TVP 1 HD
05:40 Dylematu 5 - odc. 3/3 - Biznes; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Jak to działa - odc. 118 Ciekawe urządzenia, cz. 3 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ziarno - Śpiew to modlitwa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Teleranek - odc. 14 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Rozdarte serca - odc. 13 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 13) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Misja - Kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:55 Natura w Jedynce - Tańczący z naturą - Morświny na falach -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Jeździectwo - CSIO Sopot - Skoki: Grand Prix; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Gwiazdy, hity, historie - zespół Czerwone Gitary; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Za szybcy, za wściekli (2 Fast 2 Furious) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Niemcy, USA (2003); reż.:John Singleton; wyk.:Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes, Cole Hauser; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 EURO 2016 - Polska - Irlandia Północna ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 EURO 2016 - Polska - Irlandia Północna; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Biało - czerwoni; felieton; STEREO, 16:9
21:00 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
21:15 Zakochana Jedynka - Całe szczęście (Just My Luck) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2006); reż.:Donald Petrie; wyk.:Lindsay Lohan, Chris Pine, Faizon Love, Samaire Armstrong; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Opole 2016 - Scena Alternatywna; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Idy marcowe (Ides of March, The); dramat kraj prod.USA (2011); reż.:George Clooney; wyk.:George Clooney, Ryan Gosling, Marisa Tomei; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Piłka nożna - Copa America: Brazylia - Peru; STEREO, 16:9, Na żywo
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:35 Newton - Cyfrowa demencja (Digital dementia); cykl dokumentalny kraj prod.Austria (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Ostoja - odc. 139; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 M jak miłość - odc. 1231 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Barwy szczęścia - odc. 1471 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Barwy szczęścia - odc. 1472 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Barwy szczęścia - odc. 1473 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Barwy szczęścia - odc. 1474 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Barwy szczęścia - odc. 1475 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Rodzinne oglądanie - Największa tajemnica przyrody - Koralowy Trójkąt - Święto ruchome - odc. 2/3 (Nature’s Greatest Secret - The Coral Triangle - A Moveable Feast - ep. 2/3); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Richard Dennison; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Podróże z historią - odc. 22 Historia wśród fal; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Makłowicz w podróży - Hiszpania - "Prowincja Kadyks" (185); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kabaret w samo południe - 9; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2296; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kocham Cię, Polsko! - odc. (5); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Kocham Cię, Polsko! - kulisy - (5); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na dobre i na złe - odc. 640 - Na własną rękę -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - odc. 90 "Tajemnica lekarska" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 CSIO Sopot 2016 - kronika; felieton; STEREO, 16:9
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Kocham Cię, Polsko! - kulisy - (5); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Kariera Nikosia Dyzmy -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2002); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Cezary Pazura, Anna Przybylska, Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski, Krzysztof Globisz, Krzysztof Pieczyński, Włodzimierz Press, Olgierd Łukaszewicz, Tomasz Sapryk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Dzięki Bogu już weekend - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 EURO 2016 - Polska - Irlandia Północna ( studio ); STEREO, 16:9
23:35 EURO 2016 - Polska - Irlandia Północna; STEREO, 16:9
01:45 Elena (Elena); dramat kraj prod.ROSJA (2011); reż.:Andriej Zwiagincew; wyk.:Jelena Liadova, Nadieżda Markina, Aleksiej Rozin, Andriej Smirnow; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Pogoda na jutro -  AD; komedia kraj prod.Polska (2003); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Małgorzata Zajączkowska, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Krzysztof Globisz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 16
05:25 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 393; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Miasto duchów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Powrót do Mirandy odc. 23 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 TELEZAKUPY
09:40 Poza słowami; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 135; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 400 lat Nowego Wiśnicza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:55 10 lat starogardzkich szwoleżerów; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:00 10 lat starogardzkich szwoleżerów; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:15 Św. Stanisław Papczyński - Dar godnego życia; film dokumentalny; reż.:Romuald Sraosielec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Misjonarska przypowieść; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 400 lat Nowego Wiśnicza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:55 10 lat starogardzkich szwoleżerów; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:00 10 lat starogardzkich szwoleżerów; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:20 Szepczący do koni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 400 lat Nowego Wiśnicza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Kultowe rozmowy - odc. 128 Krystyna Mazurówna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 393; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Przez wiry i porohy Dniestru; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Piłka nożna - Copa America: Ekwador - Haiti (Copa America: Ekwador - Haiti) kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
