FANDOM


(Dodawanie kategorii)
Linia 3: Linia 3:
 
[[File:Tvp2.jpg|left|thumb|220x220px]]
 
[[File:Tvp2.jpg|left|thumb|220x220px]]
 
<br />07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia<br />07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; Plastusiowy pamiętnik, Mały pingwin Pik Pok<br />08:00 Na dobre i na złe; odc. 15 - Rozdroża serca; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]<br />10:25 Magazyn Ekspresu Reporterów; powt.<br />11:20 Wędrówki przyrodnicze; - Niedźwiedzie złodziejskie; (Wildlife on One); serial dokumentalny prod. angielskiej; wyk: David Attenborough (narrator)<br />11:50 Dwa światy; odc. 18; (Spellbinder); serial fantastyczno-przygodowy prod. australijsko-polskiej; reż: Noel Price; wyk: Zbych Trofimiuk, Gosia Piotrowska, Brian Rooney, Michela Noonan i inni<br />12:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />13:00 Panorama<br />13:15 Złotopolscy; odc. 125 - Niebezpieczne interesy; telenowela TVP; powt.<br />13:40 Kraj się śmieje; cz. 1 - Wady...; program kabaretowy; wyk: Marian Opania, Wiktor Zborowski, Jerzy Kryszak, Zbigniew Wodecki, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Ireneusz Krosny, Katarzyna Jamróz i inni; powt.<br />14:40 Euro-Quiz; program dla młodzieży<br />15:10 Mroczny rycerz; odc. 16 - Potępieniec; (Dark Knight); 2000  serial fantastyczno-przygodowy prod. angielsko-nowowzelandzkiej [za zgodą rodziców]; wyk: Ben Pullen, Charlotte Comer, Peter O'Farrell, Cameron Rhodes i inni<br />16:00 Panorama<br />16:23 Pogoda<br />16:25 Złotopolscy; odc. 495 - Poseł musi być logiczny; telenowela TVP<br />16:55 Podróże w czasie i przestrzeni; Wielki biały rekin; (Great White Shark); 1995  film dokumentalny prod. angielskiej<br />17:50 Program lokalny<br />18:30 Panorama<br />18:52 Pogoda<br />19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej<br />19:30 VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej - "Interpretacje"; reportaż Grażyna Ogrodowska<br />20:10 M jak miłość; odc. 127; serial TVP<br />21:00 Paragraf 148 - kara śmierci; - Mięso; [tylko dla dorosłych]<br />21:25 Polska bez fikcji; Święte dzieci; film dokumentalny Grzegorza Linkowskiego<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport-telegram<br />22:26 Pogoda<br />22:35 Kino Mocnych Wrażeń; W przebraniu mordercy; (Dressed to Kill); 1980  thriller prod. USA (101') [tylko dla dorosłych]; reż: Brian de Palma; wyk: Michael Caine, Angie Dickinson, Nancy Allen, Keith Gordon i inni<br />00:20 W obronie prawa; odc. 8; (Law and Order); serial kryminalny prod. USA [tylko dla dorosłych]; wyk: Jerry Orbach i inni<br />01:10 Zakończenie programu
 
