FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata? - magazyn poranny
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Wyjście na zakupy - magazyn
08.20 Kwadrans na kawę - program dla osób otyłych
08.30 Listonosz Pat i jego kot - serial animowany, Wielka Brytania
08.50 Kucyki z Gwiezdnego Wzgórza 2 - serial animowany, Wielka Brytania
09.05 Jedyneczka: Mamo kup mi pieska - program dla dzieci
09.30 Papirus: Drzewo Iszed - serial animowany, Francja
09.55 Dzieci świata: Zagrajmy (5) - serial dokumentalny, Francja
10.15 Dzieci świata: Czas na zabawę Filip w Rosji - serial dokumentalny, Francja
10.30 Kampinoski Park Narodowy: Z łosiem w herbie - film dokumentalny
11.15 Telezakupy
11.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12.00 Wiadomości
12.10 Plebania (613) - serial obyczajowy, Polska (powt.)
12.35 Plebania (614) - serial obyczajowy, Polska (powt.)
13.00 Don Matteo 4 (22) - serial sensacyjny, Włochy
13.55 Pokój 107 (12/13): Nokaut - serial obyczajowy, Polska
14.25 Glob 2006 - magazyn
14.50 Opole 2006 - Premiery gwiazd
14.55 Był taki dzień: 12 czerwca - felieton
15.00 Wiadomości
15.10 Klan (1011) - serial obyczajowy, Polska (powt.)
15.35 Klan (1012) - serial obyczajowy, Polska (powt.)
16.00 Opole 2006 - Premiery gwiazd
16.05 Moda na sukces (2876, 2877) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Na celowniku - magazyn
17.35 Klan (1117) - serial obyczajowy, Polska
18.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
18.30 Plebania (725) - serial obyczajowy, Polska
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany, Belgia
19.30 Wiadomości
19.55 Sport, Prognoza pogody
20.10 Sąsiedzi - serial komediowy, Polsk
20.40 Piłka nożna: MŚ 2006 - studio
20.55 Piłka nożna: MŚ 2006 - mecz Włochy - Ghana
22.55 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
23.10 Zwrotnica - magazyn
23.40 Wiadomości
23.45 Program sportowy
23.55 Był taki dzień: 12 czerwca - felieton
00.00 Asoka - dramat kostiumowy, Indie 2001
02.35 Rzeczy i ludzie: Oman - serial dokumentalny, Francja/Niemcy
03.00 Był taki dzień: 12 czerwca - felieton
03.10 Zakończenie programu

