TVP 1
06:55 Podróże małe i duże; W rajskim ogrodzie; Dolomity włoskie
07:15 Telezakupy
07:35 Górnicze miasteczko; odc.31 - Wyprawa na ryby; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Lato z Czarodziejem
08:45 Ranczo pod Zieloną Siódemką; odc.10 - O tym,jak mama polubiła Prezencika; serial prod.czechosłowackiej; reż: Miroslav Balajka; wyk: Miroslav Noga, Jana Stepankova
09:10 Budujemy Mosty; teleturniej
09:35 Stinky i Jake; odc.63; serial anim.prod.angielskiej
10:10 Karine i Ari; odc.7-ost. - Pan na włościach; serial prod.francuskiej
10:35 Słodkie zmartwienia; odc.6; serial prod.USA
11:00 Magnes; Miłość od pierwszego wejrzenia; magazyn rozrywkowy
11:20 Wyprzedzić chorobę; Kobieca sprawa
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:25 Zaginiony świat; odc.10 - Prawdziwy raj; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:15 Rewolwer i melonik; odc.40 - Zabójczy testament; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.580; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.581; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Szept prowincjonalny; Orły, do boju; magazyn
15:35 Plebania; odc.164; serial TVP[stereo]
16:00 Plebania; odc.165; serial TVP[stereo]
16:30 Moda na sukces; odc.1695; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Lokatorzy; Operacja giełdowa; serial TVP [stereo]
18:10 Lato z rozrywką
18:50 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Bob Budowniczy; Kacper; serial anim.prod. angielskiej
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 50 lat TVP; Alternatywy 4; odc.8/9 - Wesele; serial TVP
21:10 Mój ślad w Telewizji; Andrzej Turski
21:20 Tele-Maski 2002-Kryminał na wakacje; A piekło, Isabelle; 1996  autor: Jacques Deval; reż: Janusz Dymek; wyk: Anna Radwan,Piotr Cieślak,Jerzy Bończak
22:25 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
23:05 Monitor  Wiadomości
23:20 Kino w podróży; Bez serca; A la place du coeur; 1997  film fab.prod.francuskiej [za zgodą rodziców]; wyk: Ariane Ascaride, Jean-Pierre Darroussin,Gerad Meylan
01:15 Sprawy rodzinne; odc.15; serial prod.USA
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Co ludzie powiedzą; odc.38/40; serial kom.prod.angielskiej
09:00 50 lat TVP; L jak Laskowik, T jak TEY; Z tyłu sklepu
09:45 Praca dla każdego; odc.4/24; magazyn
10:00 Gorączka złota; reportaż
10:30 Sposób na Alcybiadesa; odc.2/3; serial prod. TVP
11:30 Abecadło dźwięków; Na ulicy; program dla dzieci
11:40 Kolejne narodziny; reportaż
12:00 Podróż przez Amerykę Południową; odc.1 - Zaginione światy; serial dok.prod.angielskiej
13:00 Panorama
13:10 To już 5 lat - Jubileuszowy koncert "Szansy na sukces"; /1/; stereo
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.8/26 - Obywatel Finn; serial prod.australijskiej
14:25 Arka Noego
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.82/97 - Niemożliwa miłość; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Zgadula; teleturniej
16:50 Złotopolscy; odc.393 - Mały senator; telenowela TVP
17:15 Złotopolscy; odc.394 - Hormony; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Bliżej życia; Dziecko szczęścia; 1991  komedia prod. polskiej; reż: Sławomir Kryński; wyk: Ewa Gawryluk, Marek Cichucki, Monika Bolly, Piotruś Walczewski i inni
20:35 Polska bez fikcji; Granica marzeń
21:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 997-magazyn kryminalny
23:15 Kino Mocnych Wrażeń; Stacja Zachodzącego Słońca; cz.1/2; Dead by Sunset; 1996  film fab.prod.USA; reż: Karen Arthur; wyk: Ken Olin,Lindsay Frost
00:40 Koncert Jacka Kaczmarskiego
01:40 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Kosmiczne wojny - serial anim.
7.25 Jednorożec Kleo - serial anim.
7.50 Crime story (11) - serial
8.30 Policjanci (7) - serial
9.30 Miodowe lata (37) - serial
10.15 Graczykowie, czyli Buła i spóła (74) - serial
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (19) - serial
11.15 Idol
12.15 Różowa pantera
12.30 Adam i Ewa (30) - serial
13.00 Apetyt na miłość
13.30 Z arykańskiego pamiętnika (19) - serial
14.20 Rozbij bank
15.20 Kosmiczne wojny - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (88) - serial
16.50 Crime story (12) - serial
17.45 Różowa pantera
17.50 Sabrina, nastoletnia czarownica (79) - serial
18.15 Adam i Ewa (31) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (53) - serial
20.00 Rodzina zastępcza (65) - serial
20.30 Swiat według Kiepskich (84) - serial
21.10 Słoneczny wojownik - film akcji USA (1986), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
23.10 Informacje i sport
23.30 Prognoza pogody
23.35 Graffiti
23.45 Różowe lata siedemdziesiąte (20) - serial
0.15 Zastępcza terapia genowa - film dok.
1.10 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Extra wizjer
5.50 Tajemnice pocałunku (56) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (139) - telenowela
7.50 Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.35 Tele Gra
12.30 Zwariowana forsa
13.00 Kapitan Planeta - serial anim.
13.25 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
13.50 Przygody Animków - serial anim.
14.15 Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza - serial anim.
14.45 Król przedmieścia (6) - serial
15.30 Milionerzy
16.15 Brzydula (140) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (57) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Extra Wizjer
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Przesyłka ekspresowa - komedia USA (1998)
21.50 Łowcy skarbów (7) - serial
22.50 TVN Fakty
23.05 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
23.35 Pamięć absolutna (8) - serial
0.30 Maraton uśmiechu
1.00 HBO na stojaka
1.30 Extra Wizjer - mag.
1.50 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Gdańsk
6.30 Szkoła mistrzów
7.00 Zuzia i jej przyjaciele
7.30 Kurier
7.45 Kasztaniaki
8.00 Panorama, Prognoza pogody
8.15 Magazyn Słupski
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Święta i uroczystości na świecie
9.30 Kurier
9.40 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP
12.10 Windsurfing
12.30 Kurier
12.35 Miasto Cyborg
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier
14.45 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów
15.30 Kurier
15.40 Panorama
15.55 To nie był straszny sen...
16.15 Gość Trójki
16.00 Bzik kontrolowany
16.30 Kurier
16.45 Przegląd gospodarczy
17.15 Wyścigi Służewiec 2002
17.30 Kurier
17.50 Panorama - flesz, Punkt - temat dnia
18.00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości Sportowe
18.20 Jerzego Chartowskiego widzenie świata
18.50 Uśmiechnij się!
19.20 Regiony kultury
19.30 Niegrzeczne Aniołki
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.50 Echa dnia
21.15 Magazyn Słupski
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama
22.05 Eurotel
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.50 Rodzina
0.30 Jazz nocą
0.55 Zakończenie programu

