

RAI DUE
06:00 Animalibri
06:10 Anima
06:15 Buongiorno Auckland
06:45 Mattina in famiglia
07:00 TG2 - Mattina
08:00 TG2 - Mattina
09:00 TG2 - Mattina
09:30 TG2 - Mattina L.I.S.
10:00 TG2 - Mattina
10:25 Sulla via di Damasco
11:05 Strega per amore - serial
11:30 Mezzogiorno in famiglia
13:00 TG2 - Giorno
14:00 Top of the Pops
15:00 Felicity - serial
15:40 Meteo 2
15:45 Art Attack
16:15 Aspettando Disney Club
17:45 Art Attack
18:15 Sereno variabile
19:00 Meteo 2
19:05 Largo Winch - serial
20:00 Popeye - Tom & Jerry - serial anim.
20:20 Il lotto alle otto
20:30 TG2 - 20:30
20:55 Film TV
22:45 TG2 - Dossier
23:30 TG2 - Notte
00:55 Appuntamento al cinema
01:00 Mister Chapel
01:45 Anima e il Sognare
01:50 FBI - Francesco Bertoiazzi Investigatore
03:00 Notteitalia
03:30 L'uorno che parlava ai cavati
04:00 Cercando cercando
04:15 NET.T.UN.O.
05:45 Amore ed Eros
05:50 Cercando cercando

TV 4 SVERIGE
07:00 TBA
09:00 Nyhetsmorgon lördag - magazyn
11:05 Sändningsuppehall
12:00 Judging Amy - serial
12:50 To have and to Hold - serial
13:35 CBS 60 minutes
14:30 NHL Powerweek
15:00 Tipslördag: studio
15:05 Vinnare: V75
15:30 Tipslördag: studio
16:00 Tipslördag
16:45 Tipslördag: studio
17:00 Tipslördag
17:45 Tipslördag: studio
17:55 Vinnare: V75
18:15 Tipslördag: studio
18:20 Keno
18:30 Nyheterna
18:55 Vadret
19:00 BingoLotto
21:30 Jönssonligan pa Mallorca (1) - komedia, Szwecja 1989
22:00 Nyhererna och Vadret
22:15 Jönssonligan pa Mallorca (2) - komedia, Szwecja 1989
23:30 The House of Yes - serial
01:00 Millennium - serial
01:50 Nationalsangen
01:55 Sändringsuppehall

TV 1000
06:50 Bloodhounds of Broadway - komedia, USA 1989
08:15 Geppetto - familijny, USA 2000
10:00 The Other Me - komedia, USA/Kanada 2000
11:30 Famous: Renée Zellweger
12:00 Bossa Nova - komedia, USA 1999
13:30 Famous: Nicole Kidman
14:00 The Next Best Thing - komediodramat, USA 2000
16:00 Tom and Huck - familijny, USA 1996
20:00 Final Fantasy: The Spirits Within - animowany, USA/Japonia 2001
22:00 Natural Born Killers - sensacyjny, USA 1994
00:00 Sexual Delirium - erotyczny, 1998
01:30 Street Fighter - sensacyjny, USA 1994
03:10 Flatliners - horror, USA 1990
05:00 Storm Catcher - sensacyjny, USA 1999

BBC PRIME
06:00 Watch: Art Start
06:20 Number Time: Addition & Subtraction
06:40 Science In Action
07:00 Programy dla dzieci:
Smarteenies
Bits & Bobs
Friends International
Trading Places
Smarteenies
Bits & Bobs
Friends International
Dear Mr Barker
Radio Roo
Blue Peter
The Wild House
10:45 Alien Empire
11:15 Wildlife - serial dok.
11:45 Ready Steady Cook
12:30 Big Strong Boys
13:00 Trading Up
13:30 All Along The Watch Tower - serial
14:00 Doctors - serial
16:00 Classic Eastenders Omnibus - serial
17:00 Top Of The Pops - program muzyczny
17:30 Holiday On A Shoestring
18:00 Perfect Partner
18:30 Friends Like These - teleturniej
19:30 Speed - serial dok.
20:00 Ray Mears: Extreme Survival
20:50 Congo - serial dok.
21:40 Living With The Enemy - serial dok.
22:10 A Little Later
22:30 Top Of The Pops
23:00 Top Of The Pops 2
00:00 Parkinson
01:00 The River
02:00 Fascinating Rhythm

ARIRANG
06:00 In Focus
06:50 The Contenders - quiz
07:50 Starit Promenade
08:00 Arirang News
08:20 Asian Cuisine Tour
09:10 PerformArts
10:40 Beseto Express
11:00 Arirang News
11:10 Nonstop
12:00 Geo Korea
12:10 In Focus
13:00 Cuisine Korea
13:30 Showbiz Extra
14:00 Champion - quiz
15:00 Arirang News
15:20 Starlit Promenade
15:30 Unterstanding Through Integration
16:00 Gender Wars - serial
17:00 Film fab.
19:00 Arirang News
19:20 Pops In Seul
20:10 Korea News Update
20:20 Asian Cuisine Tour
21:10 Nonstop
22:00 Cuisine Kore
22:30 Korea This Week
23:00 Gender Wars - serial
00:00 Film fab.
02:00 Asian Cuisine Tour
02:50 Modern Eastern Medicine
03:00 Documentary World
03:50 Geo Korea
04:00 Korean News Update
04:10 In Focus
05:00 Perinsula Scope
05:30 Trading Post

M 6
07:00 M6 kid - program dla dzieci
09:00 M6 boutique - telezakupy
09:55 Achats & Cie
10:30 Hit Machine - magazyn muzyczny
11:50 Fan de - magazyn
12:24 Météo
12:25 Agence tous risques - serial
13:20 K 2000 - serial
14:15 Los Angeles Heat - serial
15:10 Sliders, les mondes paraileles
16:05 Zorro - serial
16:35 Tessa, a la pointe de l'épée - serial
17:35 Highlander - serial
18:35 Caméra café
19:10 Turbo - magazyn
19:50 Warning - magazyn motoryzacyjny
19:54 6 minutes, météo
20:05 Plus vite que la musique - magazyn muzyczny
20:40 Cinésix - magazyn
20:50 Smallville - serial
21:45 Smallville - serial
22:35 Buffy contre les vampires - serial
00:15 L'hommede sable - film fab, USA 1995
01:59 Météo
02:00 Drole de scene
02:30 M6 music - wideoklipy

DEUTSCHE WELLE
07:00 Journal - wiadomości
07:30 Politik Aktuell - magazyn
08:00 Journal - wiadomości
08:30 Germany Today
09:00 Journal - wiadomości
09:30 Im Focus - reportaż
10:00 Journal - wiadomości
10:30 Made in Germany - magazyn
11:00 Journal - wiadomości
11:30 Deutschland heute
12:00 Journal - wiadomości
12:30 In Focus
13:00 Journal - wiadomości
13:30 Politik Aktuell - magazyn
14:00 Journal - wiadomości
14:30 Germany Today
15:00 Journal - wiadomości
15:30 Im Focus
16:00 Journal - wiadomości
16:30 Made in Germany - magazyn
17:00 Journal - wiadomości
17:30 Deutschland heute
18:00 Journal - wiadomości
18:30 In focus
19:00 Journal - wiadomości
19:30 Kultur-Galerie - magazyn kulturalny
20:00 Journal - wiadomości
20:30 Germany Today
21:00 Journal - wiadomości
21:30 Im Focus
22:00 Journal - wiadomości
22:30 People and Politics
23:00 Journal - wiadomości
23:30 Deutschland heute
00:00 Journal - wiadomości
00:30 In Focus
01:00 Journal - wiadomości
01:30 Kultur-Galerie - magazyn kulturalny
02:00 Journal - wiadomości

