TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Kundle i reszta; odc.1/26; serial anim.prod. francuskiej
09:10 Jedyneczka
09:35 Bajeczki Jedyneczki
09:40 Notatnik przyrodniczy; Dlaczego w górach spotkała nas burza
09:50 Słodkie zmartwienia; odc.22; serial prod.USA
10:15 Bezpieczne lądowanie; odc. 2 -Upadek Ikara; serial prod.francuskiej [stereo]
11:10 Medycyna naturalna w Europie; odc.1/7 -Zioła i ich działanie; serial dok. prod. niem.
11:35 Retransmisja Audiencji Generalnej Papieża Jana Pawła II
12:00 Wiadomości
12:20 Klan; odc. 613; telenowela TVP; powt.
12:45 Co kryje kurz...
13:40 Studio sport; Tour de Pologne
14:00 11 września 2002; Rozmowa z gośćmi
15:00 Wiadomości
15:10 11 września 2002; Muzeum Narodowe
16:05 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 11 września 2002; Gość Jedynki; -wydanie specjalne
17:40 Klan; odc.614; telenowela TVP
18:10 11 września 2002; Minął rok...
18:55 11 września 2002; Filharmonia Narodowa
19:15 Wieczorynka; Królowie i królowe; odc.58 -Król Bum Bum dżentelmen; film anim.prod.francuskiej
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Miej oczy szeroko otwarte; In memoriam, Nowy Jork 11.09.01-film dok.
21:25 Na żywo; wyd.spec. z Nowego Jorku
22:10 W zastępstwie taty-film fab.prod. USA
23:47 Monitor  Wiadomości
00:00 Profit
00:10 Tour de Pologne - kronika
00:20 Co kryje kurz...
01:15 Plebania; odc.198; powt.-telenowela TVP
01:40 Plebania; odc.199-telenowela TVP
02:05 Plebania; odc.200-telenowela TVP
02:35 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc. 6 -Niespodzianka; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek; Corrida
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio łyżwiarz
08:00 Cena życia; odc. 6 -Dawcy i biorcy; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie
10:25 Praca dla każdego; odc.8
10:35 7 dni świat; wyd. spec.; powt.
11:25 W cieniu Kremla; Mariaż z oporami; powt.
12:00 Kabaret na festiwalu; Fabularny show kabaretowy
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 5; 1999  serial prod. USA; reż: Andrej Zinca; wyk: Jennifer Bini Taylor, Jackson Rose, James Hyde
14:00 Radio Romans; odc. 8  Weekend; serial TVP
14:30 Róbta co chceta
14:55 Abecadło dźwięków; odc.39    /stacja benzynowa/
15:00 Krzyżówka szczęścia; odc.230
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; odc. 2 -Szaleństwo króla; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
15:55 Podróże z Euro; odc.12
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Wstęp B.Kaczyńskiego -"Miłujmy się wzajemnie"
16:30 Miłujmy się wzajemnie...Chichester Psalms Leonarda Bernsteina
16:55 Świat obok nas; Lot 93:Nowi Bohaterowie Ameryki; film dok.prod. USA
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 37.Międz.Festiwal Wratislavia Cantans-W.A.Mozart "Requiem"
20:05 M jak miłość; odc. 72; serial TVP
21:05 Linia specjalna-premier Leszek Miller
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Wywiad z Peterem Brookiem
22:45 Kino Mocnych Wrażeń; Motywy zbrodni; Mortal Thoughts; 1991  film fab.prod.USA/dla dorosłych/; reż: Alan Rudolph; wyk: Demi Moore,Bruce Willis,Harvey Keitel
00:30 Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście; odc.2/18 -Okrutna prawda; serial prod.USA [tylko dla dorosłych][stereo]
00:55 Z Archiwum X; odc.11 /seria VII/; serial prod. USA [tylko dla dorosłych]; wyk: David Duchovny, Gillian Anderson
01:45 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon - serial anim. (powt.)
