05:15 Perkusista; film dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wójt roku 2006 - sylwetki
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie - odc. 112/156; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Domisiowe Bajki - Zdrowy duch
09:05 Budzik - Pingwiny
09:35 Lippy&Messy
09:40 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 44; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:55 Sekrety Rodzinne - odc. 6; talk-show
11:40 Cukrzyca. Nie zawsze cukier krzepi! - Powikłania sercowo-naczyniowe; felieton
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3205; serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3206; serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1213; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 822; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 39 - Pracoholik; serial komediowy TVP
14:40 Zwierzowiec - Jeleń
15:00 Wiadomości
15:10 Mieszkać w Europie - Białe miasta; reportaż
15:30 SF-Symulator faktu - Życie we Wszechświecie odc. 48
16:00 Moda na sukces - odc.3207; serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3208; serial kraj prod.USA (2000)
16:50 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc. 1217 - (txt str. 777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 826; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Po co mi osiem nóg ; serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Ring; talk-show
21:00 Teatr Telewizji - Narty Ojca Świętego; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006)
22:40 Z refleksem; program publicystyczny
23:10 Errata do biografii - Andrzej Szczypiorski
23:45 Żądza krwi (III) - Diabelskie nasienie, odc. 2 (Wire on the Blood III ep.2, Bad Seed); serial kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
01:10 Żywot Michała; film dokumentalny
01:55 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
02:05 Zakończenie programu
05:35 Statek miłości - odc. 154/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
06:30 Statek miłości - odc. 155/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Przystanek praca
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 48 Jasna sprawa; serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 160, Pacjentka z polecenia
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.55, 10.45 i Pogoda: 9.25,10.25,10.50
10:50 Święta wojna - Kominiorz-reaktywacja
11:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 38; serial komediowy TVP
11:45 Magnum - odc. 20/162 Kanał umrzyka; serial kraj prod.USA (1981)
12:35 Allo, Allo - odc. 74/84; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1992)
13:05 Dzieciaki przed kamerą - odc. 24; serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
13:30 Pokochaj mnie i moje dzieci - odc. 1; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Znaki czasu ; magazyn
14:20 Zakręcony tydzień - odc. 2; widowisko
15:10 Dr Quinn (seria III), odc. 1 kraj prod.USA (1994)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 282 Osobisty przypadek; serial TVP
17:10 Wędrówki z bestiami - Mamuci szlak- odc.6; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
17:45 Program lokalny
18:15 Zorro - odc. 4/78 - (txt str. 777); serial kraj prod.USA (1957)
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Oto jest pytanie; teleturniej
20:05 M jak miłość - odc. 470; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 229
21:05 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (2)
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Kroniki dla Elite - Pedro's Cup Mityng Lekkoatletyczny - Bydgoszcz 2007
22:30 Pogoda
22:40 Warto rozmawiać - Jak pomóc homoseksualistom?
23:40 Kryminalne zagadki Las Vegas (s.IV), odc. 14/23; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:25 Kryminalne zagadki Las Vegas (s.IV), odc. 15/23; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
01:10 Wieczór artystyczny - TYM bardziej (film o Stanisławie Tymie); film dokumentalny
01:45 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:50 Zakończenie programu
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:24 Przegląd prasy; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Zestrzelenie koreańskiego "Boeinga 747", odc.18 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Medyczny front - Życie na huśtawce - choroba afektywna dwubiegunowa (Body Wars. Bipolar - Manic Depressive); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:57 Kurier flesz; STEREO
12:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:46 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:57 Kurier flesz; STEREO
14:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Zestrzelenie koreańskiego "Boeinga 747", odc.18 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Medyczny front - Życie na huśtawce - choroba afektywna dwubiegunowa (Body Wars. Bipolar - Manic Depressive); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Kurier - wydanie specjalne; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Złodzieje samochodów (Beware: Car thieves at Work); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Kurier; STEREO
00:15 Pogoda; STEREO
