TVP 1
05:05 Moda na sukces - odc. 5292 (The Bold and the Beautiful ep. 5292); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Moda na sukces - odc. 5293 (The Bold and the Beautiful ep. 5293); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00; Pogoda 6:02, 6:32, 7:02, 7:34, 8:05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:20 Do przerwy 0:1 - odc 7/7 - Pożegnanie z wakacjami - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:55 Budzik - Myj ząbki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Moliki książkowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Heidi - Plotka, odc. 4 (DANGER RUMEUR); serial animowany kraj prod.Hiszpania, Francja (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Zagubieni z Lotu 29 - Dołek, odc. 6 (.); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Raj; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 ABC Klimatu - Chmury; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, Na żywo
12:40 Świry - odc. 7 (Psych, ep. 7, Who Ya Gonna Call?); serial kryminalny kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Plebania - odc. 1615; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Klan - odc. 2004 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Opole 2010 na bis - Debiuty; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, Na żywo
15:15 Jaka to melodia? - odc. 2112; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Moda na sukces - odc. 5294 (The Bold and the Beautiful ep. 5294); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Moda na sukces - odc. 5295 (The Bold and the Beautiful ep. 5295); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Celownik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rajd Dakar 2011 - kronika cz. I; STEREO, 16:9
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, Na żywo
17:25 Plebania - odc. 1616; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Klan - odc. 2005 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2113; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorynka - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 12 - Tor przeszkód; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Wieczorynka - Buli - Rywalka, odc. 73 (La Rivale); serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:00 Sport - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:05 Rajd Dakar 2011 - kronika cz. II; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:25 Bananowy doktor II - odc. 4 (Royal Pains - odc. 4) - txt - str.777; serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Filantrop - odc. 2/8 (The Philanthropist ep. 2) kraj prod.CZECHY, Wielka Brytania, USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Tajemnica Arianny - cz. 2 (Segreto di Arianna, 2 puntata); film fabularny kraj prod.Włochy (2006); reż.:Gianni Lepre; wyk.:Lorenza Indovina, Massimo Poggio; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Herosi II - Rodzina odc. 3/11 (Heroes II, ep. 3 Kindred); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Herosi II - Uprzejmość obcych odc. 4/11 (Heroes II, ep. 4 The Kindness of Strangers); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Kino nocnych marków - Kojak seria 6 - Nikt nie jest ślepy; serial kryminalny kraj prod.USA (1989); Dla małoletnich od lat 12
03:40 Notacje - Elżbieta Zawacka. Byłam na pogrzebie Sikorskiego; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zagadkowa Jedynka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
05:45 MASH - odc. 153 (MASH (s. VII, T105 Lil)); serial komediowy kraj prod.USA (1979); Dla małoletnich od lat 12
06:15 Córki McLeoda odc.177 - Kolejne polowanie (McLeod's Daughters, s. 7 ep. (Of hearts and hunters)); serial obyczajowy kraj prod.Australia (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:30 Na dobre i na złe - odc. 89 - Dziecięca fantazja; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym:  Panorama 9:40; Pogoda 9:00, 10:15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:50 Aleja gwiazd: Krzysztof Krawczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Familiada - odc. 1803 Odcinek Specjalny; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Kabaretożercy - (1); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 William i Kate: królewskie zaręczyny (William and Kate - A royal engagement); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Wendy Robins; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Sąsiedzi - odc. 4 Dzisiaj premiera; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Barwy szczęścia - odc. 521 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 800; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Świat; STEREO, Na żywo
16:15 Giełda; STEREO, Na żywo
16:23 Pogoda; STEREO, Na żywo
16:30 Tancerze - odc. 6; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Jeden z dziesięciu - odc. 13/64; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, Na żywo
18:35 Śladami ORLEN Teamu - Dakar na obcasach; felieton; STEREO, 16:9
18:39 Pogoda; STEREO, Na żywo
18:40 Gorący temat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:00 Licencja na wychowanie odc.45 - Lulu na moście; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Sąsiedzi - odc. 5 Matki, żony i doktor Halicki; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 522 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 801; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 542; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Marzenia i łzy (Tears and Dreams); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Chao Gan; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Wieczór filmowy Kocham Kino - Plac Zbawiciela - txt - str.777; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze; wyk.:Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Beata Tyszkiewicz, Beata Fudalej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Rzym - odc. 7 (Rome, s. 1 ep. 107); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Dozwolone od lat 18
02:40 XXL; komedia kraj prod.Francja (1997); reż.:Ariel  Zeitoun; wyk.:Gérard Depardieu, Michel Boujenah, Elsa Zylberstein, Gad Elmaleh, Catherine Jacob; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:15 Marzenia i łzy (Tears and Dreams); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Chao Gan; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Zakończenie dnia

