FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 "Dobranoc, kochanie" (8/16): "Nie jest dobrze" - serial komediowy prod. angielskiej
8.30 Wiadomości
8.40 Małe obracanie groszem
8.55 "Reksio i UFO" - serial anim.
9.10 Zimowanki - program dla młodych widzów
9.35 Burzliwe dzieje Pirata Rabarbara (2)
9.50 "Pingu" (2) - serial animowany prod. niemieckiej
10.00 "Nie ma jak w domu" (81 - 82) - serial prod. australijskiej
10.50 Pomidor - teleturniej
11.10 Od niemowlaka do przedszkolaka
11.25 Teatr jak życie: "Rządkowo" - reportaż
11.50 Muzyczna Jedynka
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Słoneczna plantacja
12.50 Sekrety starszej pani (z Katowic)
13.05 Sto lat - magazyn ubezpieczeń społecznych
Atom, gwiazdy, życie
13.20 Kamienie z tej i nie z tej ziemi
13.35 Ad Astra: Królestwo Galaktyk
13.55 "Porwani przez UFO?" (2) - film dok. prod. USA
14.30 Joystick
15.00 Wiadomości
15.10 Zielone pogotowie
15.15 Program dnia
15.25 Kino Teleferii: "Tajemnica Sagali" (12/14) - serial polsko-niemiecki
15.50 Ferie z Miliardem
16.15 U!-Waga
16.25 Kuchnia Wróżki: Pikantny placek
16.40 Sejmograf - magazyn parlamentarny
17.00 Teleexpress
17.25 "Moda na sukces" (343) - serial prod. USA
17.50 Tajna historia zimnej wojny
18.20 Sprawa dla reportera
19.00 Wieczorynka: "Przygody Misia Colargola"
19.30 Wiadomości
20.10 "Profit" (6/9) - serial prod. USA
21.00 Czas na dokument: "Carnaval, największe party świata" - reportaż Andrzeja Fidyka (szaleństwo karnawałowe w Rio)
21.55 Aleja gwiazd
22.30 W centrum uwagi
23.00 Dlaczego?: Terroryzm
23.30 Studio sport: PE w koszykówce mężczyzn: Śląsk ESKA Wrocław - Saratow, Nobiles Azoty Włocławek - FC Porto
0.20 "Zakazana miłość" - dramat prod. USA (1985 r., 110 min)
2.10 Wiadomości
2.15 Zakończenie programu

TVP 2
6.45 Kurs języka angielskiego /27 /
7.00 Panorama
7.05 Sport - telegram
7.10 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy )
7.50 Akademia zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "John, Georgie i reszta"(40) - serial prod. USA
9.00 Świat kobiet (audiotele: 0-70035277)
9.30 "Na starym szlaku" (2/18) - serial dok. prod.franc-ang.
10.00 Wehikuł czasu - program dla dzieci
10.25 Familiada - teleturniej (powt.)
10.50 Studio sport - NBA Action
11.00 Podróże w czasie i przestrzeni "Woda-do ostatniej kropli (2-ost.) - film dok. prod. kanad.
11.50 Zimowy przekładaniec
12.00 "Karrypel kontra Roszki" (9)" Poprawiacz z utrwalaczem" - serial anim. TVP
12.25 Abecadło dźwięków - program dla dzieci niewidzących
12.30 Panorama
12.50 Studio sport - MŚ w narciarstwie alpejskim
14.00 "Jake i Ben" (8/13) - serial prod. kanad.
14.45 Powitanie
15.00 "Przygody Blacky'ego"{1/26) - serial anim. prod. USA
15.25 Akademia zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Magazyn piłkarski - Gol
16.00 Panorama
16.10 Dzień świąteczny: - "Luizjana - ostatki w kraju Akadyjczyków" film dok.prod.francuskiej
16.35 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 0-70035217)
17.00 W okolice Stwórcy - Ad Matrem Meam
17.20 Pogotowie ekologiczne Dwójki
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Koło fortuny - teleturniej (audiotele: 0-70055500)
19.05 Reporterzy Dwójki przedstawiają
19.35 Wehikuł czasu - program dla dzieci (powt.)
20.00 Big Cyc - koncert
21.00 Panorama
21.30 Sport-telegram
21.40 Teresa Torańska przedstawia: Teraz Wy: Sukces
22.35 Żółtodzioby - film prod. angielskiej (1986 r., 103 min)
0.20 Panorama
0.30 "Picasso i taniec" (1/2) - film dok. prod. francuskiej
1.20 Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
7.55 Program dnia
8.00 Panorama
8.10 Dzień dobry, tu Gdańsk
8.30 Trójmiejski serwis informacyjny
8.40 Gdański Dywanik - program publicystyczny (powt.)
9.45 Namiętność (odc. 178) - serial fab. prod. wenezuel. (powt.)
10.30 Tajemnice warsztatu (powt.)
10.45 Poradnik domowy (powt.)
11.15 Operacja przyroda odc. 4 (8); "Powrót do przyszłości" - serial dok. prod. ang. (powt.)
11.45 Morskie wyzwania odc. 4 (26) - serial dok. prod. USA, dla młodzieży (powt.)
12.10 Maria Celeste (90) - serial fab. prod. wenezuel. (powt.)
12.50 Wielkie przygody dwudziestego wieku odc. 3 (26) "Nieustraszony wilk morski - serial dok. prod. ang. (powt.)
13.15 Przylądek CanaveraI odc. 4 (20) - serial fab. prod. ameryk. (powt.)
13.55 Poza rok 2000 odc. 10 - program popularno-naukowy prod. austral. (powt.)
14.40 Gramofon - program rozrywkowy prod. polskiej (powt.)
14.50 Program dnia
14.55 Panorama
15.10 Rahan - Wędrowiec odc. 3; (26) "Zdobycz wielkiej rzeki" - serial anim. dla dzieci prod. franc.
15.35 Rozmowy ze zwierzętami odc. 13 (52) - program popularnonaukowy prod. australijskiej, dla dzieci i młodz.
16.00 Morskie wyzwania odc. 5 (26) - serial dok. prod.USA. dla młodzieży
16.30 Pętlowa Lista Przebojów - magazyn muzyczny dla młodzieży
17.15 Kwiaty w domu i ogrodzie - poradnik
17.30 Droga - magazyn ekumeniczny
17.50 Podać rękę
18.00 PANORAMA (retransmisja z TVP 12)
18.10 Panorama - główne wydanie
18.30 Maria Celeste (91) - serial fab. prod. wenezuel.
19.20 Punkt - temat dnia
19.30 Muzyka między naturą a technologią odc. 1 (3) - program prod. polskiej z cyklu "Narysuj mi baranka"
20.00 Zazdrość i medycyna - dramat obycz. prod. pol.
21.45 Panorama gospodarcza
22.05 Program publicystyczny
22.40 Film fabularny
24.00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Nieustraszony (66) - serial
7.00 Poranek z Polsatem
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Czarodziejka z księżyca - serial animowany
9.00 MacGyver (109) - serial
10.00 Żar młodości {117) - serial
11.00 Gliniarz i prokurator {16) - serial
12.00 W drodze - mag. redakcji pr. religijnych
12.30 Magazyn sportowy
14.00 Kalejdoskop - pr. muz.
14.30 4 x 4 - mag. mot.
15.00 HALOGRA!MY - mag. muz.
15.20 Ye! Ye! Ye! - pr. muz. dla dzieci
15.30 UFOzaury (47) - serial anim.
16.00 Informacje
16.15 Redakcja - pr. dla młodzieży
16.45 Telepuzzle - gra-zabawa
17.10 Kalambury - pr. rozrywk.
17.40 Skrzydła (78) - serial
18.10 Świat według Bundych (102) - serial
18.40 Moim zdaniem - komentarz polityczny
18.45 Informacje
19.00 Drużyna A (72) - serial
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 Central Park West {11/22) - serial obycz. USA
21.00 Ostry dyżur (21) - serial obycz. USA
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Polityczne graffiti
22.35 Miasteczko Twin Peaks (21) - serial krym. USA
23.30 Motowiadomości
0.30 Żar młodości (117) - kanad. serial obycz. (powt.)
1.30 Pożegnanie