7.25 Kosmiczne wojny - serial anim. (powt.)
7.50 Strażnik Teksasu - pilot serialu sensacyjnego USA
8.45 Roswell (3) - serial s.f. USA (powt.}
9.40 Samo życie (93) - serial obycz. pol. (powt.)
10.10 Benny Hill
10.40 Rosyjska ruletka - teleturniej
11.30 Adam i Ewa (52) - serial obycz. pol. (powt.)
12.00 Serca na rozdrożu (109) - telenowela argent. (powt.)
12.45 Z głową w chmurach (123) - serial obycz. braz.
13.45 Zerwane więzi - talk-show
14.45 Pokemon - serial anim.
15.15 Świat według kiepskich (powt.)
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (53) - serial obycz. pol.
16.35 Serca na rozdrożu (110) - telenowela argent.
17.20 Strażnik Teksasu - pilot serialu sens. USA
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (101) - serial dla młodzieży USA
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Życiowa szansa
20.05 Świat według Kiepskich (117) - serial kom. pol.
20.40 Samo życie (94) - serial obycz. pol.
21.10 Rocky 2 - film sens. USA
21.30 Losowanie Lotto i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
23.25 Informacje, Sport
23.40 Prognoza pogody
23.45 Graffiti - program publ.
23.55 Misja ojca Ramboniego (2) - film obycz. wł., 1998
1.35 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu

TVN
5.35 Kropka nad i - program publ. (powt.)
5.50 Tajemnice pocałunku (77 /99) - telenowela meks. (powt.)
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (160/169) - telenowela kolumb. (powt.)
7.50 Srebrny surfer - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 (na żywo) Tele Gra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk-show
12.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13.25 Kapitan Planeta - serial anim. (powt.)
13.50 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim. (powt.)
14.15 Beverly Hills 90210 (211) - serial obycz. USA
15.15 Milionerzy (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (161/169) - telenowela kolumb.
17.10 Tajemnice pocałunku (78/99) - telenowela meks.
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Oko za oko - program rozrywkowy
21.00 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
22.15 11 września - World Trade Center (1} - film dok.
23.00 TVN Fakty
23.15 Kropka nad i - program publ.
23.30 11 września - World Trade Center (2) - film dok.
0.15 Agent 2 - epilog
1.30 Kryminalne gry - serial dok.
2.00 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Katowice
06.30 Kostek (23, 24) - serial dla młodzieży 
07.20 Selena e Coeurdor (8, 9) - serial dla dzieci 
07.30 Kurier 
07.45 Aktualności 
08.00 Magazyn beskidzki
08.20 Kronika miejska - Rybnik 
08.30 Kurier 
08.45 Gość dnia 
09.00 Transmisja obrad Sejmu RP 
09.30 Kurier 
09.35 Transmisja obrad Sejmu RP 
10.30 Kurier
10.35 Transmisja obrad Sejmu RP 
11.30 Kurier 
11.35 Transmisja obrad Sejmu RP 
12.30 Kurier 
12.35 Transmisja obrad Sejmu RP 
13.30 Kurier
13.35 Transmisja obrad Sejmu RP 
14.30 Kurier 
14.35 Transmisja obrad Sejmu RP 
15.30 Kurier 
15.35 Transmisja obrad Sejmu RP 
16.00 Aktualności
16.15 Magazyn beskidzki 
16.30 Kurier 
16.45 Rozmowa dnia - program publicystyczny 
17.00 Europa w zagrodzie - magazyn 
17.30 Kurier
17.50 Wizytówki 
18.00 Aktualności 
18.20 Wiadomości sportowe 
18.30 Kurier 
18.35 Regiony kultury - magazyn kulturalny 
18.45 Studio TV Katowice
19.15 Poziomy sukcesu 
19.30 Kurier sportowy 
19.45 Rozmowa dnia - pr. publicystyczny 
20.00 Telekurier magazyn 
20.30 Kurier 
20.50 Echa dnia - pr. publicystyczny
21.15 Eurotel - magazyn 
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Aktualności 
21.55 Wiadomości sportowe 
22.00 Porozmawiajmy - pr. publicystyczny 
22.15 To jest temat - cykl reportaży 
22.30 Kurier
22.50 Sport 
23.00 Kurt i Courtney - film dokumentalny, Wielka Brytania
00.35 Doktor Finlay (11) - serial obyczajowy 
01.25 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Arthur (55) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (39) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (52) - serial przyg.