02:35 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 393; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Poza słowami; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Felieton z regionów - Lato nad Wartą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Hucisko 30 marca 1940; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Powrót do Mirandy odc. 23 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:40 Jeźdźcy smoków (19) - serial animowany
8:10 Turbo Fast (15) - serial animowany
8:40 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata (11) - serial animowany
9:10 Kurczak Mały - film animowany, USA 2005
11:00 Doktor Dolittle 2 - komedia, USA 2001
12:55 Dragonball: Ewolucja - film fantasy, Hongkong/Wielka Brytania/USA 2009
14:45 Step Up - taniec zmysłów - film muzyczny, USA 2006
17:10 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
17:50 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy C: Polska - Irlandia Północna
20:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
20:50 Dzień Niepodległości - film SF, USA 1996
23:55 Magazyn Euro 2016 - podsumowanie 3. dnia
0:10 Trzy cale - film SF, USA 2011
2:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:25 Uwaga! - magazyn reporterów
5:45 Mango - telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie (24/50) - magazyn ogrodniczy
8:25 Akademia ogrodnika (24/50) - magazyn ogrodniczy
8:30 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Co za tydzień - magazyn informacyjny
11:30 Kobieta na krańcu świata: Iran, Piłkarka w hijabie (7) - serial dokumentalny
12:05 Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie - komedia, USA 2004
14:05 Harry Potter i Komnata Tajemnic - film przygodowy, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2002
17:25 Sablewskiej sposób na... (6/10) - program rozrywkowy
18:00 Ugotowani: Suwałki (5) - program kulinarno-rozrywkowy
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Kot w butach - film animowany, USA 2011
21:55 Ostatni bastion - film sensacyjny, USA 2001
0:35 Sekrety lekarzy (3) - reality show
1:40 Wybrani (22) - serial sensacyjny
2:40 Uwaga! - magazyn reporterów
2:55 Klub Magii (157)

TV 4
6:00 Simba (2) - serial animowany
6:35 Jake i piraci z Nibylandii (21) - serial animowany
7:05 Kacper: Szkoła postrachu (22) - serial animowany
7:35 Jake i piraci z Nibylandii (24) - serial animowany
8:05 Kacper: Szkoła postrachu (25) - serial animowany
8:35 Rainy, superpies - film familijny, USA 2010
10:25 Galileo (561) - program popularnonaukowy
11:25 Galileo (562) - program popularnonaukowy
12:25 Zemsta Różowej Pantery - komedia kryminalna, Wielka Brytania/USA 1978
14:35 Kto pod kim dołki kopie - film przygodowy, USA 2003
17:00 Tajemnicza Wyspa Juliusza Verne'a - film przygodowy, USA 2012
19:00 Galileo (563) - program popularnonaukowy
20:00 Igrzyska na kacu - komedia, USA 2014
21:50 Edison - thriller, USA 2005
23:55 Skarb rodziny Zhang (2-ost.) - film przygodowy, Chiny 2011
2:00 Zagadki kryminalne: Pociągi (7) - serial dokumentalny
3:00 Disco Polo Life (336) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Puls
6:00 Taki jest świat (362) - program informacyjny
6:45 Niania 4: Dość tej zabawy (56) - serial komediowy
7:10 Niania 4: Za duże stopy (57) - serial komediowy
7:40 Niania 4: Chłopak Jolki (58) - serial komediowy
8:10 Niania 4: Nasienie życia (59) - serial komediowy
8:45 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Jak było na początku (3/8) - serial dokumentalny
9:15 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Naturalny porządek rzeczy (4/8) - serial dokumentalny
9:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Karawana soli (5/8) - serial dokumentalny
10:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Warownia (6/8) - serial dokumentalny
10:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Meksyk/Paragwaj: Indianie i soja (4/12) - serial dokumentalny
11:35 Mysi agenci - film animowany, Argentyna/Hiszpania 2008
13:10 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewna Śnieżka - baśń filmowa, Niemcy 2009
14:35 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość - film sensacyjny, USA 2003
16:45 Piękna i Bestia - film fantasy, Francja/Niemcy 2014
19:00 Niech żyje Król Julian: Jagódka i Malwina (13) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Mały ptaszek/Boa mściciel (26) - serial animowany
20:00 Niedziela z gwiazdami: Ted - komedia, USA 2012
22:15 Wielki Stach - komedia, USA 2007
0:20 Camelot (5/10) - serial historyczny
1:35 Zobacz to!: Taki jest świat (362) - program informacyjny
2:25 Menu na miarę (6) - program kulinarny
2:50 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka (9/10) - serial dokumentalny
3:15 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie (10-ost.) - serial dokumentalny
3:40 Na jedwabnym szlaku: Huang He - Żółta Rzeka (1/10) - serial dokumentalny
4:00 Menu na miarę (7) - program kulinarny
4:25 Menu na miarę (8) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (9) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

TVN 7
5:35 We dwoje (4/17) - program rozrywkowy
7:05 Mango - telezakupy
9:10 39 i pół (26) - serial komediowy
10:15 39 i pół (27) - serial komediowy
11:15 39 i pół (28) - serial komediowy
12:15 Brzydula (44) - serial komediowy
12:50 Brzydula (45) - serial komediowy
13:25 Brzydula (46) - serial komediowy
14:00 Brzydula (47) - serial komediowy
14:35 Brzydula (48) - serial komediowy
15:10 Jesień Czejenów - western, USA 1964
18:15 Psy i koty: Odwet Kitty - film familijny, Australia/USA 2010
20:00 Superseans: Wykonać wyrok - film sensacyjny, Kanada/USA 1990
21:50 Skazany na śmierć (1/22) - serial sensacyjny
22:55 Mad Max pod Kopułą Gromu - film SF, Australia/USA 1985
1:15 Sposób na morderstwo (11/15) - serial kryminalny
2:15 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
4:25 Druga strona medalu: Sarah Ferguson (5/7) - talk-show
4:55 Zakończenie programu

Puls 2
5:50 Tajemnice medyczne: Tajemniczy upadek/Szef kuchni na gwiazdkę (11/40) - serial fabularno-dokumentalny
6:50 Zaklinacz psów: Niegrzeczna królowa/Polowanie na konie (25) - reality show
7:30 Piekielna jedenastka - film familijny, Niemcy 2010
9:40 Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z Krainy Oz - film animowany, USA 2011
10:50 Tommy i Oscar - film animowany, Włochy/Hiszpania 2007
12:20 101 dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda - film animowany, USA 2003
13:55 Top Gear 8 (6) - magazyn motoryzacyjny
15:00 Łowcy okazji 4 (1) - serial dokumentalny
15:30 Łowcy okazji 4 (2) - serial dokumentalny
16:00 Wojny magazynowe: Kanada 2 (22) - reality show
