TVP 1
05:15 Pierwszy krzyk - odc. 3; cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Rok 2030 - Sabotażyści 22 (The saboteuer) kraj prod.Kanada (2001)
09:00 Budzik - Gubimy, znajdujemy
09:25 Domisiowe Bajki - Nikt się nie dowie
09:30 Teletubisie - odc. 132/156 (Teletubbies, season X Christmas in South Africa); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:00 Rodzina jak z nut - odc. 1; widowisko muzyczne
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Zwierzę - mój przyjaciel? ; magazyn
11:10 ZUS dla ciebie - odc. 41; program poradnikowy
11:15 Rue Wiertz 60 - Petycje - co Parlament Europejski może dla Ciebie zrobić?; cykl reportaży
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3245 (The Bold and the Beautiful ep. 3460); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc. 3246 (The Bold and the Beautiful ep. 3461); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc. 1229; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 838; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1404; teleturniej muzyczny
14:10 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP
14:35 Zwierzowiec - Lis
15:00 Wiadomości
15:10 Mieszkać w Europie - Spotkanie kultur; reportaż
15:30 Łossskot!; magazyn kulturalny
16:05 Moda na sukces - odc. 3247 (The Bold and the Beautiful ep. 3462); serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc. 3248 (The Bold and the Beautiful ep. 3463); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1233 - txt.str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1405; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 842; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Święto owadów i żab 26 (Be Good to Bugs and Frogs); serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Ring; talk-show
21:00 Zaproszenie do Teatru Telewizji
21:10 Teatr Telewizji - Kobieta zawiedziona  107'; spektakl teatralny
23:05 Z refleksem; program publicystyczny
23:25 Errata do biografii - Kazimierz Koźniewski
23:50 Pożegnalny blues - Tadeusz Nalepa; felieton
00:15 Żądza krwi IV - Głos, odc. 2 (Wire in the Blood IV, ep. 2, Torment); serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:40 Głogowskie powroty; film dokumentalny
02:10 Zakończenie programu

