FANDOM


TVP 1 HD
05:50 Moda na sukces - odc. 5911 (The Bold and the Beautiful ep. 5911); serial kraj prod.USA (2010)
06:10 Moda na sukces - odc. 5912 (The Bold and the Beautiful ep. 5912); serial kraj prod.USA (2010)
06:35 My Wy Oni; magazyn
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:25 Ziarno; magazyn
09:00 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 19/20 (No Ordinary Family, ep. 19, No Ordinary Future) kraj prod.USA (2010)
09:50 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 20/20 (No Ordinary Family, ep. 20, No Ordinary Beginning) kraj prod.USA (2010)
10:40 Nela Mała Reporterka odc. 2 Morskie skarby Zanzibaru; magazyn
10:55 Czarne chmury - odc. 4/10 - Przeprawa -  txt. str. 777; serial TVP
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn
12:50 U Pana Boga w ogródku - odc. 1/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP kraj prod.Polska (2008)
13:35 Świat się kręci - the best of
14:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Tauplitz ( studio )
14:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Tauplitz
16:30 Kulisy Gali i Balu Mistrzów Sportu
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Komisarz Alex - odc. 2 (seria I, odc. 2) - Uniknąć śmierci -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2784; teleturniej muzyczny
19:00 Walt Disney przedstawia - Przygody Donalda i Mikiego - Donald pilot oblatywacz, odc. 44 (Adventures of Mickey and Donald / Test pilot Donald ep. 44); serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Polska
20:10 Pogoda
20:20 Anna German - odc. 7/10 (Anna German, ep. 7) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.ROSJA (2012)
21:25 Zakochana Jedynka - Czekolada (Chocolat) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.USA (2000)
23:35 Katyń -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2007)
01:45 Dom zły; dramat kraj prod.Polska (2009)
03:40 Homeland [ser. II] - odc. 1 (Homeland II, ep. 1); serial kraj prod.USA (2012)
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
06:05 Ostoja - odc. 108; magazyn przyrodniczy
06:40 M jak miłość - odc. 1030; serial TVP
07:40 Barwy szczęścia - odc. 1042 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
08:15 Barwy szczęścia - odc. 1043 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
08:45 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
09:35 Rodzinne oglądanie - Planeta Egipt - Wojny faraonów (Planet Egypt. Pharaos at War); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011)
10:35 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
11:25 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Nove Mesto - sprint drużynowy ( studio )
11:35 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Nove Mesto - sprint drużynowy
12:25 Gwiazdy w południe - Taggart (Taggart); western kraj prod.USA (1964)
14:00 Familiada - odc. 2090; teleturniej
14:40 Rodzinka.pl - odc. 5 - Dziewczyna Tomka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:15 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
16:20 Na dobre i na złe - odc. 543 - Życie za życie; serial TVP
17:15 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
18:00 Panorama
18:25 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Dzięki Bogu już weekend - (13); program rozrywkowy
19:30 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
20:15 VIII Mazurska Noc Kabaretowa 2006
21:10 Krew z krwi - odc. 7/8 -  txt. str. 777; serial
22:15 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
00:10 Zbyt wiele (Two Much); komedia kraj prod.USA, Hiszpania (1996)
02:20 Krew z krwi - odc. 7/8; serial
03:25 Taggart (Taggart); western kraj prod.USA (1964)
04:55 Zakończenie dnia

