FANDOM


Tvp1 logo

06:30 Proszę o odpowiedż
06:45 Przystanek Unia - program publicystyczny
07:35 Mapeciątka (58) - serial
08:05 Królewicz Żabka - film
09:00 Teleranek
09:25 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk!
10:00 Nowe przygody Flippera
10:50 Od przedszkola do Opola
11:25 Otwarte drzwi - program religijny
12:00 Anioł Pański
12:15 Czasy - program religijny
12:25 Tydzień - aktualności
13:00 Wiadomości
13:10 Poszukiwacze skarbów - teleturniej
13:35 Kołty siedmiu wspaniałych - western USA 1969
15:20 Grand Prix MTB - kolarstwo górskie
15:40 Bezpieczna Jedynka
16:00 Złączeni Europą - reportaż
16:25 W dowód przyjaźni - reportaż Polska 1997
17:00 Teleexpress
17:20 Dziennik telewizyjny - program rozrywkowy
17:35 Lokatorzy - serial
18:05 Śmiechu warte
18:30 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:05 Ofiara miłości - thriller USA 1993
21:40 Aniołki (5) - serial dokumentalny Polska 2002
22:10 Kto zabił ciotkę Cookie? - film obyczajowy USA 1999
00:05 Sportowa Jedynka
00:30 Cracovia Maraton - studio sport
00:55 Niegrzeczne aniołki (15)- serial kom. USA 1998
01:15 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07:05 Matki, żony i kochanki (4) - serial obycz. Polska 1998
07:55 Słowo na niedzielę - program religijny
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość (68) - serial obycz. Polska 2002
09:50 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy
10:20 Wyprawa z National Geographic - film dokumentalny USA 1997
11:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
11:45 Matury - felieton
12:00 Parada europejska- program rozrywkowy
12:10 Kocham wszystkie kobiety
13:40 Parada europejska - program rozrywkowy
14:00 Familiada - teleturniej
14:30 Złotopolscy - telenowela
15:00 Szansa na sukces
16:00 Na dobre i na złe (103) - serial obycz. Polska 2002
17:00 Święta wojna (104) - serial kom. Polska 2002
17:30 7 dni świat
18:00 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Parada europejska- program rozrywkowy
19:00 Gol- magazyn piłkarski
20:00 Bogusław Kaczyński przedstawia - program artystyczny
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:28 Pogoda
21:35 Jest jak jest (5) - serial obycz. Polska 1994
22:10 Złodziejki chleba - spektakl teatralny 2002
23:35 Turniej tenisowy
00:35 Świadek wojny - dramat wojenny Izrael/USA 1986
02:15 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Disco Polo Live
7.00 4x4 - magazyn motoryzacyjny
7.30 Magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Smocze opowieści - serial animowany
8.30 Piesek Pochini (12)- serial animowany
8.55 Hugo - program dla dzieci
9.30 Młody Herkules (38) - serial fantastyczny
9.55 Disco Relax
11.00 Słoneczny patrol (112) - serial przygodowy
11.55 Słoniom na ratunek - film USA (1998)
13.40 Largo (18)
14.35 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program rozrywkowy
15.05 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dokumentalny
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Polski Monopol Loteryjny Fortuna
16.05 Drogówka - magazyn
16.30 Bar - reality show
17.40 VIP (58) - serial USA
18.30 Bar - reality show
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19 10 Życiowa szansa - teleturniej
20.00 Idol - program rozrywkowy
21.00 Wieczór filmowy z kawą Gala: Skrawki życia - film USA (1995)
21.30 Losowanie LOTTO
23.15 Idol
23.30 Magazyn sportowy - program rozrywkowy 
1.00 Magazyn Ligi Mistrzów
2.00 Muzyka na BIS
Logo-19

