FANDOM


Tvp1 logo
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Opowieści Mamy gęsi; serial anim.prod.angielskiej
09:10 Jedyneczka
09:35 Bajeczki Jedyneczki
09:45 Krecik; Krecik i bałwan
09:55 Benek łobuziak; Dlaczego musimy grać na kontrabasie
10:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 80/120 Arlo Guthrie; serial prod. USA
10:25 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 81/120 Beverly Sills; serial prod. USA
10:50 Telezakupy
11:10 Umrzeć dla figury cz.2; dok.prod. USA
11:40 Saga Rodu Ganzegal; odc. 8 - Remanent; nauka języka niemieckiego
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii
12:45 Klan; odc. 555; telenowela TVP; powt.
13:15 Szansa na życie
13:30 Narodziny; odc.6/24 Szerszenie; serial dok.prod.francuskiej
13:35 Telezakupy
13:50 Tajemnice armii
14:10 U siebie; Gmina obojga narodów
14:30 Rodowody - Polskie młyny i wiatraki; Ocalić od zapomnienia
14:50 5 minut o Unii Europejskiej; odc.2
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - relacja
16:15 Moda na sukces; odc.1554; serial prod.USA
16:40 Teleexpress
17:00 Klan; odc. 556; telenowela TVP
17:30 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; skoki narc./kwalif./ K-120, 10 km kobiet
19:15 Wieczorynka; Kacper
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 J.A.G Wojskowe Biuro Śledcze; odc. 21; serial prod.USA [stereo]
21:00 Czas na dokument; Klub śmiechu w Indiach; film dok.prod.indyjskiej
21:35 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
22:20 Wrzuć Jedynkę
22:30 Monitor - Wiadomości
22:55 Sportowy flesz
23:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:30 W morzu uczuć; Sea Change; 1998  komedia romantyczna prod. ang.; reż: Michael Bray; wyk: Maryam D'Abo, Sean Chapman
01:00 Żądze; odc. 18 Latarnia morska; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:25 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; łyżw.fig. męż.,hokej:Niemcy-Łotwa, curling
05:30 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA
07:05    Felicity; odc. 18; serial prod.USA [stereo]; powt.   
07:50    Studio urody   
08:00    Program lokalny   
08:30    W labiryncie; odc.74/120 Synowa; telenowela TVP
09:00    Fatalny rewolwer; odc. 11; serial prod.USA   
09:45    Święta wojna; odc.63 Profesor Dworniok; serial TVP   
10:15    Ostatni krasnoludek; The Last leprechaun; 1997 film fab. prod. USA; reż: David Lister; wyk: Veronica Hamel, Jack Scalia, David Warner   
11:50    Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - relacje; łyżw.fig.-pary sport.,,hokej   
13:00    Panorama   
13:10    Trzy szalone zera; odc.13; 1999 serial prod. polsko - niemieckiej; reż: Wiktor Skrzynecki; wyk: Joanna Jabłczyńska, Sebastian Świąder, Grzegorz Ruda   
13:35    Maszyna zmian - Nowe przygody; odc. 9 Misiaczek
14:05    Opowieści według Enid Blyton; odc. 23 Przygoda na wyspie /3/; serial prod.angielskiej   
14:30    30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]; powt.   
15:00    Felicity; odc. 26; serial prod.USA [stereo]   
15:40    PROGRAM LOKALNY
16:00    Panorama   
16:21    Pogoda   
16:25    Złotopolscy; odc.392 Nic się nie zgadza; telenowela TVP   
16:55    Fatalny rewolwer; odc. 16 Dyliżans; serial prod.USA
17:50    Program lokalny   
18:21    Pogoda   
18:30    Panorama   
19:00    Gwiazdorskie Ostatki 2002 czyli Bal Dwójki i Teletygodnia   
19:35    Karnawał w Rio cz.I   
20:05    Gwiazdorskie Ostatki 2002 czyli Bal Dwójki i Teletygodnia   
21:00    Panorama   
21:20    Sport-telegram   
21:27    Pogoda   
21:35    Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - transmisje; bieg 15 km M.,łyżw.szyb. 500 m M.   
22:50    Karnawał w Rio cz.II   
23:40    Wieczór filmowy Kocham Kino; Kontrakt rysownika; The Draughtman's Conctract; 1982 fab.prod. ang.; reż: Peter Greenaway; wyk: Anthony Higgins, Janet Suzman   
01:25    Wieczór artystyczny; Guitar City 2000 - Yanina Kapela i Adam Rogers   
02:20    Zakończenie programu

Tvp3-gdansk.svg
07.00 Madeline - serial
07.35 Kłopoty z Zosią - serial
08.00 Dzień dobry, tu Gdańsk
08.20 Panorama
08.35 Serial fabularny
09.30 Piknik (11/12) - kurs języka francuskiego
10.00 Słoneczny patrol (20) - serial przyg. USA
10.45 Telekurier - magazyn (powt.)
11.15 Kino w południe: Trzecia granica - serial przyg.
12.05 To jest temat - cykl reportaży
12.20 Serial dokumentalny
13.15 Przebój to nasz ostatni (powt.)
14.00 Klan - telenowela, Polska
15.00 Przygody skrzata Pumukla - serial
15.25 Rozmowy o nadziei
15.40 Podać rękę - magazyn społeczny
16.00 Gdański dywanik - program publicystyczny (powt.)
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt - serial
17.15 Rozmowy o nadziei
17.25 Rodno zemia - magazyn kaszubski (powt.)
17.50 Panorama - flesz. Wiadomości sportowe
18.00 Panorama - wydanie główne, Prognoza pogody
18.20 Punkt - temat dnia - pr. public.
18.30 Regiony - program publicystyczny
19.00 Ciemny kryształ - film fantastyczny, USA/Wlk. Bryt.
20.30 Telekurier - magazyn
21.00 Zupełnie niewiarygodne (10/18) - serial komediowy, Wlk. Bryt.
21.30 Panorama - wydanie wieczorne
21.45 Etos - mag.
22.00 Wojna rosyjska - krew na śniegu (6/10) - film dokumentalny, Wlk. Bryt.
22.55 Randall i duch Hopkirka (13) - serial krym.. Wlk. Bryt.
00.25 Zakończenie programu

Polsat-2
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (140) - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Młody Herkules (6) - serial fantastyczny, USA
07.50 Wysoka fala (18) - serial przygodowy,USA
08.40 Miłość czy kochanie (3) - serial obyczajowy, USA
09.30 Cud miłości (200) - telenowela, Peru
10.25 Amor latino (19) - telenowela, Argentyna
11.15 Z głową w chmurach (3) - telenowela, Brazylia
12.15 Rozwód po amerykańsku (18) - serial obyczajowy, USA
12.45 Rozbij bank - teleturniej
13.45 Czas na kabaret - program rozrywkowy
14.45 Graczykowie - czyli Buła i spóła (75): Zgadula - serial komediowy, Polska
15.15 Pokemon (141) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.05 Słoneczny patrol (105) - serial przygodowy, USA
17.00 Młody Herkules (7) - serial fantastyczny. USA
17.30 Cud miłości (201) - telenowela, Peru
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport i prognoza pogody
19.10 AMOR LATINO (20) - telenowela, Argentyna
20.00 Samo życie (1) - serial obyczajowy, Polska
21.05 ZASADZKA - komedia sensacyjna. USA 1987
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
23.05 Era biznesu
23.10 Informacje
23.25 Sport i prognoza pogody
23.35 Puls biznesu
23.50 13 Posterunek (6) - serial
00.20 Zerwane więzi - talk show
01.15 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