16:30 Wojny magazynowe: Kanada 2 (23) - reality show
17:00 Gwiazdy lombardu 8 (155) - reality show
17:25 Gwiazdy lombardu 8 (156) - reality show
17:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Jak było na początku (3/8) - serial dokumentalny
18:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Naturalny porządek rzeczy (4/8) - serial dokumentalny
19:00 Świat iluzji Carbonaro (12) - program rozrywkowy
19:30 Świat iluzji Carbonaro (13) - program rozrywkowy
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (15) - serial kryminalny
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (16) - serial kryminalny
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (17) - serial kryminalny
22:50 Cierń - thriller, USA 2008
0:25 Mike i Molly 3 (2) - serial komediowy
1:00 Mike i Molly 3 (3) - serial komediowy
1:25 Menu na miarę (9) - program kulinarny
2:00 Z archiwum policji (1/13) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (10) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (10) - program lifestylowy
3:50 No problem! (8) - program lifestylowy
4:15 W blasku fleszy (10) - program rozrywkowy
4:40 No problem! (9) - program lifestylowy
5:05 W blasku fleszy (11) - program rozrywkowy
5:30 W blasku fleszy (11) - program rozrywkowy

TV 6
6:00 Mega Chichot (26) - program rozrywkowy
6:30 Mega Chichot (60) - program rozrywkowy
7:00 Taaaka ryba: Nocny połów karpi (141) - magazyn wędkarski
7:30 Taaaka ryba: Świt na Pobiedniku (142) - magazyn wędkarski
8:00 Benny Hill (41) - program rozrywkowy
8:35 Benny Hill (44) - program rozrywkowy
9:15 Gwiezdne wojny: Wojny klonów 3 (8) - serial animowany
9:45 Gwiezdne wojny: Wojny klonów 3: Polowanie na Ziro (9) - serial animowany
10:10 Przeobrażenie - komedia, USA 2013
12:25 Nowy Scooby-Doo (1) - serial animowany
13:10 Przygody Merlina (6) - serial fantasy
14:10 Nokaut - film sensacyjny, Kanada/USA 2011
16:25 8 stopień zagrożenia (1/2) - film katastroficzny, Kanada 2013
18:15 8 stopień zagrożenia (2-ost.) - film katastroficzny, Kanada 2013
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (48) - serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (49) - serial kryminalny
21:55 Wyspa piratów - film dokumentalny, USA 2011
23:45 Tuż przed tragedią (4) - serial dokumentalny
0:50 Tuż przed tragedią (5) - serial dokumentalny
1:55 Włatcy móch: Zwierzatko (96) - serial animowany
2:25 Włatcy móch: Hore mienho (97) - serial animowany
3:00 1000 złych uczynków (2) - serial animowany dla dorosłych
3:30 1000 złych uczynków (3) - serial animowany dla dorosłych
4:00 I Like It (34) - program muzyczny
5:00 Dekoratornia - magazyn
5:30 Dekoratornia - magazyn

Polsat Sport News
7:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
9:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Hamburgu - mecz o 3. miejsce kobiet
10:30 Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Hamburgu - mecz o 3. miejsce mężczyzn
12:30 Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Hamburgu - mecz finałowy kobiet
13:30 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz: Chiny - USA
15:30 Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Hamburgu - mecz finałowy mężczyzn
16:40 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz: Holandia - Belgia
19:10 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz: Rosja - Turcja
21:30 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz: Brazylia - Serbia
23:55 Magazyn Euro 2016 - podsumowanie 3. dnia
0:50 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
1:30 Pro Bull Riding - magazyn sportowy
2:30 Pro Bull Riding - magazyn sportowy
3:30 Zakończenie programu

Eska TV
8:00 3...2...1... Start
9:00 Godzina z...
10:00 Weekend specjalny - najbardziej energetyczne
12:00 Godzina z...
15:00 Mówisz i masz
15:45 Gramy bez piłki
16:00 Miejska lista
17:00 Lista w bikini
18:00 Hity na czasie
18:45 Gramy bez piłki
19:00 Hity na czasie
21:45 Gramy bez piłki
22:00 Hity na czasie
23:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy
23:30 Klipy "bez majtek"
0:00 Polska noc

TTV
5:30 Handlarze 2 (11) - serial fabularno-dokumentalny
6:15 Express - program informacyjny
6:35 Betlejewski. Prowokacje 3 (1) - serial dokumentalny
7:05 Świat bez fikcji 9 (2) - serial dokumentalny
7:35 Remont w stylu Vegas 2 (1/10) - program rozrywkowy
8:30 Gogglebox. Przed telewizorem 4 (1) - program rozrywkowy
9:15 Testerzy Extra (6) - magazyn poradnikowy
9:45 Express - program informacyjny
9:57 Pogoda - program informacyjny
10:00 Kossakowski. Nieoczywiste (2/12) - serial dokumentalny
10:35 DeFacto 4 (17) - program popularnonaukowy
11:05 Wojny przewoźników 6 (11) - reality show
11:35 Wojny magazynowe 6 (7) - reality show
12:05 Wojny magazynowe 6 (8) - reality show
12:35 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda (26/30) - serial dokumentalny
13:05 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda (27/30) - serial dokumentalny
13:35 MasterChef Junior (8) - program rozrywkowy
15:00 Ostre cięcie 6 (3) - program rozrywkowy
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Usterka 6 (20-ost.) - serial fabularno-dokumentalny
16:35 Usterka 4: Fototapeta (2) - serial fabularno-dokumentalny
17:10 Oszukać system (5/12) - serial dokumentalny
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 Damy i wieśniaczki 5 (2) - serial fabularno-dokumentalny
19:10 Testerzy Extra (7) - magazyn poradnikowy
19:45 Express - program informacyjny
19:57 Pogoda - program informacyjny
20:00 DeFacto 3 (3) - program popularnonaukowy
20:30 DeFacto 3 (4) - program popularnonaukowy
21:00 DeFacto Extra 2 (5) - program popularnonaukowy
21:30 Kossakowski. Inicjacja 3 (3) - serial dokumentalny
22:00 Betlejewski. Prowokacje 3 (2) - serial dokumentalny
22:30 Komornicy 2 (5) - serial dokumentalny
23:00 Lata 90.: Piłkarska gorączka (1/2) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
0:00 Przepustka 2 (5) - serial dokumentalny
0:30 Świat bez fikcji 9 (2) - serial dokumentalny
1:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja (10/14) - serial dokumentalny
1:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja (11/14) - serial dokumentalny
2:00 Dzieciaki (9/12) - serial dokumentalny
2:25 Dzieciaki (10/12) - serial dokumentalny
2:50 DeFacto (4) - program popularnonaukowy
3:15 DeFacto (5) - program popularnonaukowy
3:45 DeFacto (6) - program popularnonaukowy
4:15 Ukryta prawda (138) - serial paradokumentalny
5:05 Zakończenie programu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Hit dnia
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Hit dnia
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Dance w Polo tv
16:05 Weekend z...