5.55 Telesklep
7.25 Laboratorium Dextera (29) - serial animowany dla dzieci
7.50 Taniec na księżycu - film rodzinny, Kanada/Czechy
9.25 Tak nieliczni - film wojenny USA
11.45 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
12.45 Północ Południe (11/24] - serial obyczajowy USA
13.45 Galaktyka - teleturniej
14.15 Król przedmieścia (6) - serial komediowy, Polska
15.05 Co za tydzień - magazyn
15.15 Pihon i on - komedia USA (1996)
17.05 Wielki Mecz: Polscy Artyści - TVN
19.05 TVN Fakty
19.25 Sport
19.25 Pogoda
19.35 Milionerzy - teleturniej
20.25 Reality show
21.35 Pod napięciem - talk-show
22.05 Superwizjer - magazyn
22.35 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.05 Noktowizjer magazyn
23.45 Ale plama - program rozrywkowy
0.15 Reality show
1.15 Nic straconego - powtórki programów
Tvp3-krakow.svg

7:00 Fraglesy (74) - serial dla dzieci
7:30 Kurier
7:35 Tęczowy domek-film dla dzieci,27/40
8:00 Kronika Świętokrzyska
8:10 Bzik kontrolowany-program dla dzieci i młodzieży
8:40 Kalejdoskop sportowy
9:00 Ponad czasem (8) - australijski serial
9:30 Kurier
9:45 Teleplotki
10:15 Co słychać doktorku?-magazyn
10:30 Kurier
10:35 Sukces-polski film dokumentalny 6/9
11:30 Kurier
11:35 Konie-ang. film dokumentalny 1987,4/6
12:30 Kurier
12:35 Portrety
13:00 Nowe miasto-program publicystyczno kulturalny
13:30 Rola
13:45 Wiara i życie
14:10 Dzielnice Krakowa
14:25 Warto wiedzieć
14:30 Kurier
14:35 Podwodne łowy -film dokumentalny
15:30 Kurier
15:40 Bliżej Europy
16:00 Zdrowy Kraków-program publicystyczny
16:10 Nowe miasto-retrospekcje
16:15 Bezpieczny Kraków-program publicystyczny
16:25 Warto wiedzieć
16:30 Kurier
16:45 Skoda Auto Grand Prix MTB
17:15 Książka tygodnia
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Kronika
18:20 Regiony kultury-magazyn informacyjny
18:30 Podpowiedzi w plenerze
18:50 Nowe miasto-retrospekcje
18:55 Warto wiedzieć
19:00 Polska liga koszykówki
20:30 Kurier
20:45 Od niedzieli do niedzieli
21:30 Kurier
21:15 Sprawozdawczy magazyn sportowy
21:30 Kurier
21:45 Kronika
22:00 Dzielnice Krakowa
22:15 Kocham cię życie-program publicystyczny
22:30 Kurier
22:35 Chandler i spółka-ang. serial fabularny, 5/6
23:30 Kurier
23:45 Set, mecz-magazyn siatkarski
0:05 Koncert-Lenny Kravitz
1:00 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

06:00 Smok Castillo (2) - serial anim.
06:30 Ania z Zielonego Wzgórza (9) - serial anim.
07:00 Lasy Gondwany - film dokumentalny
07:30 Małpi interes - komedia
09:00 Smok Castillo (3) - serial anim.
09:30 Ania z Zielonego Wzgórza (10)
10:00 Więzień korporacji Zenda - komedia
12:00 KINOmaniaK
12:30 INFORmator prawny
12:45 INFORmator gospodarczy
13:00 A kuku - program rozrywkowy
13:30 Super VIP - magazyn
14:00 Tam, gdzie niedźwiedzie zimują - film przygodowy
16:00 Tajne przez poufne (24) - serial
16:50 Bill Cosby i straszne dzieciaki (3) - serial kom.
17:45 Dziennik
17:58 Informacje sportowe
18:02 Prognoza pogody
18:05 Maggie Winters (11) - serial kom.
18:35 Nowe wcielenie (3) - serial sensac.
19:30 Muppety i ich goście (5)
20:00 Moskiewski twist - komedia
21:50 Drogówka - magazyn policyjny
22:20 Supergol - magazyn piłkarski
22:55 Wokanda - program dokumentalny
23:25 Diagnoza: morderstwo 3 (9) - serial kryminalny
00;25 Gangster i policjant - film sensacyjny
02:20 Super VIP
02:50 Strefa P
03:20 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08

