FANDOM


TVP 1
05:05 Jeden z dziesięciu - 19/117; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Jaka to melodia? - odc. 4292; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Przysięga - odc. 127 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
07:05 Elif - odc. 684 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Korona królów - odc 346; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Ranczo s.X - odc. 120 (seria X, odc. 3) - Próba ognia -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Komisarz Alex s.X - odc. 127 (seria X odc. 10) - Kolory milczenia -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Ojciec Mateusz s.I - odc. 5 - Róża -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:40 To się opłaca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Natura w Jedynce -  Nowe gatunki. Wyprawa stulecia cz. 1 (New Species. The Expedition of the Century Ep. 1 / Novas Species); film dokumentalny kraj prod.Brazylia (2016); reż.:Mauricio Dias; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 685 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Przysięga - odc. 128 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
16:45 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny ( studio ) (Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny (Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny) -  (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:35 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 293 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 3) - Ryzykowna teoria -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Magazyn śledczy Anity Gargas - /148/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Magazyn kryminalny 997; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat - Antropologia piękna; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Godziny grozy - odc. 4/8 (No Easy Days); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Ratownicy - odc. 2/13 -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Magazyn śledczy Anity Gargas - /148/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
04:30 Koło fortuny - odc. 339 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 59 Marzenia (Familie Dr Kleist ep. Träume); serial kraj prod.Niemcy (2014); Dla małoletnich od lat 12
06:00 Operacja Zdrowie - niedosłuchy; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Familiada - odc. 2435; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Przepis dnia s.II - (8); Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Rodzinka.pl s.V - odc. 111 "Oświecenie" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 2213 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Koło fortuny - odc. 669 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Va Banque - odc. 46; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Na sygnale - odc. 212 "Małżeństwo doskonałe" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Na dobre i na złe - odc. 771 Kwestia wiary -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 86 Tajemnice (Familie Dr Kleist ep. Geheimnisse); serial kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 726 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2439; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 260 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 47; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Rodzinka.pl s.V - odc. 112 "Gips" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2213 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Przepis dnia s.II - (9); Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2214 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Filmowe czwartki - Wiesław Kot - odc. 16; felieton; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Filmowe czwartki - McImperium (The Founder)  110'; film obyczajowy kraj prod.USA (2016); reż.:John Lee Hancock; wyk.:Michael Keaton, Laura Dern, Patrick Wilson, Nick Offerman, Linda Cardellini; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Kontrakt na zabijanie (Contract, The) -  (N)  92'; thriller kraj prod.USA, Niemcy (2006); reż.:Bruce Beresford; wyk.:John Cusack, Morgan Freeman, Megan Dodds; Dla małoletnich od lat 16
00:40 Rok komety (Year of the Comet)  86'; film fabularny kraj prod.USA (1992); reż.:Peter Yates; wyk.:Tim Daly, Penelope Ann Miller, Ian Richardson; Dla małoletnich od lat 16
02:20 Dzielnica bankowa - odc. 2/6 (Quartier des Banques); serial sensacyjny kraj prod.Szwajcaria, Belgia (2017); Dla małoletnich od lat 12
03:25 Art Noc - Scena alternatywna - Reni Jusis; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda - 12.03 - 1
09:15 Niecodziennik - Helena Marusarzówna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Miały 23 i 26 lat gdy napisały wiersz, pozostawiony przez kogoś przy pomniku w lesie Kruk koło Tarnowa. Tutaj zakończyła życie starsza z nich, Stefania Hanausek. Kilka kilometrów stąd, w Pogórskiej Woli stoi podobny pomnik, również poświęcony pamięci ofiar niemieckich zbrodniarzy. Tam rozstrzelali tę młodszą, Helenę Marusarzównę. Jej tragicznym losom poświęcony jest ten odcinek Niecodziennika.