TV Bryza Koszalin
8.45 Program Lokalny TVR "BRYZA" - Wiadomości Koszalińskie
9.00 Odyseja - bajka - 16/39
9.30 Richie Rich - bajka - 29/33
10.00 Panna dziedziczka - serial obycz. - 42/170
10.30 Grace w opałach - serial komediowy - 69/72
11.00 Z ostatniej chwili - serial - 17/50
12.00 Program Lokalny TVR "BRYZA" - Wiadomości Koszalińskie, Studio V.I.P
12.30-16.00 Teletext odkryty
16.00 Odyseja - bajka - 17/39
16.30 Richie Rich - bajka - 30/33
17.00 Panna dziedziczka - serial obycz. - 43/170
17.30 Zagiętym do przodu - mag. narciarski
18.00 Z ostatniej chwili - serial - 18/50
19.00 Oblicza wojny - serial - 6/26
20.00 Orbitalny posterunek - serial - 6/24
21.00 Grace w opałach - serial komediowy - 70/72
21.30 To i owo o sporcie - mag. sportowy
22.00 101 sposobów na rozwód - film fab.
23.40 Teletext odkryty

TV Polonia
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.15 W rytmie... (powt.)
8.10 Spojrzenia na Polskę - program publicystyczny (powt.)
8.30 Wiadomości
9.00 Ciuchcia - program dia dzieci
9.30 Życie dla życia - film dok. (powt.)
10.00 Dajeie to na pierwszą stronę (3/52) - serial prod. kanadyjskiej (powt.)
11.00 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny (powt.)
11.30 Dance Maxx - program muzyczny (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Czarne, białe i w kolorze: Sprawa do załatwienia - komedia prod. polskiej (powt.)
13.35 Pamiętam - widowisko poetyckie (powt.)
14.10 Sportowy tydzień (powt.)
14.30 Rozmowa dnia
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Albumy kolbergowskie: Wilamowice
16.00 Dopóki żyje ostatni świadek
16.30 Zaproszenie - program krajoznawczy
17.00 Teleexpress
17.15 Detektywi na wakacjach (4/5): Wielkie odkrycie - serial dla młodych widzów
17.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.15 Znaki szczególne (6): Dom - serial prod. polskiej
19.15 Polska piosenka: Ludzie, zjawiska, epizody
19.40 Dobranocka: Opowiadania Muminków - film animowany dla dzieci
20.00 Wiadomości
20.30 Doktor Murek (1) - serial prod. polskiej
21.30 Mikołajczyk: druga emigracja - film dok.
22.05 Piosenki na temat (1)
22.25 Program na środę
22.30 Panorama
23.00 Z ziemi polskiej: W cieniu diamentowego wieżowca - film dok.
23.30 Rozmowy, rozmówki: Męski striptiz - Przemysław Saleta
24.00 Świat Rosińskiego - reportaż
0.30 Zaproszenie - program krajoznawczy (powt.)
0.50 Panorama
1.00 Znaki szczególne (6): Dom - serial prod. polskiej (powt.)
2.00 Polska piosenka: Ludzie, zjawiska, epizody (powt.)
2.30 Dopóki żyje ostatni świadek (powt.)
3.00 W centrum uwagi
3.30 Doktor Murek (1) - serial prod. polskiej (powt.)
4.35 Mikołajczyk: druga emigracja - film dok. (powt.)
5.10 Piosenki na temat (1) (powt.)
5.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
6.00 Z ziemi polskiej: W cieniu diamentowego wieżowca - film dok. (powt.)
6.20 Rozmowy, rozmówki: Męski striptiz - Przemysław Saleta (powt.)