Logo-19
05.45 Kropka nad i - program publi- cystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (60/75) - telenowela, Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (76/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Wodnikowe wzgórze (21/26) - serial animowany
08.15 Oliver Twist (1/52) - serial animowany
08.40 Omer (12/26) - serial animowany
09.05 Wesołe smoki (10/13) - serial animowany
09.30 Tele gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Teleturniej
13.10 Oliver Twist (1/52) - serial animowany
13.35 Omer (12/26) - serial animowany
14.00 Wesołe smoki (9/13) - serial animowany
14.25 Beverly Hills 90210 (111) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (15/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (27/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 W PUŁAPCE NAMIĘTNOŚCI - film sensacyjny, USA
21.50 Na ratunek - serial dokumentalny
22.20 Na tropie agenta
22.50 TVN Fakty
23.05 NIKKI (4/22) - serial komediowy, USA
23.35 Melrose Place (29) - serial obyczajowy, USA
00.30 Tenbit.pl - magazyn internetowy
01.30 Nauka jazdy - serial dokumentalny
02.00 Extra Wizjer - magazyn
02.20 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4 2000-2006 logo
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (82) - serial anim.
08.20 Alvaro (67) - serial obyczajowy. Brazylia
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Kameleon (18) - serial sensacyjny, USA
11.20 M.A.S.H. (66) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (13) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (13) - serial sensacyjny, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn internetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (83) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - program muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (1) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (68) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Między nami sąsiadami (12) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Gliniarz z dżungli (2) - serial
20.00 WESOŁY BABINIEC (2) - serial
20.30 Piłka nożna: Liga niemiecka
21.30 Dziennik
21.45 Piłka nożna: Liga niemiecka
22.40 Siatkówka: ćwierćfinał Pucharu Ten Teams - skrót meczu Galaxia Częstochowa - Matador Puchov
23.40 CZARNE DZIEDZICTWO - komedia sensacyjna, USA
01.25 X Laski - program erotyczny
01.55 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
03.20 Zakończenie programu

RTL720002002
6.40 Teledyski
7.10 Teleshopping
7.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Bali, Kangoo, Rycerze Zodiaku
9.35 Conan - serial
10.20 W obcym mieście - serial
10.45 Ukryte miasto - serial
11.10 Maria Emilia - telenowela
12.00 Izabella - telenowela
12.45 Teleshopping
14.15 Maria Emilia - telenowela
15.05 W obcym mieście - serial
15.30 Ukryte miasto - serial
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy, Dragon Bali
18.00 Conan - serial
18.50 Władca zwierząt - serial
19.35 Trzecia planeta od Słońca - serial
20.00 Columbo - serial
21.20 Mężczyźni - komedia USA (1997), wyk. Sean Young, John Heard, Dylan Walsh
23.00 Władca zwierząt - serial
23.45 Trzecia planeta od Słońca - serial
0.05 Columbo - serial
1.15 Mężczyźni - komedia USA (1997), wyk. Sean Young, John Heard, Dylan Walsh

Tvpoloniaekran
06:00 Kawa czy herbata
07:30 Rozmowa dnia; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Klan; odc. 542; telenowela TVP
09:10 Zjazd rodzinny - Hej Mostowi, Mostowi; reportaż Wojciecha Mroza
09:30 Wyplatany świat; reportaż Ireny i Krzysztofa Kubiaków
09:55 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Jan Ciszewski; powt.
10:20 Julek i zwierzęta; Niespodzianka; program dla dzieci
10:30 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:35 Kolorowe  nutki; program muzyczny dla dzieci
10:40 Spacery z dziadkiem; program dla dzieci
11:00 Panna z mokrą głową; odc. 6 /6/ - Od pierwszego wejrzenia; 1994  serial dla młodych widzów (napisy w jęz. angielskim); reż: Kazimierz Tarnas; wyk: Paulina Tworzyańska, Anna Nehrebecka, Marek Kondrat, Anna Milewska
11:30 Klan; odc. 542; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Sportowy tydzień; powt.
13:15 Plebania; odc. 23; serial TVP
13:40 Co Pani na to?; program publicystyczny
14:15 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 8 - Paul Williams; serial prod. USA
14:40 Ojczyzna-polszczyzna; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Pitoniowe Bajdy; widowisko
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:30 Raj; magazyn katolicki
17:00 Teleexpress
17:15 Rozmowa dnia; powt.
17:30 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
17:35 Kolorowe  nutki; program muzyczny dla dzieci; powt.
17:40 Spacery z dziadkiem; program dla dzieci; powt.
18:00 Panna z mokrą głową; odc. 6 /6/ - Od pierwszego wejrzenia; 1994  serial dla młodych widzów (napisy w jęz. angielskim); reż: Kazimierz Tarnas; wyk: Paulina Tworzyańska, Anna Nehrebecka, Marek Kondrat, Anna Milewska; powt.
18:30 Panorama
18:50 Klan; odc. 542; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
19:15 Dobranocka; Reksio; odc. 49 - Reksio wychowawca; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:57 Sport
20:00 Polaków portret własny; Trochę kultury, chamie; magazyn Waltera Chełstowskiego
20:25 Ludzie listy piszą
20:45 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:30 Plebania; odc. 23; serial TVP; powt.
22:00 Co Pani na to?; program publicystyczny; powt.
22:30 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 8 - Paul Williams; serial prod. USA
23:00 Forum; program publicystyczny
23:45 Monitor Wiadomości
00:05 Sportowy flesz
00:10 Lista przebojów; [stereo]
00:40 Rodzina Leśniewskich; odc. 4 - Agata; 1978  serial prod. polskiej; reż: Janusz Łęski
01:15 Dobranocka; Reksio; odc. 49 - Reksio wychowawca; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Klan; odc. 542; telenowela TVP; powt.
02:30 Plebania; odc. 23; serial TVP; powt.
03:00 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Najważniejszy dzień życia; - Uszczelka; 1974  serial prod. polskiej (55'); reż: Andrzej Konic; wyk: Henryk Bąk, Maria Grabowska, Edmund Fetting, Maciej Rayzacher
04:00 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Jan Ciszewski; powt.
04:30 Panorama
04:50 Rozmowa dnia
05:05 Polaków portret własny; Trochę kultury, chamie; magazyn Waltera Chełstowskiego; powt.
05:25 Ludzie listy piszą; powt.
05:45 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.
06:00 Zakończenie programu

Puls logo 1
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm: Brat i siostra - serial anim.
9.45 Było sobie życie - serial anim.
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Bóg na Manhattanie - film dok.
12.00 Ulica zakochanych (1) - telenowela
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Było sobie życie - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - seriaI
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Wybrańcy bogów (ost.) - film obycz. austral. (1991)
21.55 Straż przybrzeżna - serial
22.50 Wydarzenia
23.00 Wybrańcy bogów (ost.) - film obycz. austral. (1991)
0.25 Zakończenie programu

