FANDOM


Program 1
7.40 Expres gospodarczy
8.00 Dzień dobry
9.00 Wiadomości poranne
9.10 Teleranek: Altanka
9.40 Kino Teleferii: "Zagubiona melodia" - odc. 3 filmu CSRF
10.10 "Bluebell" - odc. 8 (ostatni) filmu seryjnego prod. angielskiej
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 Sensacje XX wieku
18.00 "Dynastia" odc. 8 serialu obyczajowego USA
18.45 Rolnicze rozmaitości
19.00 Kino Teleferii: "Smurfy"
19.30 Wiadomości
20.05 "Bluebell" - powtórz. odc. 8 (ostatniego) serialu angielskiego. reż. Moira Armstrong
21.00 "Znak" (2) - program publicystyczny o historii środowiska miesięcznika "Znak"
21.55 Recital Edyty Piechy
22.30 Plus - minus
22.50 Wiadomości wieczorne
23.05 " Dynastia" powtórz. odc. 8 serialu USA
23.50 Jutro w programie

Program 2
8.00 Panorama dnia
8.15 "Ulica Sezamkowa" - odc. 2 serialu
9.00 "Santa Barbara" - odc. 6 serialu USA
9.45 Magazyn telewizji śniadaniowej
10.45 CNN - Headline news
15.00 Powitanie
15.30 Ekspres gospodarczy (powtórz.)
16.00 Cztery razy o XI Przeglądzie Piosenki Aktorskiej
16.40 Teatr Kici - Koci Piwnicy pod Baranami
17.00 "Lęk" - odc. 2 filmu fab. (obyczajowego) CSRF z serii "Szpital na peryferiach", reż. Jaroslav Dudek - wznow.
18.00 Magazyn "102"
19.00 Galeria 37 milionów: malarstwo Jacka Rykały
20.00 "La Sept: Veronese - "Uczta w domu Leviego"
20.35 "Kulisy" - rep. o.lubelskim teatrze "Provisorium"
21.00 Ze wszystkich stron "W Rumunii po wyborach" - rep.
21.30 Panorama dnia
21.45 "W labiryncie" - odc. serialu TVP
22.15 Telewizja nocą
23.00 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Pages from Ceefax
6.30 BBC Breakfast News
8.55 Regional News; Weather
9.00 News; Weather
9.05 But First This.... The Perils of Penelope Pitstop
9.25 Record Breakers
10.00 News; Weather followed by Double Dare
10.30 Playdays
10.55 Five to Eleven
11.00 News; Weather followed by Hudson and Halls
11.30 Boswall's Wildlife Safari to Thailand
12.00 News; Weather followed by Dallas
12.50 Reviving Antiques
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News; Weather
13.30 Neighbours
13.50 Move Over Darling
14.20 Knots Landing
15.10 Silent Revolution
16.00 Cartoon Double Bill
16.10 Ewoks
16.35 Paper Route
17.00 Newsround
17.10 Colour in the Creek
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News; Weather
18.30 Regional news magazines
19.00 Wogan
19.30 Them and Us
20.00 Lovejoy
20.50 Points of View
21.00 Nine O'Clock News; Regional News; Weather
21.30 Frontiers
22.20 Stark
23.50 Weather
23.55 Closedown

BBC2
6.45 Open University
6.45 Water for Jordan
7.10 Seville: Gateway to the Indies
8.00 News
8.15 Westminster
9.00 Mastermind 1986
9.30 Cricket: Third Test. England v New Zealand
10.10 Under Sail
10.25 Cricket
12.55 Country File
13.20 Fingermouse
13.35 Cricket
14.00 News and Weather
15.00 News and Weather
15.50 News and Weather; Regional News and Weather
19.40 DEF II: Rough Guide to the World
20.30 The Victorian Kitchen
21.00 ScreenPlay: Amongst Barbarians
22.15 Fifth Column
22.30 Newsnight
23.15 Cricket
23.55 Weatherview
0.00 Open University
0.00 Where from Next?
0.25 Power to the People
0.55 Closedown

Channel 4
6.00 Noah's Ark
6.20 Business Daily
6.30 The Channel Four Daily
9.25 The Art of Landscape
11.00 As It Happens
12.00 The Parliament Programme
12.30 Business Daily
13.00 Sesame Street
14.00 Working Words
14.30 Racing
16.30 Countdown
17.00 Go For It
17.30 Flight over Spain
18.00 Leontyne
18.30 Tour de France 1990
19.00 News
19.50 Party Political Commen
20.00 Brookside
20.30 Europe Express
21.00 Poetry in Motion
21.30 Arch-Rivals: The Archbishop of Canterbury Stakes
22.00 The Gravy Train
23.00 A Fortunate Life
0.50 Tour de France 1990
1.20 The Confessions of Felix Krull: Confidence Man
2.20 Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.