TVP 2
05:55 Statek miłości - odc. 194/249 (The Love Boat Odcinek 163/2 The Parents, Gopher and Isaac and the Starlet, The Importance of Being Johnny, Julie and the Producer); telenowela kraj prod.USA (1984)
06:40 Statek miłości - odc. 195/249 (The Love Boat ODC. 177 (8 - 04) (Ace Meets the Champ, Why Johnny Can`t); telenowela kraj prod.USA (1984)
07:30 Przystanek praca
07:40 Dwójka Dzieciom: Globert przedstawia niezwykły świat natury - odc 16 (Marvi Haemmer praesentiert National Geographic World) kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:10 Na dobre i na złe - odc. 179 Zapomniana choroba
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.55, 10.50 i Pogoda: 9.25,10.25,10.55
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 42; serial komediowy TVP
11:15 Magnum - odc. 40/162 Trzy minus dwa (MAGNUM P. I. s. 2 Three Minus Two); serial kraj prod.USA (1982)
12:05 Przygody Tarzana - odc 9/75 (Tarzan ep. 123 The enemy within); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:35 Niesforne aniołki seria II - odc. 3 (Little Angels: Elson: series 2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:10 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.6 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:35 Znaki czasu ; magazyn
14:00 Zakręcony tydzień - odc. 6; widowisko
14:35 Smaczne go! - (1); magazyn kulinarny
15:25 Dlaczego... -  program reporterski
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 286 Zabójcza lekkomyślność; serial TVP
17:15 Z Dwójką bezpieczniej
17:25 Magazyn Ligi Mistrzów
18:00 Zorro - odc. 15/78 (.) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (1957)
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu -  odc.19/LIII - txt.str.777; teleturniej
20:05 M jak miłość - odc. 478; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 237
21:05 Quo vadis? - odc. 1/6; serial TVP
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:35 Pogoda
22:40 Warto rozmawiać
23:40 Alfabet Bartoszewskiego odc. 4; felieton
23:50 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. IV, odc. 21/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 421); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. IV, odc. 22/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 422); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
01:20 Wieczór melomana - Concerti Della Natura - Antonio Vivaldi (cz. 2); koncert
01:45 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:45 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07.45 Aktualności Flesz + Pogoda
07.50 Gramy dla Was
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Z życia Kościoła
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:20 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:40 Pogoda; STEREO
10:45 Serwis sportowy; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kurier flesz; STEREO
12:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:58 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15.45 Aktualności sportowe + Pogoda
15.50 Trening z mistrzem
15:55 Pogoda; STEREO
15:59 Kurier flesz; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:58 Kurier flesz; STEREO
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17.45 Aktualności sportowe
18.00 Aktualności
18.20 Wodą, Unią, Pieniądze
18.30 Aktualności Flesz
18.32 Magazyn Meteo
18.35 Magazyn Gadżet
18.45 Trafiony zatrudniony
19.20 Trudny rynek – program publicystyczny
19.40 TV Katowice zaprasza
19.45 Pełnoprawni niepełnosprawni – magazyn
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe + Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Lublin, Lubartowska 57; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:50 Kalkuccy rikszarze (Beasts of Burden / Les dernieres hommes chevaux); film dokumentalny kraj prod.Francja (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Kalkuccy rikszarze (Beasts of Burden / Les dernieres hommes chevaux); film dokumentalny kraj prod.Francja (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (50) - telenowela
07.45 TV Market - mag. reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (39) - serial kom.
09.25 Rodzina zastępcza (49): Wolny dzień - serial kom.
10.00 Sekret Laury (28) - telenowela
11.00 Ambush Makeover - reality show
11.30 Samo życie (853) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania - reality show
12.55 Jesteś moim życiem (50) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (462) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (190) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (50) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (463) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (854) - serial obyczajowy
20.00 Z Archiwum X (149) - serial sensacyjny
21.00 Szklana pułapka 3 - film sensacyjny, USA 1995
21.55 Studio LOTTO
23.40 Nieustraszeni - reality show
00.40 Bumerang - pr. publicystyczny
01.20 Magazyn sportowy
03.20 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.55 Telesklep
06.45 Weronika Mars (3) - serial kryminalny
07.35 Uwaga! - magazyn
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Weronika Mars (4) - serial kryminalny
15.00 Prawo pożądania (22) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (115) - serial obyczajowy
21.30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
22.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
23.05 Hela w opałach 2 (16): Walentynki - serial kom.
23.35 Firma - magazyn
00.05 Wydanie drugie poprawione - magazyn
00.35 Multikino - magazyn
01.00 Co za tydzień - magazyn
01.25 Uwaga! - magazyn
01.45 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.45 Telesklep
03.05 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mundial - magazyn
09.00 Australijskie oceanaria (8) - serial dokumentalny
09.30 Kamienica - program rozrywkowy
10.30 Jesteś moim życiem (136) - telenowela
11.35 Kamienica - program rozrywkowy
12.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
12.35 VIP - wydarzenia i plotki
13.10 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (11) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (112) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (98) - serial obyczajowy, Polska
17.50 Łowcy skarbów (9) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (131) - telenowela
20.00 Tajemniczy element (18) - serial SF
21.00 Masakra w Madrycie - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005
22.00 Historie z metra - Podziemne opowieści - film obyaajowy, USA 1997
23.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Meksyku
00.45 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.25 Talk2Szok - program rozrywkowy
02.20 Muzyczne listy - program muzyczny
03.10 FIFA Futbol Mundial - magazyn
03.35 V-max - magazyn motoryzacyjny
03.55 Ja tylko pytam - talk show
04.40 Zakończenie programu

TVN 7
05:50 Maraton uśmiechu 
06:20 Telesklep 
07:20 Maraton uśmiechu 
07:50 Inwazja, odc. 2: serial 
08:50 Grzesznica, odc. 30: serial
09:50 Ostry dyżur, odc. 12: serial 
10:50 Nash Bridges, odc. 76 
11:50 Strażnik kasy 
12:50 Telesklep 
14:05 Grzesznica, odc. 31: serial 
15:05 Maraton uśmiechu 
15:35 Maraton uśmiechu 
16:05 Alf, odc. 29: serial
16:35 Przyjaciele, odc. 10: serial 
17:05 Ostry dyżur, odc. 13: serial
18:05 Nash Bridges, odc. 77 
19:05 Alf, odc. 30: serial 
19:40 Przyjaciele, odc. 11: serial 
20:15 Brygada ratunkowa, odc. 13: serial 
21:15 Rozbitkowie: film
23:15 Sfora: Bez litości: film 