200px-Canal+ logo.svg
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Generation O! - serial anim.
8.25 Darkiing -. horror USA (2000)
9.55 Niebieskie jak Morze Czarne - komedia pol. (1972)
11.10 Czerwień syjamska - komedia austral. (1999)
12.40 Od siedmiu wzwyż - film sens. USA (1973)
14.20 Świat wysp - Wyspa jaszczurów - film dok.
15.15 Aktualności muzyczne
15.45 sja J'\> M,ąrsa - fil'1l SF \.)SĄ (2000)
17.35 Desęr. .. .' .d'
18.00 Detroit' rock city - komedia USA (1999)
19.35 Generation O! - serial anim.
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Tube Tales - film obycz. ang. (1999). wyk. Rachel Weisz, Ray Winstone
22.25 Przyzwoity przestępca - film krym. niem.-irland.-ang.-USA (2000), wyk. Kevin Spacey, Linda Fiorentino, Peter Mullan, Stephen Dillane
24.00 Poradnik matrymonialny - komedia obycz. pol. (1967)
1.15 Zbuntowany klon 3 - film SF USA (2000)
2.40 Obok świata - komedia obycz. ang. (2001) (o) - odkodowany

My HBO
6.30 Anioł w grze - film fantast. USA
8.00 Nieznany świat mody - film dok.
8.50 Orzeł - dramat pol.
10.50 Pod niebem Henrietty - film przyg. USA
12.40 Kolor miłości - dramat USA
14.10 Marzyciele, czyli potęga wyobraźni - dramat USA
16.00 Amulet - film fantast. USA
17.25 Anioł w grze - film fantast. USA
18.55 Na planie - magazyn
19.25 Diamentowa afera - komedia USA
21.00 Robbie Williams - koncert w Cologne 2001 - koncert
22.40 Smak wolności - dramat USA
0.45 Damskie sprawy - dramat kanad.
2.15 Królowe nocy - serial
2.40 Ośmiornica - film akcji USA
4.20 Gwiazdy Hollywood - Woody Harrelson - film dok.
4.50 Kolor miłości - dramat USA

Telewizja Niepokolanów II
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.25 Fidżi i Tonga: Atlantyda - w sercu południowych mórz - film dokumentalny
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: sw. Hurbeliny
16.10 Tajemnicze skarby: Porsenny - program o labiryncie króla Etrosków - Porsenny
16.25 Przyjazne wspomnienie - felieton
16.35 Magazyn Diecezji Toruńskiej
17.05 Marcelino, chleb i wino - film fabularny produkcji włoskiej
18.35 Piesni i tańce Lewoczy - relacja
19.00 Mistyczka z Krakowa - felieton o siostrze Faustynie Kowalskiej
19.20 Podróże Kapitana Klipera [4]: Uczeń Wielkiego Smoka - film rysunkowy dla dzieci
19.30 Archeologia: Turcja - granice Imperium Rzymskiego - film geograficzny
20.15 Promieniowanie ojcostwa [1] - film dokumentalny
20.35 Różaniec - czesc bolesna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo Życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: sw. Hurbeliny
21.15 Proboszcz prezydentów - reportaż o katedrze metropolitarnej w Brazylii, której proboszczem jest polski ksiądz
21.30 Dziękczynienie w lipowym drzewie - film dokumentalny o artystce rzeźbiarce
21.50 Tworzenie ludzką ręką [24]: Maszynista - reportaż o zanikających zawodach
22.05 Zabytki, kultura i tradycje Chin [7] - film krajoznawczy

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Magazyn 999 (999) (50 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.)
10.15    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.)
10.40    Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Magazyn 999 (999) (50 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.)
15.45    Szkola sławy (Fame School) (25 min.)
16.10    Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.50    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
19.15    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
19.40    Pamiętam (I Remember...) (50 min.).
20.30    US SWAT (US SWAT) (55 min.).
21.25    Zdrada na taśmie wideo (Cheating Spouses) (50 min.)
22.15    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)
22.45    Policja na świecie (Global Cops) (25 min.)
23.15    Życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (30 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
01.30    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
01.55    Pamiętam (I Remember...) (50 min.).
02.45    US SWAT (US SWAT) (45 min.).
03.40    Zdrada na taśmie wideo (Cheating Spouses) (55 min.).
04.30    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)
05.00    Policja na świecie (Global Cops) (30 min.)

E! Entertainment
06.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
06.25    Czas na gwiazdę: Brookie Shields (Time For a Star)
07.35    Wkrótce premiera (Coomming Attraction)
08.00    Legendy kina: Bo Derek, Harrison Ford (Big Screen Legends)
09.35    Hit dnia: Welcome Back, Kotter (Today's Special)
11.10    Tajemnice i skandale: Robert Mitchum, Harry Cohn (Mystereis & Scandals)
12.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
12.25    Czas na gwiazdę: Brookie Shields (Time For a Star)
13.35    Wkrótce premiera (Coomming Attraction)
14.00    Legendy kina: Bo Derek, Harrison Ford (Big Screen Legends)
15.35    Hit dnia: Welcome Back, Kotter (Today's Special)
17.10    Tajemnice i skandale: Robert Mitchum, Harry Cohn (Mystereis & Scandals)
18.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
18.25    Czas na relaks (Time To Relax: Wild On Carnival)
19.45    Wkrótce premiera (Comming Attraction)
20.10    Legendy kina: Farrah Fawcett (Big Screen Legends: Farah fawcett)
21.45    Hit dnia: Dallas (Today's Special)
23.10    Tajemnice i skandale: Carmen Miranda, Florence Ballard (Mysteries & Scandals)
24.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
24.25    Czas na relaks (Time To Relax: Wild On Carnival)
01.45    Wkrótce premiera (Comming Attraction)
02.10    Legendy kina: Farrah Fawcett (Big Screen Legends: Farah fawcett)
03.45    Hit dnia: Dallas (Today's Special)
05.10    Tajemnice i skandale: Carmen Miranda, Florence Ballard (Mysteries & Scandals)

Planete
08:05    Rysownicy z 'Fluide Glacial'
08:30    Witamy w 'Galeries Lafayette': Pierwszy dzień w pracy odc. 1/4
09:05    Morskie opowieści: Dzikość surfingu odc. 3/13
09:35    Morskie opowieści: Ludzie morza odc. 8/13
10:00    Cuda afrykańskiej przyrody: Najpiękniejsze krajobrazy odc. 10/12
10:55    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Podwórka z carborough odc. 2/4
11:50    Ameryka lat 50 - tych: Zabawa w dom odc. 3/7
12:45    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Zwykli gracze odc. 1/4
13:35    Morskie opowieści: Dzikość surfingu odc. 3/13
14:05    Morskie opowieści: Ludzie morza odc. 8/13
14:30    Rysownicy z 'Fluide Glacial'
15:00    Witamy w 'Galeries Lafayette': Pierwszy dzień w pracy odc. 1/4
15:30    Galeria przestępców: Ben odc. 1/10
16:25    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Podwórka z carborough odc. 2/4
17:15    Utopia - Żyć i przeżyć
18:15    Oddajcie nam nasze maski
19:15    Jean Prost - rysownik
19:45    Autobusem przez Europę: Kraje bałtyckie odc. 2/9
20:15    Morskie opowieści: Stalowe rekiny odc. 13-ost.
20:45    Sidney Bechet
21:45    Carla Bley i jej opera
22:40    Atom - Tajemnica wojskowa
23:35    Plutonowa karuzela
00:30    Cuda afrykańskiej przyrody: Najpiękniejsze krajobrazy odc. 10/12
01:25    Morskie opowieści: Ludzie morza odc. 8/13
01:55    Jean Prost - rysownik
02:20    Autobusem przez Europę: Kraje bałtyckie odc. 2/9

