FANDOM


Tvp1 logo

06.55 Podróże małe i duże: Bocznymi drogami: Za Suwałkami albo jeszcze dalej - pr. edukacyjny
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko (10) - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.15 Wszystko gra - pr. dla dzieci
08.30 A ja jestem: Lew - pr. dla dzieci
08.40 Karino (2) - serial dla młodzieży
09.05 Raj - magazyn dla młodzieży
09.30 Tęczowe rybki: Muzyczny konkurs. Szaleńcza Jazda - serial anim.
10.05 Frasier (15) - serial
10.25 A teraz Susan (14) - serial
10.50 Gwiazdy w Jedynce: Ricky Martin - koncert
11.20 Czas relaksu - magazyn turystyczny
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Klan (528,529)
13.15 Rewolwer i melonik (15) - serial sensacyjny
14.05 Klan (530,531)
15.00 Wiadomości
15.10 50 lat TVP - Balet dla wszystkich: Gry - film muzyczny, Polska
15.35 Plebania (117,118)
16.30 Moda na sukces (1673)
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial komediowy
18.10 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.15 Wieczorynka: Bajki z mchu i paproci
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.10 Kino w mundurze: Patton (1/2) - film wojenny, USA 1970
21.50 Mój ślad w Telewizji - cykl dokumentalny
22.00 Studio sport: Mityng lekkoatletyczny Golden League
22.55 Monitor Wiadomości
23.15 Serial z pieprzykiem: Rekiny i płotki (5) - serial obyczajowy
00.05 Studio sport: Liga Światowa w siatkówce mężczyzn - mecz Brazylia - Polska
02.05 Serial z pieprzykiem: Rekiny i płotki (6) - serial obyczajowy
03.00 Motown Live
03.55 Randall i duch Hopkirka (1/6) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2000
04.45 Torcik podano (1/6): Ospa - serial komediowy, Wlk. Bryt.
05.35 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (328)
09.00 50 lat TVP: Szkatułka z Hongkongu - film sensacyjny, Polska
09.55 Polska bez fikcji: Poland: The Update - Cała prawda o Polakach - film dokumentalny
10.25 Mała czarodziejka - film przygodowy, USA
11.55 Abecadło dźwięków: Stadnina koni
12.00 Zaczatowani. Historie miłosne - film dokumentalny Grzegorza Brauna
12.30 To twoja droga: Damian - reportaż
13.00 Panorama
13.10 Statek szalony, czyli płyniemy na Wyspę Bezludną (2) - program artystyczny
14.00 Sławny Jett Jackson (26) - serial dla młodzieży
14.30 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna
14.40 Taksówka Jedynki: Wieczór panieński - pr. rozrywkowy
14.55 Providence (40) - serial obyczajowy
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.25 Ach, jak przyjemnie! - telenowela dokumentalna
16.50 Złotopolscy (329,330)
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 50 lat TVP: Janosik (9) - serial przygodowy
19.50 Studio sport: Mityng Golden League
21.05 Seks, frytki i rock'n'roll (3) - serial obyczajowy
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.35 Sekret Margarethe Cammermeyer - dramat obyczajowy, USA 1995
00.05 Trzej mężczyźni i noga - komedia, Włochy
01.55 Zakończenie programu
Tvp3-warszawa

7.00 Tommy i Oscar
7.30 Kurier
7.45 Dany opowiedz mi
8.00 Telewizyjny Kurier Warszawski
8.10 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Widziane z bliska
9.30 Kurier
9.40 Saga Jacksonów
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP
12.15 Co w lesie piszczy
12.30 Kurier
12.35 Boży posłańcy z wyspy Celebes
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Tele Moto Sport
14.30 Kurier
14.45 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów
15.30 Kurier
15.40 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
16.00 Wiadomości Kuriera
16.05 Rozmowa dnia
16.25 5 minut o...
16.30 Kurier
16.45 Magazyn turystyczny
17.15 Co w lesie piszczy
17.30 Kurier
17.50 Wiadomości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego
18.00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.20 Naszym zdaniem
18.30 Podróże z WOT
18.50 Gość WOT
19.00 Dzieje Warszawy i mazowsza
19.10 Kulturalny wywiad
19.20 Regiony kultury
19.30 Badziewiakowie
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.55 Echa dnia
21.15 Rozmowa dnia
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Telewizyjny Kurier Warszawski
22.00 Eurotel
22.15 Raport policyjny
22.30 Kurier
22.50 Boski pościg
0.30 Ciekawostki rosyjskiego wędkowania
2.05 Zakończenie programu
Polsat 1998

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów
7.25 Szkoła przetrwania
7.50 Strażnik Teksasu (144) - serial
8.40 Xena, wojownicza księżniczka (73) - serial
9.35 Graczykowie, czyli Buła i spóła (61) - serial
10.05 Podryw kontrolowany
10.35 Przyjaciele (103) - serial
11.05 Largo (25) - serial
12.00 Adam i Ewa (9) - serial
12.45 Apetyt na miłość
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika (6) - serial
14.10 Disco relax
15.15 Robocop - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (67) - serial
16.55 Crime story - pilot serialu
17.50 Różowa pantera
17.55 Adam i Ewa (10) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (40) - serial
20.00 Idol
21.00 Pierwszy rok służby (1) - serial, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Z archiwum X (14) - serial
23.00 Informacje i sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Różowe lata siedemdziesiąte (9) - serial
24.00 Śmiertelna inwigilacja - film krym. kanad. (1991)
1.40 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie
TVN Poland

5.35 Kropka nad "i"
5.50 Tajemnice pocałunku (35) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (118) - telenowela
7.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial anim.
8.15 Nowe przygody Guliwera - serial anim.
8.40 Huckleberry Finn - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.30 Tele Gra
12.00 Kto was tak urządził? - magazyn
13.00 Nowe przygody Guliwera - serial anim.
13.25 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
13.50 Przygody Animków - serial anim.
14.15 Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial anim.
14.35 Klient (6) - serial
15.30 Milionerzy
16.15 Brzydula (119) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (36) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad "i"
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Superkino: Upadek - film sens. USA (1992)
22.15 Jeremiah Johnson - western USA (1972)
0.20 Nocne rozmowy w toku - talk show
1.20 HBO na stojaka
2.00 Nic straconego - powtórki programów
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Muzyczny VIP
6.30 A ku-ku
7.00 Muzyczne listy - magazyn
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Kapitan Star - serial anim.
8.35 Beetleborgs (9) - serial
9.00 Fiorella (61) - serial
9.55 Życiowa szansa
10.50 Najemnicy (12) - serial
11.40 Oni, ona i pizzeria (1) - serial
12.05 Podglądanie natury (2) - serial dok.
13.00 Muzyczny VIP
13.30 A ku-ku
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (6) - serial
14.35 Beetleborgs (10) - serial
15.00 Fiorella (62) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Tato, co ty na to (10) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Zyciowa szansa
19.00 Baza Pensacola (4) - serial
20.00 Przepadnij, bracie! - dramat USA (1985)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Cień anioła (18) - serial
23.15 Gadka szmatka... (2) - serial
23.45 O czym mówią gwiazdy (50) - serial dok.
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy - magazyn
2.05 Strefa P - magazyn
2.40 Super VIP - wydarzenia i plotki
2017. 08. 10. - 2