TV Wisła
5:00 Atomic TV
7:00 Dzień dobry, tu Wisła
7:25 Telezakupy
8:00 Pogoda, program informacyjny , dzień dobry, tu Wisła
8:15 „Camila” – włoski serial obyczajowy
9:00 „Record City” – serial prod. amerykańskiej, reż. Dennis Steinmetz, wyst. Leonard Barr, Ed Baydey Jr., Sorrel Book, Denis Bowen, Ruth Buzzi i inni
11:00 Taaaka ryba – magazyn wędkarski
11:30 „Maria” – telenowela prod. argentyńskiej
12:30 „Wielka Brytania od środka” – serial dokumentalny prod. angielskiej
13:00 „Magnum” – serial sensacyjny prod. amerykańskiej
14:00 Twój problem – nasza głowa – program dla dzieci, studio otwarte na żywo
15:30 Telezakupy
16:00 Pogoda, program informacyjny
16:05 „Szukamy nazwy...” program muzyczny dla młodzieży
16:30 „Wielka Brytania od środka” – serial dokumentalny prod. angielskiej
17:00 „Posterunek przy Hill Street” – serial sensacyjny prod. amerykańskiej
18:00 Pogoda, program informacyjny – 5 minut dla prasy
18:10 „Camila” – włoski serial obyczajowy
19:00 „Więzy rodzinne” („Family Ties”) – serial prod. USA
19:30 Pogoda, program informacyjny
19:45 „Falcon Crest” – serial USA
20:35 Wyniki losowania Multilotka
20:40 „Diagnoza: morderstwo” – serial sensacyjny prod. amerykańskiej
21:30 Pogoda, program informacyjny. Rozmowa dnia
21:45 „Magnum” – serial sensacyjny prod. amerykańskiej
22:45 Filmoskop – magazyn filmowy
23:15 „Posterunek przy Hill Street” – serial sensacyjny prod. amerykańskiej

RTL 7
7.00  Siódemka zaprasza
7.15  Teleshopping
7.50  Przeboje do nucenia
8.00  Siódemka dzieciom: Superpies, Iznogoud - ser. anim.
8.50  Klinika uniwersytecka - ser. obycz.
9.40  Muzyka w Siódemce
14.25  Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Reksio
14.45  Teleshopping
15.10  Gram w Siódemkę: Siedmiu wspaniałych - pr. muz. Roberta Janowskiego
15.55  Siódemka dzieciom: Superpies, Iznogoud - ser. anim.
16.50  Świat pana trenera - ser. komed.
17.15  Gram w Siódemkę: Siedmiu wspaniałych - pr. muz. R. Janowskiego
18.00  Słodka dolina - pilot ser. USA
18.50  Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Reksio
19.15  7 minut - wydarzenia dnia - pr. inform.
19.25  Świat pana trenera - ser. komed.
19.50  Prognoza pogody
19.55  KOP - Komentarz Okropnie Poważny
20.00  Policjanci z Miami - ser. krym.
20.55  Ulubione kawałki: Goście M. Niedźwieckiego - Tomasz Wołek - pr. muz.
21.55  EZ Streets - ser. krym.
22.50  7 minut - wydarzenia dnia - pr. inform.
23.00  Sądy, przesądy (talk-show)
23.55  EZ Streets - ser. krym. (powt.)
0.50  Gram w Siódemkę: Siedmiu wspaniałych - pr. muz. R. Janowskiego

Polonia 1
5.30 „TV Top shop"
8.30 Filmy anim.
10.00 „Joanna"
11.00 „Satelite"
11.30 „Tele Box"
12.00 „TV Top shop"
16.00 Filmy anim.
17.40 „Satelite"
18.00 Joanna"
19.00 „Eurovillage"
19.30 „Arktyczna gorączka" - film sensacyjny USA
21.15 „Pełnym gazem"
21.45 „Muzyka"
22.00 „TV Top shop"

FilmNet
12.00 Niebezpieczna gra - thriller (1981)
14.00 Tropem łez - dramat (1995)
16.00 W szponach miłości - thriller (1995)
18.00 Park jest mój - dramat (1985)
20.00 Papierowe łowy - dramat USA
21.50 NHL 1996/97
23.00 Pole cebulowe - dramat (1979)

Canal +
7.00 „Muzyczny budzik"
7.30 „Diabelski młyn"
8.00 „Kto tu rządzi?"
8.25 „W pogoni za sukcesem" - film obycz. USA
10.15 „Dziadek do orzechów" - baśń baletowa USA
11.45 „Wiek niewinności" - film psych.-obycz. USA
12.25 „Wojna guzików" - ang.- franc. film familijny
14.00 „Głupi i głupszy" - serial anim.
14.25 „Tropiciele gwiazd"
14.50 „Ostatnia uczta krokodyli" - film dok.
15.50 „Głupi i głupszy" - komedia USA
17.35 „Historyjki z ulicy Broca"
18.00 „Diabelski młyn"
18.20 „Nie przegap!"
18.25 „Cyberia"
18.30 „Pogoda"
18.50 „Bajer w Bel-Air"
19.20 „x5"
19.25 „Szaleję za tobą"
19.50 „Aktualności Filmowe"
20.00 „Przed deszczem" - ang. -franc.-macedoński film obycz.
21.50 „Szulerzy, kanciarze, figlarze, kawalarze i Ricky Jay" - film dok.
22.40 „Superdeser" - filmy krótkometrażowe
23.30 „Glengarry Glen Ross" - dramat psych.-obycz. USA
0.10 „Mickey" - horror USA
2.45 „Znak smoka" - film akcji USA
4.20 „Wodzirej" - polski film obycz.
6.20 „Niewidoczny świat" - film dok.