06:30 Telesklep
08:30 Delfy (6) - serial anim.
08:55 Grupa specjalna EKO (3) - serial anim.
09:20 Yaiba, legendarny samuraj (27) - serial anim.
09:45 Dragon Ball (139) - serial anim.
10:10 Luzaki i kujony (41) - serial kom.
10:55 Nie do pary (11) - serial kom.
11:25 Czynnik PSI 3 (2) - serial fantastyczny
12:15 Kto ma zabić moją żonę? - komedia
13:50 Odkrywanie Antarktydy - film dokumentalny
14:45 Greenstone (3) - serial obycz.
15:40 Na wariackich papierach (11) - serial sensac.
16:35 Słoneczny patrol (25) - serial przyg.
17:25 Na ratunek - film przyg.
19:05 Jack i Jill (11) - serial obycz.
20:00 Bonanno - historia ojca chrzestnego (2) - miniserial
21:40 Prezydencki poker (8) - serial obycz.
22:30 Co za tydzień - magazyn
22:45 Zabić mandaryna - film sensac.
00:35 Bonanno - historia ojca chrzestnego (2) - miniserial

Tvpoloniaekran

6.20 M jak miłość (36) - serial TVP
7.10 Słowo na niedzielę
7.15 Folkowe granie - Graj Kapelo
7.35 Mieszkac w Korczewie - reportaz
7.45 Biografie - Inny - zycie Witolda Hulewicza
8.35 Mój Torun - reportaż
8.45 Niedzielne muzykowanie: Arcangelo Corelli
9.15 Szpieg w masce - film fabularny prod. polskiej
10.35 Opowieki z Nowego Testamentu (10) - Skarby w niebie - serial anim.
11.00 Zlotopoiscy (382, 383) - telenowela TVP
12.00 Aniot Panski
12.15 Czasy - katolicki magazyn informacyjny
12.25 Otwarte drzwi
13.00 Transmisja Mszy Świętej z kościoła św. Marcina w Kłomnicach
14.10 Czterej pancerni i pies [10] - serial TVP
15.10 Graj z Kuroniem - program kulinarny
15.40 Szept prowincjonalny - magazyn
16.05 Biografie - Inny - zycie Witolda Hulewicza
17.00 Teleexpress
17.20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17.30 M jak miłość (36) - serial TVP 
18.22 Pogoda
18.30 Panorama
18.50 Kochamy polskie seriale - teleturniej
19.15 Dobranocka: Przygody Bolka i Lolka
19.30 Wiadomoki
19.50 Pogoda
19.52 Sport
20.00 Nocne graffiti - film sans.
21.35 Szansa na sukces - Czarno-Czarni
22.30 Opowieść o Józefie Szwejku i jego drodze na front (4)
23.00 Grand Prix MTB - w Gluchołazach
23.30 Magazyn pilkarski Gol
0.25 M jak miłość (36) - serial TVP
1.15 Dobranocka za oceanem: Przygody Bolka i Lolka (16)
1.30 Wiadomości (powt.)
1.50 Pogoda
1.52 Sport
2.00 Złotopolscy (382, 383) - telenowela TVP
2.50 Wieczór z Jagielskim - talk-show
3.30 Nocne graffiti - film sens. prod. polskiej
5.05 Benefis Jana Kantego Pawlukiewicza (1)
6.00 Zakończenie programu
Puls logo 1

7.25 Non possumus [4] - film dok.
8.20 Kadzidlowy szlak - wyprawa do Jemenu - film dok.
9.15 Karolina i przyjaciele [2] - serial
9.40 Kacper i przyjaciele [6] - serial
10.05 Polska gola! - magazyn
10.15 Za wodospadem - film USA
12.00 Anioł Pański
12.20 Cala naprzód - komedia, Polska
14.00 Kuchnia polska - mag. kulinarny
14.30 Polak, katolik. obywatel
15.00 Zdarzylo się jutro [16] - serial USA
15.55 Rytm serca [18] - serial, Niemcy
16.45 Lista przebojów filmowych
17.15 Dotyk aniola [157] - serial USA
18.15 Rozkaz: wcielić się! - film USA
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport, pogoda
20.25 Detektyw w sutannie [39] - serial
21.25 Piątka u Semki - prog. publicystyczny
22.00 Polska gola! - magazyn
22.15 Pierwsza liga żużlowa - mecz: RKM Rybnik - Puls Start Gniezno
23.00 Lista przebojów filmowych
23.30 Real autoklub. pl
0.00 Polak, katolik, obywatel
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.