TVP 2
06.00 Złotopolscy (424): Per Dionizy... - telenowela, Polska
06.25 10 minut tylko dla siebie - magazyn
06.35 Dwójka dzieciom: Pierścień i róża (2/5): Ja kocham Rózię - serial przygodowy, Polska
07.05 Telezakupy
07.20 Od przedszkola do Opola: Piosenki Mariana Hemara - program rozrywkowy
07.55 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany
08.05 Detektyw w sutannie 3 (15/22): Ruchomy cel - serial kryminalny, USA,
09.00 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.30 Prognoza pogody
09.35 Pytanie na śniadanie - magazyn
10.00 Panorama
10.05 Pytanie na śniadanie - magazyn
10.30 Prognoza pogody
10.35 Pytanie na śniadanie - magazyn
10.50 Panorama, Prognoza
11.10 M jak miłość (356) - serial obyczajowy, Polska (powt.)
12.00 10 minut tylko dla siebie - magazyn
12.15 Młode Wilki - wywiad
12.20 Telezakupy
12.40 Święta wojna (191): Psy - hodowca - serial komediowy, Polska
13.10 Słynne diamenty - film dokumentalny, USA 2000
14.05 Ojczyzna-polszczyzna: O Narnii, Rysiu i misiu - program prof. Jana Miodka
14.20 Idea powiernictwa - reportaż
14.40 Klinika małych stworzeń (2) - telenowela dokumentalna, Polska 2005
15.05 Gliniarz i prokurator 4 (5/24): Tylko ty - serial kryminalny, USA,
16.00 Panorama
16.15 Dubidu - quiz muzyczny
17.15 Zorro (41/78) - serial przygodowy, USA
17.40 ...jeśli nie będę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swym wysiłku - reportaż
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.45 Prognoza pogody
18.55 Biało-czerwoni - magazyn
19.00 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.35 Dolina Kreatywna: co słychać? - program publicystyczny
20.10 M jak miłość (421) - serial obyczajowy, Polska
21.00 Kulisy serialu M jak miłość
21.10 Wyznania kelnerów i kucharzy - serial dokumentalny, Wielka Brytania
21.35 Kochaj mnie (149) - telenowela dokumentalna, Polska 2002
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.45 Warto rozmawiać - talk show
00.00 Noc kibica: MŚ w piłce nożnej Niemcy 2006
00.45 Anna - dramat obyczajowy, Dania 2000
02.15 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:20 Świat – magazyn międzynarodowy
06:45 Zdobycie Wilhelmshaven 1945 – film dokumentalny
07:10 Książki z górnej półki
07:13 Telezakupy
07:30 Kurier
07:45 OTV
08:30 Kurier
08:35 Kurier gospodarczy
08:45 Piłka nożna: Angola – Portugalia: Mistrzostwa Świata FIFA 2006
09:30 Kurier
10:30 Kurier
10:47 Książki z górnej półki
10:50 Dekalog filmowca – reportaż
11:15 Gość dnia
11:25 Książki z górnej półki – prezentacje
11:30 Kurier
11:48 Młodzież kontra
12:30 Kurier
12:40 To jest temat: Pamiętnik Rutki Laskier
12:55 Książki z górnej półki
13:00 Posiedzenie komisji śledczej ds. sektora bankowego
16:15 Rozmowa dnia
16:30 Kurier
16:45 OTV
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 OTV
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 OTV
22:15 To jest temat: Hieny
22:30 Kurier
22:50 Studio pogoda
23:00 Kurier sportowy
23:05 Beksiński – autoportret pośmiertny – reportaż
23:30 Dziwny jest ten świat: Mur zwany płotem – cykl reportaży
00:00 Ofiara miłości – thriller, USA 1993
01:30 Telekurier
01:55 Kurier
02:15 Kurier sportowy
02:25 Echa dnia
02:55 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! – program muzyczny
06:45 TV Market – magazyn reklamowy
07:00 Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża – magazyn kulinarny
07:30 Przygody Jackie Chana – serial animowany
08:00 Miodowe lata (126) – serial komediowy
08:45 Gra w ciemno – teleturniej
09:45 Czarodziejki (5) – serial fantastyczny
10:45 Power Rangers Turbo – film fantastyczny, USA/Japonia 199
12:45 Superdzieciaki. Geniusze w pieluchach II – komedia, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2004
14:45 Chcę być piękna – talk show
15:45 Wydarzenia; Prognoza pogody
16:10 Interwencja – cykl reportaży
16:30 Gra w ciemno – teleturniej
17:30 Magazyn piłkarski: Studio piłkarskich Mistrzostw Świata
18:00 Piłka nożna: USA – Czechy: Mistrzostwa Świata FIFA 2006
20:00 Wydarzenia; Sport; Prognoza pogody
20:50 Bad Boys – film sensacyjny, USA 1995
21:55 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:30 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata FIFA 2006
00:40 Biznes Wydarzenia; Prognoza pogody
01:05 Bumerang – program publicystyczny
01:40 Dziewczyny w bikini – quiz
02:40 Magazyn sportowy
05:30 Zakończenie programu

TVN
06:10 Uwaga! – magazyn
06:30 Telesklep – reklama
07:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska – dokument fabularyzowany
08:10 W-11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany
08:50 Wykręć numer – teleturniej
10:00 No to gramy! – teleturniej
10:50 Zielone drzwi – magazyn
11:20 Detektywi – dokument fabularyzowany
11:50 Rozmowy w toku: Wróżka, pożądanie i promocja!
13:00 Tarzan na Manhattanie (1) – serial przygodowy
14:00 Karen Sisco (8) – serial sensacyjny
15:00 Barwy grzechu (108) – telenowela
16:00 Fakty popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska – dokument fabularyzowany
17:15 Rozmowy w toku – talk show
18:25 Detektywi – dokument fabularyzowany
19:00 Fakty; Sport; Pogoda
19:45 Uwaga! – magazyn
20:15 W-11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany
20:55 Na Wspólnej (663) – serial obyczajowy
21:30 Szymon Majewski Show – program rozrywkowy
22:35 Agencja: Okup – program rozrywkowy
23:15 Firma – magazyn
23:45 Wydanie drugie poprawione
00:15 Co za tydzień – magazyn
00:40 Multikino – magazyn filmowy
01:05 Uwaga! – magazyn
01:25 Nocne igraszki – program rozrywkowy
02:25 Telesklep – reklama
02:50 Nic straconego