09.00 Fiorella (104) - telenowela, Peru
09.55 Zbuntowany anioł (7) - telenowela, Argentyna
10.50 Viper (3) - serial sens., USA
11.40 Dharma i Greg (3) - serial komediowy, USA
12.05 Rycerz nocy 2 (11) - serial sensacyjny, Kanada/USA
13.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
13.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
13.50 Arthur (56) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (40) - serial animowany, Austria/Japonia
14.35 Beetleborgs (53) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (105) - telenowela, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
17.00 Karolina w mieście (5) - serial
17.30 Atak - minął rok. Wspomnienie wydarzeń z zamachów na Amerykę z 11 września 2001 roku
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (8) - telenowela, Argentyna
19.00 Zdążyć przed północą - gra o życie - komedia sensacyjna, USA
20.55 Baza Pensacola 3 (1) - serial sensacyjny, USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i pogoda
22.15 Życiowa szansa - teleturniej
23.15 TRZY DNI KONDORA - film sensacyjny, USA
01.35 X laski - program erotyczny
02.05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.55 STREFA P - program muzyczny
03.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
04.00 To się w głowie nie mieści - magazyn
04.25 Zakończenie programu

TVN 7
6.45 Dragon Ball GT - serial anim.
7.10 Dragon Ball - serial anim.
7.35 Dragon Ball - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (10) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (88) - telenowela
9.40 Melrose Place (180) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (57) - telenowela
12.40 Telesklep
13.55 Albert - serial anim.
14.20 Dragon Ball GT - serial anim.
14.45 Dragon Ball Z - serial anim.
15.10 Dragon Ball Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (90) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (53) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (8) - serial
17.05 Las Vegas (1) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (20) - serial
19.05 Melrose Place (181) - serial
20.00 Nadzieja i chwała - film obycz. ang. (1987), wyk. Sarah Miles, Susan Wooldridge, Ian Bannen, David Hayman, Derrick O'Connor
22.15 Gliniarze (2) - serial
23.15 Big Brother I
24.00 Mężczyzna ze snów - film sens. kanad. (1995), wyk. Patsy Kensit, Bruce Greenwood
1.45 Złamane serca - film obycz. USA (1995)
3.20 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Fitness Club; odc. 24/26; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:55 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 7 - Podróż na słoniu; serial animowany dla dzieci
09:05 Budzik; program dla dzieci
09:30 Trzy misie; odc. 24/26 - Gościnna jaszczurka; serial animowany dla dzieci
10:00 Przyrodnicy; Móc więcej zobaczyć; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego
10:15 Rozmowy na nowy wiek; Z Krzysztofem Michalskim - o istocie czasu; .
10:45 Forum; program publicystyczny; powt.
11:35 Retransmisja Audiencji Generalnej Papieża Jana Pawła II
12:00 Wiadomości
12:20 Romeo i Julcia; 1932  komedia muzyczna prod. polskiej (73', czarno-biały); reż: Jan Nowina-Przybylski; wyk: Zula Pogorzelska, Adolf Dymsza, Konrad Tom, Antoni Fertner
13:30 Łatwo jest pamiętać
14:00 11 września 2002; Rozmowa z gośćmi
14:30 11 września 2002; .
15:00 Wiadomości
15:10 11 września 2002; Muzeum Narodowe
16:05 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 11 września 2002; Gość Jedynki; - wydanie specjalne
17:40 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 8 - Tajemnicza świątynia; serial animowany dla dzieci; powt.