7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (47) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (45) - telenowela
9.40 Melrose Place (137) - serial
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca (14) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Ball Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (48) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (11) - serial
17.15 Władca zwierząt (6) - serial
18.10 Doktor Engel - weterynarz (13) - serial
19.05 Melrose Place (138) - serial
20.00 Drzewo życzeń - film obycz. USA (2000)
22.00 Władca zwierząt (7) - serial
22.55 Big Brother I
23.40 Morderczy instynkt - horror USA (2000)
1.20 Gliniarz z Hollywood - film sens. USA (1986)
3.20 Koniec programu
Tvpoloniaekran

7.00 Podobno - film anim.
7.05 Wyliczanka - film anim.
7.15 Schody - film anim.
7.20 Klub profesora Tutki (14) - serial
7.25 Wielka historia małych miast
8.00 Wiadomości
8.11 Pogoda
8.20 Spółka rodzinna (6) - serial
8.45 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie - serial anim.
8.55 Sówka
9.20 Hrabia Kaczula - serial anim.
9.45 Kolorowe nutki
10.00 Wielcy reformatorzy teatru
10.20 W rajskim ogrodzie
10.40 Sensacje XX wieku
11.10 Tygodnik polityczny Jedynki
12.00 Wiadomości
12.15 Zespół adwokacki (5) - serial
13.05 Hity satelity
13.20 Wieczór z Jagieiskim
14.00 50 lat TVP: Kaprysy Łazarza - komedia pol. (1972)
15.00 Wiadomości
15.15 Eurotel - magazyn
15.25 Wielcy reformatorzy teatru
15.45 W rajskim ogrodzie
16.10 Nie tylko o...
16.30 Sensacje XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie - serial anim.
17.55 Sówka
18.20 Hrabia Kaczula - serial anim.
18.50 Spółka rodzinna - serial
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.56 Sport
20.01 Pogoda
20.05 Zespół adwokacki (5) - serial
20.50 Hity satelity
21.00 Bezludna wyspa
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.28 Pogoda
22.30 Życie na gorąco (2) - serial
24.00 Monitor Wiadomości
0.15-7.00 Powtórki
Puls logo 1

7.00 Jak się robi...? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych (54) - telenowela
9.05 Kacper i przyjaciele (43) - serial anim.
9.30 Było sobie życie - serial anim.
10.00 Dotyk anioła (44) - serial
11.00 Kobiety mojego życia (52) - serial
11.55 Allo, allo (25) - serial
12.25 M Kwadrat - talk show
12.50 Telesklep
14.50 M Kwadrat - talk show
15.15 Cudowne lata (60) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Było sobie życie - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia (1) - serial
18.00 M Kwadrat - talk show
18.30 Cudowne lata (61) - serial
19.00 Dotyk anioła (45) - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.20 Jesień Czejenów - western USA (1964)
23.00 Real autoklub.pl - magazyn
23.30 Resurrection Boulevard (2) - serial
0.30 M Kwadrat - talk show
1.30 Resurrection Boulevard (2) - serial
2.25 Zakończenie programu
Canal

7.00 Kabaret Negliż (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies - serial anim. (o)
8.25 Wakacyjna pułapka - komedia niem. (1999)
10.00 Prawda o tobie... - film obycz. USA (1999)
11.30 Młode szpady - film przyg. franc.-ang. (2000)
13.05 Anastazja - film obycz. USA (1956)
14.50 Mick Jagger bez osłonek - film dok.
15.55 Mansfield Park - melodramat ang. (1999)
17.45 Spin City - serial
18.10 Siedem grzechów głównych - serial
19.05 Deser
19.35 Teletubbies - serial anim. (o)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Kabaret Negliż (o)
21.00 Śpiew miłości - film obycz. USA (2000)
22.25 Cesarz i zabójca - film kostium. chiń.-franc.-jap. (1999)
1.00 Łowcy wampirów - horror USA (1998)
2.45 Uśmiech losu - film akcji USA (2000)
4.25 La Luna - film obycz. wł. (1979)
6.45 Deser
(o) - odkodowany
My HBO

6.30 Na planie - magazyn
7.00 Au pair 2 - Baśni ciąg dalszy - film obycz. franc.
8.35 10 niewyjaśnionych zagadek - film dok.
9.25 Drobiazg 3 - film famil. duń.
10.50 Zaduszki - film krotkometr.
11.10 Moje życie w przestworzach - komedia franc.
12.50 Wspaniała historia krasnali ogrodowych - film dok.
13.45 Modlitwa kochanka - dramat USA
15.30 Cinema, cinema - magazyn
15.55 Miłość chodzi po ludziach - film obycz. USA
17.25 Serce z Południa - komedia USA
19.00 Au pair 2 - Baśni ciąg dalszy - film obycz. franc.
20.30 Cinema, cinema - magazyn
21.00 Władcy marionetek - film SF USA
22.45 Konfrontacja - film akcji Hongkong
0.35 Fenomen żonatego faceta (6) - serial
1.10 American History X - dramat USA
3.05 Kumpel do bicia - komedia USA
5.05 Wirtuoz - film krótkometr.
5.20 10 niewyjaśnionych zagadek - film dok.