TF 1
05:50 Le docteur mene l'enquente - serial
06:45 TF1 info
06:55 Shopping Avenue matin
07:40 Télévitrine
08:05 Téléshopping
08:55 Météo
09:00 TF1 Jeunesse - seriale dla dzieci
11:10 30 millions d'amis - magazyn
12:05 Attention a la marche! - teleturniej
12:45 A vrai dire - magazyn
12:50 Météo
13:00 La journal
13:25 Reportages - magazyn
14:00 Titans - teleturniej
14:50 Invisible man - serial
15:40 Will & Grace - serial
16:10 Angel - serial
17:00 7 a la maison - serial
17:50 Sous le soleil - serial
18:55 Le maillon faible - teleturniej
19:45 Suivez son regard - film dok.
19:50 L'oeil du photographe - magazyn
19:55 Météo
20:00 Le journal
20:35 Du coté de chez vous - magazyn
20:38 C.L.A.C. c'est l'actualité des coulisses
20:40 Le résultat des courses
20:45 Météo
20:50 Attention a la marche! recoit la Star Academy - teleturniej
23:10 New York, Unité Spéciale - serial
00:00 New York, Unité Spéciale - serial
00:55 C.L.A.C. c'est l'actualité des coulisses
01:00 Hits & Co - variete
01:50 Météo
01:55 Reportages - magazyn
02:20 Trés chasse - film dok.

RTP
06:00 Quebra Cabecas
06:30 Reporter RTP - Africa
07:30 Solares de Portugal - film dok.
08:00 Reporter RTP - Comunidades
09:00 A Minha Sogra e uma Bruxa - serial
09:30 Magazine
10:30 Alves dos Reis - serial
12:30 Musicas D'Africa
13:00 RTP Sport
13:30 Artes e Espectaculos
14:00 Jornal da tarde
15:00 Parlamento
16:00 A Import: Do Chapeu no tempo Descob - film dok.
17:00 Desporto
19:00 Atlantida - talk-show
20:30 Horizontes da memoria - film dok.
21:00 Telejornal
22:00 Piłka nożna: 1 liga
00:00 Por Outro Lado
01:00 Horizontes da memoria - film dok.
01:30 A Minha Sogra e uma Bruxa - serial
02:00 Jornal 2
03:00 Ora Viva
03:00 Atlantida - talk-show
05:00 Magazine RTP
05:30 Um Estranho em Casa - serial

TVE
06:30 Especial
07:30 Ultimas preguntas - magazyn katolicki
08:00 Pueblo de dios - magazyn
08:30 En otras palabras - magazyn
09:00 Parlamento
10:00 Moomins - serial anim.
10:30 Patrulla - serial anim.
11:00 El conciertazo - muzyka klasyczna
11:30 Redes - magazyn popularnonaukowy
12:30 Astrurias paraiso natural - magazyn
13:00 Canal 24 horas: Telediario internacional
13:30 Escala Catalunya
14:00 Bricomania - magazyn
14:30 Corazon, corazon - talk-show
15:00 Telediario-1 - wiadomości
15:45 Prognoza pogody
15:50 Escuela del deporte
16:50 Serial
18:00 Canal 24 horas: Telediario internacional
18:30 Cine de barrio
21:00 Telediario-2 - wiadomości
21:40 Prognoza pogody
21:45 Informe semanal - program informacyjny
23:00 Noche de fiesta - program rozrywkowy
03:00 Isabella, mujer enamorada - telenowela
04:30 Cartelera
05:00 Tenderete
05:45 Informe samanal - przegląd wydarzeń tygodnia

France 2
06:15 Chut! Déconseillé aux adultes (CD2A) - Film animowany (dzieci) , 45 min.
07:00 Thé ou café - Program informacyjny , 50 min.
07:50 Terriblement déconseillé aux adultes (TD2A) - Film animowany (dzieci) , 70 min.
09:00 Cadeaux déconseillés aux adultes (KD2A) - Program dla dzieci , 150 min.
11:30 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
11:35 Les z'amours - Teleturniej , F , 40 min.
12:15 Audience privée - Program publicystyczny , 35 min.
12:50 Point route - Magazyn , F , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 20 min.
13:20 L'hebdo du médiateur - Program informacyjny , 20 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Consomag - Magazyn , 5 min.
13:50 Savoir plus santé - Magazyn , 60 min.
14:50 C'est ma tribu - Program informacyjny , 10 min.
15:00 Coupe d'Europe - Program sportowy 2003 , 45 min.
15:45 Mi-temps - Program sportowy , 10 min.
15:55 Coupe d'Europe - Program sportowy 2003 , 60 min.
16:55 La piste du Dakar - Program sportowy , 65 min.
18:00 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
18:05 Top of The Pops - Program muzyczny , 25 min.
18:30 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 25 min.
18:55 Histoires formidables - Program rozrywkowy , 2 min.
18:57 Douce France - Program informacyjny , 63 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Paris_Dakar - Program sportowy , 5 min.
20:35 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:40 Tirage du loto - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Un c$oeur qui bat - Program informacyjny , 5 min.
20:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:55 La légende des voix - Andrea Bocelli,Lara Fabian,Pascal Obispo,Cecilia Bartoli,Patrick Fiori,Roch Voisine,Noa , 140 min.
23:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
23:20 Tout le monde en parle - Talk show , F , 140 min.
01:40 Journal de la nuit - Program informacyjny , 15 min.
01:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
02:00 Le bivouac - Program sportowy , 30 min.
02:30 Douce France - Program informacyjny , 60 min.
03:30 Thé ou café - Program informacyjny , 35 min.
04:05 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
04:35 Programmes Urti - Film dokumentalny , 30 min.

FRANCE 3
06:00 Euronews - magazyn
07:00 TO3 - program dla dzieci
08:25 La bande a Dexter - magazyn
09:20 Animax - magazyn
10:10 C'es pas sorcier - magazyn
10:40 La ruée vers l'air - film dok.
11:10 12/14 - wiadomości
11:15 Programy regionalne
12:25 12/14 - wiadomości
12:50 Programy regionalne
13:25 C'est mon choix - magazyn
14:50 Coté jardins - magazyn
15:20 Keno - teleturniej
15:25 Coté maison - magazyn
15:55 La vie d'ici - magazyn
18:15 Un livre, un jour - magazyn
18:20 Questions pour un champion - teleturniej
18:45 Gestes d'intérieur - magazyn
18:50 19/20 - wiadomości
20:05 Météo
20:10 Tout le sport - magazyn sportowy
20:25 Euro millionnaire - teleturniej
20:55 Le gang des poupées - film fab, Francja 2001
22:30 Faut pas rever - magazyn
23:40 Météo
23:45 Soir 3
00:05 La case de l'oncle doc - film dok.
01:05 Ombre te lumiere - magazyn
01:30 Sorties de nuit - magazyn
03:05 On ne peut pas plaire a tout le monde - magazyn
05:15 Euro millionnaire - teleturniej
05:40 Un livre, un jour - magazyn
05:55 Les matinales - magazyn