HBO
14.25 8 sekund - dramat, USA, 1994, 100 min.
16.10 Zagadka piasków - przygodowy, Anglia, 1984, 97 min.
17.50 Epidemia - sensacyjny, USA, 1995, 122 min.
20.00 Mała Odessa - dramat, USA, 1995, 88 min.
21.35 Nocny uciekinier - sensacyjny, USA, 1995, 88 min.
23.05 Błękitny tygrys: Amerykański Yakuza 2 - sensacyjny, USA, 1994, 84 min.
00.35 Wyjście z raju - komedia, USA, 1994, 109 min.

ATV
10.00 Program dnia
10.05 Potęga miłości - serial
11.00 To jest kino - magazyn filmowy
11.30 Zakupy w ATV
12.00 ATV Smyk - blok programów dla dzieci
14.00 Super ATV - blok programów muzycznych
15.00 Anno Domini - serial hist. USA
16.00 ATV Smyk - blok programów dla dzieci
17.00 Super ATV
18.00 Potęga miłości - serial obycz.
19.00 Dookoła świata - magazyny krajoznawcze
19.30 Zakupy w ATV
20.00 Noce i dnie - polski serial obycz.
21.00 Super ATV - blok programów muzycznych
22.00 ATV kino - blok filmowy: Śmiertelna pułapka - film USA
23.30 Różowa seria: Kwiat lotosu - serial erotyczny
0.00 Lary i Balki - serial komediowy
0.30 Piękna i bestia - serial obyczajowy
1.30 Jak powstał świat - serial dok.
2.00 Zakończenie programu

Planete
07.40 Bank inny niż wszystkie - film dok., Francja
08.05 Dzika opera: Singapur - miasto, które wyłoniło się z morza - film dok., Francja
09.00 Koleją przez Australię: Trzy pociągi Północy - film dok., Australia
09.50 Portrety Alaina Cavaliera - Babcia klozetowa - film dok., Francja
10.05 3 dni z Fidelem Castro: Kuba 1990 r. - film dok., Francja
11.45 Górskie ruiny - film dok., Francja
12.10 Zagubiona jesienna miłość - film dok., Francja
13.05 Ślady: Świadectwo przemijania - film dok., Kanada
14.00 Przewodnik akwanauty po oceanach, Marzyciele z oceanu - film dok., USA
14.55 Anielskie głosy - film dok., Francja
15.50 Maroko. Ciało i dusza - Szabarowe pieśni - film dok., Francja
16.15 Prawo i porządek - film dok., USA
17.35 Henry Carter Bresson: Znak zapytania - film dok., Francja
18.15 Spełnione marzenia - film dok., Francja
19.10 Ramona, czyli poza zasięgiem liczników - film dok., Francja
20.05 Sekretne żywoty urządzeń: Samochód - film dok., Wielka Brytania
20.35 Skrzydła nad Wietnamem - film dok., USA
21.30 Kandydatki z Saint Amour - film dok., Francja
22.25 Tragedia amerykańska. Czy Lincoln zostanie ponownie wybrany? - film dok., USA
23.15 Zapomniane ofiary I wojny światowej - film dok., Francja
00.10 Chabry, daktyle i rock'n'roll - film dok., Kanada
01.05 Artyści z Gugging - film dok., Kanada

Porion
08.00 Atomic TV
10.00 Świat malucha - rozmaitości filmowe dla dzieci
10.30 Historia pewnego małżeństwa - obyczajowy, Wielka Brytania, powt.
11.30 Koktajl Mołotowa - komedia, powt.
13.10 Świat malucha - bajki dla dzieci
14.15 Studio Ursynał - wiadomości
14.30 Atomic TV
16.30 Hity Poriona
17.00 Z muzycznym autografem
17.30 Okiem reportera, prognoza pogody
18.00 Sławni ludzi w liczbach i kosmosie
18.20 Mam prawo do... - program publicystyczny
18.40 Z własną kamerą - program dla wideoamatorów
19.10 Impresje Zdzisława Siempińskiego
19.30 Mój portret - Renata Banasiak
20.00 Poza prawem - obyczajowy, Wielka Brytania
21.45 Studio Ursynał - wiadomości
22.00 Ucieczka jeńców - dramat wojenny, USA
23.30 Atomic TV
01.30 Kanał Porion 2

Eurosport
08.30 Pływanie - finał Pucharu Świata w Paryżu
10.00 Speedworld - magazyn sportów motorowych
12.00 Piłka nożna - magazyn Eurogol, powt.
13.00 Narciarstwo alpejskie - mistrzostwa świata w Sestriere/Włochy (supergigant kobiet), live
14.00 Fun Sport - magazyn
15.00 Lekka atletyka - halowy mityng w Tampere/Finlandia
16.00 Biathlon - mistrzostwa świata w Osrblie/Słowacja, powt.
17.00 Skoki narciarskie - Puchar Świata w Tauplitz/Bad Mitterndorf/Austria
18.00 Narciarstwo alpejskie - magazyn
19.00 Motors - magazyn sportów motorowych (PL)
20.00 Sporty siłowe
21.00 Boks - walczą: Colin Dunne - Lewis Reynolds, live (PL)
23.00 Piłka nożna - eliminacje mistrzostw świata '97 (PL)
00.00 Jeździectwo - Puchar Świata w Sydney, Australia
01.00 Saneczkarstwo - Puchar Świata w Toblach/Włochy, powt.
01.30 Zakończenie programu

