FANDOM


TVP 1
05:20 Notacje - Tadeusz Sułowski cz. 1; cykl dokumentalny
05:30 Przedszkolandia - odc. 2; cykl dokumentalny
05:55 Był taki dzień - 11 września
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Moda na sukces - odc. 3506; serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Pan Fasola - Na łonie natury; Zaginął miś ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:25 Smocze opowieści - Mydlane bańki; serial animowany kraj prod.USA (1999)
09:55 Domowe przedszkole - Wracamy z wakacji; program dla dzieci
10:25 Eerie Indiana, czyli Dziwne Miasteczko odc.11; serial kraj prod.USA (1991)
10:55 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn
11:10 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Chart rosyjski
11:25 Recepty Jedynki - Zawał serca; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Tak jak w Unii
12:40 Plebania - odc. 905; telenowela TVP
13:05 Klan odc.1294; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:00 Prawdziwa wyprawa do Amazonii odc.2; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
14:35 Kolarstwo - Tour de Pologne; relacja
15:00 Wiadomości
15:10 Kolarstwo - Tour de Pologne; relacja
16:30 Moda na sukces - odc. 3507; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Klan odc.1299 - txt str. 777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc. 910; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - O rety! Psoty Dudusia Wesołka - O Łososiu Który Wszystko Wiedział kraj prod.USA (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Kolarstwo - Kronika Tour de Pologne
20:05 Pogoda
20:20 Podziemna pułapka - txt str. 777; dramat kraj prod.USA (2004)
22:05 Misja specjalna; magazyn śledczy
22:35 Teleexpress nocą
22:55 Ekonomiczny kalejdoskop Jedynki; magazyn
23:25 Rudy Giuliani - bohater Nowego Jorku - txt str. 777; film biograficzny kraj prod.USA (2003)
01:00 Errata do biografii - Jacek Bieriezin
01:25 Był taki dzień - 11 września
01:29 Notacje - Jadwiga Pechaty cz. 1
01:40 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości odc.63/249; telenowela kraj prod.USA (1979)
06:25 Statek miłości odc.64/249; telenowela kraj prod.USA (1979)
07:15 TELEZAKUPY
07:30 Zachować pamięć; reportaż
07:50 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - Strażnik lasu; serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
08:10 M jak miłość - odc. 7
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:55, 11:00 i Pogoda: 9:25, 10:25
11:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 50; serial komediowy TVP
11:30 Magnum - Wakacje Higginsa; serial kraj prod.USA (1987)
12:20 Klinika pod kangurem odc.25/25; serial kraj prod.Wielka Brytania, USA, Australia (2004)
12:50 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Finlandia
14:45 Hity na czasie - Szczecin 2007 ; program muzyczny
15:45 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 511 - ewntualnie transmisja ME w siatkówce mężczyzn; serial TVP
16:35 Gliniarz i prokurator - Kłamstwo to grzech; serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:25 Biuro kryminalne - Drański motyw; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Dwie strony medalu - odc. 86 - txt str. 777; serial TVP
19:30 Anna Dymna - spotkajmy się
20:00 M jak miłość - odc. 512; serial TVP
20:50 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 270
21:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:30 Panorama
21:50 Pogoda
21:55 Sport Telegram
21:59 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp
22:05 Wieczór filmowy Kocham Kino - Prywatne piekło - txt str. 777; dramat kraj prod.USA (1997)
00:10 Rytm to jest to; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004)
01:55 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:00 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:09 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO
11:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO
13:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:51 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO
15:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Kurier Biznes; STEREO
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - To ich Bajka...; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:57 Pogoda; STEREO
00:03 Nowy Jork się nie poddaje; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:31 Kurier; STEREO
01:56 Pogoda; STEREO
01:59 Kurier Biznes; STEREO
02:12 SpełniONA w biznesie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:26 Zakończenie programu

TVP 3 Białystok
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Obiektyw, Info
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Przegląd Suwalsko - Mazurski, Info
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:09 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO
11:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO
13:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:51 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO
15:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Gość dnia, Publicystyka Polska
16:55 Warto tam być..., Info Polska
17:00 Smaki tradycji, Zdrowie i medycyna
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Obiektyw, Info
18:20 Szerokiej drogi!, Info
18:30 Maniacy, Info Polska
18:50 Smaki tradycji, Zdrowie i medycyna
19:00 Bądź zdrów, Zdrowie i medycyna Polska
19:20 Zielona Ukraina, Publicystyka
19:30 U źródeł wiary, Info
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Obiektyw, Info
22:00 Sport, Studio Sport
22:05 Gość dnia, Info
22:15 Kurier Biznes; STEREO
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - To ich Bajka...; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:57 Pogoda; STEREO
00:03 Nowy Jork się nie poddaje; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:31 Kurier; STEREO
01:56 Pogoda; STEREO
01:59 Kurier Biznes; STEREO
02:12 SpełniONA w biznesie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:26 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:46 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:09 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO
11:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO
13:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:51 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO
15:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad dnia 11.09.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:58 E - lementarz - E - lementarz 13 - prem 04.09.; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:13 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:23 Wiadomości sportowe - (11.09.2007 - 1; STEREO
18:32 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:43 Po twojej stronie - PO twojej stronie 11.09.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:07 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Saga rodów - Ród Foggów - prem 31.05.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Raport na gorąco; STEREO
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:02 Raport na gorąco; STEREO
22:04 Wiadomości sportowe - (11.09.2007 - 2; STEREO
22:10 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:15 Kurier Biznes; STEREO
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - To ich Bajka...; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:57 Pogoda; STEREO
00:03 Nowy Jork się nie poddaje; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:31 Kurier; STEREO
01:56 Pogoda; STEREO
01:59 Kurier Biznes; STEREO
02:12 SpełniONA w biznesie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:26 Zakończenie programu