TVP Info
5:55 Info poranek
6:00 Serwis info
6:08 Prognoza pogody
6:12 Info poranek
6:23 Info traffic
6:30 Serwis info
6:39 Prognoza pogody
6:42 Info poranek
6:53 Info traffic
7:00 Serwis info
7:07 Prognoza pogody
7:10 Info poranek
7:23 Info traffic
7:30 Serwis info
7:38 Prognoza pogody
7:41 Info poranek
7:48 Twoja@sprawa
7:53 Info traffic
8:00 Serwis info
8:03 Gość poranka
8:17 Prognoza pogody
8:20 Info poranek
8:30 Serwis info
8:36 Prognoza pogody
8:38 Info poranek
8:53 Info traffic
9:00 Serwis info
9:08 Prognoza pogody
9:12 Gość poranka
9:22 Info poranek
9:30 Serwis info
9:41 Prognoza pogody
9:44 Serwis sportowy
9:50 Info poranek
10:00 Serwis info
10:12 Biznes - otwarcie dnia
10:21 Prognoza pogody
10:23 Info poranek
10:30 Serwis info
10:41 Prognoza pogody
10:44 Serwis sportowy
10:50 Gość poranka
11:00 Serwis info
11:20 Serwis sportowy
11:25 Prognoza pogody
11:30 Serwis info
11:50 Prognoza pogody
11:55 Serwis sportowy
12:00 Serwis info
12:17 Biznes
12:27 Prognoza pogody
12:30 Serwis info
12:50 Prognoza pogody
12:55 Serwis sportowy
13:00 Serwis info
13:10 Raport z Polski
13:26 Prognoza pogody
13:30 Serwis info
13:50 Prognoza pogody
13:55 Serwis sportowy
14:00 Serwis info
14:22 Prognoza pogody
14:30 Serwis info
14:50 Prognoza pogody
14:55 Serwis sportowy
15:00 Serwis info
15:10 Raport z Polski
15:30 Serwis info
15:50 Prognoza pogody
15:55 Serwis sportowy
16:00 Rozmowa dnia
16:15 Biznes
16:25 Prognoza pogody
16:30 Serwis info
16:57 Prognoza pogody
17:00 Program lokalny
20:00 Serwis info
20:10 Minęła 20-ta
21:00 Prognoza pogody
21:06 Telekurier
21:30 Serwis info
21:41 Prognoza pogody
21:45 Program lokalny
22:15 Studio Lotto
22:24 Info dziennik flesz
22:28 Prognoza pogody
22:30 Info dziennik - gość
22:45 Info dziennik
23:30 Info dziennik - raport dnia
23:45 Prognoza pogody
23:48 Sportowy wieczór
0:06 Rajd Dakar 2011 - podsumowanie dnia
0:40 Cała prawda o... Odcinek: 2
1:31 Minęła 20-ta
2:14 Info dziennik flesz
2:18 Prognoza pogody
2:20 Info dziennik - gość
2:34 Info dziennik
3:12 Info dziennik - raport dnia
3:24 Newsroom
3:48 Raport z Polski
4:00 Minęła 20-ta
4:43 Telekurier
5:24 Sportowy wieczór
5:34 Raport z Polski

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 1459
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:40 Ben Hur - Opowieść o Chrystusie
9:10 Miodowe lata Odcinek: 48
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 18 Sezon: 2
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 19 Sezon: 2
11:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 99 Sezon: 3
11:30 Mamuśki Odcinek: 27 Sezon: 2
12:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 242
13:00 Niania Odcinek: 53
13:30 Niania Odcinek: 54
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1221
14:45 Gotowe na wszystko Odcinek: 6 Sezon: 4
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 100 Sezon: 3
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 24
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1222
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 202
20:00 8 części prawdy
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 6 Sezon: 5
23:00 Hotel 52 Odcinek: 17
0:00 Tajemnice Zoey
2:00 Program interaktywny
4:40 TV market

