FANDOM


Program 1
8.50 „Domator" - 10 minut dla urody
9.00 Teleferie: „Wakacje z Neptunem"
9.35 Kino Teleferii: „Dziewczyna pirat" - serial NRD (4)
10.00 Dt - wiadomości
10.10 Dt - Dodatek gospodarczy
10.25 „Księżniczka Daisy" (2-ost.) - melodramat USA
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 „Czterdziestolatek" - serial TP
18.30 Program publicystyczny
18.50 „10 minut"
19.00 Dobranoc „Przygody Bączka i Pączka"
19.10 „Od A do Z" - „ M - jak M-4" - pr. publ.
19.30 Dziennik telewizyjny
20.00 Pytanie do
20.15 „Księżniczka Daisy" (2-ost.) - melodramat USA
21.45 Kroniki PAT - tak było...
21.55 Konferencja prasowa rzecznika rządu
22.10 Studio „Solidarność"
22.55 Dt - Echa dnia

Program 2
17.55 Program dnia
18.00 Telerama
18.30 „Wojna domowa" (9) - „Dzień Matki" - serial TP
19.10 Portret - Krzysztof Gierałtowski
19.30 „Blisko nieba" - mag. alpinistyczny
20.00 „Non stop kolor" - „Terence Trent D'Arby" - film dok.
21.00 Studio Sport
21.30 Panorama dnia
21.45 „Wspólny balkon" - film fab. prod. francuskiej, reż. Jean-Claude Sussfeld, wyk.: Pierre Arditi, Mathilda May
23.15 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut — pr. inf. — muz.
6.35 A. Borin — „Wyrok" — spektakl telewizyjny
7.50 „Ferdynand wspaniały" — polski film anim.
8.45 „Pory roku, lipiec"
9.45 "To było... było" SRR
14.05 „Planeta Satpajewa", „Dawid Kakabadze" — filmy dok.
14.55 „Chór i my" — konkurs chórów dziecięcych
15.40 „Szkice do portretu Mongolii" — pr. filmowy
16.25 „Rywale" — film anim.
16.40 Dziś na świecie
16.55 Piłka nożna. Mistrzostwa ZSRR: transmisja z meczu Dniepr-Dynamo (Kijów)
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „Rezonans" — stosunki narodowościowe w perspektywie światowego doświadczenia
21.10 Dziś w świecie
21.25 Koncert artysty ludowego ZSRR E. Niesterenko oraz Występ Orkiestry Radia i Telewizji ZSRR
22.25 „Zawód — sędzia śledczy", odc. 1 — film tv
23.31 Wiadomości
00.06 „Wszystko rozpoczyna się z miłości” — pr. muz.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.