09:30 Rączka gotuje - BIO ORGANIC CENTRUM; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Zraniona miłość - odc. 6 (Vatanim sensin (Wounded Love), bolum 6) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Chełmno; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 1200 Muzeów  - Ogień i energetyka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Gra słów. Krzyżówka - /120/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Meandry uczuć - odc 61 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 12.03 - 2
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Astronarium - (19) - "Czas"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Transmisja Mszy Świętej z okazji 7. rocznicy wyboru Papieża Franciszka; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Stulecie Winnych s.I - odc. 11 -  (N) (AD); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Stulecie Winnych s.I - odc. 12 -  (N) (AD); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda - 12.03 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
00:05 W tyle wizji; STEREO, 16:9
00:45 Krew z krwi 2 - odc. 2/10 -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szalowa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Meandry uczuć - odc 62 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Chełmno; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
05:00 Rączka gotuje - BIO ORGANIC CENTRUM; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Sołtys Janeczko; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 172 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Turystyczna Jazda - odc. 80 Zamek Książ i Stara Kopalnia 2018; Dla małoletnich od lat 12; Tym razem Turystyczna Jazda odkrywa turystyczne atrakcje Wałbrzycha. Zobaczymy jeden z największych zamków w Polsce - Zamek Książ oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia - unikalny na skalę światową zespół zabytkowych budowli górniczych z końca XIX wieku i początku XX wieku, stanowiących niegdyś Kopalnię Węgla Kamiennego Julia.
06:55 Zaczarowany świat... - odc. 10; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2145 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Muzyczna scena Halo Polonia - /8/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Kierunek Zachód - /65/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:10 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Echo serca s.I - odc. 13 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Którędy po sztukę s.IV - Enrico Prampolini; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Szansa na sukces. Opole 2020 s.II - odc. 1; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Korona królów - odc 332 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Zaczarowany świat... - odc. 10; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 ROK 1920. Kalendarium - odc. 10; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:40 Opole 2019 na bis /28/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /116/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Wschód - Polacy na skraju Wołynia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2145 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 18 - Spokojnie jak w muzeum; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - O papugach i gadułach; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Bezmiar sprawiedliwości - odc. 4/4 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (301); STEREO, 16:9
23:30 Bitwa o Wiedeń; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas - /148/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 332 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód - Polacy na skraju Wołynia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Zaczarowany świat... - odc. 10; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 18 - Spokojnie jak w muzeum; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - O papugach i gadułach; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Bezmiar sprawiedliwości - odc. 4/4 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /123/ Portret cesarza Rudolfa II - Daniel Moder; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2145 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Racja stanu - (186); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (301); STEREO, 16:9

TVP ABC
04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 39 Skąd się bierze herbata? -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 ALCHEMIK - odc. 12 SPALANIE -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Domisie - Wyprawa do sklepu -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Koszykówka, odc. 59; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Agi Bagi - Spadająca gwiazda, odc. 12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Mały pingwin Pik - Pok - odc. 13 - Spotkanie z Kasią; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio i sroka, odc. 51; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Dora i przyjaciele - , odc. 32 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Sunny Day - Drużyna Sunny, odc. 17 (Sunny’s Squad); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Heidi - Diabelski Most, odc. 35 (The Devil's Bridge); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Strażak Sam, seria 8 - Niedźwiedź polarny w Pontypandy, odc. 8 (The Pontypandy Polar Bear); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 ALCHEMIK - odc. 1 WODA -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Niespodzianka Poranka - Skarb, odc. 13 (The unexpected treasure); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Super Wings - Przygoda w Alpach, odc. 59 (Alp Help) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Latawiec, odc. 1 (The Right Kite) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Masza i niedźwiedź - Nie ma jak u Maszy, odc. 69 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zaczarowany świat... - odc. 9; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Kucharz Shane - Rekord świata, odc. 13 (Shane's World Record); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pszczółka Maja - Nadąsany Gucio, odc. 57 (Sulky Willy); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Buli - Wielki wyścig, odc. 25 (La Course Folle); serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Wielka podróż Bolka i Lolka - Małpi król, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Domisie - Doświadczenia naukowe -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Andy na safari - Andy i Ryjówka słoniowa, odc. 11 (ANDY AND THE ELEPHANT SHREW); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 44 koty - Lampo i szalony wyścig, odc. 10 (Lampo and the Crazy Race); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 ALCHEMIK - odc. 12 SPALANIE -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki -  (N); film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Super Wings - Foodtruck, odc. 126 (Food Truck Ruckus); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Miś Uszatek - Kran, odc. 40; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Masza i niedźwiedź - Jak kot i mysz, odc. 58 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Domisie - Wyprawa do sklepu -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Strażak Sam, seria 6 - Samolocik w ogniu, odc. 1 (Paper Plane Down); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Sunny Day - Nocowanko z niespodzianką, odc 18 (Sleepover Surprise); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Figu Migu - odc. 10 Tiku tak - tiku nie -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria IV - Lis Fredi, odc. 1 (Freddy Fox); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Łowcy smoków - Smok z dalekiej północy, odc. 9 (The Deep North Dragon); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Heidi - Fryderyk, odc. 36 (Friedrich); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... trofeum, odc. 67 (The Day Henry Met... a Trophy); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 ALCHEMIK - odc. 12 SPALANIE -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 To Timmy! - Timmy gra w piłkę, odc. 10 (Timmy Plays Ball); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Yakari - Honor plemienia, odc. 5 (The Honor of the tribe); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot - Wesoły Łowca, odc. 8 (The Jolly Mouser); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Inspektor Gadżet - Najgorszy pod słońcem, odc. 89 (Under the MADnight Sun); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Transformers: Robots in Disguise - Punkt honoru, odc. 41 (Strongarm’s Big Score); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Supa Strikas - Najszybsze rękawice na zachodzie, odc. 65 (Fastest Gloves in the West); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Głębia - Otchłań też patrzy, odc. 13 (The Abyss Stares Back); serial animowany kraj prod.Kanada, Australia (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Andy na safari - Andy i Altannik, odc. 12 (ANDY AND THE BOWERBIRD); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Świnka Peppa, seria IV - Urodziny Edmunda Słonia, odc. 25 (Edmund Elephant's Birthday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Agatka - Agatka i Komputer, odc. 25; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Lassie i przyjaciele - Sekret Samanthy, odc. 50 (A shaky reputation); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Sunny Day - Książęcy portret, odc 19 (The Royal Portrait); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Heidi - Wózek inwalidzki, odc. 37 (The Wheelchair); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Spóźnialski Edzio, odc. 12 (Late Again Eddie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Jak borsuk z lisem - Borek bohaterem, odc. 13 (Woody the Hero); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Super Wings - Bardzo specjalna przesyłka, część 2, odc. 93 (Very Special Delivery PART 2) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Ojczyzna; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Smacznego!, odc. 24 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Kim jestem?, odc. 78 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Gormiti - Mroczna burza, odc. 9 (Dark Storm); film animowany kraj prod.Włochy, Francja (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Zagubiona w Oz - Lustrzane podszepty, odc. 26 (We Speak Mirror); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Mister Twister - , odc. 13 (Pony) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:40 Siódme niebo, seria IV - Dwunastu gniewnych ludzi, odc. 83 (Twelve Angry People); serial komediowy kraj prod.USA (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Panna z mokrą głową - odc. 1 - Grunt to rodzinka; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Okrasa łamie przepisy - Smak suszonych owoców -  (N) (JM); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Jak to działa - odc. 137 Kogeneracja -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia

TVP HD
06:00 M jak miłość s.I - odc. 1242 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl s.X - odc. 203 "Daj żonie palec...!" sezon 10 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rodzinka.pl s.X - odc. 204 "Lepiej dobrze żyć z teściową" sezon 10 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 198 (Ojciec Mateusz XV odc. 12) - Psina -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 199 (Ojciec Mateusz XV odc. 13) - Manuela -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Przepis dnia s.II - (6); Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Ranczo s.VII - odc. 84 (seria VII, odc. 6) - Słowa senatora -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wieczna miłość s.II - odc. 116 (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na sygnale - odc. 198 "Złota karetka" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Na sygnale - odc. 199 "Patrz i ucz się" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 M jak miłość - odc. 1498 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Na dobre i na złe - odc. 658 - Niespodzianka -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.V - odc. 59 (seria V, odc. 7) - Doktor Wezół -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo s.V - odc. 60 (seria V, odc. 8) - Włoski rozłącznik -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Gra słów. Krzyżówka - /51/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (51); reality show; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Przepis dnia s.II - (7); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 102 (seria VIII odc. 7) - Pani sierżant -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.VII - odc. 85 (seria VII, odc. 7) - Pojedynek czarownic -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.X - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.X - odc. 206 "Trzymaj się za portfel!" sezon 10 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - W garnku piwowara -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Rodzinka.pl - odc. 277 "Głowa rodziny" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Rodzinka.pl - odc. 278 "Drugi ślub" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Na dobre i na złe - odc. 756 Narodziny chirurga -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Świeża krew - odc 3 (New Blood); serial kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 12
