FANDOM


Program 1
13.30 — TTR, Matematyka, sem. 1 — Wzory skróconego mnożenia
14.00 — TTR, Fizyka, sem. 1 — prawa ruchu
15.55 — NURT, Religioznawstwo — polscy wyznawcy Kościoła prawowiernego
16.25 — Program dnia — DT — wiadomości
16.30 — Dla młodych widzów: „Stowarzyszenie myślących"
16.55 — Kino „Zwierzyńca" — „Manila" — serial dokumentalny produkcji RFN
17.20 — DT — wiadomości
17.30 — „Stawka większa niż życie" (11) — „Hasło"
18.30 — „Echa stadionów"
19.00 — Dobranoc — „Alicja po drugiej stronie lustra"
19.10 — „Laboratorium" — „Sensacja archeologiczne"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Publicystyka
20.15 — Teatr Telewizji — William Szekspir „Hamiet" (1), reż, Jan Englert
21.55 — DT — komentarze
22.20 — Teatr Telewizji — William Szekspir „Hamlet' (2)
23.40 — DT — wiadomości
23.45 — Język niemiecki, lekcja 4

Program 2
16.55 — Program dnia
17.00 — „Savoir-vivre na cztery osoby i stół”
17.30 — „Moja muzyka" — Zbigniew Pawlicki
18.00 — „Kosmiczny test" — teleturniej
18.20 — Przeboje „Dwójki"
18.30 — ERRATA
19.00 — „Piękni i wspaniali"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — „Szkice historyczne” — „Czy Polska wybuchła?"
20.15 — Oblicza polskiego kina „Uciec jak najbliżej" reż. Janusz Zaorski
21.55 — „Nasza Warszawa"
22.55 — Nagroda czy kara — reportaż
23.10 — Wieczorne wiadomości

Rai Uno
9.30 Televideo - Pagine dimostrative
10.30 Dieci e trenta con amore - La freccia nel fianco
11.55 Che tempo fa
12.00 TG 1 - Flash
12.05 Pronto... chi gioca?
13.30 Telegiornale
13.55 TG 1 - Tre minuti di...
14.00 Pronto... chi gioca?
14.15 Il mondo di Quark
15.00 Il trio Drac
15.30 DSE: Vita di corte nell´India dei Maharaja
16.00 Tre nipoti e un maggiordomo
16.30 Lunedi sport
17.00 TG 1 - Flash
17.05 Risate con Stanlio e Ollio
18.00 L´ottavo giorno
18.30 Parola mia
19.35 Almanacco del giorno dopo - Che tempo fa
20.00 Telegiornale
20.30 Il magnate greco
22.15 Telegiornale
22.25 Appuntamento al cinema
22.30 Speciale TG 1
23.30 TG 1 Notte - Che tempo fa
00.20 DSE: Uno stile, una cittá

Rai Due
9.30-11.45 Televideo - Pagine dimostrative
11.55 Cordialmente
13.00 TG 2 - Ore tredici
13.25 TG 2 - Chip
13.30 Capitol
14.30 TG 2 - Flash
14.35-16.00 Tandem
16.00 DSE: Natura: con amore, con rabbia
16.30 Pane e marmellata, Squadrone tuttofare
17.30 TG 2 - Flash
17.35 Oggi e domani
18.15 Spaziolibero: i programmi dell´accesso
18.30 TG 2 - Sportsera
18.40 Le strade di San Francisco, Meteo 2 - Previsioni del tempo
19.45 TG 2 - Telegiornale
20.20 TG 2 - Lo sport
20.30 Di tasca nostra
21.25 Hill Street giorno e notte
22.15 TG 2 - Stasera
22.25 Sorgente di vita
22.50 Il meglio del West
23.15 DSE: Vivere la propria età
23.50 TG 2 - Stanotte
24.00 Cinema di notte: L´avventura è l'avventura: Ognuno per sé

Rai Tre
14.00 DSE: Il francese
14.30 DSE: Il russo
15.00 Canazei: Hockey su ghiaccio
16.00 Campionato di calcio Serie A e B
18.25 Speciale Orecchiocchio
19.00 TG 3
19.30 Sport regione del lunedi
20.05 DSE: Luoghi etruschi in Toscana
20.30 Fregoli
21.30 TG 3
21.40 DSE: La casa di Salomone
22.10 Il processo del lunedi
23.15 TG 3

Rete 4
8.30 Soldato Benjamin
9.00 Destini
9.40 Lucy Show
10.00 L´amante italiana
11.45 Magazine
12.15 Bravo Dick
12.45 Alvin Show, Hallo Spank, Masters i dominatori dell' universo
14.15 Destini
15.00 Piume e paillettes
15.40 Amore formula 2
17.50 Lucy Show
18.20 Ai confini della norte
18.50 I Ryan
19.30 Febbre d'amore
20.30 Ritratto in nero
23.00 Dick Tracy
24.00 Agente speciale
1.00 Agenzia U. N. C. L. E.

Canale 5
8.35 Alice
9.00 Peyton Place
9.50 General Hospital
10.45 Facciamo un affare
11.15 Tuttinfamiglia
12.00 Bis
12.40 Il pranzo è servito
13.30 Sentieri
14.30 La valle dei pini
15.30 Una vita da vivere
16.30 Hazzard
17.30 Doppio slalom
18.00 Il mio amico Arnold
18.30 C´est la vie
19.00 I Jefferson
19.30 Zig Zag
20.30 Banana Joe
22.30 Jonathan dimensione avventura
23.30 Di uomini e di cavalli
00.30 Chicago Story

Italia 1
8.30 Gli eroi di Hogan
9.00 Quella casa nella prateria
9.50 Fantasilandia
10.40 Operazione ladro
11.45 Quincy
12.40 La donna bionica
13.30 Help
14.15 Dee Jay Television
15.00 Chips
16.00 Bim Bum Bam, Lady Georgie, Sui monti con Annette, Mimi e la nazionale di pallavolo
17.50 Quella casa nella prateria
18.50 Gioco delle coppie
19.30 Happy Days
20.00 I Puffi, Snorky
20.30 Magnum P.I.
21.30 Riptide
22.30 Festivalbar: Giro d'onore
23.00 La rinuncia
1.00 Cannon

Rete A
8.00 Accendi un´amica
14.00 Felicità... dove sei
15.00 La campana del convento
16.30 Black Beauty
17.00 Telefilm
18.00 Terra nera
19.30 Curro Jimenez
20.25 Felicità... dove sei
21.30 L´amante giovane
23.30 Wanna Marchi

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.