FANDOM


Logo

05:40 TELEZAKUPY; STEREO
05:55 Była sobie Ziemia - Cenna woda na Ziemi, odc. 10 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:30 Marta mówi! - Martę swędzi, odc. 21 (Itchy Martha); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Kawa czy herbata? - Moja niedziela - w tym: Wiadomości g. 9:30
Pogoda g. 9:35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:25 Dora poznaje świat - odc. 19 (.); serial animowany kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 SpongeBob Kanciastoporty - Walentynki, odc. 16 (Valentine's Day); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:20 iCarly - odc. 21 (.); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański kraj prod.Watykan (2012); STEREO, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:55 Blaszany Bohater - cz. 3 (Tin Man ep. 3); serial kraj prod.USA (2008); reż.:Nick Willing; wyk.:Zooey Deschanel, Kathleen Robertson, Anna Galvin, Richard Dreyfuss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 41 - Zbrodnia w bibliotece -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2357; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Obłędny rycerz odc. 32 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / A Knight To Remember ep. 32); serial animowany kraj prod.USA (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Biegi narciarskie - Kronika Pucharu Świata - Czechy; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:25 Blondynka - odc. 9/13 - Powrót woltyżerki -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Hit na niedzielę - Naga prawda o miłości (Truth About Love); film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:John Hay; wyk.:Jennifer Love Hewitt, Dougray Scott, Jimi Mistry; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Dynastia Tudorów - odc. 1 (Tudors, The, ep. 1) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); wyk.:Jonathan Rhys Meyers, Henry Cavill, Natalie Dormer, Nick Dunning; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Dynastia Tudorów - odc. 2 (Tudors, The, ep. 2) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); wyk.:Jonathan Rhys Meyers, Henry Cavill, Natalie Dormer, Nick Dunning; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Kolekcja kinomana - Gniew; film sensacyjny kraj prod.Polska (1997); reż.:Marcin Ziębiński; wyk.:Artur Żmijewski, Renata Dancewicz, Rafał Maćkowiak, Arkadiusz Walkowiak, Wojciech Czarny, Karol Wałkowski, January Brunov, Cezary Żak, Agnieszka Trawniczek; Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia
Logo-2

05:45 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Nie tylko dla pań - Niezwykłe zwierzęta - Delfin, który widzi dźwiękami - odc. 4 / 10 (Extraordinary animals - seria 2 - ep. 4 / 10); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Miko Reilly; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Ostoja - odc. 83; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 M jak miłość - odc. 888; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 M jak miłość - odc. 889; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Barwy szczęścia - odc. 701 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Barwy szczęścia - odc. 702 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Miesiąc z National Geographic - Barwy podwodnego świata - odc. 3 / 3 (Watercolours ep. 3 / 3); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:Guy Chaumette; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Nove Mesto - 4x5 km ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
11:15 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Nove Mesto - 4x5 km kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Ekstrasy - Kabaretowy Klub Dwójki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Rozum -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Makłowicz w podróży (85) Irlandia Północna - "Tropem legend"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 1925; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Wajrak na tropie - Wąż jak ręka drwala -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Szansa na sukces - Koncert Laureatów 2011 (3); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Na dobre i na złe - odc. 472 - Zanim będzie za późno; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Kultura, głupcze (19); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:55 Tak to leciało! - kulisy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Tak to leciało! - (109); teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kabaretowy Klub Dwójki - Czy kochamy seriale? (55); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Głęboka woda - odc. 10/13 "Eurosieroty" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej (Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie cz. 1); Dla małoletnich od lat 12
22:30 WOK - Wszystko o Kulturze (18); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Made in Poland - Miłosz Sounds:  Wojciech Ziemowit Zych - "Postgramatyka Miłosza.... Teraz szukajcie go w gajach i puszczach słownika"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Studio filmowe Dwójki - Noc Świętego Mikołaja -  txt. str. 777 AD; film TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Oczy niebieskie; film obyczajowy kraj prod.Polska (1994); reż.:Waldemar Szarek; wyk.:Grzegorz Damięcki, Magdalena Wójcik, Magdalen Zawadzka, Gustaw Holoubek, Sławomir Orzechowski, Janusz Michałowski, Radosław Pazura; Dla małoletnich od lat 16
02:25 Ktokolwiek widział... (Do You Know Me(Have You Seen Me)); thriller kraj prod.USA (2008); reż.:Penelope Buitenhuis; wyk.:Rachelle Lefevre, Jeremy London, Ted Whittall, Lynda Boyd, Kevin McNulty, Gina Chiarelli; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej (Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie cz. 1); Dla małoletnich od lat 12
04:15 Biedni milionerzy - odc. 7/12 Gorzkie pigułki (Arme Millionaere (Poor Millionairs) ep. Bittere Pillen); serial kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia
TVP Info