17:50 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 9 - W służbie Buddy
18:00 Trzy misie; odc. 24/26 - Gościnna jaszczurka; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Fitness Club; odc. 24/26
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc. 1/13 - Nowi przyjaciele krecika; film animowany prod.czeskiej
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Pamiętamy: 11 września 2001; koncert w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie w rocznicę ataku terrorystycznego na USA
22:10 11 września 2002; Minął rok...; program podsumowujący wydarzenia, związane z atakiem na USA
22:55 Druga strona słońca; 1986  film obyczajowy prod. polskiej (65'); reż: Janusz Petelski; wyk: Marek Walczewski, Ewa Sałacka, Hanna Stankówna
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej
01:15 Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc. 1/13 - Nowi przyjaciele krecika; film animowany prod.czeskiej; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:58 Sport; powt.
02:03 Pogoda; powt.
02:10 Fitness Club; odc. 24/26; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:35 Polonica; Inny świat; En Verden Til Forskel; 1988  dramat prod. duńskiej (93'); reż: Leif Magnusson; wyk: Adam Kozłowski, Bogusław Linda, Kirsten Lehfeldt, Mirosław Dymitrow
04:10 Na żywo; - wydanie specjalne z Nowego Jorku
05:00 Wieści polonijne; powt.
05:25 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
07.00 Jak się robi...? - reportaż 
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych (97) - telenowela
09.05 Seriale animowane 
10.00 Dotyk anioła (101) - serial 
11.00 Kobiety mojego życia (41) - serial obyczajowy 
11.55 Ulica zakochanych (97) - telenowela 
12.50 Telesklep 
14.50 Moto max - magazyn motoryzacyjny
15.15 Cudowne lata (101) - serial obyczajowy 
15.45 Seriale animowane (powt.) 
17.05 Kobiety mojego życia (42) - serial obyczajowy 
18.00 Moto max - magazyn motoryzacyjny 
18.30 Cudowne lata (102) - serial obyczajowy
19.00 Dotyk anioła (102) - serial obyczajowy 
20.00 Serwis Pulsu, sport
20.25 Nietykalni (19) - serial sensacyjny 
21.15 Pogotowie lotnicze (2) - serial sensacyjny 
22.05 Retransmisja meczu żużlowego 
23.00 Allo, allo (40) - serial komediowy
23.30 Obroża - film SF, USA 
01.20 Nietykalni (19) - serial sensacyjny 
02.10 Pogotowie lotnicze (2) - serial sensacyjny 
03.00 Allo, allo (40) - serial komediowy 
03.30 Zakończenie programu

Canal +
07:00    Minisport+ newsy sportowe
07:10    Łapu Capu chochliki telewizyjne
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Ślub po rosyjsku" reż.Pavel Lungin, wyk.Marat Basharov, Mariya Mironova, Andrei Panin, Vladimir Simonov komedia obyczajowa Niemcy/Francja/Rosja 2000
09:50    "Bravados" reż.Henry King, wyk.Gregory Peck, Joan Collins, Stephen Boyd, Albert Salmi western USA 1958
11:25    "Spacer w chmurach" reż.Alfonso Arau, wyk.Keanu Reeves, Aitana Sanchez-Gijon, Anthony Quinn, Giancarlo Giannini melodramat USA 1995
13:05    "Hilary i Jackie" reż.Anand Tucker, wyk.Emily Watson, Rachel Griffiths, James Frain, David Morrissey film obyczajowy Wielka Brytania 1998
15:15    "Świat dziecka" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
16:05    "Przez 24 godziny" reż.Joan Cassar/David Giggenheim, wyk.Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Clarke, Elisha Cuthbert serial USA 2002
16:50    "Zalotnik w akcji" reż.Reggie Hudlin, wyk.Tim Meadows, Karyn Parsons, Billy Dee Williams, John Witherspoon komedia USA 2000
18:15    "Młody Frankenstein" reż.Mel Brooks, wyk.Gene Wilder, Marty Feldman, Madeline Kahn, Peter Boyle komedia USA 1974
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu chochliki telewizyjne
20:50    Minisport+ newsy sportowe
21:00    "Wszystkie chwyty dozwolone" reż.David Raynr, wyk.Shane West, Marla Sokoloff, James Franco, Jodi Lyn O'Keefe film obyczajowy USA 2000