<br />07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia<br />07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; Plastusiowy pamiętnik, Mały pingwin Pik Pok<br />08:00 Na dobre i na złe; odc. 15 - Rozdroża serca; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]<br />10:25 Magazyn Ekspresu Reporterów; powt.<br />11:20 Wędrówki przyrodnicze; - Niedźwiedzie złodziejskie; (Wildlife on One); serial dokumentalny prod. angielskiej; wyk: David Attenborough (narrator)<br />11:50 Dwa światy; odc. 18; (Spellbinder); serial fantastyczno-przygodowy prod. australijsko-polskiej; reż: Noel Price; wyk: Zbych Trofimiuk, Gosia Piotrowska, Brian Rooney, Michela Noonan i inni<br />12:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />13:00 Panorama<br />13:15 Złotopolscy; odc. 125 - Niebezpieczne interesy; telenowela TVP; powt.<br />13:40 Kraj się śmieje; cz. 1 - Wady...; program kabaretowy; wyk: Marian Opania, Wiktor Zborowski, Jerzy Kryszak, Zbigniew Wodecki, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Ireneusz Krosny, Katarzyna Jamróz i inni; powt.<br />14:40 Euro-Quiz; program dla młodzieży<br />15:10 Mroczny rycerz; odc. 16 - Potępieniec; (Dark Knight); 2000  serial fantastyczno-przygodowy prod. angielsko-nowowzelandzkiej [za zgodą rodziców]; wyk: Ben Pullen, Charlotte Comer, Peter O'Farrell, Cameron Rhodes i inni<br />16:00 Panorama<br />16:23 Pogoda<br />16:25 Złotopolscy; odc. 495 - Poseł musi być logiczny; telenowela TVP<br />16:55 Podróże w czasie i przestrzeni; Wielki biały rekin; (Great White Shark); 1995  film dokumentalny prod. angielskiej<br />17:50 Program lokalny<br />18:30 Panorama<br />18:52 Pogoda<br />19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej<br />19:30 VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej - "Interpretacje"; reportaż Grażyna Ogrodowska<br />20:10 M jak miłość; odc. 127; serial TVP<br />21:00 Paragraf 148 - kara śmierci; - Mięso; [tylko dla dorosłych]<br />21:25 Polska bez fikcji; Święte dzieci; film dokumentalny Grzegorza Linkowskiego<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport-telegram<br />22:26 Pogoda<br />22:35 Kino Mocnych Wrażeń; W przebraniu mordercy; (Dressed to Kill); 1980  thriller prod. USA (101') [tylko dla dorosłych]; reż: Brian de Palma; wyk: Michael Caine, Angie Dickinson, Nancy Allen, Keith Gordon i inni<br />00:20 W obronie prawa; odc. 8; (Law and Order); serial kryminalny prod. USA [tylko dla dorosłych]; wyk: Jerry Orbach i inni<br />01:10 Zakończenie programu
+
[[Plik:TV_4_2000-2006_logo.jpg|left|thumb|220x220px]]
[[Plik:TVP_Polonia.png|thumb|left]]<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:25 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP<br />08:45 Eurotel; magazyn<br />09:00 Pomysłowy Dobromir; odc. 1 - Szczekający talerz; serial animowany dla dzieci<br />09:10 Zaczarowany pociąg; program dla młodych widzów<br />09:30 Tajemnice wiklinowej zatoki; odc. 1 - Zasiedliny (26'); serial animowany dla dzieci<br />10:00 Panorama<br />10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny; powt.<br />10:30 Spotkania z literaturą; Bohater w utworach Adama Mickiewicza<br />11:04 Panorama<br />11:05 Forum; program publicystyczny; powt.<br />11:50 Szlachetny blask, dyskretny cień wysokości; film animowany<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wieści polonijne; powt.<br />12:25 Od arii do piosenki - Kazimierz Kowalski zaprasza; (STEREO); powt.<br />13:10 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni<br />14:40 "Pieśni bez słów" - gra Ewa Pobłocka<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [za zgodą rodziców] (STEREO); powt.<br />15:50 Polskie miasta i miasteczka; - Piwniczna<br />16:00 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.<br />16:25 Rewizja nadzwyczajna; Jerzy Zawieyski; program historyczny Dariusza Baliszewskiego<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Zaczarowany pociąg; magazyn dla młodych widzów; powt.<br />18:00 Julek i zwierzęta; - Podwodna eskapada; program dla dzieci<br />18:10 Tajemnice wiklinowej zatoki; odc. 1 - Zasiedliny (26'); serial animowany dla dzieci; powt.<br />18:35 Magazyn olimpijski - Echa stadionów<br />19:05 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej<br />19:15 Dobranocka; Dziewczynka z orzeszka; odc. 13/13 - Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu; serial animowany prod. czeskiej<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.<br />20:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy<br />21:05 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni; powt.<br />22:35 Koncerty Laureatów; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO)<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Prognoza  pogody<br />23:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny<br />00:00 Marta Lipińska - jubileusz<br />00:20 Monitor  Wiadomości<br />00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny<br />00:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów; powt.<br />01:15 Dziewczynka z orzeszka; odc. 13/13 - Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu; serial animowany prod. czeskiej; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.<br />02:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy; powt.<br />03:05 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni; powt.<br />04:35 Koncerty Laureatów; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO); powt.<br />05:00 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.<br />05:25 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej; powt.<br />05:35 Monitor  Wiadomości; powt.<br />05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.<br />06:00 Zakończenie programu