DSF
03.00 Lekka atletyka - halowy mityng w Dortmundzie, powt.
04.00 Action - magazyn
05.00 Oldstimer: Dream Cars
06.00 Hokej na lodzie, powt.
07.00 Gillette World Sport Special - magazyn
07.30 Normal - magazyn niepełnosprawnych
08.00 Dominion - magazyn
08.30 Superfan - quiz piłkarski
09.15 Sportdokumentation: Carl Lewis
09.45 Motorvision - magazyn
10.45 Lekka atletyka, powt.
11.45 Hattrick! International - magazyn piłkarski, powt.
12.15 Idole: Stirling Moss
13.15 Superfan - quiz piłkarski
14.00 Bilard - turniej Mosconi Cup, powt.
15.00 Sportdokumentation: Edwin Moses
15.30 DSF Highlights
15.45 Popisy kaskaderskie
16.30 Hattrick! International - magazyn piłkarski, powt.
17.00 Idole: Stirling Moss
18.00 Superfan - quiz piłkarski
18.45 Inside NBA - magazyn
19.45 Gillette World Sport Special - magazyn
20.15 Outtimer - magazyn
21.15 Motorvision - magazyn
22.15 Sport Report - magazyn
22.30 Sportdokumentation: Edwin Moses
23.00 Inside NBA - magazyn
00.00 Wrestling
01.00 Best Direct - magazyn
01.30 Oldtimer: Dream Cars
02.30 Sportdokumentation

ARD "Das Erste"
05.30 Morgenmagazin
09.03 Dallas - serial
09.45 Tele-Gym: Schark & fit - gimnastyka
10.03 Die Tiger auf dem Sprung
10.45 ZDF-info Gesundheit
11.05 Das Beste aus „Versteckte Kamera"
12.30 Narciarstwo alpejskie - mistrzostwa świata w Sestriere (supergigant kobiet)
14.30 Kochspersonisch
15.03 WunschBox
16.03 Fliege - talk show
17.00 Tagesschau um funf - wiadomości
17.15 Brisant - magazyn
17.40 Mistrzostwa alpejskie - mistrzostwa świata w Sestriere
17.55 Verbotene Liebe - serial
18.25 Marienhof - serial
18.55 Grosstadtrevier - serial
20.00 Tagesschau - wiadomości
20.15 Die Gong - serial (stereo)
21.05 Zappenduster (stereo)
21.35 Plusminus - magazyn
22.05 Hallenvorden's Spoti-Light
22.30 Tagesthemen - tematy dnia
23.00 Boulevard Bio - talk-show (stereo)
00.00 Bakersfield P.D. - serial
00.25 Nachtmagazin
00.45 Monty Pythons wunderbare Welt der Schwerkraft - film fab., Wielka Brytania, 1971
02.10 Nachtmagazin
02.30 Fliege (stereo, 16:9)
03.30 Die schonsten Bahnstrecken Deutschlands
03.50 Paulus - film dok.
05.00 Brisant

Pro 7
05.30 taff - magazyn
05.50 Der Zauberschulbus - serial rys., powt.
06.15 Die Schumpfs - serial, powt.
06.40 Im Zauberwald der Gallavants - film rys., USA, 1994, 94 min.
08.45 Mork vom Ork - serial
09.10 Roseanne - serial, powt.
09.40 Die Jetsons treffen die Flintstones - serial, powt.
11.30 Die Polizeichef - serial
12.35 Matlock - serial
13.30 SAM - magazyn
14.00 Arabella Kiesbauer - talk-show
15.05 Unsere kleine Farm - serial
16.05 Die Schlumpfe - serial rys.
16.30 Familie Feuerstein - serial rys.
17.00 Bugs Bunny - serial rys.
17.30 Die Simpsons - serial
18.00 Alf - serial
18.25 Roseanne - serial
19.00 Eine schrecklich nette Familie - serial
19.30 PRO7 Nachrichten - wiadomości
19.45 taff - magazyn
20.15 Der Sentinel - Im Auge des Jagers - serial
21.15 emergency room - serial
22.15 Die Reporter - magazyn
23.20 Distant Justice - Das Recht des Starkeren - sensacyjny, USA, 1992, 78 min.
00.50 PRO7 Nachrichten - wiadomości

RTL
06.00 RTL aktuell
06.05 Paradise Beach - serial
06.35 Explosiv - Das Magazin
07.00 Punkt 7 - magazyn
07.35 Unter uns - serial, powt.
08.05 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - serial, powt.
08.40 Springfield Story - serial
09.35 California Clan - serial
10.30 Reich und Schon - serial
11.00 Der Preis ist heiss - teleturniej
11.30 Familien Duell - teleturniej
12.00 Punkt 12 - magazyn południowy
12.30 Hor'mal wer da hammert! - serial
13.00 Magnum - serial
14.00 Barbel Schafer - program publicystyczny
15.00 Ilona Christen - program publicystyczny
16.00 Hans Meiser - program publicystyczny
17.00 Jeopardy! - teleturniej
17.30 Unter uns - serial, Niemcy
18.00 Guten-Abend - magazyn
18.30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18.45 RTL aktuell
19.10 Explosiv - Das Magazin
19.45 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - serial
20.15 Doppelter Einsatz - serial krym., Niemcy
21.15 Bolko - serial krym.
22.15 Quincy - serial krym.
23.15 Miami Vice - serial
00.00 RTL-Nachtjournal
00.30 Cheers - serial
01.00 Golden Girls - serial
01.30 Hor mal, wer da hammert! - serial, powt.
02.00 Magnum - serial, powt.
02.50 RTL-Nachtjournal

RTL 2
05.45 Seriale rysunkowe
09.30 Chartbreaker - lista przebojów, powt.
09.55 Bitte Lacheln - wideoshow
10.35 Knight Rider - serial, powt.
11.30 Alle Zusammen - serial, powt.
12.00 Seriale rysunkowe
16.10 Chartbreaker - lista przebojów
16.35 Wildfang - Der Teenie-Talk
17.00 Knight Rider - serial
18.00 Beverly Hills, 90210 - serial
19.00 Alle Zusammen - serial, Niemcy
19.30 Bitte Lacheln - wideoshow
20.15 Aufstieg in den Tod - kryminał, USA, 1990, 91 min.
22.20 Volle Hutte, volle Stimmung - Fasching im Schnee - reportaż
23.05 Clan der Vampire - serial
00.05 Peep! - show, powt.
01.05 Night Affairs - serial erotyczny, powt.
01.30 RTL2 Nachrichten, powt.
01.50 Aufstieg in den Tod - film fab., powt.
03.25 Clan der Vampire - serial, powt.
04.15 Auf eigene Foust - serial
05.00 World News Tonight