22:35    "Z pamiętnika paralityka" reż.Stephen French, wyk.James Kee, Terri Hawkes, Matthew King, Cliff Saunders serial komediowy USA 2001
23:00    "Różową kamerą" Superdeser film krótkometrażowy
23:30    "Henry i June" reż.Philip Kaufman, wyk.Fred Ward, Uma Thurman, Maria de Medeiros, Richard E. Grand dramat obyczajowy USA 1990
01:45    "Z premedytacją" reż.Andy Wolk, wyk.Timothy Hutton, Ron Rifkin, Clark Johnson, Penny Johnson film sensacyjny USA 2000
03:10    "Z tobą lub bez ciebie" reż.Michael Winterbottom, wyk.Christopher Eccleston, Dervla Kirwan, Yvan Attal, Alun Armstrong film obyczajowy
04:45    Zakończenie programu 

CANAL+ ŻÓŁTY
12:00    Minisport+ newsy sportowe
12:10    Łapu Capu chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Człowiek magnes" reż.Marcin Wrona, wyk.Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk film obyczajowy Polska 2001
13:20    "Jeden strzał zabija" reż.Christopher Menaul, wyk.Anne Heche, Sam Shepard, Eric Stoltz, Bill MacDonald dramat sensacyjny USA 2000
14:55    "Niech cię odleci mara" reż.Andrzej Barański, wyk.Marek Probosz, Adam Probosz, Anna Ciepielewska, Bronisław Pawlik dramat obyczajowy Polska 1981
16:35    "Wystrzałowe dziewczyny" reż.Jonathan Kaplan, wyk.Madeleine Stowe, Andie MacDowell, Drew Barrymore, Mary Stuart Masterson western USA 1995
18:15    "Bernardyn" reż.Joan Potau, wyk.Alberto San Juan, Patricia Velazquez, Lina Mira, Balbina del Rosario komedia Hiszpania 2000
20:00    "Niech żyje miłość" reż.Ryszard Ber, wyk.Marek Probosz, Katarzyna Walter-Sakovitch, Jerzy Bończak, Bronisław Pawlik film obyczajowy Polska 1991
21:35    "Kowboj z Szanghaju" reż.Tom Dey, wyk.Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill komedia przygodowa USA 2000
23:25    "Wszystkie chwyty dozwolone" reż.David Raynr, wyk.Shane West, Marla Sokoloff, James Franco, Jodi Lyn O'Keefe film obyczajowy USA 2000
01:00    "Próba sił" reż.Chuck Russell, wyk.Kim Basinger, Andy Garcia, Christina Ricci, Jimmy Smits thriller Niemcy/USA 2000
02:45    "Dzieci stulecia" reż.Diane Kurys, wyk.Juliette Binoche, Benoit Magimel, Stefano Dionisi, Robin Renucci dramat kostiumowy Francja 1999

Polsat 2
05:15    TV Market
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    Graffiti program publicystyczny
06:25    Aficionado program muzyczny
06:50    Komicy występują w Polsacie
07:05    Muzyka polska
08:05    Piosenka na życzenie
09:00    Raz, dwa, trzy magazyn sportowy
09:30    4x4 magazyn motoryzacyjny
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Na każdy temat talk show
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Klub Stasia i Nel program dla dzieci
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    Aficionado program muzyczny
17:00    Bumerang program publicystyczny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
18:30    Aficionado program muzyczny
19:00    TV Market
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    Aficionado program muzyczny
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Komicy występują w Polsacie
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:25    Informacje
23:40    Graffiti program publicystyczny
23:50    TV Market
00:05    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
00:30    Aficionado program muzyczny
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
02:00    4x4 magazyn motoryzacyjny
02:30    Raz, dwa, trzy magazyn sportowy
03:00    Aficionado program muzyczny
03:30    Dziennik
03:45    Hot Chat program publicystyczny
04:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
04:30    Na każdy temat talk show 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Gorzkie owoce" reż.Jacqueline Audry, wyk.Beba Loncar, Roger Coggio, Emmanuelle Riva, Rik Battaglia film obyczajowy Francja/Włochy/Jugosławia 1967