TVP Katowice
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
07:10 Reportaż
07:30 Pogoda - 12.01 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 26 Rafał Królikowski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Wojna sie skończyła; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Skarby prowincji. Inowrocław; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Leśne rezerwaty Podkarpacia; cykl reportaży
09:15 Mój pies i inne zwierzaki
09:30 Rączka gotuje
10:00 Rączka gotuje
10:25 Baśnie i bajki polskie
10:50 Gramy dla Was
11:00 Drewniane kościoły na terenie Wielkopolski - odc. 5 - Kościół pw. św. Jadwigi w Siekierkach Wielkich; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Podwodna Polska - Lodowa pułapka; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 MAGAZYN PORADNIKOWY
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 21; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Reportaż
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Film dokumentalny -  BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Lecznica pod św. Franciszkiem - .; serial dokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Z Telewizją Katowice dookoła świata
17:55 POGODA
18:30 Aktualności
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe
19:20 Magazyn Meteo
19:30 Powroty
20:05 Gwarowy koncert życzeń
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 12.01 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 12.01 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
22:00 Aktualności Wieczorne
22:15 Wiadomości sport weekend
22:40 POGODA
22:45 Gramy dla Was
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Antenowe remanenty
24:00 Ukryte prawdy - odc. 6 Rodzina w terapii; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Czarny serial - Tor; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Pogoda - 12.01 - 2; STEREO, 16:9
01:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:25 Pogoda - 12.01 - 3; STEREO, 16:9
01:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Film dokumentalny -  BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY
04:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Reportaż
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
06:15 Reportaż
06:25 Zakończenie dnia

TV Polonia
05:55 Galeria - odc. 82; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Galeria - odc. 83; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Galeria - odc. 84; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Galeria - odc. 85; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Galeria - odc. 86; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (30); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
09:20 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Trzy Szalone Zera odc.12 - Przemytnicy (.); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Saga rodów - Ród Ładyszów; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zduńskiej Woli; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Tylko hity! Opole2012 - Szalone lata 60 - te; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
15:15 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:25 Dzika Polska - Piotr, przyroda i czary; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Okrasa łamie przepisy - Nieznany burak cukrowy; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1021; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Kabaretowe hity Jedynki; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy - Ja zazdrosny...?! (ep. 4 - Moi jaloux...?!) kraj prod.Polska, Francja (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:15 Sport; STEREO, 16:9
20:20 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 90* - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
00:10 Dzika Polska - Piotr, przyroda i czary; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Ciepło na lata - Jak zbudować tani dom?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1021; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy - Ja zazdrosny...?! (ep. 4 - Moi jaloux...?!) kraj prod.Polska, Francja (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 90* - Trudne powroty; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (175); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Saga rodów - Ród Ładyszów; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TVP Sport HD
08:10 Sportowe wydarzenia 2013; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Gala Mistrzów Sportu - 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Gala Mistrzów Sportu - 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Puchar Świata w biathlonie - Ruhpolding - bieg pościgowy kobiet kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney - FINAŁ: T Pironkova - A Kerber kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
13:40 Stanisław Marusarz - wspomnienia; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Tauplitz; STEREO, 16:9, Na żywo
14:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Tauplitz kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Islandia - Norwegia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Polskie niespodzianki na Igrzyskach Olimpijskich; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Hiszpania - Węgry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Finały Mundiali - RFN - Węgry 1954; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Dania - Macedonia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:10 Mistrzowski Sopot 2014; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Legendy futbolu - Raul (Raul); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:25 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Tauplitz kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
01:05 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów Odcinek: 7
8:15 Jeźdźcy smoków Odcinek: 19
8:50 Stuart Malutki
10:35 Dzwoneczek i zaginiony skarb
12:15 Błękitna laguna
14:35 Dick i Jane: Niezły ubaw
16:25 Świat według Kiepskich Odcinek: 146
17:05 Świat według Kiepskich Odcinek: 147
17:45 Nasz nowy dom Odcinek: 5
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie
20:05 Jak rozpętałem II wojnę światową
21:45 Kości Odcinek: 5 Sezon: 8
22:45 Kości Odcinek: 6 Sezon: 8
23:45 Jesse Stone: Nocna przeprawa
1:40 Magazyn sportowy
3:45 Tajemnice losu
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2516

TVN
5:30 Uwaga! Odcinek: 3798
5:45 Mango - Telezakupy
7:50 Rajd Dakar Odcinek: 7 Sezon: 2014
7:55 Maja w ogrodzie Odcinek: 2
8:25 Akademia ogrodnika Odcinek: 1
8:30 Dzień Dobry TVN Odcinek: 713
11:00 Kobieta na krańcu świata Odcinek: 6 Sezon: 5
11:35 Co za tydzień Odcinek: 632
12:05 Prawo Agaty Odcinek: 6 Sezon: 4
13:05 Lekarze Odcinek: 6 Sezon: 3
14:05 Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?
15:50 Dwaj bracia
18:00 Ugotowani Odcinek: 7 Sezon: 4
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:30 Rajd Dakar Odcinek: 8 Sezon: 2014
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 3799
20:00 Wydział pościgowy
22:35 Agenci NCIS Odcinek: 5 Sezon: 8
23:40 Uśpieni
2:35 Uwaga! Odcinek: 3799
2:50 Arkana magii Odcinek: 1158
4:10 Przerwa w nadawaniu