Eurosport
03:00    IO 2002 w Salt Lake City: Hokej na lodzie: Mecz Szwecja - Rosja
04:00    IO 2002 w Salt Lake City: Snowboard - Halfpipe
05:00    IO 2002 w Salt Lake City: Biathlon
07:00    Wiadomości olimpijskie
07:30    Olympic XL
08:00    Wiadomości olimpijskie
08:30    Olympic XL
09:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo figurowe
11:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie
11:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy kobiet (najważniejsze wydarzenia)
12:30    Wiadomości olimpijskie
13:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo figurowe
14:30    IO 2002 w Salt Lake City: Biathlon
15:30    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
16:15    Wiadomości olimpijskie
16:45    IO 2002 w Salt Lake City: Wprowadzenie do konkurencji rozgrywanych w dniu dzisiejszym
17:00    Slice
19:15    Eurosportnews
19:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg na 10 km kobiet techniką klasyczną
20:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Kwalifikacje do konkursu skoków na skoczni K-120
21:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo dowolne - Muldy
22:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg na 10 km kobiet techniką klasyczną (najważniejsze wydarzenia)
22:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg na 15 km mężczyzn techniką klasyczną
23:30    Eurosportnews
23:45    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie
00:45    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Kwalifikacje do konkursu skoków na skoczni K-120 (najważniejsze wydarzenia)
02:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg na 10 km kobiet techniką klasyczną (najważniejsze wydarzenia)

Discovery Channel
09:00    Discovery Mastermind
09:25    Turbo
09:55    Walka o przestworza
10:50    Podróże do krańców ziemi: W poszukiwaniu Jazona i Argonautów
11:45    Dzikie zwierzęta botswany
12:40    Zaginione skarby starożytności: Amerykańskie imperia
13:30    W ukryciu: Czerwone latarnie Amsterdamu
14:25    Niesamowite maszyny: Okręty podwodne
15:15    Podwodna operacja znajdź i zniszcz
16:10    Wyczarowane z drewna: Biblioteczka
16:35    Święto smakoszy - Droga 66
17:05    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Turbo
18:00    Discovery Mastermind
18:30    Przygody Marka O' Shea: Potwory z Sierra Madre
19:00    Kraina ofiar
20:00    Wielka wojna: Upadek
21:00    Robotica
22:00    Grawitacja
23:00    Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie...: Włosy
23:30    Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie...: Fetyszyzm
00:00    Generałowie Hitlera: Keitel
01:00    Wyprawy w czasie: Denia
02:00    Czołgi: Walki w Ardenach

CNN
06:00    Biz News
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    Q & A
18:00    World News
18:30    American Edition
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    Perspectives
21:30    Q & A
22:00    World News Europe
22:30    World Business Tonight
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Moneyline News Hour With Lou Dobbs
01:00    Biz News
02:30    Q & A
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight
05:00    World News
05:30    American Edition

Ale Kino!
08:00    Czterysta batów - Film obyczajowy Francja 1959
09:40    Za drzwiami Actors Studio: Val Kilmer - Program dokumentalny
10:35    Gwiazda piołun - Dramat Polska 1988
12:10    Dni wina i róż - Film obyczajowy USA 1962
14:05    Morderstwo w Orient Express - Film sensacyjny Wielka Brytania 1974
16:10    Magia kina: Mechaniczni dublerzy - Program dokumentalny
16:40    Sprawa pilota Maresza - Film obyczajowy Polska 1956
18:20    Zwariowane wakacje - Komedia USA 1992
19:45    Nie jesteśmy w Nowym Jorku - Film krótkometrażowy
20:00    Katastrofa - Film obyczajowy Polska 1966
21:30    Psychopata - Thriller Irlandia 1986
23:10    Skrzydlate rozmowy - Film krótkometrażowy
23:20    Cafe Society - Film obyczajowy USA 1995

Canal + Żółty
12:00    Minisport +
12:10    Łapu Capu
12:15    Nie przegap
12:25    Diabelski młyn
13:00    Generation O!
13:25    Deser: Dolina Krzemowa
13:35    Jennifer 8 - Thriller USA 1992
15:40    Tylko dla panów - Komedia Wielka Brytania 2001
17:10    O czym się nie mówi - Film obyczajowy USA 2000
18:50    Dzień inwazji Marsa na Ziemię - Film SF USA 1962
20:00    Gwiezdne wojny I: Mroczne widmo - Film SF USA 1999
22:10    Jordan w akcji - Serial sensacyjny USA 2000
22:55    Manga Macross Plus
23:40    Mick Jagger bez osłonek - Film dokumentalny Francja 2001
00:45    Jagger kontra Jagger
01:15    Daleko od okna - Film obyczajowy Polska 2000

Canal + Niebieski
09:00    Klub +
09:10    Liga polska: Mecz Ruch Chorzów - Groclin Grodzisk Wlkp.
11:25    Liga polska: Mecze Odra Wodzisław - Wisła Kraków i RKS Fameg Radomsko - Legia Warszawa
13:40    Klub +
13:50    Spin City 4 - Serial komediowy USA 1996-2000
14:15    Jordan w akcji - Serial sensacyjny UsA 2000
15:05    Darmozjad polski - Film obyczajowy Polska 1997
16:45    Palmy pana Schutza - Komedia Francja 1997
18:35    Dudley dobra dusza - Komedia USA 1999
20:00    Klub +
20:05    Liga polska: Mecz Odra Wodzisław - Polonia Warszawa
21:55    Liga polska: Mecz Widzew Łódź - Kszo Ostrowiec
23:40    Minisport +
23:50    Klub +
23:55    Tube Tales - Film obyczajowy Wielka Brytania 1999
01:20    Odkrywcy - Film SF USA 1985
03:10    Meat Loaf: Do piekła i z powrotem - Film obyczajowy USA 2000