FRANCE 5
03:00 La nuit France 5
06:05 Les amphis de France 5
07:00 Langue: Italien - kurs języka włoskiego
07:15 Le boeuf mangeur de sepents - film dok.
08:10 L'oeil at la main - serial dok.
08:35 la sernaine de l'economie - magazyn
09:30 Les lumieres du music-hall - serial dok.
10:00 Historia de la decolorisation - film dok.
10:55 Cas d'acole - magazyn
11:50 Silence, ca pousse! - magazyn
12:20 Midi les zouzous - seriale dla dzieci
13:20 On aura tout fu! - mag.
14:20 Jangal - serial dok.
14:50 Quand les elephants meurent ... - film dok.
16:00 Carnets de voyage - film dok.
17:05 Le petit moine et les cueilleurs de miel
18:05 Le magazine de la sante - magazyn

TV 5
04:00 Dziennik TV5
04:15 Campus
06:00 Dziennik TV5
06:15 Ici Bla-Bla - magazyn
06:30 Les Zaps - program dla młodzieży
08:00 Journal Radio-Canada
08:30 Cornemuse
09:00 TV5 infos
09:05 Archimede
09:45 Mission 414
10:00 Dziennik TV5
10:15 Parcies de clips - program muzyczny
10:30 RE 7
10:50 Genies en herbe - teleturniej
11:45 Le desscus des cartes
12:00 TV5 infos
12:05 Reflets du Sud
13:00 Dziennik telewizji belgijskiej
13:30 Accoustic - magazyn muzyczny
14:00 Dziennik TV5
14:15 On a tout essaye
16:00 Dziennik TV5
16:15 TV5, l'invite - program z udziałem zaproszonych gości
16:30 Sport Africa
17:00 TV5 infos
17:05 Pyramide - quiz
17:30 Questionns pour un champion - teleturniej
18:00 Dziennik TV5
18:15 Envoye Special
20:00 TV5 infos
20:05 "D" Design - magazyn mody
20:30 Dziennik France 2
21:00 Les historiens de l'instant - serial dok.
22:00 Dziennik TV5
22:20 Haute Survelliance (1) - miniserial sensacyjny, Kanada 2001
00:00 Dziennik telewizji szwajcarskiej
00:30 JTA - dziennik afrykański
00:45 Soluble dans l'air - magazyn
01:05 Tout le monde en parte

ARD
05:30 Flitz, das Bienenkind - serial rys.
05:55 Der Wunschpunsch - serial rys.
06:20 Blinky Bill - serial rys.
06:45 Popeye und seine Freunde - serial rys.
07:15 Nick & Perry - serial rys.
07:40 Blaubär und Blöd - serial
08:05 Wissen macht Ahl
08:35 Die Pfefferkörner - serial
09:00 Tagesschau - wiadomości
09:03 Titeuf - serial rys.
09:15 Narciarstwo: Puchar świata o Otepää (bieg kobiet na 15 km), live
10:20 Narciatstwo: Puchar świata w Innsbrucku (bieg zjazdowy kobiet), live
11:25 Biathlon: Puchar świata w Oberhofie (sztaleta 4 x 7,5 km mężczyzn), live
Narciarstwo: Puchar świata w Chamonix (bieg zjazdowy mężczyzn), live
13:35 Skoki narciarskie: Puchar świata w Liverec, live
Narciarstwo: Puchar świata w Otepää (bieg na 30 km mężczyzn), live
16:30 Europamagazin
17:00 Tagesschau - wiadomości
17:03 ARD-Ratgeber: Gesundheit
17:30 Sportschau
18:00 Tagesschau - wiadomości
18:10 Brisant - magazyn
18:45 Dr. Sommerfield - Neues vom Bülowbogen - serial
19:45 Das Wetter im Ersten
19:51 Ziehung der Lottozahlen
20:00 Tagesschau - wiadomości
20:15 Die Krone der Volksmusik
22:15 Tagesthemen - temat dnia
22:35 Das Wort zum Sonntag
22:40 Am Anfang war der Seitensprung - film fab, Niemcy 1999
00:10 Tagesschau - wiadomości
00:20 Mein Sohn ist kein Mörder! - film fab, Niemcy/Włochy 1995
01:50 Tagesschau - wiadomości
01:55 Endstation Schafott - dramat kryminalny, Francja/Włochy 1973
03:25 Der Schatten einer Frau - film fab, USA 1946

NEUN LIVE
06:00 Städtetraum - Amsterdam
06:55 REISETRAUM - Kreta
07:50 REISETRAUM - Mallorca
08:45 leben & wohnen - magazyn
09:45 Infomercial
10:00 Quiz vor 11
11:00 Aber bitte mie Schlager - program muzyczny
14:00 vorher nachher show
15:00 90 LIVE
17:50 sonnenklar
20:15 Greif ab! - quiz
22:15 ALLES AUF ROT - teleturniej
00:00 la notte - sexy night @ NEUN LIVE

ZDF
05:30 aspekte
06:00 Pingu - serial rys.
06:05 Alfred J. Kwak - serial rys.
06:30 Spellbinder - serial
06:55 Die Bambus-Bären-Bande - serial rys.
07:20 Pingu - serial rys.
07:25 Der Bär im grossen blauen Haus - serial rys.
07:50 Jetzt schlägt's Theo
08:00 Am Zoo 64 - serial rys.
08:10 Siebenstein
08:35 1, 2 oder 3 - program dla dzieci
09:00 Heidi - serial rys.
09:25 Nelly Net(t)
09:40 Tabaluga tivi
11:10 Löwenzahn - serial
11:35 PuR - magazyn
12:00 Die Jagd nach dem Kju Wang
12:25 Die Fälle der Shirley Holmes - serial
12:45 Mona der Vampie - serial rys.
13:00 heute - wiadomości
13:05 TOP 7 - Das Wochenendmagazin
14:05 Robinson Crusoe - przygodowy, USA 1996
15:35 Salto postale - serial
16:30 Versteckte Kamera
17:00 heute - wiadomości
17:05 Länderspiegel
17:55 Menschen - Das Magazin
18:10 Napoleons letzte Niederlage - Die Schlacht von Waterloo
19:00 heute - wiadomości i pogoda
19:25 Hallo Robbie! - serial
20:15 Napoleon - serial
21:45 heute - dziennik
22:00 ZDF SPORTstudio
23:00 Du & Ich
23:25 Die WIB-Schaukel
23:55 heute - wiadomości
00:00 Ein Killer kommt selten allein - kryminalny, Kanada 1997
01:30 heute - wiadomości
01:35 Sinnliche Täuschung - sensacyjny, USA 1990
03:15 heute - wiadomości

