FANDOM


TVP 1
05:40 Bulionerzy - odc. 48 - Brzemię oglądalności; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Metr od Świętości cz. 1; film dokumentalny; reż.:Przemysław Hauser, Cezary Grzesiuk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Metr od Świętości cz. 2; film dokumentalny; reż.:Przemysław Hauser, Cezary Grzesiuk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Nela Mała Reporterka - odc. 16 Świątynia małp -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, Transmisja
11:35 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 497) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:35 Nie lękajcie się - historia pewnej przyjaźni (Non avere paura. Un'amicizia con Papa Wojtyla.) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:45 BBC w Jedynce - Pingwiny w ukrytej kamerze Odc. 3. Dorastanie (Penguins - Spy in Huddle); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Jan Paweł II - świętymi bądźcie. Koncert z okazji Dnia Papieskiego; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
16:50 WF jest fajny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 70 (seria VI, odc.5) - Powstały z martwych -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia? - odc. 2936; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 15. Maraton Poznań - kronika; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Tutaj ja rządzę -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Rolnik szuka żony - /6/; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Wrogowie publiczni (Public Enemies) -  txt. str. 777  134'; film sensacyjny kraj prod.USA (2009); reż.:Michael Mann; wyk.:Johnny Depp, Christin Bale, Marion Cotillard, Stephen Dorff; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Fanboys (Fanboys)  86'; komedia kraj prod.USA (2008); reż.:Kyle Newman; wyk.:Sam Huntington, Kristen Bell, Allie Grant; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 6/16 (The Walking Dead IV, ep. 6, Live Bait); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
04:05 Abu Haraz; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); reż.:Maciej Drygas, Maciej Drygas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:30 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 18 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 18 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Ostoja - odc. 105; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 M jak miłość - odc. 1084; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Barwy szczęścia - odc. 1172 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Barwy szczęścia - odc. 1173 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Kultura, głupcze (109); magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Rodzinne oglądanie - Co je połączyło? Najdziwniejsze pary świata - odc. 2/2 (Animal odd couples - ep. 2/2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Barny Revill; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Namibijskie bezdroża -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Makłowicz w podróży - Morawy (162) "Jak z obrazka"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Gwiazdy w południe - Nie lubię poniedziałku -  txt. str. 777  99'; komedia; reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Mieczysław Czechowicz, Jerzy Turek, Halina Kowalska, Kazimierz Witkiewicz, Zygmunt Apostoł, Bohdan Łazuka; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2142; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 The Voice of Poland V seria - Bitwa (11); Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Na dobre i na złe - odc. 569 Pod powiekami; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 5 "Mały książę" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 O mnie się nie martw - odc. 6 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia: Co leci w sieci? - Wejście kury; program rozrywkowo-kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 6 "Dziewczyna z tulipanami" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 6 "Rzeź Woli"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:10 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
22:40 WOK - Wszystko o Kulturze - (121); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Złote Berło dla Jerzego Maksymiuka; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kocham kino na bis - Admirał (Admirał)  119'; film biograficzny kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Andriej Krawczuk; wyk.:Konstantin Chabieński, Anna Kowalczuk, Elizawieta Bojarskaja, Richard Bohringer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Magia kłamstwa - odc. 19 (Lie to me s. II ep. 6 (Lack of Candor)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Amok  100'; film obyczajowy; reż.:Natalia Koryncka - Gruz; wyk.:Rafał Maćkowiak, Mirosław Baka, Magdalena Cielecka, Ewa Gorzelak, Krzysztof Majchrzak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:20 Zakończenie dnia

