FANDOM


TVP 1
05:10 Wisła - odc. 2 Od Średniowiecza do rozbiorów; serial dokumentalny
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Europa bez miedzy
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Kopciuszek - Wróżbita odc. 7 (Shinderera monogatari - The false fortune teller); serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
08:55 Domisiowe Bajki - Przepraszalski
09:00 Domowe przedszkole - Jak podróżujemy; program dla dzieci
09:30 Domisiowe Bajki - Zdrowy duch
09:35 Teletubisie - odc. 154/156 (Teletubbies, season X Clockwork); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Doctor Who II - Wiek stali, odc. 20 (6) (Doctor Who II, ep. 6, The Age of Steel); serial science ficton kraj prod.Wielka Brytania (2005)
10:50 Trend'owaci - odc. 14; magazyn
11:15 Tajemnice podziemnego świata Majów 1/2 (Secrects of the Maya Underworld); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3281 (The Bold and the Beautiful ep. 3496); serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces - odc. 3282 (The Bold and the Beautiful ep. 3497); serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan - odc. 1248; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 857; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1421; teleturniej muzyczny
14:10 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Astronauci; film dokumentalny
15:40 Podróżnik - Porto Santo
16:05 Moda na sukces - odc. 3283 (The Bold and the Beautiful ep. 3498); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3284 (The Bold and the Beautiful ep. 3499); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1252 - txt str.777; telenowela TVP
18:05 Jaka to melodia? - odc. 1422; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 863 - txt str.777; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Babcia Róża i Gryzelka - Obietnica; program dla dzieci
19:10 Wieczorynka - Podróże do bajek - O królewnie, która spać nie mogła, odc. 1
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 9/14 - txt str.777; serial sensacyjny TVP
21:15 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 10/14 - txt str.777; serial sensacyjny TVP
22:10 Piotr i Papieże (Piotr i Papieże); film dokumentalny kraj prod.Austria (2007)
23:05 Z refleksem; program publicystyczny
23:25 Bandyta; reportaż
23:50 Łossskot!; magazyn kulturalny
00:25 Ścieżki uczuć (Destinees sentimentales, Les)  172'; dramat kraj prod.Francja (2000)
03:20 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Statek miłości - odc. 237/249; telenowela kraj prod.USA (1986)
06:10 Statek miłości - odc. 238/249; telenowela kraj prod.USA (1986)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Ojczyzna polszczyzna - Migocące czy migoczące?; program prof.Jana Miodka
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 38/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odcinek 201 Porachunki
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.45, 10.35 ; Pogoda: 9.20,10.10,10.40
10:40 Święta wojna - Hostessa (176); serial komediowy TVP
11:10 Sąsiedzi - odc. 53 (256) Strzała amora
11:35 Magnum - odc. 56/162 Ptasznik z Budapesztu (MAGNUM P. I. s. 3 Birdman of Budapest); serial kraj prod.USA (1982)
12:25 Kopciuszek - odc. 50; serial obyczajowy TVP
12:55 Co ci dolega? - Kiedy rodzice nie słyszą (Wanting a deaf baby)  58'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:55 Dubidu - odc.24; quiz muzyczny
14:50 Dr Quinn - seria IV, odc. 6/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995)
15:40 Przebojowe Polki - prezentacje - (5)
15:45 Przebojowe Polki - (5); widowisko rozrywkowe
16:40 Gliniarz i prokurator - odc. 1/23 "Nadeszły szczęśliwe dni" (Jake and the Fatman,  s.1 ep. 8701 Happy Days Are Here); serial sensacyjny kraj prod.USA (1987)
17:30 Zorro - odc. 26/78 (.); serial kraj prod.USA (1957)
17:55 Flesz Panorama
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Janosik - odc. 1/13 -  Pierwsze nauki; serial TVP
20:00 KabareTOP - czyli Kabaretowa Lista Przebojów (3); widowisko rozrywkowe
20:30 Puchar UEFA - Tottenham Hotspur - FC Sevilla ( studio )
20:40 Puchar UEFA - Tottenham Hotspur - FC Sevilla (mecz )
22:45 Panorama
23:00 Pogoda
23:05 Sport Telegram
23:10 Puchar UEFA - skróty
23:15 Biznes
23:25 Pitbull - odc. 10 - txt str.777; serial policyjny TVP
00:15 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
00:45 Czy świat oszalał? - Los żołnierza (LE DESTIN DU SOLDAT SYTCHEV)  21'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
01:10 Czy świat oszalał? - Bollywood: Filmowa kozetka (Bollywood.The casting couch)  29'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
01:40 Męskie-żeńskie - odc. 1 Wigilia; serial TVP
02:15 Abby - odc 6/9 (Abby); serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:35 Abby - odc 7/9 (Abby); serial komediowy kraj prod.USA (2003)