KABEL 1
04:50 Alle unter einem Dach - serial
05:15 Skippy - Das Busch-Känguruh - serial
05:45 Skippy - Das Busch-Känguruh - serial
06:15 Perry Mason - serial
07:15 Home Shopping Europe
08:15 Rauchende Colts - serial
09:05 Die Leute von der Shiloh Ranch - serial
10:10 Die Leute von der Shiloh Ranch - serial
11:15 Wolfsblut greift ein - przygodowy, Włochy 1974
13:00 Grease 2 - muzyczny, USA 1981
15:00 Rendezvous im Jenseits - komedia, USA 1991
16:55 K1 Nachrichten
17:05 Abenteuer Auto - magazyn
17:55 Abenteuer Leben - magazyn
18:50 Abenteuer Ferne - magazyn
19:40 Unterwegs mit Malcolm Douglas - serial dok.
20:15 Das doppelte Lottchen - komedia, Niemcy 1950
22:20 Nightscream - Schrecken der Nacht - thriller, USA 1997
00:00 Born To Run - sensacyjny, USA 1993
01:50 Little Shop Of Erotica - erotyczny, USA 1998
03:20 Abrechnung in Fort Valeau - przygodowy, USA 1955
04:45 Unterwegs mit Malcolm Douglas - serial
05:10 Ein Mountie in Chicago - serial

PRO 7
07:30 Sylvester und Tweety - serial rys.
07:50 Mega Man - serial rys.
08:15 Ace Ventura - serial rys.
08:45 Der Magier - serial rys.
09:10 Der Prinz von Atlantis - serial rys.
09:35 Sylvester und Tweety - serial rys.
10:00 Batman & Robin - serial rys.
10:25 Totally Spies - serial rys.
10:50 Die Schweinebande - serial rys.
11:20 Batman of the Future - serial rys.
11:40 Batman of the Future - serial rys.
12:05 S Club 7 in L.A. - serial
12:35 Ein Zwilling kommt seiten allein - serial
13:00 Clueless - Die Chaos-Clique - serial
13:30 Chaos City - serial
14:00 Dharma & Greg - serial
14:25 Friends - serial
14:55 Will & Grace - serial
15:20 Dawson's Creek - serial
16:15 Charmed - Zauberhafte Hexen - serial
17:10 Sabrina ... total verhext! - serial
17:40 Keine Gnade für Dad - serial
18:05 Futurama - serial rys.
18:30 switch - show
19:00 talk talk talk - show
19:55 ProSieben Nachrichten - wiadomości i sport
20:15 Beverly Hills Cop II - komedia sensacyjny, USA 1987
22:25 Last Boy Scout - Das Ziel ist Überleben - gangsterski, USA 1991
00:20 Demolition University - sensacyjny, USA 1996
01:50 Into Deep - Jagd in der Tiefe - sensacyjny, USA 1995
03:25 Demolition University - sensacyjny, powt.

VOX
06:35 Dauerwerbesendungen
07:05 WOLKENLOS - magazyn
08:00 VOX Reiseshop
08:35 REPORTAGE
09:35 Süddeutsche TV
11:20 VOX Reiseshop
11:55 Alles rein persönlich - serial
12:20 Allein unter Nachbarn - serial
12:45 Allein unter Nachbarn - serial
13:15 Wanted - Von der Mafia gejagt - kryminalny, USA 1999
15:00 Time Bandits - komedia fantasy, Wielka Brytania 1981
17:00 WOLKENLOS - magazyn
17:55 tierzeit
18:30 hundkatzernaus - magazyn
19:10 Kinder der Wildnis - serial dok.
20:15 Die Handschrift des Killers - thriller, USA/Kanada 1998
22:05 SPIEGEL TV Special
00:10 Radio Talk - Verführung um Mitternacht - erotyczny, USA 2000
01:50 Making of ...
02:25 Extreme Justice - sensacyjny, USA 1993
04:00 VOX präsentiert den RTL-Shop
05:40 Rave around the World

RTL
05:30 Zeichentrickserie
05:45 Die Biber Brüder - serial rys.
06:10 Rockos modernes Leben - serial rys.
06:35 Hey Arnold! - serial rys.
07:00 RTL Shop
08:00 Der Prinz von Bel-Air - serial
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - serial
11:05 Popular - serial
12:00 Beverly Hills, 90210 - serial
12:55 Eine starke Famillie - serial
13:25 Der Prinz von Bel-Air - serial
13:55 Hinterm Mond gleich links - serial
14:20 Susan - serial
14:55 Popular - serial
15:50 Das A-Team - serial
16:50 Smallville - serial
17:45 Top of the Pops
18:45 RTL aktuell WEEKEND
19:10 Explosiv - Weekend
20:15 Wer wird Millionär?
21:15 Deutschland sucht den Superstar
22:15 Krüger sieht alles
22:45 Olmi
23:15 Deutschland sucht den Superstar - Die Entscheidung
23:30 Total verrückt! Die dreistesten Mitarbeiter der Welt
00:25 South Park - serial
00:55 Freitag Nacht News
01:35 Mad TV - serial
02:20 Top of the Pops
03:05 Hinterm Mond gleich links - serial
03:30 Eine starke Familie - serial
03:50 Beverly Hills, 90210 - serial
04:35 Krüger sieht alles
05:00 Zeichtentrickserie

RTL 2
06:30 Water Rats - Die Hafencops - serial
07:45 MovieMovie - magazyn filmowy
08:10 Ein Hauch von Himmel - serial
09:00 King of Queens - serial
10:15 Die dümmsten Tiere der Welt
11:10 Die dicksten Dinger
12:15 Conor, der Kelte - serial
13:10 Robin Hood - serial
15:00 Liebling, ich hab' die Kinder geschrumpft - komedia, USA 1989
16:40 Team Knight Rider - serial
17:30 Walker, Texas Ranger - serial
19:05 Highway To Hell - 18 Räder aus Stahl - serial
20:00 RTL II News
20:15 Epicenter - katastroficzny, USA 2000
22:10 Fight Of The Dragon - sensacyjny, USA 1999
23:55 Armee der Finstermis - sensacyjny, powt.
01:30 RTL II News
01:45 Die Todesliste - thriller, USA 1994
03:40 Harlem Action - Eine schwarze Komödie - komedia sensacyjna, USA 1990
05:25 Die dümmsten ... der Welt

SAT 1
05:35 ANKE - serial
06:00 blitz - magazyn
06:35 JUNIOR - serial rys.
07:00 JUNIOR - serial rys.
07:25 JUNIOR - serial rys.
07:55 JUNIOR - serial rys.
08:20 JUNIOR - serial rys.
08:50 JUNIOR - serial rys.
09:20 JUNIOR - serial rys.
09:35 JUNIOR - serial rys.
09:50 JUNIOR - serial rys.
10:15 JUNIOR - serial rys.
10:40 Familie Feuerstein - serial rys.
11:10 JUNIOR - serial rys.
11:35 JUNIOR - serial rys.
12:05 The Real Ghostbusters - serial rys.
12:35 JUNIOR - serial rys.
13:00 Air America - serial
14:00 Zweimal im Leben - serial
15:00 Allein gegen die Zukunft - serial
16:00 Star Trek: Deep Space Nine - serial
17:00 Star Trek - Raumschiff Voyager - serial
18:00 Die Fahrschule - serial
18:30 SAT.1-Nachrichten
19:00 Comedy Kids - show
19:30 Darüber lacht die Welt - show
20:15 Das Netz - thriller, USA 1995
22:30 Ganial daneben - Die Comedy Arena - show
23:15 Die Wochenshow - Classics - show
00:15 König Pilsener Music Special: U2 - Live from Slane Castle - koncert, live
01:20 Milo - horror, USA 1996
03:05 Allein gegen die Zukunft - serial