Minimax/hyper
06:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
06:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
06:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
06:55    Co w trawie szeleści
07:00    Traszka Neda
07:25    Pszczółka Maja
07:50    Lis Leon
08:00    Stinky i Jake przedstawiają
08:20    Maxistrefa: Twipsy
08:50    Maxistrefa: Moja kuchnia : Vachti z Trynidadu odc. 7
09:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 25/78
09:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
09:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
10:00    Podwieczorek u Mini i Maxa
10:30    Kot Billy
10:55    Pszczółka Maja
11:20    A ... B ... C ...
11:30    Stinky i Jake przedstawiają
11:50    Maxistrefa: Twipsy
12:20    Maxistrefa: Moja kuchnia : Saana z Maroka odc. 6
12:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 24/78
13:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
13:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
13:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
13:55    Co w trawie szeleści
14:00    Traszka Neda
14:25    Pszczółka Maja
14:50    Lis Leon
15:00    Stinky i Jake przedstawiają
15:20    Maxistrefa: Twipsy
15:50    Maxistrefa: Moja kuchnia : Ayguerim z Kazachstanu odc. 4
16:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 22/78
16:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
16:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
17:00    Dookoła świata z Willym Fogiem
17:25    Co w trawie szeleści
17:30    Traszka Neda
17:55    Pszczółka Maja
18:20    Lis Leon
18:30    Stinky i Jake przedstawiają
18:50    Maxistrefa: Twipsy
19:20    Maxistrefa: Moja kuchnia : Leonia ze Szwecji odc. 8
19:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 26/78
20:00    Hyper - Program poświęcony grom komputerowym: Klipy
20:15    Fresh Air: Etherlords
20:30    Hot News odc. 4
20:45    Fresh Air: Wolfenstein
21:00    Replay odc. 2
21:15    Klipy
21:30    Gamez odc. 19
22:00    Anime: Cybersix odc. 6
22:30    Odjazdy nie zalecane odc. 14
23:00    Gamez odc. 19
23:30    Anime: Cybersix odc. 5

Muzzic
05:00    Franz Liszt: Koncert kortepianowy nr 2
05:25    Carl Maria Von Weber: Konzertstuck, Dyr. Eliahu Inbal
05:50    the Best of Judy Garland
06:45    War Requiem, wyk. Benjamin Britten odc. 1964
08:20    Arnold Schoenberg: Pierrot Lunaire
08:55    L'agenda 2001-2002 (wersja angielska)
09:00    Saint Saens: Le Carnaval Des Animaux & Milhaud: La Creation Du Monde
10:00    P. F. Cavalli: L'egisto, dyr. Raymond Leppard
12:35    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
12:45    Beethoven
13:40    Murray Perahia
14:40    Kuba Jacowicz i Edward Volanin
15:35    Philippe Herreweghe
16:35    La Damnation
18:55    L'agenda 2001-2002 (wersja angielska)
19:00    Riccardo Muti & Barbara Frittoli
20:45    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
20:55    Soiree: Daniel Harding
21:00    Beethoven i Prokoviev, dyr. D. Harding
22:20    L'agenda 2001-2002 (wersja hiszpańska)
22:25    Festiwal jazzowy, Wiedeń '99: Dianne Reeves
23:20    Hallelujah: Show 14
23:45    Hallelujah: Show 15
00:15    Fascinating Rhythm
01:05    Jean Baudet, Daniel Lessard - Swing, Mainsteam
02:00    Jazz w Wiedniu 2000: Pernambuco Em Canto
03:00    Jazz Box 99: Patricia Barber
04:00    Festiwal jazzowy, Nicea '99: Ellington-certains
05:00    Metisses Du Cap Vert

Marcopolo
06:00    Trans-azja: Indie
06:30    Pod wiatr: Francja - Żeglując wzdłuż Wybrzeża Lazurowego
07:00    Na wysokości: Szwajcaria
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Za morzem: Paragwaj - Aregua, San Bernardino
08:30    Na wysokości: Utah
09:00    Rejsy: Alaska
09:30    Spirit of: Kanada - Góry Skaliste
10:00    Ludzie i miejsca: Jordania
10:30    Pocztówki z Włoch: Abruzja
11:00    Pejzaże: Szwecja
11:30    Europolis: Rzym
12:00    Notatki z podróży: Uzbekistan - W sercu Turkestanu
12:30    Sail Away: Morze Karaibskie
13:00    Lanscape: Cypr - Wyspa Afrodyty
13:30    Laponia
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Kolej Transsyberyjska: Irkuck
15:00    Europolis: Londyn - królowa tysiąclecia
15:30    Pocztówki z Włoch: Todi
16:00    Na wysokości: Szwajcaria
16:30    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
17:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 3
17:30    Pocztówki z Włoch: Ortigia
18:00    Atlas: Dalmacja
18:30    Europolis: Paryż
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Metropolis: Kuala Lumpur - Miasto kolorów
20:00    Za morzem: Asuncion & Ita
20:30    Na wysokości: USA - Kalifornia, Mammoth Mouintain
21:00    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
21:30    Włoskie pejzaże: Lombardia - Val Camonica
22:00    Ludzie i miejsca: Massachussets - Wybrzeże wielorybników
22:30    Seszele - Mahe Island
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Europolis: Rzym
00:00    Europolis: Paryż
00:30    Rejsy: Alaska
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Bahamy - Ostatnia Atlantyda
02:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 2
02:30    Pocztówki z Włoch: Civita i Dolina Calanchi
03:00    Trans-azja: Indie
03:30    Pod wiatr: Francja - Żeglując wzdłuż Wybrzeża Lazurowego
04:00    Na wysokości: Szwajcaria
04:30    Sardynia
05:00    Za morzem: Paragwaj - Aregua, San Bernardino
05:30    Na wysokości: Utah

Viva Polska
06:00    Pobudka z Vivą
09:00    Vivamat
11:00    Viva Hits
13:00    Nowe na Vivie
14:00    Viva push-up mieszanka najnowszych przebojów.
14:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
15:00    Viva Hits
16:00    Pralnia
17:00    Viva Hits
18:00    Charts Polska
18:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
19:00    Viva Hits
20:00    Planeta Viva
21:00    Viva Hits
21:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
22:00    Viva Rock - Godzina poświęcona muzyce rockowej
23:00    Club Rotation
00:00    Fast Forward
01:00    Nowości
01:05    Nocny ekspres

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Szalone podróże Phila Keoghana
10:20    Akwanauci
10:50    Samotna planeta: Ekwador
11:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
12:15    Ulice świata: Avenida De Mayo w Buenos Aires
12:40    Wielka wyprawa
13:10    Afryka mało znana: Śnieg, piach i czarna magia
14:05    Vademecum...: Aurukun
14:30    Strefa zagrożenia: Wysokie fale i trujący jad
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Szalone podróże Phila Keoghana
16:20    Akwanauci
16:50    Samotna planeta: Ekwador
17:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
18:15    Ulice świata: Avenida De Mayo w Buenos Aires
18:40    Wielka wyprawa
19:10    Afryka mało znana: Śnieg, piach i czarna magia
20:05    Vademecum...: Aurukun
20:30    Strefa zagrożenia: Wysokie fale i trujący jad
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Szalone podróże Phila Keoghana
22:20    Akwanauci
22:50    Samotna planeta: Ekwador
23:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
00:15    Ulice świata: Avenida De Mayo w Buenos Aires
00:40    Wielka wyprawa
01:10    Afryka mało znana: Śnieg, piach i czarna magia
02:05    Vademecum...: Aurukun
02:30    Strefa zagrożenia: Wysokie fale i trujący jad