00:20 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Złodzieje samochodów (Beware: Car thieves at Work); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Zakończenie programu
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury ; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:24 Przegląd prasy; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Zestrzelenie koreańskiego "Boeinga 747", odc.18 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Medyczny front - Życie na huśtawce - choroba afektywna dwubiegunowa (Body Wars. Bipolar - Manic Depressive); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:57 Kurier flesz; STEREO
12:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:46 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:57 Kurier flesz; STEREO
14:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Zestrzelenie koreańskiego "Boeinga 747", odc.18 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Medyczny front - Życie na huśtawce - choroba afektywna dwubiegunowa (Body Wars. Bipolar - Manic Depressive); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera ; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy ; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 12.02.2007 godz. 16: 50; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Kurier - wydanie specjalne; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki ; STEREO
17:55 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Qadrans qltury ; magazyn; STEREO
18:30 Teraz Mazowsze ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jak to się robi - promocja polskiego designu; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Za zamkniętymi drzwiami - Żyrardów - len ; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:20 Mój pies i inne zwierzaki - Mój Pies i inne zwierzaki premiera 11.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Kontr-o-wersje ; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco
21:55 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 12.02.2007 godz. 22: 05; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Złodzieje samochodów (Beware: Car thieves at Work); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Kurier; STEREO
00:15 Pogoda; STEREO
00:20 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Złodzieje samochodów (Beware: Car thieves at Work); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Zakończenie programu
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (29) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (19) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (29): Seks i ortografia - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (8) - telenowela
11.00 Dharma i Greg (30) - serial komediowy
11.30 Samo życie (833) - serial obyczajowy
12.00 Sidła miłości (30) - telenowela
12.55 Jesteś moim życiem (30) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (442) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (170) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (30): Tajemnice NATO - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (443) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (834) - serial obyczajowy
20.00 Z Archiwum X (145) - serial sensacyjny
21.00 U-571 - dramat wojenny, Francja/USA 2000
21.55 Studio LOTTO
23.35 Nieustraszeni - reality show
00.35 Bumerang - program publicystyczny
01.20 Magazyn sportowy
03.20 Nocne randki
05:35 Uwaga! magazyn stereo
05:55 Telesklep
06:45 Weronika Mars serial kryminalny stereo
07:35 Usterka serial fabularno-dokumentalny stereo
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska serial fabularno-dokumentalny stereo
09:05 Wykręć numer interaktywny teleturniej na żywo stereolive
10:05 Fabryka Gry interaktywny teleturniej na żywo stereolive
11:10 Detektywi serial fabularno-dokumentalny stereo
11:40 Rozmowy w toku talk show stereo
12:45 Święty Walenty rozdaje prezenty! konkurs interaktywny stereolive
12:50 W-11 Wydział Śledczy serial fabularno-dokumentalny stereo
13:30 Pokojowe rewolucje program wnętrzarski stereo
14:00 Weronika Mars serial kryminalny stereo
15:00 Prawo pożądania telenowela stereo
16:00 Fakty Popołudniowe program informacyjny stereolive
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska serial fabularno-dokumentalny stereo
17:15 Rozmowy w toku stereo
18:25 Detektywi serial fabularno-dokumentalny stereo
19:00 Fakty program informacyjny stereolive
19:30 Sport stereolive
19:40 Pogoda stereolive
19:50 Uwaga! magazyn stereo
20:15 W-11 Wydział Śledczy serial fabularno-dokumentalny stereo
20:55 Na Wspólnej serial obyczajowy stereo
21:30 Bez śladu serial sensacyjny stereo
22:30 Szymon Majewski Show program rozrywkowy stereo
23:30 Firma magazyn stereo
00:00 Wydanie drugie poprawione magazyn stereo
00:30 Multikino magazyn stereo
00:55 Uwaga! magazyn stereo
01:15 Nocne igraszki interaktywny program rozrywkowy stereolive
02:15 Telesklep
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mudnial - mag.
09.00 Australijskie oceniania (4) - serial dokumentalny
09.30 Brit Awards 2006
10.30 Jesteś moim życiem (116) - telenowela
11.35 Kamienica - program rozrywkowy
12.35 VIP - wydarzenia i plotki
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Power Rangers (491) - serial animowany