3 SAT
07:10 anders fernsehen
07:15 Tele-Akademie
98:00 Alpenpanorama
09:00 Zeit im Bild
09:05 Kulturzeit
09:45 nano
10:15 Sternstunde Philospohie
11:15 Ein Leben für den Dachstein - film dok.
11:40 Gesunde Küche mit Geschmack - film dok.
11:45 POLYLUX
12:15 20 Jahre Haindling
13:00 Zeit im Bild
13:10 Notizen aus dem Ausland
13:15 SWR 3 New Pop Festival 2002
14:00 Als der Krieg zu Ende war - film dok.
14:45 Salam - Der kleine Stern von Bethlehem - reportaż
15:15 Frau-TV
15:45 Ein amerikanisches Wintermärchem - film dok.
16:00 Start frei für die Liebe - film fab, USA 1998
17:30 tips & trends mobil
18:00 Blaulicht, Raser und Promille - film dok.
18:30 Geheimnisvolle Welt: Glattwale in Gefahe - film dok.
18:50 Tiere der Welt: Grillen der Pariser Metro - film dok.
19:00 heute - wiadomości
19:20 FOYER - Das Theatermagazin mit Esther Schweins
20:00 Tagesschau - wiadomości
20:15 Graz 2003
21:45 Passionen eines Lebens - film dok.
22:45 Balthus - film dok.
23:30 Seitenblicke - Revue
23:55 ZDF SPORTstudio
01:10 Charly Antonini & Jazz Power
02:10 FOYER - Das Theatermagazin mit Esther Schwins
02:45 Sternstunde Philosophie

Super RTL
06:00 Infomercials - Program informacyjny , 75 min.
07:15 Bumpety Boo _ Der kleine gelbe Superflitzer - Serial animowany (dzieci) , USA 1986 , 20 min.
07:35 Drei kleine Geister - Serial animowany (dzieci) , USA 1992 , 10 min.
07:45 Skipper - Serial animowany (dzieci) , DK 2000 , 15 min.
08:00 Oswald Oktopus - Serial animowany (dzieci) , USA 2000 , 10 min.
08:10 Little People - Serial animowany (dzieci) , USA/DK 2002 , 10 min.
08:20 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
08:30 Merlin, der Zauberhund - Serial animowany (dzieci) , GB 2000 , 15 min.
08:45 Kleine Planeten _ Gute Reise, Bing und Bong! - Serial animowany (dzieci) , USA 2001 , 15 min.
09:00 Jett Jackson - Serial sensacyjny , Lee Thompson Young,Ryan Sommers Baum,Kerry Duff,Gordon Greene,Montrose Hagins,Melanie Nicholls-King,Jeff Douglas , USA 1998 , 25 min.
09:25 Jett Jackson - Serial sensacyjny , Lee Thompson Young,Ryan Sommers Baum,Kerry Duff,Gordon Greene,Montrose Hagins,Melanie Nicholls-King,Jeff Douglas , USA 1998 , 25 min.
09:50 Clarissa - Serial komediowy , Melissa Joan Hart,Jason Zimbler,Elizabeth Hess,Joe O'Connor,Sean O'Neal , USA 1992/1993 , 30 min.
10:20 Thunderstone _ Rückkehr der Tiere - Serial SF , Jeffrey Walker,Mereoni Vuki,Anna-Grace Hopkins,Daniel Daperis,Nathan Wentworth,Damien Fotiou,Damien Fotiou , AUS 1999 , 30 min.
10:50 Galidor - Serial animowany (dzieci) , Matthew Ewald,Marie-Marguerite Sabongui , CDN 2002 , 20 min.
11:10 Cybertop - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 10 min.
11:20 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 40 min.
12:00 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 2000/2001 , 25 min.
12:25 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
12:50 Disneys Aladdin - Serial animowany (dzieci) , USA 1998 , 25 min.
13:15 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 25 min.
13:40 Liebling, ich habe die Kinder geschrumpft - Serial komediowy , Peter Scolari,Barbara Alyn Woods,Hillary Tuck,Thomas Dekker , USA 1997 , 50 min.
14:30 Ake und seine Welt - Film obyczajowy , Allan Edwall , Martin Lindström,Loa Falkman,Gunnel Fred,Katja Blomquist,Ulla Sjöblom , S 1984 , 100 min.
16:10 Wild Instinct _ Tiere wie wir - Serial animowany (dzieci) , F 2000 , 30 min.
16:40 Was ist was TV - Magazyn , D 2001 , 25 min.
17:05 Marsupilami: Die neuen Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , F 1999 , 30 min.
17:35 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , D 1997/1998 , 25 min.
18:00 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
18:25 Disneys Aladdin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
18:50 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 30 min.
19:20 Lucky Luke _ Die neuen Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , F/CDN 2001 , 25 min.
19:45 Jimmy Neutron - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 30 min.
20:15 Ruhm und Ehre - Film przygodowy , Kevin Hooks , Delroy Lindo,Henry Czerny,Bronwen Booth,Kim Stanton,David Ferry,Richard Fitzpatrick , USA 1998 , 100 min.
21:55 Schuld und Sühne - Film obyczajowy , Joseph Sargent , Patrick Dempsey,Ben Kingsley,Julie Delpy,Penny Downie,Eddie Marsan,Lili Horvath,Marie Charles , USA 1998 , 95 min.
23:30 Veronas Welt - Program rozrywkowy , D 1998/2000 , 60 min.
00:30 Infomercials - Program informacyjny , 105 min.
02:15 Nachtprogramm - Program rozrywkowy , 225 min.

ARTE
14:00 ARTE Europa
14:30 Das Umwelt - magazyn
15:15 Hatschepsut die Grosse - film dok.
16:05 Achte auf deine Linke - film krótkometrażowy
16:20 Die Hundeschule: Der perfekte Hund - serial dok.
16:50 Kaleidoskop: Berlin Tiergarten - film dok.
17:15 Wunderfasser Wolle - film dok.
18:00 Sark, das feudale Inselparadies - film dok.
19:00 Das Forum der Europäer - magazyn
19:45 Arte Info
20:00 Mit offenen Karten
20:15 Jannis Kounellis in Mexiko - film dok.
20:45 Feuerland - Geschichten vom Ende der Welt - film dok.
21:35 Metropolis - magazyn
22:30 Terra Incognita - film fab, Francja 2002
00:25 Das ist mein Gesicht - film dok.
01:25 Lola + Bilidikid - film fab, powt.