TVP 3 Kraków
6.30 Szkoła mistrzów
7.00 Zuzia i jej przyjaciele
7.30 Kurier
7.45 Kasztaniaki
8.00 Kronika
8.10 Rola
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Święta i uroczystości na świecie
9.30 Kurier
9.40 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP
12.10 Windsurfing
12.30 Kurier
12.35 Miasto Cyborg
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier
14.45 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów
15.30 Kurier
15.40 Pogoda
15.45 Kronika
15.57 Warto wiedzieć
16.00 Bzik kontrolowany
16.30 Kurier
16.45 Przegląd gospodarczy
17.15 Wyścigi Służewiec 2002
17.30 Kurier
17.50 Małopolskie Studio wizyty Jana Pawła II
18.00 Kronika
18.20 Łagiewnickie spotkania - felieton
18.30 Młodzież kontra
19.15 Warto wiedzieć
19.20 Regiony kultury
19.30 Niegrzeczne Aniołki
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.50 Echa dnia
21.15 Małopolskie Studio wizyty Jana Pawła II
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Kronika
22.00 Eurotel
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.50 Rodzina
0.30 Jazz nocą
0.55 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
7.00 Zuzia i jej przyjaciele - serial animowany dla dzieci
7.30 Kurier 
7:45 Kasztaniaki - serial animowany 
8.00 Telewizyjny Kurier Warszawski
8.10 Dokument TVP3 
8.30 Kurier 
8.45 Gość dnia 
9.00 święta i uroczystości na świecie 
9.30 Kurier 
9.40 Ta- jemnicze przygody Juliusza Verne'a - serial fabularny
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia 
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP
12.15 Windsurfing - puchar Europy i MP
12.30 Kurier 
12.35 Miasto Cyborg 
13.30 Kurier 
13.45 Agrobiznes 
14.00 Od niedzieli do niedzieli 
14.30 Kurier 
14.45 Eurotel
15.00 Przy- gody szwajcarskiej rodziny Robinsonów - serial fabularny 
15.30 Kurier 
15.40 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
16.00 Wiadomości Kuriera
16.05 Wierzę, wątpię, szukam 
16.30 Kurier 
16.45 Przegląd gospodarczy 
17.15 Wyścigi Służewiec 2002
17.30 Kurier 
17.50 Wiado- mości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego 
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.20 Powstanie Warszawskie 
18.30 Naszym zdaniem 
18.35 Powiaty Mazowsza - powiat przasnyski
18.55 Gość TVP3
19.05 Mój pies i inne zwie- rzaki 
19.15 5 minut o...
19.20 Regiony kultury 
19.30 Niegrzeczne aniołki - serial fabularny 
20.00 Telekurier
20.30 Kurier 
20.55 Echa dnia 
21.15 Rozmowa dnia 
21.30 Kurier gospodarczy 
21.45 Telewizyjny Kurier Warszawski 
21.55 Wiadomości sportowe
22.05 Eurotel 
22.15 To jest temat 
22.30 Kurier 
22.50 Rodzina - film obyczajowy prod. hiszpańskiej 
0.30 Jazz nocą 
1.10 Zakończenie