Polsat
5:45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:30 Sekret Laury - telenowela
7:30 TV Market - magazyn reklamowy
7:45 Wielka wygrana - teleturniej
8:40 Graczykowie, czyli Buła i spóła - serial komediowy
9:15 Strażnik Teksasu - serial sensacyjny
10:15 13 posterunek - serial komediowy
10:45 Miodowe lata - serial komediowy
11:30 Samo życie - serial obyczajowy
12:00 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy
13:00 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy
14:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
14:45 Świat według Bundych - serial komediowy
15:15 Benny Hill - program rozrywkowy
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:35 13 posterunek - serial komediowy
17:05 Miodowe lata - serial komediowy
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - serial obyczajowy
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami - serial kryminalny
20:55 Stan oblężenia - thriller
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:30 Chirurdzy - serial obyczajowy
0:30 Threshold - strategia przetrwania - serial SF
1:30 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy

TVN
05:15    Uwaga!    magazyn    stereo    
05:35    Telesklep        
06:30    Wykręć numer    interaktywny teleturniej na żywo    stereo    
07:30    Na Wspólnej    serial obyczajowy    stereo    
08:00    Dzień dobry TVN    magazyn    stereo    
10:00    Łapać złodzieja!    program rozrywkowy    stereo    
10:30    Jak być wiecznie młodym    program edukacyjny    stereo    
11:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
12:05    Szymon Majewski Show 5    program rozrywkowy    stereo    
13:05    W-11 Wydział Śledczy    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
13:45    Detektywi    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
14:15    Życie na fali    serial obyczajowy    stereo    
15:15    Marina    telenowela    stereo    
16:15    Rozmowy w toku    talk show    stereo    
17:25    Sędzia Anna Maria Wesołowska    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
18:25    Detektywi    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
19:00    Fakty    program informacyjny    stereo    
19:30    Pogoda    stereo    
19:40    Sport    stereo    
19:50    Uwaga!    magazyn    stereo    
20:15    W-11 Wydział Śledczy    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
20:55    Na Wspólnej    serial obyczajowy    stereo    
21:30    Twarzą w twarz    serial obyczajowo-sensacyjny    stereo    
22:30    Uwaga, faceci!    serial obyczajowy    stereo    
23:30    Jaja ze stali    program rozrywkowy    stereo    
00:25    Projekt plaża - nocą    magazyn    stereo    
00:55    Trzy po trzy - numery z kwatery    serial komedia    stereo    
01:25    Uwaga!    magazyn    stereo    
01:45    Nocne igraszki    interaktywny program rozrywkowy    stereo    
02:45    Telesklep

TV 4
05.35 FIFA Futbol Mundial - magazyn
05.55 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.20 Drogówka - magazyn policyjny
06.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 TV Market - magazyn reklamowy
08.20 Kinomaniak - magazyn filmowy
08.50 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
09.20 Saint-Tropez (36) - serial obyczajowy
10.20 Big Brother 4.1: Prosto z domu - reality show
10.50 Chcę być piękna - reality show
11.50 Big Brother 4.1 - reality show
12.55 Wybrańcy fortuny (5) - serial obyczajowy
13.50 Skrzydła (5) - serial komediowy
14.25 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.25 Piotruś Pan i piraci (6) - serial animowany
15.55 Piękna i geniusz - reality show
16.55 Skrzydła (6) - serial komediowy
17.30 Wybrańcy fortuny (6) - serial obyczajowy, USA
18.30 Big Brother 4.1: Prosto z domu - reality show
19.00 Saint-Tropez (31) - serial obyczajowy
20.00 Big Brother 4.1 - reality show
21.00 Sex FM (2) - serial komediowy, Polska
21.35 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.05 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Big Brother 4.1: Extra - reality show
23.30 Mariusz Max Kolonko: Wolna amerykanka
00.00 Mariusz Max Kolonko: Kulisy tarczy antyrakietowej
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.10 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Drogówka - magazyn policyjny
02.35 Komenda
03.00 Zakończenie programu