TVP 3 Gdańsk
07:00    "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
08:00    Panorama, Prognoza pogody
08:15    Magazyn olsztyński
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    "Owady" "Widziane z bliska" serial dokumentalny (WP) W. Bryt. 1994
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Prognoza pogody (WP)
09:40    "Saga Jacksonów" reż.J. Callen, wyk.S. Whittaker, P. Tooney, D. Meade, E. Ashenden serial obyczajowy (WP) Australia 1999
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:40    Prognoza pogody (WP)
10:45    Telekurier magazyn (WP)
11:15    Gość dnia (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:40    Prognoza pogody (WP)
11:45    Opole'81 - Maraton Kabaretowy 50 lat TVP - z archiwum rozrywki (WP)
12:15    Co w lesie piszczy magazyn ekologiczny (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    "Boży posłańcy z wyspy Celebes" film dokumentalny (WP)
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy (WP)
14:00    Tele motor sport magazyn motoryzacyjny (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:40    Prognoza pogody (WP)
14:45    Eurotel magazyn (WP)
15:00    "Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów" wyk.Richard Thomas, Margo Gunn, Kieren Hutchison, Charlotte Woollams serial przygodowy (WP) USA 1997
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15:55    Dom Uphagena (powt.)
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn turystyczny (WP)
17:15    Co w lesie piszczy magazyn ekologiczny (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Panorama - flesz
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18:20    Halo, Trójka
18:30    Brulion kulturalny magazyn kulturalny
19:10    Gość Trójki
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "System" "Badziewiakowie" reż.Leszek Malinowski, wyk.Leszek Malinowski, Waldemar Sierański, Piotr Kryszan, Piotr Bałtroczyk serial komediowy (WP) Polska 1999
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
21:15    Magazyn olsztyński (powt.)
21:30    Kurier gospodarczy (WP)
21:40    Prognoza pogody (WP)
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    Patrol Trójki magazyn (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Boski pościg" reż.Michel Deville, wyk.Antoine de Caunes, Emmanuelle Seigner, Elodie Bouchez, Robert Plagnol komedia (WP) Francja 1997
00:30    "Ciekawostki rosyjskiego wędkowania" reż.Aleksander Rogożyn, wyk.Aleksiej Bułdakow, Wiktor Byczkow, Siemion Strugaczow, Siergiej Russkin komedia (WP) Rosja 1998
02:05    Zakończenie programu 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Osławiona" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Cary Grant, Ingrid Bergman, Claude Rains, Leopoldine Konstantin thriller USA 1946
22:25    Suol II Soul koncert
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    XXX Show magazyn erotyczny
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
01:40    Max magazyn erotyczny
01:55    Magazyn erotyczny
02:30    Co za szok - erotyczne wiadomości
02:45    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
03:00    Crazy Cat magazyn erotyczny
03:15    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Michael Bricker" film dokumentalny W. Bryt.
08:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Telesprzedaż
09:45    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Wskrzeszony konserwatyzm" film dokumentalny USA
13:30    "Michael Bricker" film dokumentalny W. Bryt.
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:45    Telesprzedaż
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    V6 magazyn motoryzacyjny
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Star show wywiady niekontrolowane - program rozrywkowy
18:00    W garnku - poradnik kulinarny
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Teraz Muzyczna Telewizja
20:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
21:00    "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Teraz Muzyczna Telewizja
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Eurosport
08:30    Tour de France - 5 etap Soissons - Rouen 198 km Kolarstwo
09:45    Zawody Pucharu Świata w Mont St. Anne Kolarstwo górskie
10:15    Rajdowe MŚ - rajd Safari - 1 dzień Automobilizm
10:45    Zawody Pucharu Świata w Mont St. Anne Kolarstwo górskie
11:15    Tour de France - 5 etap Soissons - Rouen 198 km Kolarstwo
12:30    Franz Beckenbauer Century Matches magazyn piłkarski (powt.)
13:15    Original Sound magazyn sportów motorowych (powt.)
13:45    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - wprowadzenie Sport motocyklowy (na żywo)
14:15    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - trening w klasie 125 ccm Sport motocyklowy (na żywo)
15:00    Tour de France - 6 etap Forges-les-Eaux - Alencon 198 km Kolarstwo (na żywo)
18:00    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - trening Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)
19:00    Tour de France + magazyn
19:30    Original Sound magazyn sportów motorowych (powt.)
20:00    Wyścigi serii Cart w Toronto Automobilizm
21:00    Grand Prix Turcji Zawody siłaczy
22:00    Tour de France - 6 etap Forges-les-Eaux - Alencon 198 km Kolarstwo
23:15    Wiadomości Eurosportu
23:30    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - trening w klasie Moto GP Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)
00:00    Rajdowe MŚ - rajd Safari - 2 dzień Automobilizm (wydarzenia dnia)
00:30    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych (powt.)
01:00    Watts magazyn sportowy (powt.)
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu 

Polsat Sport
09:00    mecz Niemcy - USA Mundial 2002 - najlepsze z najlepszych (powt.)
10:55    Mundialowe piosenki
11:00    Turniej ATP Swedish Open w Bastad - ćwierćfinały Tenis ziemny (na żywo)
15:30    Najpiękniejsze bramki Mundialu
16:00    mecz Belgia - Rosja Mundial 2002 - najlepsze z najlepszych (powt.)
17:55    Najpiękniejsze bramki Mundialu
18:00    Magazyn golfowy
18:30    Ekstraliga - mecz Unia Leszno - Atlas Wrocław Żużel (na żywo)
20:15    Turniej ATP Swedish Open w Bastad - ćwierćfinały Tenis ziemny
22:00    mecz Korea Płd. - Włochy Mundial 2002 - najlepsze z najlepszych (powt.) 

Canal + Żółty
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "The Flintstones" reż.Brian Levant, wyk.John Goodman, Elizabeth Perkins, Rosie O'Donnell, Rick Moranis komedia USA 1994
15:00    "Szpital Przemienienia" reż.Edward Żebrowski, wyk.Piotr Dejmek, Jerzy Bińczycki, Henryk Bista, Ewa Dałkowska dramat psychologiczny Polska 1979
16:35    "Wyspy Jaszczurów" Świat wysp film dokumentalny
17:30    "Zakładnicy" film dokumentalny
18:25    "Przekleństwa niewinności" reż.Sofia Coppola, wyk.James Woods, Kathleen Turner, Kirsten Dunst, Danny DeVito film obyczajowy USA 1999
20:00    "Ostatni patrol" reż.Sheldon Lettich, wyk.Dolph Lundgren, Rebecca Cross, Sherri Alexander, Joe Michael Burke film sensacyjny USA 2000
21:35    "Awantura o spadek" reż.Robert Young, wyk.Eric Idle, Rick Moranis, Barbara Hershey, Catherine Zeta-Jones komedia W. Bryt. 1993
23:00    "Norma Rae" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, Beau Bridges, Ron Leibman, Pat Hingle dramat obyczajowy USA 1979
00:50    "Bardziej" Deser film krótkometrażowy
01:00    "Sekretne życie dziewcząt" reż.Holly Goldberg Sloan, wyk.Majandra Delfino, Eugene Levy, Linda Hamilton, Meagan Good dramat obyczajowy USA 1999
02:30    "Rok Konia" film dokumentalny Jima Jarmuscha
04:20    "Human Traffic" reż.Justin Kerrigan, wyk.John Simm, Lorraine Pilkington, Shaun Parkes, Nicola Reynolds film obyczajowy W. Bryt. 1999

Ale kino!
08:00    "Samolot" film krótkometrażowy
08:10    "Dwaj panowie 'N'" reż.Tadeusz Chmielewski, wyk.Joanna Jędryka, Stanisław Mikulski, Wacław Kowalski, Janusz Bylczyński film kryminalny Polska 1962
09:55    "Magia kina - Animacja bezfazowa" film dokumentalny USA
10:25    "Melo" reż.Alain Resnais, wyk.Fanny Ardant, Pierre Arditi, Sabine Azema, Andre Dussollier film obyczajowy Francja 1986
12:15    "Uciekający młyn" film krótkometrażowy
12:25    "Zagubieni" reż.Les Blair, wyk.Stephen Rea, Sinead Cusack, Philip Jackson, Clare Higgins film obyczajowy W. Bryt. 1993
14:10    "Kocham kino" reż.Piotr Łazarkiewicz, wyk.Marek Probosz, Elżbieta Czyżewska, Henryk Bista, Jerzy Trela film obyczajowy Polska 1987
15:35    "Nędznicy" reż.Claude Lelouch, wyk.Jean-Paul Belmondo, Rufus, Philippe Khorsand, Alessandra Martines dramat obyczajowy Francja 1995
18:30    "Tropiciel" reż.Nils Gaup, wyk.Mikkel Gaup, Nils Utsi, Ingvald Guttorm, Nils-Aslak Valkeapää film przygodowy Norwegia 1987
20:00    "Mleko" reż.William Brookfield, wyk.James Fleet, Phyllida Law, Clotilde Courau, Joss Ackland film obyczajowy Australia 1998
21:40    "Snajper" reż.Luis Llosa, wyk.Tom Berenger, J.T. Walsh, Billy Zane, Ken Radley film sensacyjny Peru 1993
23:20    "To był wypadek" reż.Metin Hüseyin, wyk.Chjwetel Ejiofor, Nicola Stapleton, Max Beesley, James Bolam film obyczajowy W. Bryt. 2000
01:00    "David Cronenberg - Z krwi i kości" film dokumentalny USA 2000
01:45    "Pieśń pozostaje ta sama - 'The Song Remains the Same'" wyk.Jimmy Page, Robert Plant, Peter Grant, John Paul Jones film muzyczny USA 1976
04:00    Zakończenie programu 