07:00 Tajemnice III RP: Balcerowicz i jego ludzie (17)

07:30 Serwis info

07:39 Pogoda

07:45 Program lokalny

08:30 Serwis info

08:41 Pogoda

08:45 Program lokalny

09:00 Polska według Kreta: Zawoja (19) - magazyn turystyczny

09:30 Serwis info

09:50 Pogoda

09:55 Serwis sportowy

10:00 Głos mediów

10:35 Serwis info

10:49 Pogoda

10:55 Serwis sportowy

11:00 Tu Kultura - magazyn kulturalny

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info - podsumowanie tygodnia

12:30 Serwis info

12:51 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Prawdę mówiąc

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Wierzę, wątpię, szukam

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Reportaż TVP Info: Dziękujemy, Pani Wisławo

15:15 Reportaż TVP Info: Czas ojców

15:30 Serwis info

15:49 Pogoda

16:00 Teleplotki

16:30 Serwis info

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Listy gończe: Kiedyś powiem ci, co się stało (41)

20:30 Serwis info

20:43 Pogoda

20:51 Młodzież kontra

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:30 Serwis info

22:53 Pogoda

23:01 Sportowa niedziela

23:24 Operacja życie (3)

23:50 Operacja życie (4)

00:25 Tu Kultura - magazyn kulturalny

00:51 Głos mediów

01:25 Serwis info

01:48 Pogoda

01:55 Sportowa niedziela

02:13 Polska według Kreta: Zawoja (19) - magazyn turystyczny

02:40 Młodzież kontra

03:22 Reportaż TVP Info: Dziękujemy, Pani Wisławo

03:35 Reportaż TVP Info: Czas ojców

03:50 Eurosąsiedzi (55)

04:05 Operacja życie (3)

04:30 Operacja życie (4)

05:00 Listy gończe: Kiedyś powiem ci, co się stało (41)

05:27 Teleplotki

120px-Logo Polsat.svg

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Przygody Animków (78)

07:45 Przygody Animków (79)

08:15 Miś Yogi (19)

08:25 Miś Yogi (20)

08:35 Miś Yogi (21)

08:45 Pinky i Mózg (11)

09:15 Pinky i Mózg (12)

09:45 Scooby-Doo (7)

10:15 Sylwester i Tweety na tropie (8)

10:45 Zathura. Kosmiczna przygoda - film familijny (USA,2005)

12:50 Małpiszon - komedia fantasy (USA,2001)

14:45 Atomowy amant - komedia (USA,1999)

17:00 Kabareton na Topie

17:45 Pamiętniki z wakacji (12)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Państwo w państwie (17) - program publicystyczny

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 8 (170)

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 8 (171)

22:00 Kości 4 (81)

23:00 Głosy (10)

00:00 Kolor zbrodni - thriller (USA,2006)

02:20 Magazyn sportowy

04:00 Tajemnice losu

04:45 TV Market

Logo-19

05:40 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 Maja w ogrodzie (7)

08:25 Akademia ogrodnika (7)

08:30 Dzień dobry TVN

11:00 Wojciech Cejrowski. Boso: Warownia (6)

11:45 Co za tydzień

12:25 Przepis na życie 2 (22)

13:35 Mam talent! 4

15:20 Ugotowani 2

16:20 Rozbitkowie - komedia (USA,2005)

18:00 Milion w minutę

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Nie lubię poniedziałku - komedia obyczajowa (Polska,1971)

22:10 Przepis na życie 2 (23)

23:05 Szpital Miłosierdzia (22-ost.)

