Program 1
7:00 TTR: Matematyka (sem III): Linia prosta
7:30 TTR: Historia (sem III): Wiek ideologii
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
8:55 Program dnia
9:00 Drops - mag. dla dzieci i młodzieży oraz Kino Dropsa: Jelonek (1) - serial prod. jugosłowiańskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Z Polski rodem - mag. polonijny
11:10 Złoto: Śladami Jacka Londona - serial prod. włoskiej
11:50 Uroczysta zmiana posterunku honorowego przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie
12:20 I wzleciał orzeł biały... - koncert
13:00 Do trzech razy sztuka
13:25 Listy polskie...
14:05 Telewizyjny Teatr Prozy: Maria Dąbrowska Dzienniki 1914-1925
15:00 Szkoła mistrzów: Witold Sobociński
15:20 Józef Piłsudzki - film dok.
16:25 Ta co nie zginęła - w rocznicę niepodległości
17:15 Teleexpress
17:30 Piosenka ci nie da zapomnieć - film dok. o kompozytorze Henryku Warsie
18:35 Butik - pr. Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: Przygody Misia Colargola
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: Jesień
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Premiery starego kina: Młody las - film prod. polskiej
21:25 Telewizyjny przegląd sportowy
21:45 Tydzień w polityce
21:55 Jeszcze Polska nie zginęła - XXV Festiwal Piosenki Polskiej Opole '88
22:45 Telegazeta
22:50 Kino sensacji: Zabójstwo prokuratora - film prod. włoskiej
0:40 Program na jutro
Program 2
14:00 5-10-15 - pr. dla dzieci i młodzieży
15:25 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
15:50 Małe kino: Najtrudniejsza ściana - film dok.
16:25 Telewizyjny koncert życzeń
16:55 Program dnia
17:00 Ostatni legioniści - film dok.
17:45 Powrót Ziuka na Bielany - rep.
18:00 Program lokalny
18:30 Brat Albert - widowisko dok. o Albercie Chmielowskim
19:30 Alfa i omega
20:00 Pieśni patriotyczne
20:30 Józef Czapski: świadek historii - film dok.
21:05 Muzyka i polityka (5): Pieśń o wodzu miłym
21:30 Panorama dnia
21:45 Bogate biedactwo, czyli historia życia Barbary Hutton (1) - serial prod. angielskiej
22:35 Jacek Stwora Co jest za tym murem? (3): Człowiek - sygnet
22:55 Komentarz dnia
ČST1
8.25 Wiadomości
8.30 Pionierska jaskółka
10.00 Drogi do władzy
10.40 Radar
10.55 ,,Sprawa skradzionych wiadomości" (komedia kryminalna dla dzieci)
12.00 Angola - walka trwa (film dok.)
12.25 Sondaże (program public.)
13.05 Korowód (w cyklu spotkania z artystami radzieckimi)
14.05 Animowane kroniki
15.00 Rallycross (wyścigi samochodowe)
16.20 Na znaki (ćwiczenia spartakiadowe)
16.40 Wiadomości
16.45 Zarezerwowane dla kobiet
17.25 ..Z biegiem rzeki" (serial australijski - 6)
18.15 Przyśpiewki
18.20 Propozycje nie tylko na niedzielę
19.00 Wieczorynka
19.10 Wydarzenia międzynarodowe
19.20 Prognoza pogody
19.25 Program wieczorny
19.30 Wiadomości
20.00 ,,Przygody kryminalistyki" (cykl opowieści kryminalnych - 1)
20.55 Superjazda (program muzyczno-rozrywkowy z Parku Kultury i Odpoczynku w Pradze)
22.25 Bramki, punkty, sekundy
22.40 Wybraliśmy dla was E. Krivankowa - ..Szczypta soli" (fIlm telewizyjny - 2)
0.10 Wiadomości
ČST2
9.55 Wiadomości
10.00 Język niemiecki (lekcja 5)
10.20 Poznajemy Związek Radziecki (lekcja 25)
11.20 Język francuski (lekcja 5)
11.50 ,,Miasto nad głową" (serial ZSRR - 1)
16.10 Problemy kwalifikacji
16.25 KS Witkowice - VSZ Koszyce (bezpośrednia transmisja spotkania I ligi hokeja na lodzie), w przerwie: Minuty dnia, w 2 przerwie: Ruch dla zdrowia
18.50 Śpiewa L. Małek
19.10 Lekarz i ty
19.30 Wiadomości
20.00 Z dzieł starych czeskich mistrzów
20.55 Świt historii (z cykli mała telewizyjna encyklopedia sztuki)
21.25 ,,Błazen i królowa" (film czeski)