FANDOM


(Dodawanie kategorii)
Linia 19: Linia 19:
 
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Regionalna z 2003 roku]]

Wersja z 18:59, mar 12, 2018

Logo TVP1 od 2003 do dziś


06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Misia Colargola; serial animowany dla dzieci
08:55 Jedyneczka; program dla dzieci
09:20 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc. 3 - O dużym znaczeniu małych rzeczy; serial animowany prod. kanadyjskiej
09:55 Animowane bajki świata; - Czerwone wzgórze; serial animowany prod. angielskiej
10:10 Nowa Ziemia; odc. 20; (Earth 2); 1994  serial science fiction prod. USA; wyk: Debrah Farentino, Clancy Brown, Antonio Sabato Jr., Jessica Steen; powt.
11:00 Kiosk przy Wspólnej; poradnik dla ubezpieczonych
11:10 360 stopni dookoła ciała; - Czy musi boleć?; magazyn medyczny; powt.
11:30 Imperium brytyjskie w kolorze; - Spotkanie z przeznaczeniem; (British Empire in Colour); 2002  serial dokumentalny prod. angielskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Wójt roku 2002-sylwetki
12:45 Klan; odc. 688; telenowela TVP; powt.
13:10 Siódme niebo; - Porozmawiajmy o seksie; (Seventh Heaven); serial familijny prod. USA; wyk: Stephen Collins, Catherine Hicks, Barry Watson, David Gallagher i inni
14:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14:30 www.media.spoko; program edukacyjny
14:50 Narodziny; - Mszyce; (Images de la nature); serial dokumentalny prod. francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 Kulturystki; reportaż Marzeny Podgórskiej
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:25 Moda na sukces; odc. 1862; telenowela prod. USA; wyk: Ronn Moss, Katherine Kelly Lang, Susan Flannery, John McCook i inni
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc. 689; telenowela TVP
18:10 Obraz niekontrolowany
18:40 Książki na zimę
18:45 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; serial animowany prod. kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Okruchy życia; Dar miłości; (Gift of Love: The Daniel Huffman Story); 1999  dramat prod. USA (90'); reż: John Korty; wyk: Elden Henson, Ed Marinaro, Debbie Reynolds i inni
21:55 Debata - program publicystyczny
22:40 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]
23:05 Monitor  Wiadomości
23:25 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:30 Czas na...kontrowersyjny dokument; Do piekła i z powrotem. Dzieje Tanjas; (To Hell and Back. Tanjas' Story); 2001  film dokumentalny prod. australijskiej [tylko dla dorosłych]; reż: Roz Mason
00:40 Kino nocnych Marków; Niezwykły wieczór; (One Special Night); 1999  film obyczajowy prod. USA (88'); reż: Roger Young; wyk: James Garner, Julie Andrews i inni
02:15 Zakończenie programu

Tvp2


07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; Plastusiowy pamiętnik, Mały pingwin Pik Pok
08:00 Na dobre i na złe; odc. 15 - Rozdroża serca; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Magazyn Ekspresu Reporterów; powt.
11:20 Wędrówki przyrodnicze; - Niedźwiedzie złodziejskie; (Wildlife on One); serial dokumentalny prod. angielskiej; wyk: David Attenborough (narrator)
11:50 Dwa światy; odc. 18; (Spellbinder); serial fantastyczno-przygodowy prod. australijsko-polskiej; reż: Noel Price; wyk: Zbych Trofimiuk, Gosia Piotrowska, Brian Rooney, Michela Noonan i inni
12:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc. 125 - Niebezpieczne interesy; telenowela TVP; powt.
13:40 Kraj się śmieje; cz. 1 - Wady...; program kabaretowy; wyk: Marian Opania, Wiktor Zborowski, Jerzy Kryszak, Zbigniew Wodecki, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Ireneusz Krosny, Katarzyna Jamróz i inni; powt.
14:40 Euro-Quiz; program dla młodzieży
15:10 Mroczny rycerz; odc. 16 - Potępieniec; (Dark Knight); 2000  serial fantastyczno-przygodowy prod. angielsko-nowowzelandzkiej [za zgodą rodziców]; wyk: Ben Pullen, Charlotte Comer, Peter O'Farrell, Cameron Rhodes i inni
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc. 495 - Poseł musi być logiczny; telenowela TVP
16:55 Podróże w czasie i przestrzeni; Wielki biały rekin; (Great White Shark); 1995  film dokumentalny prod. angielskiej
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:52 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej - "Interpretacje"; reportaż Grażyna Ogrodowska
20:10 M jak miłość; odc. 127; serial TVP
21:00 Paragraf 148 - kara śmierci; - Mięso; [tylko dla dorosłych]
21:25 Polska bez fikcji; Święte dzieci; film dokumentalny Grzegorza Linkowskiego
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Kino Mocnych Wrażeń; W przebraniu mordercy; (Dressed to Kill); 1980  thriller prod. USA (101') [tylko dla dorosłych]; reż: Brian de Palma; wyk: Michael Caine, Angie Dickinson, Nancy Allen, Keith Gordon i inni
00:20 W obronie prawa; odc. 8; (Law and Order); serial kryminalny prod. USA [tylko dla dorosłych]; wyk: Jerry Orbach i inni
01:10 Zakończenie programu