Discovery Sci-trek
09:00    Fenomeny pogody: Wzburzone wody
09:25    Problemy przyszłości: Lekarstwa
09:55    Poszukiwania: Człowiek wyprostowany
10:20    Eleganckie rozwiązanie
10:50    Animatorzy
11:15    Poza rok 2000
11:45    Ultranauka: Powrót zarazy
12:15    Nowe odkrycia: Planeta zmian
13:10    Najlepsze samochody: Triumph
13:35    Magazyn Discover: Strach
14:30    Ultranauka: Między nami, szpiegami
15:00    Fenomeny pogody: Wzburzone wody
15:25    Problemy przyszłości: lekarstwa
15:55    Poszukiwania: Człowiek wyprostowany
16:20    Eleganckie rozwiązanie
16:50    Animatorzy
17:15    Poza rok 2000
17:45    Ultranauka: Powrót zarazy
18:15    Nowe odkrycia: Planeta zmian
19:10    Najlepsze samochody: Triumph
19:35    Magazyn Discover: Strach
20:30    Ultranauka: Powrót zarazy
21:00    Fenomeny pogody: Wzburzone wody
21:25    Problemy przyszłości: Lekarstwa
21:55    Poszukiwania: Człowiek wyprostowany
22:20    Eleganckie rozwiązanie
22:50    Animatorzy
23:15    Poza rok 2000
23:45    Ultranauka: Powrót zarazy
00:15    Nowe odkrycia: Planeta zmian
01:10    Najlepsze samochody: Triumph
01:35    Magazyn Discover: Strach
02:30    Ultranauka: Powrót zarazy

Discovery Civilisation
09:00    Tajemnice wysp...: Aruba - Diabeł i krzyż
09:25    Zamki i pałace Europy: Guimaraes
09:55    Szlaki: Łupek
10:20    Cudem ocaleni: Zagubieni na morzu
10:50    Katastrofa: Duma i upadek
11:15    Dawni wojownicy: Legiony Rzymu
11:45    Piraci: Piraci Północy
12:15    Wielkie kampanie: Wojna na atlantyku
13:10    Podróżnicy w czasie: Tajemnica El Tajin
13:35    Łowcy skarbów: Gorączka złota na górze Diwata odc. 1
14:05    Katastrofa: Duma i upadek
14:30    Dawni wojownicy: Legiony Rzymu
15:00    Tajemnice wysp...: Aruba - Diabeł i krzyż
15:25    Zamki i pałace Europy: Guimaraes
15:55    Szlaki: Łupek
16:20    Cudem ocaleni: Zagubieni na morzu
16:50    Katastrofa: Duma i upadek
17:15    Dawni wojownicy: Legiony Rzymu
17:45    Piraci: Piraci Północy
18:15    Wielkie kampanie: Wojna na Atlantyku
19:10    Podróżnicy w czasie: Tajemnica El Tajin
19:35    Łowcy skarbów: Gorączka złota na górze Diwata odc. 1
20:05    Katastrofa: Duma i upadek
20:30    Dawni wojownicy: Legiony Rzymu
21:00    Tajemnice wysp...: Aruba - Diabeł i krzyż
21:25    Zamki i pałace Europy: Guimaraes
21:55    Szlaki: Łupek
22:20    Cudem ocaleni: Zagubieni na morzu
22:50    Katastrofa: Duma i upadek
23:15    Dawni wojownicy: Legiony Rzymu
23:45    Piraci: Piraci Północy
00:15    Wielkie kampanie: Wojna na Atlantyku
01:10    Podróżnicy w czasie: Tajemnica El Tajin
01:35    Łowcy skarbów: Gorączka złota na górze Diwata odc. 1
02:05    Katastrofa: Duma i upadek
02:30    Dawni wojownicy: Legiony Rzymu

MCM
06:00    MCM Tubes
13:00    Le Journal De La Musique
13:15    MCM Tubes
13:30    Fusion
15:00    Carte Blanche
17:30    Clipline
18:00    B'n'G (Boys and Girls)
18:30    Fusion
19:00    Airplay - Radiowe listy przebojów
19:30    Clipline
20:00    Web Pl@list - Internetowa lista przebojów
20:30    Le Journal De La Musique
20:45    Total Rap
22:15    Total Electro
23:45    MCM Tubes
00:45    Cinemascope
01:15    MCM Tubes
02:00    Le Journal De La Musique
02:15    MCM Tubes

Seasons
14:00    Witajcie w Seasons
14:05    Sezon na ryby: Cisza kanałów
14:15    Łowienie w górskim kanionie
14:45    Przegląd prasy wędkarskiej
14:55    Nocne połowy we Włoszech: Wędkowanie na mieliznach
15:25    Migawki z polowań: Polowanie na drobną zwierzynę
16:20    Komentarz do filmu: Migawki z polowań: Polowanie na drobną zwierzynę
16:35    Odkrywanie tajemnic przyrody: Na tropie jarząbka
16:45    Wędkarskie kroniki: Morony z łowiska Montauk Point
17:05    Pasja wędkowania: Pstrągi na Korsyce
17:25    Komentarz do filmu: Pasja wędkowania: Pstrągi na Korsyce
17:40    Wędkarskie szlaki we Włoszech: Dolina Locany
18:10    Z biegiem padu
19:00    Spotkania tygodnia: Zimą nad brzegiem morza
19:10    Sceny polowań w Akwitanii: Polowanie na gołębie w Dordogne
19:35    Łowienie dużych ryb w kraju Vezo
20:30    Świat myśliwych i wędkarzy: Bela Palanka - Polowanie na dziki
20:45    Komentarz do filmu: Świat myśliwych i wędkarzy: Bela Palanka - Polowanie na dziki
21:00    Dokarmianie zwierząt
21:25    Komentarz do filmu: Dokarmianie zwierząt
21:40    Na tropie słonki
22:35    Na tropie kuropatw
23:30    Z biblioteki myśliwego
23:40    Na ryby: Kanada - Winnipeg
00:10    Kulinarne podróże po Europie: Aveyron
00:35    Podwodne łowy przy wyspie Groix
00:50    Komentarz do filmu: Podwodne łowy przy wyspie Groix

CNBC
06:00    Today's Business
07:00    Today's Business
08:00    CNBC's European Squawk Box
10:00    Market Watch Europe
12:00    Europe Power Lunch
14:00    Europe CNBC Squawk Box
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    US Market Wrap
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
22:00    Closing Bell
23:00    the Tonight Show With Jay Leno
23:45    Late Night With Conan O'Brien
00:30    NBC Nightly News With Tom Brokaw
01:00    CNBC Asia Squawk Box
02:00    CNBC Asia Squawk Box
03:00    Asia Market Watch
05:00    Power Lunch Asia

MTV 2
05:00    Too Much Caffeine?
07:00    MTV2 Rocks
15:00    MTV2 Live
16:00    MTV2 Rocks
18:00    Most Wanted Chart
19:00    MTV2 Rocks
21:00    Sum 41 Live at the Astoria
22:00    MTV2 Recommends
23:00    the Riot
00:00    Music on Screen: Unseen and Unclean
01:00    10 Years of Grunge
02:00    Viewers Choose
03:00    Too Much Caffeine?
04:00    Viewers Choose

MTV Base
07:00    Beats, Rhymes & Life
10:00    Base Trebels
11:00    Videography
12:00    Beats, Rhymes & Life
13:00    Top Ten: UK & R & B
14:00    Diary
14:30    MTV Becoming: Janet Jackson
15:00    Beats, Rhymes & Life
16:00    the Lick Chart
17:00    Beats, Rhymes & Life
20:00    Base Request Show
21:00    the Lick Chart
22:00    Base Request Show
23:00    Videography: Conscious Rap
00:00    Quiet Storm
01:00    Fresh
02:00    Beats, Rhymes & Life