BAYERN 3
06:00 Aktuelle Panoramabilder mit Nachrichten im Barerntext
08:15 Unser Land
09:00 Bon Courage
09:30 Deutsch
10:00 Mathematik - Folgen und Grenzwerte
10:30 Fast Track English
11:00 Physik - Mechanik
11:30 Biologie
12:00 Monitor Italia
12:30 Lindenstraße - serial
13:00 Zoo & Co.
13:10 Das Gold der Caesaren - film fab, Włochy/Francja 1963
14:30 wir in bayern
16:00 Sport aktuell
17:00 Rundschau - wiadomości
17:05 Sport am Samstag
17:25 Glockenläuten aus der Pfarrkirche in Schalkhausen bei Ansbach
17:30 Bayernzeit
18:00 Rundschau - wiadomości
18:05 Zwischen Spessart und Kerwendel
18:45 Rundschau - wiadomości
19:00 Das Innenleben der Tiere
19:45 Kunst & Krempel
20:15 Die Geschichte Bayerns - film dok.
21:15 Rundschau-Magazin
21:30 Capriccio - magazyn kulturalny
22:00 Am Mittelmeer
22:45 Das Ei ist eine geschissene Gottesgabe - film dok.
00:15 Rundschau - wiadomości
00:20 Weiberregiment - film fab, Niemcy 1936
01:45 Capriccio - magazyn kulturalny
02:15 Space-Night

HESSEN
06:00 Hessenschau
06:30 Vogelparadises am Wüstenrand - film dok.
07:00 KINDERPROGRAMM
07:55 Aktiv und gesund durch Skigymnastik
08:10 Sehen statt Hören - magazyn
08:40 hessentipp - magazyn
09:10 Babylon - spricht viele Sprachen
09:40 Maintower
10:00 Herman & Tietjen
12:00 Rhein kulinarisch
12:30 ARD-Ratgeber: Recht
12:55 Informationen der BfA
13:00 Zu Hause im Meer - film dok.
13:45 Insel des Ätna - film dok.
14:30 Die Fallers - serial
15:00 Lindenstraße - serial
15:30 Fort Yuma - film fab, USA 1955
16:45 Hoppe, Hoppe ... Heilung - film dok.
17:15 Sportpresseball 2002
17:50 Motorsport
18:15 Hessen, wie es singt und klingt
18:30 Alfredissimo!
19:00 Service: Natur
19:30 Hessenschau
20:00 Tagesschau - wiadomości
20:15 Eine mörderiesche Rolle - film fab, 1995
21:40 hessen aktuell und wetter
21:50 Hauptsache Kultur
22:20 Bücher, Bücher
22:50 Sirenen der Finsternis (1) - kryminalny, Wielka Brytania 2002
00:05 Sirenen der Finsternis (2) - kryminalny, Wielka Brytania 2002
01:15 LateLounge: Club
02:00 XXL-Clubnight
05:00 www.hr-flowmotion.de

NORD 3
06:00 Englisch für Anfänger
06:30 Nordbilder
06:45 Tagesschau - Vor 20 Jahren
07:00 ARD-Ratgeber
07:30 Die Sendung mit der Maus - program dla dzieci
08:00 Fliege - talk-show
09:00 Nordmagazin
11:00 buten un binnen
11:30 Brisant - magazyn
12:00 Fünf Wege zur Meiserschaft - film dok.
13:00 Wenn zu viel Schnee fällt, muss man haft beten - film dok.
13:45 Der Doktor und das liebe Vieh
14:30 Lieb und struppig sucht ...
15:00 Die große Chance - film fab, Niemcy 1957
16:35 Nordlichter
17:00 Fußball im Norden
17:30 Lieb & teuer
18:00 Nordtour - magazyn
18:45 DAS!
19:30 Programy regionalne
20:00 Tagesschau - wiadomości
20:15 Naturparadiese in Mecklenburg- -Vorpommern
22:00 Der Verleger (1) - film fab, Niemcy 2001
23:25 Mister Universum - film fab, USA 1976
01:05 Kino kolossal - film dok.
02:05 König der Seeräuber - film fab, Włochy/Francja 1960
03:35 Brisant - magazyn
04:05 Nordbilder
04:15 Tagesschau - Vor 20 Jahren
04:20 Aktuelle Schaubude
05:15 DAS!

MDR
07:25 Länderzeit
07:55 Tom und die Biberbande - serial
08:20 Max und Moritz - film fab, Niemcy 1956
09:30 Der Doktor und dal liebe Vieh - serial
10:20 Donnerwetter
10:45 Sehen statt hören - magazyn
11:15 Alboin, König der Langobarden - film fab, Włochy 1961
12:45 Lindenstraße - serial
13:15 Musikantenscheune
14:00 Unter uns
15:30 Gute Reise TV
16:00 Sport im Osten
17:30 Tele-BINGO
18:00 Achin unterwegs
18:15 LANDESFUNKHAUS SAACHSEN-ANHALT
18:45 Glaubwürdig: Gerd Peckruhn
18:50 Unser Sandmännchen
18:56 MDR aktuell
19:00 Programy regionalne
19:30 MDR aktuell
19:50 Family Quiz
20:15 Eine Insel zum Träumen - Koh Samui - film fab, Niemcy/Austria 2001
21:45 MDR aktuell
22:00 LANDESFUNKHAUS SACHSEN-ANHALT
23:00 Treff mit O. F.
23:45 Brisant - magazyn
00:15 Stille Nacht, tödliche Nacht - film fab, Włochy 1991
01:55 Exit II - Verklärte Nacht - film fab, Austria 1995
03:30 Tagesthemen - temat dnia

SÜDWEST
06:00 Leute night
06:45 Blum und Blümchen - serial rys.
08:45 Nachtcafé
10:15 ding.tv
11:00 Brisant - magazyn
11:30 Landesschau
12:25 Bitte schön ...
12:30 Wie man Erfolg hat, ohne sich besonders anzustrengen - film fab, USA 1966
14:30 fabrixx
15:00 Die Fallers - eine Schwarzwaldfamillie - serial
15:30 100% Urlaub
16:00 offen, wird nachgelietert
17:00 Lebensgefahr inklusive: Straßenmeister auf der Autobahn
17:30 Rasthaus
18:00 Aktuell
18:05 Hierzuland
18:15 Vis-a-vis
18:45 Landesschau am Samstag
18:50 Koch-Kunst mit Vincent Klink
19:15 Landesschau unterwegs
19:20 Landesschau
19:45 Aktuell
20:00 Tagesschau - wiadomości
20:15 Der Samstag Abend
21:45 Aktuell
21:50 Schätze des Landes: Die Mineralquellen von Stuttgart
22:20 Frank Eistner
23:20 Lämmle live
00:50 Ring frei!
01:20 Brisant - magazyn
01:50 Leute night
03:00 Landesschau am Samstag

WDR
06:30 Hier und Heute - Reportage
06:45 Wildes New York
07:30 Tagesschau vor 20 Jahren
07:45 Tele-Gym
08:00 Sehen statt Hören - Ein Wochenmagazin für Hörgeschädigte
08:30 FernUniversität - Wissenschaft direkt
09:00 13 x Griechenland: Rhodos und Karpathos - Inseln des Dodekanes
09:30 Lesen, Verstehen, Interpretieren
10:00 Babylon
10:30 VETRO - das Café mit Weltblick
11:00 Euro-Pizza
11:30 Computerclub
12:00 B. trift ... - Begengnung bei Böttinger
13:00 Die Anrheiner - serial
13:30 Albatros: Die Welse vom Mekong
14:00 Quarks & Co: Bis ans Ende des Universums
14:45 Hier und Heute - Streifzuge: Über Stock unk Stein
15:00 Dat Spöökhuus - komedia, Niemcy
16:50 Lachen für Anfänger (1) - serial dok.
17:20 Schlemmerreise Österreich: (4) Steirische Schmankerl
17:50 alfredissimol - Kochen mit Bio und lise Werner
18:20 Hier und Heute unterwegs: Unter Brüdern - Alltag im Knast
18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau
20:15 Immer wieder kölsche Lieder
21:45 Aufforderung zum Tanz - film fab.
23:45 Asphalt-Cowboy - film fab, USA 1968
01:35 Rockpalast