00:00 Egzorcysta - horror (USA,1973)

02:35 Arkana magii

03:55 Uwaga!

04:10 Rozmowy w toku

05:00 Nic straconego

TV4

05:25 Spadkobiercy - program rozrywkowy

06:15 V Max - magazyn motoryzacyjny

06:45 Dekoratornia

07:15 Dzieci natury - serial przyrodniczy (Francja,1999)

07:50 Dzieci natury - serial przyrodniczy (Francja,1999)

08:25 Ryzykanci 5 (8)

09:25 Franklin i Zielony Książę - film animowany (Kanada,2000)

11:00 Galileo EXTRA (4) - program popularnonaukowy

12:00 Trzystu walecznych (2-ost) - film dokumentalny (USA,2007)

13:00 Dekoratornia

13:30 Dzieci natury - serial przyrodniczy (Francja,1999)

14:10 Spadkobiercy - program rozrywkowy

15:10 Spadkobiercy - program rozrywkowy

16:10 Dragons' Den, czyli jak zostać milionerem (12) - program rozrywkowy

17:10 Zostańcie ze mną - dramat obyczajowy (USA,1986)

19:00 Galileo EXTRA (5) - program popularnonaukowy

20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

21:00 Biali nie potrafią skakać - komedia (USA,1992)

23:25 Sugar Hill - film sensacyjny (USA,1994)

02:00 Władca życzeń 3: Miecz sprawiedliwości - horror (Kanada,USA,2001)

03:45 TV Market

04:00 To był dzień

04:50 Zakończenie programu

SK PULS 1012

06:00 MdM (43) - program rozrywkowy

06:40 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy

07:40 Taki jest świat - program rozrywkowy

08:30 Steve Irwin - łowca krokodyli (6) - serial przyrodniczy

09:30 Niebezpieczne spotkania (2) - serial przyrodniczy

10:50 Sabrina, nastoletnia czarownica - film animowany (USA,2002)

12:30 Przyjaciele na śmierć i życie - film familijny (Norwegia,2005)

14:30 Na psa urok - film familijny (USA,2006)

16:30 Pogromca duchów - komedia przygodowa (Niemcy,2011)

18:30 Myszorki na prerii (14)

19:00 Zwariowane melodie (127-129)

19:30 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (10)

20:00 Totalna zagłada (2-ost.) - film katastroficzny (Wielka Brytania,Kanada,RPA,2007)

22:00 Niezwykłe przypadki medyczne (6) - serial dokumentalny

23:00 Podniebny horror (10) - serial dokumentalny

00:00 Gliniarz z Memphis (9)

01:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

02:00 Dom: Jak się łowi dzikie ptaki (8)

04:00 Zobacz to!

SK TVN7

04:50 W roli głównej: Małgorzata Niezabitowska

05:20 Pascal: po prostu gotuj

05:50 Happy Hour (3)

06:20 Happy Hour (4)

06:50 Mango

08:55 Teoria wielkiego podrywu 2 (20)

09:25 Teoria wielkiego podrywu 2 (21)

09:55 Tajemnice Smallville (9)

10:50 Gaduła - film familijny (USA,2009)

12:35 Uwolnić orkę 2 - film przygodowy (Francja,USA,1995)

14:35 Był sobie łajdak - western (USA,1970)

17:05 Pod osłoną nocy (9)

18:00 Agenci NCIS (14)

19:00 Niania: Niania u sułtana (104)

19:30 Niania: Zaręczyny (105)

20:05 Hity na niedzielę: Stan zagrożenia - film sensacyjny (USA,1994)