TVN 7
05:40    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
06:10    Telesklep        
07:10    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
07:40    Tajniacy    serial sensacyjny    stereo    
08:40    Gorzka zemsta    telenowela obyczajowy        
09:35    Kryminalni    serial kryminalny    stereo    
10:40    Łowcy koszmarów    serial S-F    stereo    
11:40    Zabawa od kuchni    konkurs interaktywny    stereolive    
12:40    Telesklep        
13:55    Gorzka zemsta    telenowela obyczajowy        
14:55    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
15:25    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
15:55    Przyjaciele    serial komedia    stereo    
16:25    Pomoc domowa    serial komedia    stereo    
17:00    Kryminalni    serial kryminalny    stereo    
18:05    Łowcy koszmarów    serial S-F    stereo    
19:05    Przyjaciele    serial komedia    stereo    
19:35    Pomoc domowa    serial komedia    stereo    
20:10    Tarzan na Manhattanie    serial przygodowy        
21:10    Czarna eskadra    film wojenny    stereo    
23:20    Dzikość serca    film sensacyjny        
01:50    Czarna eskadra    film wojenny

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Przecież Cię prosiłam; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Magazyn Medyczny - Pijani kierowcy - zero tolerancji; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mieszkać w Europie - Nowy Londyn; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Sopot '88 - Obywatel G. C.; recital; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Ranczo - Spadek; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska (2006); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 906; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1288; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Warto kochać - odc. 28; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Forum; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 To jest temat - Fani fan; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kolarstwo - Tour de Pologne; relacja; STEREO
16:30 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Domisie - Przecież Cię prosiłam; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Cała naprzód - magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Polska z bocznej drogi - Wózek na słomie; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 906; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Napad na dyliżans; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:00 Kolarstwo - Kronika Tour de Pologne; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:14 Klan - odc. 1288; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Kopciuszek - odc. 2; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Warto rozmawiać - Na układy nie ma rady?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:50 Sport Telegram; STEREO
23:52 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 906; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Napad na dyliżans; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
01:59 Kolarstwo - Kronika Tour de Pologne; STEREO
02:00 Klan - odc. 1288; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kopciuszek - odc. 2; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Warto rozmawiać - Na układy nie ma rady?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Polska z bocznej drogi - Wózek na słomie; Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Zacisze gwiazd
05:15 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Samojed ; Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:00 Przewodnik
09:05 Studio Kultura - Informacje; STEREO
09:10 Republika marzeń; dokument fabularyzowany kraj prod.Niemcy, Polska (1992); reż.:Jens Carl Ehlers; wyk.:Henryk Nolewajka, Della Rocca Loriano, Edward Żentara, Katarzyna Walter, Henryk Bista, Jacob Schultz, Lara Logan, Janusz Kubicki, Jerzy Michalak, Galina Wasilienko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Przewodnik
11:00 Studio TVP Kultura - Telekino; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Telekino - Trzynaste piętro; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1966); reż.:Edward Elter; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Telekino - Bicie serca; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Jan Laskowski; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Kino krótkich filmów - W szponach seksu; film animowany kraj prod.Polska (1969); reż.:Julian Antoniszczak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Al - Jazeera, nowy głos Arabów; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Tewlik Hakem; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 JAJO - wszędzie jest sztuka - The best of 1; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 JAJO - wszędzie jest sztuka - The best of 2; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 John McLaughlin i Katia Labeque; koncert kraj prod.Wielka Brytania (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Klasyka filmowa - Skradzione pocałunki; film fabularny kraj prod.Francja (1968); reż.:Francois Truffaut; wyk.:Jean Pierre Leaud, Claude Jade, Delphine Seyring, Daniel Ceccaldi; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kino krótkich filmów - 10 minut ciszy w hołdzie Johnowi Lennonowi; film dokumentalny kraj prod.Francja (1980); reż.:Raymond Depardon; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik
17:05 Muzyczna encyklopedia - Vladimir Horowitz - reminiscencje; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1993); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kino krótkich filmów - George i Rosemary; film animowany kraj prod.Kanada (1987); reż.:David Fine, Alison Snowden; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Studio Kultura - Informacje; STEREO
18:30 Sceny ze sceny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Stawiam na Tolka Banana - Julek; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:35 Stawiam na Tolka Banana - Cegiełka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Wojcieszek o "Made in Poland"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Made in Poland; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2005); reż.:Przemysław Wojcieszek; wyk.:Eryk Lubos, Anita Poddębniak, Janusz Chabior, Przemysław Bluszcz, Paweł Wolak, Katarzyna Dworak, Bogdan Grzeszczak, Justyna Pawlicka, Tomasz Radawiec; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:30 Przewodnik
22:35 Cowboy Bebop - Umysłowe marzenie; serial animowany kraj prod.Japonia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Cowboy Bebop - Smutna kobieta; serial animowany kraj prod.Japonia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Strefa  - Sztuka Mediów odc. 2; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Strefa - Alfabet Polskiego Performance - Andrzej Dudek - Duerrer; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Przewodnik
01:00 Kino nocne - Kobieta z papugą na ramieniu; film fabularny kraj prod.Polska (2002); reż.:Ryszard Maciej Nyczka; wyk.:Wojciech Biedroń, Beata Dorf, Krzysztof Baumillere, Sławomir Jóźwik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Studio Kultura - Informacje; STEREO
02:45 Sceny ze sceny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Hurricane Festival 2005 - Three Doors Down; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Notacje - Kongres Badaczy Dziejów Polski cz. 6; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zakręty dziejów - Narodziny Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 U źródeł cywilizacji - Święty Jacek - z Rzymu do Kijowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kulisy III RP - Pierwsze wybory prezydenckie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Z archiwum PRL-u cz.1; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Siła bezsilnych - Krzyż Nowohucki; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Kontrowersje - Gry wojenne; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Konflikty, bitwy, wojny - Termopile nad Narwią; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Portal ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Dzieje Polaków - Dzieci Zamojszczyzny; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Zakręty dziejów - Łupieżcy z północy; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Notacje; program historyczny
00:05 Zakończenie programu