TV 4
05.35 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.00 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.25 VIP - wydarzenia i plotki
06.50 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 TV Market - magazyn reklamowy
08.20 VIP - wydarzenia i plotki
08.50 Kachorra to ja (125) - telenowela, Argentyna
09.55 Męskie sprawy - film obyczajowy, USA 2001
12.00 Kasa na bank - teleturniej
13.05 Przetrwanie - teleturniej
13.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
14.45 Kasa na bank - teleturniej
15.15 Pokemon (213) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Szpital Księcia Alfreda (43) - serial dokumentalny, Australia
16.15 Kachorra to ja (126) - telenowela, Argentyna
17.15 Cała prawda: Niezwykłe historie zwykłych ludzi - talk show
18.15 Przetrwanie - teleturniej
19.00 Strażnik Teksasu (91): Serce smoka - serial sensacyjny, USA
20.00 TiVi Sekcja - program rozrywkowy
21.00 Formuła I: Grand Prix Wielkiej Brytanii - skrót wyścigu
22.00 Klub filmowy Czwórki: Rękopis znaleziony w Saragossie - film kostiumowy, Polska 1965
01.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
02.15 Kasa na bank - teleturniej
03.10 Wydarzenia, Prognoza pogody
03.40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
04.30 Zakończenie programu

TVN 7
5.25 Żarty na bok (29/36) - serial obyczajowy
6.15 Telesklep
7.15 Aniołki z piekła rodem (6/10) - serial sensacyjny
8.20 Zaklęte serce (86/135) - telenowela
9.10 Ostry dyżur (67) - serial obyczajowy
10.05 Policjanci z Miami (64/114) - serial kryminalny
11.05 Telesklep
12.55 Seans filmowy
13.50 Żarty na bok (30/36) - serial obyczajowy
14.45 Zaklęte serce (87/135) - telenowela
15.35 Usterka - serial dokumentalny
16.10 Kochane kłopoty (2/22) - serial obyczajowy
17.10 Ostry dyżur (68) - serial obyczajowy
18.10 Policjanci z Miami (64/114) - serial kryminalny
19.10 Kochane kłopoty (3/22) - serial obyczajowy
20.10 Brygada ratunkowa (12/22) - serial sensacyjny
21.10 Labirynt kłamstw - film obyczajowy
22.55 Sfinks - film przygodowy
1.25 Usterka - serial dokumentalny
1.55 Na osi - program motoryzacyjny
2.25 Telesklep
2.40 Zakończenie programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości, Pogoda
8.30 10 minut tylko dla siebie
8.40 Jedyneczka
9.05 Tajemnice lasu: Las niesie pomoc dla ludzi - reportaż
9.25 My, wy, oni
9.50 Zdarzyło się: Spod znaku Orła i Pogoni - reportaż
10.15 Mój pierwszy raz - talk show
11.05 Biografie: Wspomnij mnie - film dokumentalny
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (1074) - serial obyczajowy
12.40 Plebania (448) - serial obyczajowy
13.05 Tam, gdzie jesteśmy: Dopóki jest dziennik - reportaż
13.35 M jak milość (351) - serial obyczajowy
14.20 Herbatka u Tadka - talk show
15.05 Salon kresowy: Po Wilnie jak po sznurku - reportaż
15.25 Linia specjalna
15.50 Forum Euroregionów - reportaż
16.10 Jedyneczka
16.35 Tajemnice lasu: Las niesie pomoc dla ludzi - reportaż
17.00 Teleexpress
17.20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Dobry smak
17.45 My, wy, oni
18.15 Jest takie miejsce: Wejherowo
18.35 Rewizja nadzwyczajna: Zamach stanu Piłsudskiego
19.05 Kościół i świat
19.15 Dobranocka: Dziwny świat kota Filemona
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.10 Klan (1074) - serial obyczajowy
20.35 Plebania (448) - serial obyczajowy
21.00 Sportowy tydzień
21.30 Boża podszewka (7/15) - serial obyczajowy
22.25 A jednak Polska. 1918 - 1921 (1) - film dokumentalny
23.05 Forum Euroregionów - reportaż
23.30 Panorama
23.50 Biznes, Sport telegram, Pogoda
24.00 Prosto w oczy
0.15 Programy powtórkowe