ORB
06:15 TELE-GYM
06:30 Aktuell um 6 - Das Ländermagazin
07:00 Brandenburg aktuell
07:30 NILS und due FernsehWecker:
Hallo Spencer
Sesamstraße
Die Sendung mir der Maus
Clown Ferdinand
09:30 Sehen statt Hören - magazyn
10:00 ABENDJOURNAL
10:45 Du und Dein Garten
11:10 Fernsehbekanntschaften
11:35 Arbeitsmarkt aktuell
11:50 Auf ein Neues - nächste Ausfahrf RBB
12:35 Die Reportage im ORB
13:05 Schweiz: Wallis
13:50 ARD-Ratgeber: Geld & Börse
14:15 Länder-Menschen- - Abentauer
15:00 Hengst-Gala in Neustadt
17:00 Afernloses Moskau
17:30 Eisenbahn-Romantik
18:00 Alfredissimol - Kochen mit Bio
18:30 Unser Sandmännchen
18:40 Brandenburg aktuell
18:45 Brandenburg regional
19:00 HEIMATJOURNAL
19:30 Brandenburg aktuell mit Sport
20:00 Tagesschau
20:15 Polizeiruf 110 - serial
21:40 Brandenburg aktuell
21:45 Unter rusaischen Bären
22:10 Engel des Universums - film fab, Islandia/Niemcy/Norwegia/Dania, 2000
23:45 In concert: 4 Your Soul in concert
00:45 Brandenburg aktuell mit Sport
01:15 Tagesthemen
01:35 Brandenburg regional
01:50 HEIMATJOURNAL
02:15 Du und Dein Garten

ALPHA
06:00 TELE-GYN
06:15 Letters from Great Britain
06:45 Englisch für Anfänger
08:45 Playtime
09:04 Das Gesundheiesgespräch
10:00 Schaumali - Die Woche
10:10 Der Top-Tipp
10:15 Viens jouer avec nous
10:30 Zoo & Co.
11:00 Anschi und Karl-Heinz
11:15 Briefe aus Italien
11:45 IT-Kompaktkurs
13:45 Wir in Europa: Nachbarn
14:15 Fast Track English
14:45 Bon Courage
15:15 Avanti! Avanti!
15:45 Suenos - Weltsprache Spanisch
16:15 Unser Land
17:00 Fernweh - Die Reisereportage
17:25 Durch Land und Zeit
17:30 Köstliches Deutschland
18:00 Die Hunnen
18:45 Rundschau
19:00 MaxQ - Lust auf Wissen
19:30 Mailensteine der Naturwissenschaft und Technik
19:45 Viertel vor ...
20:00 Gernstl unterwegs
20:15 Samstags-Forum: Rolf Hochhuth
21:00 ComputerTreft
21:30 Fernseh-Schätze
22:15 Dublin: O'Connel Street
22:30 Denkzeit
23:45 Bob Ross - The Joy of Painting
00:15 Space-Night

ORF 2
06:00 Text-aktuell - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Licht ins Dunkel - Magazyn , 30 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 30 min.
09:35 Liebe, Lügen, Leidenschaften - Melodramat , Marco Serafini , Christian Kohlund,Barbara Wussow,Philipp Brenninkmeyer,Denise Zich,Rosemarie Fendel,Helmut Griem,Barbara Sukowa , D/A 2002 , 90 min.
09:35 Spiel mit mir - Film obyczajowy , Charles Walters , Doris Day,Stephen Boyd,Jimmy Durante,Martha Raye,Dean Jagger,Joseph Waring,Lynn Wood , USA 1962 , 105 min.
11:05 Immer Ärger mit den Mädchen - Film muzyczny , Peter Tewksbury , Elvis Presley,Marlyn Mason,Nicole Jaffe,Sheree North,Edward Andrews , USA 1969 , 95 min.
12:40 Seitenblicke spezial - Program rozrywkowy , 20 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 10 min.
13:10 Schrammeln - Film muzyczny , Géza von Bolváry , Hans Moser,Paul Hörbiger,Marte Harell,Hans Holt,Fritz Imhoff,Paula Pfluger,Ingeborg Egger , A 1944 , 95 min.
14:45 Die Heilige und ihr Narr - Melodramat , Gustav Ucicky , Gerhard Riedmann,Gundula Blau,Hertha Feiler,Willy Birgel,Heinrich Gretler,Franca Parisi,Hugo Gottschlich , A 1957 , 90 min.
16:15 Bilderbuch Österreich - Program podróżniczy , 10 min.
16:25 Alpen _ Donau _ Adria - Program podróżniczy , 30 min.
16:55 Religionen der Welt - Magazyn , 5 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Erlebnis Österreich - Magazyn , 40 min.
17:45 Volksanwalt - Magazyn , 35 min.
18:20 Bingo - Teleturniej , 40 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Die Krone der Volksmusik - Program muzyczny , 120 min.
22:15 Zeit im Bild - Program informacyjny , 10 min.
22:25 Graz fliegt! - Magazyn , 90 min.
23:55 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
00:00 Charade - Film kryminalny , Stanley Donen , Cary Grant,Audrey Hepburn,Walter Matthau,James Coburn,George Kennedy,Ned Glass,Thomas Chelimsky , USA 1963 , 110 min.
01:50 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
01:55 Alpen _ Donau _ Adria - Program podróżniczy , 30 min.
02:25 Volksanwalt - Magazyn , 35 min.
03:00 Erlebnis Österreich - Magazyn , 35 min.
03:35 Napoleon - Film obyczajowy , Yves Simoneau , Christian Clavier,John Malkovich,Gérard Depardieu,Isabella Rossellini,Mavie Hörbiger,Heino Ferch,Marie Bäumer , F/D 2002 , 90 min.
05:10 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 25 min.
05:35 Schlemmerreise _ Köstliches Deutschland - Magazyn , 25 min.

NBC
06:00 European Market Week - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Middle East This Week - Program informacyjny , 30 min.
07:00 Asia Market Week - Program informacyjny , 30 min.
07:30 European Market Week - Program informacyjny , 30 min.
08:00 Louis Rukeyser's Wall Street - Magazyn , 30 min.
08:30 Wall Street Journal - Magazyn , 30 min.
09:00 Cottonwood Christian Centre - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Mc Laughlin Group - Magazyn , 30 min.
10:00 Giga Party - Magazyn , 90 min.
11:30 Europa Journal - Program informacyjny , 30 min.
12:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
15:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
16:00 TV-Predigt mit Pastor Wegert - Magazyn , 30 min.
16:30 Bibel-TV - Magazyn , 30 min.
17:00 Hof mit Himmel - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Golfmagazin - Program sportowy , 120 min.
19:30 Europa Journal - Program informacyjny , 30 min.
20:00 Golfmagazin - Program sportowy , 120 min.
22:00 T-Games _ Die Show - Magazyn , 30 min.
22:30 Best of T-online - Magazyn , 30 min.
23:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
01:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
02:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
04:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
05:00 Donahue - Program informacyjny , 60 min.

Euronews
06:00 Frühstücksfernsehen - Program informacyjny , 300 min.
11:00 News - Program informacyjny , 120 min.
13:00 Mittagsnachrichten - Program informacyjny , 120 min.
15:00 News - Program informacyjny , 240 min.
19:00 News - Program informacyjny , 15 min.
19:15 Europeans - Program informacyjny , 8 min.
19:23 News - Program informacyjny , 112 min.
21:15 Perspectives - Program informacyjny , 20 min.
21:35 News - Program informacyjny , 145 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 360 min.