TVP Sport
07:05 4-4-2 - magazyn piłkarski - kraj; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 4-4-2 - magazyn piłkarski - zagranica; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Rosja - Polska; STEREO
10:20 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet 2007: USA - KRLD; STEREO
11:45 Kolarstwo - Tour de Pologne (III etap); STEREO
11:55 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet 2007: USA - KRLD; STEREO
12:50 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Finlandia; STEREO
15:10 Eliminacje ME w piłce nożnej do lat 21 - Polska - Kazachstan; STEREO
17:30 Wiadomości piłkarskie; STEREO
17:45 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Rosja - Bułgaria; STEREO
20:05 Piłka ręczna - mężczyzn: Ekstraklasa: Chrobry Głogów - Vive Kielce; STEREO
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:30 Siódmy metr; magazyn piłki ręcznej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Droga do Pekinu; magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Kolarstwo - Tour de Pologne (III etap); relacja; STEREO
00:30 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Belgia - Włochy; STEREO
02:20 Zakończenie programu

TVN Turbo
06:00    Bez Kompromisów    magazyn    stereo    
06:30    Toolbox    magazyn    stereo    
07:00    28 sekund    magazyn    stereo    
07:30    Telesklep        
08:00    Operacja Tuning    magazyn    stereo    
08:30    Sparing    program motoryzacyjny    stereo    
09:00    Jazda Polska    magazyn    stereo    
09:30    Auto Mundial    magazyn    stereo    
10:00    Two Guys Garage    magazyn    stereo    
10:30    Bez Kompromisów    magazyn    stereo    
11:00    Jazda Próbna    magazyn    stereo    
11:30    Sposób na złodzieja    magazyn    stereo    
12:00    Sporrrt    magazyn    stereo    
12:30    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
13:00    Wypadek - przypadek    magazyn    stereo    
13:30    Sparing    program motoryzacyjny    stereo    
14:00    Toolbox    magazyn    stereo    
14:30    Auto Mundial    magazyn    stereo    
15:00    Zakup Kontrolowany 4    stereo    
16:00    Jazda Polska    magazyn    stereo    
16:30    Sporrrt    magazyn    stereo    
17:00    Grand Prix na torze    program motoryzacyjny    stereo    
17:30    Raport Turbo    magazyn    stereo    
17:45    Zakup Kontrolowany 4    stereo    
18:45    Operacja Tuning    magazyn    stereo    
19:15    Toolbox    magazyn    stereo    
19:45    Raport Turbo    magazyn    stereo    
20:00    Bad Boy Racers    program motoryzacyjny    stereo    
21:00    Raport Turbo    magazyn    stereo    
21:15    28 sekund    magazyn    stereo    
21:45    Akta zbrodni    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
22:15    Gadżet Lab    magazyn    stereo    
22:45    Raport Turbo    magazyn    stereo    
23:00    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
00:00    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
00:30    Jazda Polska    magazyn    stereo    
01:00    Sparing    program motoryzacyjny    stereo    
01:30    Operacja Tuning    magazyn    stereo    
02:00    Two Guys Garage    magazyn    stereo    
02:30    Sporrrt    magazyn    stereo    
03:00    Jazda Próbna    magazyn    stereo    
03:30    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
04:30    Grand Prix na torze    program motoryzacyjny

TV Puls
05:55 Program religijny
06:55 Puls wieczoru - program publicystyczny
07:30 Wdowa w bieli (37) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
08:30 Wdowa w bieli (38) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
09:30 Bianka droga do szczęścia (153) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:30 Telezakupy
12:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
12:40 Pod prąd - program publicystyczny
13:30 Mały - film obyczajowy, Polska 1970
15:00 Autostrada do nieba (18) - serial obyczajowy, USA 1984-1989
16:00 Wdowa w bieli (39) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
17:00 Wdowa w bieli (40) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
18:00 Bianka droga do szczęścia (154) - telenowela, Niemcy 2004-2005
19:00 MacGyver (47) - serial sensacyjny, USA/Kanada 1985-1992
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Ja, Klaudiusz (8/12) - serial historyczny, Wielka Brytania 1976
21:45 Ja, Klaudiusz (9/12) - serial historyczny, Wielka Brytania 1976
22:45 Autostrada do nieba (18) - serial obyczajowy, USA 1984-1989
23:40 Pod prąd - program publicystyczny
00:20 MacGyver (47) - serial sensacyjny, USA/Kanada 1985-1992
01:10 Puls wieczoru - program publicystyczny
01:45 Kopernik - film biograficzny, Polska 1972
04:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
04:35 Żebro Adama - program publicystyczny