Polsat News
6:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Serwis informacyjny
10:25 Pogoda
10:30 "Wystarczy Chcieć" - Fundacja Polsat
10:55 Pogoda
11:00 Serwis informacyjny
11:25 Pogoda
11:30 sPiNacz Tygodnia
12:00 Angelus
12:25 Pogoda
12:30 Serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 Serwis informacyjny
13:25 Pogoda
13:30 Serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 Serwis informacyjny
14:25 Pogoda
14:30 Serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 Serwis informacyjny
15:20 Sport
15:25 Pogoda
15:30 Serwis informacyjny
15:35 Biznes informacje
15:55 Pogoda
16:00 Serwis informacyjny
16:25 Pogoda
16:30 Serwis informacyjny
17:00 Serwis informacyjny
17:20 Sport
17:25 Pogoda
17:30 Horyzont zdarzeń
18:00 Serwis informacyjny
18:25 Pogoda
18:30 Kto ma rację?
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość Wydarzeń
19:30 Państwo w państwie
20:00 To był dzień
21:00 Tydzień na świecie
22:00 Informacje dnia
22:40 Pogoda
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Serwis informacyjny
23:20 Państwo w państwie
23:50 Pogoda
0:50 Tydzień na świecie
1:40 Przerwa w nadawaniu

TVP Seriale
05:50 Ojciec Mateusz - odc. 107 - Czarna wdowa; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Daleko od szosy - odc. 1/7 - Szpaki -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1976); reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Krzysztof Stroiński, Sławomira Łozińska, Antoni Jurasz, Gustaw Lutkiewicz, Irena Kownas, Jan Himilsbach, Janusz Paluszkiewicz, Andrzej Wichrowski, Bogusław Semotiuk, Tomek Wilczyński; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Ranczo - odc. 5 - Wieść gminna -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Ranczo - odc. 6 - Racja gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Rodzinka.pl - odc. 85 "Praca Tomka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Rodzinka.pl - odc. 86 "Dziewczyna Kuby" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Ojciec Mateusz - odc. 112 - Powrót po latach -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Ranczo - odc. 7 - Podwójny agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 8 - Kozy ofiarne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 9 - Odwyk i antykoncepcja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Czterdziestolatek - odc. 14/21 - Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Siostry - odc. 6/13 - Podszepty złego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ojciec Mateusz - odc. 113 - Z miłości -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Ranczo - odc. 28 - Powrót demona -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 07 zgłoś się - odc. 15/21 - Skok śmierci -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Krzysztof Szmagier; wyk.:Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Ewa Wencel, Karol Strasburger, Danuta Kowalska, Tadeusz Wojtych, Ryszarda Hanin, Andrzej Szaciłło; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Boża podszewka II - odc. 15/16 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Instynkt - odc. 4 - Znak Lucyfera; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 1920. Wojna i miłość - odc. 7/13 - W okopach; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Rodzinka.pl - odc. 86 "Dziewczyna Kuby" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

Polsat Sport
7:00 Trans World Sport
8:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
10:10 Udinese Calcio - Inter Mediolan
12:20 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
14:45 Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław
17:30 Pogoń Baltica Szczecin - EKS Start Elbląg
19:30 Atleci
20:10 Artur Szpilka - Ty Cobb
22:20 Artur Szpilka - Ty Cobb
0:30 Artur Szpilka - Mike Mollo
2:30 Przerwa w nadawaniu