Hallmark Channel
05:00    "Psiara: Skazaniec w obroży" reż.Rowan Woods, wyk.Tara Morice, Magda Szubanski, Raj Ryan, Sandy Winton komedia sensacyjna USA 2000
07:00    "Koleje losu" reż.David Wheatley, wyk.Susie Burton, Ray Stevenson, James Purefoy, Diana Hardcastle serial sensacyjny USA 1996
09:00    "Dixie: Nowe doświadczenie" reż.George Englund, wyk.Suzanne Pleshette, Cloris Leachman, Kenneth McMillan, John Considine komedia USA 1983
11:00    "Psiara: Skazaniec w obroży" reż.Rowan Woods, wyk.Tara Morice, Magda Szubanski, Raj Ryan, Sandy Winton komedia sensacyjna USA 2000
13:00    "Koleje losu" reż.David Wheatley, wyk.Susie Burton, Ray Stevenson, James Purefoy, Diana Hardcastle serial sensacyjny USA 1996
15:00    "Wielka fala" reż.George Miller, wyk.Corbin Bernsen, Harve Presnell, Julianne Phillips, Gregg Henry film sensacyjny USA 1997
17:00    "Dixie: Nowe doświadczenie" reż.George Englund, wyk.Suzanne Pleshette, Cloris Leachman, Kenneth McMillan, John Considine komedia USA 1983
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Morderstwa w Midsomer: Wyda was krew" reż.Moira Armstrong, wyk.Daniel Casey, John Nettles dramat sensacyjny USA 1999
22:00    "Taggart: Zakochany" reż.Danny Hiller, wyk.Blythe Duff, James Macpherson dramat sensacyjny W. Bryt. 1983
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Morderstwa w Midsomer: Wyda was krew" reż.Moira Armstrong, wyk.Daniel Casey, John Nettles dramat sensacyjny USA 1999
03:00    "Taggart: Zakochany" reż.Danny Hiller, wyk.Blythe Duff, James Macpherson dramat sensacyjny W. Bryt. 1983

Le Cinema
14:00    "Nie śmiejcie się z mojej mamy" reż.Santiago Lorenzo, wyk.Gines Garcia Millan, Cristina Marcos, Eduardo Antuna, Faustina Camacho komedia Hiszpania 1998
15:30    "Trucizna" reż.Sacha Guitry, wyk.Michel Simon, Jean de Bocourt, Germaine Reuver, Luce Fabiole film sensacyjny Francja 1951
17:00    "Mężczyźni są jak czekolada" reż.Uwe Wilhelm, wyk.Jennifer Nitsch, Max Tidof, Stefan Jurgens, Peter Sattmann dramat obyczajowy Niemcy 1999
18:30    "Adopcja" reż.Marta Meszaros, wyk.Kati Berek, Gyongyver Vigh, Peter Fried, Laszlo Szabo dramat obyczajowy Węgry 1975
20:00    "Za kulisami: 'Niewierna'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Impotent" reż.Anatoli Ejramdżan, wyk.Michaił Derżawin, Władymir Grammatikow, Natalia Selezniowa, Tatiana Dogilewa komedia Rosja 1996
22:00    "Guy de Maupassant" reż.Michel Dracha, wyk.Claude Brasseur, Simone Signoret, Miou-Miou, Jean Carmet film biograficzny Francja 1982
00:30    "Emmanuelle: Skrywane fantazje" reż.Kevin Alber, wyk.Kirsta Allen, Paul Michael Robinson, Tom Stern film erotyczny Francja 1996
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
11:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
13:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
20:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:30    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy. Podróż do krańca Ziemi" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
12:25    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy. Wyspa ptaków - Azyl dla zwierząt" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy. Kaboklowie - Mieszkańcy amazońskiej dżungli" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:15    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Poochini" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
11:30    "Poochini" serial animowany USA
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Błyskawiczna ucieczka 2" Filmax reż.Oley Sassone, wyk.Corey Haim, Cynthia Rothrock, Leo Rossi, Sarah Buxton film kryminalny USA 1994
22:45    "Pies przed sądem" reż.Sean McNamara, wyk.Ron Perlman, Randy Travis, Scott Bakula, Bobby Edner dramat obyczajowy USA 1999
00:30    "Dzieci kukurydzy" reż.Fritz Kiersch, wyk.Peter Horton, Linda Hamilton, R. G. Armstrong, John Franklin horror USA 1984
02:05    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Mahale Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Szalone podróże Phila Keoghana
11:15    Zimbabwe i Botswana Świat według Anny Walker
11:45    Akwanauci
12:15    Karaiby - St. John i St. Thomas Wielka wyprawa
12:40    Droga 66 Święto smakoszy
13:10    Boliwia Samotna planeta
14:05    Malawi Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Mahale Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Szalone podróże Phila Keoghana
17:15    Zimbabwe i Botswana Świat według Anny Walker
17:45    Akwanauci
18:15    Karaiby - St. John i St. Thomas Wielka wyprawa
18:40    Droga 66 Święto smakoszy
19:10    Boliwia Samotna planeta
20:05    Malawi Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Mahale Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Szalone podróże Phila Keoghana
23:15    Zimbabwe i Botswana Świat według Anny Walker
23:45    Akwanauci
00:15    Karaiby - St. John i St. Thomas Wielka wyprawa
00:40    Droga 66 Święto smakoszy
01:10    Boliwia Samotna planeta
02:05    Malawi Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
13:00    Australia Dookoła świata na 2 kółkach
13:30    Wyspa Rathlin Krótkie wycieczki do Irlandii
14:00    Sousse w Tunezji oraz Florida Keys W podróży
14:30    Walia Caprice i jej podróże
15:00    Plac Concorde Od Pekinu do Paryża
15:30    Gorączka buszowa Co za wakacje! - Afryka
16:00    Nieznana Australia Podróże z przewodnikiem
17:00    Szkocja z Vanessą Feltz Pocztówki z raju
17:30    Festiwal koniarzy w Arles Tradycje i święta
18:00    Statkiem po Nilu Planeta wakacje
18:30    Na pokładzie Crawshaw i jego malowniczy szlak
19:00    Walia Caprice i jej podróże
19:30    Maremma Avventura - sekrety kuchni włoskiej
20:00    Kalifornijscy marzyciele Dzika Kalifornia
21:00    Londyn Żyłka podróżnicza
21:30    Dorset Przejażdżki na krawędzi
22:00    Południe Hiszpanii Kuchnie świata
23:00    Od John O'Groats do Blackpool Kalejdoskop wybrzeża
23:30    Minorka Odległe lądy
00:00    Północna Tajlandia Tu i tam
00:30    Londyn Żyłka podróżnicza
01:00    Zakończenie programu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Mały kowboj" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Gwiazdka Lisa Leona" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Spółka z Jaskółką" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Lodowe marzenia"/"Kartka okolicznościowa" "Sztruksik" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i krab pustelnik" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
07:00    "Grzechotnik"/"Skunks" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Gnu"/"Green" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Zapomniany przyjaciel" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Prognoza pogody" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Konsola" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Jouldouz z Kazachstanu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Śpioch w jaskini" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Największe marzenie" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Nauka pływania" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Zagubiony i znaleziony"/"Na dół i w górę " "Sztruksik" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i kameleon" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
10:30    "Krokodyl"/"Pancernik" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Mrównik"/"Kameleon" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Wszystko przez te frytki" "Kot Billy" serial animowany Kanada
11:50    "Tatuś" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Mat i złodziej witamin" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Djalii z Maroka" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Krążek do bramki" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Wędkarstwo" "Lis Leon" serial animowany Polska
13:20    "Sąsiad" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Dobranoc Sztruksiku"/"Mydlenie oczu" "Sztruksik" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i niedźwiedź polarny" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
14:00    "Słoń"/"Pies myśliwski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Lew"/"Zebra" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Gołąb w potrawie" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Księgarnia" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Pierwszy dzień w szkole" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Julia z Meksyku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "W starym młynie" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Koszmarna noc" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Mysikrólik" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Sprzątanie"/"Lekcje matematyki" "Sztruksik" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i gęsi z Kanady" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
17:30    "Rekin"/"Uchatka" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Nosorożec"/"Goryl" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Na ratunek" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Dzisiejsza młodzież" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Jurajska gorączka" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Frederico z Argentyny" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    GT Concept Fresh Air magazyn
20:30    Hot News magazyn komputerowy
20:45    Klipy program muzyczny
21:00    Replay
21:15    Klipy program muzyczny
21:30    "Gamez!" serial dokumentalny
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Świat według Ludwiczka"
09:45    "Denis rozrabiaka"
10:05    "Kot Ik!"
10:30    "Świat według Ludwiczka"
10:50    "Kleszcz"
11:15    "Świat według Ludwiczka"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00    Brandy Gwiazdy na VIVIE (powt.)
14:00    VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00    Top 10 Club
18:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
19:00    Club Rotation - obrotowy klub taneczny VIVY
20:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
21:00    12 program muzyczny
22:00    Hip Hop Hits magazyn muzyczny
23:00    VS. magazyn muzyczny
00:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