16:21 Dance w Polo tv
16:30 5. Urodziny Polo TV
18:00 20 hitów na 20-lecie listy DPL Odcinek: 12
19:05 Vipo Disco Polo Hity
20:05 Koncert w Polo TV
21:31 Videomix
22:26 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Mamuśki: Przeprowadzka (10) - serial komediowy
7:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Urok Waldusia (85) - serial komediowy
8:00 Daleko od noszy: Niebezpieczna zguba (99) - serial komediowy
8:30 Nieprawdopodobne, a jednak: To nie tak, jak myślisz, kotku (2) - serial paradokumentalny
9:00 Pierwsza miłość (2313) - serial obyczajowy
9:40 Pierwsza miłość (2314) - serial obyczajowy
10:20 Pierwsza miłość (2315) - serial obyczajowy
11:00 Pierwsza miłość (2316) - serial obyczajowy
11:40 Pierwsza miłość (2317) - serial obyczajowy
12:20 Na rybę (16) - magazyn wędkarski
12:50 Ewa gotuje (252) - magazyn kulinarny
13:20 Ewa gotuje (253) - magazyn kulinarny
13:50 ALF (19) - serial komediowy
14:20 ALF (20) - serial komediowy
14:50 ALF (21) - serial komediowy
15:20 ALF (22) - serial komediowy
15:55 Świat według Kiepskich: Naczynia połączone (289) - serial komediowy
16:25 Świat według Kiepskich: Sonata jesienna (291) - serial komediowy
16:55 Świat według Kiepskich: Masakra (293) - serial komediowy
17:25 Świat według Kiepskich: Twardy głaz (295) - serial komediowy
17:55 Dziki (10) - serial sensacyjno-komediowy
18:45 Cienka niebieska linia (5) - serial komediowy
19:15 Cienka niebieska linia (6) - serial komediowy
19:50 Wysmakowani (12) - magazyn kulinarny
20:00 Na krawędzi 2 (2) - serial kryminalny
21:00 Na krawędzi 2 (3) - serial kryminalny
21:55 Świat według Kiepskich: Nienagrodzony (317) - serial komediowy
22:25 Świat według Kiepskich: Syn Nilu (318) - serial komediowy
23:00 Pocałunek dla Jeda - komedia, Irlandia/USA 2011
1:00 Podróż życia: Oslo - teleturniej
1:30 Na rybę (17) - magazyn wędkarski
2:00 Gra w ciemno (321) - teleturniej
3:00 Awantura o kasę (178) - teleturniej
4:00 Dobranoc ATM (3) - program rozrywkowy
4:30 Czas na kulturę (6) - program kulturalny
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny

TV Trwam
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 7, 36 - 8, 3 - program religijny
8:05 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:30 Z Parlamentu Europejskiego: Sytuacja w Centrum Zdrowia Dziecka - program publicystyczny
9:00 Spotkanie z Magdą Buczek - program dla dzieci
9:15 Ocalić od zapomnienia: Ks. prof. Paweł Rytel-Andrianik - felieton, Polska 2016
9:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie błogosławionych 108 męczenników
9:30 Lato marzeń - serial fabularny
10:50 Przegląd Katolickiego Tygodnika 'Niedziela' - magazyn informacyjny
11:00 Owoc żyznej gleby - reportaż
11:30 Archidiecezjalne Obchody 1050. Rocznicy Chrztu Polski w Łodzi - transmisja
13:00 Wieś - to też Polska - program rolniczy
14:00 Oratorium o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny - koncert
15:00 Misericordia. Głos Boga - reportaż
15:45 Kierunek przylądki - film dokumentalny, Polska 2011
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Koncert życzeń - program rozrywkowy
17:00 Tam, gdzie Bóg płacze: Gruzja - film dokumentalny, Polska 2016
17:30 Bądźmy stróżami poranka: Kolonia 2005 (10) - reportaż
18:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
19:25 Retrospekcja - program publicystyczny
19:30 Brat Ogień: Pierwsi męczennicy (16) - film animowany, Włochy 2003
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec - audycja modlitewna
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski - film, Polska 2016
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Józef z Egiptu (36) - serial fabularny
22:30 Vatican Magazine - magazyn informacyjny
23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej: Miłosierdzie Boże w sztuce - program publicystyczny
23:30 Ogień Boży - ks. Ignacy Kłopotowski - reportaż
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 7, 36 - 8, 3 - program religijny
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Bądźmy stróżami poranka: Kolonia 2005 (10) - reportaż
1:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem - retransmisja
1:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
2:25 Retrospekcja - program publicystyczny
2:30 Brat Ogień: Pierwsi męczennicy (16) - film animowany, Włochy 2003
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec - audycja modlitewna
3:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski - film, Polska 2016
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Vatican Magazine - magazyn informacyjny
5:10 Józef z Egiptu (36) - serial fabularny
6:00 Msza święta Jubileuszowa chorych i niepełnosprawnych - retransmisja
7:30 Ogień Boży - ks. Ignacy Kłopotowski - reportaż

Stopklatka TV
6:00 Kumba - film animowany, RPA 2013
8:00 Supernowa (2-ost.) - film SF, USA 2005
10:00 Katastrofy w przestworzach: Błyskawiczna tragedia (49) - serial dokumentalny
11:10 Katastrofy w przestworzach: Lockerbie (50) - serial dokumentalny
12:35 Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem - film kostiumowy, Polska 2003
14:55 Nie ma róży bez ognia - komedia obyczajowa, Polska 1974
16:55 Wasabi - film sensacyjny, Francja/Japonia 2001
18:55 Scena śmiechu (7) - program rozrywkowy
19:50 100 kultowych filmów: "Obcy" - magazyn filmowy
20:00 Śluby panieńskie - komedia kostiumowa, Polska 2010
22:05 Liczą się tylko Frankliny - komedia sensacyjna, Niemcy/USA 2002
0:05 Brat - dramat kryminalny, Rosja 1997
2:20 Ciemna strona Wenus - dramat psychologiczny, Polska 1997
4:05 Przybyli ułani - komediodramat, Polska 2005
5:20 Nieśmiały kokos - film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2013
5:40 Pióra - film krótkometrażowy, Włochy 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
5:40 Kołowrotek: Barlinek (6) - magazyn wędkarski
6:10 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:20 Wędkarz na tropie: Sum (3) - magazyn wędkarski
6:40 Misja natura: Dolina Baryczy (3/12) - serial dokumentalny
7:10 Sąsiedzi: Domek dla ptaków (27) - serial animowany
7:30 Sąsiedzi: Wielkie pranie (28) - serial animowany
7:40 Sąsiedzi: Śniadanie na trawie (29) - serial animowany
7:45 Sąsiedzi: Pralka (30) - serial animowany
7:55 Sąsiedzi: Deszcz (31) - serial animowany
8:15 Sąsiedzi: Wycieczka za miasto (32) - serial animowany
8:30 Sąsiedzi: Winobranie (33) - serial animowany
8:40 Sąsiedzi: Łyżwiarze (34) - serial animowany
8:50 Sąsiedzi: Fortepian (35) - serial animowany
9:00 Premiera: Małpi gang: Niziny społeczne (9) - serial dokumentalny
9:30 Premiera: MikroPotwory: Drapieżnik (2) - serial dokumentalny
9:55 Premiera: O mrówkach - film dokumentalny, Francja 2004
11:05 Zielony raj: Palau (4) - serial dokumentalny
11:40 Władcy wojny: Pistolet MP5 (14) - serial dokumentalny
12:10 Prawo jazdy na ciężkie pojazdy: Kanada (4) - magazyn motoryzacyjny
13:15 Zamieszkać w dziczy (8) - serial dokumentalny
14:10 Żelazne potwory: Pływający dźwig (5) - serial dokumentalny