15.40 Młodzieńcza miłość (92) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (83): Seks i misja - serial obycz.
17.50 Za wszelką cenę - reality show
18.55 Jesteś moim życiem (117) - telenowela
20.00 Tajemniczy element (14) - serial SF
21.00 Brit Awards 2006
22.05 Inaczej niż w raju - komediodramat, RFN/USA 1984
00.00 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
00.45 Talk2Szok - talk show
01.40 Muzyczne listy - program muzyczny
02.40 FIFA Futbol Mundial - mag.
03.00 V-max - mag. motoryzacyjny
03.25 Ja tylko pytam - talk show
04.10 Zakończenie programu
05:55 Maraton Uśmiechu program rozrywkowy stereo
06:25 Telesklep
07:25 Maraton Uśmiechu program rozrywkowy stereo
07:55 Medicopter 117 serial sensacyjny
08:55 Grzesznica telenowela obyczajowy stereo
09:45 Lekarze marzeń serial obyczajowy stereo
10:45 Przystanek Alaska serial obyczajowy stereo
11:40 Święty Walenty rozdaje prezenty! konkurs interaktywny stereo
11:45 Strażnik kasy interaktywny program rozrywkowy stereo
12:45 Telesklep
14:05 Grzesznica telenowela obyczajowy stereo
15:00 Święty Walenty rozdaje prezenty! konkurs interaktywny stereo
15:05 Maraton Uśmiechu program rozrywkowy stereo
15:35 Maraton Uśmiechu program rozrywkowy stereo
16:05 Drew Carey Show serial komedia
16:35 Pępek świata serial komedia stereo
17:05 Lekarze marzeń serial obyczajowy stereo
18:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! konkurs interaktywny stereo
18:10 Przystanek Alaska serial obyczajowy stereo
19:10 Drew Carey Show serial komedia
19:40 Pępek świata serial komedia stereo
20:10 Brygada ratunkowa serial sensacyjny stereo
21:10 Mężczyźni nie odchodzą film obyczajowy
23:35 Party na słodko
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka ; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Zdarzyło się - Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Polskość; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Mój pierwszy raz ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Biografie - Zbigniew Zapasiewicz; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Klan - odc.1176; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 619; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tam gdzie jesteśmy - Polskie losy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 M jak miłość - odc. 423; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Defekt - odc. 6/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka ; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Unijnym traktem - Czas biomasy; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan - odc.1176; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:40 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Jest takie miejsce - Góra Sieradowicka i okolice; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Z archiwum IPN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Wyprawa profesora Gąbki - odc.1 - Tajemnicza noc; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 619; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Cierpienie ciała i duszy; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:55 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Wiedźmy - odc. 11/13 - Lokal numer 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 To jest temat - Pustelnik; Dla małoletnich od lat 7
22:35 A zaczęło się wszystko na Kresach...; film dokumentalny; reż.:Ewa Szprynger; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Klan - odc.1176; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Jest takie miejsce - Góra Sieradowicka i okolice; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Z archiwum IPN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa profesora Gąbki - odc.1 - Tajemnicza noc; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 619; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Cierpienie ciała i duszy; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:45 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Wiedźmy - odc. 11/13 - Lokal numer 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 To jest temat - Pustelnik; Dla małoletnich od lat 7
04:20 A zaczęło się wszystko na Kresach...; film dokumentalny; reż.:Ewa Szprynger; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zacisze gwiazd - Zofia Czerwińska; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Na Łyczaków gdy wyliziesz...; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Jimi Hendrix - The Band of Gypsys (Jimi Hendrix - The Band of Gypsys); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); reż.:Bob Smeaton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Archiwum Jazzu i Rocka - Szukamy przebojów "Polskich Nagrań"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Więcej niż fikcja - Blue suede shoes (Blue suede shoes); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1980); reż.:Clark Curtis; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Filmy Cień -Sen; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Bykowi chwała; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Królowa Bona - odc. 10; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wakacje pana Hulot (Vacances de Monsieur Hulot); komedia kraj prod.Francja (1953); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Nathalie Pascaud, Michele Rolla, Valentine Cemax, Louis Perrault; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kobiela na plaży; film TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Patricia Barber - koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Kino krótkich filmów - Wyrok; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Czesław Wołłejko - aktor i poeta; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Studio TVP Kultura - Telekino ; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Telekino - Aktorka; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Telekino - Gościnny występ; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Luty z Hrabalem - Skowronki na uwięzi (Skrivanci na niti); komedia kraj prod.Czechosłowacja (1969); reż.:Jirí Menzel; wyk.:Zora Jiráková, Jirina Trebická, Rudolf Hrusínský, Stella Zázvorková, Vlastimil Brodský, Otakar Brousek, Václav Neckář, Eva Rubínová, Jitka Zelenohorská, Eva Blazková; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Upadek Muru Berlińskiego - cz. 11 (Fall of the Wall /11/); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 12