VIVA
06:00    Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00    Voll Viva magazyn muzyczny
13:00    Chartsurfer D - notowania niemieckich list przebojów (powt.)
14:00    Enrique Iglesias Co jest grane? magazyn muzyczny
15:00    Signore - gorąca linia Vivy Interaktiv
17:00    Bro'Sis - notowania niemieckich list przebojów Top 100
18:00    Nowości - informacje muzyczne
18:05    Sophie Ellis Bextor - notowania niemieckich list przebojów Top 100
19:00    Sasha Voll Viva magazyn muzyczny
20:00    Chartsurfer na życzenie
21:00    Nowości - informacje muzyczne
21:05    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
21:50    Trendspotting magazyn mody i modnych trendów
22:00    Club Rotation - obrotowy klub taneczny VIVY z Daisy Dee, czyli jump do upadłego
23:00    Electronic Beats magazyn muzyczny (powt.)
00:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
00:50    Trendspotting magazyn mody i modnych trendów (powt.)
01:00    Nowości - informacje muzyczne
01:05    Nocny express magazyn muzyki tanecznej 

TeDe
06:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
06:30    A kuku program rozrywkowy
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Muzyczne listy magazyn muzyczny
07:50    "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15    "Kapitan Star" serial animowany (powt.)
08:35    "Beetleborgs" serial animowany (powt.)
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
11:40    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy (powt.) USA 1997-98
12:05    "Podglądanie natury" serial dokumentalny
13:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
13:30    A kuku program rozrywkowy
13:50    "Arthur" serial animowany
14:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" serial animowany
14:35    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
14:45    Obrazki z Wrocławia - konkurs
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98
20:00    "Przepadnij, bracie!" reż.Jeff Bleckner, wyk.Judd Hirsch, Karen Carlson, George Dzundza, Barry Primus thriller USA 1985
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Cień anioła" reż.Sarah Pia Anderson/Duane Clark, wyk.Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller serial sensacyjny USA 2000
23:15    "Gadka szmatka" wyk.Kyra Sedgwick, Beverly D'Angelo, Nicole Sullivan, Peter Jacobson serial komediowy USA 2000
23:45    "O czym mówią gwiazdy" serial dokumentalny
00:45    X Laski program erotyczny
01:15    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:05    Strefa P program muzyczny
02:40    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
03:10    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
03:25    Obrazki z Wrocławia - konkurs
03:30    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
03:45    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Konferencja prasowa z udziałem K. Lipca i J. Skibińskiego
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Konferencja prasowa z udziałem K. Lipca i J. Skibińskiego (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Konferencja prasowa z udziałem K. Lipca i J. Skibińskiego (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Konferencja prasowa z udziałem K. Lipca i J. Skibińskiego (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Konferencja prasowa z udziałem K. Lipca i J. Skibińskiego (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

TVP 3 Opole
07:00    "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    "Owady" "Widziane z bliska" serial dokumentalny (WP) W. Bryt. 1994
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Prognoza pogody (WP)
09:40    "Saga Jacksonów" reż.J. Callen, wyk.S. Whittaker, P. Tooney, D. Meade, E. Ashenden serial obyczajowy (WP) Australia 1999
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:40    Prognoza pogody (WP)
10:45    Telekurier magazyn (WP)
11:15    Gość dnia (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:40    Prognoza pogody (WP)
11:45    Opole'81 - Maraton Kabaretowy 50 lat TVP - z archiwum rozrywki (WP)
12:15    Co w lesie piszczy magazyn ekologiczny (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    "Boży posłańcy z wyspy Celebes" film dokumentalny (WP)
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy (WP)
14:00    Tele motor sport magazyn motoryzacyjny (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:40    Prognoza pogody (WP)
14:45    Eurotel magazyn (WP)
15:00    "Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów" wyk.Richard Thomas, Margo Gunn, Kieren Hutchison, Charlotte Woollams serial przygodowy (WP) USA 1997
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn turystyczny (WP)
17:15    Co w lesie piszczy magazyn ekologiczny (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "System" "Badziewiakowie" reż.Leszek Malinowski, wyk.Leszek Malinowski, Waldemar Sierański, Piotr Kryszan, Piotr Bałtroczyk serial komediowy (WP) Polska 1999
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    Patrol Trójki magazyn (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Boski pościg" reż.Michel Deville, wyk.Antoine de Caunes, Emmanuelle Seigner, Elodie Bouchez, Robert Plagnol komedia (WP) Francja 1997
00:30    "Ciekawostki rosyjskiego wędkowania" reż.Aleksander Rogożyn, wyk.Aleksiej Bułdakow, Wiktor Byczkow, Siemion Strugaczow, Siergiej Russkin komedia (WP) Rosja 1998
02:05    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    "Ankara" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
12:30    Scena magazyn kulturalny
12:50    Kresy Wschodnie w obiektywie PTTK Rataje Szlak polski na Litwie
13:15    Samoleczenie metodą BSM
13:40    Muzyka z WTK
14:30    Program lokalny
15:00    "Szlakiem orlich gniazd" serial krajoznawczy Polska 1997
15:30    Na zdrowie magazyn medyczny
15:50    Policjanci magazyn policyjny
16:00    Po prostu Porter Band
16:30    Program lokalny
17:00    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
17:20    Vebra Sacra - modlitwy katedr polskich
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Motomania magazyn motoryzacyjny
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Puchar Alfa Romeo w Poznaniu
19:25    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:30    Walizka pełna zmierzchu recital pieśni żydowskich
20:45    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
21:00    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
23:00    Zakończenie programu 