Polsat Film
6:00 Daleko od noszy Odcinek: 165
6:30 Daleko od noszy Odcinek: 166
7:00 Samo życie Odcinek: 1338
7:30 Samo życie Odcinek: 1339
8:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1055
8:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1056
9:30 Hotel 52 Odcinek: 3 Sezon: 5
10:30 Jak długo jeszcze?
12:25 Atrakcyjny pozna panią...
14:30 Zawód: święty Mikołaj
16:30 Medalion
18:25 Hellboy
21:00 Helikopter w ogniu
23:55 Podstępna gra
1:55 Zamiana
4:00 Przeznaczenie Odcinek: 13

Comedy Central
6:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 21
6:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 22
7:00 Daleko od noszy Odcinek: 2 Sezon: 2
7:30 Daleko od noszy Odcinek: 3 Sezon: 2
7:55 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 11
8:25 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 12
8:55 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 13
9:20 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 14
9:50 Futurama Odcinek: 10 Sezon: 3
10:20 Przyjaciele Odcinek: 3
10:50 Przyjaciele Odcinek: 4
11:15 Przyjaciele Odcinek: 5
11:45 Dwóch i pół Odcinek: 24
12:05 Dwóch i pół Odcinek: 1 Sezon: 2
12:35 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 21 Sezon: 6
13:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 22 Sezon: 6
13:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 23 Sezon: 6
13:55 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 8 Sezon: 2
14:20 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 9 Sezon: 2
14:50 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 10 Sezon: 2
15:15 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 11 Sezon: 2
15:45 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 12 Sezon: 2
16:05 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 13 Sezon: 2
16:30 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 14 Sezon: 2
17:00 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 15 Sezon: 2
17:25 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 16 Sezon: 2
17:55 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 17 Sezon: 2
18:20 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 18 Sezon: 2
18:50 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 19 Sezon: 2
19:15 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 20 Sezon: 2
19:45 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 21 Sezon: 2
20:05 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 22 Sezon: 2
20:30 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 23 Sezon: 2
21:00 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 24 Sezon: 2
21:25 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 11 Sezon: 9
21:55 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 1 Sezon: 3
22:20 Mamuśka Odcinek: 7
22:50 Przyjaciele Odcinek: 9
23:15 Przyjaciele Odcinek: 10
23:45 Community Odcinek: 12 Sezon: 2
0:05 Community Odcinek: 12 Sezon: 2
0:30 Futurama Odcinek: 10 Sezon: 3
1:00 South Park Odcinek: 8 Sezon: 15
1:25 U nas w Filadelfii Odcinek: 2 Sezon: 5
1:55 Rodzina zastępcza Odcinek: 179
2:45 Rodzina zastępcza Odcinek: 21
3:10 Rodzina zastępcza Odcinek: 22
3:40 Graczykowie Odcinek: 10
4:05 Graczykowie Odcinek: 11
4:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 180
5:00 C-CUP Odcinek: 8
5:10 Daleko od noszy
5:35 Daleko od noszy

