FANDOM


Program 1
8.05 Historia, kl. 5 — Kazimierz Wielki
8.35 „Domator" — Rady na życzenie — Chcę schudnąć dla zdrowia i urody
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Dt — wiadomości
9.25 Dt — Dodatek gospodarczy
9.40 „Synowie i córki Jakuba Szklarza" (2) — „Hutmistrz" serial.
10.35 „Domator" — Rady na życzenie
12.00 Geografia, kl. 7 — Między Huangho a Jangcy
12.50 Język polski, kl. 3 lic. — Witkacy: „Szewcy"
13.30 TTR — Fizyka, sem. 4 — Podstawy teorii względności
14.00 TTR — Produkcja roślinna, sem. 4 — Zagospodarowanie użytków zielonych
15.30 „Kim być?" - pr. dla maturzystów
16.00 Program dnia - Dt — Wiadomości
16.05 Relacja ze Zjazdu Kółek Rolniczych
16.25 Dla dzieci: „Tik — tak”
16.50 Kino Tik — Taka: „Cudowna podróż" (2) - serial austriacki
17.15 Teleexpress
17.30 „Adwokat z Old Bailey" (5) — „Błękitny serafin" — angielski serial kryminalny
18.30 „Klinika zdrowego człowieka" — „Celiakia"
18.50 Dobranoc „Dwa małe trzmiele"
19.00 „10 minut"
19.10 Telewizyjny Klub Konsumentów „Stop"
19.30 Dziennik
20.05 „Synowie i córki Jakuba Szklarza" (2) „Hutmistrz" serial czechosłowacki
20.55 „Mity i realia"
21.00 Konferencja prasowa rzecznika rządu
21.25 „Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej" — „S"
22.20 „Zawsze po 21" — mag. reporterów
23.00 Dt — echa dnia
23.20 Język angielski (23)

Program 2
16.55 Język angielski (23)
17.25 Program dnia
17.30 „Szokujące nowości"—„U progu sztuki współczesnej" (5) serial dok.
18.00 Telerama
18.30 „Epopeja czerwonego krzyża” — film dok.
19.30 Studio Sport
20.00 „Non stop kolor"
21.00 „Powtórka z historii" — Bolesław Bierut (1)
21.30 Panorama dnia
21.45 „Dorastanie" (7) — „1978 — 80" — serial TP
22.55 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut - pr. inf. - muz.
6.35 A. Czechow "Wiśniowy sad" - spektakl Teatru Małego
9.10 Wiadomości
9.20 "To było...było..."
9.25 "Godzina dla dzieci" - w pr. lekcja jęz. francuskiego
* *
13.30 Wiadomości
13.45 Koncert Zespołu Rosyjskich Instrumentów Ludowych "Ornament"
14.15 "Mu-mu, czyli..." "Północny klucz" - filmy dok.
14.55 Wiadomości
15.00 "O czym śpiewają dzieci świata" - Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych CSRS
15.45 "Pierwszy skok" - film dok.
16.00 "Rozmowa z komputerem"
17.00 "Wy też możecie to zrobić" - pr. publ.
17.30 Spotkanie z pedagogiem M. Szczetinem w Ostankino
19.00 Dziennik "Wriemia"
19.40 "Reflektor przebudowy" - pr. publ.
19.50 "Dokumentalne filmy A. Sokurowa: "Wieczorna ofiara", "Elegia moskiewska"
21.35 Dziś na świecie
21.50 "Oto i ty" - śpiewała Łarysa Dolina
22.30 "Ojcowie i dzieci", odc. 2 - film tv
23.38 Wiadomości
23.43 Magazyn sportowy
0.13 "Wszystko zaczyna się od miłości" - pr. muz.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.