CT 1
05:00    "333" program kulturalny
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    "Miś Kuleczka i niedźwiedzie straszydło" serial animowany
09:00    Wiadomości
09:05    Rozmowy Horníčka po dwudziestu latach program dokumentalny
09:50    Różne spojrzenia magazyn
10:00    "Oczarowanie" reż.G. Lepre, wyk.A. Nano, G. Guidelli, V. Corbellini serial obyczajowy Włochy 1999
10:50    "Było nas sześcioro" reż.J. Adamec, wyk.M. Žáková, J. Šťastný, D. Matásek serial obyczajowy Czechosłowacja 1985
12:00    Wiadomości
12:10    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1997
13:00    O bílém jadýrku" reż.V. Jordánová, wyk.M. Velda, M. Dvorská, R. Vodrážka baśń filmowa 1983
14:00    "Panoptikum praskiego miasta" reż.A. Moskalyk, wyk.J. Adamíra, J. Vinklář, J. Bláha serial kryminalny Czechy
15:05    Nasza wieś magazyn
15:20    Klub przyjaciół orkiestry program muzyczny
16:00    Wiadomości
16:05    "Szkoła czarownic" serial dla młodzieży W. Brytania
16:30    "Star Trek: Voyager" serial fantastyczny USA
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    Kinobox magazyn filmowy
18:35    Nie zastanawiaj się i kręć! program rozrywkowy
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    Fantomas" reż.Andre Hunebelle, wyk.Jean Marais, Louis de Funes, Mylene Demongeot, Jacques Dynam komedia sensacyjna Francja 1964
21:50    Wiadomości
22:10    Festiwalowe chwile 2002 program dokumentalny
22:20    "Taggart" reż.S. Hellings, wyk.J. MacPherson, B. Duff, C. McCredie film kryminalny USA 1997
00:05    Wiadomości
00:20    "Szaleję za tobą 5" reż.Barnet Kellman, wyk.Paul Reiser, Helen Hunt serial komediowy USA 1996
00:45    "Star Trek: Voyager" serial fantastyczny USA
01:35    Mężczyzna w sile wieku koncert galowy z okazji siedemdziesiątych urodzin W. Matuški
02:45    "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
03:00    Krásný ztráty talk show
03:25    Domowe szczęście magazyn
03:55    Kot w worku magazyn 

ST 1
07:00    Wiadomości
07:25    Wiadomości z Telewizji Czeskiej
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Kolorowe targowisko" serial dla dzieci Słowacja 1983
10:05    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:55    Telezakupy magazyn
11:05    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:50    W warsztacie kowala magazyn
12:00    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Szukam domu magazyn
13:30    Halali magazyn łowiecki
14:00    Ring program polityczny
14:55    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:50    W podróż jachtem magazyn morski
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Teleweekend magazyn
17:25    Śpiewa cała rodzina program rozrywkowy
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:45    Telezakupy magazyn
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    Przed bramą piekieł talk show
20:30    "Był sobie złodziej" reż.John Woo, wyk.Sandrine Holt, Ivan Sergei, Nicholas Lea, Michael Wong serial sensacyjny USA 1997
21:20    Propozycje na weekend
21:30    Bananowe rybki talk show
22:00    "Seks w wielkim mieście" wyk.Sarah Jessica Parker serial komediowy USA 1998
22:25    Koktajl na dobranoc magazyn
22:30    "Plan ataku" reż.Fred Walton, wyk.Loni Andreson, Anthony John Denison, Stephen Meadows, Candy Clark thriller USA 1992
00:05    Fragmenty koncertu "Stwórzmy ciszę"
00:25    Wiadomości
00:45    Telezakupy magazyn
00:55    Zakończenie programu 

TV 4 Szwecja
06:00    Program poranny
09:30    Pokémon program dla dzieci
09:55    Przerwa
12:15    Köket
12:45    Dagens rätt
13:00    "Dziewczyna Piętaszek" reż.Howard Hawks, wyk.Cary Grant, Rosalind Russell, Ralph Bellamy, Gene Lockhart komedia USA 1940
14:35    Przerwa
15:00    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy W. Bryt. 2000
15:25    "Skilda världar" serial Szwecja 1996
15:50    "Sunset Beach" serial obyczajowy USA 1997
17:25    "Farmen" serial Szwecja 2001
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
20:00    Tba-
20:30    Golden League 2002 magazyn sportowy
22:00    Wiadomości, sport i prognoza pogody
22:20    Golden League 2002 magazyn sportowy
22:40    "Grönan" serial Szwecja 2002
23:40    "Kasamowa" reż.Bretty Ratner, wyk.Chris Tucker, Charlie Sheen, Heather Locklear, Gerard Ismael komedia USA 1997
01:20    "Lipstick camera" reż.Mike Bonifer, wyk.Brian Wimmer, Corey Feldman, Terry O´Quinn, Sandahl Bergman thriller USA 1994
02:50    Program na dobranoc
02:55    Zakończenie programu 

Kanal 5
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:35    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:10    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
19:00    "Wild Things" serial przyrodniczy USA
20:00    "Brottsvĺg II" serial policyjny Szwecja 2000
21:00    "V" serial sf USA 1983-84
22:45    "Szpieg bez matury" reż.William Dear, wyk.Richard Grieco, Linda Hunt, Roger Rees, Robin Bartlett komedia sensacyjna USA 1991
00:25    "Good Guys Wear Black" reż.Ted Post, wyk.Chuck Norris, Anne Archer, Lloyd Haynes, James Franciscus film sensacyjny USA 1979
02:20    The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
03:40    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
04:30    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Blankenese" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:35    "Komancze" reż.George Sherman, wyk.Dana Andrews, Henry Brandon, Kent Smith, John Litel western USA 1956
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    "Marlene Charell" We własnej osobie program dokumentalny
16:30    Alfredissimo! magazyn kulinarny
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Siedem dni w raju" reż.Dietmar Klein, wyk.Michael Roll, Ursula Buschhorn, Rebecca Hessing, Pablo Ben Yakov komedia obyczajowa Niemcy 2001
21:45    Tylko w ARD
22:15    Comedy Classics program kabaretowy
22:45    Prosto z Berlina magazyn informacyjny
23:15    "Telefon 110" serial kryminalny Niemcy 1995
00:45    Magazyn nocny
01:05    "La casa dove abitava Corinne" reż.Maurizio Lucidi, wyk.Barbara de Rossi, Gottfried John, Massimo Ranieri, Luigi Petrucci thriller psychologiczny Niem./Włochy 1996
02:40    Wiadomości
02:45    "Hawkins" serial kryminalny USA 1973
03:55    Quer - tydzień z Christophem Süßem magazyn informacyjny
04:40    Wiadomości
04:45    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy program krajoznawczy 