00:50 Kawiarnia (COFFEE SHOP)  84'; Komedia obyczajowa kraj prod.USA (2014); reż.:Dave Alan Johnson; wyk.:Laura Vandervoort, Cory M. Grant, Kevin Sorbo; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Ojciec Brown s.I - odc. 3 Dziwny kształt (Father Brown - The Wrong Shape); serial kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 12 marca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Polska Kronika Filmowa 1992 - Wydanie 9; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Czas honoru - odc. 48"Niemieckie porachunki" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Po PRLu - Relacje polsko - żydowskie i polsko - izraelskie po roku 1989; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Historia Polski - Marcowa prasa - Łódź 68; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Sensacje XX wieku - Tajemnica bunkra Hitlera -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Towarzysz Wiesław od agitatora do dyktatora -  (N); film dokumentalny; reż.:Piotr Boruszkowski; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Z widokiem na Wawel - Kobieca moc; magazyn publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Czterdziestolatek - odc. 9/21 - Rodzina, czyli obcy w domu -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
13:35 Dzieje archeologii według Richarda Milesa - Poszukiwanie cywilizacji. Odc. 2/3 (Archaeology A Secret History); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
14:40 Wojna stuletnia - Zerwane więzi 1360 - 1415 odc. 2/3 (The Hundred Years War); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Druga wojna światowa - nieznane historie - odc. 1/4 (Dig World War Two); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Matt Gallagher, John Hayes Fisher
16:40 Wojna w eterze - odc. 39; felieton; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Epitafium dla oficera; Dla małoletnich od lat 7
17:20 Lwów - miasto i ludzie Niepodległej Rzeczypospolitej - odc. 5/9; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Historia Polski - Prawdziwy koniec zimnej wojny; film dokumentalny; reż.:Jerzy  Śladkowski; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Polska Kronika Filmowa 1993 - Wydanie 7; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:10 Czas honoru - odc. 49 "Wyprawa do Rzeszy" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Utracony świat Aleksandra Wielkiego - odc. 1/6 (Alexander's Lost World); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); Dla małoletnich od lat 12
21:00 Skarby cywilizacji indyjskiej - Bogowie i ludzie odc. 3/3 (odc. 3/3); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 16
22:00 Spór o historię - Sojusznicy; debata; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Szerokie tory - Szerokie tory. Rosja po wyborach; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Instynkt przetrwania - odc. 2/6 Pustynni łowcy (odc. 2/6 Pustynni łowcy); serial dokumentalny kraj prod.USA (2012); Dla małoletnich od lat 16
23:55 Sensacje XX wieku - Tajemnica bunkra Hitlera -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Epitafium dla oficera; Dla małoletnich od lat 7
01:30 Encyklopedia II wojny światowej - Skazani cz. 2 -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
01:55 Koło historii - Historia brudu; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:56 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:04 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:48 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:09 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Teleexpress Extra -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:16 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Dla niesłyszących - O co chodzi -  (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Panorama opinii -  (N); magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:36 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:19 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:26 Kasta; magazyn; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:32 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:02 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:30 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:45 Kasta; magazyn; STEREO, 16:9
00:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:55 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:29 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:35 W tyle wizji; STEREO, 16:9
03:00 O co chodzi; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9
03:24 Głębia ostrości - Kumple z pracy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:49 Taśmy bezpieki - Kulisy Magdalenki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:17 Taśmy bezpieki - Grudzień 1970 r.