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (33) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (18) - serial animowany, Austria/Japonia
08.35 Beetleborgs (30) - serial przygodowy, USA
09.00 Fiorella (82) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensacola (12) - serial sensacyjny, USA
11.40 Tato, co Ty na to (18) - serial komediowy, USA
12.05 Policyjny klan (11) - serial sensacyjny, USA
13.00 Strefa P - magazyn muzyczny
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.50 Arthur (34) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (19) - serial animowany, Austria/Japonia
14.35 Beetleborgs (31) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (83) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
17.00 Tato, co Ty na to (19) - serial
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Cień anioła (22) - serial sens.
20.00 KAMELEON (6) - serial sens.
20.55 POLOWANIE NA JEDNOROŻCA (2) - serial sensacyjny, USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.15 Automobilizm: Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych - rajd Finlandii
23.15 Przygody Sindbada Żeglarza (4) - serial przygodowy, USA
00.15 Zamieszani w sprawie (1) - thriller, Włochy
02.00 X Laski - program erotyczny
02.30 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.20 Strefa P - magazyn muzyczny
03.55 V Max - magazyn motoryzacyjny
04.25 Super VIP - wydarzenia i plotki
04.55 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (68) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (66) - telenowela
9.40 Melrose Place (158) - serial
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother
12.05 Porywy serca (35) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Dragon Bali GT - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (69) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (32) - serial
17.15 Władca zwierząt (27) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera (21) - serial
19.05 Melrose Place (159) - serial
20.00 Trudna miłość - film obycz. USA (1986)
21.55 Władca zwierząt (28) - serial
22.50 Big Brother
23.35 Cień przeszłości - film sens. USA (1995)
1.15 Trudna miłość - film obycz. USA (1986)
3.00 Koniec programu

TV Polonia
07:00 Film animowany dla dorosłych; Koty i kociaki; film Tadeusza Wilkosza
07:10 Film animowany dla dorosłych; Pięść; film Marka Piątkowskiego
07:15 Aby do świtu; odc. 10/18 - Bilard; 1992  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski
07:35 Wielka historia małych miast; Rypin; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:20 Fitness Club; odc. 10 /26/; serial prod. polskiej (1994); reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc.13 - Na dzikim zachodzie; serial animowany dla dzieci
08:55 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
09:15 Dziewczyna i chłopak; odc. 4 /6/ - Dochodzenie; 1977  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Loth; wyk: Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik
10:05 Rozumieć sztukę; Barwa w sztuce; program Jerzego Madeyskiego
10:25 Pan Adam; odc. 7 - Nic mu nie pomogło; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem)
10:50 Ojczyzna-polszczyzna; Huzar i husarz; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
11:05 Małe ojczyzny; "Za Niemen"; film dokumentalny Marcina Wojciechowskiego
11:30 Rewizja nadzwyczajna; Ignacy Mościcki; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
12:00 Wiadomości
12:15 Zielona miłość; odc. 1 /3/ - Bursztyn; 1978  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Jędryka; wyk: Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński, Mirosław Konarowski
13:45 Kochamy polskie seriale; teleturniej; powt.
14:10 Biografie; Eugeniusz Kwiatkowski; film dokumentalny Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Rozumieć sztukę; Barwa w sztuce; program Jerzego Madeyskiego; powt.
15:45 Pan Adam; odc. 7 - Nic mu nie pomogło; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem); powt.
16:10 Ojczyzna-polszczyzna; Huzar i husarz; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
16:25 Rewizja nadzwyczajna; Ignacy Mościcki; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 14 - Grobowiec faraona; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 15 - Nad Orinoko; serial animowany dla dzieci
18:00 Dziewczyna i chłopak; odc. 4 /6/ - Dochodzenie; 1977  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Loth; wyk: Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 10 /26/; serial prod. polskiej (1994); reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Pomysłowy Dobromir; odc. 7 /19/ - Turbina; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Zielona miłość; odc. 1 /3/ - Bursztyn; 1978  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Jędryka; wyk: Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński, Mirosław Konarowski; powt.
21:30 Lato z klasyką; Chopin inaczej; Adam Makowicz i Kwartet Wilanów grają Fryderyka Chopina; (STEREO)
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Wielkie chwile polskiego futbolu; program montażowy, przypominający największe sukcesy polskiej piłki nożnej
23:30 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Pogranicze w ogniu; odc. 3 /24/; 1990  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko
01:15 Pomysłowy Dobromir; odc. 7 /19/ - Turbina; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Fitness Club; odc. 10 /26/; serial prod. polskiej; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:30 Zielona miłość; odc. 1 /3/ - Bursztyn; 1978  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Jędryka; wyk: Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński, Mirosław Konarowski; powt.
04:00 Wielkie chwile polskiego futbolu; program montażowy, przypominający największe sukcesy polskiej piłki nożnej; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Oddam życie za pracę; odc. 1 /5/; serial dokumentalny Macieja Szumowskiego
06:00 Ojczyzna-polszczyzna; Huzar i husarz; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
06:15 Zaproszenie; Skarby świętokrzyskie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
06:35 Rewizja nadzwyczajna; Ignacy Mościcki; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
07:00 Zakończenie programu