03:00 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny 
06.55 Sidła miłości (72) - telenowela 
07.45 TV Market - magazyn reklamowy 
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej 
08.55 Roseanne (61) - serial kom. 
09.25 Rodzina zastępcza (71) - serial komediowy 
10.00 Sekret Laury (50) - telenowela 
11.00 Metamorfozy - reality show 
11.30 Samo życie (875) - serial obyczajowy 
12.00 Dom nie do poznania - reality show 
13.00 Jesteś moim życiem (72) - telenowela 
14.00 Pierwsza miłość (484) - serial obyczajowy 
14.45 Świat według Bundych (212) - serial komediowy 
15.15 Rodzina zastępcza (72) - serial komediowy 
15.50 Wydarzenia 
16.15 Prognoza pogody 
16.25 Interwencja - magazyn 
17.00 Gra w ciemno - teleturniej 
18.00 Pierwsza miłość (485) - serial obyczajowy 
18.50 Wydarzenia 
19.20 Sport 
19.25 Prognoza pogody 
19.30 Samo życie (876) - serial obyczajowy 
20.00 I kto tu rządzi? (3): Kolacja dla dwojga - serial obyczajowy 
20.30 I kto tu rządzi? (4): Zjazd - serial obyczajowy 
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (2) - serial sensacyjny 
21.55 Studio LOTTO 
22.00 Mamuśki (7): Piąty teść - serial obyczajowy 
22.30 Co z tą Polską? - program Tomasza lisa 
23.30 Nieustraszeni - reality show 
00.30 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy 
02.30 Nocne randki 
04.55 Music Spot 
05.55 Zakończenie programu  

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn 
05.55 Telesklep 
06.45 Życie na fali (3) - serial obyczajowy 
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
09.05 Wykręć numer - teleturniej 
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy 
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
11.40 Rozmowy w toku - talk show 
12.50 Na Wspólnej (792) - serial obyczajowy 
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
14.00 Zycie na fali (4) - serial obyczajowy 
15.00 Prawo pożądania (44) - telenowela 
16.00 Fakty popołudniowe 
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
17.15 Rozmowy w toku - talk show 
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
19.00 Fakty 
19.30 Sport 
19.40 Pogoda 
19.50 Uwaga! - magazyn 
20.15 W-11 - wydział śledczy- serial fabularno-dokumentalny 
20.55 Na Wspólnej (793) - serial obyczajowy 
21.30 Idealna matka - film obyczajowy, USA 1996, reż. Peter Levin, wyk. Tyne Daly, lone Skye, Justin Louis, Dee Wallace Stone 
23.30 Kryminalni 6 (70): Znajomy głos - serial kryminalny 
00.30 Automaniak max - program motoryzacyjny 
01.00 Nocne igraszki - program rozrywkowy 
02.00 Telesklep 
02.20 Uwaga! - magazyn 
02.40 Nic straconego - powtórki  

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:02 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Benin, wybory na pierwszą stronę (Benin, polls hit the headlines); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Benin, wybory na pierwszą stronę (Benin, polls hit the headlines); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Bielsko - Biała
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Cogito
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:02 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 Kronika miejska - Zabrze
17:00 Cogito
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:24 Magazyn meteo
18:30 Aktualności sportowe
18:40 Pomysł na weekend
18:45 Ludzkie sprawy
19:10 Uwaga! Weekend!
19:50 TV Katowice zaprasza...
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Benin, wybory na pierwszą stronę (Benin, polls hit the headlines); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Benin, wybory na pierwszą stronę (Benin, polls hit the headlines); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 V-max - mag. motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Pokemon (284) - serial anim.