TVP Katowice
07:00 Reportaż 2x 12 lub 1x 24
07:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Od początku do końca i początku - O PRACY LUDZKIEJ; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Dla niesłyszących - Misja: Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Pobaw się ze mną; magazyn
09:55 Pogoda - 12.10 - 1; STEREO, 16:9
10:15 Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 8 - Slalom; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Rączka gotuje
11:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 28; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kultowe rozmowy - odc. 48; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wokół nas - pogoda
12:05 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:05 Powrót do przeszłości - odc. 8 - Piosenka też była kobietą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
13:35 Żużel - Mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:55 Wokół nas - pogoda
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Z Telewizją Katowice dookoła świata
17:55 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:00 Dyktando 2014; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Aktualności; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Czas na jazdę; magazyn
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Magazyn Meteo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:25 Gwarowy koncert życzeń
20:10 A życie toczy się dalej...; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Gramy dla Was
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 12.10 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 12.10 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Reportaż
22:00 Aktualności Wieczorne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:15 Wiadomości sport weekend; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:45 Gramy dla Was
23:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o wilku: Nie ma jak stado; film dokumentalny; reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
01:05 Wokół nas - pogoda
01:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Pogoda - 12.10 - 2; STEREO, 16:9
01:25 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 12.10 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Opowieści weekendowe: Skarby ukryte  54'; film TVP; reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Maja Komorowska, Agata Buzek, Małgorzata Pritulak, Wojciech Siemion, Paweł Kowalski, Sławomir Orzechowski, Anna Milewska, Eugeniusz Priwieziencew; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Wokół nas - pogoda
03:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Wokół nas - pogoda
04:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o wilku: Nie ma jak stado; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Wstawaj! Gramy!
6.00 Nowy dzień z Polsat  News
7.30 Jeźdźcy smoków
8.30 Scooby - Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora - komedia familijna, USA, 2010
10.20 Koszmarny Karolek - komedia familijna, Wielka Brytania, 2011
12.05 Powrót do Błękitnej  Laguny - melodramat, USA, 1991
14.15 TOP CHEF
15.45 Jeszcze raz - komedia romantyczna, Polska, 2008
17.45 Nasz nowy dom
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Państwo w państwie
20.05 Tylko Muzyka. Must be the Music
22.05 Kości - serial
23.05 Skazaniec - dramat kryminalny, USA, 2008
1.15 Magazyn sportowy
3.15 Tajemnice losu

TVN
5.30 Uwaga! - program interwencyjny
5.50 Mango - Telezakupy
7.55 Maja w ogrodzie
8.25 Akademia ogrodnika
8.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Kobieta na krańcu świata
11.35 Co za tydzień - magazyn
12.10 Kto poślubi mojego syna?
13.10 Mam talent
14.50 Czy to ty, czy to ja - film familijny, USA 1995
17.00 Ugotowani - dokładka
18.00 Mama kontra mama
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.45 Uwaga! - program interwencyjny
20.00 MasterChef - program rozrywkowy
21.00 Lekarze - serial obyczajowy
22.00 Na językach - magazyn
23.00 Oszukać przeznaczenie II - horror, USA 2003
1.00 Kuchenne rewolucje - program kulinarno - rozrywkowy
2.00 Uwaga! - program interwencyjny
2.15 Sekrety Magii
3.35 Przerwa w nadawaniu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:48 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:48 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Tak to się robi; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:15 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:44 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Konfrontacje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:57 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:13 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:19 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:25 Pożyteczni.pl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:10 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:35 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 173; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dwie strony medalu - odc. 105; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Dwie strony medalu - odc. 106; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Dwie strony medalu - odc. 107 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 108 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (68); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka
09:05 Mama - nic - odc. 3/4 - U cioci Miry -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Pod Tatrami - Muzyka na Szczytach; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Polonia w Komie - (579) Amsterdam - Płonka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie; STEREO, 16:9, Transmisja
11:35 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 497) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Alternatywy 4 - odc. 2/9 - Przeprowadzka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dyktando 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2014 - Koncert Galowy "Wierni Rzeszowowi" cz. 2; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Ser, wino i to coś -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Skarby prowincji - Gąsawa; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Ocalony świat - odc. 6* Głową w dół -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1073; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Jan Paweł II - świętymi bądźcie. Koncert z okazji Dnia Papieskiego; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wesołe miasteczko, odc. 17 (Felix Goes To The Fun Fair); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:45 Ranczo - odc. 97* (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Alternatywy 4 - odc. 2/9 - Przeprowadzka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ocalony świat - odc. 6* Głową w dół -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Skarby prowincji - Gąsawa; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1073; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wesołe miasteczko, odc. 17 (Felix Goes To The Fun Fair); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:40 Ranczo - odc. 97* (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (210); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Dyktando 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:10 Zakończenie dnia

TVS
7:15 Misja zdrowie
7:50 Bajkowa TVS
9:55 Ogród od A do Z
10:15 Muzyczny relaks
11:10 Propozycje do Muzycznego relaksu
11:25 Muzyczne podróże
12:20 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
13:15 Wyprawy Jeffa Corwina
14:25 Parada szlagierów
15:00 My wam to zagramy
15:30 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego
16:05 Koncert życzeń
17:10 Śląskie od kuchni
17:45 Silesia Informacje
18:05 Bajkowa TVS
20:00 Silesia Informacje
20:25 Tygodniowy finał Listy śląskich szlagierów
22:20 Śląskie od kuchni
22:55 Koncert życzeń
23:55 My wam to zagramy
0:25 Emisja nocna