Logo-10


6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Atomówki, Laboratorium Dextera - seriale anim.
7.30 Pokemon - serial anim.
7.55 Idol extra
8.30 Largo (3) - serial
9.20 Przyjaciele (124) - serial
9.50 Samo życie (182, 183) - serial
10.45 Życiowa szansa
11.40 Różowa pantera
11.50 Kachorra to ja (115) - serial
12.45 Luz Maria (107) - serial
13.40 Adam i Ewa (81,82) - serial
14.40 Tajemniczy rycerze - serial anim.
15.10 Szpital na perypetiach (19) - serial
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja (116) - serial
17.15 Largo (4) - serial
18.10 Drogówka - mag.
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.10 Debiut extra
20.40 Mecz Ligi Mistrzów, w przerwie meczu, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.45 Telewizyjne Biuro Śledcze
23.15 Biznes informacje
23.35 Prognoza pogody
23.40 Graffiti
23.55 Magazyn Ligi Mistrzów
1.00 Dziewczyny z Internetu - film erot. USA(1995), wyk. Ashlie Rhey
2.00 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

Logo-19


5.25 Kropka nad "i"
5.40 Miłość i nienawiść (101) - telenowela
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (114) - telenowela
7.50 Magiczny kamień - serial anim.
8.15 Animaniacy - serial anim.
8.40 Action Man - serial anim.
9.05 Niesamowite opowiastki - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku - talk show
12.30 Na Wspólnej (33) - serial
13.00 Magiczny kamień - serial anim.
13.25 Action Man - serial anim.
13.50 Niesamowite opowiastki - serial anim.
14.15 Renegat II (14) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (115) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (102) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Na Wspólnej (34) - serial
20.40 Jestem, jaki jestem
21.25 Jak łyse konie
22.40 Kasia i Tomek (3) - serial
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad "i"
23.40 Sport
23.45 Tajemnice Smallville I (10) - serial
0.40 Kryminalne gry - serial dok.
1.10 Superwizjer - magazyn
1.35 Nic straconego - powtórki programów

TVP3 Regionalna


7.30-18.30 co godzinę 20.30, 22.30 Kurier
6.00 Opowieści Taty Bobra
6.30 Angela Anakonda
7.00 Poranek Trójki
7.45 Program lokalny
8.45 Gość dnia
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
16.00 Program lokalny
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Europa w zagrodzie
17.50 Program lokalny
18.30 Kurier kulturalny, Pogoda
18.45 Program lokalny
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Program lokalny
22.15 To jest temat
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio Pogoda
23.00 Miłość Lionela
0.40 Dorosłe sprawy
1.10 Legendy dalekich światów
1.45 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo


6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 KINOmaniaK - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
7.50 Teknoman - serial anim.
8.10 Potworne pomidory - serial anim.
8.35 Oni, ona i pizzeria (7) - serial
9.00 Dziki księżyc (49) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (132) - serial
10.40 Dorośnij! (6) - serial
11.05 Jak pan może, panie doktorze? (24) - serial
11.35 MacGyver (19) - serial
12.30 Muzyczny VIP - mag.
13.00 KINOmaniaK - mag.
13.30 Muzyczne listy - magazyn
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (40) - serial
15.30 Dziki księżyc (50) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (1) - serial
17.30 M.A.S.H. (35) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (133) - serial
19.00 Policyjna opowieść - film akcji Hongkong (1985)
20.55 Komisarz Rex (81) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Viper (4) - serial
23.15 Kraj pod obstrzałem - film akcji USA (1985)
1.15 X laski
1.45 Muzyczne listy - mag.
2.35 Strefa P - magazyn
3.00 KINOmaniaK - mag.

TVP Polonia


06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP
08:45 Eurotel; magazyn
09:00 Pomysłowy Dobromir; odc. 1 - Szczekający talerz; serial animowany dla dzieci
09:10 Zaczarowany pociąg; program dla młodych widzów
09:30 Tajemnice wiklinowej zatoki; odc. 1 - Zasiedliny (26'); serial animowany dla dzieci
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny; powt.
10:30 Spotkania z literaturą; Bohater w utworach Adama Mickiewicza
11:04 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny; powt.
11:50 Szlachetny blask, dyskretny cień wysokości; film animowany
12:00 Wiadomości
12:10 Wieści polonijne; powt.
12:25 Od arii do piosenki - Kazimierz Kowalski zaprasza; (STEREO); powt.
13:10 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni
14:40 "Pieśni bez słów" - gra Ewa Pobłocka
15:00 Wiadomości
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [za zgodą rodziców] (STEREO); powt.
15:50 Polskie miasta i miasteczka; - Piwniczna
16:00 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.
16:25 Rewizja nadzwyczajna; Jerzy Zawieyski; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Zaczarowany pociąg; magazyn dla młodych widzów; powt.
18:00 Julek i zwierzęta; - Podwodna eskapada; program dla dzieci
18:10 Tajemnice wiklinowej zatoki; odc. 1 - Zasiedliny (26'); serial animowany dla dzieci; powt.
18:35 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:05 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej
19:15 Dobranocka; Dziewczynka z orzeszka; odc. 13/13 - Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu; serial animowany prod. czeskiej
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.
20:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy
21:05 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni; powt.
22:35 Koncerty Laureatów; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO)
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza  pogody
23:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny
00:00 Marta Lipińska - jubileusz
00:20 Monitor  Wiadomości
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów; powt.
01:15 Dziewczynka z orzeszka; odc. 13/13 - Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu; serial animowany prod. czeskiej; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.
02:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy; powt.
03:05 Pociąg do Hollywood; 1987  komedia prod. polskiej (94'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Katarzyna Figura, Piotr Siwkiewicz, Grażyna Kruk, Rafał Węgrzyniak i inni; powt.
04:35 Koncerty Laureatów; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO); powt.
05:00 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
05:25 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej; powt.
05:35 Monitor  Wiadomości; powt.
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.
06:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.