Tele 5
05.50    Voltron - obrońca wszechświata (odc. 7/26) serial animowany
06.20    Zbuntowana (odc. 91/138) telenowela reż. Lito de Filippis, wyk. Grecia Colmenares, Micaela Brandoni, Marisa Carreras, Orlando Carrio
07.05    Prognoza pogody
07.15    Mroczny rycerz (odc. 6/26) serial przygodowy wyk. Ben Pullen, Charlotte Comer, Peter O'Farrell, Cameron Rhodes
08.20    Andromeda (odc. 25/44) serial SF reż. Gene Roddenberry, wyk. Kevin Sorbo, Lexa Doig, Lisa Ryder, Keith Hamilton Cobb
09.10    Buon Appetito! magazyn kulinarny
10.15    Akademia fitnessu i kulturystyki program sportowy
10.40    Telezakupy
12.55    Zbuntowana (odc. 92/138) telenowela reż. Lito de Filippis, wyk. Grecia Colmenares, Micaela Brandoni, Marisa Carreras, Orlando Carrio
13.35    Ty albo nikt (odc. 91/120) telenowela reż. José Rendón, wyk. Lucía Méndez, Andrés García, Liliana Abud, Jacaranda Alfaro
14.05    Werdykt program publicystyczny
15.05    Brygada Acapulco (odc. 6/48) serial obyczajowy reż. Kevin James Dobson, wyk. Alison Armitage, Holly Floria, Catherine Oxenberg, Spencer Rochfort
16.05    Mroczny rycerz (odc. 7/26) serial przygodowy wyk. Ben Pullen, Charlotte Comer, Peter O'Farrell, Cameron Rhodes
17.05    Ty albo nikt (odc. 92/120) telenowela reż. José Rendón, wyk. Lucía Méndez, Andrés García, Liliana Abud, Jacaranda Alfaro
17.30    Lub czasopisma program rozrywkowy
17.45    Prognoza pogody
17.55    Andromeda (odc. 26/44) serial SF reż. Gene Roddenberry, wyk. Kevin Sorbo, Lexa Doig, Lisa Ryder, Keith Hamilton Cobb
18.45    Brygada Acapulco (odc. 7/48) serial obyczajowy reż. Kevin James Dobson, wyk. Alison Armitage, Holly Floria, Catherine Oxenberg, Spencer Rochfort
19.45    Prognoza pogody
20.00    Kłamstwo i zbrodnia film sensacyjny reż. Allan A. Goldstein, wyk. John Ritter, Sophie Lorain, Gabrielle Boni, Daphne Zuniga
21.45    Prognoza pogody
21.50    Sprawiedliwość na 18 kołach (odc. 6/22) serial sensacyjny wyk. Lucky Vanous, Billy Dee Williams, Bobby Hosea, Lisa Thornhill
22.45    Lub czasopisma program rozrywkowy
23.05    Gorączka w mieście (odc. 26/48) serial kryminalny wyk. Wolf Larson, Steven Williams, Kenneth Tigar, Dawn Eason
00.05    Najlepszy seks w życiu (odc. 3/4) serial erotyczny reż. Lucas Riley, wyk. Angela Davies, Jezebelle Bond, Ava Vincent, Julie Parton
02.40    Rybia nocka

Eurosport
08:30 Inside Euro 2008 - piłka nożna
08:45 Mistrzostwa Świata w Fort William - kolarstwo górskie
09:45 Portugalia Polska - piłka nożna
10:45 Inside Euro 2008 - piłka nożna
11:00 USA Korea Północna - piłka nożna
13:00 Niemcy Argentyna - piłka nożna
14:00 Japonia Anglia - piłka nożna
16:00 Nigeria Szwecja - piłka nożna
17:15 Walia Niemcy - piłka nożna
18:00 Inside Euro 2008 - piłka nożna
18:15 Portugalia Polska - piłka nożna
19:00 Inside Euro 2008 - piłka nożna
19:15 Watts - magazyn sportowy
19:30 Mityng w Linzu - lekkoatletyka
22:00 Andrij Kudriawcew Paulus Moses - boks
00:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
01:00 Inside Euro 2008 - piłka nożna
01:15 Tatiana's World - magazyn tenisowy

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Bułgaria Turcja - siatkówka
11:00 A1 Brgenz HB Italgest Casarano - piłka ręczna
12:00 Wiadomości
14:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
15:00 Tour de Pologne - kolarstwo
17:00 Hiszpania Nigeria - piłka nożna
18:00 Wiadomości
18:30 Dew Action w USA - sporty ekstremalne
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
21:00 Wyścig w Monzie - seria gp2
21:30 Mistrzostwa Świata w Lausitzring - superbike
22:30 Mistrzostwa Świata w Lausitzring - superbike
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 New Japan League - pro wrestling
00:15 Wiadomości
01:00 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Coventry Bees Swindon Robins - żużel
09:10 Szkocja Litwa - piłka nożna
11:20 Szwecja Dania - piłka nożna
13:30 Walia Niemcy - piłka nożna
15:40 European Tour Weekly - golf
16:10 Clip - magazyn sportowy
16:25 Chorwacja Rosja - koszykówka
18:30 Holandia Bułgaria - piłka nożna
20:00 Argentyna Gruzja - rugby
22:00 Włochy Francja - piłka nożna
00:10 Clearex Chorzów Hapoel Ironi Rishon - futsal