09.00 Klinika samotnych serc (3) - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (158) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (27) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
13.40 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Król szamanów (3) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (28) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (4) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (159) - telenowela
20.00 Włatcy móch: Maksymalna kontrola - serial animowany dla dorosłych
20.30 Odkrywanie Ameryki - program Mariusza Maksa Kolonko
21.05 Bad Boys - komedia sensacyjna, USA 1995
23.35 Kraina tygrysów - dramat wojenny, Niemcy/USA 2000
01.40 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.15 Muzyczne listy - program muzyczny
03.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
03.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Akwarium; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj - Raj 165; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ostoja .; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zacisze gwiazd - (13) Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Sopot 2003 na bis - Kayah; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Afisz - Premiera; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 661; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 822* - Pomoc domowa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne
13:05 Egzamin z życia - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Polska z bocznej drogi - Pajda w spadku
14:05 Jarosław Abramow - Newerly - życie za oceanem; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Od przedszkola do Opola - Andrzej Sikorowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Budzik - Akwarium; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Ja i moje życie - rodzina - Poradnia rodzinna.; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Raj - Raj 165; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 SF-Symulator faktu - Oko odc.46; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ostoja - odc. 15; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Polacy na Syberii - Nieprzewidywalna Kamczatka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - Pajda w spadku
18:50 Plebania - odc. 661; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Napad na bank; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:15 Złotopolscy - odc. 822* - Pomoc domowa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Scena współczesna - Pan Gustaw i Matylda; spektakl teatralny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Jak wędrowne ptaki; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Biznes; STEREO
23:48 Sport Telegram
23:55 SF-Symulator faktu - Oko odc.46; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 661; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Napad na bank; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 822* - Pomoc domowa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Scena współczesna - Pan Gustaw i Matylda; spektakl teatralny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Polacy na Syberii - Nieprzewidywalna Kamczatka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Polska z bocznej drogi - Pajda w spadku
05:20 Jak wędrowne ptaki; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 David Bowie - Ziggy Stardust (David Bowie - Ziggy Stardust); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1982); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Strefa sztuki - Paul Klee (The silence of the angel: Paul Klee); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klasyka filmowego dokumentu - I zdrada cz.2  95'; film dokumentalny; reż.:Marek Drążewski; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Muzyka źródeł - Afro - Cuban All Stars (Afro - Cuban All Stars); koncert kraj prod.Kanada (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Błękitny pokój  29'; film TVP; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Pola Raksa, Jerzy Nasierowski, Janusz Kłosiński, Artur Młodnicki, Jadwiga Skupnik, Witold Pyrkosz, Wojciech Skibiński, Andrzej Mrozek; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Przewodnik  102'; film dokumentalny; reż.:Tomasz Zygadło, Erwin Kuczka; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Legendy gitary - Nowe brzmienia (The Guitar Legends Concerts - The Innovators Concert); cykl dokumentalny kraj prod.USA (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Mats Ek (A Portrait of Choreographer Mats Ek)  58'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); reż.:Regina Heidecke; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Nasz Kosmos, cz.1 (Notre Universe)  49'; film dokumentalny kraj prod.Francja (1995); Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Czas odnaleziony (Le temps retrouve)  160'; film fabularny kraj prod.Francja, Włochy, Portugalia (1999); reż.:Raoul Ruiz; wyk.:Catherine Deneuve, Emmanuelle Béart, Vincent Perez, John Malkovich; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Następny seans filmowy - odc. 15; magazyn filmowy; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Socjopaci - odc. 2; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Strefa - Małe jest wielkie - odc. 34 - Domino Records; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Strefa - Komix - Orientmen; Dla małoletnich od lat 16
00:35 Strefa - Komix - Orient men forever na zawsze; antologia komiksu; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Fitzcarraldo (Fitzcarraldo)  150'; dramat kraj prod.Niemcy, Peru (1982); reż.:Werner Herzog; wyk.:Klaus Kinski, Jose Lewgoy, Miguel Angel Fuentes, Paul Hittscher, Grande Otelo, Peter Berling, Claudia Cardinale; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie programu

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Z archiwum TVP - Justyna Kozdryk; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Piłka nożna - Puchar UEFA
11:50 Piłka nożna - Puchar UEFA
12:50 Zwarcie - odc. 6; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Henryk Łasak; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Z archiwum TVP - Papież a sport; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Magazyn Everton TV (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
15:25 Sprint
15:30 Magazyn Everton TV (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
16:50 Sprint
16:55 MP w pływaniu - Dębica
18:50 Sprint
18:52 Copa Libertadores - Cucuta - Gremio ( I połowa ) (Cucuta - Gremio) kraj prod.Włochy (2007)
19:40 Sprint
19:44 Copa Libertadores - Cucuta - Gremio ( II połowa ) (Cucuta - Gremio) kraj prod.Włochy (2007)
20:40 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Kaziu, Polska Ci dziękuje; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Z archiwum TVP - Rajd w Malezji; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór
23:25 Sprint
23:30 MP w pływaniu - Dębica
01:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.