TVN
5:40 Uwaga!
6:00 Mango - Telezakupy
7:00 Granie na śniadanie
8:00 Prosto w serce Odcinek: 6
8:30 Dzień Dobry TVN
11:00 Na Wspólnej Odcinek: 1375 Sezon: 8
11:30 Granie na ekranie
12:25 Mango - Telezakupy
13:20 Detektywi Odcinek: 785
13:55 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 3 Sezon: 11
14:55 Między kuchnią a salonem
15:55 Rozmowy w toku
16:55 Sąd rodzinny Odcinek: 143
17:55 Prosto w serce Odcinek: 7
18:25 Detektywi Odcinek: 786
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1376 Sezon: 8
20:45 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 771
21:30 Detektyw Monk Odcinek: 16 Sezon: 6
22:30 Pamiętniki wampirów Odcinek: 4
23:25 Kuba Wojewódzki Odcinek: 29 Sezon: 4
0:25 Superwizjer Odcinek: 909
1:00 Uwaga!
1:20 Arkana magii
2:15 Telesklep
2:40 Rozmowy w toku
3:35 Nie z tego świata Odcinek: 18 Sezon: 4
4:30 Co za tydzień Odcinek: 479
5:00 Nic straconego

TV 4
5:00 VIP - program kulturalny
5:20 mała Czarna - talk-show
6:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7:15 Słoneczny patrol - odc. 93, serial obyczajowy, USA 1989
8:20 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
9:20 Morze miłości - odc. 87, Meksyk 2009
10:20 Osaczona - odc. 75, USA 2007
11:20 Nie igraj z aniołem - odc. 97, Meksyk 2008
12:20 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:30 VIP - program kulturalny
14:00 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00 Słoneczny patrol - odc. 94, serial obyczajowy, USA 1989
16:00 Zbuntowani 2 - odc. 56, Meksyk 2005
17:00 Osaczona - odc. 76, USA 2007
18:00 Nie igraj z aniołem - odc. 98, Meksyk 2008
19:00 Morze miłości - odc. 88, Meksyk 2009
20:00 Galileo - odc. 172
21:00 Cień - film przygodowy, USA 1994
23:15 Geneza - odc. 16, Hiszpania 2007
00:30 mała Czarna - talk-show
1:30 Rok broni - thriller, USA 1991
3:40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
4:30 TV Market - magazyn reklamowy
5:00 Zakończenie programu

TVN 7
5:25 Marina Odcinek: 99
6:15 Na Wspólnej Odcinek: 822
6:45 Kuba Wojewódzki Sezon: 3
7:40 Plotkara Odcinek: 9 Sezon: 3
8:30 Brzydula Odcinek: 185
9:00 Brzydula Odcinek: 186
9:30 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 12 Sezon: 4
10:30 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 13 Sezon: 4
11:30 Telezakupy
13:05 Apetyt na kasę
14:05 Marina Odcinek: 100
15:05 Kuba Wojewódzki Sezon: 4
16:05 Plotkara Odcinek: 10 Sezon: 3
17:00 Brzydula Odcinek: 187
17:30 Brzydula Odcinek: 188
18:00 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 14 Sezon: 4
19:00 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 15 Sezon: 4
20:00 Podwójny agent
22:05 Agenci NCIS Odcinek: 17 Sezon: 4
23:00 Imperium słońca
1:50 Arkana magii

TV Puls
6:00 Stacja Porankowo
7:00 Sędzia Judy Odcinek: 93
7:30 Burza uczuć Odcinek: 613
8:30 Pustynna miłość Odcinek: 93
9:30 Taki jest świat Odcinek: 81
10:00 Gdzie jest Elisa? Odcinek: 93
11:00 Burza uczuć Odcinek: 614
12:00 Gotuj jak mistrz Odcinek: 3
12:30 Sędzia Judy Odcinek: 94
13:00 Pustynna miłość Odcinek: 94
14:00 Gdzie jest Elisa? Odcinek: 94
15:00 Bajki animowane
16:00 Pan Samochodzik i praskie tajemnice
18:00 Bajki animowane
18:30 Karmelowy obóz Odcinek: 34
19:00 Pszczółka Maja
19:30 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 7
20:00 Jetsonowie Odcinek: 21
20:35 Scooby-Doo na wyspie zombie
22:00 Goło i wesoło Odcinek: 64
22:30 Jerry Springer Show Odcinek: 102
23:30 Świąteczny gość
1:30 Programy powtórkowe
5:30 Telemarket

