FANDOM


TVP 1 6.00 Kawa czy herbata?
8.00 "Moda na sukces" (275) - serial prod. USA
8.20 Muzyczna Jedynka
8.30 Wiadomości
8.40 Rządy dzieci, czyli pajdokracja
9.05 Gimnastyka
9.15 Mama i ja
9.30 Kolory - program dla dzieci
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach - rady dla rodziców i wychowawców
10.00 "Znak róży" (5/13) -"Markier" - serial sensacyjny prod. USA
11.00 Kalendarz pani domu
11.20 Opowieści o smakach - Cukier - program eduk.
11.30 Pierwsze kroki pod koszem - program cykliczny
11.45 Kamienie z tej i nie z tej ziemi
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań
12.40 Klub Samotnych Serc
13.05 Teleturniej muzyczny
13.25 Kwadrans na kawę
13.40 Żyć w rodzinie i przetrwać
13.50 Miniatury
13.55 Przywrócona jedność - Unia brzeska
14.20 Poezja współczesna - Czysta rozkosz - Anna Świerszczyńska - film dok.
14.50 Program dnia
15.00 Wiadomości
15.10 Małżeństwo doskonałe - Sukces - program eduk.
15.30 "Tajemniczy świat Aleksandry" (3/13) "Doświadczenie" -serial prod. USA (1994)
16.00 Dla dzieci - Ciuchcia
16.25 Muzzy in Gondoland
16.30 Dla młodych widzów - Decyzje
17.00 Teleexpress
17.25 "Tata, a Marcin powiedział..."
17.35 Goniec - tygodnik kulturalny
17.55 Bezpieczniej - magazyn
18.10 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Weekend w Jedynce
19.00 Wieczorynka: "Smurfy"
19.30 Wiadomości
20.10 "Prowincjonalne życie" - film fab. prod. australijskiej (1994)
22.10 W centrum uwagi - program publicystyczny
22.40 Giełda - przegląd tygodnia
22.50 Artes - magazyn
23.20 Wiadomości
23.30 Nocny Klub Jedynki
0.25 "W kręgu szaleństwa" - horror prod. ang.-amerykańskiej
1.50 Zakończenie programu
TVP 2 7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.10 Poranny magazyn Dwójki - w tym: Dziennik krajowy
7.40 Unia Teatrów Europy Dusseldorfer Schauspielhaus - program artystyczny
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki
8.00 Program lokalny
8.30 "Pełna chata" (62/63) - serial komediowy prod. USA
9.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
14.55 Powitanie
15.00 "Prawdziwe przygody profesora Thompsona" (22/26) - serial animowany prod. hiszpańskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki (powt.)
15.35 "Artysta czasu jesieni" (2) - Jan Szancenbach - film dok.
16.00 Panorama
16.10 Animals
16.35 Jeden na jeden
17.05 Instalacja - program dla młodzieży
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Va banque - teleturniej
19.05 Tele Wizje Kultury- Warszawski Festiwal Filmowy po raz 12 - program artystyczny
19.35 Paragon - quiz
20.00 Kabaret Moralnego Niepokoju - "Sonata Metafizyczno-Rozrywkowa" - program rozrywkowy
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 "Hitler" (5/6) - film prod. niemieckiej
22.35 Audiotele - Rozwiązanie konkursu
22.45 "Prawda nade wszystko" - dramat sensacyjny prod. angielskiej (1982)
0.20 Panorama
0.30 Myslovitz Live (2) - koncert
1.10 Zakończenie programu
Polsat 6.00 Nieustraszony, ode. 51
7.00 Poranek z Polsatem
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Ufozaury, ode. 12
9.00 Drużyna "A", ode. 38
10.00 Żar Młodości, odc. 30
11.00 Airwolf, ode. 30
12.00 Klip Klaps
12.30 Redakcja-pr. dla młodzieży
13.00 Nie tylko dla dam
13.30 Magazyn
14.00 Sztuka informacji
14.30 Magazyn
15.00 HALOGRA!MY (te/. 0-700-76-701)
15.20 Ye! Ye! Ye!
15.30 Czarodziejka z księżyca, ode. 95
16.00 Informacje
16.15 Kuba zaprasza
16.45 Skrzydła, ode. 1 - amerykański serial komediowy
17.15 Klub satyryków
18.15 Świat według Bundych, odc. 30
18.40 Komentarz polityczny
18.45 Informacje
19.00 MacGyver, ode. 57
19.50 Losowania LOTTO
20.00 Zaginiony, ode. 5
21.00 Dziwny traf, ode. 5
22.00 Informacje i biznes
22.25 Polityczne graffiti
22.35 Biznes tydzień
22.45 Mad Max 2 - film austral., 1982
0.30 Playboy - Dziewczyny z kalendarza
1.25 Żar Młodości, ode. 30
2.10 Pożegnanie
TV Polonia 7.00 Program dnia
7.05 Credo - magazyn redakcji katolickiej (powt.)
7.30 Muzyka kameralna - nie taka straszna: Wieniawski w Kwartecie
7.45 Wolfgang Amadeusz Mozart - Divertimento D - dur KV 136 (powt.)
8.00 Gwiazdy z tamtych lat (powt.)
8.30 Wiadomości
8.40 Spojrzenia na Polskę - program publ.
9.00 Ala i As - program dla dzieci (powt.)
9.15 Przygody rozbójnika Rumcajsa - film anim. dla dzieci (powt.)
9.20 Tata, a Marcin powiedział... - satyryczna przypowiastka w formie dialogu ojca z synem (powt.)
9.30 Ekspres reporterów... w TV Polonia
10.00 Rodzina Polanickich - serial pol.
11.25 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna - program publ.-rozrywk.
12.00 Wiadomości
12.10 Dom - serial pol.
13.50 Szkoła tańca ludowego - Tańcuj z nami - Beskid Śląski
14.05 Z archiwum i pamięci - program rozrywkowy
15.00 Panorama
15.10 Program na popołudnie i wieczór
15.20 Mała muzyka: Z czego składa się piosenka
15.40 Bliżej sztuki: Balet
16.00 Przegląd Kronik Filmowych
16.30 Hity satelity
17.00 Teleexpress
17.15 Kłusownik - serial dla młodych widzów
18.15 Podróże do Polski - teleturniej
18.45 Fitness Club - serial TVP
19.15 Pałer - magazyn muzyczny
19.45 Program wieczoru
19.50 Dobranocka: Przygody Bolka i Lolka
20.00 Wiadomości
20.30 Dom - serial pol.
22.05 Persona: Wanda Wiłkomirska
22.30 Panorama
23.00 Edyta Geppert w Teatrze Muzycznym w Gdyni
23.50 Porozmawiajmy
0.20 Aleja gwiazd - program rozrywkowy
0.50 Wiadomości
1.00 Fitness Club - serial pol.
1.30 Podróże do Polski - teleturniej (powt.)
2.00 Pałer - magazyn muzyczny (powt.)
2.30 Hity satelity (powt.)
3.00 Panorama
3.30 Dom - serial pol.
5.05 Persona: Wanda Wiłkomirska (powt.)
5.30 Uczmy się polskiego
6.00 Edyta Geppert w Teatrze Muzycznym w Gdyni
6.40 Bliżej sztuki: Balet (powt.)
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.