FANDOM


Program 1
7.45 Express gospodarczy
8.05 Przez lądy i morza: w gąszczu języków Afryki
8.35 „Domator" — nasza poczta — wiosenny kurs szycia
8.50 Domowe przedszkole
9.15 Wiadomości poranne
9.25 „Czerwona ziemia" — film fabularny prod, kubańskiej reż. Jesus Diaz, wyk.: Adolfo Liaurado, Rene de la Gruz, Jose A. Rodriguez i inni
11.10 „Domator" — przyjemne z pożytecznym
12.00 Spotkania z literaturą, kl. II lic. — A. Fredro: „Śluby panieńskie"
12.50 Wśród ludzi — wśród innych narodów świata
13.30 TV TR: Chemia, sem. II: estry, tłuszcze, mydła
14.00 TV TR: Historia, sem. II: Polska w oczach saskich
15.00 Poznaj swój kraj: kurpiowska chata
15.30 NURT: współczesne problemy wychowania i nauczania — psychodrama w szkole
16.20 Program dnia — Telegazeta
16.25 Dla młodych widzów: „Sami o sobie" — SOS"
16.50 Dla dzieci: „Trąba"
17.15 Teleexpress
17.30 „Sensacje XX wieku"
18.00 Kronika
18.45 „Rolnicze rozmaitości"
19.00 Dobranoc „Zaczarowany ołówek"
19.10 „Rzeczpospolita samorządna"
19.30 Wiadomości
20.05 „Nie poddam się" — dramat psychologiczny prod, angielsko-amerykańskiej, reż. Corey Allen, wyk.: Tony Lobianco, Viveca Lindfors, Anna Jillian, George Touliatos
21.45 Sport
21.55 „Księdzu Jerzemu z miłością" — program poetycko-muzyczny
22.55 Wiadomości wieczorne
23.15 Język angielski (25)

Program 2
16.25 Korepetycje dla maturzystów — J. angielski (25)
16.55 Język francuski (5)
17.25 Program dnia
17.30 „ABC” — teleturniej językowy
18.00 „Marc i Sophie" (7) — „Tylko pod parasolem" — serial prod, francuskiej
18.30 „Miodopój" — poezja dawnej Irlandii w wykonaniu zespołu Jarosława Kopaczewskiego
19.00 Express gospodarczy
19.30 „Syria" — program dok.
20.00 „Czarno na białym” — przegląd PKF
20.40 Sonata Patetyczna — Ludwiga van Beethovena w wykonaniu Klary Langer-Daneckiej
21.00 „Ze wszystkich stron" — „Poszukiwania" — reportaż literacki
21.30 Panorama dnia
21.45 „W labiryncie" — serial TP
22.15 „Telewizja nocą"
23.00 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Pages from Ceefax
6.25 Mother Teresa A prayer for the disabled
6.30 BBC Breakfast News
6.34 Business Breakfast
8.55 Regional News and Weather
9.00 News Weather followed by Easter Children's BBC Heathcliff with Cats and Co
9.25 Why Don't You.. ? 3
9.55 Poddington Peas
10.00 News Weather followed by Turnabout
10.25 Easter Children's BBC Including Playdays
10.55 Mother Teresa A prayer for peace
11.00 News Weather followed by Open Air
12.00 News Weather followed by Daytime Live Ideas for Easter cooking
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News; Weather Michael Fish
13.30 Neighbours
13.50 Turnabout
14.15 Knots Landing
15.05 Living with Dying
15.35 The Pink Panther Show
15.50 Caterpillar Trail
16.05 Around the World with Willy Fog
16.30 The Movie Game
17.00 Newsround
17.05 The Gift 3
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News; Weather
18.30 Regional news magazines
19.00 Wogan
19.40 The Kon-Tiki Man Thor Heyerdahl The Story of a Great Adventurer
20.05 Dallas
20.50 Points of View
21.00 Party Political Broadcast By the Labour Party
21.05 Nine O'Clock News; Regional News; Weather
21.35 Inside Story Return to Hiroshima
22.25 Sportsnight
23.50 Mother Teresa A prayer of service
23.55 Weather
24.00 Close

BBC2
6.45 Open University
6.45 Limestones in South-West England
7.10 Venice and Antwerp: Forms of Religion
9.25 Flash Gordon 7:
9.40 Success at Any Price
10.50 I Herbert Wilcox Directs Trouble in the Glen
12.20 The Royal Institution Christmas Lectures 3
13.20 Pie in the Sky
13.35 Country File
14.00 News Weather followed by Impressions
14.15 Racing From Ascot
14.30 Royal Fern Novicaes ' Steeplechase (3m)
14.50 News and Weather
15.00 Bollinger Champagne Novices' Steeplechase Handicap (2'/2m)
15.35 Trillium Hurdle Race Handicap (2m)
15.50 News and Weather Regional News and Weather
16.00 Play Snooker 4
16.30 Plunder
17.00 Italian Regional Cookery
17.30 Film 90 with Barry Norman
18.00 DEFII The Invaders
18.50 Rough Guide to Careers
19.30 Rapido
20.00 First Easter
20.15 Hillsborough: the Inquiry
21.00 M*A*S*H
21.25 A Very Peculiar Practice 1
22.15 Lucinda Lambton's Alphabet of Britain
22.25 Party Political Broadcast By the Labour Party
22.30 Newsnight
23.15 The Late Show
23.55 Weatherview
0.00 Open University
0.00 Sexual Identity Producer Frances Berrigan
0.25 Gallium Arsenide: Pulled from Obscurity

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.