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00; Pogoda 6:02, 6:32, 7:02, 7:34, 8:05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:05 Polityka przy kawie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Żegnaj, Rockefeller - odc. 7; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Indeks z piosenkami czyli I część Gali Piosenki Studenckiej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Smaki polskie - Faszerowana pierś z kurczaka; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Barwy szczęścia - odc. 297; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Barwy szczęścia - odc. 298; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 M jak miłość - odc. 786; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:15 Plebania - odc. 1605; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Złotopolscy - odc. 82* - Tarapaty; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Egzamin z życia - odc. 51; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Polska 24 - Informacje; STEREO
14:35 Golec uOrkiestra na bis - Wszystkim na uciechę!; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Wideoteka dorosłego człowieka - (100) cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:25 Szansa na Sukces - Andrzej Rosiewicz i Asocjacja Hagaw; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Plebania - odc. 1605; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Nocka nocków; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Napad na bank; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, Na żywo
20:15 Londyńczycy - odc. 11/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Kabaretowa Scena Dwójki - Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Polska 24 - Opinie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Ekstradycja II - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:45 Tygrysy Europy - odc. 17/18 - Porwanie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1605; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Napad na bank; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:10 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 4/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Polska 24 - Opinie; STEREO
03:25 Wilnoteka; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Królowie śródmieścia - odc. 5/13 - Zakochana policjantka; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 S jak szpieg - Trzy etaty dyplomaty; reportaż; Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
8:05 Hi way
9:40 Boski
11:40 KFPP Opole '94 - Edyta Bartosiewicz Odcinek: 45
11:50 Brzytwa
12:05 Transmisja Odcinek: 6
12:25 Studio R  Odcinek: 10
12:45 Totus Tuus - Henryk Mikołaj Górecki
13:00 Arcydzieła muzyki klasycznej Odcinek: 19
13:35 Arcydzieła muzyki klasycznej
14:20 Komisarz
16:15 Do zobaczenia pod wieżą Eiffla
18:00 Obywatel Havel
20:10 Sprawa Dantona
22:55 Ecce bombo
0:35 Los człowieka
2:15 Skazany na bluesa
3:50 Sztuka mediów Odcinek: 5
4:35 Rozmowy istotne Odcinek: 76
5:00 Zakończenie programu

TVP Historia
8:00 Dziennik telewizyjny - 11.01
8:35 Notacje Odcinek: 71
8:50 Dzieje Polaków Odcinek: 112
8:55 Rewizja nadzwyczajna Odcinek: 123
9:20 Uniwersytet Wrocławski. Trzy stulecia Odcinek: 7
9:40 Etniczne klimaty Odcinek: 62
10:00 Noce i dnie Odcinek: 4
11:00 W kręgu mistrzów sztuki
11:30 Z innej strony Odcinek: 3
12:00 Historyczne kalendarium dzienne
12:45 Tajemnice żelaznych maszyn
13:00 Tajna Historia Zimnej Wojny
13:25 Ex libris Odcinek: 37
13:40 Flesz historii Odcinek: 7
14:00 American ski
14:50 Historia zapisana w lasach Odcinek: 2
15:00 Tajemnice Doliny Nilu Odcinek: 2
15:30 Tajna historia ZSRR Odcinek: 3
16:00 Wielcy graficy polscy
16:30 Historyczne kalendarium dzienne Odcinek: 6
17:35 Noce i dnie Odcinek: 5
18:30 Errata do biografii Odcinek: 56
19:00 Dziennik telewizyjny - 11.01
19:30 Oczywiste nieoczywiste Odcinek: 11
20:00 Schizofrenia
21:00 Korespondent Odcinek: 2
21:30 Byłem żołnierzem Wehrmachtu Odcinek: 2
21:50 Historia zapisana w lasach Odcinek: 3
22:00 Fałszywy kadr Odcinek: 4
22:30 Tam gdzie jesteśmy Odcinek: 4
23:00 Wojskowy Program Historyczny Odcinek: 9
23:45 Zakończenie programu