14:45 Kochanie, zabijamy dzieciaki (9) - serial dokumentalny
16:00 Cesarstwo Augusta (2/4) - serial historyczny
17:00 Karny batalion (10) - serial wojenny
18:00 Falklandy - atak na okręt Galahad - film dokumentalny, Wielka Brytania 2013
19:00 SuperWynalazki (10) - serial dokumentalny
19:30 Uliczne eksperymenty: Wybuchy, ogień i piwo (10) - serial dokumentalny
20:00 Jak dowodzić okrętem nuklearnym: Wojna totalna (3) - serial dokumentalny
21:00 Premiera: Zimny strach - życie gejów w Rosji - film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
22:00 Neurolodzy: Dylematy (2) - film dokumentalny, Wielka Brytania
23:15 Sala operacyjna: Chcę być szczupła (4) - serial dokumentalny
23:50 Moja twarz mnie pochłania - film dokumentalny, Wielka Brytania 2013
0:45 Wielkie zbrodnie i procesy: Masakra w pociągu na Long Island (23) - serial dokumentalny
1:20 Sala operacyjna: Guz jelita grubego (12) - serial dokumentalny
1:55 Prepersi - gotowi na wszystko: Arka Bruce'a Beacha (7) - serial dokumentalny
2:25 Prepersi - gotowi na wszystko: Czego boją się kanadyjscy prepersi? (8) - serial dokumentalny
2:55 Lista Fokusa: Najlepsze pomysły na prezent dla kobiety (1) - program edukacyjny
3:25 Lista Fokusa: Największe kłamstwa w historii (1) - program edukacyjny
3:55 Lista Fokusa: Najlepsze sposoby na tanie podróżowanie (49) - program edukacyjny
4:25 Lista Fokusa: Najbardziej nietrafione prezenty (1) - program edukacyjny
4:50 Wspaniały świat wędkarskich przygód: King of the Jerkbait (4) - serial dokumentalny
5:20 Kołowrotek: Pstrąg (11) - magazyn wędkarski

TVP ABC
05:20 Supa Strikas - Luźny Joe gubi rytm, odc. 2 (Cool Joe Loses His Groove); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:45 Budzik - Rycerz i królowa; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Świnka Peppa, seria III - Podróż na Księżyc, odc. 21 (A Trip to the Moon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Janosik - Janosik i obcy rozbójnik, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem z klaunem, odc. 25 (The Clown Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 1 - Ja sama!, odc. 2 (I Can Do Anything That's Everything All On My Own); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nela Mała Reporterka - odc. 51 Kraina ryżu -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9
07:20 Mój zwierzyniec - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9
07:35 Kłopoty Pogodziaków - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 ABC wszystko wie - odc. 61; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Mały Miś s. IV - Magiczna lemoniada, odc. 56 (Magic lemonade); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Bąblandia - Jeżyk odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Kto się czubi, ten się lubi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Noksu - Noksu złota rączka, odc. 26 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Smerfy - Kukła Gargamela, odc. 169 (Gargamel’s Dummy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Rodzina Treflików - Szczęśliwa rodzinka, odc. 11; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Reksio - Reksio aktor, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 O czym one mówią - odc. 87; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Teleranek - odc. 14 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Ziarno - Śpiew to modlitwa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Mój zwierzyniec - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9
11:45 Littlest Pet Shop - Wielki sukces, odc. 38 (Commercial Success); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Domisie - Kto się czubi, ten się lubi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Mały Miś s. IV - Magiczna lemoniada, odc. 56 (Magic lemonade); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Tom and Keri - Stop the Bus, odc. 16; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Kukła Gargamela, odc. 169 (Gargamel’s Dummy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Rodzina Treflików - Szczęśliwa rodzinka, odc. 11; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Tabaluga - Tabaluga i Lila, odc. 25 (Tabaluga and Lilli); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek zabłądzili w grzybowym lesie, odc. 21 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 O czym one mówią - odc. 87; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Dziadek na placu zabaw, odc. 22 (Grandpa at the Playground); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 65 Awantura; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Lippy&Messy - /odc. 5/; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Lippy&Messy - /odc. 6/; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Tom and Keri - Dog's Bath, odc. 24; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Nela Mała Reporterka - odc. 51 Kraina ryżu -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9
15:35 Podwodne ABC - Odc. 13 Komunikacja jak porozumiewają się mieszkańcy wód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Reksio - Reksio telewidz, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Petersburski Music Show - odc. 40; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 54; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Domiś Chwalipiętuś; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 87; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Supa Strikas - Luźny Joe gubi rytm, odc. 2 (Cool Joe Loses His Groove); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Reksio - Reksio kosmonauta, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z wojowniczką ninja, odc. 26 (The Ninja Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 1 - Nie jestem śpiąca, odc. 3 (I'm Not Sleepy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Littlest Pet Shop - Opowiadanie Penny Ling, odc. 39 (So Interesting); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mały Miś s. IV - Mały miś mówi sam do siebie, odc. 58 (Little bear talks to himself); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Nowa zabawka Smerfusia, odc. 170 (Baby’s New Toy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Rodzina Treflików - Rodzina Treflików, odc. 12; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Tabaluga - Lody czekoladowe dla wszystkich, odc. 26 (Choccolate ice for everybody); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Tappi i tajemnica Chrobotka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bolek i Lolek na wakacjach - Lunapark, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Reksio - Reksio i nośna kura, odc. 45; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Supa Strikas - Zaginiona gwiazda, odc. 3 (The Lost Star); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Na kłopoty... ABC - odc. 25; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Od przedszkola