22:30    "Rosja" "Wędrówki Guliwera" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:20    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Podglądacz magazyn erotyczny
00:45    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
02:30    Crazy Cat magazyn erotyczny
02:45    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
08:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:15    "Grenlandia w drodze ku wolności" film dokumentalny Dania
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:15    Telesprzedaż
14:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Magia Tarota magazyn
16:30    Men magazyn dla mężczyzn
17:00    "Zimna wojna" film dokumentalny USA
17:30    Teraz Muzyczna Telewizja
18:00    W garnku poradnik kulinarny
18:30    V6 magazyn motoryzacyjny
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
21:00    Z notatnika podróżnika magazyn turystyczny
21:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
22:00    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
22:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
23:00    Teraz Muzyczna Telewizja
23:30    Telesprzedaż
00:00    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Skandal" reż.Alf Sjöberg, wyk.Alf Kjellin, Stig Järrel, Mai Zetterling, Olof Winnerstrand dramat obyczajowy Szwecja 1944
16:00    "Sen Maureen" reż.Roma Guardiet, wyk.Juanjo Puigcorbe, Lorena Pedreno, Rocio Gutierrez, Muntsa Alcaniz dramat obyczajowy Hiszpania 1994
18:00    "Sindbad" reż.Zoltan Huszarik, wyk.Zoltan Latinovits, Margit Dajka, Eva Ruttkay, Erika Szegedi dramat obyczajowy Węgry 1971
20:00    "Za kulisami: 'Niebo', 'Jedenaście minut - Dziewięć sekund - Jeden kadr'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Światła i cienie" reż.Jaime Camino, wyk.Angela Molina, Jose Luis Gomez, Fermin Reixach, Jack Sheperd dramat obyczajowy Hiszpania 1989
22:30    "Stan pierwotny" reż.Francis Girod, wyk.Marie-Christine Barrault, Jacques Dutronc, Michel Piccoli, Claude Brasseur dramat obyczajowy Francja 1978
00:30    "Z archiwum seksu: Miasto rozkoszy" reż.Ellen Evans, wyk.Bobby Johnston, Christopher Johnson, Nancy O'Brien, Brandy Davis film erotyczny USA 1999
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
10:20    USA Podróże na chybił trafił
10:50    Wyścig z czasem Justin Hall
11:15    Borneo Świat według Anny Walker
11:45    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
12:15    Nowi badacze Podróż do wnętrza ziemi
13:10    Madagaskar Obieżyświat
14:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
16:20    USA Podróże na chybił trafił
16:50    Wyścig z czasem Justin Hall
17:15    Borneo Świat według Anny Walker
17:45    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
18:15    Nowi badacze Podróż do wnętrza ziemi
19:10    Madagaskar Obieżyświat
20:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
22:20    USA Podróże na chybił trafił
22:50    Wyścig z czasem Justin Hall
23:15    Borneo Świat według Anny Walker
23:45    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
00:15    Nowi badacze Podróż do wnętrza ziemi
01:10    Madagaskar Obieżyświat
02:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Invert TV
05:30    The Edge
06:00    Board Stories
06:30    Rebel TV
07:00    Invert TV
07:30    Concrete Wave
08:00    The Edge
08:30    O'Neill Deep Blue Surf Wild Spirits
09:00    The Sage Riders High Octane
09:30    XS Down Unda
10:00    Sportsmania
11:00    Invert TV
11:30    Board Stories
12:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
13:00    The Edge
13:30    Camel White Water Challenge Wild Spirits
14:00    XS Down Unda
14:30    Tracks Surf TV
15:00    Board Stories
15:30    Sportsmania
16:30    Concrete Wave
17:00    Kore TV
17:30    Surf/Moto Crossover High Octane
18:00    Rebel TV
18:30    Best Of Wild Spirits Wild Spirits
19:00    Above
19:30    Superheros
20:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
21:00    MotoX Revelation High Octane
21:30    Invert TV
22:00    The Edge
22:30    Freestyle Challenge Wild Spirits
23:00    Concrete Wave
23:30    Kore TV
00:00    Above
00:30    Superheros
01:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
02:00    Kore TV
02:30    X-MotoX US Freestyle Nationals High Octane
03:00    Extreme 16 mm
03:30    Sportsmania
04:30    Rebel TV 

Club
05:05    Tejo vs Bloshinsky Opowieści sądowe
06:00    Szkoła jogi
06:25    Tajemnice domu
06:50    Współczesne wnętrza magazyn
07:15    Posiadłości marzeń
07:40    Spotkania z Roseanne talk show
08:30    Famous Homes & Hideaways
09:00    Guns
09:50    World Record Holders Oprah talk show
10:40    Wendy & Teran Na ślubnym kobiercu
11:05    Texas vs Brosky Opowieści sądowe
12:00    Szkoła jogi
12:25    Tajemnice domu
12:50    Współczesne wnętrza magazyn
13:15    Posiadłości marzeń
13:40    Spotkania z Roseanne talk show
14:30    Famous Homes & Hideaways
15:00    Guns
15:50    World Record Holders Oprah talk show
16:40    Wendy & Teran Na ślubnym kobiercu
17:05    Texas vs Brosky Opowieści sądowe
18:00    Szkoła jogi
18:25    Tajemnice domu
18:50    Współczesne wnętrza magazyn
19:15    Posiadłości marzeń
19:40    Spotkania z Roseanne talk show
20:30    Famous Homes & Hideaways
21:00    Guns
21:50    Jestem czternastoletnią prostytutką Potyczki Jerrego Springera talk show
22:40    Wendy & Teran Na ślubnym kobiercu
23:05    Women Talk Sex
00:00    Szkoła jogi
00:25    Tajemnice domu
00:50    Współczesne wnętrza magazyn
01:15    Posiadłości marzeń
01:40    Spotkania z Roseanne talk show
02:30    Famous Homes & Hideaways
03:00    Guns
03:50    World Record Holders Oprah talk show
04:40    Wendy & Teran Na ślubnym kobiercu

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
07:00    Tydzień mody - zima 2002/2003
13:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
14:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
14:30    Model Flat
16:30    Tygodnie mody Londyn, Nowy Jork
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
22:30    Tygodnie mody
02:00    Modelki 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Heathcliff i Dingbat" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Miś Yogi"
06:45    "Szczenięce lata Toma i Jerry'ego"
07:00    "Mike, Lu i Og"
07:15    "Johnny Bravo"
07:25    "Laboratorium Dextera"
07:35    "Ed, Edd i Eddy"
07:45    "Chojrak - tchórzliwy pies"
08:00    "Bliźniaki Cramp"
08:15    "Atomówki"
08:30    "Krowa i kurczak"
08:40    "Jam Łasica"
08:55    "Tom i Jerry"
09:25    "Looney Tunes"
09:50    "Kapitan Grotman i Aniołkolatki"
10:15    "Perypetie Penelopy"
10:40    "Jetsonowie"
11:05    "Scooby Doo"
11:30    "Tex Avery Show"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Scooby Doo"
14:25    "Flintstonowie"
14:45    "Tom i Jerry"
15:10    "Strażnicy czasu"
15:30    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Owca w wielkim mieście"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Samuraj Jack"
19:00    "Looney Tunes"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X-Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    Za kulisami: "Sława" NOCNY SEANS FILMOWY TCM program dokumentalny
21:10    "Sława" reż.Alan Parker, wyk.Irene Cara, Lee Curreri, Eddie Barth, Laura Dean musical USA 1980
23:30    "Mildred Pierce" reż.Michael Curtiz, wyk.Joan Crawford, Zachary Scott, Eve Arden, Jack Carson film obyczajowy USA 1945
01:30    "Szalona miłość" reż.Martha Coolidge, wyk.Holly Hunter, Gena Rowlands, Frances McDormand, Bill Pullman film obyczajowy USA 1992

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Czerwony kosmos (Red Space) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (25 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Czerwony kosmos (Red Space) (50 min.).