+
<br />6.00 Muzyczny VIP - mag.<br />6.30 KINOmaniaK - mag.<br />7.00 Muzyczne listy - mag.<br />7.50 Teknoman - serial anim.<br />8.10 Potworne pomidory - serial anim.<br />8.35 Oni, ona i pizzeria (7) - serial<br />9.00 Dziki księżyc (49) - serial<br />9.55 Zbuntowany anioł (132) - serial<br />10.40 Dorośnij! (6) - serial<br />11.05 Jak pan może, panie doktorze? (24) - serial<br />11.35 MacGyver (19) - serial<br />12.30 Muzyczny VIP - mag.<br />13.00 KINOmaniaK - mag.<br />13.30 Muzyczne listy - magazyn<br />14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.<br />15.00 Gęsia skórka (40) - serial<br />15.30 Dziki księżyc (50) - serial<br />16.30 Hot Chat<br />16.45 Dziennik<br />16.58 Prognoza pogody<br />17.00 Egzamin z życia (1) - serial<br />17.30 M.A.S.H. (35) - serial<br />18.00 Zbuntowany anioł (133) - serial<br />19.00 Policyjna opowieść - film akcji Hongkong (1985)<br />20.55 Komisarz Rex (81) - serial<br />21.50 Dziennik<br />22.05 Informacje sportowe<br />22.12 Prognoza pogody<br />22.15 Viper (4) - serial<br />23.15 Kraj pod obstrzałem - film akcji USA (1985)<br />1.15 X laski<br />1.45 Muzyczne listy - mag.<br />2.35 Strefa P - magazyn<br />3.00 KINOmaniaK - mag.
  +
[[Plik:TVP_Polonia.png|left|thumb|220x220px]]
  +
<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:25 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP<br />08:45 Eurotel; magazyn<br />09:00 Pomysłowy Dobromir; odc. 1 - Szczekający talerz; serial animowany dla dzieci<br />09:10 Zaczarowany pociąg; program dla młodych widzów<br />09:30 Tajemnice wiklinowej zatoki; odc. 1 - Zasiedliny (26'); serial animowany dla dzieci<br />10:00 Panorama<br />10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny; powt.<br />10:30 Spotkania z literaturą; Bohater w utworach Adama Mickiewicza<br />11:04 Panorama<br />11:05 Forum; program publicystyczny; powt.<br />11:50 Szlachetny blask, dyskretny cień wysokości; film animowany<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wieści polonijne; powt.<br />12:25 Od arii do piosenki - Kazimierz Kowalski zaprasza; (STEREO); powt.<br />13:10 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni<br />14:40 "Pieśni bez słów" - gra Ewa Pobłocka<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [za zgodą rodziców] (STEREO); powt.<br />15:50 Polskie miasta i miasteczka; - Piwniczna<br />16:00 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.<br />16:25 Rewizja nadzwyczajna; Jerzy Zawieyski; program historyczny Dariusza Baliszewskiego<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Zaczarowany pociąg; magazyn dla młodych widzów; powt.<br />18:00 Julek i zwierzęta; - Podwodna eskapada; program dla dzieci<br />18:10 Tajemnice wiklinowej zatoki; odc. 1 - Zasiedliny (26'); serial animowany dla dzieci; powt.<br />18:35 Magazyn olimpijski - Echa stadionów<br />19:05 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej<br />19:15 Dobranocka; Dziewczynka z orzeszka; odc. 13/13 - Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu; serial animowany prod. czeskiej<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.<br />20:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy<br />21:05 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni; powt.<br />22:35 Koncerty Laureatów; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO)<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Prognoza  pogody<br />23:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny<br />00:00 Marta Lipińska - jubileusz<br />00:20 Monitor  Wiadomości<br />00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny<br />00:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów; powt.<br />01:15 Dziewczynka z orzeszka; odc. 13/13 - Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu; serial animowany prod. czeskiej; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.<br />02:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy; powt.<br />03:05 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni; powt.<br />04:35 Koncerty Laureatów; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO); powt.<br />05:00 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.<br />05:25 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej; powt.<br />05:35 Monitor  Wiadomości; powt.<br />05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.<br />06:00 Zakończenie programu
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
[[Kategoria:Ramówki TVP2 z 2003 roku]]
+
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2003 roku]]