Das Erste
06:10 Kinderprogramm: Yakari
06:45 Kinderprogramm: Das Surfcamp
07:10 Kinderprogramm: Willi will’s wissen
07:35 Kinderprogramm: Tigerenten Club
08:35 Kinderprogramm: Rennschwein Rudi Rüssel
10:00 Kinderprogramm: Die Sendung mit der Maus
10:30 Tagesschau
10:40 Friedenspreis des Deutschen Buchhandels
12:00 Tagesschau
12:03 Presseclub
12:45 Europamagazin
13:15 Tagesschau
13:30 Zwei Millionen suchen einen Vater
15:00 Wiedersehen in Verona
16:30 Wildes Deutschland
17:15 Tagesschau
17:30 Gott und die Welt
18:00 Sportschau
18:30 Bericht aus Berlin
18:49 Gewinnzahle/dutsche Fernsehlotterie
18:50 Lindenstraße
19:20 Weltspiegel
19:58 Ansprache des Bundespräsidenten zur Woche der Welthungerhilfe
20:00 Tagesschau
20:15 Tatort
21:45 Günther Jauch
22:45 Tagesthemen
23:00 Ttt - extra
23:45 KinoFestival im Ersten: Away We Go
01:18 Tagesschau
01:20 KinoFestival im Ersten - Ein Mann, drei Leben? Mr. Nobody
03:33 Tagesschau

ZDF
06:00 Coco, der neugierige Affe
06:40 Die Biene Maja
07:05 Ritter Rost
07:20 Bibi Blocksberg
07:45 Bibi und Tina
08:10 Löwenzahn
08:35 Löwenzahn Classics
09:00 Sonntags
09:30 Evangelischer Gottesdienst
10:15 Peter Hahne
10:45 Gesichter Italiens
10:57 Heute
11:00 ZDF-Fernsehgarten on tour
13:15 Bares für Rares
14:00 Die Büfelranch
14:45 Planet e.
15:15 Heute
15:20 Bridget Jones - Am Rande des Wahnsinns
17:00 Heute
17:10 ZDF SPORTreportage
18:00 ZDF.reportage
18:30 Terra Xpress
18:55 Aufruf des Bundespräsidenten zur Woche der Welthungerhilfe
19:00 Heute
19:10 Berlin direkt
19:28 5-Sterne - Gewinner der Aktion Mensch
19:30 Terra X
20:15 Herzkino: Ein Sommer in Island
21:45 Heute-journal
22:00 Inspector Barnaby
23:30 ZDF-History
00:15 Heute
00:20 Inspector Barnaby
01:50 Frag den Lesch
02:05 Terra X

NDR
06:00 Nordtour
06:45 Schätze der Welt
07:00 Sesamstraße präsentiert: Eine Möhre für Zwei
07:25 MareTV kompakt
07:35 Einfach genial
08:00 Hélène Grimaud spielt Schumann
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 Buten un binnen | regionalmagazin
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Sagenhaft - Der Harz
13:30 Natur nah
14:00 Mein schönes Land TV
15:30 7 Tage
16:00 Lieb & Teuer
16:30 DAS! Wunschmenü mit Rainer Sass
17:00 BINGO! - Die Umweltlotterie
18:00 Hanseblick
18:45 Das!
20:00 Tagesschau
20:15 Schönes Landleben XXL
21:45 Die NDR Quizshow
22:30 Sportclub
23:15 Sportclub Stars - Egon Müller
23:45 The Fly
01:15 Hanseblick

RTL
06:00 Verdachtsfälle - Spezial
08:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
09:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
10:00 Monk
10:55 Monk
11:45 Formel 1: Countdown
13:00 Formel 1: Das Rennen
14:45 Formel 1: Siegerehrung und Highlights
15:25 Das Supertalent
17:35 RTL-Bibelclip
17:45 Exclusiv - Weekend
18:45 RTL Aktuell
19:03 Das Wetter
19:05 Schwiegertochter gesucht
20:15 96 Hours - Taken 2
21:55 SPIEGEL TV Magazin
22:40 96 Hours - Taken 2
00:25 Exclusiv - Weekend
01:25 Betrugsfälle
01:50 Die Trovatos - Detektive decken auf

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.