22:55 Mentalista (8)

23:50 Hity na niedzielę: Zamach - film sensacyjny (USA,1987)

01:35 Arkana magii

03:40 Misja Martyna - extra (1)

04:10 Misja Martyna - extra (2)

04:40 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:05 Plebania - odc. 1823; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Plebania - odc. 1824; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Plebania - odc. 1825; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Plebania - odc. 1826; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Plebania - odc. 1827; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Słoneczna włócznia - odc. 13 - Najważniejszy mecz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Jak to działa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Nasi w Hollywood. Komputerowa Magia Ekranu; film dokumentalny; reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański kraj prod.Watykan (2012); STEREO, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Wojciecha w Mikołowie; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (16) gość: Katarzyna Pakosińska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.1; widowisko; STEREO
15:50 Salon Polonii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Wideoteka dorosłego człowieka - (7); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Skarby nieodkryte; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 M jak miłość - odc. 873; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rezydencja - odc. 44 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Rezydencja - odc. 45 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Noddy w krainie zabawek - Robot i Gobliny, odc. 44 (Whiz and the goblins); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:20 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 62* - Przymus rekreacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Szansa na sukces - Koncert Laureatów 2011 (1); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Salon Polonii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 873; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Noddy w krainie zabawek - Robot i Gobliny, odc. 44 (Whiz and the goblins); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Ranczo - odc. 62* - Przymus rekreacji; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Wideoteka dorosłego człowieka - (7); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Kulturalni PL (75); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
TV6 logo.svg-1-

09:30 Różowa Pantera (31)

09:50 Różowa Pantera (32)

10:20 TV Market

10:55 Muzyczne listy

12:05 Dennis rozrabiaka (78)

12:30 M.A.S.K. (22)

13:05 Inspektor Gadżet (1)

13:30 M.A.S.K. (23)

14:00 Mam talent! - wersja amerykańska (24)

15:00 Idol - wersja amerykańska (5)

15:55 Idol - wersja amerykańska (6)

16:55 Nieznane oblicze T-Reksa - film przyrodniczy (USA,2001)

18:00 Komisarz Alex (17)

19:00 Komisarz Alex (18)

20:00 Big Brother 4.1 - ring - reality show

20:30 Big Brother 4.1 - ring: Wyniki - reality show

21:40 W czepku urodzeni - komedia (Włochy,USA,1983)

23:55 Włatcy móch 6: Kreha rzycia (71)

00:25 Włatcy móch 6: Pszesóhanie (72)

00:55 Regina (3)

01:20 Regina (4)

01:45 J & J - czyli Jola i Jarek (2)

02:30 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 1. rundy fazy play-off

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 1. rundy fazy play-off

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 1. rundy fazy play-off

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 1. rundy fazy play-off

11:00 Sport Flash

11:05 FIFA Futbol Mundial

11:30 Magazyn snowboardowy

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1. rundy fazy play-off

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1. rundy fazy play-off

14:00 Sport Flash

14:05 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym

14:30 Siatkówka kobiet: PlusLiga kobiet - mecz: Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga kobiet - mecz: Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała

16:30 Magazyn golfowy

17:00 Sport Flash

17:05 Magazyn alpejski

17:30 Piłka ręczna: PGNiG Superliga Mężczyzn - mecz: NMC Powen Zabrze - Orlen Wisła Płock

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga Mężczyzn - mecz: NMC Powen Zabrze - Orlen Wisła Płock

19:30 Atleci

20:00 Sport Flash

20:05 Trans World Sport

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS UWM Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

22:00 Sport Flash

22:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS UWM Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1. rundy fazy play-off

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

09:00 Teenage lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 ESKA PL

11:00 Weekend z Jankesem

11:05 J & J Fashion Show

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Multipremier

12:30 Poranny WF - program rozrywkowy

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Fejslista

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 ESKA Games - magazyn komputerowy

