FANDOM


(Dodano nową stronę „PROGRAM I<br />8.10 Przysposobienie obronne, kl. VIII—I lic. — Przysposobienie obronne młodzieży szkolnej<br />9.00 Wokół nas, kl. I—II — Stara Warszawa<br ...”)
 
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
PROGRAM I<br />8.10 Przysposobienie obronne, kl. VIII—I lic. — Przysposobienie obronne młodzieży szkolnej<br />9.00 Wokół nas, kl. I—II — Stara Warszawa<br />9.30 Domator — rady na życzenie <br />9.35 Domowe przedszkole <br />10.00 Dt wiadomości <br />10.10 Domator — rady na życzenie <br />10.20 Film dla II zmiany: „Nie braliśmy ślubu w cerkwi” film radz.<br />11.50 Domator — rady na życzenie<br />12.50 Genetyka współczesna kl. I—IV lic., biochemia komórki<br />15.30 W szkole i w domu<br />15.50 NURT — edukacja ustawiczna — funkcje moralności<br />16.20 Program dnia; dt - wiadomości<br />16.25 Dla młodych widzów: „Opowieści z naszej polanki” <br />16.50 Dla dzieci:„Okienko Pankracego” <br />17.15 Teleexpress <br />17.30 Mieszkać wszechnica budowlana <br />17.50 Popołudnie z Pegazem<br />18.30 Małe kino: „Plener” .film dok.<br />18.50 Dobranoc <br />19.00 „Monitor rządowy” <br />19.30 Dziennik <br />20.00 „Nie braliśmy w cerkwi ślubu” - film radz. reż. B. Tekariew, wyk. A. Galibin, N. Wawiłowa, P. Wieliamina <br />21.30 Żniwa 87<br />21.50 Przeboje telewizyjnego music-hallu <br />22.40 Dt komentarze <br />23.00 „Dekada zniszczenia” (4): „Funkcjonowanie lasu” serial dokumentalny
+
Program 1<br />8.10 Przysposobienie obronne, kl. VIII—I lic. — Przysposobienie obronne młodzieży szkolnej<br />9.00 Wokół nas, kl. I—II — Stara Warszawa<br />9.30 Domator — rady na życzenie <br />9.35 Domowe przedszkole <br />10.00 Dt wiadomości <br />10.10 Domator — rady na życzenie <br />10.20 Film dla II zmiany: „Nie braliśmy ślubu w cerkwi” film radz.<br />11.50 Domator — rady na życzenie<br />12.50 Genetyka współczesna kl. I—IV lic., biochemia komórki<br />15.30 W szkole i w domu<br />15.50 NURT — edukacja ustawiczna — funkcje moralności<br />16.20 Program dnia; dt - wiadomości<br />16.25 Dla młodych widzów: „Opowieści z naszej polanki” <br />16.50 Dla dzieci:„Okienko Pankracego” <br />17.15 Teleexpress <br />17.30 Mieszkać wszechnica budowlana <br />17.50 Popołudnie z Pegazem<br />18.30 Małe kino: „Plener” film dok.<br />18.50 Dobranoc „Cudowny talizman”<br />19.00 „Monitor rządowy” <br />19.30 Dziennik <br />20.00 „Nie braliśmy w cerkwi ślubu” film radz.<br />21.30 Żniwa 87<br />21.50 Przeboje telewizyjnego music-hallu <br />22.40 Dt komentarze <br />23.00 „Dekada zniszczenia” (4): „Funkcjonowanie lasu” serial dokumentalny
   
PROGRAM II<br />17.25 Program dnia <br />17.30 „Dookoła świata” „W Etiopii roku 1987” <br />18.00 Program lokalny <br />18.30 Galerie świata: „Picasso” (2) - film dok. prod, hiszp.<br />19.05 „Muppet show” czyli rewia gwiazd <br />19.30 Moja muzyka spotkanie z Piotrem Nędzyńskim <br />20.00 Studio Sport MŚ w podnoszeniu ciężarów<br />20.20 Międzynarodowy Festiwal Piosenki Karlshamn 87 <br />21.30 „Panorama dnia” <br />21.45 Filmy Romana Polańskiego „Wstręt” wyk. C. Deneuve, I. Henry i inni <br />23.30 Rozmowy intymne — „Ideał kobiety” <br />24.00 Wieczorne wiadomości
+
Program 2<br />17.25 Program dnia <br />17.30 „Dookoła świata” „W Etiopii roku 1987” <br />18.00 Program lokalny <br />18.30 Galerie świata: „Picasso” (2) film dok. prod, hiszp.<br />19.05 „Muppet show” czyli rewia gwiazd <br />19.30 Moja muzyka spotkanie z Piotrem Nędzyńskim <br />20.00 Studio Sport MŚ w podnoszeniu ciężarów<br />20.20 Międzynarodowy Festiwal Piosenki Karlshamn 87 <br />21.30 „Panorama dnia” <br />21.45 Filmy Romana Polańskiego „Wstręt”<br />23.30 Rozmowy intymne — „Ideał kobiety” <br />24.00 Wieczorne wiadomości

Aktualna wersja na dzień 22:53, mar 29, 2020

Program 1
8.10 Przysposobienie obronne, kl. VIII—I lic. — Przysposobienie obronne młodzieży szkolnej
9.00 Wokół nas, kl. I—II — Stara Warszawa
9.30 Domator — rady na życzenie 
9.35 Domowe przedszkole 
10.00 Dt wiadomości 
10.10 Domator — rady na życzenie 
10.20 Film dla II zmiany: „Nie braliśmy ślubu w cerkwi” film radz.
11.50 Domator — rady na życzenie
12.50 Genetyka współczesna kl. I—IV lic., biochemia komórki
15.30 W szkole i w domu
15.50 NURT — edukacja ustawiczna — funkcje moralności
16.20 Program dnia; dt - wiadomości
16.25 Dla młodych widzów: „Opowieści z naszej polanki” 
16.50 Dla dzieci:„Okienko Pankracego” 
17.15 Teleexpress 
17.30 Mieszkać wszechnica budowlana 
17.50 Popołudnie z Pegazem
18.30 Małe kino: „Plener” — film dok.
18.50 Dobranoc „Cudowny talizman”
19.00 „Monitor rządowy” 
19.30 Dziennik 
20.00 „Nie braliśmy w cerkwi ślubu” — film radz.
21.30 Żniwa 87
21.50 Przeboje telewizyjnego music-hallu 
22.40 Dt komentarze 
23.00 „Dekada zniszczenia” (4): „Funkcjonowanie lasu” — serial dokumentalny

Program 2
17.25 Program dnia 
17.30 „Dookoła świata” „W Etiopii roku 1987” 
18.00 Program lokalny 
18.30 Galerie świata: „Picasso” (2) — film dok. prod, hiszp.
19.05 „Muppet show” czyli rewia gwiazd 
19.30 Moja muzyka spotkanie z Piotrem Nędzyńskim 
20.00 Studio Sport MŚ w podnoszeniu ciężarów
20.20 Międzynarodowy Festiwal Piosenki Karlshamn 87 
21.30 „Panorama dnia” 
21.45 Filmy Romana Polańskiego „Wstręt”
23.30 Rozmowy intymne — „Ideał kobiety” 
24.00 Wieczorne wiadomości

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.