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:43 Podróże z historią s.V - odc. 48 Śląsk nieoczywisty -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:13 Agrobiznes; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:00 Afisz kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Klasyczne poranki; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:35 Studio Kultura - Rozmowy - Urszula Haśkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Tamań -  (N)  33'; film TVP; reż.:Konstanty Ciciszwili; wyk.:Piotr Wysocki, Małgorzata Oryl, Maciej Damięcki, Wiktor Grotowicz, Adam Koman, Adam Perzyk; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Faustyna -  (N)  73'; film biograficzny; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Blisko, coraz bliżej - odc. 5 Wszystko dla syna. Rok 1905 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Kobiela na plaży  32'; film TVP; reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Bogumił Kobiela; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zemsta  100'; komedia; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Roman Polański, Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Katarzyna Figura, Daniel Olbrychski, Agata Buzek, Rafał Królikowski, Lech Dybik, Cezary Żak, Jerzy Nowak; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Baletownik odc. 1; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Młoda Kultura - Dorota Miśkiewicz i Kwadrofonik - Lutosławski/ Tuwim "Piosenki nie tylko dla dzieci"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krasiczyn; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Twój Vincent (Loving Vincent)  90'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2017); reż.:Dorota Kobiela, Hugh Welchman; wyk.:Douglas Booth, Jerome Flynn, Robert Rulaczyk; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Sobie król  37'; film TVP; reż.:Janusz Łęski; wyk.:Jerzy Braszka, Jadwiga Jankowska - Cieślak, Marian Opania, Grażyna Barszczewska, Maciej Damięcki, Mieczysław Kalenik, Wacław Kowalski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Dokument tygodnia - Bihar Dok - kuchnia Basków (Bihar doc); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2018); reż.:Aitor Bereziartua, Ander Iriarte; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Kronos - Pomniki; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Czwartkowy klub filmowy - Afera Thomasa Crowna (Thomas Crown Affair, The) -  (N)  98'; film fabularny kraj prod.USA (1968); reż.:Norman Jewison; wyk.:Steve MacQeueen, Faye Dunaway, Norman Feel; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Recital Piotra Orzechowskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Recital Marka Brachy i Aleksandra Dębicza; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Portrety - Still alive - film o Krzysztofie Kieślowskim; film dokumentalny; reż.:Maria Zmarz - Koczanowicz; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Na wschód od Hollywood - Gra cieni (The Age of Shadows / Mil - jeong)  134'; dramat kraj prod.Korea Połudn. (2016); reż.:Jee Woon Kim; wyk.:Kang ho Song, Yoo Gong, Ji - Min Han; Dla małoletnich od lat 16
03:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:00 One. Kobiety kultury - Iwona Bielska -  (JM); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Afisz kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Zakochaj się w Polsce - odc. 100 Pałac w Wilanowie -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:35 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 34 Zamek w Gołuchowie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Okrasa łamie przepisy - Konkurs na najlepsze piersi -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Makłowicz w podróży - Podróż 43 Kanada - Quebeck (163) Montreal; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Familiada - odc. 2567; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Gra słów. Krzyżówka - /46/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Koło fortuny - odc. 699 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 7. Największy odpust świata -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Kabaret za kulisami - 10 - Piosenka kabaretowa; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Va Banque - odc. 43; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Familiada - odc. 2567; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 The Wall. Wygraj marzenia - /28/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki - Najśmieszniejsi 2005; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Życie to Kabaret - Łowcy śmiechu - Kabaret Moralnego Niepokoju; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Noc Kabaretowa "K jak kabaret" (1); Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Noc Kabaretowa " K jak kabaret " (2); Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Noc Kabaretowa " K jak kabaret "  (3); Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Okrasa łamie przepisy - Zdrowy smak kiszonki -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 43 Kanada - Quebeck (164) Słodkie klonowanie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 The Wall. Wygraj marzenia - /29/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Gra słów. Krzyżówka - /47/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Va Banque - odc. 44; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kabaretowy Klub Dwójki - (22) - Mundial; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kabaret za kulisami - 5 - Improwizacja; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Rodzina, ach rodzina - (odc. 6) - Dzieci; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Koło fortuny - odc. 698 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kabaretowa Mapa Polski - 7 Festiwal Kabaretu Koszalin. Teraz kabaret! (1); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Kabaretowa Mapa Polski - 7 Festiwal Kabaretu Koszalin. Teraz kabaret! (2); Dla małoletnich od lat 12
03:25 Kabaretowa Mapa Polski - 7 Festiwal Kabaretu Koszalin. Teraz kabaret! (3); Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Ja to mam szczęście! - odc. 1 -  (N)  23'; serial TVP; reż.:Sylwerster Jakimow, Karol Klementewicz; wyk.:Kinga Preis, Jacek Braciak, Anna Seniuk, Tomek Karolak, Przemysław Sadowski, Zdzisław Wajdern, Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka; Dla małoletnich od lat 7