do Opola - Arka Noego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Ocalony świat - odc. 4 Gorąco i sucho -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 1 - Żurawina i pokrzywa -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:45 Którędy po sztukę - Zbigniew Libera; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Afrykańska królowa (The African Queen); film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1951); reż.:John Houston; wyk.:Katharine Hepburn, Humphrey Bogart, Robert Morley; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Maurizio Pollini - wirtuoz fortepianu (Maurizio Pollini - wirtuoz fortepianu); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Bruno  Monsaingeon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Mąż pod łóżkiem  26'; film TVP; reż.:Stanisław Różewicz; wyk.:Bronisław Pawlik, Irena Szczurowska, Roman Wilhelmi, Marian Jastrzębski; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Filmy Jean - Pierre'a Melville'a - Glina; rozmowa; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Glina (UN FLIC); film sensacyjny kraj prod.Francja, Włochy (1972); reż.:Jean-Pierre Melville; wyk.:Alain Delon, Richard Crenna, Catherine Denevue, Riccardo Cucciolla; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ciuciubabka -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1977); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Wiesław Wójcik, Gabriela Kownacka, Anna Jaraczówna, Bohdan Majda, Jerzy Staszewski, Krystyna Tkacz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dezerterzy - Wdowa; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Jean Michel Basquiat (Jean - Michel Basquiat); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Jean Michel Vecchiet; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Jonas Kaufmann - przeboje lat 20. i 30. (Jonas Kaufmann - You Mean The World To Me); koncert kraj prod.Austria, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z.... Emilianem Kamińskim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Niedziela z... Emilianem Kamińskim - Na szkle malowane kraj prod.Polska (1994); reż.:Krystyna Janda; wyk.:Emilian Kamiński, Justyna Sieńczyłło, Dorota Landowska, Beata Ścibakówna, Sylwester Maciejewski, Irena Kownas, Kazimierz Wysota, Jarosław Gruda, Zygmunt Sierakowski, Aleksander Trąbczyński; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Ceremonia (Ceremonie, La); dramat kraj prod.Francja, Niemcy (1995); reż.:Claude Chabrol; wyk.:Isabelle Huppert, Sandrine Bonnaire, Jean-Pierre Cassel, Jacqueline Bisset, Virginie Ledoyen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Minkowski Saga; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Rafael Lewandowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Jazz noc - Jamie Cullum - koncert z festiwalu Jazz a Vienne (Jamie Cullum - koncert z festiwalu Jazz a Vienne (Jamie Cullum Live - Jazz a Vienne)); koncert kraj prod.Francja (2014); reż.:Eric Michaud; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 W cieniu zła - Z tobą i przeciw tobie (Contre toi)  77'; dramat kraj prod.Francja (2010); reż.:Lola Doillon; wyk.:Kristin Scott Thomas, Pio Marmai, Jean-Philippe Ecoffey, Marie-Sohna Conde; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Jak głęboki jest ocean?; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Teraz animacje! - Łaźnia; film animowany; reż.:Tomasz Ducki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Teraz animacje! - Drżące trąby; film animowany; reż.:Natalia Brożyńska; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Ceremonia (Ceremonie, La)  107'; dramat kraj prod.Francja, Niemcy (1995); reż.:Claude Chabrol; wyk.:Isabelle Huppert, Sandrine Bonnaire, Jean-Pierre Cassel, Jacqueline Bisset, Virginie Ledoyen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 3. Niemcy - Dolna Saksonia - Lüneburg (12); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Jak to działa - Kino odc. 82 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Kapłan z Suchedniowa; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Dama w czarnym welonie - odc. 9/12 (Dama velata, La (Woman with the Black Veil), 9 serata); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Okrasa łamie przepisy - Wiosenny śledź z Zalewu odc.128 -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dzieje kultury polskiej - Słowiański świt; cykl dokumentalny; reż.:Jan Jakub Kolski; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Półkowniki - Koło historii; reportaż kraj prod.Polska (1996); Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ludzie rzeki - Le Colorado 2/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Szerokie tory - Jeden dzień z życia nadwornego artysty prezydenta Uzbekistanu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Podzielony kontynent (En fiende att dö för (An Enemy to Die For)); Film wojenny kraj prod.Niemcy, Norwegia, Polska (2012); reż.:Peter Dalle; wyk.:Tom Burke, Piotr Polk, Jeanette Hain; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Wypędzeni - Na Sybir; cykl dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Nowe Ateny - odc. 15 Kto zawłaszcza historię prawica, czy lewica?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Dama w czarnym welonie - odc. 10/12 (Dama velata, La (Woman with the Black Veil), 10 serata); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Był sobie człowiek - Człowiek z Neandertalu 2/26 (IL ETAIT UNE FOIS... L'HOMME/ L’homme du nandertal); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dla Niepodległej...; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Chorąży z Monte Cassino; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Wojciechowski
21:40 Polscy bohaterowie wojenni cz 5. Krystyna Skarbek. Pozdrowienia z Polski (Heroes of War: Poland) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Książki które wstrząsnęły światem: Kapitał; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Encyklopedia II wojny światowej - Urok pancerza -  txt. str. 777; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 7
23:35 Powrót Odysa - 9/12 (Odysseus); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Szczur -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jan Łomnicki; wyk.:Jan Englert, Mariusz Benoit, Marek Kondrat, Michał Pawlicki, Janusz Bukowski, Ewa Szykulska, Elżbieta Czyżewska, Tomasz Sapryk, Sylwester Maciejewski, Agnieszka Różańska; Dla małoletnich od lat 16