RTL 2
05:20    Seriale animowane
08:00    "Pan i pani Smith" serial komediowy USA 1996-97
09:45    Śmiechu warte program rozrywkowy (powt.)
10:40    Robert Gallup King Of Magic program rozrywkowy
11:35    "Cudowne lata" serial komediowy (powt.) USA 1988-93
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    Najgłupsi kierowcy świata program rozrywkowy
18:30    "Ranma 1/2" serial animowany
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Pościg" reż.Adam Rifkin, wyk.Charlie Sheen, Kristy Swanson, Henry Rollins, Josh Mostel film sensacyjny USA 1994
22:00    "Konflikt interesów" reż.Joseph Merhi, wyk.Michael Madsen, Roy Scheider, Keith David, Angie Everhart film sensacyjny USA 1997
23:50    "Shaolin Master and the Kid" reż.Jen Yao-Tung, wyk.Yueh Hua, Tang Fei, Chen Sheng, Chen Hung eastern Hongkong 1980
01:35    Wiadomości
01:50    "Ślepa zemsta" reż.Stephen Lieb, wyk.Rod Kei, Carl Vanmeter, Cheryl Kalanoc film sensacyjny USA 1994
03:30    "Pokochaj mnie" reż.Eric Gibson, wyk.Monique Parent, Jeffrey Thomas Johnson, Roberta Davies thriller psychologiczny (powt.) USA 1996
04:50    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1995-98

Kabel 1
06:05    Abenteuer Leben - Wissens-Magazin
06:45    Dingsda - Gameshow
07:40    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
08:45    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1983
09:40    Viper - Action - Serie, USA 1997
10:40    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
11:40    Flipper - Die neuen Abenteuer - Abenteuer - Serie, USA 1999
12:30    Hawaii 5 - 0 - Krimi - Serie, USA 1976
13:30    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1983
14:30    Trio mit vier Fäusten - Action - Serie, USA 1984
15:25    Mord - Krimi - Serie, USA 1997 Diagnose
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1997
17:20    K1 Nachrichten
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Mit der Waffe in der Hand - Western, USA 1953 reż.Raoul Walsh, wyk.Rock Hudson, Donna Reed, Philip Carey, Roberta Haynes, Leo Gordon, Lee Marvin, Neville Brand, Pat Hogan, Ray Thomas
21:50    Das Geheimnis der fünf Gräber - Western, USA 1956 reż.John Sturges, wyk.Richard Widmark, Donna Reed, William Campbell, John McIntire, Harry Morgan, Robert J. Wilke, Jack Lambert, Edward Platt, Gregg Barton
23:30    Das Phantom der Lüste - Oh, süßeste Versuchung - Erotik, Frankreich 1996 reż.Antonia Keeler, wyk.Scott Coppola, Kim Dawson, Leigh Anne Garrett, Stacey Leigh Mobley, Gina Garcia, Doug Merrill, Leslie Olivan, Kira Reed, Gabriella Hall
01:11    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
01:15    Die Rechnung wird mit Blei bezahlt - Western, Italien 1966 / 1967 reż.Giulio Petroni, wyk.Lee Van Cleef, John Phillip Law, Carla Cassola, Anthony Dawson, Luigi Pistilli, José Torres, Felicita Fanny, Franco Balducci, Ignazio Leone
03:19    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002 

VOX
05:10    Rugia Bezchmurnie magazyn turystyczny (powt.)
05:55    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25    "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Lody na patyku 2" reż.Boaz Davidson, wyk.Jesse Katzur, Zachi Noy, Jonathan Segal, Yvonne Michaels komedia Izrael 1979
22:00    "Wojna gangów" reż.Andrew Goth, wyk.wyk., wyk. Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Melanie Griffithgoldie, Andrew Goth, David Bowie, Rachel Shelleygoldie, Andrew Goth, David Bowie, Rachel Shelley dramat sensacyjny Wielka Brytania 1999
23:55    Wiadomości
00:10    Magazyn o północy program publicystyczny
00:45    DCTP Nachtclub program publicystyczny 

Super RTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Doug" serial animowany
06:55    "Ned's Newt" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:55    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:10    "Tiny Planets" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:40    "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20    "Timothy idzie do szkoły" serial animowany
09:35    "Pirat Nobeard" serial animowany
09:40    "Costa" serial animowany
09:45    "Dog City" serial animowany
10:15    "Opowieści z krypty" serial animowany
10:40    "Bracia Flub" serial animowany
11:10    "Bob Morane" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "To cały Andy!" serial animowany
13:35    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00    "CatDog" serial animowany
14:30    "Doug" serial animowany
15:00    "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany
15:30    "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
18:00    "Darkwing Duck" serial animowany
18:25    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "To cały Andy!" serial animowany
19:50    "Oggy i karaluchy" serial animowany
20:15    "My Father's Dragon" film animowany Japonia 1997
21:45    "Tropikalna gorączka" serial komediowy Kanada 1993
22:50    "Z powrotem do szczęścia" reż.Carl Boese, wyk.Heinz Rühmann, Paul Hörbiger, Erika Falgar, Ludwig Stoessel komedia Niemcy 1933
00:25    Infomercial magazyn reklamowy
02:55    Program nocny 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Cel - kurs
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
09:50    Bloomberg Forum
09:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Wiadomości z giełdy
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Wiadomości sportowe
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
16:50    Bloomberg Forum
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Cel - kurs
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Wiadomości z giełdy
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
18:55    Prosto z parkietu
19:05    Wiadomości sportowe
19:20    Cel - kurs
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
20:50    Bloomberg Forum
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Cel - kurs
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Wiadomości z giełdy
23:00    Prosto z parkietu
23:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Cel - kurs
23:30    Prosto z parkietu
23:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Cel - kurs
01:30    Prosto z parkietu
01:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Cel - kurs
03:30    Prosto z parkietu
03:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum 

TF1 (1990-2006)

5.55 25° sud: L'heure des choix
6.45 Info
6.50 Jeunesse: Géleuil et Lebon; Tweenies; Anatole...
9.03 Météo
9.05 TF1 Jeunesse
11.10 MacGyver
12.00 Tac O Tac TV
12.10 Attention à la marche
12.50 A vrai dire
13.00 Le journal/Météo
13.35 Du côté de chez vous/Météo
13.50 Les feux de l'amour
14.45 Palomino
16.25 Dinque de toi
17.00 Melrose Place
17.55 Sous le soleil
18.55 Qui veut gagner des millions?
20.00 Journal/Du côté de chez vous/Météo
20.50 Koh-Lanta
21.50 L'émission des records
23.20 Le droit de savoir
0.35 L'ile de la tentation (R)
1.35 Mode in France
2.43 Météo
2.45 Reportages
3.10 Enquêtes à l'italienne
4.00 Histoires naturelles
4.30 Musique
4.55 Aimer vivre en France
France 2 logo 2002