14:30 Klipy Non Stop

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Web Chart

18:00 Backstage Party

18:30 Klipy Non Stop

19:00 World Lista

21:00 Hity na czasie

00:00 Klipy Non Stop

TVP KULTURA-logo-165549B8BD

08:00 Informacje kulturalne

08:15 Preludium op. 13 (1/2)

09:00 "Credo" - Krzysztof Penderecki - koncert (Polska,2003)

10:00 Informacje kulturalne

10:10 Dokument tygodnia: Żywot Franciszka, czyli osioł i pół - film dokumentalny (Polska,2005)

10:45 Żółta bluzka ze spadochronu - film dokumentalny (Polska,2008)

11:20 35 minut piosenki - koncert (Polska,1961)

12:00 Co Ty wiesz o filozofii: Rozmowa (7)

12:25 W pogoni za sławą - komediodramat (USA,2006)

14:10 Waglewski i Maleńczuk - koncert 12. Festiwalu Gwiazd w Gdańsku - koncert

14:30 Sceny z życia smoków: Urodziny (6)

14:45 Dixie: W krainie błot (6)

14:55 Fortele Jonatana Koota: Węzeł Kootyjski (6)

15:15 "Przeklęte tango!". Daniel Melingo na zamku w Janowcu - koncert w ramach Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" 2011 - Kazimierz Dolny/Janowiec nad Wisłą

16:20 Tygodnik kulturalny

17:10 Niedziela z... Mają Ostaszewską (1)

17:40 Niedziela z... Mają Ostaszewską: Patrzę na ciebie, Marysiu - film obyczajowy (Polska,1999)

18:55 Niedziela z... Mają Ostaszewską (2)

19:35 Niedziela z... Mają Ostaszewską: Prymas. Trzy lata z tysiąca - dramat obyczajowy (Polska,2000)

21:20 Niedziela z... Mają Ostaszewską: Chciałam ci tylko powiedzieć... - sztuka Małgorzaty Imielskiej (Polska,2006)

22:25 Więcej niż fikcja: Pieski świat - film dokumentalny (Włochy,1962)

00:10 Co Ty wiesz o filozofii: Rozmowa (7)

00:20 Kino nocne: Popioły (2-ost.) - dramat historyczny (Polska,1965)

02:30 Nazywają nas modsami - film dokumentalny (Szwecja,1968)

04:10 Pasmo kontemplacyjne (5)

05:50 Zakończenie programu

SK TVPHIST

08:00 Epitafium dla króla - felieton (Polska,1993)

08:15 Ex libris

08:30 Sonda: Nie do ukrycia - program popularnonaukowy

09:00 Tajemnice Watykanu: Papieskie gospodarstwo (6)

09:40 Polska i świat z historią w tle: Historia pewnego pomnika - reportaż

10:00 Chłopi: Scheda (11/13)

11:00 Polska i świat z historią w tle: Zatrzymany czas - reportaż

11:20 Ex libris

11:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Narty ze smakiem

12:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

12:35 Z archiwum IPN: Ostatni...

13:05 300% normy - teleturniej

13:45 Jezioro Bodeńskie - dramat obyczajowy (Polska,1985)

15:10 Spór o historię. Galicja - oaza wolności? - debata

15:50 Ex libris

16:10 Nasz pan Janek - film dokumentalny (Polska,1998)

16:45 Bez retuszu: Moje dobre imię - reportaż

17:15 Kobiety Białego Domu: Dolly Madison

17:30 Chłopi: Powroty (12/13)

18:30 Sonda: Mikrolity - program popularnonaukowy

19:05 Dziennik Telewizyjny - 12.02.1989

19:40 Powtórka z życia: Ach te zimy

20:00 Dama kameliowa - melodramat (Polska,1994)

21:45 Ex libris

22:00 Kobiety Białego Domu: Abigail Fillmore

22:20 Na życzenie widzów: Sensacje XX wieku: Czerwona orkiestra

23:20 Dziennik Telewizyjny - 12.02.1989

23:55 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.