Zone Club
06.00    Przewodnik po świecie (odc. 9) serial dokumentalny
06.30    Szkoła jogi (odc. 27) magazyn fitness
07.00    Ćwiczenia na Karaibach (odc. 50) magazyn fitness
07.30    Terapia szokowa: Emma (odc. 11) magazyn
08.00    Pogromcy duchów w spódniczkach (odc. 3) program rozrywkowy
08.30    Mama na pełny etat (odc. 12) serial dokumentalny
09.00    Design Challenge (odc. 7) magazyn mody
09.30    Design Challenge (odc. 15) magazyn mody
10.00    Areszt domowy (odc. 7) magazyn mody
10.30    Areszt domowy (odc. 8) magazyn mody
11.00    Modny świat (odc. 736) magazyn poradnikowy
11.30    Stylowe miejsca: Berlin Mitte i Hotel Grief (odc. 16) magazyn turystyczny
12.00    Sobota w kuchni: Ben O'Donoghue i James Tanner (odc. 13) magazyn kulinarny
12.30    Sobota w kuchni: James Martin i Jill Dupleix (odc. 14) magazyn kulinarny
13.00    Krótki kurs makijażu magazyn poradnikowy
13.05    Obieżyświat (odc. 45) serial dokumentalny
13.30    Przewodnik po świecie (odc. 6) serial dokumentalny
14.00    E-miłość (odc. 25) magazyn
14.30    Design Challenge (odc. 7) magazyn mody
15.00    Szkoła jogi (odc. 27) magazyn fitness
15.30    Ćwiczenia na Karaibach (odc. 50) magazyn fitness
16.00    Tajemnice ogrodów (odc. 1) magazyn hobbistyczny
16.30    W pogoni za szczęściem (odc. 29) serial obyczajowy wyk. Claudia Karvan, Samuel Johnson, Deborah Mailman, Abi Tucker
17.30    Poradnik Tanyi Byron (odc. 11) poradnik psychologiczny dla rodziców
18.30    Szkoła jogi (odc. 27) magazyn fitness
19.00    Tuckerville (odc. 23) reality show
19.30    Terapia szokowa: Helen (odc. 4) magazyn
20.00    10 lat mniej (odc. 7) magazyn poradnikowy
20.30    Mama na pełny etat (odc. 11) serial dokumentalny
21.00    Krótki kurs makijażu magazyn poradnikowy
21.05    Mama na pełny etat (odc. 12) serial dokumentalny
21.30    10 lat mniej (odc. 26) magazyn poradnikowy
22.00    Potyczki Jerry'ego Springera (odc. 137) talk-show
23.00    Mama Gena (odc. 6) program rozrywkowy
23.30    Córeczka tatusia (odc. 6) serial dokumentalny
00.00    Porozmawiajmy o seksie (odc. 37) magazyn poradnikowy
01.00    Potyczki Jerry'ego Springera (odc. 137) talk-show
02.00    Samotność w Atlancie (odc. 6) serial dokumentalny
03.00    Porozmawiajmy o seksie (odc. 37) magazyn poradnikowy
04.00    Mama Gena (odc. 6) program rozrywkowy
04.30    Mężczyźni o sobie: Pierwszy pocałunek (odc. 8) program rozrywkowy
05.00    Design Challenge (odc. 15) magazyn mody
05.30    Alternatywne style życia (odc. 26) magazyn

Canal +
07:00    Łapu-capu - chochliki telewizyjne    
07:10    Nie przegap - magazyn informacyjny    
07:20    Simpsonowie - serial animowany odc. 18    
07:45    Łapu-capu - chochliki telewizyjne    
08:00    Aktualno¶ci filmowe - magazyn filmowy    
08:30    Rockefeller Plaza 30: Nagrody Source - serial komediowy odc. 16    
09:00    Eureka - serial SF odc. 2     
09:50    Moby i jego historia - film dokumentalny     
10:50    Ona to on - komedia romantyczna    
12:45    Pogoń za Adamem - film psychologiczny    
14:20    Pancerny wóz - western    
16:05    Wielkie życie - film biograficzny     
18:10    Klejnot Nilu - film przygodowy     
20:00    Łapu-capu - chochliki telewizyjne    
20:10    Simpsonowie II - serial animowany odc. 19    
20:35    Nie przegap - magazyn informacyjny    
20:45    Łapu-capu - chochliki telewizyjne    
21:00    Premiera Ostatni traper - film dokumentalny    
22:45    Garfield 2 - film familijny    
00:20    Anioł w Krakowie - film obyczajowy    
01:50    Ostra jazda - komedia    
03:25    Piekło - dramat psychologiczny