HBO
06:30 Świat dziecka
08:05 Największe wydarzenia XX wieku, odc. 6
08:55 Casper i Wendy
10:30 Cinema, cinema, odc. 32
10:55 10 najcenniejszych skarbów świata
11:45 Karaluchy pod poduchy
13:05 Mali bohaterowie 2
14:35 Gwiazdy Hollywood - Shirley McLaine
15:05 Drobiazg 3
16:35 Kobiety na wybiegu, odc. 1: Konkursy piękności
17:25 Bonhoeffer, sługa boży
19:00 Świat dziecka
20:30 Na planie, odc. 32
21:00 Czerwona planeta - science fiction
22:45 Księga cieni: Blair Witch 2
00:15 Cherry
01:45 Matka Joanna od aniołów
03:30 Gwiazdy Hollywood - Dennis Hopper
04:00 Moja Afryka
05:30 Największe wydarzenia XX wieku, odc. 6

WTK
10.00 Puls dnia - serwis informacyjny 
10.30 Program lokalny 
11.00 Muzyka z WTK 
12.00 Utopia - komedia z udziałem Flipa i Flapa, Francja 1950 
13.25 Cała Polska czyta dzieciom 
14.00 Artur i mamuśka (31) - serial komediowy, Australia 1987 
14.30 Program lokalny 
15.00 Relaks i zdrowie - poradnik 
15.25 Wyprawy kulinarne - magazyn 
15.45 Z planu filmowego 
16.00 Arena - magazyn sportowy 
16.30 Program lokalny 
17.00 Europejskie ogrody zoologiczne: Wiedeń
17.15 Bitwa morska - telezabawa
17.30 Skarby pani Irenki - reportaż
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.10 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Obserwator - magazyn leszczyński
19.30 Muzyka z WTK
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.20 W cztery strony świata (6) - serial przyrodniczy
20.50 Scena - magazyn kulturalny
20.55 Bitwa morska - telezabawa
21.10 Wokół Skrzycznego i Klimczoka - program krajoznawczy
21.35 Motomania - magazyn motoryzacyjny
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Zakończenie programu

Planète
11.50 Bartali
12.35 Zbiory, światowa historia wina
13.35 Wielkie zbrodnie XX wieku
14.30 W trakcie muzyki
15.30 Stirling Moss, mistrz bez korony
16.25 Obszary badawcze
17.25 Poszukiwanie pochodzenia
18.20 Śmierć na żywo
19.15 Wielkie zbrodnie XX wieku
20.15 Skarby Ziemi
20.45 Stirling Moss, mistrz bez korony
22.35 Wielkie zbrodnie XX wieku
23.35 Kalifornia, pośpiech do Ouesa
0.00 Historia prawdziwej Amityville
0.30 Zniknięcie sędziego Chillingwortha

Eurosport France
7.00 Eurosport rano
8.30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy w Monachium
9.30 Skoki narciarskie: Lato GP K95
11.00 Tenis: finałowy turniej kobiet w Los Angeles
12.00 Rajd Finlandii, czwarty dzień
12.30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy w Monachium
15.30 Skoki narciarskie: Letnie GP K95
18.30 Watts - magazyn
19.00 Tenis: turniej kobiet w Montrealu
22.00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy w Monachium
23.00 Rajd Finlandii
0.15 Watts - magazyn
0.45 Narty wodne: Puchar Świata
1.15 Eurosport

TV Zachód Szczecinek
17.15 Aktualności, studio sport, Na stadionach
20.00 Powtórka programu

TV Gawex Szczecinek
09.00 Powtórka programu z poniedziałku
17.15 "Echa Dnia" - program lokalny a w nim: Sportowy weekend
20.00 i 21.30 Powtórka programu

TV Vectra Słupsk
17.15-20.15 Słupski blok pr. lokalnych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.