WTK
08.00 Muzyka z WTK
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.45 Puls sportu
09.00 10 min. dla....
09.15 Kawa na ławę - program publicystyczny
09.40 Wyprawy kulinarne - magazyn
10.00 Muzyka z WTK
10.30 Program lokalny
11.00 Pod słońcem Afryki (6) - serial przyrodniczy, Pd. Afryka 1991
11.40 Scena - magazyn kulturalny
12.00 Arena - magazyn sportowy
12.25 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
12.40 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę
13.10 Sekrety kobiety
13.40 Artur i mamuśka (5) - serial komediowy, Australia 1987
14.10 TeleKonin - magazyn 
14.30 Program lokalny
15.00 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu cz. 1
16.30 Program lokalny
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny
17.30 Konkurs muzyczny
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Kolejorz - magazyn piłkarski
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu cz. 2
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.20 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu cz. 3
21.10 Na pełnym morzu (13) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Kolejorz - magazyn piłkarski
23.20 Telehobby - spotkanie z Telewizją Kablową Pozna˝
23.35 TeleKonin - magazyn 
23.55 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu

Rai Uno (do 2010)
6.00 EURONEWS. Attualità
6.30 TG 1. Notiziario —.— CCISS.
6.45 UNO MATTINA. Contenitore.
All’interno:
7.00-8.00-9.00 Tg 1. Notiziario;
7.05 Tg 1 - Economia. Rubrica;
7.30 Tg 1 - L.I.S. Notiziario;
9.30 Tg 1 - Flash. Notiziario
10.50 TUTTOBENESSERE. Rubrica
11.10 DIECI MINUTI DI... PROGRAMMI DELL’ACCESSO. Rubrica
11.20 APPUNTAMENTO AL CINEMA. Rubrica
11.30 TG 1. Notiziario
11.35 LA PROVA DEL CUOCO. Gioco
12.35 LA SIGNORA IN GIALLO. Telefilm
13.30 TELEGIORNALE. Notiziario
14.00 TG 1 ECONOMIA. Rubrica
14.05 CI VEDIAMO IN TV. Varietà
16.15 LA VITA IN DIRETTA. Attualità. Conduce Michele Cucuzza. Regia di Claudia Mencarelli.
All’interno:
16.50 Tg Parlamento. Attualità;
17.00 Tg 1. Notiziario
20.00 TELEGIORNALE. Notiziario
20.35 IL FATTO DI ENZO BIAGI.
20.45 SERATA SUPERQUARK. Documenti. “ Il bambino e la mente: la sfida per crescere”
22.55 TG 1. Notiziario.
23.00 PORTA A PORTA. Rubrica di attualità
0.20 TG 1 - NOTTE. Notiziario
0.45 STAMPA OGGI. Attualità —.— APPUNTAMENTO AL CINEMA. Rubrica di cinema
0.55 UN LUOGO CHIAMATO CINEMA. Rubrica “Antonioni 2”
1.25 SOTTOVOCE. Attualità. “Daniela Rosati”

Rai Due (do 2010)
6.25 CURARE L’ANIMA E IL CORPO. Rubrica “ Incontro con il Prof. Ivo Germani - Ginecologo”
6.35 DALLA CRONACA. Rubrica
6.40 LAVORORA. Rubrica (R)
6.50 RASSEGNA STAMPA DAI PERIODICI. Attualità
7.00 GO CART MATTINA. Contenitore
8.40 LA NUOVA FAMIGLIA ADDAMS. Telefilm
9.00 IL VIRGINIANO. Telefilm
10.15 UN MONDO A COLORI. Attualità.
10.30 TG 2 - 10.30. Notiziario.
All’interno: NOTIZIE. Attualità
10.35 TG 2 - MEDICINA 33. Rubrica
10.55 NONSOLOSOLDI. Rubrica
11.05 TG 2 EAT PARADE. Rubrica
11.15 TG 2 MATTINA. Notiziario
11.30 I FATTI VOSTRI . Varietà
13.00 TG 2 - GIORNO. Notiziario
13.30 TG 2 COSTUME E SOCIETÀ. Rubrica
13.50 TG 2 SALUTE. Rubrica
14.05 SCHERZI D’AMORE. Rubrica
14.45 AL POSTO TUO. Talk show
16.10 CUORI RUBATI. Teleromanzo
16.30 FINALMENTE DISNEY. Rubrica
17.00 OLIMPIADI INVERNALI. GIOCHI OLIMPICI INVERNALI SALT LAKE CITY 2002. All’interno:
17.55 Tg 2 - Net. Rubrica
18.00 TG 2 - FLASH L.I.S.. Notiziario
19.10 SERENO VARIABILE. Rubrica
19.35 CUORI RUBATI. Teleromanzo
20.30 TG 2 - 20.30. Notiziario
20.55 DELITTI INQUIETANTI. Film poliziesco (USA, 1996)
22.35 FRIENDS. Telefilm.
24.00 TG 2 - NOTTE. Notiziario
0.25 EAT PARADE. Rubrica. A cura di Bruno Gambacorta
0.30 TG PARLAMENTO. Attualità
0.45 APPUNTAMENTO AL CINEMA. Rubrica

Rai Tre (do 2010)
6.00 RAINEWS 24 MORNING NEWS. Contenitore.
7.35 OLIMPIA NEWS. Rubrica
8.05 LA STORIA D’ITALIA DEL XX SECOLO. DALLA GRANDE GUERRA ALL’AVVENTO DEL FASCISMO (1915 - 1925). Documenti.
8.35 TERRE PROMESSE. Documenti. “Mannaggia all’America” .
9.05 ASPETTANDO COMINCIAMO BENE. Rubrica. Con Pino Strabioli
9.45 COMINCIAMO BENE. Rubrica.
11.30 TG 3 ITALIE. Rubrica.
12.30 TG 3. Notiziario —.— RAI SPORT NOTIZIE. Notiziario sportivo
12.55 TG 3 PARI E DISPARI. Rubrica.
13.10 GIORNO DOPO GIORNO. Gioco
14.00 TG 3. Notiziario
14.50 TG 3 LEONARDO. Rubrica.
15.00 TG 3 NEAPOLIS. Rubrica.
15.10 TG 3 GT RAGAZZI. Rubrica.
15.20 ZONA FRANKA. Rubrica.
15.55 LA MELEVISIONE FAVOLE E CARTONI. Contenitore.
16.40 COSE DELL’ALTRO GEO. Gioco. Conduce Sveva Sagramola.
17.30 GEO & GEO. Rubrica.
All’interno:
19.00 Tg 3. Notiziario
20.00 RAI SPORT TRE. Rubrica sportiva. “Olimpia”
20.10 BLOB. Attualità.
20.30 UN POSTO AL SOLE. Teleromanzo
20.55 RAI SPORT. Rubrica sportiva. All’interno: —.— Calcio. Italia - USA Under 21. Messina
23.00 TG 3. Notiziario.
23.10 TG 3 PRIMO PIANO. Attualità.
23.35 APPUNTAMENTO AL CINEMA. Rubrica di cinema
23.40 OLIMPIADI INVERNALI. GIOCHI OLIMPICI INVERNALI SALT LAKE CITY 2002. All’interno:
0.10 Tg 3. Notiziario