Canal + Sport
07:00    Piłka nożna Klub kibica: Mecz Kolporter Korona Kielce - Polonia Bytom     
09:00    Piłka nożna Klub kibica: Mecz Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - ŁKS ŁódĽ     
10:50    Maria - dramat psychologiczny     
12:20    Oliver Twist - dramat przygodowy     
14:30    Dynastia smoka - film przygodowy     
16:00    Piłka nożna Klub kibica: Mecz Górnik Zabrze - Cracovia Kraków     
18:00    Piłka nożna Klub kibica: Mecz Widzew ŁódĽ - Ruch Chorzów     
19:50    Żużel: Grand Prix Polski     
23:50    Covert One: Program Hades - thriller odc. 1/2     
01:20    Covert One: Program Hades - thriller odc. 2-ost.     
02:50    Koszykówka kobiet WNBA Finals: Mecz Phoenix Mercury - Detroit Shock #3 - finały    
05:20    Wybory - komedia

Cartoon Network
06:00    Atomówki - serial animowany    
06:35    Laboratorium Dextera - serial animowany    
07:00    Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany    
07:25    Ben 10 - serial animowany    
07:50    Robotboy - serial animowany    
08:15    Ed, Edd i Eddy - serial animowany    
08:40    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
09:05    BliĽniaki Cramp - serial animowany    
09:30    Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany    
10:00    Tom i Jerry - serial animowany    
10:30    Zwariowane melodie - serial animowany    
10:55    Flintstonowie - serial animowany    
11:20    Scooby-Doo - serial animowany    
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
12:10    Atomówki - serial animowany    
12:35    Laboratorium Dextera - serial animowany    
13:00    Harcerz Lazlo - serial animowany    
13:25    Johnny Bravo - serial animowany    
13:50    Ed, Edd i Eddy - serial animowany    
14:15    BliĽniaki Cramp - serial animowany    
14:40    Atomówki - serial animowany    
15:05    Laboratorium Dextera - serial animowany    
15:30    Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany    
15:55    Bernard - serial animowany    
16:00    Ufol±gi - serial animowany    
16:25    Johnny Test - serial animowany    
16:50    Wiewiórek - serial animowany    
17:10    Mój partner z sali gimnastycznej jest małp± - serial animowany    
17:40    Baranek Shaun - serial animowany    
17:50    Baranek Shaun - serial animowany    
18:00    Ben 10 - serial animowany    
18:30    Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany    
18:55    Bernard - serial animowany    
19:00    Młodzi Tytani - serial animowany    
19:30    Duel Masters - serial animowany    
20:00    Samuraj Jack - serial animowany    
20:40    Scooby-Doo - serial animowany    
21:05    Scooby-Doo - serial animowany    
21:30    Flintstonowie - serial animowany    
21:55    Flintstonowie - serial animowany    
22:20    Tom i Jerry - serial animowany    
23:10    Zwariowane melodie - serial animowany    
00:00    Johnny Bravo - serial animowany    
00:50    Krowa i kurczak - serial animowany    
01:40    Laboratorium Dextera - serial animowany    
02:30    Jam Łasica - serial animowany    
03:00    Krowa i kurczak - serial animowany    
03:25    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial animowany    
03:50    Zło w potrawce - serial animowany    
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
04:20    Johnny Bravo - serial animowany    
04:45    Atomówki - serial animowany    
05:10    Laboratorium Dextera - serial animowany    
05:35    Ed, Edd i Eddy - serial animowany

MiniMini
06:00    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 77    
06:10    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 78    
06:20    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 79    
06:30    Tabaluga - serial animowany odc. 26    
06:55    Tomek i przyjaciele - serial animowany odc. 20    
07:05    Pszczółka Maja - serial animowany odc. 67    
07:30    Witaj, Franklin - serial animowany odc. 36    
07:55    ¦winka Peppa - serial animowany odc. 10    
08:00    Noddy - serial animowany odc. 8    
08:10    Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci    
08:15    Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 11    
08:25    ¦winka Peppa - serial animowany odc. 9    
08:35    Listy od Feliksa - serial animowany odc. 4    
08:50    Rumcajs - serial animowany odc. 52    
09:00    Zdjęciaki - serial animowany odc. 96    
09:05    Mały pingwin Pik-Pok - serial animowany odc. 25    
09:20    NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu - program dla dzieci odc. 8    
09:45    Bracia koala - serial animowany odc. 19    
10:00    ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 46    
10:15    Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 12    
10:40    Globtroter Grover - serial animowany odc. 5    
10:45    Sesame English - serial animowany odc. 32    
11:00    Noddy - serial animowany odc. 7    
11:10    Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci    
11:15    Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 10    
11:25    ¦winka Peppa - serial animowany odc. 8    
11:35    Listy od Feliksa - serial animowany odc. 3    
11:50    Rumcajs - serial animowany odc. 51    
12:00    Pippi - serial animowany odc. 20    
12:30    Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 2    
12:55    Przygody kota Filemona - serial animowany odc. 16    
13:05    Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 8    
13:20    Magiczne przygody misia Ruperta - serial animowany odc. 10    
13:30    Clifford - serial animowany odc. 24    
14:00    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 74    
14:10    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 75    
14:20    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 76    
14:30    Tabaluga - serial animowany odc. 25    
14:55    Tomek i przyjaciele - serial animowany odc. 19    
15:05    Pszczółka Maja - serial animowany odc. 66    
15:30    Witaj, Franklin - serial animowany odc. 35    
15:55    ¦winka Peppa - serial animowany odc. 9    
16:00    Zdjęciaki - serial animowany odc. 95    
16:05    Mały pingwin Pik-Pok - serial animowany odc. 24    
16:20    NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu - program dla dzieci odc. 7    
16:45    Bracia koala - serial animowany odc. 18    
17:00    ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 45    
17:15    Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 11    
17:40    Globtroter Grover - serial animowany odc. 4    
17:45    Sesame English - serial animowany odc. 31    
18:00    Pippi - serial animowany odc. 21    
18:30    Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 3    
18:55    Przygody kota Filemona - serial animowany odc. 17    
19:05    Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 9    
19:20    Magiczne przygody misia Ruperta - serial animowany odc. 11    
19:30    Clifford - serial animowany odc. 25