Nickelodeon
6:00 Rajdek - mała wyścigówka Odcinek: 36
6:10 Rajdek - mała wyścigówka Odcinek: 15
6:20 Rajdek - mała wyścigówka Odcinek: 14
6:35 Małe królestwo Bena i Holly Odcinek: 33
6:45 Małe królestwo Bena i Holly Odcinek: 34
6:55 Małe królestwo Bena i Holly Odcinek: 35
7:05 Struś Oliwia Odcinek: 19
7:15 Louie
7:20 Louie
7:25 Louie
7:35 Dora poznaje świat Odcinek: 5 Sezon: 5
8:00 Dora poznaje świat Odcinek: 6 Sezon: 5
8:25 Umizoomi Odcinek: 16
8:50 Klub Winx Odcinek: 23 Sezon: 5
9:15 Wróżkowie chrzestni Odcinek: 12 Sezon: 7
9:40 Turbo Dudley - psi agent Odcinek: 11 Sezon: 2
10:05 Legends of Chima Odcinek: 16
10:30 Wojownicze żółwie ninja Odcinek: 22
10:50 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 12 Sezon: 3
11:20 Potwory kontra obcy Odcinek: 6
11:40 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 1 Sezon: 6
12:00 Barbie i magia tęczy
13:15 iCarly Odcinek: 3
13:40 iCarly Odcinek: 4
14:05 Sam&Cat Odcinek: 2
14:30 Nawiedzeni Odcinek: 7
14:55 Big Time Rush Odcinek: 3 Sezon: 4
15:15 Big Time Rush Odcinek: 4 Sezon: 4
15:40 Wyśpiewać marzenia Odcinek: 1
17:05 Wróżkowie chrzestni Odcinek: 15 Sezon: 7
17:30 Sanjay&Craig Odcinek: 5
17:55 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 12 Sezon: 2
18:20 Wojownicze żółwie ninja Odcinek: 12
18:45 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 19 Sezon: 5
19:05 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 14 Sezon: 5
19:20 Sam&Cat Odcinek: 11
19:45 Nawiedzeni Odcinek: 6
20:10 Victoria znaczy zwycięstwo Odcinek: 4 Sezon: 3
20:35 Marvin Marvin Odcinek: 12
20:55 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 1 Sezon: 8
21:20 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 21
21:45 Fred Szczęściarz Odcinek: 32
22:00 Fred Szczęściarz Odcinek: 33
22:15 Fred Szczęściarz Odcinek: 34
22:30 Fred Szczęściarz Odcinek: 35
22:40 Cheeese Odcinek: 13
22:55 Cheeese Odcinek: 14
23:10 Cheeese Odcinek: 15
23:20 Cheeese Odcinek: 16
23:35 Tess kontra chłopaki Odcinek: 5
23:55 Rodzina zastępcza Odcinek: 6 Sezon: 10
0:40 Rodzina zastępcza Odcinek: 7 Sezon: 10
1:25 Rodzina zastępcza Odcinek: 8 Sezon: 10
2:10 Rodzina zastępcza Odcinek: 9 Sezon: 10
3:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 7 Sezon: 8
3:40 Rodzina zastępcza Odcinek: 8 Sezon: 8
4:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 9 Sezon: 8
5:15 Rodzina zastępcza Odcinek: 10 Sezon: 8

Kino Polska
6:00 Wiosna, panie sierżancie!
8:05 Droga na zachód
9:40 Maria Gorczyńska - głodna życia Odcinek: 1
10:05 Moi rodzice rozwodzą się
12:10 Do przerwy 0:1 Odcinek: 2
12:45 Dom Odcinek: 19
14:40 Tajemnica twierdzy szyfrów Odcinek: 6
15:40 Czterej pancerni i pies Odcinek: 3
16:50 Czterej pancerni i pies Odcinek: 4
18:05 Białe Wilki
20:05 Nic śmiesznego
21:55 Ballada o Januszku Odcinek: 7
23:10 Oficerowie Odcinek: 7
0:10 Nie ma zmiłuj
2:15 128. szczur
2:45 Urodziny
3:15 Portret z pamięci
3:45 Muka!
4:20 Święto zmarłych
4:40 Dwie
4:55 Póki wilk syty
5:10 Obudź się
5:40 Jestem OK

Polsat Sport Extra
7:00 Udinese Calcio - Inter Mediolan
9:10 Turniej ATP w Sydney
11:20 Magazyn freestyle
12:00 Mistrzostwa Polski w Zakopanem
12:55 Mistrzostwa Europy w Hamar
13:30 Mistrzostwa Europy w Hamar
14:20 Mistrzostwa Europy w Hamar
16:00 Mistrzostwa Europy w Hamar
17:20 Magazyn alpejski
18:40 Turniej WTA w Hobart
20:50 Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław
23:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2:10 Przerwa w nadawaniu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Woronicza 17 - odc. 20; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Głos Mediów - odc. 116; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Skazani na sukces; magazyn; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Kościół z bliska - odc. 71; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
17:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9
17:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Pożyteczni.pl - odc. 74; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 30 lat śpiewamy Bogu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 INFO Newsroom - odc. 19; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:15 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:08 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
01:20 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:15 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:22 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
02:37 Głos Mediów - odc. 116; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:06 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:50 Woronicza 17 - odc. 20; STEREO, 16:9
04:40 Sąsiedzi; STEREO, 16:9
05:05 INFO Newsroom - odc. 19; STEREO, 16:9
05:30 Skazani na sukces; magazyn; STEREO, 16:9