Rete 4 logo.svg
6.00 ALEN. Telenovela.
6.40 MILAGROS. Telenovela
7.20 QUINCY. Telefilm. “T.K.O.”
8.20 PESTE E CORNA E GOCCE DI STORIA. Rubrica
8.25 TG 4 - RASSEGNA STAMPA. Attualità. (R)
8.50 VIVERE MEGLIO. Rubrica
9.35 INNAMORATA. Telenovela
10.45 FEBBRE D’AMORE. Soap opera
11.30 TG 4 - TELEGIORNALE. Notiziario
11.40 FORUM. Rubrica
13.30 TG 4 - TELEGIORNALE. Notiziario
14.00 LA RUOTA DELLA FORTUNA. Gioco
15.00 SENTIERI. Soap opera
15.55 L’AVVENTURIERO DELLA LOUISIANA. Film (USA, 1953)
All’interno:
17.00 Meteo. Previsioni del tempo
17.55 SEMBRA IERI. Attualità
18.55 TG 4 - TELEGIORNALE. Notiziario. All’interno:
19.24 Meteo. Previsioni del tempo
19.35 SIPARIO DEL TG 4. Rubrica
19.50 LA FORZA DEL DESIDERIO. Telenovela
20.55 LA MORTE TI FA BELLA. Film fantastico (USA, 1992)
All’interno:
21.25 Meteo. Previsioni del tempo.
22.45 DEATH TRAIN. Film thriller (USA/GB, 1993)
All’interno:
23.55 Meteo. Previsioni del tempo.
0.40 TG 4 - RASSEGNA STAMPA. Attualità
1.05 BUONE NOTIZIE. Film (Italia, 1979)
All’interno:
2.20 Meteo. Previsioni del tempo

ČT 1 (1997-2007)
6.00 Poranek z CTV
8.30 Zaczarowane przedszkole
9.00 Wiadomości
9.05 Ciekawostki ze świata
9.15 Przystanek Alaska
10.00 Srebrna peruka
11.00 Medyczne tarapaty
12.00 Wiadomości
12.10 Sama w domu
13.10 Klucz
13.40 Stało się...
13.55 O skarb Agnieszki - teleturniej
14.40 Domowe szczęśćie
15.10 Dr Guinn
16.00 Wiadomości
16.05 Kosteczki
16.20 Cudowne lata
16.45 Podróżujemy - konkurs
17.05 Pod lupą
17.20 AS - quiz
17.45 Pogoda
17.50 Wieści regionalne
18.10 Simpsonowie
18.35 Na jednym wozie
19.00 Wieczornynka
19.15 Wydarzenia
19.45 Pogoda i sport
20.00 Ich sześcioro
21.00 Talk Show
21.30 Tematy dnia
22.00 Przełomowe chwile
22.20 Wydrzenia plus
22.30 Pogoda i sport
22.40 Ci inni
23.25 Motywy folkowe
0.05 Wydarzenia na świecie
0.15 Stało się..,
1.30 Teatr TV
2.50 Muzyczne style
3.40 Fakty

LRT logo
6.00 Dzień dobry
8.00 Renada - serial anim. dla dzieci
8.30 XIX Zimowe Igrzyska Olimpijskie
12.35 Sylwetki
13.35 Ostatnie skrzyżownaie
14.30 Podróże
15.00 Film anim.
15.30 Encyklopedia Gustawa
16.00 Otwórz drzwi
16.30 Lekcja jęz. niemieckiego
17.00 Wiadomosci (ros.)
17.10 Lekcja języka
17.20 To się zdarzyło się w Rydze - serial
17.50 Wiadomosci
18.00 Renada - serial anim.
18.30 Dziennik Olimpiady Zimowej
19.30 Znamiona czasu
20.00 Program europejski
20.30 Panorama
21.02 Sport
21.07 Pogoda
21.10 Loteria: Perlas
21.15, 22.35 XIX Zimowe Igrzyska Olimpijskie
22.30 Echa Eurowizji 2002
23.00 Wiadomosci
23.15 Proszę o głos

LNK logo
6.35 Wiadomosci rowerowe
6.50 Film anim.
7.15 Żołnierskie buty - serial
7.40 Izabella - serial
8.30 Miłosny trójkąt - serial
9.20 Telegra: Szesc zer to milion
10.10 Wiadomosci rowerowe
10.25 Dla dzieci
10.50 Wiatr namiętnosci - serial
11.50 Królowa meczów - serial
12.40 Alaska - film przyg., USA 1996
14.25 Batman - serial anim.
14.50 Walka smoków - serial anim.
15.15 Bez domu jest źle - serial
15.40 Przemów mi do serca - gra
15.45 Miłosny trójkąt - serial
16.40 Przemów mi do serca - gra
17.45 Róża pustyni - serial
18.45 Wiadomosci
19.15 Nurty
20.05 Tydzień swietego Walentego - gra
20.15 Wiadomosci rowerowe
20.30 ZbTV Live
21.00 Sopranowie: kronika mafii - serial
22.00 Wiadomosci
22.20 Pokoj przyjęć - serial
23.10 Niebezpieczna strefa
24.00 NKTV

VILNIOUS TELEVIZJA LITWA
8.00 Z Wilna
8.20 Puls
8.50 Tydzień sportowy
9.15 Złoty piedestał
10.00 Wiadomości
10.45 W waszym domu
11.25 Moja rodzina
12.30 Czego chce kobieta
13.00 Wiadomości
13.20 Razem z Fatalią - serial
13.45 Scenogram
14.15 Dla rybaków
14.45 Staroświecka komedia - film fab.
16.00 Wiadomości
16.30 Cd. filmu
17.50 Tajemnice dworów
18.30 Z Wilna
19.00 Wiadomości
19.35 Stolica
20.00 Porady językowe
20.10 Puls
20.45 Budownictwo - magazyn
21.20 Chcecie - wierzcie, chcecie - nie wierzcie - film fab.
22.00 Z wilna
22.20 Cd. fimu
23.10 Autofani

BTV LITWA
7.05 Show Benny Hills
7.35 Program V. Matulevićiusa
8.05 Nie tylko dla kobiet
8.30 Snow Hoobsów - serial
9.00 Fiorella - serial
9.50 Niegodziwy, jednorożec Kleo - serial anim.
10.15 Biały Kieł - serial
10.40 Amerykańscy gladiatorzy
11.30 Air America - serial
12.20 Nasze zwierzęta
12.50 Corrida
14.10 Gliny - serial
15.10 Najlepsze piosenki Pukasu
16.10 Smok Castillo - serial anim.
16.40 Show Hoobsów - serial
17.05 Niegodziwy, jednorożec Kleo - serial anim.
17.30 Amerykańscy gladiatorzy
18.20 Fiorella - serial
19.15 Sąsiedzi - serial
19.45 Dziś
20.15 Samotny - film krym., Francja 1986
22.00 Otwarty klub koszykówki NEBL
22.10 Mistrzostwa NEBL - Śiauliai - Alita, w przerwie - klub koszykówki NEBL
24.00 - 7.00 DW

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.