Sat 1
05.30 Deutschland heute morgen
09.00 Die Strassen von San Francisco - serial
10.00 HAST DU WORTE!? - teleturniej
10.30 Bube, Daste, Horig - teleturniej
11.00 Kerner - talk show
12.00 Vera am Mittag
13.00 Sonja - talk show
14.00 Drei Engel fur Charlie - serial
15.00 Raumschiff Enterprise - Das nachste Jahrhundert - serial
16.00 Baywatch - Die Rettungsschwimmer von Malibu - serial
17.00 Jeder gegen Jeden
17.30 Programy regionalne
18.00 Blitz - magazyn
18.30 18:30 - wiadomości
19.00 Glucksrad - teleturniej
20.00 Hilfe, meine Frau heirofel - komedia, Niemcy, 1996, 95 min.
22.00 Piłka nożna - liga niemiecka (mecz: FC St. Pauli - Vfl Bochum)
22.15 Picket Fences - Tatort Gartenzaun - serial krym.
23.15 Die Harald Schmidt Show
00.15 Mindfield - thriller, Kanada, 1989, 87 min.
01.55 Raumschiff Enterprise - Das nachste Jahrhundert - serial, powt.
02.45 Baywatch - Die Rettungsschwimmer von Malibu - serial, powt.
03.50 Vera am Mittag, powt.
04.40 Kerner - talk-show, powt.

3sat
08.00 Alpenpanorama
09.05 Kulturzeit - magazyn kulturalny
09.45 ServiceZeit Heim und Gartem
10.15 Das Entdeckermagazin
10.45 Bilder aus Osterreich - magazyn
11.30 Europamagazin
11.55 ORF-Talk-show
13.10 Thema - magazyn polityczny
14.00 Mundart und Musik aus Pforzheim
15.00 Melodie und Rhythmus - film fab., Niemcy, 1959, 86 min.
16.25 Esenbahnromantik
16.45 Expedition ins Pflanzenreich - serial
17.15 Reiselust - magazyn
17.45 Beniessen auf gut deutsch
18.15 Bilder aus Deutschland
19.00 heute - wiadomości
19.20 Kulturzeit - magazyn kulturalny
20.00 Tagesschau - wiadomości
20.15 Ein idealer Kandidat - komedia polityczna, Austria
21.45 Der Magier und sein Universum - film dok.
22.00 Zeit im Bild 2
22.25 Delicatessen - film fab., Francja 1990, 96 min.
00.00 Heidi im Pomoland - film dok.
00.55 Nachrichtenmagazin - magazyn informacyjny
01.20 Kulturzeit - magazyn kulturalny (16:9)
01.55 Seitenblicke

Super RTL
06.00 Die Welt der Schnorchel - serial rys., powt.
06.25 Bill & Teds irre Abenteuer - serial rys., powt.
06.45 Was ist denn haut bei Winnzie los? - teatr dla dzieci
07.15 Die kleinen Zwarze - serial rys., powt.
07.40 Die Welt der Schnorchel - serial rys.
08.05 Bill & Teds irre Abenteuer - serial rys.
08.30 Die kleinen Zwarze - serial rys., powt.
08.50 Bumpely Zoo - serial rys.
09.10 Infomercial
09.25 Harrys Niest - serial, powt.
09.55 Gut aufgang!
11.05 Australien-Express - serial, powt.
12.00 Harry und die Hendersons - serial
12.25 Was ist denn haut bei Winnzie los? - teatr dla dzieci, powt.
12.55 Terische Filmstars - mag.
13.00 Camp Candy - serial rys., powt.
13.25 Die Folttur - serial rys.
13.30 Neue Abenteuer mit Winnie Pooh - serial rys., powt.
13.55 Disney News
14.00 Bonkers - serial rys., powt.
14.25 Pow Wow - serial rys., powt.
14.30 Arielle, die Meerjungfrau - serial rys., powt.
14.55 Die Folttur - serial rys.
15.00 Goofy & Max - serial rys., powt.
15.25 Pow & Wow - serial rys.
15.30 Die Dinos - serial, powt.
15.55 Australien-Express - serial
16.40 Bumpely Boo - serial rys.
17.00 Camp Candy - serial rys.
17.25 Disney News
17.30 Neue Abenteuer mit Winnie Pooh - serial rys.
18.00 Bonkers - serial rys.
18.25 Arielle, die Meerjungfrau - serial rys.
18.55 Goofy & Max - serial rys.
19.25 Die Dinos - serial
19.45 Harry und die Hendersons - serial
20.15 Street Hawk - serial
21.05 Robins Club - krym., USA 1994
21.50 kino spezial
21.55 Abenteuer mit Micky und Donald - serial
22.25 Harrys Niest - serial
22.50 Street Hawk - serial, powt.
23.40 Robins Club - krym., powt.
00.25 Gut aufgang!
01.25 Infomercial
01.40 Nachtprogramm

VOX
08.00 Sell-A-Vision
12.00 Detektiv Rockford: Annuf genugt - serial
13.00 Ein Strauss Tochter - serial
14.00 Unter uns - serial
14.30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - serial
15.00 Der Engel kehrt zuruck - serial
16.00 Vegas - serial
17.00 Trio mit vier Fousten - serial
18.00 Nachrichten - wiadomości
18.15 Nart aber herzlich - serial
19.15 Detektiv Rockford: Annuf genugt - serial
20.15 Kampf um Liebe - film fab., USA, 1987, 98 min.
22.10 S-Zett
22.50 Format NZZ - magazyn
23.35 Waihire Liebe - Hottlest Moments
23.55 Spatnachrichten
00.10 Schluss mit Lustig - film fab., powt.
01.50 Voxtours - magazyn
02.45 Rund uns Rute Meer