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 3 x Konwicki - Jak daleko stąd, jak blisko -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1971); reż.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Andrzej Łapicki, Gustaw Holoubek, Maja Komorowska, Anna Dziadyk, Alicja Jachiewicz, Ewa Krzyżewska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:30 Ucieczka z kina "Wolność" -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1990); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Janusz Gajos, Zbigniew Zamachowski, Teresa Marczewska, Piotr Fronczewski, Michał Bajor, Władysław Kowalski, Jan Peszek, Jerzy Bińczycki; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 W domu; film TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Zygmunt Zintel, Hanna Biedrzyńska, Gilbert Nsangata, Alicja Sobieraj, Kazimierz Wichniarz, Ewa Zdzieszyńska; Dla małoletnich od lat 7
13:00 Co Ty wiesz o nauce? /15/ - fizyka; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Klasyczne albumy rocka - U2 - The Joshua Tree (U2 - The Joshua Tree) kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Hala odlotów (s. II, odc. 17) - Czy to jest kraj dla starych ludzi?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Jose Carreras - Pieśni z różnych stron świata (Jose Carreras - Around the World); koncert kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Niedziela z... Beatą Tyszkiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Niedziela z... Beatą Tyszkiewicz - Jej powrót -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1975); reż.:Witold Orzechowski; wyk.:Beata Tyszkiewicz, Jerzy Zelnik, Andrzej Mrożewski, Maria Wachowiak, Lucja Kowalik, Leon Niemczyk, Andrzej Bogucki, Tadeusz Tarnowski, Jerzy Januszewicz, Mirosław Szonert; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Niedziela z... Beatą Tyszkiewicz - Niewdzięczność -  txt. str. 777; dramat psychologiczny kraj prod.Polska (1979); reż.:Zbigniew Kamiński; wyk.:Antonina Gordon-Górecka, Beata Tyszkiewicz, Helena Kowalczykowa, Emilia Ziółkowska, Zdzisław Kozień; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Million Dollar Hotel (Million Dollar Hotel); film fabularny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, USA (2000); reż.:Wim Wenders; wyk.:Jeremy Davies, Mel Gibson, Milla Jovovich, Jimmy Smits; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Izrael - Ziemia Obiecana - Zatrzymane w kadrze (Life in Stills); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2011); reż.:Tamar Tal; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Teraz animacje! - Ulica radości; film animowany kraj prod.USA (1995); reż.:Suzan Pitt; Dla małoletnich od lat 16
00:40 Co Ty wiesz o nauce? /15/ - fizyka; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Kino nocne - Maria łaski pełna (Maria, llena eres de gracia / Maria Full of Grace); dramat kraj prod.USA (2004); reż.: Joshua Marston; wyk.:Catalina Sandino Moreno, Virgina Ariza, Mateo Suarez; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Nocne czytanie w wannie; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:30 Wideoteka dorosłego człowieka (11) - Małgorzata Potocka, Jan Nowicki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Szansa na Sukces - Trubadurzy; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Tylko jeden skecz - "Otwarcie supermarketu" - Kabaret Ani Mru Mru; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Dzieciaki górą - odc. 20; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Podróże z żartem - Podróże poślubne (28); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (5); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (1) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Miasto w dżungli - odc 39 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Karnawał ze smakiem (9); Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Kabaretowy Klub Dwójki - Miasto czy wieś? (76) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Jaka to melodia? - odc. 2199; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Mój pierwszy raz - (odc. 9); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Tylko jeden skecz - "Tofik" - Kabaret Ani Mru Mru; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Szansa na Sukces - Piotr Szczepanik; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Rozrywka NON STOP - (10); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:05 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Tour de Maryla. Viva Italia cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Hit Dekady - lata 60 - te; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:20 Kabaretowa Mapa Polski - Gorączka Majowej Nocy - Kabareton w Płocku (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kabaretowa Mapa Polski - Gorączka Majowej Nocy - Kabareton w Płocku (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (4); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Sylwestrowe Variete - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.