06:20 Na sygnale - odc. 23 -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Na sygnale - odc. 24 -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Chłopi - odc. 4/13 - Wesele -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Grzech Fatmagül - odc. 159 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 159) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 141 (Ojciec Mateusz XI odc. 7) - Wypadek -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl s.II - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl s.II - odc. 40 "Dorosłe nastolatki" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 M jak miłość s.I - odc. 1257 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo s.II - odc. 17 (seria II, odc. 4) - Honor parafii -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 142 (Ojciec Mateusz XI odc. 8) - Cudowne dziecko -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 143 (Ojciec Mateusz XI odc. 9) - Gorące rytmy -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 493 - Oświadczyny; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Na sygnale - odc. 24 -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ranczo s.II - odc. 18 (seria II, odc. 5) - Europejski kandydat -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo s.II - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Rozwód z miłości -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Na sygnale - odc. 25 -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 144 (Ojciec Mateusz XI odc. 10) - Poker -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 214 (Ojciec Mateusz XVII odc. 2) - Igranie z ogniem -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo s.II - odc. 20 (seria II, odc. 7) - Diabelskie porachunki -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.II - odc. 21 (seria II, odc. 8) - Jesienna burza -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 145 (Ojciec Mateusz XI odc. 11) - Kurtka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Komisarz Alex s.XIV - odc. 166 - (seria XIV. odc. 2) - Dogrywka -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci oficer - odc. 12/13 - Mechanizm zegarowy -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:15 Trzeci oficer - odc. 13/13 - Tak zginął -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:15 Chłopi - odc. 4/13 - Wesele -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Grzech Fatmagül - odc. 159 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 159) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
05:00 Rodzinka.pl s.II - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Sport
06:05 Piłka nożna - kobiet: eliminacje Mistrzostw Europy: Polska - Mołdawia; STEREO, 16:9
08:05 Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Świata, Berlin - podsumowanie; STEREO, 16:9
10:40 RETRO TVP SPORT - piłka nożna mecz Holandia - Polska -  (N); magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Kamerą TVP Sport - Rozmowa z Kimi Raikkonenem; STEREO, 16:9
13:00 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/2 finału - Podsumowanie (skróty wszystkich 4 meczów); STEREO, 16:9
15:10 Lech TV; magazyn sportowy; STEREO, 16:9
15:40 Legia TV; magazyn; STEREO, 16:9
16:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny ( studio ) (Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny (Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny) -  (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
19:35 RETRO TVP SPORT - piłka nożna mecz Dania - Belgia; magazyn; STEREO, 16:9
21:30 RING TVP SPORT; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Piłka parzy - odc. 16; felieton; STEREO, 16:9
23:15 Tenis ziemny - Turniej WTA: Monterrey - Finał: (Turniej WTA: Monterrey - Finał:) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
00:45 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Jadwiga Jędrzejowska; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Boks - Gala Knock Out Boxing Night (10) - Łomża - walka wieczoru: A. Szpilka - S. Radczenko; STEREO, 16:9
02:00 Sporty walki - Gala MMA - ACA Ałmaty, Kazachstan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Sporty walki - Gala ONE Championship - Singapur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:10 Korona królów - odc 172 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Turystyczna Jazda - odc. 80 Zamek Książ i Stara Kopalnia 2018; Dla małoletnich od lat 12; Tym razem Turystyczna Jazda odkrywa turystyczne atrakcje Wałbrzycha. Zobaczymy jeden z największych zamków w Polsce - Zamek Książ oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia - unikalny na skalę światową zespół zabytkowych budowli górniczych z końca XIX wieku i początku XX wieku, stanowiących niegdyś Kopalnię Węgla Kamiennego Julia.
06:55 Zaczarowany świat... - odc. 10; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2145 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Muzyczna scena Halo Polonia - /8/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Kierunek Zachód - /65/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:10 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Echo serca s.I - odc. 13 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Szansa na sukces. Opole 2020 s.II - odc. 1; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Korona królów - odc 332 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Zaczarowany świat... - odc. 10; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 ROK 1920. Kalendarium - odc. 10; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Info Wilno; STEREO, 16:9
17:45 Ranczo s.VI - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Polska z Miodkiem - (151) Warta, Liswarta, Pilica, Bug; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Smaki polskie - na zielono, Posiekany, poszarpany, poszczypany szczypiorek i koperek; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Polacy na świecie  - III Europejski Festiwal Akademii Muzycznych - Warszawa 2019; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Rodzinka.pl s.V - odc. 124 "Niebezpieczne sporty"; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Bezmiar sprawiedliwości - odc. 4/4 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (301); STEREO, 16:9
23:30 Bitwa o Wiedeń; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas - /148/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 332 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód - Polacy na skraju Wołynia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Zaczarowany świat... - odc. 10; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 18 - Spokojnie jak w muzeum; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - O papugach i gadułach; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Bezmiar sprawiedliwości - odc. 4/4 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /123/ Portret cesarza Rudolfa II - Daniel Moder; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2145 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Racja stanu - (186); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (301); STEREO, 16:9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.