CNN
06:00 International Correspondents
06:30 World Report
07:00 World News
07:30 World Business This Week
08:00 World News
08:30 Your Health
09:00 World News
09:30 Inside Europe
10:00 Larry King
11:00 World News
11:30 World Sport
12:00 World News
12:30 The Music Room
13:00 World News
13:30 World Sport
14:00 World News
14:30 Diplomatic License
15:00 World News
15:30 People in The News
16:00 World News
16:30 World Sport
17:00 World News
17:30 Golf Plus
18:00 World News
18:30 Inside Africa
19:00 World Business This Week
19:30 Best Of Insight
20:00 World News
20:30 Pinnacle
21:00 World News
21:30 Inside Europe
22:00 World News
22:30 International Correspondents
23:00 World News
23:30 World Sport
00:00 World News
00:30 The Daily Show With Jon Stewart: Global Edition
01:00 World News
01:30 Next@CNN
02:00 World News
02:30 World Report
03:00 Larry King Weekend
04:00 The Music Room
04:30 Your Health
05:00 World News
05:30 Diplomatic License

BBC WORLD
06:00 BBC News
06:30 Talking Movies
07:00 BBC News
07:30 Simpson's World
08:00 BBC News
08:30 Click Online
09:00 BBC News
10:00 BBC News
10:10 Ice Dogs
11:00 BBC News
11:30 Top Gear
12:00 BBC News
12:30 This Week
13:00 BBC News
14:00 BBC News
14:15 Profiles: Saddam Hussein
15:00 BBC News
15:30 Correnspondent
16:00 BBC News
16:10 Ice Dogs
17:00 BBC News
17:30 Simpson's World
18:00 BBC News
18:30 Talking Movies
19:00 BBC News
19:30 This Week
20:00 BBC News
20:30 Earth Report
21:00 BBC News
22:00 BBC News
22:30 Talking Movies
23:00 BBC News
23:15 Profiles: Saddam Hussein
00:00 BBC News
00:30 Simpson's World
01:00 BBC News
01:30 This Week
02:00 BBC News
02:30 Fast Track
02:45 Holiday
03:00 BBC News
03:30 Simpson's World
04:00 BBC News
04:30 Correspondent
05:00 BBC News
05:30 This Week

TVN 24
Serwisy inf. co pół godziny
06:00 Bilans tygodnia
06:30 Serwis sportowy
07:00 Studio 24
07:30 Styl - magazyn
08:00 Multikino - magazyn
08:30 Zdrowie
09:30 Automaniak - magazyn
10:00 Serwis sportowy
10:30 Styl - magazyn
11:00 Cały ten świat (1)
11:30 Cały ten świat (2)
12:00 Serwis sportowy
12:30 Automaniak
13:00 Studio 24
13:30 Bilans tygodnia
14:00 Serwis sportowy
14:30 Styl
15:30 Raport TVN 24
16:00 Serwis sportowy
16:30 Automaniak
17:00 Reportaż; Serwis sportowy
17:30 Studio 24
18:30 Zdrowie
19:00 Fakty
19:30 Automaniak
20:00 Cały ten świat (1)
20:30 Cały ten świat (2)
21:00 Magazyn sportowy
21:30 Raport TVN 24
22:00 Studio 24
22:30 Multikino
23:00 Bilans tygodnia
23:30 Europejska corrida - reportaż
00:00 Magazyn sportowy
00:30 Cały ten świat
01:30 Fakty
02:00 Studio 24
02:30 Raport TVN 24
03:00 Magazyn sportowy
03:30 Automaniak
04:00 Studio 24
04:30 Styl
05:00 Cały ten świat

CNBC EUROPE
06:00 Europe This Week
06:30 Asia Market Week
07:00 Far Eastern Economic Rev
07:30 US Business Centr.
08:00 Market Week
08:30 McLaughlin Group
09:00 Cottonwood Christian Centre
09:30 Far Eastern Economic Rev
10:00 Europe This Week
10:30 Asia Market Week
11:00 Wall Street Journal
11:30 McLaughlin Group
12:00 CNBC Sports
16:00 Europe This Week
16:30 Asia Market Week
17:00 US Business Centre
17:30 Market Week
18:00 Wall Street Journal
18:30 McLaughlin Group
19:00 Time And Again
19:45 Dateline
20:30 Tonight Show With Jay Leno
22:00 Late Night With Conan O'Brien
22:45 Sketches
23:00 CNBC Sports
01:00 Time And Again
01:45 Dateline
02:30 Time And Again
03:15 Dateline

CARTOON NETWORK
06:00 Droopy, superdetektyw
06:20 Musze opowieści
06:45 Tom i Jerry
07:10 Szczeniak zwany Scooby-Doo
07:35 Mike, Lu i Og
08:00 Chojracka 60
09:00 Bliźniaki Cramp
09:30 Strażnicy czasu
10:00 Owca w wielkim mieście
10:30 Kosmiczna rodzinka
10:55 Atomówki
11:20 Mroczni i źli
11:45 Dwa głupie psy
12:10 Jam łasica
12:30 Ed, Edd + Eddy
13:00 Toonami
14:00 Scooby-Doo
14:25 Flintstonowie
14:45 Tom i Jerry
15:10 Ed, Edd + Eddy
15:30 Laboratorium Dextera
16:00 Atomówki
16:30 Cubix
17:00 Owca w wielkim mieście
17:30 Bliźniaki Cramp
18:00 Chojrak - tchórzliwy pies
18:30 Zwariowane melodie
19:00 Tom i Jerry
19:30 Scooby-Doo
20:00 Flintstonowie

FOX KIDS
06:00 Przygody Pytalskich
06:20 Lochy i smoki
06:45 Dennis rozrabiaka
07:10 Zły pies
07:30 Hamtaro
07:55 Dzieciaki z klasy 402
08:15 Świat według Ludwiczka
08:40 Pokémon 2
09:00 Spiderman
09:25 Szalony Jack, pirat
09:45 Walter Melon
10:05 Oggy i karaluchy
10:30 Agenci Fox Kids: Inspektor Gadżet
10:50 Agenci Fox Kids: Odlotowe agentki
11:15 Agenci Fox Kids: Tajne akta Psiej Agencji
11:35 Agenci Fox Kids: Special Show
12:00 Szalony Jack, pirat
12:20 Power Rangers Time Force
13:05 Kot Ik!
13:30 Oggy i karaluchy
13:05 Pokémon 2
14:10 Nowa rodzina Addamsów
14:35 Jak dwie krople wody
15:00 Agenci Fox Kids: Inspektor Gadżet
15:20 Agenci Fox Kids: Tajne akta Psiej Agencji
15:30 Agenci Fox Kids: Odlotowe agentki
16:00 Agenci Fox Kids: Special Show
16:25 Oggy i karaluchy
16:45 Kot Ik!
17:10 Dennis rozrabiaka
17:35 Świat według Ludwiczka
17:55 Jerry i paczka
18:15 Dzieciaki z klasy 402
18:40 Jak dwie krople wody
19:00 The Simpsons
19:30 Nowa rodzina Addamsów
19:55 Gęsia skórka
20:20 Kleszcz
20:40 X-Men
21:00 Spiderman
21:50 Oggy i karaluchy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.