21.20 W Walce o życie (Critical Incident) (50 min.).
22.10 Podglądacze (Voyeur Nation) (55 min.).
23.05 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
23.30 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (30 min.).
23.55 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.20 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.45 W Walce o życie (Critical Incident) (50 min.).
01.35 Podglądacze (Voyeur Nation) (55 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Czerwony kosmos (Red Space) (50 min.).

TKK
17:00    Z ratusza
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Z ratusza
17:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:00    Z ratusza
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Z ratusza
18:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:00    Z ratusza
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Z ratusza
19:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
20:00    Zakończenie programu 

France 2
05:25    24 heures d'infos
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
13:00    Journal wiadomości
13:45    Prognoza pogody
14:00    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:00    "Fall für zwei, Ein" serial obyczajowy Niemcy 1981
16:10    "Komisarz Rex" serial sensacyjny Niemcy/Austria 1998
17:00    Des chiffres et des lettres magazyn
17:35    "Aix Melodie" serial obyczajowy Francja
18:25    "Przyjaciele" serial komediowy USA 2000
18:55    On a tout essaye magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal
20:40    Talents de vie
20:45    Prognoza pogody
20:50    Tirage du Loto
20:55    "L'instit" serial obyczajowy Francja 1999
22:45    Ca se discute program rozrywkowy
00:50    Journal de la nuit
01:05    Prognoza pogody
01:15    Vous n'allez pas le cloire program rozrywkowy
02:00    Riverdance widowisko artystyczne
03:00    Emissions religieuses programy religijne
04:00    "Les fruits" film dokumentalny
04:10    24 heures d'info
04:25    Prognoza pogody
04:30    Les Z'Amours teleturniej 

M6
06:05    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    Butik M6 telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:40    Kidete filmy animowane
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:30    M6 Kid filmy animowane dla dzieci
17:00    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Gwiezdne wrota" wyk.Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping, Christopher Judge serial SF USA 1997
18:50    "Czarodziejki" reż.John T. Kretchmer, wyk.Shanen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Leigh Allyn Baker serial obyczajowy USA 1998
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:50    "Alias" serial sensacyjny USA
22:05    "Alias" serial sensacyjny USA
23:05    "Z archiwum X" serial SF USA
23:50    "Z archiwum X" serial SF USA
02:05    M6 music teledyski 

RTL 2
05:20    Seriale animowane
08:00    Popstars program muzyczny
09:35    Śmiechu warte program rozrywkowy
09:45    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
10:40    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
11:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
18:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
19:30    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Gwiezdne wrota" serial SF USA 2000
21:20    "Andromeda" serial SF USA 2000
22:15    "Przerwany lot" reż.Jerry Jacobs, wyk.Michael Dudikoff, Tone Loc film sensacyjny USA 1997
23:50    Exklusiv magazyn reporterów
00:40    "Mroczne dziedzictwo" serial fantastyczny USA 1996
01:35    Wiadomości
01:50    "Zabójcza przeszłość" reż.Tibor Takacs, wyk.Carol Alt, Dedee Pfeiffer, Ronny Marquette, Vinnie Curto dramat sensacyjny USA 1995
03:30    "Dusting Cliff Seven" reż.William H. Molina, wyk.Lance Henriksen, Nancy Allen, Ashley Buccille, Scott Lincoln film sensacyjny USA 1996

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.