22:20 Upadek Muru Berlińskiego - cz. 12 (Fall of the Wall /112/); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 12
22:35 Glenn Gould w studiu nagrań (Glenn Gould on the record); film dokumentalny kraj prod.Kanada (1984); Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Strefa - Czytanie dramatu - Kaj i Cyganeczka; widowisko kameralne; Dozwolone od lat 18
23:35 Strefa - Studio alternatywne - rozmowa o filmie "Donikąd"; Dla małoletnich od lat 16
23:45 Strefa - Donikąd (Nowhere); dramat kraj prod.Francja, USA (1997); STEREO, Dozwolone od lat 18
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kino nocne - Sex Pistols: Wściekłość i brud (The Filth and the Fury); film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2000); reż.:Julien Temple; wyk.:Paul Cook, Steve Jones, Johnny Rotten, Glen Matlock, Malcolm McLaren; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Flota Zjednoczonych Sił - Najlepsi śpiewają Voo Voo cz. 2; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Wielkie chwile polskiego futbolu.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Sportowa niedziela
11:00 Puchar Świata w skokach narciarskich - Willingen
13:00 Papa Stamm
14:00 Turniej EIHC: Polska - Litwa
15:35 Jeden na jeden - Wojciech Luto; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Wielkie chwile polskiego futbolu.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Z archiwum TVP - Wunderteam; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Magazyn Everton TV
18:00 Angielska Premiership - Everton - Blackbum
19:45 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Grand Prix Polski w pływaniu - Warszawa
20:40 4 4 2
21:30 Magazyn Olimpijski; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Ekstraklasa siatkarek: Muszynianka Fakro Muszyna - PTPS Nafta Piła
00:25 Zakończenie programu
06:00 Miś Uszatek serial animowany odc. 28
06:10 Miś Uszatek serial animowany odc. 29
06:20 Miś Uszatek serial animowany odc. 30
06:30 Tabaluga serial animowany odc. 2
06:55 Krecik serial animowany odc. 1
07:05 Olinek Okrąglinek Piosenka serial animowany odc. 27
07:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 59
07:55 Pingu serial animowany odc. 83
08:00 Noddy serial animowany odc. 73
08:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
08:15 Pomysłowy Dobromir serial animowany odc. 6
08:25 Pingu serial animowany odc. 95, 96
08:35 Reksio serial animowany odc. 42
08:45 Reksio serial animowany odc. 43
09:00 Zdjęciaki serial animowany odc. 3
09:05 Listonosz Pat serial animowany odc. 23
09:20 Czerwony traktorek serial animowany odc. 10
09:30 Hydronauci serial animowany odc. 16
09:45 Bracia koala serial animowany odc. 16
10:00 Świat Elmo serial animowany odc. 35
10:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 35
10:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 4
10:45 Sesame English serial animowany odc. 27
11:00 Noddy serial animowany odc. 73
11:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
11:15 Pomysłowy Dobromir serial animowany odc. 5
11:25 Pingu serial animowany odc. 93, 94
11:35 Wyprawa profesora Gąbki serial animowany odc. 40
11:45 Reksio serial animowany odc. 41
12:00 Mały pingwin Pik-Pok serial animowany odc. 15
12:15 Tęczowe rybki serial animowany odc. 43
12:30 Kacze opowieści serial animowany odc. 19
13:00 Dziwny świat kota Filemona serial animowany odc. 16
13:10 Pszczółka Maja serial animowany odc. 17
13:35 Clifford serial animowany odc. 8
14:00 Miś Uszatek serial animowany odc. 25
14:10 Miś Uszatek serial animowany odc. 26
14:20 Miś Uszatek serial animowany odc. 27
14:30 Tabaluga serial animowany odc. 1
14:55 Przygody Bolka i Lolka serial animowany odc. 69
15:05 Olinek Okrąglinek Piosenka serial animowany odc. 26
15:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 61
15:55 Pingu serial animowany odc. 82
16:00 Zdjęciaki serial animowany odc. 2
16:05 Listonosz Pat serial animowany
16:20 Czerwony traktorek serial animowany odc. 9
16:30 Hydronauci serial animowany odc. 15
16:45 Bracia koala serial animowany odc. 15
17:00 Świat Elmo serial animowany odc. 34
17:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 34
17:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 3
17:45 Sesame English serial animowany odc. 52
18:00 Mały pingwin Pik-Pok serial animowany odc. 16
18:15 Tęczowe rybki serial animowany odc. 44
18:30 Kacze opowieści serial animowany odc. 20
18:55 Przygody kota Filemona serial animowany odc. 4
19:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 34
19:30 Clifford serial animowany odc. 9
05:30 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 74)
06:25 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 77)
06:50 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 78)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:25 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 87)
08:25 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 5)
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Błękitna płetwa - film/dramat Australia 1978
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 79)
13:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 80)
13:45 Telezakupy - program/Telezakupy
14:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 5)
15:15 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 72)
16:15 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 6)
17:10 Prognoza pogody - program/pogoda
17:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 88)
18:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 6)
19:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:30 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Wszyscy wygrywają - film/dramat kryminalny USA 1990
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Wydział do spraw specjalnych - serial/kryminalny Kanada 2003 (odc. 34)
23:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 11)
00:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:30 Powiedz mi co lubisz - film/erotyczny USA 2002
02:10 Rybia nocka - program/inne