02:20 Wspaniałe stulecie - odc. 1 (Muhtesem Yuzyil - Magnificent Century, ep. 1); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); reż.:Yagmur Taylan; wyk.:Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre, Selma Egrec; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wspaniałe stulecie - odc. 2 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 2); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Nie było żadnej nadziei; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:25 Danusia. Historia pierwszego udanego przeszczepienia; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Jarosław Minkowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Co nam w duszy gra - Lato - Fiesta; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Polska z Miodkiem - (109) Pcim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Przygody Smoka Pola - (2) Dom; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Petersburski Music Show - odc. 32; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Ziarno - Śpiew to modlitwa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dziewczyna i chłopak - Tosiek i Tomka -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Wolny Ekran - (15); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ojciec Mateusz, jakiego nie znacie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Program do czytania - (53); magazyn literacki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 46; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie.; STEREO, 16:9, Transmisja
14:25 Co nam w duszy gra - Lato - Fiesta; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Okrasa łamie przepisy - Trzy mięsa na grilla -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Rodzinka.pl - odc. 27 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 28 "Urocze nastolatki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Racja stanu - (51); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Polska z Miodkiem - (109) Pcim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1200 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (13); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Przygody Smoka Pola - (2) Dom; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 7 - Pole ryżowe (ep. 7 - La riziere da la colere); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Gwiazdy, hity, historie - Czesław Niemen; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Pogoda; STEREO, 16:9
21:10 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 13* "Kropla przepełnia czarę" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Teatr Telewizji - Miarka za miarkę; reż.:Tadeusz Bradecki; wyk.:Krzysztof Globisz, Ewa Kaim, Szymon Kuśmider, Beata Fudalej, Andrzej Buszewicz, Marcin Sianko, Anna Radwan, Artur Dziurman, Tadeusz Huk, Zygmunt Józefczak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Racja stanu - (51); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Polska z Miodkiem - (109) Pcim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 M jak miłość - odc. 1200 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przygody Smoka Pola - (2) Dom; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 7 - Pole ryżowe (ep. 7 - La riziere da la colere); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 13* "Kropla przepełnia czarę"; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Oczy w oczy - (13); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 46; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Teatr Telewizji - Miarka za miarkę; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

TVP Rozrywka
06:45 Humor w odcinkach - Święta wojna - (270) Rower górski; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 5; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Fair Play Crew 100% - to dopiero początek; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Śpiewające fortepiany - (80); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kazik /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Hity kabaretu - (6) - Kakao i inne hity Kabaretu Smile; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kazik /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Okrasa łamie przepisy - Wieprzowa uczta -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 A la show - (39) - Weronika Książkiewicz; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 1 Największe miasto świata -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andre Rieu: Witaj w moim świecie /4/ - Wspomnienia z Wiednia (Andre Rieu: Welcome To My World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /73/ - "Czerwony jak cegła" - Dżem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Podróże z historią - odc. 9 320 metrów pod ziemią -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kazik /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Olga Lipińska zaprasza - (14); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kazik /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Przygarnij mnie - odc. 4; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 A la show - (37) - Katarzyna Piasecka i Robert Korólczyk; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Hity kabaretu - (7) Suszymy i inne hity Kabaretu Młodych Panów (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (3); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Śpiewające fortepiany - (81); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Tylko dla dorosłych - (odc. 25); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:20 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (1) Witamy w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (2) Awantura w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (3) Rewolucja w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Dzika Muzyka - Tańce, hulanki, swawole; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Fair Play Crew 100% - to dopiero początek; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 5; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:46 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Sąsiedzi; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Prawdę mówiąc - Krzysztof Krawczyk - odc. 158; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:34 EURO 2016 INFO; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:26 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:45 EURO 2016 INFO; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Istota; magazyn; STEREO, 16:9
19:32 Reportaż TVP INFO - Zobacz mnie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 EURO 2016 INFO; STEREO, 16:9, Na żywo
20:04 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:41 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:58 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:26 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
22:30 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
22:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:44 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:55 Prawdę mówiąc - Krzysztof Krawczyk - odc. 158; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:26 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:46 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:21 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:48 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
03:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:30 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:50 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:06 Prawdę mówiąc - Krzysztof Krawczyk - odc. 158; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:33 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (53) - Ludożercy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Makłowicz w podróży - Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Górska Garda (5); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ja to mam szczęście! - odc. 39 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 40 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 155 "Człowiek maszyna" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 156 "Dżambalaja" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 157 "Jajo i kura" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ojciec Mateusz - odc. 199 - Manuela (Ojciec Mateusz XV odc. 13) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Ranczo - odc. 28 (seria III, odc. 2) - Powrót demona -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ranczo - odc. 29 (seria III, odc. 3) - W kleszczach terroryzmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia białostocka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Makłowicz w podróży - Podróż 30 Londyn "Brytyjska chwała" (110); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (53) - Ludożercy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Stawka większa niż życie - odc. 10/18 - W imieniu Rzeczypospolitej -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:35 Stawka większa niż życie - odc. 11/18 - Hasło -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:45 Opole 2015 na bis! - 90 lat Polskiego Radia na bis cz. 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Paranienormalni Tonight - (4); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 199 - Manuela (Ojciec Mateusz XV odc. 13) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Rejs -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Marek Piwowski; wyk.:Stanisław Tym, Joanna Lothe, Wanda Stanisławska-Lothe, Jerzy Dobrowolski, Jan Himilsbach, Zdzisław Maklakiewicz, Andrzej Dobosz, Feridun Erol, Jerzy Karaszkiewicz, Ryszard Pietruski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Wyspa nadziei (Willkommen im Club); dramat kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Oliver Schmitz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Cyrk Bukowsky odc 1 (Cirkus Bukowsky odc 1); serial kryminalny kraj prod.CZECHY (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Strefa 3D - Wrak USS Liberty; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Na sygnale - odc. 81 "Być mężczyzną"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Na sygnale - odc. 82 "Randka w ciemno"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Rodzinka.pl - odc. 162 "Powrót Magdy" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Rodzinka.pl - odc. 163 "Wspomnień czar" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Święta wojna - (280) Czipendejsiok; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Święta wojna - (281) Szynk u Bercika; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 U Pana Boga w ogródku - odc. 1/12; serial komediowy TVP kraj prod.Polska (2008); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Krzysztof Dzierma, Andrzej Beya-Zaborski, Emilian Kamiński, Jan Wieczorkowski, Agata Kryska, Wojciech Solarz, Irina Łaczina, Mieczysław Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Ranczo - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Koniec świata w Wilkowyjach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ranczo - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Rodzinka.pl - odc. 164 "Życie to powieść" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Rodzinka.pl - odc. 165 "Trudna miłość" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Rodzinka.pl - odc. 166 "Podział" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 113 (seria IX odc. 5) Z miłości -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ranczo - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ranczo - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777 AD; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 1 "Raz kozie śmierć" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska (2015); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Ojciec Mateusz - odc. 114 (seria IX odc. 6) Zbrodnia na pierwszą stronę -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 115 (seria IX odc. 7) Daleki krewny -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777 AD; komedia; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Czas honoru - odc. 37 "Pocztówka z Hajfy" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Londyńczycy II - odc. 12/16; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Na sygnale - odc. 81 "Być mężczyzną"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Na sygnale - odc. 82 "Randka w ciemno"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Rodzinka.pl - odc. 167 "Urlop Boskich"sezon 7 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl - odc. 168 "Będzie się działo" sezon 7 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:50 Rywale - EURO 2016 - odc. 6 (odc. 6); magazyn kraj prod.Australia (2016); STEREO, 16:9
08:25 Piłka nożna - Copa America: Kolumbia - Kostaryka; STEREO, 16:9
10:40 Najsłynniejsze gole biało - czerwonych cz. IV; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Wyścigi samochodowe - Samochodowe Mistrzostwa Polski KIA Lotos Race; relacja; STEREO, 16:9
11:50 Jeździectwo - CSIO Sopot - Skoki: Grand Prix ( studio ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Jeździectwo - CSIO Sopot - Skoki: Grand Prix; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Kolarstwo - Tour de Suisse - 1 etap: Baar - Baar (Tour de Suisse - 1 etap: Baar - Baar) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
15:50 Kolarstwo - Tour de Suisse - 2 etap: Baar - Baar (Tour de Suisse - 2 etap: Baar - Baar) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Hertogenbosch: Finał (Turniej WTA Hertogenbosch: Finał) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
19:35 Lekkoatletyka dla każdego; magazyn; STEREO, 16:9
20:15 4-4-2 - wydanie specjalne; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Kolarstwo - Tour de Suisse - 2 etap: Baar - Baar (Tour de Suisse - 2 etap: Baar - Baar) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Kierunek Rio - odc. 61 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:40 Jeździectwo - CSIO Sopot - Skoki: Grand Prix; relacja; STEREO, 16:9
00:25 Piłka nożna - Copa America: Ekwador - Haiti; STEREO, 16:9, Na żywo
02:40 Piłka nożna - Copa America: Brazylia - Peru; STEREO, 16:9, Na żywo
04:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.