ZDF
05.30 Morgenmagazin
09.03 Dallas
09.45 Tele-Gym - gimnastyka
10.03 Die Tiger auf dem Sprung
10.45 ZDF-info Verbraucher
11.00 heute - wiadomości
11.04 Das Beste aus „Versteckte Kamera"
12.35 Umschau
12.55 Presseschau
13.00 Mittagsmagazin
13.45 Gesundheit
14.10 Funf Freunde erfoschen die Schatzinsel (2) - serial
14.35 PUR Sport
15.00 logo - wiadomości dla dzieci
15.10 Alfred J. Kwak - serial rys.
15.35 Dalli Dalli
16.00 heute - wiadomości
16.05 Ein Heim fur Tiere - serial
17.00 heute - wiadomości
17.15 Abendmagazin
17.50 Wie pech und Schwefel - serial
18.45 Leute heute
19.00 heute - wiadomości
19.25 Frauenarzt Dr. Markus Merthin - serial
20.15 Raketen frei zur Narretei
22.15 heute - dziennik
22.45 Ein Fall fur zwei - serial
23.45 heute nacht - wiadomości
00.00 Ein Supertyp haut auf die Fauke - film fab., USA 1975
01.25 Der verruckte Professor - film fab., USA, 1983
03.10 heute nacht - wiadomości
03.25 Strassenfeger
04.00 Abendmagazin
04.35 Dalli Dalli
05.00 Der Bodensee - film dok.

VIVA
06.00 VIVA Wecker - przebudzenia VIVY i ulubione clipy widzów
09.00 Was geht ab? - moda, muzyka i sport
10.00 Planet VIVA - teledyski
11.30 Chartsurfer - teledyski
13.00 Neu bei VIVA - nowości świata muzycznego
14.00 Was geht ab? - moda, muzyka i sport, wyst. m. in. East 17
15.00 Interaktiv - live - gorąca linia
17.00 Planet VIVA - teledyski, wyst. m. in. Donna Lewis
18.30 VIVA News - live - wiadomości
18.40 Chartsurfer - teledyski, wyst. m. in. La Bouche
20.00 Kopf 'n Maia - muzyka i sport
21.00 VIVA liebt Dich - teledyski, wyst. m. in. Celine Dion
22.00 Niteclub - teledyski
23.00 VIVA News - wiadomości
23.10 Vlah Wah - ze sceny rocka
00.00 Nachtexpress - teledyski
01.00 House TV - teledyski
02.00 Niteclub - teledyski
03.00 Nacht Videos - teledyski nocą

MTV
TURNED ON EUROPE WEEK
06.00 Awake On The Wildside
09.00 Morning Mix featuring Cinematic
12.00 MTV's Greatest Hits
13.00 Hit List UK - with Carolyn Lilipuly
14.00 Music Non-Stop
16.00 Select MTV
17.00 Hanging Out
18.00 Turned on Europe
18.30 Dial MTV
19.00 MTV Hot
19.30 MTV's Real World 4 - London
20.00 MTV US Top 20 Countdown
21.00 Buzzkill
21.30 Fashion Special TBC
22.00 Singled Out
22.30 MTV Amour
23.30 Turned on Europe
00.00 Alternative Nation
02.00 Night Videos

Cartoon Network/TNT
06.00 Sharky & George - serial
06.30 Thomas the Tank Engine - serial
07.00 Little Dracula - serial
07.30 The Real Story of... - serial
08.00 Tom and Jerry Kids - serial
08.15 Screwy Squirrel - serial
08.30 The Real Adventures of Jonny Quest - serial
09.00 Scooby-Doo - serial
09.30 Tom and Jerry - serial
09.45 Cow and Chicken - serial
10.00 Dexter's Laboratory - serial
10.30 The Mask - serial
11.00 The Real Adventures of Jonny Quest - serial
11.30 Scooby-Doo - serial
12.00 Tom and Jerry - serial
12.15 Cow and Chicken - serial
12.30 Dexter's Laboratory - serial
13.00 The Mask - serial
13.30 The Addams Family - serial
13.45 Dumb and Dumber - serial
14.00 The Jetsons - serial
14.30 World Premiere Toons - serial
15.00 Little Dracula - serial
15.30 The Real Story of... - serial
16.00 2 Stupid Dogs - serial
16.15 Droopy and Dripple - serial
16.30 The Jetsons - serial
17.00 Cow and Chicken - serial
17.15 Scooby-Doo - serial
17.45 Scooby-Doo - serial
18.15 World Premiere Toons - serial
18.30 The Mask - serial
19.00 Tom and Jerry - serial
19.30 The Flintstones - serial
20.00 Scooby-Doo - serial
20.30 Swat Kats - serial
21.00 The Pirates of Darkwater - serial
21.30 World Premiere Toons - serial
22.00 Forbidden Planet - sci-fi, USA, 1956, 95 min.
00.00 Singin' in the Rain - musical, USA, 1952, 98 min.
01.45 The Swordsman of Siena - przygodowy, USA, 96 min.
03.30 The Treasure of Monte Cristo - przyg., USA, 1961, 92 min.