Tele 5
06:25 Stellina (Estrellita mia) telenowela 25/160 Argentyna 1987 wyst.: Andrea del Boca, Ricardo Darin, Osvaldo Laport, Alicia Aller, Pepe Novoa
07:10 Prognoza pogody
07:20 Werdykt program sądowy produkcja własna 2002
08:20 Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 68/88 Kanada 1999 wyst.: Dan Aykroyd, Nancy Anne Sakovich, Matt Frewer, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
09:10 Telezakupy
11:10 Stellina (Estrellita mia) telenowela 26/160 Argentyna 1987 wyst.: Andrea del Boca, Ricardo Darin, Osvaldo Laport, Alicia Aller, Pepe Novoa
12:05 Akwanauci (The Aquanauts) serial dokumentalny 13/46 USA 1999
12:35 Buon Appetito! (powtórzenie) program kulinarny produkcja własna 2005
13:05 Klubowicze interaktywny program rozrywkowy produkcja własna 2006
13:25 Waleczne serca (Heart of Courage) serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
13:50 Telezakupy
14:20 Prognoza pogody
14:25 Werdykt program sądowy produkcja własna 2002
15:25 Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 4/88 Kanada 1996 wyst.: Dan Aykroyd, Nancy Anne Sakovich, Paul Miller, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
16:20 Klubowicze interaktywny program rozrywkowy produkcja własna 2006
16:40 Akwanauci (The Aquanauts) serial dokumentalny 20/46 USA 1999
17:10 Prognoza pogody
17:15 Biały bizon (The White Buffalo) western USA 1977 wyst.: Charles Bronson, Kim Novak, Will Sampson, Jack Warden, Clint Walker, Slim Pickens, Stuart Whitman, John Carradine
19:05 Klubowicze interaktywny program rozrywkowy produkcja własna 2006
19:25 Waleczne serca (Heart of Courage) serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody
21:55 Prognoza pogody
22:05 Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad) serial kryminalny 44/72 Kanada 2001 wyst.: Julie Stewart, Tamara Craig Thomas, Gregory Calpakis, Matthew Bennett, Garry Chalk, Joely Collins
23:05 The Club interaktywny program rozrywkowy produkcja własna 2006
23:45 Mecz piłki nożnej retransmisja Polska 2006
01:30 Nienasycone żony (Insatiable Wives) film erotyczny USA 1998 wyst.: Stephanee Lafleur, Nicholas Yff, Landon Michaels
03:10 Rybia nocka program przyrodniczy produkcja własna 2005

Canal +
07:05 Łapu capu
07:15 Nie przegap
07:40 Diabelski młyn
08:00 Wielkie nadzieje – melodramat, USA 1998
09:55 14 godzin – thriller, USA 2005
11:30 Bilans kwartalny – dramat, Polska 1974
13:10 Kroniki Riddicka – film fantastyczny, USA 2004
15:20 Żona Gillesa – melodramat, Belgia/ Francja 2004
17:15 Park Narodowy Tarangire – film dok.
18:15 Drużyna II – film obyczajowy, USA 2005
20:00 Diabelski młyn
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Premiera: Infernal Affairs – piekielna gra II – film sensacyjny, Hongkong/Chiny/Singapur 2003
23:00 Mistrzostwa na +
23:10 Premiera: Sekrety trującej jaskini Villa Luz – film dok.
00:10 Siódmy dzień – dramat, Hiszpania 2004
01:55 Zakładnik – film sensacyjny, USA 2004

HBO
06:30 Dawn Anna – dramat obyczajowy, USA 2005
08:05 Zobacz w HBO
08:35 Droga do Ottawy – film obyczajowy, Kanada 2001
10:10 Suite Hawana – film dok.
11:35 Spotkanie z Gusem van Santem
11:50 Pożegnanie z Harrym – film obyczajowy, USA 2002
13:30 Cinema, cinema
13:55 Podatkowi desperaci – komedia, Australia 2004
15:35 Zupełnie jak miłość – komedia romantyczna, USA 2005
17:20 Na planie
17:50 Wallis i Edward – dramat, Wielka Brytania 2005
19:25 Premiera: Bitwa o wyspę skarbów – film przygodowy, Nowa Zelandia 2004
21:00 Agenci bardzo specjalni – komedia kryminalna, USA 2004
22:45 Ciemność – horror, USA/Hiszpania 2002
00:25 Maria łaski pełna – dramat, USA/Kolumbia 2004
02:05 Gdybym był bogaty – komedia, Francja 2002

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.