FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:15 Polityka przy kawie
08:35 Sąsiad na widelcu - /8/; magazyn kulinarny
09:20 Polska oczami orła  30'; film dokumentalny
09:55 Natura w Jedynce - Dzika Planeta.seria 2. Delfin. Grunt to rodzina. (Planet Wild. Dolphin Family Fortunes)  25'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
10:30 Moda na sukces - odc. 5975 (The Bold and the Beautiful ep. 5975); serial kraj prod.USA (2010)
11:00 Świat się kręci - /155/; widowisko publicystyczne
11:40 Miejsce z historią - Pszczyna - perła Górnego Śląska; cykl reportaży
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Przepis dnia - /107/; magazyn
12:45 Natura w Jedynce - Dzikie krainy Australii. Alpy Australijskie (Australia’s Wild Places. 1)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013)
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2878; teleturniej muzyczny
14:25 Galeria - odc. 160; serial obyczajowy TVP
15:00 Wiadomości
15:05 Pogoda
15:10 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
15:25 Okrasa łamie przepisy - Francuskie inspiracje; magazyn kulinarny
15:55 Drużyna A [ser. V] - odc. 1, Sąd wojskowy - Spec od efektów (The A - Team V, ep. 1, Dishpan Man, Court Martial - Part 1); serial kraj prod.USA (1986)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2879; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2586 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /156/; widowisko publicystyczne
19:20 Przepis dnia - /108/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:04 Biało - czerwoni; felieton
20:07 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Argentyny
20:10 Pogoda
20:15 Ławeczka w Unii - odc. 10. Dotacje dla radia i szkolenie -  txt. str. 777; serial TVP
20:25 Wielki Test o Europie
22:10 Audycje Komitetów Wyborczych
22:40 Downton Abbey III - odc. 5/8 (Downton Abbey III, ep. 5) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2012)
23:40 Pokuta (Atonement) -  txt. str. 777  117'; dramat obyczajowy kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2007)
01:55 Drużyna A [ser. V] - odc. 1, Sąd wojskowy - Spec od efektów (The A - Team V, ep. 1, Dishpan Man, Court Martial - Part 1); serial kraj prod.USA (1986)
02:55 Świat się kręci - /156/; widowisko publicystyczne
03:50 Notacje - Jadwiga Piłsudska - Jaraczewska. Mój ojciec; cykl dokumentalny
04:00 Klan - odc. 2586; telenowela TVP
04:25 Naszaarmia.pl; magazyn
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 503; serial TVP
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn
07:05 M jak miłość - odc. 504; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie
10:50 Sztuka życia - odc. 74 Joanna Orleańska; telenowela dokumentalna TVP
11:15 Barwy szczęścia - odc. 1124 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:50 Na dobre i na złe - odc. 282 Osobisty przypadek; serial TVP
12:50 Polacy w Rzymie i Watykanie  20'; cykl dokumentalny
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:55 Baron24 - odc. 5 - Protest -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
14:30 Dziedzice faraonów (Egypt revealed)  49'; serial dokumentalny kraj prod.USA (2008)
15:30 Panorama Kraj
15:40 Pogoda Kraj
15:45 Zaginiona - odc. 2/7 - Okup -  txt. str. 777; serial TVP
16:50 Rodzinka.pl - odc. 91 "Kobiety górą" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
17:20 Audycje Komitetów Wyborczych
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 11/80; teleturniej
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1124 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1125 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:45 M jak miłość - odc. 1063; serial TVP
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 797
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show;
22:50 Co słychać sąsiedzie?; reportaż
23:35 Operacja Samum -  txt. str. 777  88'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1999)
01:20 Aida - odc. 3/13; serial komediowy TVP
02:10 Co słychać sąsiedzie?  30'; reportaż
02:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
03:45 Zakończenie programu


Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:20 Świat według Kiepskich (72) - serial komediowy
8:55 Malanowski i partnerzy (267) - serial fabularno-dokumentalny
9:25 Malanowski i partnerzy (268) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (8) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (294) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (29) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (440) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (1899) - serial obyczajowy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (9) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (322) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (548) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1900) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (194) - serial komediowy
20:05 Megahit: Ghost Rider 2 - thriller SF, Zjednoczone Emiraty Arabskie/USA 2011
22:05 Pieskie szczęście - film sensacyjny, USA 2006
0:10 Bez skrupułów - dramat biograficzny, USA 2006
2:45 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6.00 Uwaga!
6.20 Mango
7.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
8.00 Dzień dobry TVN
11.10 Ukryta prawda - serial paradokumentalny
12.10 Szpital - serial paradokumentalny
13.10 W-11 - Wydział Śledczy - serial paradokumentalny
13.55 Ugotowani - program kulinarno-rozrywkowy
14.55 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
16.00 Rozmowy w toku
17.00 Ukryta prawda - serial paradokumentalny
18.00 Szpital - serial paradokumentalny
19.00 TVN Fakty, sport
19.50 Uwaga!
20.05 Na Wspólnej - serial obycz.
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial produkcji polskiej
21.30 Sama słodycz - serial obycz. produkcji polskiej
22.30 Surowi rodzice
23.30 Agenci NCIS: Los Angeles 2 - serial sensacyjny
0.30 Kamuflaż 2 - serial sens.
1.30 Co za tydzień
2.05 Uwaga!
2.20 Sekrety magii
3.40 Rozmowy w toku
4.40 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:10 Dyskretny urok trójkąta, czyli namiętne show
07:05 Nożem i widelcem - odc. 37 Grilowana karkówka z warzywami, babka z serkiem macarpone; magazyn kulinarny
07:25 Siedem stron świata - odc. 3/7 Rywale -  txt. str. 777; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie
10:45 Tygodnik.pl; magazyn
11:40 Galeria - odc. 152; serial obyczajowy TVP
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1077 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 9
12:35 Wiadomości
12:50 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
13:45 Made in Poland; teleturniej
14:20 Kulturalni PL - (192); magazyn
15:20 Naszaarmia.pl; magazyn
15:50 Złotopolscy - odc. 940* - Akceptacja też ma granice; telenowela TVP
16:20 Studio Wschód: Powroty na ziemię pradziadów
16:55 Galeria - odc. 152; serial obyczajowy TVP
17:20 Polonia w Komie - Pekin - Festiwal KP (472)
17:30 Teleexpress
17:50 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 9
17:55 Audycje Komitetów Wyborczych
18:10 Makłowicz w podróży - Podróż 40 Malta (149) "Waleczna Valletta"; magazyn kulinarny
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1077 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:25 Cafe Historia - Jak zostać świętym; program publicystyczny
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Czajka; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 9
20:50 Na sygnale - odc. 11/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21:20 Na sygnale - odc. 12/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21:45 Polonia w Komie - Toskania - Ela (473)
22:00 Polonia 24
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
23:50 Fascynujące Śląskie - Józef Skrzek; cykl reportaży
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn
00:45 Galeria - odc. 152; serial obyczajowy TVP
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 9
01:15 Siedem stron świata - odc. 3/7 Rywale; serial TVP
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Czajka; serial animowany
02:00 Wiadomości
02:25 Sport
02:30 Pogoda
02:45 Na sygnale - odc. 11/26; serial fabularyzowany TVP
03:10 Na sygnale - odc. 12/26; serial fabularyzowany TVP
03:35 Polonia 24
04:10 Polonia w Komie - Toskania - Ela (473)
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1077; serial obyczajowy TVP
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
05:40 Fascynujące Śląskie - Józef Skrzek; cykl reportaży
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.