Travel Channel
13.00 Travel Live
14.00 Oceania: Fiji, Vanuatu, Indonesia
14.30 Innocent Abroad: Venice & The Orient Express
15.00 Worldwide Guide: Floryda
15.30 Australian Gourmet Tour: Dining in Sydney
16.00 A Fork in the Road: Paryż
17.00 Amazing Races: The Palio
17.30 Greg's World: Amazon To Ice (1)
18.00 Carribbean Diary: St. Kitts
18.30 Scandinavian Summers: Dania
19.00 Traveling: Norway By Cargo Boat and Denmark
19.30 Across The Line: Dublin To Istanbul
20.00 Travel Live
21.00 Innocent Abroad: Venice & The Orient Express
21.30 A-Z Med: Cypr
22.00 East Meets West: Hongkong
23.00 Australian Gourmet Tour: Dining in Sydney
23.30 Greg's World: Amazon To Ice (1)
00.00 Stepping The World: Gran Canaria - Canary Islands
00.30 The Ocean World of John Stoneman: Harp Seal
01.00 Zakończenie programu

Discovery Channel
17.00 Rex Hunt's Fishing Adventures II: wędkarska przygoda Rexa Hunta
17.30 Bush Tucker Man - Kimberley: opowieści o pierwszych badaczach Australii
18.00 Connections 2 by James Burke - Photo Finish: James Burke opowiada o Hollywood, telegrafie i energii słonecznej (PL)
18.30 Beyond 2000 - magazyn popularnonaukowy (PL)
19.00 Wild Things: Mysteries of the Ocean Wanderers - film przyrodniczy o albatrosach i królewskich pingwinach (PL)
20.00 Beyond 2000 - magazyn popularnonaukowy (PL)
20.30 Mysterious Forces Beyond: Hauntings - zjawiska nadprzyrodzone - powrót z zaświatów (PL)
21.00 Weapons of the Gods: Azimuth - fenomeny natury - błyskawice
22.00 Extreme Machines - Roller Coaster: największe kolejki górskie świata (PL)
23.00 Discovery Signature: Heaven's Breath: wpływ wiatru na psychikę ludzi
00.00 Professionals - Snowcoaches: superpojazdy - śnieżny wehikuł (PL)
02.00 Roadshow - magazyn motoryzacyjny
02.30 World of Adventures - Siberia and Beyond: podróż przez Rosję i byłe republiki ZSRR
03.00 Zakończenie programu

TV 5
06.00 TV5 minutes
06.05 Paris lumieres - magazyn aktualności paryskich
06.30 Telematin - magazyn
08.00 TV5 minutes
08.05 Dziennik telewizji kanadyjskiej
08.30 Le Grand Jeu TV5: Les inventions
08.35 Le cercle de minuit - magazyn kulturalny
09.45 Espace francophone - magazyn
10.15 Exilemag - magazyn
10.30 TV5 minutes
10.35 Thalassa - magazyn
11.30 Enjeux/Le point - magazyn aktualności
12.35 Dziennik France 3
13.00 Paris lumieres - magazyn aktualności paryskich
13.30 Le monde est a vous - program rozrywkowy
15.00 Coup de coeur francophone (V) - program muzyczny
15.30 Le Grand Jeu TV5: Les inventions
16.00 Dziennik TV5
16.15 Fa a la charter - quiz muz.
16.45 Bus et compagnie - serial dla dzieci
17.30 Studio Gabriel - program rozrywkowy
18.00 Questions pour un champion - teleturniej
18.25 Grand Jeu TV5
18.30 Dziennik TV5
19.00 Paris lumieres - magazyn aktualności paryskich
19.25 Prognoza pogody
19.30 Dziennik telewizji szwajcarskiej
20.00 Envoye Special - magazyn reporterów
21.30 Perfecto - magazyn
21.55 Prognoza pogody
22.00 Dziennik France 2
22.35 Bouffon de culture - mag.
23.50 Viva - magazyn
00.30 Dziennik Soir 3
01.00 Dziennik telewizji belgijskiej
01.30 Le monde est a vous - powt.
03.00 Coup de coeur francophone - program muzyczny, powt.
03.30 Paris lumieres - powt.
04.00 Bons beisers d'Amerique - powt.
05.00 Enjeux/Le point - powt.

Aster City
08.00 Atomic TV
11.00 Dookoła sławy - program rozrywkowy
12.00 City sport - magazyn sportowy
12.45 Popołudniowy blok informacyjny
14.00 Atomic TV
17.00 Superman - film rysunkowy
18.00 Cartoon's show
19.00 Dookoła sławy - program rozrywkowy
20.05 Bat 21 - sensacyjny, USA, 1988, 105 min.
21.50 Atomic TV
00.50 Wieczorny blok informacyjny

CMT
01.00 Rebel Country - country-rock
02.00 Non Stop Country
11.00 CMT Morning - najnowsze teledyski muzyki country
15.00 Global View - teledyski country ze świata
16.00 Video Sessions: teledyski country - ciekawostki
19.00 Top Billing - największe gwiazdy muzyki country
20.00 Rebel Country - country-rock
21.00 Global View - teledyski country ze świata
22.00 Video Sessions: teledyski country - ciekawostki
00.00 Top Billing - największe gwiazdy muzyki country

NBC
06.00 The Ticket - magazyn rozmaitości kulturalnych
06.30 NBC Nightly News - wiadomości prowadzi Tom Brokaw
07.00 Today - aktualności
09.00 European Squawk Box - sklep telewizyjny
10.00 European Money Wheel - magazyn finansowy
14.30 Squawk Box - telezakupy
16.00 Homes. Gardens and Lifestyle Programming
17.00 The Site - serial dok.
18.00 National Geographic Television - serial dok.
19.00 The Ticket - magazyn rozmaitości kulturalnych
19.30 V.I.P. - talk-show
20.00 Dateline NBC - magazyn rozmaitości
21.00 NCAA Basketball Highlights
22.00 The Tonight Show with Jay Leno
23.00 Best of Late Night with Conan O'Brien - program rozrywkowy
00.00 Later - talk-show
00.30 NBC Nightly News - wiadomości prowadzi Tom Brokaw
01.00 The Tonight Show with Jay Leno
02.00 Internight
03.00 V.I.P. - talk-show
03.30 European Living: Executive Lifestyles - reportaże o ludziach sukcesu
04.00 Talkin' Blues - magazyn muzyczny
04.30 The Ticket NBC - magazyn rozmaitości kulturalnych
05.00 European Living: Executive Lifestyles - reportaże o ludziach sukcesu
05.30 V.I.P. - talk-show

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.