TVP Sport
8:05 Puchar Świata w Altenmarkt-Zauchensee
9:05 Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
10:45 Wiem, że potrafię
11:00 Rok na wyścigach
11:50 Telezakupy
12:30 Mistrzostwa Europy w Collalbo
13:45 Z archiwum TVP
14:00 Puchar Świata w Oberhofie
15:10 Gala Mistrzów Sportu
15:35 Puchar Świata - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
17:20 Puchar Świata we Flachau
19:00 Gala Mistrzów Sportu
20:25 Puchar Świata we Flachau
21:40 Gala Mistrzów Sportu
22:05 Puchar Świata w Oberhofie
23:00 Sportowy wieczór
23:20 Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
0:55 Zakończenie programu

TVP HD
8:00 Londyńczycy Odcinek: 11 Sezon: 2
8:40 Spis cudzołożnic
9:50 Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
10:30 Ojciec Mateusz Odcinek: 36
11:15 Kolejność uczuć
12:40 Klasztory polskie
13:10 Mistrzostwa Europy w Pruszkowie
14:35 Sprawiedliwi Odcinek: 4
15:20 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej
15:30 Tajemnice Watykanu Odcinek: 2
16:00 Złote runo
17:20 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej
17:30 Szukanie, szukanie w drodze poznawanie Odcinek: 5
17:55 Przybyli ułani
18:55 Obcy VI
19:25 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej
19:35 Ranczo Odcinek: 28
20:20 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej
20:25 Trzynasty Odcinek: 2
21:55 Gdzie jesteś, święty Mikołaju?
22:40 Oficer Odcinek: 3
23:30 Zakończenie dnia

Tele 5
6:05 Anita Odcinek: 59
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Anita Odcinek: 60
12:55 Tajniak i agentka Odcinek: 21
13:55 Rozbitkowie Odcinek: 2
14:55 Kibice Odcinek: 13
15:25 Lub czasopisma
15:45 Tajniak i agentka Odcinek: 22
16:45 Łowcy niewolników Odcinek: 2
18:10 Stadion grozy
20:00 Kompania K
22:10 Do diabła z kryminałem Odcinek: 15 Sezon: 2
23:10 Lub czasopisma
23:20 Akta zbrodni Odcinek: 13 Sezon: 10
23:50 Akta zbrodni Odcinek: 14 Sezon: 10
0:15 Podniecający miesiąc miodowy
1:45 Nocny patrol

Polsat 2
6:00 Wydarzenia
6:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 18
7:00 Gra w ciemno Odcinek: 222
8:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1218
8:45 Samo życie Odcinek: 1489
9:15 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 164
10:15 Pensjonat pod Różą Odcinek: 7
11:15 Gra w ciemno Odcinek: 223
12:05 Interwencja
12:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 70
13:00 Daleko od noszy Odcinek: 110
13:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 217
14:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 165
15:00 Mamuśki Odcinek: 16
15:30 Ewa gotuje
16:00 Adam i Ewa Odcinek: 149
16:30 Pensjonat pod Różą Odcinek: 7
17:30 Wydarzenia
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 19
19:00 Dlaczego ja? Odcinek: 7
20:00 Wydarzenia
20:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1219
21:30 Samo życie Odcinek: 1490
22:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 166
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 218
23:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 71
0:00 Daleko od noszy Odicnek: 111
0:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 19
1:00 Samo życie Odcinek: 1490
1:30 Kobieta Cafe Odcinek: 5
2:30 Wydarzenia
3:00 Interwencja
3:25 Pierwsza miłość Odcinek: 1219
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 218
4:30 Tam, gdzie nie wolno zaglądać
5:00 Dlaczego ja? Odcinek: 8

Romance TV
00:35 Przyjaźń i inne choroby 
02:05 Kto błądzi jest sexy
03:35 Barbara Wood: Igraszki losu
05:05 Pod żaglami: Odyseja serc
06:40 Burza uczuć, Epizod 15
07:30 Burza uczuć, Epizod 16
08:20 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Mężczyzna z walizką
09:05 Charlotte Link: Zdrada
10:40 W dolinie dzikich róż - Triumf miłości
12:10 Burza uczuć, Epizod 16
13:00 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Mężczyzna z walizką
13:45 Przyjaźń i inne choroby
15:15 Kto błądzi jest sexy
16:50 Pan Niania - Mąż dla mamy
18:20 Burza uczuć, Epizod 17
19:10 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Cena życia
20:00 Rosamunde Pilcher: Niebo nad Kornwalią
21:35 Rosamunde Pilcher: Zwycięstwo miłości
23:05 Burza uczuć, Epizod 17
23:55 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Cena życia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.