Wersja z 14:34, lip 17, 2017

Logo TVP1 od 2003 do dziś


06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Misia Colargola; serial animowany dla dzieci
08:55 Jedyneczka; program dla dzieci
09:20 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc. 3 - O dużym znaczeniu małych rzeczy; serial animowany prod. kanadyjskiej
09:55 Animowane bajki świata; - Czerwone wzgórze; serial animowany prod. angielskiej
10:10 Nowa Ziemia; odc. 20; (Earth 2); 1994  serial science fiction prod. USA; wyk: Debrah Farentino, Clancy Brown, Antonio Sabato Jr., Jessica Steen; powt.
11:00 Kiosk przy Wspólnej; poradnik dla ubezpieczonych
11:10 360 stopni dookoła ciała; - Czy musi boleć?; magazyn medyczny; powt.
11:30 Imperium brytyjskie w kolorze; - Spotkanie z przeznaczeniem; (British Empire in Colour); 2002  serial dokumentalny prod. angielskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Wójt roku 2002-sylwetki
12:45 Klan; odc. 688; telenowela TVP; powt.
13:10 Siódme niebo; - Porozmawiajmy o seksie; (Seventh Heaven); serial familijny prod. USA; wyk: Stephen Collins, Catherine Hicks, Barry Watson, David Gallagher i inni
14:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14:30 www.media.spoko; program edukacyjny
14:50 Narodziny; - Mszyce; (Images de la nature); serial dokumentalny prod. francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 Kulturystki; reportaż Marzeny Podgórskiej
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:25 Moda na sukces; odc. 1862; telenowela prod. USA; wyk: Ronn Moss, Katherine Kelly Lang, Susan Flannery, John McCook i inni
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc. 689; telenowela TVP
18:10 Obraz niekontrolowany
18:40 Książki na zimę
18:45 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; serial animowany prod. kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Okruchy życia; Dar miłości; (Gift of Love: The Daniel Huffman Story); 1999  dramat prod. USA (90'); reż: John Korty; wyk: Elden Henson, Ed Marinaro, Debbie Reynolds i inni
21:55 Debata - program publicystyczny
22:40 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]
23:05 Monitor  Wiadomości
23:25 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:30 Czas na...kontrowersyjny dokument; Do piekła i z powrotem. Dzieje Tanjas; (To Hell and Back. Tanjas' Story); 2001  film dokumentalny prod. australijskiej [tylko dla dorosłych]; reż: Roz Mason
00:40 Kino nocnych Marków; Niezwykły wieczór; (One Special Night); 1999  film obyczajowy prod. USA (88'); reż: Roger Young; wyk: James Garner, Julie Andrews i inni
02:15 Zakończenie programu

Tvp2


07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; Plastusiowy pamiętnik, Mały pingwin Pik Pok
08:00 Na dobre i na złe; odc. 15 - Rozdroża serca; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Magazyn Ekspresu Reporterów; powt.
11:20 Wędrówki przyrodnicze; - Niedźwiedzie złodziejskie; (Wildlife on One); serial dokumentalny prod. angielskiej; wyk: David Attenborough (narrator)
11:50 Dwa światy; odc. 18; (Spellbinder); serial fantastyczno-przygodowy prod. australijsko-polskiej; reż: Noel Price; wyk: Zbych Trofimiuk, Gosia Piotrowska, Brian Rooney, Michela Noonan i inni
12:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc. 125 - Niebezpieczne interesy; telenowela TVP; powt.
13:40 Kraj się śmieje; cz. 1 - Wady...; program kabaretowy; wyk: Marian Opania, Wiktor Zborowski, Jerzy Kryszak, Zbigniew Wodecki, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Ireneusz Krosny, Katarzyna Jamróz i inni; powt.
14:40 Euro-Quiz; program dla młodzieży
15:10 Mroczny rycerz; odc. 16 - Potępieniec; (Dark Knight); 2000  serial fantastyczno-przygodowy prod. angielsko-nowowzelandzkiej [za zgodą rodziców]; wyk: Ben Pullen, Charlotte Comer, Peter O'Farrell, Cameron Rhodes i inni
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc. 495 - Poseł musi być logiczny; telenowela TVP
16:55 Podróże w czasie i przestrzeni; Wielki biały rekin; (Great White Shark); 1995  film dokumentalny prod. angielskiej
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:52 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej - "Interpretacje"; reportaż Grażyna Ogrodowska
20:10 M jak miłość; odc. 127; serial TVP
21:00 Paragraf 148 - kara śmierci; - Mięso; [tylko dla dorosłych]
21:25 Polska bez fikcji; Święte dzieci; film dokumentalny Grzegorza Linkowskiego
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Kino Mocnych Wrażeń; W przebraniu mordercy; (Dressed to Kill); 1980  thriller prod. USA (101') [tylko dla dorosłych]; reż: Brian de Palma; wyk: Michael Caine, Angie Dickinson, Nancy Allen, Keith Gordon i inni
00:20 W obronie prawa; odc. 8; (Law and Order); serial kryminalny prod. USA [tylko dla dorosłych]; wyk: Jerry Orbach i inni
01:10 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo


6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 KINOmaniaK - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
7.50 Teknoman - serial anim.
8.10 Potworne pomidory - serial anim.
8.35 Oni, ona i pizzeria (7) - serial
9.00 Dziki księżyc (49) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (132) - serial
10.40 Dorośnij! (6) - serial
11.05 Jak pan może, panie doktorze? (24) - serial
11.35 MacGyver (19) - serial
12.30 Muzyczny VIP - mag.
13.00 KINOmaniaK - mag.
13.30 Muzyczne listy - magazyn
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (40) - serial
15.30 Dziki księżyc (50) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (1) - serial
17.30 M.A.S.H. (35) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (133) - serial
19.00 Policyjna opowieść - film akcji Hongkong (1985)
20.55 Komisarz Rex (81) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Viper (4) - serial
23.15 Kraj pod obstrzałem - film akcji USA (1985)
1.15 X laski
1.45 Muzyczne listy - mag.
2.35 Strefa P - magazyn
3.00 KINOmaniaK - mag.

TVP Polonia


06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP
08:45 Eurotel; magazyn
09:00 Pomysłowy Dobromir; odc. 1 - Szczekający talerz; serial animowany dla dzieci
09:10 Zaczarowany pociąg; program dla młodych widzów
09:30 Tajemnice wiklinowej zatoki; odc. 1 - Zasiedliny (26'); serial animowany dla dzieci
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny; powt.
10:30 Spotkania z literaturą; Bohater w utworach Adama Mickiewicza
11:04 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny; powt.
11:50 Szlachetny blask, dyskretny cień wysokości; film animowany
12:00 Wiadomości
12:10 Wieści polonijne; powt.
12:25 Od arii do piosenki - Kazimierz Kowalski zaprasza; (STEREO); powt.
13:10 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni
14:40 "Pieśni bez słów" - gra Ewa Pobłocka
15:00 Wiadomości
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [za zgodą rodziców] (STEREO); powt.
15:50 Polskie miasta i miasteczka; - Piwniczna
16:00 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.
16:25 Rewizja nadzwyczajna; Jerzy Zawieyski; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Zaczarowany pociąg; magazyn dla młodych widzów; powt.
18:00 Julek i zwierzęta; - Podwodna eskapada; program dla dzieci
18:10 Tajemnice wiklinowej zatoki; odc. 1 - Zasiedliny (26'); serial animowany dla dzieci; powt.
18:35 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:05 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej
19:15 Dobranocka; Dziewczynka z orzeszka; odc. 13/13 - Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu; serial animowany prod. czeskiej
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.
20:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy
21:05 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni; powt.
22:35 Koncerty Laureatów; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO)
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza  pogody
23:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny
00:00 Marta Lipińska - jubileusz
00:20 Monitor  Wiadomości
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów; powt.
01:15 Dziewczynka z orzeszka; odc. 13/13 - Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu; serial animowany prod. czeskiej; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.
02:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy; powt.
03:05 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni; powt.
04:35 Koncerty Laureatów; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO); powt.
05:00 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
05:25 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej; powt.
05:35 Monitor  Wiadomości; powt.
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.
06:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.