5.40 CD2A Dessins animés
6.30 Télématin
8.30 Des jours et des vies
8.55 Amour, gloire et beauté
9.20 KD2A. Séries: Retour à Sherwood; Muchas Gracias....
11.00 Flash info
11.05 Motus
11.40 Les Z'Amours
12.20 Pyramide
12.55 Météo/Journal
13.45 La légende du Tour
14.15 Cyclisme. Tour de France
17.30 Vélo Club
18.05 Un livre
18.10 J.A.G.
18.55 Tous au Club
19.45 Histoires formidables
19.50 Un gars, une fille
19.55 Objectif Terre
20.00 Journal/Météo
20.55 Une soirée de polars
23.45 S.L.A.P. Tarmac
1.05 Journal de la nuit/Météo
1.25 Concert. La dernière nuit des proms 1999 (1/2)
2.30 Faites entrer l'accusé (R)
4.00 24 heures d'info/Météo
4.20 Comme on s'aime (R)
France 3 logo 2002

6.00 Euronews
7.00 Décrochez vos vacances
8.00 TO3. Dessins animés
10.55 Sur la route du Tour
11.40 Bon appétit, bien sûr: Tartare de saumon aux herbes thaï par le chef Thiou
12.05 Le 12/14
12.55 Mondial «La Marseillaise» à Pétanque
13.25 Keno
13.30 C'est mon choix
14.30 Drôles de dames
15.25 Une ville déchirée
16.50 La star et le diplomate
18.25 Questions pour un champion
18.55 Le 19-20/Météo
20.10 Tout le sport
20.15 Le journal du Tour
20.30 C'est mon choix ce soir
20.55 Thalassa
22.30 Météo/Soir 3
23.00 Pour le rire et le meilleur
0.35 Meeting international d'athlétisme de Rome
1.30 Capitaine Flam: Voyage vers Laguna
2.05 Le journal du Tour
2.15 Une nuit en... Polynésie. Les conquérants du Pacifique
5.40 Les Matinales
France 5 logo 2002

5:50    Les amphis de France 5
06:40    Anglais Victor
07:05    Les dessous de la terre
08:00    "Capelito"
08:10    "Kipper"
08:15    "Rolie Polie Olie"
08:25    "Monsieur bonhomme"
08:30    "Les Wombles"
08:45    Maternelles
10:20    Journal de la sante
10:30    "Chassseurs de genes"
11:15    "Cites sauvages"
12:00    Carte postale gourmande
12:05    "Monsieur bonhome"
12:15    "Petit Potam"
12:40    "Rolie Polie Olie"
13:50    Le journal de la sante
14:05    "Les etoiles du cinema"
15:35    "Planete insolite"
16:35    "Le prix de la conquete spatiale"
17:30    100% question 
18.05 L'ile de Sulawesi
Arte 2001

19.00 Tacks
19.45 ARTE info
20.10 La vie en feuilleton
20.40 Dérapage non contrôlé
22.15 Irlande: fin de partie
23.15 Profil: Ferveur Jacques Lassalle
0.15 Why are you creative? Tim Roth
0.20 Mina Tannenbaum (Rediffusion du 1er juillet)
2.20 Mic Mac (Rediffusion du 7 juillet)
M6 logo 1997
5:50    M comme musique
07:00    Morning Live
09:15    M6 boutique - telezakupy
09:55    M comme musique
10:20    Kidpaques
11:45    Camera cafe
11:54    6 Six minutes
12:05    "Family Matters"
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Domek na prerii"
13:35    "Losing Chase"
15:15    "Touched by an Angel"
16:05    M6 Music - teledyski
17:05    "Clown"
18:00    "Clown"
18:50    Sydney Fox, l'aventuriere"
19:54    6 Six minutes
20:05    "Step by Step"
20:50    "Honor zabójcy"
22:50    "Honor zabójcy"
00:40    Tour de France a la voile
02:40    M6 music - teledyski
TV5 logo

8.00 Journal canadien
8.30 Macaroni tout gami
9.05 Zig Zag café
10.00 Journal
10.15 Les Monos
12.05 Gros plan
12.30 Journal de France 3
13.05 Tours et détours
14.00 Journal
14.15 Les Monos
16.00 Journal
16.20 L'invité
16.30 Sindbad
17.05 Pyramide
17.30 Questions pour un champion
18.00 Journal
18.15 Les Monos
20.00 Journal suisse
20.30 Journal France 2
21.05 Dunia
22.00 Journal
22.15 Le journal du Tour
22.35 Vie privée, vie publique
0.05 Journal suisse
0.35 Journal F3
RTL 9

12.00 Central 7
12.50 Shérif, fais-moi peur!
13.40 Ciné-files
13.50 Docteur Markus Merthin: agression
14.40 Soko, brigade des stups
15.35 Le Renard
16.35 Derrick
17.40 Destinées
18.10 Top models
18.35 L'équipée du poney express
19.30 Cobra
20.15 Friends
20.45 Chasse à l'homme en Californie
22.30 Fantaisies pour couples
0.05 Aphrodisia
1.15 Téléachat
3.15 Derrick
4.15 Le Renard
TMC logo 2002

8.00 Lance et compte
9.00 Téléachat
11.00 Michel et les Compagnons
12.00 La Tribu
12.30 Récré Kids
13.30 Les cadavres exquis
14.30 Téléachat
15.00 Chamois
15.30 Gypaète, le retour
16.00 Michael Hayes
16.55 Nestor Burma
18.30 Les boléros de l'été
19.00 L'école du bonheur
19.55 Qui de neuf docteur?
20.35 Les gens de Mogador
22.15 Journal
22.35 Trois filles au soleil
0.00 Glisse n'co
0.30 Les boléros de l'été: Jean-Marie Périer
1.00 Le Chamois
That s a russian channel dabeb3a084cfed8c79063185fa8e6d76

7:00 Wiadomości
7:15 Serial "Rodzinne więzy"
8:10 Film fab. "Kobieta w bieli"
9:05 "Jerałasz"
9:15 Obiektyw
9:35 Serial "Robin Hood"
10:00 Wiadomości
10:15 Melodramat "Po tamtej stronie przeszłości"
12:00 Telegra "Naród jest przeciw"
13:00 Wiadomości
13:15 Serial "Czarny pokój"
14:15 Film anim.
14:35 "Jerałasz"
14:50 Serial "Salomea"
16:00 Wiadomości
16:25 Serial "Rodzinne więzy"
17:25 Film dok.
18:00 Pole cudów
19:00 Czas
19:35 Thriller "Utalentowany mister Rypley"
21:55 Komedia
23:30 Film fant. "Wirus"
1:10 Nowości Euronews
1:40 Godzina gwiazd
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.