National Geographic Channel
06:00    I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 1    
06:30    Zwariowana nauka - serial dokumentalny odc. 1    
07:00    Królestwo żarłaczy tygrysich - film przyrodniczy    
08:00    Rekin doskonały - film przyrodniczy    
09:00    Tuż przed tragedi±: Pożar w tunelu - serial dokumentalny    
10:00    Tuż przed tragedi±: Bomba w Oklahoma City - serial dokumentalny    
11:00    Wielkie konstrukcje: Przesunięcie olbrzymów - serial dokumentalny    
12:00    Czysta nauka: Asteroidy - serial dokumentalny    
13:00    Rekin doskonały - film przyrodniczy    
14:00    Tuż przed tragedi±: Pożar w tunelu - serial dokumentalny    
15:00    Tuż przed tragedi±: Bomba w Oklahoma City - serial dokumentalny    
16:00    Poskramiacze węży: Jad i fortuna - serial przyrodniczy    
16:30    W ¶wiecie krokodyli: Kobra i krokodyle jaskiniowe - serial przyrodniczy    
17:00    Polowanie na my¶liwego: Lwy - serial przyrodniczy    
18:00    Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 2    
18:30    Zwariowana nauka - serial dokumentalny odc. 2    
19:00    NajgroĽniejszy jad ¶wiata - film przyrodniczy    
20:00    Tuż przed tragedi±: Awaryjne l±dowanie w Sioux City - serial dokumentalny    
21:00    Premiera Bractwo Aryjskie - film dokumentalny    
22:00    Za kratkami: Więzienie o zaostrzonym rygorze - serial dokumentalny    
23:00    Wielkie konstrukcje: Mennica - serial dokumentalny    
00:00    Bractwo Aryjskie - film dokumentalny    
01:00    Za kratkami: Więzienie o zaostrzonym rygorze - serial dokumentalny    
02:00    Tuż przed tragedi±: Awaryjne l±dowanie w Sioux City - serial dokumentalny    
03:00    Bractwo Aryjskie - film dokumentalny    
04:00    Za kratkami: Więzienie o zaostrzonym rygorze - serial dokumentalny    
05:00    Wielkie konstrukcje: Mennica - serial dokumentalny


AXN Crime
12:00    Wydział spraw zamkniętych - Serial sensacyjny "Death, Lies and Videotape" odc. 6/72; Org: "Cold Squad". Reżyseria: Bill Corcoran (USA 2000)
13:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Come Back, Little Diva" odc. 13/22; Org: "18 Wheels of Justice". Reżyseria: Carl Weathers (USA 2000)
14:00    Wydział zabójstw Baltimore - Serial kryminalny "Happy to be Here" odc. 5; (USA 1995) Org: "Homicide"
15:00    Tajne akcje CIA - Serial sensacyjny odc. 1/22; Org: "The Agency". Reżyseria: Jeff Woolnough (USA 2003)
16:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Come Back, Little Diva" odc. 13/22; Org: "18 Wheels of Justice". Reżyseria: Carl Weathers (USA 2000)
17:00    Wydział spraw zamkniętych - Serial sensacyjny "Slave to the Job" odc. 6/72; (USA 2000) Org: "Cold Squad"
18:00    Bez pardonu - Serial kryminalny "Kradzież w muzeum" odc. 17/22; Org: "The District". Reżyseria: Pam Veasey (USA 2002)
19:00    Wydział zabójstw Baltimore - Serial kryminalny "Happy to be Here" odc. 5; (USA 1995) Org: "Homicide"
20:00    Tajne akcje CIA - Serial sensacyjny odc. 1/22; Org: "The Agency". Reżyseria: Jeff Woolnough (USA 2003)
21:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Come Back, Little Diva" odc. 13/22; Org: "18 Wheels of Justice". Reżyseria: Carl Weathers (USA 2000)
22:00    Zagadki Cosby'ego - Serial kryminalny odc. 10; (USA 1994) Org: "The Cosby Mysteries"
23:00    Agentka o stu twarzach - Serial sensacyjny odc. 10/22; Org: "Alias". Reżyseria: Jack Bender (USA 2001)
0:00    Wydział zabójstw Baltimore - Serial kryminalny "Crosetti" odc. 6; (USA 1995) Org: "Homicide"
1:00    Tajne akcje CIA - Serial sensacyjny odc. 2/22; Org: "The Agency". Reżyseria: Alex Zakrzewski (USA 2003)
2:00    Agentka o stu twarzach - Serial sensacyjny odc. 10/22; Org: "Alias". Reżyseria: Jack Bender (USA 2001)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.