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - /Przysłowia odc.176/; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni - My Wy Oni 158; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Zdarzyło się - Korespondent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Mój pierwszy raz - (35); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Biografie - Jest taki człowiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 To jest temat - Syc Polonia; Dla małoletnich od lat 7
11:30 Plebania - odc. 639; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.1188; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tam gdzie jesteśmy - Specjaliści od trudnych misji; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 M jak miłość - odc. 431; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Chłopi - odc. 1/13* Boryna; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - /Przysłowia odc.176/; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Echo Bałtyku - Enegria odnawialna
16:30 My Wy Oni - My Wy Oni 158; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Od Okołu do Nowego Miasta - odc. 1; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Z archiwum IPN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 639; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.5 - U zbójców; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc.1188; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Krakowianin w Turynie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:10 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Warto kochać - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Rakowiecka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Od Okołu do Nowego Miasta - odc. 1; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Z archiwum IPN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 639; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.5 - U zbójców; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc.1188; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Krakowianin w Turynie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Warto kochać - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Rakowiecka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zacisze gwiazd - Małgorzata Kożuchowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Londyński lwowiak; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Canal + Sport
7.00 Sport+ (1) - mag. (powt.)
7.55 Piłka nożna: liga francuska, Olympique Lyon - Olympique Marsylia (powt.)
10.00 Sport+ (2; powt.)
11.05 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa, Widzew Łódź - BOT GKS Bełchatów (powt.)
13.35 Liga+ Extra - mag. ligi polskiej (powt.)
15.20 Koszykówka: NBA, Sacramento Kings - Denver Nuggets (powt.)
17:35 Łapu Capu
17:50 Nie przegap
18.00 Gol + Gol - mag. lig europejskich
19.00 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa, Wisła Płock - Kolporter Korona Kielce
20.50 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa, Wisła Kraków - Arka Gdynia
22.40 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa, Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
0.30 Gol + Gol (powt.)
1.30 Piłka nożna: Puchar Anglii, Blackburn - Manchester City (powt.)
3.25 Liga+ Extra - mag. ligi polskiej

Hallmark
06:00 Być kochanym przez pa- na Lamberta
08:00 Tylko miłość
10:00 Dzień jak dzień (8)
11:00 Ed (14)
12:00 Potyczki Amy (101)
13:00 Maria, matka Jezusa
15:00 Tylko miłość
17:00 Dzień jak dzień (8)
18:00 Ed (14)
19:00 Potyczki Amy (101)
20:00 Okno na podwórku
22:00 Wywiad (9)
23:00 Zbrodniczy zamyśl
01:00 Okno na podwórku
03:00 Wywiad (9)
04:00 Być kochanym przez pa- na Lamberta

HBO
06:30 Magia życia: film 
08:05 Zapomnienie: film 
09:35 Barbershop II: Z powrotem w interesie: film
11:20 Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów: film
13:15 Siła flamenco: film 
15:00 Porwanie na żądanie: film
16:35 Piżama party: film
18:05 Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę: film 
19:40 Na planie
20:10 Wykiwać klawisza: film 
22:00 Tulipany: film
23:30 Empire Falls, odc. 1: serial
01:20 Empire Falls, odc. 2: serial
02:45 Serce w grze
04:30 Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę: film 

HBO Comedy
10:00     Odkrycie profesora Krippendorfa - komedia     
11:35     Gnij±ca panna młoda Tima Burtona - film animowany dla dorosłych     
13:10     Zakochane ¶więta - komedia romantyczna     
15:00     Odkrycie profesora Krippendorfa - komedia     
16:50     Gnij±ca panna młoda Tima Burtona - film animowany dla dorosłych     
18:10     Zakochane ¶więta - komedia romantyczna     
20:00     Trawka - serial komediowy odc. 6     
20:30     Zabójcza blondynka - komedia romantyczna     
22:00     HBO na stojaka! - program rozrywkowy odc. 173     
22:35     Inkasent - komedia     
00:00     Trawka - serial komediowy odc. 6     
00:30     Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie - komedia     
01:50     Moja bar micwa - komedia 

Hyper
21:00     Full Metal Alchemist - serial anime odc. 12     
21:30     Fresh Air: Jade Empire - magazyn     
22:00     Hot News - magazyn     
22:30     Java Games - magazyn     
22:45     Making of: Ghost Rider - magazyn filmowy     
23:00     Game Play - magazyn     
23:15     Full Metal Alchemist - serial anime odc. 11     
23:45     Klipy - program muzyczny     
00:00     Hyper Classic - magazyn muzyczny     
00:30     Klipy - program muzyczny 

National Geographic
08.00 Jenoty--przybysze z ob- cej planety
09.00 Żyć i umrzeć na innej pla- necie
10.00 Żyć i umrzeć na innej pla- necie
11.00 Czysta nauka
12.00 Niezwykłe ujęcia (1)
12.30 I co wy na to? (6)
13.00 Jenoty--przybysze z obcej planety
14.00 Żyć i umrzeć na innej pla- necie
15.00 Żyć i umrzeć na innej pla- necie
16.00 Poskramiacze węży
16.30 Ogólne szaleństwo (1)
17.00 Być stworzeniem: Makak japoński
18.00 Katastrofa w przestwo- rzach: Lot bez paliwa
19.00 Jenoty--przybysze z obcej planety
20.00 Militaria: Czołg
21.00 Interpol: śmiertelna pa- sja
22.00 Interpol: Podniebny terror
23.00 I co wy na to? (1)
23.30 I co wy na to? (2)
00.00 Interpol: śmiertelna pa- sja
01.00 Interpol: Podniebny terror

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.